Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viss ir vienkārši

24.02.2023. 19:54

»

Gints>viss...

Nesaprotu Jūs biedri: Kur ir vainīgs JKL? Jums savas emocijas un jaudu varbūt labāk bija izgāzt uz tiem kas ir pie varas...ne uz komentu rakstītājiem...Vai Jums tas viss viens


Ir sacīts: "Nesakiet, kas man ir (vai nav) jādara, kāds es esmu (vai neesmu) u.t.t., un - es neteikšu (t.i. "nepasūtīšu"), kur jums jāiet!" ;)

Atbildēt

ssse

24.02.2023. 12:51

es purms div gad jau rakstiju te nav labak kaa baltkrievija , to redz tagad sitas kungs lapsa redz, ramolins puedzivoju un tagad saku kas buus peec div gad piemkart veel vairak cakares tautu un domaju buus ipasumu kofiskacijas lai iegutu naudu, aizbrauks tauta un pa sturiem saksies iespejams revolucijas, pat vadosie aizmuks uz arzemem , drankigi buus un nekadas dziesminas nepalidzes piketetvbezjedzigi , kaa ari ceret ka zirnekli burkaa viens otru apedis , drizak aptaukosies un nodzersies un tad nosprags

Atbildēt

viss ir vienkārši

23.02.2023. 22:53

»

JKL

Tieši to es varu teikt par tevis rakstīto


tu nemīz pamperos, lupata bez vīles, saki droši, ja nu ko sakarīgu vispār esi spējīgs proponēt. Tikai - nefenderē sakāmo no citiem, bet pacenties izkūkot pats savas idejas. Ja tomēr tev nekas jēdzīgs nesanāk (kā parasti), tad tev jāiet pie galvasārsta (kā parasti), kurš izrakstīs tev stiprās zāles un lielo klizmu (kā parasti).

Un (skat.iepr.) - mācies valodas, defektīvais.

Atbildēt

Vārds

23.02.2023. 17:13

Katrs huligāns nav protestētājs.

Atbildēt

Zee

22.02.2023. 23:09

Viss būs labi. Tagad tāds laiks. Visi ar trīcošām biksēm gaida Putina ierašanos. Jāpaciešas.

Atbildēt

viss ir vienkārši

22.02.2023. 18:49

»

JKL

Tu tos pierādījumus labāk prasi Kremlim


tu patiešām esi tik totāli stulbs, vai izliecies? Nevienam, tostarp arī Kremlim, nav nekāda sakara ar taviem publiski tiražētajiem apgalvojumiem, kas ir jāpierāda personīgi tev, nevis kādam citam.

Tātad - tu izvēlējies turpināt murgot dermoliberastu lumpenpropagandas zombējuma bezjēgā un smirdēt savos lopiski trulas rusofobijas gļēvumā piecūkotajos pamperos - tā ir tava personīgā izvēle, problēma un atbildība. Ar to tev arī pienākas rēķinies, defektīvais debilības centra zombijtrolli - katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs, kā ir sacīts.

Atbildēt

viss ir vienkārši

22.02.2023. 18:39

»

JKL

Tas ir tavs viedoklis. Piedod-man ir cits viedoklis


Analfabētisms nav "viedoklis", bet prasta izlaidība vai garīga kroplība. Mācies valodas, bezcerīgi defektīvais debilības centra zombijtrolli!

Atbildēt

ĀNS

22.02.2023. 18:27

TAD JAU CIRKS

Atbildēt

viss ir vienkārši

21.02.2023. 18:49

»

JKL

bet tu nodemonstrēji ka esi bolseviks un rusofils...prasts CCCP imigrants no Pskovskaja oblast derevnas


P.P.S. Tas, ka tu centies apgūt un pat publiskajā telpā lietot kaimiņu valsts valodu, kas ir viena no pasaules lielākajām un populārākajām valodām, ir vērtējams atzinīgi, protams: zināšanu, tostarp lingvistisku, nekad nevar būt par daudz, drīzāk jau tieši pretēji.

