Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:53


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Par

16.05.2011. 09:03

Normāls atkats var risināt jebko un nevienam tādā situācijā dabas saudzēšana neinteresē :))))

Atbildēt

zaļais

14.05.2011. 10:27

Nesaprotu, kas ir atbildīgs par ietekmes uz vidi novērtēšanu: banka vai Vides pārvalde?
ja Vides pārvalde ir izdevusi pozitīvu atzinumu par ietekmi un atļauju būvniecībai, tad uzdodiet jautājumu Vējonim nevis bankai!

Atbildēt

ZIZI

13.05.2011. 09:35

ko jūs te ņematies, to jau mūsu senči izdomāja, un es domāju, ka viņi bij daudz gudrāki, kā mēs! kaut vai paskatieties kā saimnieko šodienas zemnieks, aizar visus grāvjus un tad visi nu brīnās par pārplūdušiem laukiem, paskatieties kas notiek ar tiem nenormālajiem makšķerniekiem, viņi izķer lielās zivis,atstājot mazās, raidijumu , kuru vada Zveja vajadzētu iesūdzēt par kaitējumu, jo tā ir zivju kropļošana. paejieties gar upes krastu un paskatieties , ko aiz sevis atstāj makšķernieki, un tad taisiet protestus. vai tiešām šajā valstī neviens ierēdnis nedomā ar galvu?

Atbildēt

Jocigi

13.05.2011. 09:32

interesanti: projekts ir saņēmis 700 k no bankas, ja būvatļaujā kopējās projekta izmaksas ir 350k un ja projektam ir piešķirti (vēl jau gan fiziski nav) 350k naudiņas no klimata pārmaiņu finanšu instrumenta. Kāpēc gan banka ir iedevusi 700k? To viņi var paskaidrot? Un cik reāli projekts maksā?

Atbildēt

lillija

13.05.2011. 08:02

Nu re cik daudzi zaļo saradies un dabas mīļotāju!Ja jau tā grib dabu milot,lai iet pastaigā gar aizugušiem upju krastiem.Tādu mums gana. Man jau labāk patīk sakoptie HESI,un lai nestāsta kad uzpludinātajos HESOS zivu nav,tad rodas rodas jautājums.
Ko tur dara makšķernieki?

Atbildēt

Elzaaaa

13.05.2011. 07:06

Neizliekaties tik gudrii ka jus sevi uzskatat..:D
Un tu Raimi vispar ko tu tur ciksti tik un ta agrak vai velak ta butu noticis..
Lai tak ceļ to HESU.
Un ta vai ta jus padomajat par to ka musdienas ta notiek. Un jus cilvecini tur neko nevarat aizliegt ja cilvekam ir atlaujas celt to HESU uz Vaidavas.. Tas ir pilnigi normali kad cilveks ir nodrosinajis sev nakotni celot HESU.

Atbildēt

mednieks amatieris

11.05.2011. 20:50

... no teksta un paskaidrojošiem komentāriem tā arī nav saprotams,vai to bedri rok atbilstoši būvatļaujai? citādi šis "storijs" turpinās kā trako lapsu haotiskas medības, un ,šķiet, sāk haotiski saplūst mērķi- politikas veidotāji ar nihilistisko HES praksi; zaļie ar pragmatisko komformismu; partizāniski bailīgi klusējošā iedzīvotāju intrešu paudēja- pašvadldība ar būvvaldi; alkatīgais pensijas kārotājs- komersants; banka ar vietējo bāleliņu nepieskatīšanu ...

Atbildēt

Ora

11.05.2011. 19:06

To vecais!
Es vismaz nebūšu ar savu maku atbalstījis dažu kungu pensijas fondu! Ir jau forši nodrošināt vecumdienās neizsīkstošu naudas straumīti uz tautas rēķina. Maksāšu, protams, Latvenergo par Igauņu elektrības pārvadi.
Katam jau dažāda saprašana par skaisto dabā, es dodo priekšroku neskartai dabai. Negribu, lai Latvijas daba būtu līdzīga pārpucētai Centrāleiropai, kur pat purvu vairs nav! Starp citu, Latvijā visas purvu takas, Ķemeros, Stiklos un citur ir būvētas par Eiropas naudu! Lai tas nabaga eiropietis var apskatīt, kāds tad tas purvs izskatās. Izrādās, tā viņiem tomēr beigu beigās pietrūkst.
Nu nemēdz būt tā, aizbrauc apskaties uz mazo Hesu, smuks dambja mauriņš, upes uzstādinājums dažu desmitu hektāru platībā, apakšā klusi dūc turbīna, protams ja ir ūdens, pārsvarā gan jau viņa vasarās nav, vienkārši idille!
Neesmu biologs, bet katram vairāk vai mazāk domājošam pilsonim vajadzētu būt skaidram, kādas sekas ir it kā neredzamiem notikumiem. Viens piemērs, katrā upē vismaz vienreiz gadā notiek dabīgs pašattīrīšanās process, pavasara plūdos. Visas upes pašiztīrās, atbrīvojas no visa liekā, kas pa gadu gultnē sakrājies. Iedomājamies, priekšā uzbūvētu ūdens krātuvi, pavasarī no upes visus sūdus tur sanes iekšā, ūdens temperatūra, pateicoties lielai platībai, strauji krātuvē paaugstinās un viss tas sāk apakšā tā smuki pūt, un tā gadu no gada!!!! Pārējos procesus nemaz neaprakstīšu. Netici, aizbraic uz Cieceres upi un vēl daudzām citām un pārliecinies, visu upju gultnes zem hesiem iepuvušas, neatradīsi tur nevienu tīru oli. Vai tie iegūtie ~0,1 % elektroenerģijas no visa Latvijā patērētā ir tā vērts? Izslēdz uz dažām stundām dienā mājās nevajadzīgi degošu spuldzi, tici, ekonomija būs lielāka nekā spēj saražot mazie pseidozaļie hesi visā Latvijā kopā!

