Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

parasts cilvēks

11.09.2019. 11:47

»

vnk

idb skatās Nekā personīga un de facto. Lai pašiem nebūtu japiepūlās


Man vienalga ko viņi skatās un kā iegūst informāciju, galvenais kad ir rezultāts. Tikai rezultātam nav nekādas jēgas, ja ķēdītes galā - prokuratūrā ir atkal "savējie" kuri noziedzniekus atbrīvo un attaisno, sak pierādījumu trūkst.
Nez kapēc ir viena kategorija "savējo" kuriem vienmēr trūks pierādījumu. Tāpēc arī pazūd miljoni un miljardi, bet tiesā tikai zaptes burku zaglēnus.

Atbildēt

TTT

10.09.2019. 21:44

Varbūt cepiens ir par to, ka ģenerālim bija apsolīts nosacīts miers, ja viņš atkāpsies, bet te IDB iztraucēja darījumu. Tagad esošajam jāzīmējas publiski, ka viņš ņepričom.

Atbildēt

Opis

10.09.2019. 20:26

»

Jancis

Runa nav par pietāti, bet par cieņu. Nedrīkst cilvēku saslēgt rokudzelžos un sagraut viņa dzīvi par tādu figņu (kam piekrīt pat tiesa, jo nepiemēroja apcietinājumu). Ja cilvēks nav kādu nogalinajis vai izvarojis, tad viņu nedrīkst slēgt rokudzelžos un nav pamata aocietināt, ja pirmās instances tiesa...


Pilnībā piekrītu.
Šovs ar sešiem vīriem maskās apkārt ğenerālim rokudzelžos (par tikai iespējamiem nevardarbīgiem pārkāpumiem teju gadu-divus atpakaļ) ir nekas cits, kā klaja izrādīšanās - autora pieminetā "pokazuha"!

Atbildēt

Ha

10.09.2019. 15:51

»

NeVienaldzīgs

Man tas IDB jau izsenis patīk, kārtīgi cilvēki strādā, cepuri nost. Zinu kā mūsu vietējā šušara no viniem raustās. Tā tik turpināt līdz nonāksiet pie varas ešolona virsotnes un tiesu sistēmas tumšajiem kambariem


Pieļauju ka esi viens no viņiem un dziedi pašslavināšanas dziesmu! Savukārt pilsētā runā, ka tur ir milzīga kadru mainība, nekomplekts un no aizgājušajiem idbšņikiem jau otru kantori var uztaisīt!

Atbildēt

Uldis

10.09.2019. 14:28

Ko nu cepās par roku dzelžiem un maski šovu - tāda diemžēl mums tā prakse kā IDB, tā pat arī gardara paša iepriekš vadītajā VRS. Kamēr pašu nesaslēdz tikmēr viss ok. G. Puj. tagad visas iespējas rādīt priekšzīmi citām struktūrām. Veixmi.

Atbildēt

Buratino

10.09.2019. 13:24

Tāpat, kā bračka KNĀBā. 😂 Galvenais ir bīdīt štelles.... 😂 Starp citu, Lapsiņ, tavā astoņkājā abiem atrastos vieta.... 🤫

Atbildēt

ds

10.09.2019. 12:23

Mūsu valdības vīri nesaprot, ka nāksies REĀLI ATBILDĒT par visu šo mūsu neizdevušos valsti. Vārdi, uzvardi ir zināmi. Laiks pienāks, un nenoslepsieties no tautas dusmām. Vardi un adreses ir zināmas.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš, LR premjerministrs

10.09.2019. 11:10

Pilnībā atbalstu kolēģu viedokli komentāros. Par spīti Kremlim, Latvijā ik gadu atjaunojam ceļus, attīstam e-veselību un cīnāmies ar Kremļa trojas zirgu Eiropas Komisiju, kas raksta ziņas par it kā briesmīgo nevienlīdzību un nabadzību Latvijā. Auzas!

Atbildēt

Māris Kučinskis, bijušais Latvijas premjerministrs

10.09.2019. 11:04

Raksts pasniedz Latviju kā neizdevušos valsti Kremļa uzdevumā. Tendencioza informācija. Kremļa meli!

