Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vai zemes baroni triumfēs?

Jānis Kučinskis
23.01.2016.
Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

20.04.2017. 17:45

»

Anna

...


Ak, naivums...
Apstrīdēju. Citēju likumus un tiesu lēmumus.
Bet... Šlitke ir "savējais", es - citādi domājošais.
Rezultāts - ar tiesas lēmumu man jāmaksā parāds par pieciem gadiem... Teju tūkstotis..

Atbildēt

Dusmígá meitene

26.05.2016. 21:48

»

Arī zemes īpašnieks

Jau pirmais raksts bija totāls murgs, nepatiesību un nezināšanas kompilācija, bet tajā grafomāna garadarbā bija vismaz kaut kāds vēstījums (viss ir slikti, drīz nāks piektais gads un taml.), ko nevar teikt par šo tekstu, kur nav pat vēstījuma...


Tu aitas galva - domá, ka visu sabiedríbu var vnk apzagt un visi klusés? "Sitam parazítam karma atspélésies un katrs maksájums, ko vinjsh sanjems no cilvekiem, lai vinjam iet "labumaa". Ziedojumus tadam merglim neviens nevaaks.

Atbildēt

vow

02.02.2016. 08:44

Vopšem pēc neilga laika latviešu tauta pārstās pastāvēt, jo kad izlasa šito un zinot kas notiek ar maniem paziņām latviešiem kuri vēl nezin kāda pārpratuma dēļ dzīvo (jeb labāk sakot eksistē jeb sadomazohistē) Rīga, jāsaka kaut kas tāds nenotiek nevienā pasaules valstī. Neuztraucieties drīz ienāks musulmaņu hordas un tie aizslaucīs visus šos baronus ka sapuvušas sēnes un visu pārņems islāma valsts (varbūt labāk būs?)

Atbildēt

Anna

01.02.2016. 01:12


UZMANĪBU!
Apstrīdi likuma „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma” 6.panta prettiesisko normu (reāls, iedarbīgs variants Nr.1 apturēt zemes īpašnieku patvaļu):
- obligātās apsaimniekotāja darbības - slēgt piespiedu nomas līgumu tavā (mājas) vietā;
Šeit tu panāksi milzu iespējas: zemes īpašniekam vajadzēs slēgt nomas līgumu ar katru dzīvokļa īpašnieku, izrakstīt katram dzīvoklim rēķinu un atsūtīt, slēdzot līgumu vienoties, bet ja nevar vienoties, viņam būs jātiesājas ar katru dzīvokli (ja īpašniekam uz viņa zemes ir 10, 50, 100 … vai 5000 dzīvokļu!). Bez līguma vai tiesas sprieduma, vienpusējā kārtā viņš nevarēs pieprasīt maksu par zemi, kā to nekaunīgi pašlaik dara apsaimniekotāji – piedzem maksu ar atpakaļejošu datumu un pat iepriekšējo zemes īpašnieku vietā, kas ir nelikumīgi.
Ja atbilstoši šā likuma 50.panta pirmās daļas 3.punkta prasībām zemes nomas līgumi ar zemesgabala īpašnieku nav noslēgti, zemes gabala īpašniekam ir tiesības prasību tiesā par zemes nomas līguma noslēgšanu vērst pret personu, kurai nodotas attiecīgās dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas tiesības, kas satur korupcijas un interešu konflikta iespējas.
Līgumā ir tikai viens rekvizīts – nomas maksas summa, kur abas puses ir ieinteresētas gūt labumu no dzīvokļu īpašniekiem – viena lielāku konta apsaimniekošanas procentu no lielākas summas, otrie – lielāku nomas maksu.

