Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

X

07.10.2023. 21:25

Labs raksts

Atbildēt

paskaidroju

07.10.2023. 13:09

»

tiešām

Līdz šim Latvija ir traucējusi tikai krieviem un kad krievu nebūs, Latvijas būs suverenāka, jo latvieši atgriezīsies mājās, lai beidzot dzīvotu humānā valstī


Tas, ka liels skaits imigrantu ved līdz savu uzvedību un vērtības kas pie tika liela skaita kāds ir LV apdraud veselas tautas, tas ir fakts. Protams-izšķirošajais šeit ir vārds-skaits, ne vārds-krievi. Tieši skaits te visu nosaka.

Atbildēt

tā ir

06.10.2023. 17:21

»

lūdzu

paskaidrojiet, kas tur īsi notiek tajā Donbasā? Uz ko tām gaļas mušām lielākā apetīte! Būtu Jāprasa Slaidiņam, šis taču pabija Ukrainā


Gaļas mušu kāpuriem vienalga ko ēst, tikai ar godu apglabātiem ukraiņu karavīriem mušas netiek klāt, bet tonnām pamestie krievu kritušie pilnas tranšejas, meži un lauki un vēl jau ir komandieru nosprāgšanai atstātie krievu ievainotie, kuri pēc stundām vai pāris dienām arī papildinās mušu ēdienkarti.

Atbildēt

lūdzu

06.10.2023. 13:18

»

tā ir?

Un ,kas ir tajās pārējās 14-16 kārtās , ko neviens neaizvāc kopā ar sūdiem,uz ko gaļas mušām vislabākā apetīte


paskaidrojiet, kas tur īsi notiek tajā Donbasā? Uz ko tām gaļas mušām lielākā apetīte! Būtu Jāprasa Slaidiņam, šis taču pabija Ukrainā!

Atbildēt

elementāri

06.10.2023. 13:17

»

ļot , pareizi,ļoti pareizi

Ko nozīmē ,,nakhui , nakhui ,nakhui


Pavaicā nogrimušās Moskva 500 krievu jūrnieku, kas Melnā jūrā pabaroja krabjus, radiniekiem, tie paskaidros.

Atbildēt

nu nu

06.10.2023. 13:14

»

tā ir?

Un ,kas ir tajās pārējās 14-16 kārtās , ko neviens neaizvāc kopā ar sūdiem,uz ko gaļas mušām vislabākā apetīte


Nemot vērā to, ka mums, cilvēkiem, atķirībā no krieviem, ir pieņemts evakuēt savus ievainotos un apglabāt savus kritušos. Sākumā ukraiņi arī ienaidniekus apglabāja, bet kad krievi jau tādos apmēros devās klausīties Kabzdonu, fiziski vairs nespēja to izdarīt.
Tā kā pēdējā pusgadā un pat ilgāk krievi kaut vai pa 10 metriem dienā atkāpjas, tad loģiski secināt, ka to visu, par kuriem mātes, sievas un bērni nekad neuzzinās, kurā grāvī norakts viņu "varonis", ka visi kauli, ko mušu kāpuri notīrījuši pa tīro, kādreiz nēsāja krievu mundierus.

Atbildēt

06.10.2023. 13:12

»

pastalām instrukcija

lamāt krievus, Krieviju un krievu valodu ir katra Latvijas patriota svēts pienākums


bez tā pie maizes kumosa mūsu valstī netikt! USA unstrukcijas jāpilda!

Atbildēt

IM

06.10.2023. 11:14

Ne mums vajadzīgs sabiedriskais mēdijs krievu valodā, ne mums vajadzīgs sabiedriskais mēdijs latviešu valodā, ne mums vajadzīgi mēdiji citās valodās. Priekš kam? Vienīgais kas mums ir vajadzīgs ir latviešu valodas gramatika pa visiem mēdiju kanāliem.

Atbildēt

Uldis

06.10.2023. 10:01

Kāpēc automātiskais pieņēmums, ka tie 20 + 20 % ir tie nepareizie? Tad jau tādas partijas jāaizliedz! Un kas tad mainīsies uz labo pusi, ja Vienotība ar citiem komunistiem būs nevis 54 bet, teiksim, 65 balsis?

Atbildēt

tā ir?