Savukārt - tas, ka tu atļaujies lopiski kropļot savu dzimto(?) latviešu valodu, pie tam pat publiskajā telpā, ir uzskatāms par apkaunojumu gan tev / taviem līdzcilvēkiem, gan zemei / pašreizējai "valstij", kurā tu truli parazitē kā nožēlojami bezcerīgs analfabēts.

Atbildēt

viss ir vienkārši

21.02.2023. 18:37

»

JKL

bet tu nodemonstrēji ka esi bolseviks un rusofils...prasts CCCP imigrants no Pskovskaja oblast derevnas


tu pacenties pierādīt savus apgalvojumus. Vai arī turpināsi murgot dermoliberastu lumpenpropagandas zombējuma bezjēgā un smirdēt savos lopiski trulas rusofobijas gļēvumā piecūkotajos pamperos?

P.S. Skat.iepr.: ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti (tādi kā tu) - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem (tādiem kā tev) tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

Atbildēt

bet

21.02.2023. 14:36

Lapšān: Kur ir problēma? Ņemiet Jurču un abi divi protestā pie Saeimas.

Atbildēt

Mjā

21.02.2023. 11:44

»

Aleksandrs Poika

...kas ir demokrātija..un kāda tā izskatās...mana doma tā ir prieku meita...kas maksā, tam arī dod


to pašu varētu attiecināt uz 'mīlestību',kuru izdomāja V.Šekspīra klaiņojošais teātris izklaidējot garlaikotās kundzītes,kurām vīri karoja,medīja vai izklaidējās ar krogus meitām.

Atbildēt

antidemokrāts.

21.02.2023. 11:29

Kas tad nu-Šunelis, kas vaukšķēja līdz varai kovidnoeziegumos, tagad tēlo abižoto?

Atbildēt

JKL

21.02.2023. 08:36

»

lauķis

Es negribu attaisnot nevienu un nekādu vardarbību ne no kā,bet,vispirms jāķeras pie cēloņiem.Par lopiem tika pataisītas visas tautas


Lauķi-kad ķeramies pie cēloņiem, vai Tu gaidīsi kad atnāks Saulvedis un tavā vietā visu izdarīs?

Atbildēt

viss ir vienkārši

21.02.2023. 00:40

»

JKL

Protams: Un uz trulās rusofilijas ir uzkāries Kremlis un liela daļa LV osvoboditeli


tu kārtējo reizi pārliecinoši nodemonstrēji, ka neesi spējīgs apjēgt pat viselementārāko patiesību, jo - tam ir nepieciešamas veselas un adekvāti funkcionējošas smadzenes.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

21.02.2023. 00:39

»

nu

vispār savu patieso seju "krievu pasaule"parādīja arī jau no 1940.gadā un uz priekšu, līdz šim brīdim - agresivitāti, primitivitāti,nežēlību, korupciju kā pastāvēšanas veidu(padlaikā saucamo blatu sistēmu), nespēju kko uzražot, vēlmi uzkundzēties citām tautām,noņemt tām saražoto, sastrādāto, piespiest...


dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

Atbildēt

zili glumajam kverplim

21.02.2023. 00:36

»

sarkanajam kverplim

Labāk uzreiz psihenē vai gulagā,pie jums taču tā pieņemts


Kas jauns tavā dzimtajā pidar.skapī?

Atbildēt

Redz visu

20.02.2023. 22:13

Lapšān. Vai visur maksā nodokļus par privātu uzstāšanos? Piketē arī par to. Vai atteiksies no valdes Krimuldas baznīcas draudzē,kur iepriekšējā valde izsaimniekoja un piesavinājās līdzekļus no fonduem...tgd.ar kalniņu grupā turpināsiet?
Vērosim, mēs arī tur esam.