Atbildēt

Raivis Dzintars, Nacionālās apvienības valdes loceklis

10.09.2019. 11:00

Tas ir apkaunojoši, ka Latvijas drošības iestādes turpina neredzēt Kremļa iespējamos plānus Latvijas suverenitātes nozagšanai. Tie ir Kremļa pasaku stāsti, ka Latvijas valsts amatpersonas ir korumpētas vai pat stulbas. Šis un šim līdzīgi raksti tiek sacerēti lai vājinātu Latvijas neatkarību.

Atbildēt

10.09.2019. 10:20

Patīk, ka rakstā analizēts šefa teiktais. To pirmo reiz izlasīju kādā lielā ziņu portālā :) un tā šefa attieksme likās šokējoša, aizdomīga, neprofosionāla un riebīga. Normālā organizācijās tas būtu, kas neiedomājams, ja vadītājam paziņo par šādām potenciālām problēmām un viņš pretim būtībā AGRESĪVI UZBRŪK, NEKO NEGRIBOT ZINĀT. Attieksme vien ir amatam neatbilstoša. Normāli tas būtu šoks, darbs 24/7 krīzes režīmā un PROAKTIVITĀTE sadarbibā ar visiem iesaistītajiem. Atgādine Rīgas Domes nanoūdens lietu - "cietušo nav".

Atbildēt

Kreisais

10.09.2019. 09:23

»

Jancis

Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem...


Janci, izglītotais tautas pārstāvi! Gladiatoru cīņas notika senajā Romā. Par jēdzieniem nevainība un nevainīgums Jums komentatori augstāk jau norādīja. Cik jābūt tupam lai nedzirdētu un neatšķirtu to nozīmi?

Par to vien, ka nolikumā pretendentiem tika izvirzītas prasības kurām atbilst tikai Igate – jūsu kāda tur ordeņa kavalieris, viņa vietnieki un arī visi iepirkuma komisijas locekļi, kas likuši savus parakstus – ir pelnījuši tiesu un sodu. Ja neviens būvnieks IUB netika apstrīdējis šādas nepamatotas un konkurenci ierobežojošas prasības – tas arī uzskatāmi liecina par karteļa vienošanos.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs, ārlietu ministrs

10.09.2019. 07:33

Kārtējo reizi Krievijas propaganda turpina izvērst pret Latviju nomelnojošu un dezinformējošu informāciju. Ar šo rakstu Kremļa mērķis ir acīmredzami vājināt Latvijas ārējo drošību. Latvijas drošības iestādēm ir pienākums ātri un efektīvi reaģēt uz situācijām, kad Kremlis latviskajā informācijas telpā Latviju kārtējo reizi uzdod par zaglīgu un korumpētu cilvēku pārvaldītu valsti.

Atbildēt

DDD

10.09.2019. 06:32

Tā ir sakritība vai? Igates jurists ir Barbara advokāta tuvs kursabiedrs. Tv3 sižetā tas izskatījās tik smieklīgi, kā advokāts deva komandas izbijušam ģenerālim.

Atbildēt

NeVienaldzīgs

10.09.2019. 03:36

Man tas IDB jau izsenis patīk, kārtīgi cilvēki strādā, cepuri nost. Zinu kā mūsu vietējā šušara no viniem raustās. Tā tik turpināt līdz nonāksiet pie varas ešolona virsotnes un tiesu sistēmas tumšajiem kambariem.

Atbildēt

onka

09.09.2019. 23:21

»

Jancis

Pēc kā tu to soried? Pec sevis? Tu esi tas dobojobs? ? Es pat nezinu, ko šāds termins nozīmē. Bet tu zini, vai ne. Jo katru dienu to redzi spogulī


Ir juridiski termini ar dažādu nozīmi, kurus Tu jauc. Ja, nesaproti jēdzinu jēgu un atšķirību - nepiemini tos, nevis uzraksti muļķības un vēl apvainojies ka tiec nodēvēts savas attīstības līmenim atbilstošos apzīmējumos. VRS prasās pēc nopietnām pārmaiņām. Interesanti kā viss beigsies. Neticu ka vietnieks nezināja ko priekšnieks dara.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 21:44