05.10.2023. 18:33

»

tā ir

Pa vasaru, kad gaļas mušām laba apetīte, Donbasā krievu mogilizēto kauli, kurus neviens neaizvāc, kopā ar krievu zaldātu sūdiem ierakumos jau 3-4 kārtās


Un ,kas ir tajās pārējās 14-16 kārtās , ko neviens neaizvāc kopā ar sūdiem,uz ko gaļas mušām vislabākā apetīte ?

Atbildēt

ļot , pareizi,ļoti pareizi

05.10.2023. 18:27

»

ļot pareizi, ļoti pareizi

Ejiet jūs krievi nakhui, nakhui, nakhui


Ko nozīmē ,,nakhui , nakhui ,nakhui,, ?

Atbildēt

tiešām

05.10.2023. 13:56

»

IM

Tagad tam nav nekādas nozīmes. Tam nozīme būs tikai tad. Bet skaidrs ir viens, ja krievu pasaule mums austrumos vairs nebūs tad nebūs arī vairs neatkarīga Latvijas Republika


Līdz šim Latvija ir traucējusi tikai krieviem un kad krievu nebūs, Latvijas būs suverenāka, jo latvieši atgriezīsies mājās, lai beidzot dzīvotu humānā valstī.

Atbildēt

beidz!

05.10.2023. 13:53

»

Precizējums

Nē, nebūt nav jālamā visi krievi (Krievija gan), bet tikai tie, kas latviešus sauc par "pastalām". Tādi ir ne tikai jālamā, bet jāizsūta vai jānošauj


No tāda mēsla puses, kas staigā nomīztās lapķjās un partjankā, pastala skan kā skaudība.

Atbildēt

he he

05.10.2023. 12:27

Nav vajadzīgs, jo nebūs klausītāju - viskrievvalodīgākie jau sajutuši pulvera smaku, tādēļ laicīgi mukšot uz Apsolīto zemi ...

Atbildēt

IM

05.10.2023. 12:18

»

tiešām

Nozīme ir tam, kas dzīvos Eiropā līdz Urāliem un Sibīrijā, kad visa teritorija no Kenigsbergas līdz Japāņu jūrai būs totāli derusificēta


Tagad tam nav nekādas nozīmes. Tam nozīme būs tikai tad. Bet skaidrs ir viens, ja krievu pasaule mums austrumos vairs nebūs tad nebūs arī vairs neatkarīga Latvijas Republika.

Atbildēt

Precizējums

05.10.2023. 12:09

»

IM

Kāda nozīme tam kas kur kādreiz ir dzīvojis? Nozīme ir tam kas kur tagad dzīvo


Tāda ir visu mankurtu filozofija.

Atbildēt

Precizējums

05.10.2023. 12:05

»

pastalām instrukcija

lamāt krievus, Krieviju un krievu valodu ir katra Latvijas patriota svēts pienākums


Nē, nebūt nav jālamā visi krievi (Krievija gan), bet tikai tie, kas latviešus sauc par "pastalām". Tādi ir ne tikai jālamā, bet jāizsūta vai jānošauj!

Atbildēt

tiešām

05.10.2023. 11:53

»

IM

Kāda nozīme tam kas kur kādreiz ir dzīvojis? Nozīme ir tam kas kur tagad dzīvo


Nozīme ir tam, kas dzīvos Eiropā līdz Urāliem un Sibīrijā, kad visa teritorija no Kenigsbergas līdz Japāņu jūrai būs totāli derusificēta.

Atbildēt

vēsture

05.10.2023. 11:50

»

Хм

история Европы настолько запутана, границы так часто менялись, что понятие "своя земля" достаточно условно. Вот при Петре 1 Латгалию сильно заселили староверы. То, что это территория НЫНЕЩНЕЙ Латвии, не означает, что можно утверждать, что в 18 веке русские заняли ЛАТЫШСКУЮ землю. Тогда можно сказать...


Vispār jau Livonija un Lietuvas lielkņaziste robežojās ar Zelta ordu, bet tādus krievus tur neviens nebija ne dzirdējis ne redzējis. Pat to smaku neviens saodis nebija. Tas, ka latvieši savā zemē ielaida vienus krievu sātanisma sektantus, kas bēga no citiem krievu sātanisma sektantiem, bija liela kļūda. Vajadzēja tos visus sodīt ar nāvi.

Atbildēt

IM

05.10.2023. 11:31

»

Хм

ТВ каналы вообще не думаны для изучения языка. Это развлечение...