Atbildēt

Imants

31.01.2016. 17:37

“MANA MĪĻĀ ARĀJU TAUTA”, ievēro, cik valsts vara un tās mafija ir nežēlīga pret tautu, nerisina un nenovērš zemes reformas un denacionalizācijas noziegumu sekas un ļauj turpināt spīdzināšanu.
Denacionalizācijas sakarā kāda sieviete zvanīja uz Latvijas Radio "krustpunktā" un teica - denacionalizācija, tas ir latviešu tautas holokausts. Briesmīgs, bet patiess vērtējums. Juris Bojārs LA intervijā saka, ka valsti pārvalda nevis parlaments, bet nauda: http://www.la.lv/musu-ir-vairak-nav-ko-raustities/5/.
Mūs spīdzina pēc sava prāta un saprašanas, valsts aizsardzību panākt nav iespējams pat gadījumos, kad tiek apdraudēta īrnieku dzīvība vai veselība.
Ja neko radikālu neizdarīsim, ne tikai mūsu paaudzi, bet arī bērnus un mazbērnus VALSTS MAFIJAS KLANU SISTĒMA īpašumu (zemes, māju, dzīvokļu) sagrābšanas un apsaimniekošanas rezultātā mūs spīdzinās un turpinās izzagt valsti un spīdzināt, apzagt tautu ar likumiem tāpat kā tas notiek ar veselības aprūpes KVOTĀM, kur vēl tikai gada sākums, bet izmeklējumus jau nosaka tikai uz marta beigām. Noziegums nozieguma galā!
Laikam taisnība, ja palasa rakstu: http://pietiek.com/raksti/vai_zemes_baroni_triumfes ... Varas nežēlīgo attieksmi pret tautu nedaudz satricināja vienīgi 13.janvāra grautiņi pie Saeimas.
Jāturpina visi likumīgie cīņas varianti, arī vēršanās pie citām valstīm (Ukrainas, Baltkrievijas, Albānijas un kopiju Latvijas varai), tajā skaitā atbalstot Manabalss.lv iniciatīvas:1) https://manabalss.lv/i/940; 2) https://manabalss.lv/i/627; 3) https://manabalss.lv/i/362.
SAVĀKSIM 100 000 PARAKSTU, NO VIENA MILJONA INTERNETBANKU SKAITA?
“Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs, tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs”.

Atbildēt

Nu nē

25.01.2016. 13:13

»

pensionāre

Ir pārliecība, ka mēs nedzīvojam tiesiskā valstī, Likumi tiek pieņemti atsevišķu grupējumu interesēs, kuriem ir savi lobiji Saeimā. Bet latvijā lobēšana nav ar likumu at'ļauta. Lobēšanas atklātības likuma projekts ir iestrēdzis varas gaiteņos un nekādi netiek virzīts uz priekšu...


Cik tev naudas kabatā, tik demokrātijas. Salīdzini cenas, cik naudas kabatā Normundam Šlitkem un Co un cik tās tev. Ak jā, tev, man tūlīt pārmetīs - ir negodīgi skaitīt naudu cita kabatā. Ir godīgi, tā ir tava nauda, ko pārdalīja savā labā šie demokrāti, tev tā jāskaita, citādi neko nesapratīsi, kas ir demokrātija. Īsāk - demokrātija ir nauda, citas nav nekur.
Starp citu, kaut okupāciju ar tagadējo demokrātiju nedrīkstētu salīdzināt, jo okupācija ir riebīga, jo tajā valda okupantu šķiras "svētās govs" princips. Un tomēr, atmetot šķiru, piemirstot represijas, uzskatāms, ka okupācijas režīms tautai bija daudz labāks, nekā šodienas demokrātija, no kuras tautai šodien atstātas tikai samazgas un drupačas, sodu naudas, nodevas, nodokļi un smirdīgā alkatība un korupcija, piesmiešana un pazemošana, ar ko sastopamies arī tiesās un policijā, kā rāda pat de Facto - VID un tās policija "smird". Milicijā arī bija korupcija, bet tādos apmēros - nu nē.

Atbildēt

pensionāre

25.01.2016. 11:50

Ir pārliecība, ka mēs nedzīvojam tiesiskā valstī, Likumi tiek pieņemti atsevišķu grupējumu interesēs, kuriem ir savi lobiji Saeimā. Bet latvijā lobēšana nav ar likumu at'ļauta. Lobēšanas atklātības likuma projekts ir iestrēdzis varas gaiteņos un nekādi netiek virzīts uz priekšu.

