Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

parasts cilvēks

11.09.2019. 12:47

»

vnk

idb skatās Nekā personīga un de facto. Lai pašiem nebūtu japiepūlās


Man vienalga ko viņi skatās un kā iegūst informāciju, galvenais kad ir rezultāts. Tikai rezultātam nav nekādas jēgas, ja ķēdītes galā - prokuratūrā ir atkal "savējie" kuri noziedzniekus atbrīvo un attaisno, sak pierādījumu trūkst.
Nez kapēc ir viena kategorija "savējo" kuriem vienmēr trūks pierādījumu. Tāpēc arī pazūd miljoni un miljardi, bet tiesā tikai zaptes burku zaglēnus.

Atbildēt

TTT

10.09.2019. 22:44

Varbūt cepiens ir par to, ka ģenerālim bija apsolīts nosacīts miers, ja viņš atkāpsies, bet te IDB iztraucēja darījumu. Tagad esošajam jāzīmējas publiski, ka viņš ņepričom.

Atbildēt

Opis

10.09.2019. 21:26

»

Jancis

Runa nav par pietāti, bet par cieņu. Nedrīkst cilvēku saslēgt rokudzelžos un sagraut viņa dzīvi par tādu figņu (kam piekrīt pat tiesa, jo nepiemēroja apcietinājumu). Ja cilvēks nav kādu nogalinajis vai izvarojis, tad viņu nedrīkst slēgt rokudzelžos un nav pamata aocietināt, ja pirmās instances tiesa...


Pilnībā piekrītu.
Šovs ar sešiem vīriem maskās apkārt ğenerālim rokudzelžos (par tikai iespējamiem nevardarbīgiem pārkāpumiem teju gadu-divus atpakaļ) ir nekas cits, kā klaja izrādīšanās - autora pieminetā "pokazuha"!

Atbildēt

Ha

10.09.2019. 16:51

»

NeVienaldzīgs

Man tas IDB jau izsenis patīk, kārtīgi cilvēki strādā, cepuri nost. Zinu kā mūsu vietējā šušara no viniem raustās. Tā tik turpināt līdz nonāksiet pie varas ešolona virsotnes un tiesu sistēmas tumšajiem kambariem


Pieļauju ka esi viens no viņiem un dziedi pašslavināšanas dziesmu! Savukārt pilsētā runā, ka tur ir milzīga kadru mainība, nekomplekts un no aizgājušajiem idbšņikiem jau otru kantori var uztaisīt!

Atbildēt

Uldis

10.09.2019. 15:28

Ko nu cepās par roku dzelžiem un maski šovu - tāda diemžēl mums tā prakse kā IDB, tā pat arī gardara paša iepriekš vadītajā VRS. Kamēr pašu nesaslēdz tikmēr viss ok. G. Puj. tagad visas iespējas rādīt priekšzīmi citām struktūrām. Veixmi.

Atbildēt

Buratino

10.09.2019. 14:24

Tāpat, kā bračka KNĀBā. 😂 Galvenais ir bīdīt štelles.... 😂 Starp citu, Lapsiņ, tavā astoņkājā abiem atrastos vieta.... 🤫

Atbildēt

ds

10.09.2019. 13:23

Mūsu valdības vīri nesaprot, ka nāksies REĀLI ATBILDĒT par visu šo mūsu neizdevušos valsti. Vārdi, uzvardi ir zināmi. Laiks pienāks, un nenoslepsieties no tautas dusmām. Vardi un adreses ir zināmas.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš, LR premjerministrs

10.09.2019. 12:10

Pilnībā atbalstu kolēģu viedokli komentāros. Par spīti Kremlim, Latvijā ik gadu atjaunojam ceļus, attīstam e-veselību un cīnāmies ar Kremļa trojas zirgu Eiropas Komisiju, kas raksta ziņas par it kā briesmīgo nevienlīdzību un nabadzību Latvijā. Auzas!