»

Dauka

Jēgu izdzēris kretīns var būt bīstamāks par trīskārtēju slepkavu


Runa nav par pietāti, bet par cieņu. Nedrīkst cilvēku saslēgt rokudzelžos un sagraut viņa dzīvi par tādu figņu (kam piekrīt pat tiesa, jo nepiemēroja apcietinājumu). Ja cilvēks nav kādu nogalinajis vai izvarojis, tad viņu nedrīkst slēgt rokudzelžos un nav pamata aocietināt, ja pirmās instances tiesa vēl ir desmt gaismas gadu attālumā. Vispirms ir jāpierāda vaina un tad jārīkojas. Bet te ir Staļina labākajās tradīcijās- cilvējs ir, pantu atradīsim. Ja ne par koku izciršanu, tad par krāpšanu? Ko piekrāpa? A rutks viņu zin. Galvenais, ka kāds ir ieslēgts važās.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 21:32

»

jibiorio

"Nevainības prezumcija"... tu tak esi dalbajobs


Pēc kā tu to soried? Pec sevis? Tu esi tas dobojobs? ? Es pat nezinu, ko šāds termins nozīmē. Bet tu zini, vai ne. Jo katru dienu to redzi spogulī.

Atbildēt

Šitais purns!

09.09.2019. 20:53

Šitais purns ir vienkārši nobijies, jo visticamāk, štelles taisījis arī viņš. Izskatās, ka tieši Pujāts iesēdīsies ar mantas konfiskāciju, gan jau Garbars visu izstāstīs.

Atbildēt

Pujāts- prasts smirdeklis

09.09.2019. 20:49

Pujāta "uzstāšanās" skaidri un pārliecinoši parādīja, ka robežsardzes ģenerālis, kas vada mūsu valsts robežas sargāšanu, ir prasts, zema intelekta nekauņa. Un ir īpaši bīstams Latvijas valstij ieņemot zināmo amatu. Tiešām jāapbrīno pārējie idioti iekšlietu sistēmā, kas šādus "ģenerāļus" uzcep un ieliek amatos. Vai tik tas nebija tāds pats idiņš, ar krievu puslegālo biznesu sapinies ministrs kozlovskis, kuru, savukārt, izbīdīja kriminālās aprindas, ko sauc par Vienotību ?

Atbildēt

Nesmīdiniet

09.09.2019. 20:39

Drošībā!!!!jūs nopietni😁

Atbildēt

nobijies pilsonis

09.09.2019. 20:15

Tad, kad par 51 cilvēka slepkavību nevienam neuzlika rokudzelžus, nospriedu, diemžēl drošībniekiem rokas pa īsu. Bet no tā, kas notiek tagad man tiešām bail. Jo acīmredzams, ka ir kaut kādas visvarenas intereses, kas stāv aiz melnajām maskām. Likums tas nav, jo tad tie darbotos arī masveida slepkavības izmeklēšanā.

Atbildēt

Dauka

09.09.2019. 20:15

»

Jancis

Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem...


Jēgu izdzēris kretīns var būt bīstamāks par trīskārtēju slepkavu...
Un atvaino, bet nav man pinīgi nekādas pietātes pret spožām pogām...
Un par slikti paveiktu darbu ir jādrāž ierindnieku un, jo augstāka pakāpe, jo smagākam jābūt drāzienam

Atbildēt

OK

09.09.2019. 19:47

Malacis Mūrnieka kungs (IDB priekšnieks)!!!!
Tā turpināt. Veiksmi pierādījumu nostiprināšanā.

Atbildēt

elementari

09.09.2019. 19:35

»

jautaajums

Kam visa tā padarīšana vajadzīga


lielaki lidzekli,lielaks otkats un vairak var nozagt.

Atbildēt

krievi nak

09.09.2019. 19:31

rokas drosas ,bet zagligas.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 19:21

»

Dauka

"...ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos...


Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem par sliktu līgumu izpildes kontroli. Diemžēl tā pie mums notiek, jo neizglītotā tauta bļauj tik- asinis, asinis- visi zagļi, visus rokudzelžos un aiz restēm.

Atbildēt

.

09.09.2019. 19:13

Vispār jau Garbara laikā Pujāts bija vietnieks, cilvis nevar nezināt par gešeftēm.

Atbildēt

zara

09.09.2019. 19:11

Taukmūlis, kas neietilpst kadrā

Atbildēt

Dauka

09.09.2019. 19:05

»

Jancis

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS ...


"...ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos."
Nu, zinot kā mums dala ģenerāļu pakāpes un dažāda kalibra apbalvojumus, arguments raisa smīnu...
Uztraukums par roku dzelžiem no PSRS lirikas laikiem, kad darbaļaužus :)) nedrīkstēja važās kalt?
Normāla prakse aizturot (pat ne aizturot) tos izmantot...

Atbildēt

Ona

09.09.2019. 19:03

Tiešām, varētu sīkāk par to degvielas zagšanu? Kas sodīti? Cik bargi?

Atbildēt

formula

09.09.2019. 17:49

Jā ,jā . Feini "objektīvi"informācijas avoti- angažētie svingerainie kāsīšu "nekā sūda personīgi" ar kremļa aņkas un kartona jura smaku !

Atbildēt

garaamgaajeejs

09.09.2019. 17:37

vienreiz jautājums roda. vai tieshaam tikkai 3-4 cilvēki redzēja un saprata ka kautkas nav tā? kur visi pārējie kuri piedaliijaas darbaa...

Atbildēt

viens metrs

09.09.2019. 15:54

Latvijas robežas ir drošībā, kamēr uz tās, bikses novilcis dir* pujāts...

Atbildēt

fg

09.09.2019. 15:37

Mūsu dižie `robežsargi`..... Pulkveži un ģenerāļi ar profeņu izglītībām.....pārējie `diplomi` visi pa blatu....vēl katrs ir obligati `stažējies` USA vai kaut kur Dānijā , tipa..

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

09.09.2019. 15:37

Valsts robežsardze vērš uzmanību uz vakar TV 3 raidījumā «Nekā personīga» izskanējušo, kur kārtējo reizi sabiedrībai tiek pasniegta nekorekta un sabiedrību maldinoša informācija, kā arī nepārbaudīti un subjektīvi interpretēti fakti.

Izbūvēta valsts robežas josla infrastruktūra, ir valsts drošības garants. Tā nav 12 metrus plata stiga, kā to norāda TV 3 raidījuma «Nekā personīga» žurnālisti, bet gan valsts robežas josla, kuras izbūvē ietilpst teritorijas attīrīšana no apauguma, pēdu kontroles joslas ierīkošana visā valsts robežas joslas garumā, patrulēšanas un brīvās novērošanas zonas ierīkošana, izbūvējot caurtekas, patruļtaku ierīkošana, pārmitrinātos un pārplūstošos apvidos izvietojot koka konstrukcijas laipas, savukārt pārējos apvidos - ar smalcinātas koksnes klājumu, tiltu būvniecība pāri lielākām ūdens tecēm, kā arī 2,7 m augsta stiepļu žoga izbūve noteiktos robežas posmos, vērtējot pārkāpumu iespējamību.

Tiltu būvniecība ir kopējā būvprojekta neatņemama sastāvdaļa un nav skatāma atrauti no projekta. Tiesa, četru tiltu būvniecība pāri Zilupei, Ludzas upei, Rītupei un Liepnas upei kopumā izmaksāja nepilni 663 tūkstoši euro, taču jāņem vērā, ka izmaksas ir balstītas pirmām kārtām uz 2014. gada aprēķiniem, tāpat ņemams vērā tiltu garums, apvidus īpatnības, citi apstākļi, kā, piemēram, uz Latvijas - Baltkrievijas valsts robežas tiltu izbūve ietver arī apvidus teritorijas iekārtošanu, tostarp arī pievedceļu ierīkošu, un upju krastu nostiprināšanu. Šķietami vienādie tilti nav salīdzināmi arī tādēļ, ka būvēti no dažādu materiālu konstrukcijām.

