Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gatis

27.04.2018. 19:39

Kam ir vajadzīga ekonomika un kam vide?
Paši sevi esam no seniem laikiem paverdzinājuši naudai un sistēmām ko nosaukuši par ekonomiku kurai visu laiku jāaug, realitātē kāpinām atsevišķu cilvēku bagādināšanos. Kopumā bezjēdzība.
Sačakarēsim vidi un nebūs ne mūs ne sūda ekonomikas.

Atbildēt

123

23.04.2018. 15:47

»

tādi esam

Ir pētījumi, ka saimnieciskā darbība,ievērojot vides aizsardzības intereses, ir ekonomiska...


Piekrītu. Latvija neizmanto iespēju saimniekot atbilstoši vides aizsardzības interesēm. Neizmanto ražot eko produktus.
Par mūsu zaļajiem ilūziju nav.

Atbildēt

VB

23.04.2018. 14:49

»

Virsraksts Delfos

"Dzeņu aizsardzības plāns desmit gadu periodam izmaksās 49 200 eiro


Nu, Tu vnk. nezini tāpat kā es, ko var izdarīt dzeņu labā ar 49 / 10 4000EUR gadā... Pat vienam dzeņu skaitītājam alga nesanāk. Toties es zinu, cik īstenībā tas dzenis skaists un derīgs putns!

Atbildēt

lasītājs

23.04.2018. 14:33

»

ui

bet no šeit minētās shēmas par 61 439 255 eiro cirtējiem? kā tu domā? ietekmēs viņu dzīvi


Oi, tā ir tikai maza daļa no vietējo meža cirtēju dzīvotņu uzlabošanas pasākumiem :D

Atbildēt

Uldis

23.04.2018. 14:04

»

Jā, bet

Bet tā OIK ieviešana jau tika pamatota ar dabai draudzīgās zaļās enerģijas ražošanas atbalstu, cīņu pret planētas sasilšanu, atjaunojamo enegoresursu izmantošanu. Par to, ka OIK realitātē ir tikai afēra, neviens jau neiebilst. Arī lielākā daļa dabas aizsardzības projektu ir tādas pašas afēras. Kā tu...


Tieši pateicoties OIK, saules enerģija ir kļuvusi konkurētspējīga un visā drīzumā būs viens no nergoresursu pamata veidiem, tātad tās subsidēšana ir nesusi augļus. Tas nekādi nav pielīdzināms Vienotības know-how, maksāt OIK par elektrību no importētās dabasgāzes.

Atbildēt

Jā, bet

23.04.2018. 13:23

»

Uldis

Vienotības čekas pakalpiņu OIK afērām nav nekā kopiska ar dabas aizsardzību


Bet tā OIK ieviešana jau tika pamatota ar dabai draudzīgās zaļās enerģijas ražošanas atbalstu, cīņu pret planētas sasilšanu, atjaunojamo enegoresursu izmantošanu. Par to, ka OIK realitātē ir tikai afēra, neviens jau neiebilst. Arī lielākā daļa dabas aizsardzības projektu ir tādas pašas afēras. Kā tu domā, vai no tā šeit minētā dzeņu aizsardzības plāna par 49 200 eiro, dzeņiem tiks kāds labums? Es domāju, ka tas plāns to dzeņu dzīvi ietekmēs tik pat, cik tie mūsu OIK maksājumi zemeslodes sasilšanu.

Atbildēt

laikam esi par Mazu

23.04.2018. 12:30

»

Mazais

Tas, ko raksta Ķers, es nelasu, jo galīgi garām


es gan lasu . Vieni no vissakarīgākajiem rakstiem. Iespējams, ka esi par mazu. Lai gan Viesturs raksta ļoti saprotamā valodā.

Atbildēt

Mazais

23.04.2018. 12:04

Tas, ko raksta Ķers, es nelasu, jo galīgi garām.

Atbildēt

jr

23.04.2018. 11:27

Makroekonomiskā līmenī vides aizsardzība valsts attīstību ilgtermiņā ietekmē pozitīvi, bet protams kādi "ekonomiskie aģenti" cietīs vairāk,bet kādi iegūs.