Nav domāts bet darīt tad var? Pirmkārt var titrus likt, otrkārt var visādas viktorīnas valodas apguvei, u.t.t.. Beigu beigās var arī mācīt pa tiešo, kā skolā, priekš tiem kam ir gribēšana un vajadzība. Bez valodas var mācīt arī latviešu kultūru, kaut vai krievu valodā. Rādīt latviešu filmas ar krievu titriem. Beigu beigās lai žurnālisti paši domā kā pie visa tā piesaistīt skatītāju. Kādu obligātu latvisku piedevu var taču uzlikt, tā teikt, valsts labumam?

Atbildēt

Хм

05.10.2023. 11:15

»

IM

Skaidrs ka vajadzīgs. Kur tad krieviem latviešu valodu mācīs, Krievijas kanālos vai


ТВ каналы вообще не думаны для изучения языка. Это развлечение.
Поэтому выражения "русские начнут смотреть LTV1 и выучат язык" - это чистейшая демагогия. Кто смотрел этот канал, будет и далее смотреть. Кто не смотрел ранее-и после запрета русСМИ не будет.
Аналогично по интернетпорталам.

Можно вещи делать топорно, а можно мудро. Про мудро - не этот случай. Да и повторюсь уже какой раз - нет никакого желания у латышских политиков поступать мудро. Ни им это не нужно, ни их избирателю.

Atbildēt

IM

05.10.2023. 10:53

Kāda nozīme tam kas kur kādreiz ir dzīvojis? Nozīme ir tam kas kur tagad dzīvo.

Atbildēt

Хм

05.10.2023. 10:14

»

Uldis

Šveicē franciski, vāciski un itāļu valodā runājošie dzīvo paši savās zemēs, Beļģijā flāmi un francūži arī, bet jūs Latvijā un citur esiet tikai ievazāts piesārņojums


история Европы настолько запутана, границы так часто менялись, что понятие "своя земля" достаточно условно. Вот при Петре 1 Латгалию сильно заселили староверы. То, что это территория НЫНЕЩНЕЙ Латвии, не означает, что можно утверждать, что в 18 веке русские заняли ЛАТЫШСКУЮ землю. Тогда можно сказать, что это была земля латгальцев. Которых латыши сейчас неплохо так ассимилируют.

Atbildēt

ļot pareizi, ļoti pareizi

05.10.2023. 08:54

»

pastalām instrukcija

lamāt krievus, Krieviju un krievu valodu ir katra Latvijas patriota svēts pienākums


Ejiet jūs krievi nakhui, nakhui, nakhui!

Atbildēt

Uldis

05.10.2023. 08:52

»

Хм

Ну раз можно ссылаться на чужой опыт демократических стран ЕС, давайте заодно и вспомним страны, где 2 и 3 госязыка...


Šveicē franciski, vāciski un itāļu valodā runājošie dzīvo paši savās zemēs, Beļģijā flāmi un francūži arī, bet jūs Latvijā un citur esiet tikai ievazāts piesārņojums.

Atbildēt

Хм

05.10.2023. 07:56

»

ome

Tieši tā, dzīvot Latvijā neviens nespiež, bet likumi jāievēro, tāpat kā citās brīvās, demokrātiskās ES valstīs. Vācijā valsts valoda ir vācu un t.t. Par ko ir stāsts ? Kāpēc tad Latvijā jābūt citiem noteikumiem, vai var to kāds paskaidrot


Ну раз можно ссылаться на чужой опыт демократических стран ЕС, давайте заодно и вспомним страны, где 2 и 3 госязыка)
А если начнете "это другое", ну так не нужно ссылаться на опыт стран, выдергивая одно, и не вспоминая другое.

Atbildēt

Хм

05.10.2023. 07:53

Конечно, не нужны местные сми на русском) Зачем?)
Проще же русских выдавить в инфополе Путина, пусть черпают чистейшую "правду" соловьевых и скабеевых.
Это же идеальная наработка на будущие выборы "что делать, эти нелояльные сволочи продолжают жить в инфополе Путина, а должны были дружно перейти на LTV1"

Это же проше, чем какая-то хрень типа "давайте будем действовать мудрее, и через русские госСМИ спокойно и неспеша проводить нашу повестку, показывать нашу трактовку событий".

Господа, все всё понимают, зачем и для чего это делается.

