Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:53


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Par

16.05.2011. 09:03

Normāls atkats var risināt jebko un nevienam tādā situācijā dabas saudzēšana neinteresē :))))

Atbildēt

zaļais

14.05.2011. 10:27

Nesaprotu, kas ir atbildīgs par ietekmes uz vidi novērtēšanu: banka vai Vides pārvalde?
ja Vides pārvalde ir izdevusi pozitīvu atzinumu par ietekmi un atļauju būvniecībai, tad uzdodiet jautājumu Vējonim nevis bankai!

Atbildēt

ZIZI

13.05.2011. 09:35

ko jūs te ņematies, to jau mūsu senči izdomāja, un es domāju, ka viņi bij daudz gudrāki, kā mēs! kaut vai paskatieties kā saimnieko šodienas zemnieks, aizar visus grāvjus un tad visi nu brīnās par pārplūdušiem laukiem, paskatieties kas notiek ar tiem nenormālajiem makšķerniekiem, viņi izķer lielās zivis,atstājot mazās, raidijumu , kuru vada Zveja vajadzētu iesūdzēt par kaitējumu, jo tā ir zivju kropļošana. paejieties gar upes krastu un paskatieties , ko aiz sevis atstāj makšķernieki, un tad taisiet protestus. vai tiešām šajā valstī neviens ierēdnis nedomā ar galvu?

Atbildēt

Jocigi

13.05.2011. 09:32

interesanti: projekts ir saņēmis 700 k no bankas, ja būvatļaujā kopējās projekta izmaksas ir 350k un ja projektam ir piešķirti (vēl jau gan fiziski nav) 350k naudiņas no klimata pārmaiņu finanšu instrumenta. Kāpēc gan banka ir iedevusi 700k? To viņi var paskaidrot? Un cik reāli projekts maksā?

Atbildēt

lillija

13.05.2011. 08:02

Nu re cik daudzi zaļo saradies un dabas mīļotāju!Ja jau tā grib dabu milot,lai iet pastaigā gar aizugušiem upju krastiem.Tādu mums gana. Man jau labāk patīk sakoptie HESI,un lai nestāsta kad uzpludinātajos HESOS zivu nav,tad rodas rodas jautājums.
Ko tur dara makšķernieki?

Atbildēt

Elzaaaa

13.05.2011. 07:06

Neizliekaties tik gudrii ka jus sevi uzskatat..:D
Un tu Raimi vispar ko tu tur ciksti tik un ta agrak vai velak ta butu noticis..
Lai tak ceļ to HESU.
Un ta vai ta jus padomajat par to ka musdienas ta notiek. Un jus cilvecini tur neko nevarat aizliegt ja cilvekam ir atlaujas celt to HESU uz Vaidavas.. Tas ir pilnigi normali kad cilveks ir nodrosinajis sev nakotni celot HESU.

Atbildēt

mednieks amatieris

11.05.2011. 20:50

... no teksta un paskaidrojošiem komentāriem tā arī nav saprotams,vai to bedri rok atbilstoši būvatļaujai? citādi šis "storijs" turpinās kā trako lapsu haotiskas medības, un ,šķiet, sāk haotiski saplūst mērķi- politikas veidotāji ar nihilistisko HES praksi; zaļie ar pragmatisko komformismu; partizāniski bailīgi klusējošā iedzīvotāju intrešu paudēja- pašvadldība ar būvvaldi; alkatīgais pensijas kārotājs- komersants; banka ar vietējo bāleliņu nepieskatīšanu ...

Atbildēt

Ora

11.05.2011. 19:06

To vecais!
Es vismaz nebūšu ar savu maku atbalstījis dažu kungu pensijas fondu! Ir jau forši nodrošināt vecumdienās neizsīkstošu naudas straumīti uz tautas rēķina. Maksāšu, protams, Latvenergo par Igauņu elektrības pārvadi.
Katam jau dažāda saprašana par skaisto dabā, es dodo priekšroku neskartai dabai. Negribu, lai Latvijas daba būtu līdzīga pārpucētai Centrāleiropai, kur pat purvu vairs nav! Starp citu, Latvijā visas purvu takas, Ķemeros, Stiklos un citur ir būvētas par Eiropas naudu! Lai tas nabaga eiropietis var apskatīt, kāds tad tas purvs izskatās. Izrādās, tā viņiem tomēr beigu beigās pietrūkst.
Nu nemēdz būt tā, aizbrauc apskaties uz mazo Hesu, smuks dambja mauriņš, upes uzstādinājums dažu desmitu hektāru platībā, apakšā klusi dūc turbīna, protams ja ir ūdens, pārsvarā gan jau viņa vasarās nav, vienkārši idille!
Neesmu biologs, bet katram vairāk vai mazāk domājošam pilsonim vajadzētu būt skaidram, kādas sekas ir it kā neredzamiem notikumiem. Viens piemērs, katrā upē vismaz vienreiz gadā notiek dabīgs pašattīrīšanās process, pavasara plūdos. Visas upes pašiztīrās, atbrīvojas no visa liekā, kas pa gadu gultnē sakrājies. Iedomājamies, priekšā uzbūvētu ūdens krātuvi, pavasarī no upes visus sūdus tur sanes iekšā, ūdens temperatūra, pateicoties lielai platībai, strauji krātuvē paaugstinās un viss tas sāk apakšā tā smuki pūt, un tā gadu no gada!!!! Pārējos procesus nemaz neaprakstīšu. Netici, aizbraic uz Cieceres upi un vēl daudzām citām un pārliecinies, visu upju gultnes zem hesiem iepuvušas, neatradīsi tur nevienu tīru oli. Vai tie iegūtie ~0,1 % elektroenerģijas no visa Latvijā patērētā ir tā vērts? Izslēdz uz dažām stundām dienā mājās nevajadzīgi degošu spuldzi, tici, ekonomija būs lielāka nekā spēj saražot mazie pseidozaļie hesi visā Latvijā kopā!