Atbildēt

Māris Kučinskis, bijušais Latvijas premjerministrs

10.09.2019. 12:04

Raksts pasniedz Latviju kā neizdevušos valsti Kremļa uzdevumā. Tendencioza informācija. Kremļa meli!

Atbildēt

Raivis Dzintars, Nacionālās apvienības valdes loceklis

10.09.2019. 12:00

Tas ir apkaunojoši, ka Latvijas drošības iestādes turpina neredzēt Kremļa iespējamos plānus Latvijas suverenitātes nozagšanai. Tie ir Kremļa pasaku stāsti, ka Latvijas valsts amatpersonas ir korumpētas vai pat stulbas. Šis un šim līdzīgi raksti tiek sacerēti lai vājinātu Latvijas neatkarību.

Atbildēt

10.09.2019. 11:20

Patīk, ka rakstā analizēts šefa teiktais. To pirmo reiz izlasīju kādā lielā ziņu portālā :) un tā šefa attieksme likās šokējoša, aizdomīga, neprofosionāla un riebīga. Normālā organizācijās tas būtu, kas neiedomājams, ja vadītājam paziņo par šādām potenciālām problēmām un viņš pretim būtībā AGRESĪVI UZBRŪK, NEKO NEGRIBOT ZINĀT. Attieksme vien ir amatam neatbilstoša. Normāli tas būtu šoks, darbs 24/7 krīzes režīmā un PROAKTIVITĀTE sadarbibā ar visiem iesaistītajiem. Atgādine Rīgas Domes nanoūdens lietu - "cietušo nav".

Atbildēt

Kreisais

10.09.2019. 10:23

»

Jancis

Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem...


Janci, izglītotais tautas pārstāvi! Gladiatoru cīņas notika senajā Romā. Par jēdzieniem nevainība un nevainīgums Jums komentatori augstāk jau norādīja. Cik jābūt tupam lai nedzirdētu un neatšķirtu to nozīmi?

Par to vien, ka nolikumā pretendentiem tika izvirzītas prasības kurām atbilst tikai Igate – jūsu kāda tur ordeņa kavalieris, viņa vietnieki un arī visi iepirkuma komisijas locekļi, kas likuši savus parakstus – ir pelnījuši tiesu un sodu. Ja neviens būvnieks IUB netika apstrīdējis šādas nepamatotas un konkurenci ierobežojošas prasības – tas arī uzskatāmi liecina par karteļa vienošanos.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs, ārlietu ministrs

10.09.2019. 08:33

Kārtējo reizi Krievijas propaganda turpina izvērst pret Latviju nomelnojošu un dezinformējošu informāciju. Ar šo rakstu Kremļa mērķis ir acīmredzami vājināt Latvijas ārējo drošību. Latvijas drošības iestādēm ir pienākums ātri un efektīvi reaģēt uz situācijām, kad Kremlis latviskajā informācijas telpā Latviju kārtējo reizi uzdod par zaglīgu un korumpētu cilvēku pārvaldītu valsti.

Atbildēt

DDD

10.09.2019. 07:32

Tā ir sakritība vai? Igates jurists ir Barbara advokāta tuvs kursabiedrs. Tv3 sižetā tas izskatījās tik smieklīgi, kā advokāts deva komandas izbijušam ģenerālim.

Atbildēt

NeVienaldzīgs

10.09.2019. 04:36

Man tas IDB jau izsenis patīk, kārtīgi cilvēki strādā, cepuri nost. Zinu kā mūsu vietējā šušara no viniem raustās. Tā tik turpināt līdz nonāksiet pie varas ešolona virsotnes un tiesu sistēmas tumšajiem kambariem.

