Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ta nu

02.09.2018. 11:40

piļi un viņu emmmas

Atbildēt

Jānis Zanei

29.08.2018. 11:20

»

Zane

Šis ir pareizais novērtējums. Tieši tas te notiek 100% piekrītu, bet protams bagātā vīrieša drauģeļi un nopirktie PR cilvēki viņu attaisno un aplej ar samazgām sievieti un tos, kas viņu aizstāv


Zanīti!
Tu raksta kā Santa Zāmuele…:)
nju jau Bernāla.

Es ka ģimenes draugs zinu ka Oļegs viņu ļoti mīlējis un uzdāvinājis kāda 5m......visam - izklaidei, biznesam, vecākiem un bērniem. Bet viņai ir vējš galva un sirdi - atrada jauno upuri. Sirdslauzējā!

Lūk, tā ir tā patiesībā!

Atbildēt

to lja

29.08.2018. 10:43

»

lja

Ja godīgi īsti nesaprotu kāpēc Fiļš un Bernis nav aizturēts un ietupināts (jo iespējams mazgāja ne jau vienu miljonu) bet jadomā 100 mijardus??? Ko dara KNAB utl un Eiropas KNAB


Tāpēc, ka Latvijā pagaidām pie varas ir AVLV stipendiāti, Vienotība, bet Briselē Putina kājslauķi: Junkers, Tusks un Dombrovskis.

Atbildēt

lja

28.08.2018. 22:13

Ja godīgi īsti nesaprotu kāpēc Fiļš un Bernis nav aizturēts un ietupināts (jo iespējams mazgāja ne jau vienu miljonu) bet jadomā 100 mijardus??? Ko dara KNAB utl un Eiropas KNAB?

Atbildēt

Zane

28.08.2018. 19:27

»

pre

Te visas Latvijas priekshaa ''Viirietis'' sit savu bijusho... kad tas notiek Degpunktaa visiem ir sausmas, bet te ja Biezais bakieris asisnsuceejs to dara tas ir kaut kas labs


Šis ir pareizais novērtējums. Tieši tas te notiek 100% piekrītu, bet protams bagātā vīrieša drauģeļi un nopirktie PR cilvēki viņu attaisno un aplej ar samazgām sievieti un tos, kas viņu aizstāv.

Atbildēt

ss

28.08.2018. 19:10

Radošs demagoğisks raksts! Tikai autoriņš par taisnību varētu iepauzēt!! Ar ko pats čupojâs savâ laikā, un kādas rebītes bīdija , lai tagad pat baigo justīciju uzmestos!!?? Jēli autor jēli!

Atbildēt

Pesimists

28.08.2018. 18:48

»

Buba

Kremlis grib paņemt aiz ..autiem un medī Brauderu pa visu pasauli. Kur loģika. ka Krievijas cietumā tiek nozūmēts Magņickis, kurš ( it kā?) sācis liecināt PRET Kremļa ienaidnieku Brauderu


Nezinu, kur ir loģika, bet tādi ir fakti, kā te teica "kremļa propagandas" izklāstā. Izklāstīti loģiski, pārliecinoši un pat uzrādot noteiktus pierādījumus. Un ņemot vērā ka paša Braudera izklāstītā versija ir nepamatots šablonisku apgalvojumu kopums un ka "kremļa propagandas" apgalvojumus tas pēc būtības neatspēko, tad tos nevar neņemt vērā. Var protams vadīties pēc loģikas "Kremlis" ir slikts, "Kremlis" ir pret Brauderu (Magņicki), tāpēc Brauders (Magņickis) ir labs un šāda pieeja plaši tiek pielietota, bet tad ir jānodarbojas ar muļķošanu un tad viegli pats sevi var apmuļķot, kas arī ir novērojams.

