Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:53


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Par

16.05.2011. 09:03

Normāls atkats var risināt jebko un nevienam tādā situācijā dabas saudzēšana neinteresē :))))

Atbildēt

zaļais

14.05.2011. 10:27

Nesaprotu, kas ir atbildīgs par ietekmes uz vidi novērtēšanu: banka vai Vides pārvalde?
ja Vides pārvalde ir izdevusi pozitīvu atzinumu par ietekmi un atļauju būvniecībai, tad uzdodiet jautājumu Vējonim nevis bankai!

Atbildēt

ZIZI

13.05.2011. 09:35

ko jūs te ņematies, to jau mūsu senči izdomāja, un es domāju, ka viņi bij daudz gudrāki, kā mēs! kaut vai paskatieties kā saimnieko šodienas zemnieks, aizar visus grāvjus un tad visi nu brīnās par pārplūdušiem laukiem, paskatieties kas notiek ar tiem nenormālajiem makšķerniekiem, viņi izķer lielās zivis,atstājot mazās, raidijumu , kuru vada Zveja vajadzētu iesūdzēt par kaitējumu, jo tā ir zivju kropļošana. paejieties gar upes krastu un paskatieties , ko aiz sevis atstāj makšķernieki, un tad taisiet protestus. vai tiešām šajā valstī neviens ierēdnis nedomā ar galvu?

Atbildēt

Jocigi

13.05.2011. 09:32

interesanti: projekts ir saņēmis 700 k no bankas, ja būvatļaujā kopējās projekta izmaksas ir 350k un ja projektam ir piešķirti (vēl jau gan fiziski nav) 350k naudiņas no klimata pārmaiņu finanšu instrumenta. Kāpēc gan banka ir iedevusi 700k? To viņi var paskaidrot? Un cik reāli projekts maksā?

Atbildēt

lillija

13.05.2011. 08:02

Nu re cik daudzi zaļo saradies un dabas mīļotāju!Ja jau tā grib dabu milot,lai iet pastaigā gar aizugušiem upju krastiem.Tādu mums gana. Man jau labāk patīk sakoptie HESI,un lai nestāsta kad uzpludinātajos HESOS zivu nav,tad rodas rodas jautājums.
Ko tur dara makšķernieki?

Atbildēt

Elzaaaa

13.05.2011. 07:06

Neizliekaties tik gudrii ka jus sevi uzskatat..:D
Un tu Raimi vispar ko tu tur ciksti tik un ta agrak vai velak ta butu noticis..
Lai tak ceļ to HESU.
Un ta vai ta jus padomajat par to ka musdienas ta notiek. Un jus cilvecini tur neko nevarat aizliegt ja cilvekam ir atlaujas celt to HESU uz Vaidavas.. Tas ir pilnigi normali kad cilveks ir nodrosinajis sev nakotni celot HESU.

Atbildēt

mednieks amatieris

11.05.2011. 20:50

... no teksta un paskaidrojošiem komentāriem tā arī nav saprotams,vai to bedri rok atbilstoši būvatļaujai? citādi šis "storijs" turpinās kā trako lapsu haotiskas medības, un ,šķiet, sāk haotiski saplūst mērķi- politikas veidotāji ar nihilistisko HES praksi; zaļie ar pragmatisko komformismu; partizāniski bailīgi klusējošā iedzīvotāju intrešu paudēja- pašvadldība ar būvvaldi; alkatīgais pensijas kārotājs- komersants; banka ar vietējo bāleliņu nepieskatīšanu ...

Atbildēt

Ora

11.05.2011. 19:06

To vecais!
Es vismaz nebūšu ar savu maku atbalstījis dažu kungu pensijas fondu! Ir jau forši nodrošināt vecumdienās neizsīkstošu naudas straumīti uz tautas rēķina. Maksāšu, protams, Latvenergo par Igauņu elektrības pārvadi.
Katam jau dažāda saprašana par skaisto dabā, es dodo priekšroku neskartai dabai. Negribu, lai Latvijas daba būtu līdzīga pārpucētai Centrāleiropai, kur pat purvu vairs nav! Starp citu, Latvijā visas purvu takas, Ķemeros, Stiklos un citur ir būvētas par Eiropas naudu! Lai tas nabaga eiropietis var apskatīt, kāds tad tas purvs izskatās. Izrādās, tā viņiem tomēr beigu beigās pietrūkst.
Nu nemēdz būt tā, aizbrauc apskaties uz mazo Hesu, smuks dambja mauriņš, upes uzstādinājums dažu desmitu hektāru platībā, apakšā klusi dūc turbīna, protams ja ir ūdens, pārsvarā gan jau viņa vasarās nav, vienkārši idille!
Neesmu biologs, bet katram vairāk vai mazāk domājošam pilsonim vajadzētu būt skaidram, kādas sekas ir it kā neredzamiem notikumiem. Viens piemērs, katrā upē vismaz vienreiz gadā notiek dabīgs pašattīrīšanās process, pavasara plūdos. Visas upes pašiztīrās, atbrīvojas no visa liekā, kas pa gadu gultnē sakrājies. Iedomājamies, priekšā uzbūvētu ūdens krātuvi, pavasarī no upes visus sūdus tur sanes iekšā, ūdens temperatūra, pateicoties lielai platībai, strauji krātuvē paaugstinās un viss tas sāk apakšā tā smuki pūt, un tā gadu no gada!!!! Pārējos procesus nemaz neaprakstīšu. Netici, aizbraic uz Cieceres upi un vēl daudzām citām un pārliecinies, visu upju gultnes zem hesiem iepuvušas, neatradīsi tur nevienu tīru oli. Vai tie iegūtie ~0,1 % elektroenerģijas no visa Latvijā patērētā ir tā vērts? Izslēdz uz dažām stundām dienā mājās nevajadzīgi degošu spuldzi, tici, ekonomija būs lielāka nekā spēj saražot mazie pseidozaļie hesi visā Latvijā kopā!