Atbildēt

nu

20.02.2023. 21:12

»

viss ir vienkārši

Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka par Krieviju un krieviem pastāvīgi iespringst un uz lopā trulu rusofobiju ir uzkārušies tikai rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombēti mentāli invalīdi


vispār savu patieso seju "krievu pasaule"parādīja arī jau no 1940.gadā un uz priekšu, līdz šim brīdim - agresivitāti, primitivitāti,nežēlību, korupciju kā pastāvēšanas veidu(padlaikā saucamo blatu sistēmu), nespēju kko uzražot, vēlmi uzkundzēties citām tautām,noņemt tām saražoto, sastrādāto, piespiest dzīvot visas apkārtējās tautas tā, kā grib Krievija un no tās izceļojošie. Nespēju apgūt valodu , vēl daudz ko var uzskatīt, pavisam bez Rietumu propagandas.Tā nemaz nevarēja līdz šejienei tikt līdz 1991.gadam, pavisam nedaudzi klausījās "Amerikas balsi no Wašingtonas":):):).Otrkārt, kā nu redzam, Rietumu propaganda pat iedomāties nespēj tos dziļumus, kas paveras, dzīvojot kopā ar "krievu pasauli"visus šos garos gadus.

Atbildēt

juris

20.02.2023. 20:29

Un ko par to saka mūsu valsts juridiskais grands Prezidenta k-gs ?

Klusums valstī........

Atbildēt

nesaturēts saturs

20.02.2023. 20:03

»

?

ebrejs zelenskis uz karu suta nenormalus cilvekus


Ar to nav tik vienkārši, jo ne visi vēlas paši piedalīties, par ko ļoti detalizēti aprakstīts rus.tvnet.lv : "После вторжения России в феврале 2022 года власти Украины запретили выезд за границу для мужчин 18-60 лет. Это породило ряд коррупционных схем, которые работают до сих пор". Tātad - esot 2 galvenie aizbēgšanas veidi. 1) nelegālā ceļā, bet relatīvi lēti, caur Rumāniju, bet ne Poliju. 2) legālā veidā, ar visiem vajadzīgajiem papīriem un caur oficiālām datubāzēm, bet par to tiekot prasīta milzu nauda, un arī rietumu palīdzība bieži nonākot svešās kabatās, par ko esot daudz ziņojumu.

Atbildēt

lauķis

20.02.2023. 19:09

»

JKL

Piekrītu ka paši ausgstākie komandu devēji pie bolsevikiem bija jevreji, bet komandas pildīja krievi..un ne tikai tie vien bet citi ar


Es negribu attaisnot nevienu un nekādu vardarbību ne no kā,bet,vispirms jāķeras pie cēloņiem.Par lopiem tika pataisītas visas tautas.

Atbildēt

vot tev ,,Dzervenite,, pa kaju !

20.02.2023. 18:57

asv koloboranti nosmace jebkadas demokratijas un brivibas paliekas latvija !

Atbildēt

20.02.2023. 18:46

»

JKL

Piekrītu ka paši ausgstākie komandu devēji pie bolsevikiem bija jevreji, bet komandas pildīja krievi..un ne tikai tie vien bet citi ar


Vienu brīdi boļševiku augstāko amatpersonu vidū latviešu bija pat vairāk kā žīdu.
Tāpēc ienīst?
Varbūt pareizāk - lepoties?
Interesanti - tava mātes valoda ir krievu vai žīdu?

Atbildēt

asv kolonija mulku zeme pieaug represijas !

20.02.2023. 18:44

ieredni turpina zagt,mulki skatas tv panoramu.nu bet jauniesiem naksies masveida izbraukt no latvijas sa gada vasara ,lai nevajadzetu risket ar savu dzivibu karinlevita rezimu sargajot.

Atbildēt

\\//

20.02.2023. 18:23

Ar tādu purnu baidīt bērnus vai izdaiļot medicīnas mācību literatūru

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb

20.02.2023. 17:09

»

Krievs Indullis Durka

tu esi ģenētiski patoloģisks debiloīds un tev galva tumsā spīd tāpēc ka sūdos ir fosfors.