Еще для эффективности не хватает только ввести запрет на русский в публичной сфере, а с трибун с легкой ухмылкой утверждать, что это для блага самих же русских-типа они так быстрее латышский освоят и потом спасибо скажут

Atbildēt

nedirs nu

05.10.2023. 07:46

»

lauķis

Visupirms ir cilvēks un tikai pēc tam tautība,vai arī necilvēks,pa vidu pelējums vairāk kā 90


Latvijā tavu saprāta brāļu, ar kuriem tu kopā rij krutku, klausies Putina galma pederastus un lamā latviešus, nav pat 40%.

Atbildēt

lauķis

05.10.2023. 07:32

»

beidz!

Kas tā tāda par dzīvības formu, "krievu cilvēks"? Ir vai nu krievs, vai cilvēks


Visupirms ir cilvēks un tikai pēc tam tautība,vai arī necilvēks,pa vidu pelējums vairāk kā 90%.

Atbildēt

tā ir

05.10.2023. 07:26

»

Beiktu pastalnieku

patērē sūdumušas un līķutārpi


Pa vasaru, kad gaļas mušām laba apetīte, Donbasā krievu mogilizēto kauli, kurus neviens neaizvāc, kopā ar krievu zaldātu sūdiem ierakumos jau 3-4 kārtās.

Atbildēt

!!!!!

05.10.2023. 07:25

»

lapķjubidlām

Izsmērēt jūs, civilizācijas atkritumus, kā sūdu pa asfaltu


Civilizāijas atkritum,pārstāj kakāt uz asfalta.

Atbildēt

lapķjubidlām

05.10.2023. 07:21

»

pastalām instrukcija

lamāt krievus, Krieviju un krievu valodu ir katra Latvijas patriota svēts pienākums


Izsmērēt jūs, civilizācijas atkritumus, kā sūdu pa asfaltu.

Atbildēt

Jā jā

05.10.2023. 05:38

»

Beiktu pastalnieku

patērē sūdumušas un līķutārpi


Ierunājās piedirstais kreisās kājas krievu zābaks. Kāpēc kreisais? Jo labo tautieši jau nozaguši.

Atbildēt

Jā jā

05.10.2023. 05:34

Tā nu tos šaubīgos pārliecinās sabiedriskie mediji krievu valodā? Kāds ir viņu saturs? Vjačeslavs tam ir pievērsis uzmanību? Ko tā mediju slota tur teica par geto krieviem?

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

05.10.2023. 01:12

Nav ņemti vērā privātie mediji:

1) TV3 ziņas krievu valodā;
2) https://rus.delfi.lv/;

Atbildēt

Pirātu partija

04.10.2023. 23:11

Šitais dombrovskis ir tik pat stulbs, kā tas dombrovskis, kurš piesūcies briseles silei, un ne pa jokam shēmo. Pēdējā afērā, ar brazīļu kleptokrātu, gandrīz iekrita, bet sukuci izvilka.
Par balsošanu vispār muļķības sarakstīja. Vēlēšanas ir izveidotas tā, ka siles partijas tajās zaudēt nevar. Ja visi noignorē velēšanas, bet uz tām atnāk tikai NewVemjotības biedru biedri, vēlēšanas skaitīsies notikušas, un uzvarētāji sadalīs vietas pie siles.
Protokolus sarakstīs tā, kā vajag, cimdaru likvidēja jo daudz zināja, un tas palika bīstams.
Par TV.
Valsts var atļauties tikai vienu TV kanālu latviešu valodā un vienu radiostaciju. Lai piesaistītu cilvēkus, tur jārāda, to ko citur redzēt nevar. Krieviski līdzīgi, viens radio un viens TV kanāls. Filmas, seriāli, (aktuāli , nevis lēti), kas piesaistīs auditorija un aktuālās ārzemju un Latvijas ziņas. Un protams nekādas reklāmas!
Izveidojot nacionālo TV šādā formātā , 80% žurnašļuhas un to apkalpojošo personālu, NELP un citus cenzorus varētu izdzenāt. Ir komerctelvīzija, lai strādā tur, bet tad siles banda nevarēs ietekmēt TV.
Kijevā skandāls, uz tilta celniecību kličko banda nozaga astronomiskas summas, labi ka neviens necieta, bet tilts sagruva.
Afēra, tāda pati kā Latvijā ar dienvidu tiltu, tas sašķiebās, bet vismaz stāv.
Zeļenabobika aprindās steidzīgi vajadzīga tīrīšana un drīz tā būs!
Dombrovskis piemin kiseļovu, bet šis purns līdz tiesai nenodzīvos. Tas ir Gēbelsa līmeņa propogandists, tā pat redzēsim simonjan likvidāciju, līdz jaunam gadam nenodzīvos. Raškā drīz sērija, ļoti daudz likvidāciju. Mums vēl drusku jāpaciešās.