Atbildēt

seniors

11.05.2011. 16:51

to Ora.
Pirks elektrību no igauniem - baigais gudrinieks.Par kādu naudu un ,kas tad Latvijā Tev uzturēs to "tīro dabu" ,ko Tu saviem bērniem gribi atstāt.Baigi "zaļā" domāšana!!!!!!!Tā tik uz priekšu "baigais" patriot !!!!!

Atbildēt

elektriķis

11.05.2011. 16:30

To Ora!

Var jau pirkt elektroenerģiju kaut no Venecuēlas, bet par šo mazo HES izklaidi būs vien jāsamaksā.

Atbildēt

Ora

11.05.2011. 12:38

To Voldemārs!
Par tām dzirnavām beidz, 70 gadus atpakaļ diemžēl zināšanas, par dažādu procesu ietekmi uz vidi, nebija nekādas. Ja tās dzirnavas un hesi būtu rentabli, tad tie šodien nebūtu jāatjauno! Piekritīsi, ka šodien pēc iespējas mazāk ir jāmēģina iejaukties ar savām aktivitātēm dabā, pirmkārt, mums būs ko atstāt saviem bērniem, otrkārt, vērtība šādai nesačakarētai, /lasi nepārveidotai/ dabai Eiropā tikai augs. Vai šādu objektu būvējot zaudējumi nav lielāki par sabiedrības ieguvumu? Arī tu par šo kroplību maksā! Būs pirmā iespēja, es kā pilsonis elektroenerģiju pirkšu no Igauņiem, un parūpēšos lai man apkārtējie dara tāpat!

Atbildēt

.

11.05.2011. 12:23

skaistaakais ir tas, ka peec paaris gadiem shitiem mazo hes biznesmenjiem mees maksaasim, lai vinji taas mega buuves nojauc. :)

Atbildēt

hmm

11.05.2011. 09:48

es atvainojos par stulbiem jautaajumiem.
1. vai valsts energjeetikas nodroshinaajumam sho mazo HES pienesums ir buutisks? atljaushos apgalvot, ka nee. buusim godiigi, tas ir dazhi % [pa visam kopaa], piedevaam - taas nav baazes jaudas, un veel jautaajums par elektriibas kvalitaati [reaktiivo komponenti, u.c.];
2. vai ir kaads cits, iipash pienesums tautsaimnieciibaa? piemeram - daudz jaunu, labi apmaksaatu darbavietu? nee, nav. shaadu mazo HES apriikojums ir lielaa meeraa automatizeets, un darbavietu skaits ir nieciigs.
ja valstiski domaajot, nav nekaads labums no shaadaam mazaam HES, kapeec veel joprojaam [XX gadu laikaa] ir speekaa esoshais likums, kas nodroshina sho HES elektroenergjijas iepirkshanu par dubultu tarifu? ok, es saprotu - jau esoshajaam, uz veco HESinju pamatiem buuveetajaam [lai taas izdziivotu, pretii prasot konkretus pasaakumus vides glaabshanai, u.t.t.].
mees [paareejie] tachu maksaajam [tieshaa vaarda noziimee] par sho dubulto tarifu, piedevaam - tiek sachakareeta vide!
es atvainojos, bet kaapeec shaadaa situaacijaa visi gudrie padomnieki, Baronteva mazmazdeelu Pauli, kas ir supermegapadomnieks energjeetikas jautaajumos ieskaitot, un vienmeer izsaka gudras replikas, shoreiz klusee?
cik speecigam jaabuut lobijam, lai NEVIENS nevertu muti vlajaa PEEC BUUTIIBAS? jo ne jau par vienu sho iipasho projektinju ir staasts!!!!

Atbildēt

tante Bauskā

11.05.2011. 05:10

Man nav skaidrs, kāpēc riešanas objekts ir banka.

Pareizāk sakot ir skaidrs, pasūtījums ir pak..āt uz "nelietīgajām zviedru bankām".

Jautājumi ir citi: Kas prasīja šo naudu? Kas bija atbildīgš amatpersonas visos atļauju došanas līmeņos, un kas nopelnīs uz šī projekta rēķina?