Atbildēt

Anna

24.01.2016. 23:23

It kā viss pareizi, bet vai tev ir arī saprāts - kā lai dzīvo tie latvieši un viņu paaudze, kuri 60 gadus strādā un dzīvoja Latvijā un viņiem bija liegtas iespējas attīstīties, iegūt īpašumus un mantu, kalpot okupantiem par vēdertiesu (tagad tāpat demokrātijas okupantiem tauta kalpo par vēdertiesu) un visus saražoto sagrāba atsevišķi brīvokupanti? Tauta atstāta atkal tukša.
Vai tev nav saprāta, nerunājot, kādas kurš izcieta represijas, attiecībā uz īpašumu visi tika pataisīti par okupācijas upuriem, vienādi un tagad plātīties - man atdod, padzeniet dzīvokļu īpašniekus no mājām, vai likt viņiem maksāt meslus - ir riebīgi un necilvēcīgi, tā ir naida kurināšana, tautas sanaidošana.
Izbeidziet savas blēdīgi riebīgo hitleriski- stalinisko tautas dalīsanu.

Atbildēt

gaga

24.01.2016. 19:48

»

Šlitkes impērija

Bez autora nosauktajiem uzņēmumiem, nekustamo īpašumu jomā N. Šlitke vēl saistīts ar...


Nu lai uzpirktu šīs zemes, ir vajadzīgi miljardi, te noteikti aizmugurē stāv Rietumu banka vai tamlīdzīgs veidojums

Atbildēt

Šlitkes impērija

24.01.2016. 17:53

Bez autora nosauktajiem uzņēmumiem, nekustamo īpašumu jomā N. Šlitke vēl saistīts ar
SIA Latzeme un SIA Industriālais parks Jugla.
Ar iespieddarbiem, reklāmu, informācijas tehnoloģijas pakalpojumiem, tirdzniecību u.c. saistīti Šlitkes uzņēmumi AS Reklāmas un zīmogu fabrika, Rīgas zīmogu fabrika, AS Reklāmdruka, Tipogrāfija Liepāja, RZF tirdzniecība, Officeline. Ar Izraēlas pilsoņiem saistīts Šlitkes uzņēmums SIA Pavaland.
Diezgan lielu summu (2849000 EUR) Šlitke, šķiet, 2014. gadā caur savu uzņēmumu SIA TimPart pārvietojis uz offshore kontu Belīzē. Tagad tieši šī summa ierakstīta SIA TimPart dalībniekam TINTAGEL S.A.,7 New Road Belizas pilsēta.
Ar Šlitki saistītie uzņēmumi darbojas ne vien Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās un aiz robežām.

Atbildēt

!antivienotiba,sorosa antipropoganda

24.01.2016. 17:45

»

strēlnieka mazmazdēls

...


zemes ipasniekus un maksatnespejas administratorus latvija aizstav asv tanki Adazos .

