Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

parasts cilvēks

11.09.2019. 12:47

»

vnk

idb skatās Nekā personīga un de facto. Lai pašiem nebūtu japiepūlās


Man vienalga ko viņi skatās un kā iegūst informāciju, galvenais kad ir rezultāts. Tikai rezultātam nav nekādas jēgas, ja ķēdītes galā - prokuratūrā ir atkal "savējie" kuri noziedzniekus atbrīvo un attaisno, sak pierādījumu trūkst.
Nez kapēc ir viena kategorija "savējo" kuriem vienmēr trūks pierādījumu. Tāpēc arī pazūd miljoni un miljardi, bet tiesā tikai zaptes burku zaglēnus.

Atbildēt

TTT

10.09.2019. 22:44

Varbūt cepiens ir par to, ka ģenerālim bija apsolīts nosacīts miers, ja viņš atkāpsies, bet te IDB iztraucēja darījumu. Tagad esošajam jāzīmējas publiski, ka viņš ņepričom.

Atbildēt

Opis

10.09.2019. 21:26

»

Jancis

Runa nav par pietāti, bet par cieņu. Nedrīkst cilvēku saslēgt rokudzelžos un sagraut viņa dzīvi par tādu figņu (kam piekrīt pat tiesa, jo nepiemēroja apcietinājumu). Ja cilvēks nav kādu nogalinajis vai izvarojis, tad viņu nedrīkst slēgt rokudzelžos un nav pamata aocietināt, ja pirmās instances tiesa...


Pilnībā piekrītu.
Šovs ar sešiem vīriem maskās apkārt ğenerālim rokudzelžos (par tikai iespējamiem nevardarbīgiem pārkāpumiem teju gadu-divus atpakaļ) ir nekas cits, kā klaja izrādīšanās - autora pieminetā "pokazuha"!

Atbildēt

Ha

10.09.2019. 16:51

»

NeVienaldzīgs

Man tas IDB jau izsenis patīk, kārtīgi cilvēki strādā, cepuri nost. Zinu kā mūsu vietējā šušara no viniem raustās. Tā tik turpināt līdz nonāksiet pie varas ešolona virsotnes un tiesu sistēmas tumšajiem kambariem


Pieļauju ka esi viens no viņiem un dziedi pašslavināšanas dziesmu! Savukārt pilsētā runā, ka tur ir milzīga kadru mainība, nekomplekts un no aizgājušajiem idbšņikiem jau otru kantori var uztaisīt!

Atbildēt

Uldis

10.09.2019. 15:28

Ko nu cepās par roku dzelžiem un maski šovu - tāda diemžēl mums tā prakse kā IDB, tā pat arī gardara paša iepriekš vadītajā VRS. Kamēr pašu nesaslēdz tikmēr viss ok. G. Puj. tagad visas iespējas rādīt priekšzīmi citām struktūrām. Veixmi.

Atbildēt

Buratino

10.09.2019. 14:24

Tāpat, kā bračka KNĀBā. 😂 Galvenais ir bīdīt štelles.... 😂 Starp citu, Lapsiņ, tavā astoņkājā abiem atrastos vieta.... 🤫

Atbildēt

ds

10.09.2019. 13:23

Mūsu valdības vīri nesaprot, ka nāksies REĀLI ATBILDĒT par visu šo mūsu neizdevušos valsti. Vārdi, uzvardi ir zināmi. Laiks pienāks, un nenoslepsieties no tautas dusmām. Vardi un adreses ir zināmas.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš, LR premjerministrs

10.09.2019. 12:10

Pilnībā atbalstu kolēģu viedokli komentāros. Par spīti Kremlim, Latvijā ik gadu atjaunojam ceļus, attīstam e-veselību un cīnāmies ar Kremļa trojas zirgu Eiropas Komisiju, kas raksta ziņas par it kā briesmīgo nevienlīdzību un nabadzību Latvijā. Auzas!

Atbildēt

Māris Kučinskis, bijušais Latvijas premjerministrs

10.09.2019. 12:04

Raksts pasniedz Latviju kā neizdevušos valsti Kremļa uzdevumā. Tendencioza informācija. Kremļa meli!