Un vēl... Kāpēc tiek pieņemts, ka "Kremlis" ir kaut kāds monolīts viens veselums, kurš absolūti kontrolē visu un visus? Jā, šāds uzskats ir gana izplatīts, bet tas ir fundamentāli kļūdains, jo tā nemēdz būt. Tādu monolītumu ir gandrīz neiespējami panākt. Līdzīgi kā citu lielvalstu un valstu pārvaldes mehānismi, arī "Kremlis" ir sistēma, kura sastāv no dažādiem, tai skaitā arī pretrunīgiem elementiem un tam ir dažādu veidu "caurumi", tāpēc, pat ja pieņem, ka "Kremlis" speciāli vadīja akciju pret Brauderu, tas nebūt neizslēdz iespēju, ka Braudera jeb precīzāk sakot Britu intelegences "rokas" spēja aizsniegties arī līdz Krievijas cietumam. Tāpēc, ir loģika.

Atbildēt

pre

28.08.2018. 16:22

Te visas Latvijas priekshaa ''Viirietis'' sit savu bijusho... kad tas notiek Degpunktaa visiem ir sausmas, bet te ja Biezais bakieris asisnsuceejs to dara tas ir kaut kas labs?

Atbildēt

derdz

28.08.2018. 16:13

»

Maija

Fiļu nevar izturēt neviena sieviete, lai cik viņam būtu nauda, viņš vienkārši nav vīrietis, ko pierāda arī visa viņa reakcija, kad sieva viņu pameta, bet tas, ka viņš ir starptautiski pazīstams naudas atmazgātājs un VP jau nu būtu vajadzējis padomāt pirms tādu procesu rosināt, tas gan fakts...


ja attiecības vai ģimene veidojas pēc aprēķina jeb pēc sakāmā " vīrietis mīl ar acīm, bet sieviete ar ausīm", tad agri vai vēlu nebūs nekā nevienam ne otram. A kas otram tur darās galvā, dvēselē, utml., iekšā ej tu un zin, jeb atšķir, vai sadzīvosiet kā viena ģimene visu mūžu un vispār kas ir mīlestība

Atbildēt

derdz

28.08.2018. 16:09

»

H4NO3

Paklau, gudriniek, neko citu kā Kremļa tekeanālus neesi pārskatījies. Ja nemāki nevienu citu svešvalodu kā krievu nemāki - paskaties ko par konkrēto lietu rāda un raksta Kremlim nepakļauti mēdiji tajā pašā Krievijā


Par nepakļautiem mēdijiem - un kam viņi varētu būt pakļauti? ir versijas, kādam no rietumiem vai arī kādam pašam vietējam/-iem, piemēram, uzņēmēju grupai, kuri ir opozīcijā, utt., bet iespējams ir neatkarīgi cilvēki fiziskas personas kuriem neapmierina kā vara dara un pret tautu, tad nu katrs drukā kas vien ienāk prātā (vai intepretē pretēji patiesībai ) un ej atšķir kur patiesība. Vai tāpat nav arī Latvijā, ASV, utt?

Atbildēt

wow

28.08.2018. 11:13

Demagoģija no A līdz Z. Tikai,-kura interesēs?

Atbildēt

partijas, politiķi, masu mediji

28.08.2018. 09:45

Ziedojiet, ziedojiet, ziedojiet, ziedojiet-
Lūgums šis domāts ir jums.
Jo vienīgie, patiesie nabagi esam,
Un ziedojums pienākas mums!

Atbildēt

Neticu nevienam Jurģa vārdam

28.08.2018. 08:58

ja kāds vēl tic kaut vienam Jurģa Liepnieka vārdam, izlasiet šo:

https://www.tvnet.lv/5202045/digitalas-tv-lieta-septinam-personam-cietumsods-liepniekam-un-ekim-naudassods

Jurģis Liepnieks ir notiesāts par smagu kriminālnoziegumu izdarīšanu. Ar to arī beigsim šī raksta lasīšanu. Veiksmi, Jurģi, apkalpojot Zaļās partijas, attiecīgi arī ZZS lokomotīves.

Vienotības stāsta pievilkšana šeit ir vairāk nekā komiska, jo Fiļs ir ziedojis arī ZZS https://www.knab.gov.lv/lv/db/donations/?id 511361 , attiecīgi arī Jurģa klientam Tavara kungam, ar kuru viņi regulāri pīpē zālīti.