Atbildēt

Balts etniskais

24.01.2016. 17:10

Par kadastra aplikšanu ar nodokli, jau tas vien ir pārkāpums! Kā vispār tādu likumu drīkstēja pieņemt? Tas būtu tas pats, ja bankā turat savu naudu, tad arī no šī naudas summa ir apliekama ar nodokli! Kaut kāds murgs!
Aplikt ar nodokli drīkst tikai peļņu no kadastra. Kā jau zinātniski tika izstrādāts likums 1926. gadā.Šos žuļikus jau sen vajadzēja pakārt aiz pautiem pie kauna staba!
Tāpatās, paziņai bija tiesa Tukumā, teiksim 17.decembrī, kurā paziņu attaisnoja par apkures nemaksāšanu, jo dzīvoklis ir tukš, kurā neviens nedzīvo. Apsaimniekotajam tika teikts, ka lai atslēdz apkuri! Tātad, piespiedu kārtā gribēja Apsaimniekotājs iedzīvoties ar visādiem aizbildinājumiem. Sāls ir cita: Tanī pašā 17.decembrī notiek vēl viena tiesa par to pašu dzīvokli! Tiesāja Rīgas Zemesgrāmatas nodļas tiesnesis Helmuts Naglis. Un tavu brīnumu, nosprieda maksāt, piedzīt caur Tiesas izpildītāju Sandru Paegli. Cilvēks ir panikā. Kā tā var būt, ka notiek par vienu un to pašu lietu, vienā datumā dažādās vietās? Nonsons, pēc kā tas ož?
Sūdzētājs bija "Kandavas komunālie pakalpojumi".
Kurš 2014. gadā tika iztērējis savām vajadzībām 90 000 eiro, pārkāpjot likumu!
Skaties un brīnies! Atkal tiesu darbi ir piespiesti atbildētājai rīkot! Galvenais jau neizpratnē par 2015.gada novembra mēnesi aprēķināts 110 eiro mēnesī. kad laik apstākļi bija plusos, vidēji 10 gradi! Tā rīkojās likuma vārdā!
Uz iepriekšējām divām Tiesām Prasītājs neieradās. Cik noprotam, tad Kandavas komunālie pakalpojumi ir Rīgas Zemesgrāmatas nodaļas Tiesa tika maldināta, vai arī tika izmantota....., varat iedomāties!

Atbildēt

laiks

24.01.2016. 16:28

Portālā manabalss.lv 23. janvārī tika savākti pirmie 1000 paraksti par referenduma ierosināšanu sakarā ar Eiropas Savienības uzspiesto imigrāciju.

Parakstu vākšana manabalss.lv uzsākta pēc Latvijas Nākotnes Institūta valdes priekšsēdētāja Normunda Grostiņa iniciatīvas. Ja iniciatīvu atbalstīs 10 000 Latvijas pilsoņu, tā tiks izskatīta Saeimā.

Iepriekš Normunda Grostiņa iesniegtā iniciatīva par PVN samazināšanu pārtikai manabalss.lv ieguva ap 15 000 pilsoņu atbalstu un tika ilgstoši izskatīta Saeimā, tā tuvinot sabiedrības interesēm atbilstošu risinājumu nākotnē.

Par referenduma rīkošanu sakarā ar ES uzspiesto imigrāciju iespējams nobalsot te: http://manabalss.lv/i/890

Sagatavoja Latvijas Nākotnes Institūts

Atbildēt

Nu ja

24.01.2016. 13:41

»

as

AK-47


Te varētu līdzēt AK-47 vai lopu vagoni, bet tādus šodien nevar un nevajag piemērot. Paši nosprāgs vai aizrīsies uz smirdīgās naudas maisiem.

Atbildēt

as

24.01.2016. 13:34

AK-47

Atbildēt

Edge

24.01.2016. 12:49

»

Aina

Aplamības par "puscenu"nevajag kultivēt...


Nauda ir svensonu bankās - var aizņemties uz kādiem gadiem 50 ? Pilnīgi iespējams, ka valsts (valdošie) aizņemsies, ja situācija spiedīs. Pašlaik vēl līdz Grieķijas parādlīmenim esam patālu.....

Atbildēt

Aina

24.01.2016. 12:42

»

Ka tik apzagt

Valsts atbalsta dzīvokļu īpašnieku apzagšanu ar nepamatoti augstām zemju kadastrālām vērtībām. Ja uz zemes ir daudzdzīvokļu māja ,tad tas ir apgrūtinājumsun zemes kadastrālā vērtība jāsamazina vismaz uz pusi un tad varēs dzīvokļu īpašnieki to izpirkt. Un neviens nespieda pieņemt atpakaļ īpašumā zemi...


Aplamības par "puscenu"nevajag kultivēt.