Atbildēt

seniors

11.05.2011. 16:51

to Ora.
Pirks elektrību no igauniem - baigais gudrinieks.Par kādu naudu un ,kas tad Latvijā Tev uzturēs to "tīro dabu" ,ko Tu saviem bērniem gribi atstāt.Baigi "zaļā" domāšana!!!!!!!Tā tik uz priekšu "baigais" patriot !!!!!

Atbildēt

elektriķis

11.05.2011. 16:30

To Ora!

Var jau pirkt elektroenerģiju kaut no Venecuēlas, bet par šo mazo HES izklaidi būs vien jāsamaksā.

Atbildēt

Ora

11.05.2011. 12:38

To Voldemārs!
Par tām dzirnavām beidz, 70 gadus atpakaļ diemžēl zināšanas, par dažādu procesu ietekmi uz vidi, nebija nekādas. Ja tās dzirnavas un hesi būtu rentabli, tad tie šodien nebūtu jāatjauno! Piekritīsi, ka šodien pēc iespējas mazāk ir jāmēģina iejaukties ar savām aktivitātēm dabā, pirmkārt, mums būs ko atstāt saviem bērniem, otrkārt, vērtība šādai nesačakarētai, /lasi nepārveidotai/ dabai Eiropā tikai augs. Vai šādu objektu būvējot zaudējumi nav lielāki par sabiedrības ieguvumu? Arī tu par šo kroplību maksā! Būs pirmā iespēja, es kā pilsonis elektroenerģiju pirkšu no Igauņiem, un parūpēšos lai man apkārtējie dara tāpat!

Atbildēt

.

11.05.2011. 12:23

skaistaakais ir tas, ka peec paaris gadiem shitiem mazo hes biznesmenjiem mees maksaasim, lai vinji taas mega buuves nojauc. :)

Atbildēt

hmm

11.05.2011. 09:48

es atvainojos par stulbiem jautaajumiem.
1. vai valsts energjeetikas nodroshinaajumam sho mazo HES pienesums ir buutisks? atljaushos apgalvot, ka nee. buusim godiigi, tas ir dazhi % [pa visam kopaa], piedevaam - taas nav baazes jaudas, un veel jautaajums par elektriibas kvalitaati [reaktiivo komponenti, u.c.];
2. vai ir kaads cits, iipash pienesums tautsaimnieciibaa? piemeram - daudz jaunu, labi apmaksaatu darbavietu? nee, nav. shaadu mazo HES apriikojums ir lielaa meeraa automatizeets, un darbavietu skaits ir nieciigs.
ja valstiski domaajot, nav nekaads labums no shaadaam mazaam HES, kapeec veel joprojaam [XX gadu laikaa] ir speekaa esoshais likums, kas nodroshina sho HES elektroenergjijas iepirkshanu par dubultu tarifu? ok, es saprotu - jau esoshajaam, uz veco HESinju pamatiem buuveetajaam [lai taas izdziivotu, pretii prasot konkretus pasaakumus vides glaabshanai, u.t.t.].
mees [paareejie] tachu maksaajam [tieshaa vaarda noziimee] par sho dubulto tarifu, piedevaam - tiek sachakareeta vide!
es atvainojos, bet kaapeec shaadaa situaacijaa visi gudrie padomnieki, Baronteva mazmazdeelu Pauli, kas ir supermegapadomnieks energjeetikas jautaajumos ieskaitot, un vienmeer izsaka gudras replikas, shoreiz klusee?
cik speecigam jaabuut lobijam, lai NEVIENS nevertu muti vlajaa PEEC BUUTIIBAS? jo ne jau par vienu sho iipasho projektinju ir staasts!!!!

Atbildēt

tante Bauskā

11.05.2011. 05:10

Man nav skaidrs, kāpēc riešanas objekts ir banka.

Pareizāk sakot ir skaidrs, pasūtījums ir pak..āt uz "nelietīgajām zviedru bankām".

Jautājumi ir citi: Kas prasīja šo naudu? Kas bija atbildīgš amatpersonas visos atļauju došanas līmeņos, un kas nopelnīs uz šī projekta rēķina?