Atbildēt

Jānis

28.08.2018. 08:11

Atceros ka Santai Zāmuelei bija ļoti tuvas attiecības ar Jurģi. Un visi par to zināja!

Atbildēt

H4NO3

27.08.2018. 23:44

»

Pesimists

Pēc šīs frāzes "Sergejs Magņitskis tātad bija nodokļu jurists, kurš atklāja shēmu, ar kuru no Krievijas budžeta tika izzagtas ievērojamas naudas summas." tālāk var nelasīt. Sergejs Magņickis bija Viljama Braudera jurists, kurš bija izstrādājis un uzturēja izvairīšanās no nodokļiem un patieso labuma ...


Paklau, gudriniek, neko citu kā Kremļa tekeanālus neesi pārskatījies. Ja nemāki nevienu citu svešvalodu kā krievu nemāki - paskaties ko par konkrēto lietu rāda un raksta Kremlim nepakļauti mēdiji tajā pašā Krievijā

Atbildēt

Gamma

27.08.2018. 23:36

Nav skaidrs kāpēc neviens nav ierosinājis procesu lai noskaidrotu kā ar naudas atmazgāšanu sekmējies pašā ABLV? Un ja jau, tad jau -kriminālpoceša derētu arī noskaidrot vai AB.LV un konkrēti tās vadītāji ar savām dabībām nav nodarījuši kaitējumu Latvijas finanšu sistēmai

Atbildēt

Maija

27.08.2018. 23:22

Fiļu nevar izturēt neviena sieviete, lai cik viņam būtu nauda, viņš vienkārši nav vīrietis, ko pierāda arī visa viņa reakcija, kad sieva viņu pameta, bet tas, ka viņš ir starptautiski pazīstams naudas atmazgātājs un VP jau nu būtu vajadzējis padomāt pirms tādu procesu rosināt, tas gan fakts.

Atbildēt

Tikai tā

27.08.2018. 22:51

Pretīgi lasīt par savu valsti šādas lietas un kauns būt par Latvijas pilsoni.

Atbildēt

tas

27.08.2018. 22:00

»

Aigars

Jurģis strādāja mūsu ēkā, Brīvības ielā, ar Santu viņi bija pāris. Abi it kā ar PR nodarbojās, ražoja lapeles pa 4000 latu gabalā. Tagad vecais brūtgāns izpalīdz, bet ne jau Santas uzdevumā asiņainais pundurs strādā. Nē, viņš ar Rolšteinu palīdz Danai vēlēšanās, bet maksā par to viņiem Rietumu banka...


būtu par raksta autora personību. Bet par pašu rakstu?- Atmazgāšana ir tīrības pazīme, un kukuļu došana ir rūpes par līdzcilvēkiem. Un tad jau tiešām neslavas cēlāji jāsauc pie atbildības, darbs policijai.

Atbildēt

Aigars

27.08.2018. 20:56

Jurģis strādāja mūsu ēkā, Brīvības ielā, ar Santu viņi bija pāris. Abi it kā ar PR nodarbojās, ražoja lapeles pa 4000 latu gabalā. Tagad vecais brūtgāns izpalīdz, bet ne jau Santas uzdevumā asiņainais pundurs strādā. Nē, viņš ar Rolšteinu palīdz Danai vēlēšanās, bet maksā par to viņiem Rietumu banka.

Ak, punduri, jau sen neviens Tavos murgos neklausās. Kādreiz biji cienījams vīrs, tagad tik tāds marihuānu pārpīpējies pipuks.

Atbildēt

Instagram

27.08.2018. 20:56

https://www.instagram.com/p/Bm2GFyslgfG/?utm_source ig_share_sheet&igshid 1khx97112fewf

Iespējams - Divi blieži atroda viens otru?