Atbildēt

tādi esam

23.04.2018. 11:25

Ir pētījumi, ka saimnieciskā darbība,ievērojot vides aizsardzības intereses, ir ekonomiska.
Diemžēl Latvijā vides aizsardzība pasliktinās.Piem., melno stārķu skaits kopš neatkarības atjaunošanas ir samazinājies par 2/3.
Nav jau arī politiskā atbalsta.
Mūsu Zaļā partija ir viltus zaļie, kas iet Lemberga,Dūklava un mezrūpnieku pavadā, kas uz mežu skatās kā uz burkānu lauku.

Atbildēt

!!

23.04.2018. 11:08

Mežacirtēji apmaksās savus “kliedzējkantorus” un kordirigentus arī turpmāk.

Atbildēt

beidzot jāsāk skatīties uz cipariem, KUR TAS SUNS APRAKSTS

23.04.2018. 10:20

Mežacirtēju koris kliegs un klaigās arī turpmāk, ka tiek putināti un spaidīti, jo tas viņiem ir reāli izdevīgi.
Kāpēc mežacirtējam pieteikties uz “Natura 2000” kompensācijām un saudzēt dabu, ja atbalsta likme mežacirtējam tikai par platību retināšanu vien ir 440 EUR/ha! Ja atbalsta likme tikai par pliku atzarošanu jaunaudzēs ir 611 EUR/ha !! Kāda vajadzība saudzēt dabu?! Kāds rezons nenovākt melnā stārķa vai mazā ērgļa ligzdu?!
Rezultātā šobrīd tiek dzīti rokā 3000 meža īpašnieku, kas “Natura 2000” kompensācijām nav pieteikušies. Kuriem daba ir “zem astes”. Nauda griež to viņu zemeslodi!

Atbildēt

atbalsts mežacirtējiem, skat. LAD informāciju

23.04.2018. 09:20

»

Virsraksts Delfos

"Dzeņu aizsardzības plāns desmit gadu periodam izmaksās 49 200 eiro


Atbalsts mežacirtēju dzīvotspējas uzlabošanā, meža zemju apgūšanā desmit gadu periodam ir 61 439 255.
Tā ir nodokļu maksātāju nauda, kas atņemta Latvijas ekonomikai! Konkurētspējīgu produktu ražošanai ar augstu pievienoto vērtību!

Atbildēt

Arī Viesturs

23.04.2018. 08:37

Kaut ko analizēt var tad, ja analīzei pieejamie dati vai apgalvojumi ir vienkārši pārbaudāmi un brīvi no slēptām ietekmēm!
Nekas tāds mūsdienu pasaulē pēc būtības nav iespējams tā vienkāršā iemesla dēļ, ka aprites cikli ilgst vairāku desmit vai vairāk gadu garumā un sistēmas nav noslēgtas !
Piemērs no nesenās vēstures - Skandāls ar riepu pārstrādi - valsts(is) no kuras tās tika ievestas iespējams varēja uzvaroši ziņot cik ļoti labi rūpējas par vides aizsardzību. Arī pie mums viss būtu "vislabākajā kārtībā", ja vien izdotos tās veiksmīgi "eksportēt" uz kādu "trešo valsti".
Vai kāds var apgalvot ka riepas patiešām tika eksportētas, neviss nonāca "mežā" vai tika tepat sadedzinātas ?!??! Un kas ar viņām iespējams notika citās valstīs ? Vai tās pa ceļam nonāca okeānā vai tika nelegāli sadedzinātas nezināmā vietā ??!?
Ja visiem šiem jautājumiem pretī nav reāli pārbaudāmas atbildes, bet "pareizi noformēti papīri", tad tā ir ulūzija par to cik "zaļu ilgstspējīgu" politiku mēs realizējām !