Tāpat Valsts robežsardze vairrākkārtīgi ir skaidrojusi, ka par pamatu valsts robežas joslas iezīmēšanai (iemērīšanai) dabā gar upēm, strautiem vai citām ūdens tecēm, tiek ņemta vērā meteoroloģisko apstākļu ietekme uz upju, strautu vai citu ūdens teču krasta līnijām, mērot to, saskaņā ar Latvijas Republikas valsts robežas likuma 13. panta otro daļu, taisnās līnijās no upes faktiskās krots vai krasta līnijas Valsts robežas demarkācijas laikā. Tādēļ pašsaprotami, ka atsevišķos posmos ir situācijas, kad no apauguma tiek attīrītas teritorijas līdz pat 80 vai 100 metru platumā, jo ūdens teču krasti sausā laikā mēdz atkāpties, turklāt mērot taisnās līnijās, teritorijas, kas ir ūdens teču ielokā tiek ieskaitītas valsts robežas joslā.

Valsts robežsardzei nav skaidri arī pārmetumi attiecībā uz žoga būvniecību. Nav pamata uzskatīt, ka žoga būvniecībā ir atkāpes no līguma, atsevišķos Valsts robežsardzes noteiktos posmos tiek būvēts 2,7 metri augsts stiepļu žogs ar dzeloņdrātīm augšmalā, turklāt būvniecības gaitā, lai nodrošinātu žoga lielāku stabilitāti tas tika/tiek aprīkots ar papildus stiprinājumiem, nesadārdzinot žoga izbūvei paredzētās izmaksas. Tas, vai uzbūvētais žogs neatbilstu tehniskai specifikācijai, būtu vērtējams tikai pēc objekta nodošanas un autoruzrauga slēdziena.

 

Atbildēt

jautaajums

09.09.2019. 15:30

Kam visa tā padarīšana vajadzīga?
Vjetnamiešu bēgļus un kontrabandistus var izķert ar daudz mazākiem līdzekļiem un resursiem.Pret iespējamu Krievijas agresiju tas ir kā mironim tablete.Un vispār,to vai Krievija uzbruks noteiks pavisam citi onkuļi,arī ne Putins.

Atbildēt

Garāmgājējs

09.09.2019. 15:29

Pēdējā laikā, kopš izdienas pensijā devās tās bijušais ģenerālis Normunds Garbars, Valsts robežsardzi sāka vajāt visādas nebūšanas. Rodas iespaids, ka visa Latvijas valsts robežsardze turējās tikai pateicoties ģenerāļa Normunda Normundanopelniem, bet jaunais ģenerālis G.Pujāts ir visu Valsts robežsardzi sagravis.
Pētot dziļāk, ko svētdienas vakarā veica Nekā personīga no TV3, noskaidrots, ka pirms Garbara došanās izdienas pensijā, robežsardzes reputācija, gods un cieņa sāka brukt dēļ visāda veida šmaukšanās, izbūvējot un aprikojot Latvijas/Krievijas/Baltkrievijas robežu. Turklāt 2018.gada nogalē trīs robežsardzes virsnieki uz robežas piedzērušos pieķēra preses pārstāvji un tos Robežsardzes vadiba bija spiesta atvaļināt.
Pirms kāda laika Pietiek publicēja rakstu, kurā tika jautāts par robežsargiem, kurus IDB pieķēra zogod degvielu. Taču ne Garbars, ne Pujāts Pietiek atbildes par degvielas zādzībām nesniedza, it kā tas būtu (zādzība) atbilstoši Valsts robežsardzes Ētikas kodeksam.
Ja izpētītu dziļāk, kā robežsardze izlieto nodokļu maksātāju naudu, atklājās, kā ar automašinas izmantošanu ir par maz. Nesen TV3 ziņās informēja sabiedrību, ka ģenerāļi personīgi veic pārbaudes, izmantojot helikopterus. Kam tad vajadzīgas visas tās inspekcijas, pārbaudītāji, izmeklētāji ar pagoniem un bez, ja paši ģenerāļi personīgi veic kontroles? Tad jau drīz Valsts prezidents E.Levits un ministru prezidenta kungs Krišjānis Kariņš personīgi pārbaudīs, kā sētnieki slauka ielas, pavāri gatavo zupas. Šausmas! Un tad brīnās, ja nepietiek naudas, ko samaksāt algās robežsardzes darbiniekiem.