Atbildēt

Raivis Dzintars, Nacionālās apvienības valdes loceklis

10.09.2019. 12:00

Tas ir apkaunojoši, ka Latvijas drošības iestādes turpina neredzēt Kremļa iespējamos plānus Latvijas suverenitātes nozagšanai. Tie ir Kremļa pasaku stāsti, ka Latvijas valsts amatpersonas ir korumpētas vai pat stulbas. Šis un šim līdzīgi raksti tiek sacerēti lai vājinātu Latvijas neatkarību.

Atbildēt

10.09.2019. 11:20

Patīk, ka rakstā analizēts šefa teiktais. To pirmo reiz izlasīju kādā lielā ziņu portālā :) un tā šefa attieksme likās šokējoša, aizdomīga, neprofosionāla un riebīga. Normālā organizācijās tas būtu, kas neiedomājams, ja vadītājam paziņo par šādām potenciālām problēmām un viņš pretim būtībā AGRESĪVI UZBRŪK, NEKO NEGRIBOT ZINĀT. Attieksme vien ir amatam neatbilstoša. Normāli tas būtu šoks, darbs 24/7 krīzes režīmā un PROAKTIVITĀTE sadarbibā ar visiem iesaistītajiem. Atgādine Rīgas Domes nanoūdens lietu - "cietušo nav".

Atbildēt

Kreisais

10.09.2019. 10:23

»

Jancis

Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem...


Janci, izglītotais tautas pārstāvi! Gladiatoru cīņas notika senajā Romā. Par jēdzieniem nevainība un nevainīgums Jums komentatori augstāk jau norādīja. Cik jābūt tupam lai nedzirdētu un neatšķirtu to nozīmi?

Par to vien, ka nolikumā pretendentiem tika izvirzītas prasības kurām atbilst tikai Igate – jūsu kāda tur ordeņa kavalieris, viņa vietnieki un arī visi iepirkuma komisijas locekļi, kas likuši savus parakstus – ir pelnījuši tiesu un sodu. Ja neviens būvnieks IUB netika apstrīdējis šādas nepamatotas un konkurenci ierobežojošas prasības – tas arī uzskatāmi liecina par karteļa vienošanos.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs, ārlietu ministrs

10.09.2019. 08:33

Kārtējo reizi Krievijas propaganda turpina izvērst pret Latviju nomelnojošu un dezinformējošu informāciju. Ar šo rakstu Kremļa mērķis ir acīmredzami vājināt Latvijas ārējo drošību. Latvijas drošības iestādēm ir pienākums ātri un efektīvi reaģēt uz situācijām, kad Kremlis latviskajā informācijas telpā Latviju kārtējo reizi uzdod par zaglīgu un korumpētu cilvēku pārvaldītu valsti.

Atbildēt

DDD

10.09.2019. 07:32

Tā ir sakritība vai? Igates jurists ir Barbara advokāta tuvs kursabiedrs. Tv3 sižetā tas izskatījās tik smieklīgi, kā advokāts deva komandas izbijušam ģenerālim.

Atbildēt

NeVienaldzīgs

10.09.2019. 04:36

Man tas IDB jau izsenis patīk, kārtīgi cilvēki strādā, cepuri nost. Zinu kā mūsu vietējā šušara no viniem raustās. Tā tik turpināt līdz nonāksiet pie varas ešolona virsotnes un tiesu sistēmas tumšajiem kambariem.

Atbildēt

onka

10.09.2019. 00:21

»

Jancis

Pēc kā tu to soried? Pec sevis? Tu esi tas dobojobs? ? Es pat nezinu, ko šāds termins nozīmē. Bet tu zini, vai ne. Jo katru dienu to redzi spogulī


Ir juridiski termini ar dažādu nozīmi, kurus Tu jauc. Ja, nesaproti jēdzinu jēgu un atšķirību - nepiemini tos, nevis uzraksti muļķības un vēl apvainojies ka tiec nodēvēts savas attīstības līmenim atbilstošos apzīmējumos. VRS prasās pēc nopietnām pārmaiņām. Interesanti kā viss beigsies. Neticu ka vietnieks nezināja ko priekšnieks dara.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 22:44

»