Uzpūsto līdz ārprātam kadastrālo vērtību, ko aizvien paaugstina = 18 % - samazināt uz pusi - tukša runa, tā būs aplami augsta un pirkt tādu zemi nevar. Ir divi varianti - IZPIRKT ZEMI PAR INVENTARIZĀCIJAS CENU, ko novērtēja tad, kad zemi ierakstīja zemesgrāmatā, tas ir, izpirkt par cenu ne vairāk, par kuru iegādājās zemi.
Ja manai mājai sacēla kadastra cenu no 14 000 jau pie 200 000, tad samazinot uz pusi - var pirkt tiksi trakie naudasmaisi, tautai tādas naudas nav.

Atbildēt

žurka žurkai taču nekodīs?

24.01.2016. 12:22

Nez vai Rabarberu Dzintars šad tad ieskatās pietiek.com'ā? Nu kaut vai lai uzzinātu, ko tauta domā par viņa veikumu, piržot samta krēslā ...

Atbildēt

lauķis

24.01.2016. 12:19

Tie ,,zemes baroni,, pilda politmafijas klanu kases , politmafija leģitimizē un piesedz viņu darbību ar izdevīgu likumdošanu.

Atbildēt

Ka tik apzagt

24.01.2016. 11:07

Valsts atbalsta dzīvokļu īpašnieku apzagšanu ar nepamatoti augstām zemju kadastrālām vērtībām. Ja uz zemes ir daudzdzīvokļu māja ,tad tas ir apgrūtinājumsun zemes kadastrālā vērtība jāsamazina vismaz uz pusi un tad varēs dzīvokļu īpašnieki to izpirkt. Un neviens nespieda pieņemt atpakaļ īpašumā zemi ar apgrūtinājumu- īpašumu uz tā , varēja izvēlēties kompensācijas sertifikātus vai kompensācijas zemi.

Atbildēt

vecais spekulants

24.01.2016. 10:40

»

pilsonis

Uzdāvini Rīgas Domei un nebūs jāmaksā nodoklis


Rigas domei nevajag apgrutinatu zemi. Usakovam un VID vajag pec iespejas lielakus nodoklus.

Atbildēt

A

24.01.2016. 04:18

Man ir tā lieliskā iespeja uz notikumim Latvija ik pa paskatities no malas. Mazs varžu dīķis, kurā lielaka dalja sū... ir ljoti skaidri saskatami. Korupcija, shemošana, melošana.. Laikam vissmagāko ķieģeli iemestu Latvijas drošibas iestāžu sejā - tāda impotence no drošibnieku puses rada iekšeju riebumu pret strukturam. Otru akmeni butu pelnijis ikviens Latvijas iedzivotajs, kurš samierinās ar to, ka uz viņa rēķina parazitē visādi maksātnespējas administratori, visadi Dzanuškāni, kas taisa sev PR glancētos žurnālos par nodokļu maksātājiem nozagto naudu.

Atbildēt

Alvis Švarcbahs

24.01.2016. 01:03

»

Arī zemes īpašnieks

Jau pirmais raksts bija totāls murgs, nepatiesību un nezināšanas kompilācija, bet tajā grafomāna garadarbā bija vismaz kaut kāds vēstījums (viss ir slikti, drīz nāks piektais gads un taml.), ko nevar teikt par šo tekstu, kur nav pat vēstījuma...