Atbildēt

seniors

11.05.2011. 16:51

to Ora.
Pirks elektrību no igauniem - baigais gudrinieks.Par kādu naudu un ,kas tad Latvijā Tev uzturēs to "tīro dabu" ,ko Tu saviem bērniem gribi atstāt.Baigi "zaļā" domāšana!!!!!!!Tā tik uz priekšu "baigais" patriot !!!!!

Atbildēt

elektriķis

11.05.2011. 16:30

To Ora!

Var jau pirkt elektroenerģiju kaut no Venecuēlas, bet par šo mazo HES izklaidi būs vien jāsamaksā.

Atbildēt

Ora

11.05.2011. 12:38

To Voldemārs!
Par tām dzirnavām beidz, 70 gadus atpakaļ diemžēl zināšanas, par dažādu procesu ietekmi uz vidi, nebija nekādas. Ja tās dzirnavas un hesi būtu rentabli, tad tie šodien nebūtu jāatjauno! Piekritīsi, ka šodien pēc iespējas mazāk ir jāmēģina iejaukties ar savām aktivitātēm dabā, pirmkārt, mums būs ko atstāt saviem bērniem, otrkārt, vērtība šādai nesačakarētai, /lasi nepārveidotai/ dabai Eiropā tikai augs. Vai šādu objektu būvējot zaudējumi nav lielāki par sabiedrības ieguvumu? Arī tu par šo kroplību maksā! Būs pirmā iespēja, es kā pilsonis elektroenerģiju pirkšu no Igauņiem, un parūpēšos lai man apkārtējie dara tāpat!

Atbildēt

.

11.05.2011. 12:23

skaistaakais ir tas, ka peec paaris gadiem shitiem mazo hes biznesmenjiem mees maksaasim, lai vinji taas mega buuves nojauc. :)

Atbildēt

hmm

11.05.2011. 09:48

es atvainojos par stulbiem jautaajumiem.
1. vai valsts energjeetikas nodroshinaajumam sho mazo HES pienesums ir buutisks? atljaushos apgalvot, ka nee. buusim godiigi, tas ir dazhi % [pa visam kopaa], piedevaam - taas nav baazes jaudas, un veel jautaajums par elektriibas kvalitaati [reaktiivo komponenti, u.c.];
2. vai ir kaads cits, iipash pienesums tautsaimnieciibaa? piemeram - daudz jaunu, labi apmaksaatu darbavietu? nee, nav. shaadu mazo HES apriikojums ir lielaa meeraa automatizeets, un darbavietu skaits ir nieciigs.
ja valstiski domaajot, nav nekaads labums no shaadaam mazaam HES, kapeec veel joprojaam [XX gadu laikaa] ir speekaa esoshais likums, kas nodroshina sho HES elektroenergjijas iepirkshanu par dubultu tarifu? ok, es saprotu - jau esoshajaam, uz veco HESinju pamatiem buuveetajaam [lai taas izdziivotu, pretii prasot konkretus pasaakumus vides glaabshanai, u.t.t.].
mees [paareejie] tachu maksaajam [tieshaa vaarda noziimee] par sho dubulto tarifu, piedevaam - tiek sachakareeta vide!
es atvainojos, bet kaapeec shaadaa situaacijaa visi gudrie padomnieki, Baronteva mazmazdeelu Pauli, kas ir supermegapadomnieks energjeetikas jautaajumos ieskaitot, un vienmeer izsaka gudras replikas, shoreiz klusee?
cik speecigam jaabuut lobijam, lai NEVIENS nevertu muti vlajaa PEEC BUUTIIBAS? jo ne jau par vienu sho iipasho projektinju ir staasts!!!!

Atbildēt

tante Bauskā

11.05.2011. 05:10

Man nav skaidrs, kāpēc riešanas objekts ir banka.

Pareizāk sakot ir skaidrs, pasūtījums ir pak..āt uz "nelietīgajām zviedru bankām".

Jautājumi ir citi: Kas prasīja šo naudu? Kas bija atbildīgš amatpersonas visos atļauju došanas līmeņos, un kas nopelnīs uz šī projekta rēķina?