Dauka

Jēgu izdzēris kretīns var būt bīstamāks par trīskārtēju slepkavu


Runa nav par pietāti, bet par cieņu. Nedrīkst cilvēku saslēgt rokudzelžos un sagraut viņa dzīvi par tādu figņu (kam piekrīt pat tiesa, jo nepiemēroja apcietinājumu). Ja cilvēks nav kādu nogalinajis vai izvarojis, tad viņu nedrīkst slēgt rokudzelžos un nav pamata aocietināt, ja pirmās instances tiesa vēl ir desmt gaismas gadu attālumā. Vispirms ir jāpierāda vaina un tad jārīkojas. Bet te ir Staļina labākajās tradīcijās- cilvējs ir, pantu atradīsim. Ja ne par koku izciršanu, tad par krāpšanu? Ko piekrāpa? A rutks viņu zin. Galvenais, ka kāds ir ieslēgts važās.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 22:32

»

jibiorio

"Nevainības prezumcija"... tu tak esi dalbajobs


Pēc kā tu to soried? Pec sevis? Tu esi tas dobojobs? ? Es pat nezinu, ko šāds termins nozīmē. Bet tu zini, vai ne. Jo katru dienu to redzi spogulī.

Atbildēt

Šitais purns!

09.09.2019. 21:53

Šitais purns ir vienkārši nobijies, jo visticamāk, štelles taisījis arī viņš. Izskatās, ka tieši Pujāts iesēdīsies ar mantas konfiskāciju, gan jau Garbars visu izstāstīs.

Atbildēt

Pujāts- prasts smirdeklis

09.09.2019. 21:49

Pujāta "uzstāšanās" skaidri un pārliecinoši parādīja, ka robežsardzes ģenerālis, kas vada mūsu valsts robežas sargāšanu, ir prasts, zema intelekta nekauņa. Un ir īpaši bīstams Latvijas valstij ieņemot zināmo amatu. Tiešām jāapbrīno pārējie idioti iekšlietu sistēmā, kas šādus "ģenerāļus" uzcep un ieliek amatos. Vai tik tas nebija tāds pats idiņš, ar krievu puslegālo biznesu sapinies ministrs kozlovskis, kuru, savukārt, izbīdīja kriminālās aprindas, ko sauc par Vienotību ?

Atbildēt

Nesmīdiniet

09.09.2019. 21:39

Drošībā!!!!jūs nopietni😁

Atbildēt

nobijies pilsonis

09.09.2019. 21:15

Tad, kad par 51 cilvēka slepkavību nevienam neuzlika rokudzelžus, nospriedu, diemžēl drošībniekiem rokas pa īsu. Bet no tā, kas notiek tagad man tiešām bail. Jo acīmredzams, ka ir kaut kādas visvarenas intereses, kas stāv aiz melnajām maskām. Likums tas nav, jo tad tie darbotos arī masveida slepkavības izmeklēšanā.

Atbildēt

Dauka

09.09.2019. 21:15

»

Jancis

Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem...


Jēgu izdzēris kretīns var būt bīstamāks par trīskārtēju slepkavu...
Un atvaino, bet nav man pinīgi nekādas pietātes pret spožām pogām...
Un par slikti paveiktu darbu ir jādrāž ierindnieku un, jo augstāka pakāpe, jo smagākam jābūt drāzienam

Atbildēt

OK

09.09.2019. 20:47

Malacis Mūrnieka kungs (IDB priekšnieks)!!!!
Tā turpināt. Veiksmi pierādījumu nostiprināšanā.

Atbildēt

elementari

09.09.2019. 20:35

»

jautaajums

Kam visa tā padarīšana vajadzīga


lielaki lidzekli,lielaks otkats un vairak var nozagt.

Atbildēt

krievi nak

09.09.2019. 20:31

rokas drosas ,bet zagligas.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 20:21

»

Dauka

"...ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos...


Es ceru, ka tu tāpat domāsi, ka tā ir normāla prakse, kad tu, piemēram, nepareizi noparkosi mašīnu. Visi gudri ..runā, kamēr tas neskar pašus un draugus. Roku dzelži nav normāla prakse!!! Tas bija tas, ko es savā komentā teicu! Roku dzelži jāliek slepkavām, maniakiem utml, nevis atvaļinātiem ģenerāļiem par sliktu līgumu izpildes kontroli. Diemžēl tā pie mums notiek, jo neizglītotā tauta bļauj tik- asinis, asinis- visi zagļi, visus rokudzelžos un aiz restēm.