Atbildēt

onka

10.09.2019. 00:21

»

Jancis

Pēc kā tu to soried? Pec sevis? Tu esi tas dobojobs? ? Es pat nezinu, ko šāds termins nozīmē. Bet tu zini, vai ne. Jo katru dienu to redzi spogulī


Ir juridiski termini ar dažādu nozīmi, kurus Tu jauc. Ja, nesaproti jēdzinu jēgu un atšķirību - nepiemini tos, nevis uzraksti muļķības un vēl apvainojies ka tiec nodēvēts savas attīstības līmenim atbilstošos apzīmējumos. VRS prasās pēc nopietnām pārmaiņām. Interesanti kā viss beigsies. Neticu ka vietnieks nezināja ko priekšnieks dara.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 22:44

»

Dauka

Jēgu izdzēris kretīns var būt bīstamāks par trīskārtēju slepkavu


Runa nav par pietāti, bet par cieņu. Nedrīkst cilvēku saslēgt rokudzelžos un sagraut viņa dzīvi par tādu figņu (kam piekrīt pat tiesa, jo nepiemēroja apcietinājumu). Ja cilvēks nav kādu nogalinajis vai izvarojis, tad viņu nedrīkst slēgt rokudzelžos un nav pamata aocietināt, ja pirmās instances tiesa vēl ir desmt gaismas gadu attālumā. Vispirms ir jāpierāda vaina un tad jārīkojas. Bet te ir Staļina labākajās tradīcijās- cilvējs ir, pantu atradīsim. Ja ne par koku izciršanu, tad par krāpšanu? Ko piekrāpa? A rutks viņu zin. Galvenais, ka kāds ir ieslēgts važās.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 22:32

»

jibiorio

"Nevainības prezumcija"... tu tak esi dalbajobs


Pēc kā tu to soried? Pec sevis? Tu esi tas dobojobs? ? Es pat nezinu, ko šāds termins nozīmē. Bet tu zini, vai ne. Jo katru dienu to redzi spogulī.

Atbildēt

Šitais purns!

09.09.2019. 21:53

Šitais purns ir vienkārši nobijies, jo visticamāk, štelles taisījis arī viņš. Izskatās, ka tieši Pujāts iesēdīsies ar mantas konfiskāciju, gan jau Garbars visu izstāstīs.

Atbildēt

Pujāts- prasts smirdeklis

09.09.2019. 21:49

Pujāta "uzstāšanās" skaidri un pārliecinoši parādīja, ka robežsardzes ģenerālis, kas vada mūsu valsts robežas sargāšanu, ir prasts, zema intelekta nekauņa. Un ir īpaši bīstams Latvijas valstij ieņemot zināmo amatu. Tiešām jāapbrīno pārējie idioti iekšlietu sistēmā, kas šādus "ģenerāļus" uzcep un ieliek amatos. Vai tik tas nebija tāds pats idiņš, ar krievu puslegālo biznesu sapinies ministrs kozlovskis, kuru, savukārt, izbīdīja kriminālās aprindas, ko sauc par Vienotību ?

Atbildēt

Nesmīdiniet

09.09.2019. 21:39

Drošībā!!!!jūs nopietni😁

Atbildēt

nobijies pilsonis

09.09.2019. 21:15

Tad, kad par 51 cilvēka slepkavību nevienam neuzlika rokudzelžus, nospriedu, diemžēl drošībniekiem rokas pa īsu. Bet no tā, kas notiek tagad man tiešām bail. Jo acīmredzams, ka ir kaut kādas visvarenas intereses, kas stāv aiz melnajām maskām. Likums tas nav, jo tad tie darbotos arī masveida slepkavības izmeklēšanā.

Atbildēt

Dauka

09.09.2019. 21:15

»

Jancis

Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem...


Jēgu izdzēris kretīns var būt bīstamāks par trīskārtēju slepkavu...
Un atvaino, bet nav man pinīgi nekādas pietātes pret spožām pogām...
Un par slikti paveiktu darbu ir jādrāž ierindnieku un, jo augstāka pakāpe, jo smagākam jābūt drāzienam

Atbildēt

OK

09.09.2019. 20:47

Malacis Mūrnieka kungs (IDB priekšnieks)!!!!
Tā turpināt. Veiksmi pierādījumu nostiprināšanā.

Atbildēt

elementari

09.09.2019. 20:35

»

jautaajums

Kam visa tā padarīšana vajadzīga


lielaki lidzekli,lielaks otkats un vairak var nozagt.