Par padomu neko neprasu, lūdzu, nav žēl.

Atbildēt

paija> omīte

10.05.2011. 22:52

Kriterijus, cik talu kads projekts ir nelietība pret dabu ,nosaka Latvijas valsts valdība un institūcijas ,nevis banka.ZAļa banka jau nenozīmē, ka dīkst finanset tikai prievīsu aušanu, vairums razošanas, lauksaimniecības projektu ir pret dabu .Cūkas smird , pesticīdi piesarņo upes, atomenerģija bīstama. Kriterijs var būt tikai godīgu ieredņu līdzsvarots atzinums. Ja Latvija to negarante, banka tur neko nevar darīt

Atbildēt

Zivs

10.05.2011. 22:39

Vairāk jau izskatās kad ļembastu sacēlis kāds no ziemas miega pamodies ēzelis un tagad vajag izcelties ar saviem muļķīgajiem spriedumiem.

Sanāk tā ka visi eksperti ir muļķi un šis tas ''gudrinieks''

Atbildēt

Voldemārs

10.05.2011. 22:14

Ja paskatās gadus 70 atpakaļ uz katras mazākas upītes kur tik iespējams ir bijušas dzirnavas, kas gan laika gaitā izpostīts. Zivju protams uzpludinātajos dambjos gan bija krietni vairāk nekā tagad tukšajās upēs kur maliķi katru bedri ar elektrību izķēruši.

Lai tik būvē būs Latvijā vēl viens sakopts stūrītis. Gan jau skauģiem dieviņš atdarīs


Atbildēt

Omite

10.05.2011. 22:12

Paija, tas nav vienkārši uzbrauciens kaut kādai tur banciņai, vienkārši- ja banka ir deklarējusi augstus ētikas, morāles u.c. kritērijus, kā arī lepojas, ka ir "zaļi" tad tādas nelietības pret dabu nedrīkstētu finansēt, bet ja jau tikai NAUDA ir galveanis, ta nevajaga ar to "ētiku" plātīties un tad arī tā tieši jāsaka- štrunts par bitēm, ka tik medus.

Atbildēt

ērce

10.05.2011. 22:07

vai nu lai Vējonis demisionē, vai arī lai viņš nekavējoties pieprasa Kampara demisiju. ja VARAM nesniegs publisku skaidrojumu un nerīkosies, lai to bezpriģelu apturētu un likvidētu, būs sūdzības gan LV tiesā, gan Briselē.

Atbildēt

paija

10.05.2011. 21:50

Maqn galīgi nav saprotams uzbrauciens bankai,kad vainīgi var būt tikai Latvijas valdība un ieredni. Ja visas atbildīgas institūcijas ir devušas sledzienus un piekrisanu,kas vel bankai būtu jadara- japstrīd piekrisana SAtversmes tiesā, pasai jaalgo eksperti? Tadas taču nav bankas funkcijas.Tagad,ja aptures būvniecību, būvniekam un bankai būs jaatmaksā nodarītie zaudejumi par ieguldītiem līdzekļiem ,bet vainīgos drosi vien neatradīs.

Atbildēt

raimis

10.05.2011. 20:51

pretīgi noskatīties, kā dažu vērdiņu dēļ kārtējā rausēja labā, tiek aizlaista pa skuju taku Latvijas dabas bagātība.
šajā sakarā rodas daži jautājumi:
- Nez vai mūsu bērni vispār zinās, kas ir dabīgos apstākļos audzis lasis vai forele, kas vispār ir alata...?
- Norvēģu lašu fermas ir mūsu nākotne?
- kā vispār pašvaldību sektors var būt apvienots ar vidi, kas pēc savas būtības ir iņ/jaņ - tobiš pilnīgi pretējas idejas, ko apvieno LR vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija?
**********
un tiem kas vēl atceras:

Kad aiz mežiem nogrimst saules stari,
Padebeši sārtojas.
Eju es gar Vaidaviņas krastu,
Senās atmiņās sirds kavējas.

Piedz.

Vaidava,
Vaidava,
Aiznes skumjas zilā jūriņā,
Vaidava, Vaidava,
Stāsti man par mīlu jaunībā.

Tagad staigājot pa svešu taku,
Domās redzu tevi vien,
Nekad dzīvē nesniegsi man roku,
Zinu to, un tā man ļoti žēl.

Vai to domājām, kad toreiz abi
Upes krastā sēdējām?
Sapņojām par nākamības dienām
Un par klusām stundām divatā.

Prātā nāk man vakars, kad mēs abi
Pļavā ziedus lasījām.
Viss, ko teici, likās man tik labi,
Sirdī pirmo mīlu izjutām.

Kad pēc gadiem sarma manos matos,
Krūtīs klusu smeldzi degs,
Tad kā senāk Vaidaviņas krastos
Zilos novakaros skumšu es.

Atbildēt

DD1

10.05.2011. 20:49

Lai Vējonis demisionē par tādu Vides ministrijas atzinumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....