Atbildēt

.

09.09.2019. 20:13

Vispār jau Garbara laikā Pujāts bija vietnieks, cilvis nevar nezināt par gešeftēm.

Atbildēt

zara

09.09.2019. 20:11

Taukmūlis, kas neietilpst kadrā

Atbildēt

Dauka

09.09.2019. 20:05

»

Jancis

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS ...


"...ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos."
Nu, zinot kā mums dala ģenerāļu pakāpes un dažāda kalibra apbalvojumus, arguments raisa smīnu...
Uztraukums par roku dzelžiem no PSRS lirikas laikiem, kad darbaļaužus :)) nedrīkstēja važās kalt?
Normāla prakse aizturot (pat ne aizturot) tos izmantot...

Atbildēt

Ona

09.09.2019. 20:03

Tiešām, varētu sīkāk par to degvielas zagšanu? Kas sodīti? Cik bargi?

Atbildēt

formula

09.09.2019. 18:49

Jā ,jā . Feini "objektīvi"informācijas avoti- angažētie svingerainie kāsīšu "nekā sūda personīgi" ar kremļa aņkas un kartona jura smaku !

Atbildēt

garaamgaajeejs

09.09.2019. 18:37

vienreiz jautājums roda. vai tieshaam tikkai 3-4 cilvēki redzēja un saprata ka kautkas nav tā? kur visi pārējie kuri piedaliijaas darbaa...

Atbildēt

viens metrs

09.09.2019. 16:54

Latvijas robežas ir drošībā, kamēr uz tās, bikses novilcis dir* pujāts...

Atbildēt

fg

09.09.2019. 16:37

Mūsu dižie `robežsargi`..... Pulkveži un ģenerāļi ar profeņu izglītībām.....pārējie `diplomi` visi pa blatu....vēl katrs ir obligati `stažējies` USA vai kaut kur Dānijā , tipa..

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

09.09.2019. 16:37

Valsts robežsardze vērš uzmanību uz vakar TV 3 raidījumā «Nekā personīga» izskanējušo, kur kārtējo reizi sabiedrībai tiek pasniegta nekorekta un sabiedrību maldinoša informācija, kā arī nepārbaudīti un subjektīvi interpretēti fakti.

Izbūvēta valsts robežas josla infrastruktūra, ir valsts drošības garants. Tā nav 12 metrus plata stiga, kā to norāda TV 3 raidījuma «Nekā personīga» žurnālisti, bet gan valsts robežas josla, kuras izbūvē ietilpst teritorijas attīrīšana no apauguma, pēdu kontroles joslas ierīkošana visā valsts robežas joslas garumā, patrulēšanas un brīvās novērošanas zonas ierīkošana, izbūvējot caurtekas, patruļtaku ierīkošana, pārmitrinātos un pārplūstošos apvidos izvietojot koka konstrukcijas laipas, savukārt pārējos apvidos - ar smalcinātas koksnes klājumu, tiltu būvniecība pāri lielākām ūdens tecēm, kā arī 2,7 m augsta stiepļu žoga izbūve noteiktos robežas posmos, vērtējot pārkāpumu iespējamību.

Tiltu būvniecība ir kopējā būvprojekta neatņemama sastāvdaļa un nav skatāma atrauti no projekta. Tiesa, četru tiltu būvniecība pāri Zilupei, Ludzas upei, Rītupei un Liepnas upei kopumā izmaksāja nepilni 663 tūkstoši euro, taču jāņem vērā, ka izmaksas ir balstītas pirmām kārtām uz 2014. gada aprēķiniem, tāpat ņemams vērā tiltu garums, apvidus īpatnības, citi apstākļi, kā, piemēram, uz Latvijas - Baltkrievijas valsts robežas tiltu izbūve ietver arī apvidus teritorijas iekārtošanu, tostarp arī pievedceļu ierīkošu, un upju krastu nostiprināšanu. Šķietami vienādie tilti nav salīdzināmi arī tādēļ, ka būvēti no dažādu materiālu konstrukcijām.