Atbildēt

Beiktu pastalnieku

04.10.2023. 22:41

»

Beikts krievvalodīgais

nepatērē Mamikinu un žīdu Solovjovu


patērē sūdumušas un līķutārpi.

Atbildēt

Lienošais ruZZkij mir

04.10.2023. 22:28

»

Secinājums

Žīds Goluščenko (Dombrovskis) uzdodas par lielāko krievu aizstāvi


Viņš neuzdodas, viņš vienmēr tāds bijis.

Atbildēt

Viss vienkārši

04.10.2023. 21:46

Krievijas tv kanāliem jābūt visās kabeļ tv, tad mums nevajadzēs savus tulkot krieviski un viss būs atrisināts!

Atbildēt

ome

04.10.2023. 20:37

»

Finks

Ja Latvijā atrastos miljons ķīniešu okupantu, kurus noziedzīgā komunistu vara centos padarīt par Latvijas pilsoņiem, tad jautājums neizbēgami paceltos par ķīniešu valodu


Nu tieši tā, to jau arī saku, ka tās ir okupācijas sekas. PSRS okupācijas laikos Latviju vēlējās pārkrievot, iesūtot šeit milzīgu daudzumu krievu cilvēku un lika mums visiem latviešiem runāt krieviski. Acīmredzot pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, netika izdarīti visi pasākumi, lai novērstu okupācijas sekas.

Atbildēt

nu varena doma

04.10.2023. 18:59

»

Demonokrātija

Nu jau daudzās brīvajās demokrātiskajās kolonijās ir anklāvi kur valda moru,ķīniešu,turku un citu klaidoņu valodas


Kādi mums te Latvijā sanāktu annklāvi: čiuļu, čcangaļu, čigānu, lettiņu, slāvu, tatārmongoļu, Vienotības,...

Atbildēt

Secinājums

04.10.2023. 18:59

Žīds Goluščenko (Dombrovskis) uzdodas par lielāko krievu aizstāvi.

Atbildēt

Finks

04.10.2023. 18:37

»

ome

Tieši tā, dzīvot Latvijā neviens nespiež, bet likumi jāievēro, tāpat kā citās brīvās, demokrātiskās ES valstīs. Vācijā valsts valoda ir vācu un t.t. Par ko ir stāsts ? Kāpēc tad Latvijā jābūt citiem noteikumiem, vai var to kāds paskaidrot


Ja Latvijā atrastos miljons ķīniešu okupantu, kurus noziedzīgā komunistu vara centos padarīt par Latvijas pilsoņiem, tad jautājums neizbēgami paceltos par ķīniešu valodu.

Atbildēt

Anti colorados

04.10.2023. 18:31

Pašreizējai komunistu un čekistu dibinātajai LPSR turpinātājai, ko noziedzīgi nodēvēja par atjaunoto Latviju, krievu valoda ir vajadzīga, bet ne obligāta. 4.maija komunistu/čekistu kliķe pat noorganizēja nelikumīgu valodu referendumu un neskatoties uz referenduma rezultātu, mierīgi turpinājās okupantu valodas dublēšana praktiski visur.

Atbildēt

pastalām instrukcija

04.10.2023. 18:30

lamāt krievus, Krieviju un krievu valodu ir katra Latvijas patriota svēts pienākums!

Atbildēt

ome

04.10.2023. 18:06

»

valstij nav vajadzīgs

Dzīvot Latvija nevienu nespiež, likumi jāievēro kā visur


Tieši tā, dzīvot Latvijā neviens nespiež, bet likumi jāievēro, tāpat kā citās brīvās, demokrātiskās ES valstīs. Vācijā valsts valoda ir vācu un t.t. Par ko ir stāsts ? Kāpēc tad Latvijā jābūt citiem noteikumiem, vai var to kāds paskaidrot?

Atbildēt

valstij nav vajadzīgs

04.10.2023. 17:41

Dzīvot Latvija nevienu nespiež, likumi jāievēro kā visur

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...