Atbildēt

.jā

23.04.2018. 06:59

»

to Andrejs

Dabas aizsardzîbai, pētniecībai utt. izmanto līdzekļus, lai uzturētu nodarbinātību. LU ir 200 profesori, tad vēl doktori utt. Vieiīgais, no kā jēga, ka pēdējos divos gados audzis ārzemju studējošo skaits, kas ienes naudu Latvijas ekonomikā. Bet atdeves latviešu kultūrai nemana. Visa tā darbošanās pa...


Mežonīga mežu izciršana ir nejēdzīga. Arī lielkapitālistiska lauku apsaimniekošana manuprāt nevar būt vienīgais, uz ko tiekties.
Padomju laikā arī tiecās likvidēt viensētas. Beigās nācās atzīt, ka viensētu piemājas saimniecības dod apmēram trešdaļu no kopējās lauksaimniecības produkcijas. Turklāt tā ir ekoloģiskāka. Uz lieliem laukiem neiztikt bez zemei un cilvēkiem kaitīgas ķīmijas.

Atbildēt

Lūk,

23.04.2018. 06:28

nupat ierunājās latviešu deģenerāts, profesors, A. Priedītis. Viņš ir laimīgs par to, ka var noriet latviešu unterešu aizstāvjus kā Žuli. Ja skatās ļauni, jāveic tīrīšana un šādi puskrievu deģenerāti jālikvidē, attīrot vidi. Kultūrvidi.

Atbildēt

to Andrejs

23.04.2018. 06:25

Dabas aizsardzîbai, pētniecībai utt. izmanto līdzekļus, lai uzturētu nodarbinātību. LU ir 200 profesori, tad vēl doktori utt. Vieiīgais, no kā jēga, ka pēdējos divos gados audzis ārzemju studējošo skaits, kas ienes naudu Latvijas ekonomikā. Bet atdeves latviešu kultūrai nemana. Visa tā darbošanās pa tukšo, izcērtot izniekojot dabas resursus ir mērķtiecīga kultūras kapitālisma realizācija, tostarp apzināti slepkavojot Latvijas ekonomiku. Cik ilgi tas turpināsies? Nav paredzams.

Atbildēt

Virsraksts Delfos

23.04.2018. 05:50

»

Žulis

Ķerus kungs! Nevajag te piesaukt Pasaules ekonomikas forumu, ilgspējīgas konkurences indeksu, plātīties ar pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem zīmētiem grafikiem un slavēt to Latvijas IKP pieaugumu. Tā visa ir tukša muldēšana...


"Dzeņu aizsardzības plāns desmit gadu periodam izmaksās 49 200 eiro"
Arī tā ir nodokļu maksātāju nauda, kas atņemta Latvijas ekonomikai.

Atbildēt

Nepareizā adresē klaigā !

22.04.2018. 23:15

»

Uldis

Balso par NA! Balso par NA


Te nav priekšvēlēšanu mītiņš !

Atbildēt

Juris

22.04.2018. 21:44

Principā stāsts ir par to, kā mūsu mežsaimniecības un kokrūpniecības politika, kas ir līdz šim realizēta Latvijā, ir kaitējusi vides politikai un traucējusi kļūt mums bagātākiem, radot un attīstot pasaulē ļoti pieprasītus ekosistēmu produktus un pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību.
Tieši traucējusi kļūt bagātākiem.

Atbildēt

precīzi!

22.04.2018. 20:24

"sagandējot vidi, valstīm ir jābūt kļuvušām bagātākām un saprātīgākām. Trūkstot naudai vai saprātam, sabiedrība iet bojā, nevis pieņem stingrākus vides likumus un turpina pieņemties bagātībā.."