Tāpat Valsts robežsardze vairrākkārtīgi ir skaidrojusi, ka par pamatu valsts robežas joslas iezīmēšanai (iemērīšanai) dabā gar upēm, strautiem vai citām ūdens tecēm, tiek ņemta vērā meteoroloģisko apstākļu ietekme uz upju, strautu vai citu ūdens teču krasta līnijām, mērot to, saskaņā ar Latvijas Republikas valsts robežas likuma 13. panta otro daļu, taisnās līnijās no upes faktiskās krots vai krasta līnijas Valsts robežas demarkācijas laikā. Tādēļ pašsaprotami, ka atsevišķos posmos ir situācijas, kad no apauguma tiek attīrītas teritorijas līdz pat 80 vai 100 metru platumā, jo ūdens teču krasti sausā laikā mēdz atkāpties, turklāt mērot taisnās līnijās, teritorijas, kas ir ūdens teču ielokā tiek ieskaitītas valsts robežas joslā.

Valsts robežsardzei nav skaidri arī pārmetumi attiecībā uz žoga būvniecību. Nav pamata uzskatīt, ka žoga būvniecībā ir atkāpes no līguma, atsevišķos Valsts robežsardzes noteiktos posmos tiek būvēts 2,7 metri augsts stiepļu žogs ar dzeloņdrātīm augšmalā, turklāt būvniecības gaitā, lai nodrošinātu žoga lielāku stabilitāti tas tika/tiek aprīkots ar papildus stiprinājumiem, nesadārdzinot žoga izbūvei paredzētās izmaksas. Tas, vai uzbūvētais žogs neatbilstu tehniskai specifikācijai, būtu vērtējams tikai pēc objekta nodošanas un autoruzrauga slēdziena.

 

Atbildēt

jautaajums

09.09.2019. 16:30

Kam visa tā padarīšana vajadzīga?
Vjetnamiešu bēgļus un kontrabandistus var izķert ar daudz mazākiem līdzekļiem un resursiem.Pret iespējamu Krievijas agresiju tas ir kā mironim tablete.Un vispār,to vai Krievija uzbruks noteiks pavisam citi onkuļi,arī ne Putins.

Atbildēt

Garāmgājējs

09.09.2019. 16:29

Pēdējā laikā, kopš izdienas pensijā devās tās bijušais ģenerālis Normunds Garbars, Valsts robežsardzi sāka vajāt visādas nebūšanas. Rodas iespaids, ka visa Latvijas valsts robežsardze turējās tikai pateicoties ģenerāļa Normunda Normundanopelniem, bet jaunais ģenerālis G.Pujāts ir visu Valsts robežsardzi sagravis.
Pētot dziļāk, ko svētdienas vakarā veica Nekā personīga no TV3, noskaidrots, ka pirms Garbara došanās izdienas pensijā, robežsardzes reputācija, gods un cieņa sāka brukt dēļ visāda veida šmaukšanās, izbūvējot un aprikojot Latvijas/Krievijas/Baltkrievijas robežu. Turklāt 2018.gada nogalē trīs robežsardzes virsnieki uz robežas piedzērušos pieķēra preses pārstāvji un tos Robežsardzes vadiba bija spiesta atvaļināt.
Pirms kāda laika Pietiek publicēja rakstu, kurā tika jautāts par robežsargiem, kurus IDB pieķēra zogod degvielu. Taču ne Garbars, ne Pujāts Pietiek atbildes par degvielas zādzībām nesniedza, it kā tas būtu (zādzība) atbilstoši Valsts robežsardzes Ētikas kodeksam.
Ja izpētītu dziļāk, kā robežsardze izlieto nodokļu maksātāju naudu, atklājās, kā ar automašinas izmantošanu ir par maz. Nesen TV3 ziņās informēja sabiedrību, ka ģenerāļi personīgi veic pārbaudes, izmantojot helikopterus. Kam tad vajadzīgas visas tās inspekcijas, pārbaudītāji, izmeklētāji ar pagoniem un bez, ja paši ģenerāļi personīgi veic kontroles? Tad jau drīz Valsts prezidents E.Levits un ministru prezidenta kungs Krišjānis Kariņš personīgi pārbaudīs, kā sētnieki slauka ielas, pavāri gatavo zupas. Šausmas! Un tad brīnās, ja nepietiek naudas, ko samaksāt algās robežsardzes darbiniekiem.