Atbildēt

Jānis Zanei

27.08.2018. 20:48

»

Zane

Ja tu esi valsts bagātākais cilvēks ka Fiļs, protams, bagātībai līdzi nāk vara un ietekme, sakari, kapēc gan lai nesarosinātu lietas un nedancinātu kaut kādus policistiņus kā iegribas


Atceros ka Jurģis kopā strādāja ar Santu Zāmueli, tāpēc droši vien grib piepalīdzēt Santai pret kuru ir ierosināta krimināllieta par krāpšanu..

Atbildēt

Pretinieks

27.08.2018. 20:44

Vai Jurģis nav tas - kas pats atmazgāja PR iedoto naudu?
Tagad raksta gudrus rakstus.

Un Fiļu nepamatoti apvaino - pie tam ka Oļegs uzdāvinājis Santa Zāmuelei milzīgo naudu!

Ja tā nauda būs netīra - tad Santai būs jaatdot.... un beigsies skaista dzīve Instagrama!

Atbildēt

Zane

27.08.2018. 20:41

Ja tu esi valsts bagātākais cilvēks ka Fiļs, protams, bagātībai līdzi nāk vara un ietekme, sakari, kapēc gan lai nesarosinātu lietas un nedancinātu kaut kādus policistiņus kā iegribas?

Atbildēt

VAU

27.08.2018. 20:39

šis zellis ir pasaku teicējs un kā teiktu saimnieks-kretīns,tas magnitskis bija tāda braudera-shēmotāja,mošennika,zagļa no lielā Krievijas ceļa rokaspuisis un sāka zagļi atmaskot.Notika tāpat kā ar borjku berozu.jankiem pagaidām garas rociņas.Pagaidām.

Atbildēt

Zinātājs

27.08.2018. 20:01

Santa Zāmuele - ir tā ka izkrāpa nodrošinājumu 1.8 mio eur kredītiem? Un tagad atpūšas Amerikā un dzer superdārgas šampaniešus?
Pilns Instagrams ar viņu bildēm un super dardo dzīvi..
Laulības gredzena izmērs - tikai apskatisanas vērts...

Fui...

Atbildēt

pasaulē pazīstami naudas atmazgātāji

27.08.2018. 19:47

Kam vajadzīga nevainīguma prezumpcija, ja pastāv proletāriskā apziņa...

Atbildēt

as

27.08.2018. 19:39

Žēl,man patika liepnieka viedoklis un pozīcija,bet arī šo ir nopirkuši,jurģi tu esi plukata,pfēee vairs neko ar tevi un par tevi neskatīšos/neklausīšos.

Atbildēt

vai tad

27.08.2018. 19:17

kultūras un mediju darbinieki nevāks parakstus viņu atbalstam? :)))

Atbildēt

Vienkārši pipec!

27.08.2018. 19:05

Mūsu Korumplandē baigi uztraucas par Magņicki, sankcijas pret Krieviju atbalsta,bet nebilst ne vārda, ka mums pašiem ir savs Magņickis - nelaiķis advokāts Bumbieris, kurš analoģiski atklāja šķipeles megamahinācijas.Pēc tam, kad viņš bija griezies policijā, nabags nodzīvoja vien pāris stundu, jo būdams maza auguma un skaidrā prātā, pārkrita pār balkona margām.Pilnīgi analoģisks gadījums, tikai nemaz nelika cietumā, uzreiz noraka.

Atbildēt

Pesimists

27.08.2018. 18:04

Pēc šīs frāzes "Sergejs Magņitskis tātad bija nodokļu jurists, kurš atklāja shēmu, ar kuru no Krievijas budžeta tika izzagtas ievērojamas naudas summas." tālāk var nelasīt. Sergejs Magņickis bija Viljama Braudera jurists, kurš bija izstrādājis un uzturēja izvairīšanās no nodokļiem un patieso labuma guvēju slēpšanas shēmas Krievijā. Kad Brauderam sākās problēmas gan ar konkurentiem, gan ar Krievijas varasiestādēm, tad arī tika radīts noteikts saraksts, kurš tika mītiskots pēc Magņicka nāves ieslodzījuma vietā, kad viņš jau sāka dot liecības pret Brauderu. Ja autors šo visu ignorē, tad pārējam arī zūd ticamība.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....