Atbildēt

Žulis

22.04.2018. 19:45

Ķerus kungs! Nevajag te piesaukt Pasaules ekonomikas forumu, ilgspējīgas konkurences indeksu, plātīties ar pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem zīmētiem grafikiem un slavēt to Latvijas IKP pieaugumu. Tā visa ir tukša muldēšana!
Ja kāds patiesi cenšas uzzināt vai un cik lielā mērā šobrīd izvērstais dabas aizsardzības biznes kaitē un ir kaitējis Latvijas ekonomikai, viņam ir jāapkopo dati par visām ražotnēm, kuras ir dabas aizsardzības vārdā nācies slēgt pa šiem gadiem, kuras dabas aizsardzības uzstādījumu dēļ ir nācies pārcelt uz citām valstīm, kuras dabas aizsardzības prasību dēļ ir bijušas spiestas sašaurināt vai pārprofilēt savu darbību un tad, izejot no šiem datiem, var aptuveni spriest par tā saucamās dabas aizsardzības ietekmi uz Latvijas ekonomiku. Arī tas būs tikai aptuveni, jo šeit vēl nebūs ņemti vērā citi faktori, piemēram tas, cik ražotņu, pateicoties dabas draugu aktivitātēm un šajā sakarā izdotajiem normatīvajiem aktiem vispār pa šiem gadiem Latvijā nav attīstījušās un cik papildus līdzekļus Latvijas ekonomikai ir atņēmušas "dabas sargāšanas" vārdā uzstādītās prasības. Arī slavenais OIK, kas katru gadu Latvijas iedzīvotājiem atņem ap 300 miljoniem un tos pārsūknē privātajās kabatās taču ir dabas aizsardzības vārdā izperēts! Tā, ka nevajag te muldēt par to, ka nav iespējams atrast argumentus par dabas aizsardzības BIZNESA ietekmi uz valsts ekonomiku!

Atbildēt

Andrejs

22.04.2018. 19:45

Manuprāt kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas lielākā daļa tā saucamo vides aizstāvju ar šo darbību vai darbības imitāciju veido savu personīgo ekonomiku, tas ir darbojas šai jomā tikai tāpēc, lai nopelnītu. Pārējie tā saucamie vides aizstāvji ar savu naivumu un pionieru entuziasmu palīdz ciniķiem nopelnīt. Iesaku vienkārši katram dzīvot saskaņā ar dabu, kuras sastāvdaļa esam arī mēs.

Atbildēt

Uldis

22.04.2018. 18:17

Balso par NA! Balso par NA!

Atbildēt

Uldis

22.04.2018. 17:17

»

Vides sargi aktīvi aizstāv putniņus un puķītes, bet cilvēku suga ir visvairāk apdraudēta un pakļauta slimībām. Neveselīgs uzturs, piesārņots pilsētas gaiss, saspiesta dzīvošana barā, kas veicina epidēmiju izplatīšanos - tie būtu iemesli, lai meklētu veselīgāku dz8ves veidu - prom no pilsētām. Bet valdība...


Nedzīvo bomžatņikā, nesmēķē, nedzer krutku, neēd krievu firmās taisītās desas, nededzini kūlu un svētā latviešu zemē mīli latviešu valsti un tautu un dzīvosi ilgi.
Par putniņiem un puķītēm arī nopelnīsi + punktus

Atbildēt

22.04.2018. 16:47

Vides sargi aktīvi aizstāv putniņus un puķītes, bet cilvēku suga ir visvairāk apdraudēta un pakļauta slimībām. Neveselīgs uzturs, piesārņots pilsētas gaiss, saspiesta dzīvošana barā, kas veicina epidēmiju izplatīšanos - tie būtu iemesli, lai meklētu veselīgāku dz8ves veidu - prom no pilsētām. Bet valdība pat veicina lauku pamešanu (pārcelšanās nodoklis, infrastruktūras likvidēšana laukos).
Nemaz nepieminot cilvēku sugas baltās rases iznīkšanu...

Atbildēt

Diemžēl

22.04.2018. 15:36

nav nekādas jēgas šādai analīzei. Latvijas ekonomika neko nevar ietekmēt, tā ir niecīga, attiecībā pret dabas aizsardzības prasībām. Visbīstamākais ir tas, ko lietojam pārtikā. Netīrais ūdens "no kāna" nekļūst labāks arī pēc vārīšanas, starojumi no mobil. t., teflons, E ķīmija pārtikas produktos, kuras uzdevums ir aizsargāt produktu, bet iznīcināt patērētāju. Mēs esam daba, ko paši ikdienā iznīcinām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...