(un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT...


Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī.

Bet, kas zin! Un bez skapja partneru atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam orālajam par 1 eiru, bet ne tam, kas man ir rāpus paša pasīvajā pozā, bet vienam lielākam grupņikam, jautrākai dzīvei. Manai zoofīla fantāzijai.

Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Katrs izgāžas, kā prot!

Atbildēt

Krievs Indullis Durka

20.02.2023. 16:13

»

viss ir vienkārši

Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka par Krieviju un krieviem pastāvīgi iespringst un uz lopā trulu rusofobiju ir uzkārušies tikai rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombēti mentāli invalīdi


tu esi ģenētiski patoloģisks debiloīds un tev galva tumsā spīd tāpēc ka sūdos ir fosfors.

(un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)


tu truli apskaud citus tāpēc, ka nevari palielīties ar kaut ko savu, jo tev NEKĀ NAV. ;)
Viss ir vienkārši - tu neesi nekas un saukt tevi nekā.
Uzdāvini sev smadzenes BEIDZOT, plānprātiņ.

Atbildēt

lauķis

20.02.2023. 15:27

»

JKL

Vai tad tie slaktētāji nebija krievi? Varbūt ka nēģeri


Tie slaktētāji lielākoties bija ķīniešu kloni un tos komandēja ivritā runājoši.Ādas māteļus jūdkomisariem un formas sarkanarmiešiem tika šūtas ASV.Slaktiņs jau iesākās 1916.gadā un oficiālā vēsture ir 100% meli.
"Chuzhimi rukami zhar zagrebatj."

Atbildēt

viss ir vienkārši

20.02.2023. 14:48

»

JKL

Tikai tagad ieraudzīja ruskii mir seju? Vai patiess tam vajadzēja gandrīz 100 gadus lai to ieraudzītu? Kāda tā bolseviku seja bija 1917.gadā-tāda ir šodien, Tur nekas nav mainījies


Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka par Krieviju un krieviem pastāvīgi iespringst un uz lopā trulu rusofobiju ir uzkārušies tikai rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombēti mentāli invalīdi.

Atbildēt

eu

20.02.2023. 12:30

tupak! tevi nearestēja!

Atbildēt

lauķis

20.02.2023. 12:21

»

JKL

Tikai tagad ieraudzīja ruskii mir seju? Vai patiess tam vajadzēja gandrīz 100 gadus lai to ieraudzītu? Kāda tā bolseviku seja bija 1917.gadā-tāda ir šodien, Tur nekas nav mainījies


Vai tad masveida cilvēku slaktiņu 1917.gadā Krievija sarīkoja krievi?Tas slaktiņš būtībā notiek pēdējos 200 gadus.

Atbildēt

Edža

20.02.2023. 11:41

Kārtējais Iesalnieka dubultnieks kurš visur sadkata Krievijas pirkstu un aģentus .Šādus naida kurinātājus der pāris mēnešus paturēt aiz restēm lai tur dzied savas patriotiskās balādes

Atbildēt

JKL

20.02.2023. 11:24

»

nu

Хм 20.02.2023. 11:06...


Tikai tagad ieraudzīja ruskii mir seju? Vai patiess tam vajadzēja gandrīz 100 gadus lai to ieraudzītu? Kāda tā bolseviku seja bija 1917.gadā-tāda ir šodien, Tur nekas nav mainījies..

Atbildēt

nu

20.02.2023. 11:16

Хм 20.02.2023. 11:06
Ko tad tur vairs baidīt:):):), sen jau pārbaidījuši - poļi un Baltija ļoti labi zina, kāpēc jābīstas. Tagad arī pārējā pasaule pārbijās, ieraugot patieso "krievu pasaules" seju. Pat Makrons. Kaut kur manīts labs komentārs - "visās valstīs ir sava mafija, bet tikai krievu mafijai ir sava valsts".Tad lūk, no tā arī baidās.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...