Atbildēt

Bridžita Bardo

09.09.2019. 15:18

Nu, i purns tam gunčam!!Nez vai reizrēķinu spējis iemācīties no galvas.

Atbildēt

LLL

09.09.2019. 15:17

»

Jancis

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS ...


1. Aizejiet uz tiesu kādā VID nodokļu uzrēķina lietā un tur pastāsties par likuma garu attiecībā uz nevainīguma prezumciju.
2. "Dziļi Latgalē" ir tā vieta, kur Latvija robežojas ar Krieviju, Baltkrieviju un tā ir vienīgā vieta, kur robežsargiem pašlaik ir lielākais darba apjoms, tāpēc robežsardzes priekšniekam ir jāuzrauga un jārūpējas par to, lai robežas izbūve būtu teicamā stāvoklī, ar minimāliem līdzekļiem sasniedzot maksimālu efektu, nevis otrādi.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 15:09

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS varētu teikt. Kā Kasīklim iet kopā tas, ka Garbaram nekāda konkrēta apsūdzība vēl nav uzrādīta, bet viņš jau saslēgts roku dzelžos tiek iesēdināts uz 48 stundām??!! Jautājums ir tieši par procesa virzītāja kompetenci, kurš izvirzīja aizdomas par koku nelikumīgu izciršanu!!! Kā var kaut ko tik stulbu izdomāt??? Garbaru noķēra ar cirvi rokā??? Pēc tam kurš tur pārkvalificēja to par krāpšanu... Bet padomājiet no otras puses- ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos. Viņa reputācija un dzīve (arī viņa ģimenes) ir uz atlikušo mūžu sagrautas, bet kaut kāds Kasīklis te stāsta, ka Pujātam zems juridiskais līmenis, jo viņš, redz kaut ko atļaujas runāt par nevainības prezumciju. Nē, zems juridiskais līmenis ir procesa virzītājiem un latvju tautai, kurai var iebarot šādus lētus Maski Šov. Brīžiem, kad tauta mierīgi pieņem, ka slepkavas var neapcietināt (kā Krāslavā), bet citu cilvēku par to, ka varbūt iespējams nav uzraudzījuši līguma izpildi dziļi Latgalē, saslēdz roku dzelžos visas LV priekšā, gribas skaļi kliegt. Nekas jauns no senās Grieķijas laikiem nav izdomāts- iedod nabadzīgajai tautai gladiatoru cīņas, tauta sauc pēc asinīm un aizmirst par savu badu un nabadzību.
P.s. Neesmu robežsargs, ne cits ieM darbinieks un arī Igatē nevienu nepazīstu :)

Atbildēt

Kašķis

09.09.2019. 15:05

Tomēr es uzskatu, ka IDB darbības veiktā taktika ir bīstama valsts iedzīvotājiem. Neko nesaku par kriminālprocesu kā tādu. Kāpēc vajadzīgs tas cirks ar aizturēšanām, ja tāpat par sen notikušu itkā noziedzīgu nodarījumu var personu atzīt par aizdomās turēto un vekt mierīgu izmeklēšanu. Bez tam cik mūrjnieka IDB t.s. skaļajās lietās ir notiesājoši spriedumi... kada vispar ir darba kvalitāte??

Atbildēt

Bratello

09.09.2019. 13:57

Viņam mēģina gudrēties vēl smiekligāk

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ceļš uz nekurieni

FotoDaudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un elementāras lietas. Rodas loģisks jautājums, kāpēc tā ir? Iespējams, lai to saprastu, ir jāielūkojas šai līdzībā.
Lasīt visu...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....

Foto

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

Šeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā...

Foto

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie...

Foto

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

Pašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot...

Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...