Par padomu neko neprasu, lūdzu, nav žēl.

Atbildēt

paija> omīte

10.05.2011. 22:52

Kriterijus, cik talu kads projekts ir nelietība pret dabu ,nosaka Latvijas valsts valdība un institūcijas ,nevis banka.ZAļa banka jau nenozīmē, ka dīkst finanset tikai prievīsu aušanu, vairums razošanas, lauksaimniecības projektu ir pret dabu .Cūkas smird , pesticīdi piesarņo upes, atomenerģija bīstama. Kriterijs var būt tikai godīgu ieredņu līdzsvarots atzinums. Ja Latvija to negarante, banka tur neko nevar darīt

Atbildēt

Zivs

10.05.2011. 22:39

Vairāk jau izskatās kad ļembastu sacēlis kāds no ziemas miega pamodies ēzelis un tagad vajag izcelties ar saviem muļķīgajiem spriedumiem.

Sanāk tā ka visi eksperti ir muļķi un šis tas ''gudrinieks''

Atbildēt

Voldemārs

10.05.2011. 22:14

Ja paskatās gadus 70 atpakaļ uz katras mazākas upītes kur tik iespējams ir bijušas dzirnavas, kas gan laika gaitā izpostīts. Zivju protams uzpludinātajos dambjos gan bija krietni vairāk nekā tagad tukšajās upēs kur maliķi katru bedri ar elektrību izķēruši.

Lai tik būvē būs Latvijā vēl viens sakopts stūrītis. Gan jau skauģiem dieviņš atdarīs


Atbildēt

Omite

10.05.2011. 22:12

Paija, tas nav vienkārši uzbrauciens kaut kādai tur banciņai, vienkārši- ja banka ir deklarējusi augstus ētikas, morāles u.c. kritērijus, kā arī lepojas, ka ir "zaļi" tad tādas nelietības pret dabu nedrīkstētu finansēt, bet ja jau tikai NAUDA ir galveanis, ta nevajaga ar to "ētiku" plātīties un tad arī tā tieši jāsaka- štrunts par bitēm, ka tik medus.

Atbildēt

ērce

10.05.2011. 22:07

vai nu lai Vējonis demisionē, vai arī lai viņš nekavējoties pieprasa Kampara demisiju. ja VARAM nesniegs publisku skaidrojumu un nerīkosies, lai to bezpriģelu apturētu un likvidētu, būs sūdzības gan LV tiesā, gan Briselē.

Atbildēt

paija

10.05.2011. 21:50

Maqn galīgi nav saprotams uzbrauciens bankai,kad vainīgi var būt tikai Latvijas valdība un ieredni. Ja visas atbildīgas institūcijas ir devušas sledzienus un piekrisanu,kas vel bankai būtu jadara- japstrīd piekrisana SAtversmes tiesā, pasai jaalgo eksperti? Tadas taču nav bankas funkcijas.Tagad,ja aptures būvniecību, būvniekam un bankai būs jaatmaksā nodarītie zaudejumi par ieguldītiem līdzekļiem ,bet vainīgos drosi vien neatradīs.

Atbildēt

raimis

10.05.2011. 20:51

pretīgi noskatīties, kā dažu vērdiņu dēļ kārtējā rausēja labā, tiek aizlaista pa skuju taku Latvijas dabas bagātība.
šajā sakarā rodas daži jautājumi:
- Nez vai mūsu bērni vispār zinās, kas ir dabīgos apstākļos audzis lasis vai forele, kas vispār ir alata...?
- Norvēģu lašu fermas ir mūsu nākotne?
- kā vispār pašvaldību sektors var būt apvienots ar vidi, kas pēc savas būtības ir iņ/jaņ - tobiš pilnīgi pretējas idejas, ko apvieno LR vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija?
**********
un tiem kas vēl atceras:

Kad aiz mežiem nogrimst saules stari,
Padebeši sārtojas.
Eju es gar Vaidaviņas krastu,
Senās atmiņās sirds kavējas.

Piedz.

Vaidava,
Vaidava,
Aiznes skumjas zilā jūriņā,
Vaidava, Vaidava,
Stāsti man par mīlu jaunībā.

Tagad staigājot pa svešu taku,
Domās redzu tevi vien,
Nekad dzīvē nesniegsi man roku,
Zinu to, un tā man ļoti žēl.

Vai to domājām, kad toreiz abi
Upes krastā sēdējām?
Sapņojām par nākamības dienām
Un par klusām stundām divatā.

Prātā nāk man vakars, kad mēs abi
Pļavā ziedus lasījām.
Viss, ko teici, likās man tik labi,
Sirdī pirmo mīlu izjutām.

Kad pēc gadiem sarma manos matos,
Krūtīs klusu smeldzi degs,
Tad kā senāk Vaidaviņas krastos
Zilos novakaros skumšu es.

Atbildēt

DD1

10.05.2011. 20:49

Lai Vējonis demisionē par tādu Vides ministrijas atzinumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...