Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai viegli būt idiotam?

Filips Plastovskis
13.02.2022.
Komentāri (71)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Īstenībā nekā grūta te nav. Būt idiotam ir apmēram tāpat kā būt mirušam, - apkārt visi raud un brēc, bet tu neko nejūti. Jo esi miris vai idiots. Grieķu izpratnē vārds “idiots” apzīmēja no sabiedrības atrautu, atsevišķu būtni, kas bija disfunkcionāla un bieži arī morāli defektīva. Mūsdienās par idiotu sauc garīgi atpalikušu būtni, medicīniski tas ir oligofrēnijas paveids, bet sadzīviski tā dēvē cilvēkus, kas nespēj pat īstermiņā prognozēt savas rīcības sekas un nodara postu vai rada apdraudējumu pārējiem.

Bet īsts, konsekvents idiots ir tas, kurš neredz cēloņu un seku likumsakarības, nespēj saistīt tās ar savas darbības rezultātiem. Kā, piemēram, ES Trešās energopaketes autori. Ir jauki radīt avangardiskas domu konstrukcijas, akumulēt milzu naudu, lai pārbaudītu savas teorijas, izšķērdēt miljardus, pārmest visu pasākumu uz neko ļaunu neparedzošu nodokļu maksātāju pleciem. Tad savu idiotisko darbību seku slēpšanai sākt radīt jaunas ideoloģiskas dogmas un pat terminoloģiju kā, piemēram, “enerģētiskā nabadzība”.

Kā gan varēja rasties “enerģētiskā nabadzība”, kas definēta kā nepieciešamība savas minimālās enerģētiskās vajadzības nodrošināšanai tērēt vairāk nekā 10% no saviem ienākumiem? Kā tas bija iespējams mūsu tehnoloģiski attīstītajā sabiedrībā?

Liberālās ekonomikas ideju krahs.

Liberālisms kopumā cieš no absolūtas teorijas un prakses nesaskaņas, it īpaši savas pastāvēšanas pēdējos 10 gados. Nekad vēl cilvēka pamattiesības un elementārās brīvības nav apdraudētas tik ļoti kā neoliberāļu nedalītas kundzības ērā. Kognitīvā disonanse ir laikmeta zīme. Ja esi abortu piekritēja, tad tavs ķermenis ir tava izvēle. Ja gribi nogriezt sev olas, lai tavi nākošie bērni nekļūtu par idiotiem un nepapildinātu “Zaļās brīvības” hunveibinu rindas, tad karogs rokā!

Bet atsegt pleciņu ir tavs pienākums! Tad tavs ķermenis gan vairs nav tavs. Tad pēkšņi liberāļu praktizētais sociālais darvinisms vairs nestrādā? Atļaujiet man mierīgi izslimot un pat nomirt, jo nomirstot es samazināšu ekoloģisko slodzi uz planētu. Tā nedrīkst! Tā jau katrs drīz sāks darīt, ko grib, saka liberāļi. Bet te kā vecā anekdotē sanāk neatbilstība! Neinteresē mūs Jūsu neatbilstība, jo mēs dzīvojam uzvarējušas neoliberālās paradigmas ietvaros, kas praksē nozīmē liberāļu diktatūru.

Jau šobrīd 10% eiropiešu ir grūtības maksāt savus rēķinus, tie ir 50 miljoni cilvēku, kuru dzīves kļuvušas nožēlojamas “zaļās pārejas” dēļ. Iebrauzējiet oficiālo Stefan Bouzarovski - Buzar pētījumu par enerģētisko nabadzību, - tai ir pakļautas 50% Latvijas mājsaimniecību!!! Kungi, kāds tur vairs vīruss? Tikai jautājums. Šie 50 miljoni izvēlējās savu nabadzību vēlēšanu ceļā? Pilnīgi brīvās, nemanipulētās demokrātiskās vēlēšanās viņi izvēlējās ēst mazāk, lai varētu apkurināt savas mājas? Vai tomēr viņi gribēja ko citu, bet sanāca kā vienmēr?

Pie kā noved atteikšanās no ekonomikas regulēšanas?

Kāpēc par “enerģētisko nabadzību” neko nedzirdēja PSRS laikos un joprojām neko nedzird Āzijā? Tāpēc, ka idioti un profāni līdz augstiem un atbildīgiem amatiem tur nenonāca un joprojām nenonāk. Tāpēc, ka energoapgāde nebija un nav bizness. Gluži kā ūdensapgāde, policija un armija.

Tikai neoliberālā ekonomiskā doktrīna paredz par preci pārvērst visu. Gan energoapgādi, gan medicīnu, gan izglītību. Pēdējo punktu var labi saprast, jo idiotu atražošana ir svēta lieta, turklāt, konsekventi realizējot uzstādījumu, šie idioti būs slimi un salstoši.

Idioti valsts drošības struktūrās.

Jāsecina, ka visas ES nacionālā drošība arī šobrīd atrodas idiotu kontrolē. Runājot par Latviju, valsts drošības struktūrām vajadzēja sakustēties, jau ieviešot OIK un piekrītot sadalīt „Latvijas Gāzi” un „Latvenergo”. Specdienestus taču māca prognozēt, veikt ekonomisko analīzi, pasūtīt pētījumus? Jo visa 3. energopakete ir bumba zem Eiropas pamatiem, ko palikuši labākajā gadījumā neglābjami idioti vai arī klaji nodevēji un diversanti.