Laiks mosties:
1) Apstrīdēt tiesību aizskārumu - zemes piespiedu normas noteikšanu likumā "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50.un 54.pantā.
2) Jāizmanto „labticīga ieguvēja aizsardzība” 18.04.2012. spriedums lietā nr.SKC-136/2012.
3) Jāapstrīd likuma „Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likums” 6.pantu, kas izpaudās likuma nosacījumā slēgt nomas līgumu bez līguma dalībnieku izteiktas gribas, kas neatbilst dzīvokļu īpašnieku interesēm, tāpat zemes īpašniekam tiesības piespiest apsaimniekotāju noslēgt zemes nomu ar tiesas starpniecību pilnībā neatbilst iepriekš minētajiem principiem, dzīvokļu interesēm. Jāpanāk, lai nomas līgumus slēgtu ar katru dzīvokli atsevišķi, kā noteikts citos likumos, ka dzīvokļa īpašnieks var apstrīdēt nomas līgumu, izteikt savu gribu, pieprasīt zemes norobežošanu atsevišķa plānā un ar atsevišķu kadastrālo vērtēšanu.
4) Piespiedu nomas līgumu atbilstoši likumam „Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas likums” paredz slēgt ar zemes īpašnieku apsaimniekotājs, kas rada reālas korupcijas iespējas, jo šajā gadījumā abas puses ir ieinteresētas gūt labumu – viena lielāku konta apsaimniekošanas procentu no lielākas summas, otrie – lielāku nomas maksu.
5) Apstrīdēt nomas līguma neatbilstību Civillikumam, kas nav nomas līgums, bet vardarbības izpausme. Nomas līgumos, ko slēdz „Rīgas namu pārvaldnieks” nav nomas noteikumu, nav līguma ar mājām, nav pirmpirkuma tiesību nostiprinājuma, nav lietošanas tiesību …
6) Apstrīdēt tiesību aizskārumu saistībā ar kadastrālās vērtēšanas neatbilstību.
7) Apstrīdēt ST un ECT tiesību aizskārumu nenodrošinot 54.pantā noteiktās dzīvokļu īpašnieku pirmpirkuma tiesības.

Atbildēt

!!!

24.01.2016. 00:40

Neaizmirsīsim, ka Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kura tur slepenībā savas tautas slepkavas, neatslepenojot VDK arhīvus. Tas ir pasaules mēroga NOZIEGUMS. Visi šie noziegumi taptu zināmi, ja atvērtu čekas maisus un arestētu bijušos čekistus, kuri šodien atrodas pie varas grožiem. Parādītos arī ķēdīte, kā Maksātnespējas administratoru asocoācijas valdes priekšsēdētājs Krūms sāka savu karjeru SWH, kur ar zelta piecīša rokām ārpus Saeimas likumi tika rakstīti Latvijas Juristu biedrības prezidenta Aivara Borovkova vadībā.

Atbildēt

Soņa

24.01.2016. 00:32

»

dibua

Pirmkārt, lielākā daļa no denacionalizācijas notika uz viltotu papīru pamata, kur 1975. gadā tantiņa pēkšņi bija novēlējusi Krievijas čekistam savu pirmskara īpašumu. Vai vispār var novēlēt to, kas nepieder? Tajos, gadījumos, kur salīdzināja parakstus, tie nesakrita. Tāpēc ir iznīcināts sociālās nodrošināšanas...


Pat Staļina režīms pret tautas masām tā neizrīkojas, kā pašu bāleliņi ar prihvatizāciju un denacionalizāciju un zemes reformu, bendē nost savu tautu. Nožēlojamie zemes haizzivis, vai jums vēl NEPIETIEK, jūs gribat kopā ar rosnačiem un paradnikiem aplaupīt tautu vēlreiz. Nu nomierinieties, kas par daudz tas par skādi. Tā jūs novedīs tur kur paši nekad negrib aiziet.

Atbildēt

Manai dzimtenei

24.01.2016. 00:26

Vēl nāks piektais gads,
Asins lietus līs,
Un visaugstākās priedes nolauzīs.
Iesim strēlniekos,
Dziesma vētru sēs,
Mūžam gaismas pils
Kalnā gavilēs.

Atbildēt

Prof.Hadsons

24.01.2016. 00:25

»

vecais spekulants

Arprats cik mulkigs raksts. Zemes ipasnieks atskiras no dzivokla ipasnieka ar to,ka dzivokla ipasnieks ,kaut pa leto,vel pardot dzivokli ,bet zemi jau astonus gadus vispar nevar pardot ,tikai jamaksa milzigi nodokli


Tā, puisīt ar to domāšanu neesi tālu ticis, vecais spekulant.
Raksts ir rakstīts no sirds un patiess, ko tu vēl gribi? Nu ja nepatīk, skaidrs. Paciet, ja tev ir pilns maiss, kaut grūti gan sēdēt uz tā, jo nauda arī sāk smirdēt un bet trakākais, ka tās tik daudz, ka sirds sāp, ja tā pazudīs. Pareizi bija teikts, ka trešajā paaudzē tava dzimta nokļūs tik un tā nabagos, jo tāds tas ritenis, tāda spirāle. Padomā un vismaz negānies tik smagi.