Atbildēt

Bridžita Bardo

09.09.2019. 16:18

Nu, i purns tam gunčam!!Nez vai reizrēķinu spējis iemācīties no galvas.

Atbildēt

LLL

09.09.2019. 16:17

»

Jancis

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS ...


1. Aizejiet uz tiesu kādā VID nodokļu uzrēķina lietā un tur pastāsties par likuma garu attiecībā uz nevainīguma prezumciju.
2. "Dziļi Latgalē" ir tā vieta, kur Latvija robežojas ar Krieviju, Baltkrieviju un tā ir vienīgā vieta, kur robežsargiem pašlaik ir lielākais darba apjoms, tāpēc robežsardzes priekšniekam ir jāuzrauga un jārūpējas par to, lai robežas izbūve būtu teicamā stāvoklī, ar minimāliem līdzekļiem sasniedzot maksimālu efektu, nevis otrādi.

Atbildēt

Jancis

09.09.2019. 16:09

Izskatās, ka Kasīklis nav beidzis pat Policijas akadēmiju, bet gan kkādu juridisku koledžu, jo mēģina atrast kādu juridisku burtu, bet aizmirst par juridisku jēgu jeb to pašu nevainības prezumciju. Vispār es no konteksta sapratu, ka par nevainības prezumciju Pujāts runā par Garbaru, bet arī par VRS varētu teikt. Kā Kasīklim iet kopā tas, ka Garbaram nekāda konkrēta apsūdzība vēl nav uzrādīta, bet viņš jau saslēgts roku dzelžos tiek iesēdināts uz 48 stundām??!! Jautājums ir tieši par procesa virzītāja kompetenci, kurš izvirzīja aizdomas par koku nelikumīgu izciršanu!!! Kā var kaut ko tik stulbu izdomāt??? Garbaru noķēra ar cirvi rokā??? Pēc tam kurš tur pārkvalificēja to par krāpšanu... Bet padomājiet no otras puses- ģenerāli, Viestura vai kāda tur ordeņa kavalieri, kurš visu mūžu ir strādājis šīs valsts labā, uz sviestainu aizdomu pamata apcietina un saslēdz roku dzelžos. Viņa reputācija un dzīve (arī viņa ģimenes) ir uz atlikušo mūžu sagrautas, bet kaut kāds Kasīklis te stāsta, ka Pujātam zems juridiskais līmenis, jo viņš, redz kaut ko atļaujas runāt par nevainības prezumciju. Nē, zems juridiskais līmenis ir procesa virzītājiem un latvju tautai, kurai var iebarot šādus lētus Maski Šov. Brīžiem, kad tauta mierīgi pieņem, ka slepkavas var neapcietināt (kā Krāslavā), bet citu cilvēku par to, ka varbūt iespējams nav uzraudzījuši līguma izpildi dziļi Latgalē, saslēdz roku dzelžos visas LV priekšā, gribas skaļi kliegt. Nekas jauns no senās Grieķijas laikiem nav izdomāts- iedod nabadzīgajai tautai gladiatoru cīņas, tauta sauc pēc asinīm un aizmirst par savu badu un nabadzību.
P.s. Neesmu robežsargs, ne cits ieM darbinieks un arī Igatē nevienu nepazīstu :)

Atbildēt

Kašķis

09.09.2019. 16:05

Tomēr es uzskatu, ka IDB darbības veiktā taktika ir bīstama valsts iedzīvotājiem. Neko nesaku par kriminālprocesu kā tādu. Kāpēc vajadzīgs tas cirks ar aizturēšanām, ja tāpat par sen notikušu itkā noziedzīgu nodarījumu var personu atzīt par aizdomās turēto un vekt mierīgu izmeklēšanu. Bez tam cik mūrjnieka IDB t.s. skaļajās lietās ir notiesājoši spriedumi... kada vispar ir darba kvalitāte??

Atbildēt

Bratello

09.09.2019. 14:57

Viņam mēģina gudrēties vēl smiekligāk

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...