Atbildēt

krievi nak

09.09.2019. 20:31

rokas drosas ,bet zagligas.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 20:21

»

Dauka

"...ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos...


Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem par sliktu līgumu izpildes kontroli. Diemžēl tā pie mums notiek, jo neizglītotā tauta bļauj tik- asinis, asinis- visi zagļi, visus rokudzelžos un aiz restēm.

Atbildēt

.

09.09.2019. 20:13

Vispār jau Garbara laikā Pujāts bija vietnieks, cilvis nevar nezināt par gešeftēm.

Atbildēt

zara

09.09.2019. 20:11

Taukmūlis, kas neietilpst kadrā

Atbildēt

Dauka

09.09.2019. 20:05

»

Jancis

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS ...


"...ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos."
Nu, zinot kā mums dala ģenerāļu pakāpes un dažāda kalibra apbalvojumus, arguments raisa smīnu...
Uztraukums par roku dzelžiem no PSRS lirikas laikiem, kad darbaļaužus :)) nedrīkstēja važās kalt?
Normāla prakse aizturot (pat ne aizturot) tos izmantot...

Atbildēt

Ona

09.09.2019. 20:03

Tiešām, varētu sīkāk par to degvielas zagšanu? Kas sodīti? Cik bargi?

Atbildēt

formula

09.09.2019. 18:49

Jā ,jā . Feini "objektīvi"informācijas avoti- angažētie svingerainie kāsīšu "nekā sūda personīgi" ar kremļa aņkas un kartona jura smaku !

Atbildēt

garaamgaajeejs

09.09.2019. 18:37

vienreiz jautājums roda. vai tieshaam tikkai 3-4 cilvēki redzēja un saprata ka kautkas nav tā? kur visi pārējie kuri piedaliijaas darbaa...

Atbildēt

viens metrs

09.09.2019. 16:54

Latvijas robežas ir drošībā, kamēr uz tās, bikses novilcis dir* pujāts...

Atbildēt

fg

09.09.2019. 16:37

Mūsu dižie `robežsargi`..... Pulkveži un ģenerāļi ar profeņu izglītībām.....pārējie `diplomi` visi pa blatu....vēl katrs ir obligati `stažējies` USA vai kaut kur Dānijā , tipa..

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

09.09.2019. 16:37

Valsts robežsardze vērš uzmanību uz vakar TV 3 raidījumā «Nekā personīga» izskanējušo, kur kārtējo reizi sabiedrībai tiek pasniegta nekorekta un sabiedrību maldinoša informācija, kā arī nepārbaudīti un subjektīvi interpretēti fakti.

Izbūvēta valsts robežas josla infrastruktūra, ir valsts drošības garants. Tā nav 12 metrus plata stiga, kā to norāda TV 3 raidījuma «Nekā personīga» žurnālisti, bet gan valsts robežas josla, kuras izbūvē ietilpst teritorijas attīrīšana no apauguma, pēdu kontroles joslas ierīkošana visā valsts robežas joslas garumā, patrulēšanas un brīvās novērošanas zonas ierīkošana, izbūvējot caurtekas, patruļtaku ierīkošana, pārmitrinātos un pārplūstošos apvidos izvietojot koka konstrukcijas laipas, savukārt pārējos apvidos - ar smalcinātas koksnes klājumu, tiltu būvniecība pāri lielākām ūdens tecēm, kā arī 2,7 m augsta stiepļu žoga izbūve noteiktos robežas posmos, vērtējot pārkāpumu iespējamību.

Tiltu būvniecība ir kopējā būvprojekta neatņemama sastāvdaļa un nav skatāma atrauti no projekta. Tiesa, četru tiltu būvniecība pāri Zilupei, Ludzas upei, Rītupei un Liepnas upei kopumā izmaksāja nepilni 663 tūkstoši euro, taču jāņem vērā, ka izmaksas ir balstītas pirmām kārtām uz 2014. gada aprēķiniem, tāpat ņemams vērā tiltu garums, apvidus īpatnības, citi apstākļi, kā, piemēram, uz Latvijas - Baltkrievijas valsts robežas tiltu izbūve ietver arī apvidus teritorijas iekārtošanu, tostarp arī pievedceļu ierīkošu, un upju krastu nostiprināšanu. Šķietami vienādie tilti nav salīdzināmi arī tādēļ, ka būvēti no dažādu materiālu konstrukcijām.