Atbildēt

strēlnieka mazmazdēls

24.01.2016. 00:22


Reiz cēlās strēlnieks sarkanais
Un vācus cirta sīvs,
Mums jāpabeidz, lai kļūtu gaiss
No nāves elpas brīvs.
Lai druvas atkal ziedēt sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Lai druvas atkal ziedēt sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Pār drupās grautiem ciematiem
Aust asinis ik rīts.
Lai bargi maksāt māk par tiem
Mans durklis asi trīts.
Lai Rīga atkal dimdēt sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Lai Rīga atkal dimdēt sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie, kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!Mēs solām zvaigznei sarkanai
Šai kaujā slavu krāt,
Līdz asins lāsei pēdējai
Par dzimto zemi stāt.
Lai tauta jaunu dzīvi sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Lai tauta jaunu dzīvi sāk,
Cērt, mana roka, varenāk,
Lai tie kas cer mūs jūgā dzīt,
Ar lodi pierē krīt!

Lai dzīvo jauna tautas sacelšanās pret maksātnespējas administratoru noziedzīgo režīmu!

Atbildēt

vecais spekulants

23.01.2016. 23:55

Arprats cik mulkigs raksts. Zemes ipasnieks atskiras no dzivokla ipasnieka ar to,ka dzivokla ipasnieks ,kaut pa leto,vel pardot dzivokli ,bet zemi jau astonus gadus vispar nevar pardot ,tikai jamaksa milzigi nodokli.

Atbildēt

dibua

23.01.2016. 22:50

Pirmkārt, lielākā daļa no denacionalizācijas notika uz viltotu papīru pamata, kur 1975. gadā tantiņa pēkšņi bija novēlējusi Krievijas čekistam savu pirmskara īpašumu. Vai vispār var novēlēt to, kas nepieder? Tajos, gadījumos, kur salīdzināja parakstus, tie nesakrita. Tāpēc ir iznīcināts sociālās nodrošināšanas ministrijas arhīvs.

Starp citu, denacionalizācijas likums ir pilnīgi absurds. Pēc Vermahta ienākšanas 1941. gadā īpašuma tiesības atjaunoja. Notika pirkšanas un pārdošanas darījumi. Kā tie ir paslaucīti zem tepiķa? Žīdiski Godmaniskā denacionalizācija atsaucās uz 1940. gada īpašuma tiesībām, bet 1941.-1944. gadu periodā īpašuma tiesības bija atjaunotas, varēja brīvi pirkt un pārdot un ierakstīt zemesgrāmatā. Pārsteidzoši, bet Latvija nav pieņēmusi nevienu likumu, kas atzīst vācu okupācijas laikā veiktos darījumus par spēkā neesošiem. Lietuva tādu likumu ir pieņēmusi.

Taču tam visam ir maza nozīme, jo tūlīt sāksies Eiropas Savienības sabrukums, un vienā mirklī varēs ar 500 EUR banknoti noslaucīt dibenu, jo nekam citam tā vairs nederēs.

Atbildēt

Piektais gads

23.01.2016. 22:42

Vēstījums ir! Biedri , nu celieties kājas!

Atbildēt

Arī zemes īpašnieks

23.01.2016. 22:32

Jau pirmais raksts bija totāls murgs, nepatiesību un nezināšanas kompilācija, bet tajā grafomāna garadarbā bija vismaz kaut kāds vēstījums (viss ir slikti, drīz nāks piektais gads un taml.), ko nevar teikt par šo tekstu, kur nav pat vēstījuma.

Ko autors ar šo gribēja pateikt? Pilnmēness tuvojas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...