Latvijas gadījumā šiem “orgāniem” vajadzēja prognozēt, kas notiks ar Latvijas eksportspēju un eksporta produktu pašizmaksu, ja būtiski kāps enerģijas izmaksu īpatsvars gatavajā produkcijā. Jau „Latvenergo” un „Latvijas Gāzes” sadalīšana radīja absurdu un nevajadzīgu cenu kāpumu. Kāds sāka celt trauksmi? Protams, ne.

Arī tagad visi turpina izlikties, ka viss kārtībā. “Mēs nokompensēsim!” No kā, kungi? Atkal aizņemoties? Vai pārdodot orgānos ekoteroristus no “Zaļās brīvības”?

Kamēr zaļo neprāšu pulciņš zem vējdzirnavu spārniem domā, kā novērst pašu radīto sociālo katastrofu, tikmēr gāzes plūsmas akurāti pārceļo uz Dienvidaustrumāziju, kur par nez kādām energopaketēm neviens nav dzirdējis. Un Eiropas mietpilsoņa izbrīnu var saprast, kā gan aziāti var šīs cenas pacelt. Pavisam vienkārši, par spota jab biržas cenām tiek pārdoti tikai ārpuskontraktu virsnormas sūtījumi, kas sastāda ne vairāk kā 10% tirgus. Pārējā gāze tiek piegādāta ilgtermiņu kontraktu ietvaros, kas noslēgti ar ASV, Kataru un Krieviju, kuri svārstās 300 USD robežās par 1000 m3.

Kas ir noticis Eiropas enerģētikā?

Izgāzies kārtējais neoliberāļu sauklis par to, ka tirgus neredzamā roka visu sakārtos un, jo vairāk piegādātāju, jo zemāka cena. Bet kā vienmēr fanātiski ideoloģiski uzstādījumi saduras ar skarbo realitāti - Eiropa ir lieljaudas patērētājs, un sašķidrinātā gāze nebūt nav risinājums. Eiropa bija un būs atkarīga no viena piegādātāja – „Gazprom”, kuram tagad atņemtas tiesības tirgot. Ar to nodarbojas neskaitāms daudzums Eiropas gāzes oligarhu kontrolētu firmu, kuras interesējas tikai par peļņu, bet nevis par valsts drošību vai eksporta konkurētspēju. Un tieši šo starpnieku firmu mahinācijas ir novedušas pie situācijas, kad par 200 USD piegādātā gāze pēkšņi maksā 2000 USD. Jo ir taču oglekļa nodevas, sertifikāti, apnozares birokrātija, kas arī ir jābaro.

Bet tumsonīgā trešā pasaule, kas spītīgi pieturas pie veselā saprāta diktētajiem racionālajiem apsvērumiem, saglabā gāzes cenas cietas un zemas - lai pelna tie, kas valstī ienes valūtu. Proti, eksportētāji, kas pilnīgi noteikt ienes valstij 100x vairāk nodokļu nekā blēdīgie gāzes spekulanti, kuru ofšoru darījumus izkontrolēt nav iespējams.

Cenu kāpums Latvijā - nolaidība vai noziegums?

Gāzes gadījumā tas vairāk izskatās pēc nozieguma, jo Inčukalna gāzes krātuve vienmēr, visās sarunās ir bijusi labs arguments. Atzars no Inčukalna reversā iet uz Pēterburgu, no tā atkarīga laba pilsētas daļa. Dabūt fiksētu kontraktu no Krievijas joprojām ir vieglāk par vieglu. Bet tas nav noticis. Būtu vajadzīga sīka, publiska izmeklēšana par notikušo un absolūti bargs sods vainīgajiem. Jāpārskata valsts apgāde ar gāzi līdz pat iespējai atkal apvienot visas struktūras vienā valsts uzņēmumā, kas samazinātu vadības izmaksas un ļautu kontrolēt procesu.

Elektroenerģijas piegādei ir jābūt nepārtrauktai, lētai un apolitiskai. Elektrībai nav partijas piederība,s un Latvijas eksportētājiem tās cena jāparedz 10 gadus uz priekšu, kas nebūt nav neiespējami. Tikai gan ne ar „Nordpool”, bet ar veco labo baltkrievu AES.

Tas, kas ir noticis ar Latvijas enerģētiku kopumā, ir noziegums, kura autori ir neoliberālo dogmu akli izpildītāji.

Tas ir nebijušu apmēru valsts drošības apdraudējums, kur alkatība un sekošana politiskajā prioritātēm ir novedusi pie kraha vairumu mājsaimniecību un nodarījusi neaptveramu kaitējumu Latvijas uzņēmējiem.

Notikušajam ir jātiek rūpīgi izmeklētam un jāsaprot, ka, ņemot vērā katastrofas mērogus, ar politisko atbildību var nepietikt!

P.S. Par zaļās afēras ideoloģisko nodrošinājumu rūpējas ekoteroristu grupējumi zem NVO izkārtnēm. Šobrīd redzamākais ir “Zaļā brīvība”. Aicinu bloķēt, banot un likuma ietvaros presēt šo organizāciju, gan arī atsevišķus zaļos idiotus un viņu soctīklus.

Novērtē šo rakstu:

307
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....