Par padomu neko neprasu, lūdzu, nav žēl.

Atbildēt

paija> omīte

10.05.2011. 22:52

Kriterijus, cik talu kads projekts ir nelietība pret dabu ,nosaka Latvijas valsts valdība un institūcijas ,nevis banka.ZAļa banka jau nenozīmē, ka dīkst finanset tikai prievīsu aušanu, vairums razošanas, lauksaimniecības projektu ir pret dabu .Cūkas smird , pesticīdi piesarņo upes, atomenerģija bīstama. Kriterijs var būt tikai godīgu ieredņu līdzsvarots atzinums. Ja Latvija to negarante, banka tur neko nevar darīt

Atbildēt

Zivs

10.05.2011. 22:39

Vairāk jau izskatās kad ļembastu sacēlis kāds no ziemas miega pamodies ēzelis un tagad vajag izcelties ar saviem muļķīgajiem spriedumiem.

Sanāk tā ka visi eksperti ir muļķi un šis tas ''gudrinieks''

Atbildēt

Voldemārs

10.05.2011. 22:14

Ja paskatās gadus 70 atpakaļ uz katras mazākas upītes kur tik iespējams ir bijušas dzirnavas, kas gan laika gaitā izpostīts. Zivju protams uzpludinātajos dambjos gan bija krietni vairāk nekā tagad tukšajās upēs kur maliķi katru bedri ar elektrību izķēruši.

Lai tik būvē būs Latvijā vēl viens sakopts stūrītis. Gan jau skauģiem dieviņš atdarīs


Atbildēt

Omite

10.05.2011. 22:12

Paija, tas nav vienkārši uzbrauciens kaut kādai tur banciņai, vienkārši- ja banka ir deklarējusi augstus ētikas, morāles u.c. kritērijus, kā arī lepojas, ka ir "zaļi" tad tādas nelietības pret dabu nedrīkstētu finansēt, bet ja jau tikai NAUDA ir galveanis, ta nevajaga ar to "ētiku" plātīties un tad arī tā tieši jāsaka- štrunts par bitēm, ka tik medus.

Atbildēt

ērce

10.05.2011. 22:07

vai nu lai Vējonis demisionē, vai arī lai viņš nekavējoties pieprasa Kampara demisiju. ja VARAM nesniegs publisku skaidrojumu un nerīkosies, lai to bezpriģelu apturētu un likvidētu, būs sūdzības gan LV tiesā, gan Briselē.

Atbildēt

paija

10.05.2011. 21:50

Maqn galīgi nav saprotams uzbrauciens bankai,kad vainīgi var būt tikai Latvijas valdība un ieredni. Ja visas atbildīgas institūcijas ir devušas sledzienus un piekrisanu,kas vel bankai būtu jadara- japstrīd piekrisana SAtversmes tiesā, pasai jaalgo eksperti? Tadas taču nav bankas funkcijas.Tagad,ja aptures būvniecību, būvniekam un bankai būs jaatmaksā nodarītie zaudejumi par ieguldītiem līdzekļiem ,bet vainīgos drosi vien neatradīs.

Atbildēt

raimis

10.05.2011. 20:51

pretīgi noskatīties, kā dažu vērdiņu dēļ kārtējā rausēja labā, tiek aizlaista pa skuju taku Latvijas dabas bagātība.
šajā sakarā rodas daži jautājumi:
- Nez vai mūsu bērni vispār zinās, kas ir dabīgos apstākļos audzis lasis vai forele, kas vispār ir alata...?
- Norvēģu lašu fermas ir mūsu nākotne?
- kā vispār pašvaldību sektors var būt apvienots ar vidi, kas pēc savas būtības ir iņ/jaņ - tobiš pilnīgi pretējas idejas, ko apvieno LR vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija?
**********
un tiem kas vēl atceras:

Kad aiz mežiem nogrimst saules stari,
Padebeši sārtojas.
Eju es gar Vaidaviņas krastu,
Senās atmiņās sirds kavējas.

Piedz.

Vaidava,
Vaidava,
Aiznes skumjas zilā jūriņā,
Vaidava, Vaidava,
Stāsti man par mīlu jaunībā.

Tagad staigājot pa svešu taku,
Domās redzu tevi vien,
Nekad dzīvē nesniegsi man roku,
Zinu to, un tā man ļoti žēl.

Vai to domājām, kad toreiz abi
Upes krastā sēdējām?
Sapņojām par nākamības dienām
Un par klusām stundām divatā.

Prātā nāk man vakars, kad mēs abi
Pļavā ziedus lasījām.
Viss, ko teici, likās man tik labi,
Sirdī pirmo mīlu izjutām.

Kad pēc gadiem sarma manos matos,
Krūtīs klusu smeldzi degs,
Tad kā senāk Vaidaviņas krastos
Zilos novakaros skumšu es.

Atbildēt

DD1

10.05.2011. 20:49

Lai Vējonis demisionē par tādu Vides ministrijas atzinumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...