Tāpat Valsts robežsardze vairrākkārtīgi ir skaidrojusi, ka par pamatu valsts robežas joslas iezīmēšanai (iemērīšanai) dabā gar upēm, strautiem vai citām ūdens tecēm, tiek ņemta vērā meteoroloģisko apstākļu ietekme uz upju, strautu vai citu ūdens teču krasta līnijām, mērot to, saskaņā ar Latvijas Republikas valsts robežas likuma 13. panta otro daļu, taisnās līnijās no upes faktiskās krots vai krasta līnijas Valsts robežas demarkācijas laikā. Tādēļ pašsaprotami, ka atsevišķos posmos ir situācijas, kad no apauguma tiek attīrītas teritorijas līdz pat 80 vai 100 metru platumā, jo ūdens teču krasti sausā laikā mēdz atkāpties, turklāt mērot taisnās līnijās, teritorijas, kas ir ūdens teču ielokā tiek ieskaitītas valsts robežas joslā.

Valsts robežsardzei nav skaidri arī pārmetumi attiecībā uz žoga būvniecību. Nav pamata uzskatīt, ka žoga būvniecībā ir atkāpes no līguma, atsevišķos Valsts robežsardzes noteiktos posmos tiek būvēts 2,7 metri augsts stiepļu žogs ar dzeloņdrātīm augšmalā, turklāt būvniecības gaitā, lai nodrošinātu žoga lielāku stabilitāti tas tika/tiek aprīkots ar papildus stiprinājumiem, nesadārdzinot žoga izbūvei paredzētās izmaksas. Tas, vai uzbūvētais žogs neatbilstu tehniskai specifikācijai, būtu vērtējams tikai pēc objekta nodošanas un autoruzrauga slēdziena.

 

Atbildēt

jautaajums

09.09.2019. 16:30

Kam visa tā padarīšana vajadzīga?
Vjetnamiešu bēgļus un kontrabandistus var izķert ar daudz mazākiem līdzekļiem un resursiem.Pret iespējamu Krievijas agresiju tas ir kā mironim tablete.Un vispār,to vai Krievija uzbruks noteiks pavisam citi onkuļi,arī ne Putins.

Atbildēt

Garāmgājējs

09.09.2019. 16:29

Pēdējā laikā, kopš izdienas pensijā devās tās bijušais ģenerālis Normunds Garbars, Valsts robežsardzi sāka vajāt visādas nebūšanas. Rodas iespaids, ka visa Latvijas valsts robežsardze turējās tikai pateicoties ģenerāļa Normunda Normundanopelniem, bet jaunais ģenerālis G.Pujāts ir visu Valsts robežsardzi sagravis.
Pētot dziļāk, ko svētdienas vakarā veica Nekā personīga no TV3, noskaidrots, ka pirms Garbara došanās izdienas pensijā, robežsardzes reputācija, gods un cieņa sāka brukt dēļ visāda veida šmaukšanās, izbūvējot un aprikojot Latvijas/Krievijas/Baltkrievijas robežu. Turklāt 2018.gada nogalē trīs robežsardzes virsnieki uz robežas piedzērušos pieķēra preses pārstāvji un tos Robežsardzes vadiba bija spiesta atvaļināt.
Pirms kāda laika Pietiek publicēja rakstu, kurā tika jautāts par robežsargiem, kurus IDB pieķēra zogod degvielu. Taču ne Garbars, ne Pujāts Pietiek atbildes par degvielas zādzībām nesniedza, it kā tas būtu (zādzība) atbilstoši Valsts robežsardzes Ētikas kodeksam.
Ja izpētītu dziļāk, kā robežsardze izlieto nodokļu maksātāju naudu, atklājās, kā ar automašinas izmantošanu ir par maz. Nesen TV3 ziņās informēja sabiedrību, ka ģenerāļi personīgi veic pārbaudes, izmantojot helikopterus. Kam tad vajadzīgas visas tās inspekcijas, pārbaudītāji, izmeklētāji ar pagoniem un bez, ja paši ģenerāļi personīgi veic kontroles? Tad jau drīz Valsts prezidents E.Levits un ministru prezidenta kungs Krišjānis Kariņš personīgi pārbaudīs, kā sētnieki slauka ielas, pavāri gatavo zupas. Šausmas! Un tad brīnās, ja nepietiek naudas, ko samaksāt algās robežsardzes darbiniekiem.

Atbildēt

Bridžita Bardo

09.09.2019. 16:18

Nu, i purns tam gunčam!!Nez vai reizrēķinu spējis iemācīties no galvas.

Atbildēt

LLL

09.09.2019. 16:17

»

Jancis

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS ...


1. Aizejiet uz tiesu kādā VID nodokļu uzrēķina lietā un tur pastāsties par likuma garu attiecībā uz nevainīguma prezumciju.
2. "Dziļi Latgalē" ir tā vieta, kur Latvija robežojas ar Krieviju, Baltkrieviju un tā ir vienīgā vieta, kur robežsargiem pašlaik ir lielākais darba apjoms, tāpēc robežsardzes priekšniekam ir jāuzrauga un jārūpējas par to, lai robežas izbūve būtu teicamā stāvoklī, ar minimāliem līdzekļiem sasniedzot maksimālu efektu, nevis otrādi.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 16:09

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS varētu teikt. Kā Kasīklim iet kopā tas, ka Garbaram nekāda konkrēta apsūdzība vēl nav uzrādīta, bet viņš jau saslēgts roku dzelžos tiek iesēdināts uz 48 stundām??!! Jautājums ir tieši par procesa virzītāja kompetenci, kurš izvirzīja aizdomas par koku nelikumīgu izciršanu!!! Kā var kaut ko tik stulbu izdomāt??? Garbaru noķēra ar cirvi rokā??? Pēc tam kurš tur pārkvalificēja to par krāpšanu... Bet padomājiet no otras puses- ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos. Viņa reputācija un dzīve (arī viņa ģimenes) ir uz atlikušo mūžu sagrautas, bet kaut kāds Kasīklis te stāsta, ka Pujātam zems juridiskais līmenis, jo viņš, redz kaut ko atļaujas runāt par nevainības prezumciju. Nē, zems juridiskais līmenis ir procesa virzītājiem un latvju tautai, kurai var iebarot šādus lētus Maski Šov. Brīžiem, kad tauta mierīgi pieņem, ka slepkavas var neapcietināt (kā Krāslavā), bet citu cilvēku par to, ka varbūt iespējams nav uzraudzījuši līguma izpildi dziļi Latgalē, saslēdz roku dzelžos visas LV priekšā, gribas skaļi kliegt. Nekas jauns no senās Grieķijas laikiem nav izdomāts- iedod nabadzīgajai tautai gladiatoru cīņas, tauta sauc pēc asinīm un aizmirst par savu badu un nabadzību.
P.s. Neesmu robežsargs, ne cits ieM darbinieks un arī Igatē nevienu nepazīstu :)

Atbildēt

Kašķis

09.09.2019. 16:05

Tomēr es uzskatu, ka IDB darbības veiktā taktika ir bīstama valsts iedzīvotājiem. Neko nesaku par kriminālprocesu kā tādu. Kāpēc vajadzīgs tas cirks ar aizturēšanām, ja tāpat par sen notikušu itkā noziedzīgu nodarījumu var personu atzīt par aizdomās turēto un vekt mierīgu izmeklēšanu. Bez tam cik mūrjnieka IDB t.s. skaļajās lietās ir notiesājoši spriedumi... kada vispar ir darba kvalitāte??

Atbildēt

Bratello

09.09.2019. 14:57

Viņam mēģina gudrēties vēl smiekligāk

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...