Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 20:53


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Par

16.05.2011. 09:03

Normāls atkats var risināt jebko un nevienam tādā situācijā dabas saudzēšana neinteresē :))))

Atbildēt

zaļais

14.05.2011. 10:27

Nesaprotu, kas ir atbildīgs par ietekmes uz vidi novērtēšanu: banka vai Vides pārvalde?
ja Vides pārvalde ir izdevusi pozitīvu atzinumu par ietekmi un atļauju būvniecībai, tad uzdodiet jautājumu Vējonim nevis bankai!

Atbildēt

ZIZI

13.05.2011. 09:35

ko jūs te ņematies, to jau mūsu senči izdomāja, un es domāju, ka viņi bij daudz gudrāki, kā mēs! kaut vai paskatieties kā saimnieko šodienas zemnieks, aizar visus grāvjus un tad visi nu brīnās par pārplūdušiem laukiem, paskatieties kas notiek ar tiem nenormālajiem makšķerniekiem, viņi izķer lielās zivis,atstājot mazās, raidijumu , kuru vada Zveja vajadzētu iesūdzēt par kaitējumu, jo tā ir zivju kropļošana. paejieties gar upes krastu un paskatieties , ko aiz sevis atstāj makšķernieki, un tad taisiet protestus. vai tiešām šajā valstī neviens ierēdnis nedomā ar galvu?

Atbildēt

Jocigi

13.05.2011. 09:32

interesanti: projekts ir saņēmis 700 k no bankas, ja būvatļaujā kopējās projekta izmaksas ir 350k un ja projektam ir piešķirti (vēl jau gan fiziski nav) 350k naudiņas no klimata pārmaiņu finanšu instrumenta. Kāpēc gan banka ir iedevusi 700k? To viņi var paskaidrot? Un cik reāli projekts maksā?

Atbildēt

lillija

13.05.2011. 08:02

Nu re cik daudzi zaļo saradies un dabas mīļotāju!Ja jau tā grib dabu milot,lai iet pastaigā gar aizugušiem upju krastiem.Tādu mums gana. Man jau labāk patīk sakoptie HESI,un lai nestāsta kad uzpludinātajos HESOS zivu nav,tad rodas rodas jautājums.
Ko tur dara makšķernieki?

Atbildēt

Elzaaaa

13.05.2011. 07:06

Neizliekaties tik gudrii ka jus sevi uzskatat..:D
Un tu Raimi vispar ko tu tur ciksti tik un ta agrak vai velak ta butu noticis..
Lai tak ceļ to HESU.
Un ta vai ta jus padomajat par to ka musdienas ta notiek. Un jus cilvecini tur neko nevarat aizliegt ja cilvekam ir atlaujas celt to HESU uz Vaidavas.. Tas ir pilnigi normali kad cilveks ir nodrosinajis sev nakotni celot HESU.

Atbildēt

mednieks amatieris

11.05.2011. 20:50

... no teksta un paskaidrojošiem komentāriem tā arī nav saprotams,vai to bedri rok atbilstoši būvatļaujai? citādi šis "storijs" turpinās kā trako lapsu haotiskas medības, un ,šķiet, sāk haotiski saplūst mērķi- politikas veidotāji ar nihilistisko HES praksi; zaļie ar pragmatisko komformismu; partizāniski bailīgi klusējošā iedzīvotāju intrešu paudēja- pašvadldība ar būvvaldi; alkatīgais pensijas kārotājs- komersants; banka ar vietējo bāleliņu nepieskatīšanu ...

Atbildēt

Ora

11.05.2011. 19:06

To vecais!
Es vismaz nebūšu ar savu maku atbalstījis dažu kungu pensijas fondu! Ir jau forši nodrošināt vecumdienās neizsīkstošu naudas straumīti uz tautas rēķina. Maksāšu, protams, Latvenergo par Igauņu elektrības pārvadi.
Katam jau dažāda saprašana par skaisto dabā, es dodo priekšroku neskartai dabai. Negribu, lai Latvijas daba būtu līdzīga pārpucētai Centrāleiropai, kur pat purvu vairs nav! Starp citu, Latvijā visas purvu takas, Ķemeros, Stiklos un citur ir būvētas par Eiropas naudu! Lai tas nabaga eiropietis var apskatīt, kāds tad tas purvs izskatās. Izrādās, tā viņiem tomēr beigu beigās pietrūkst.
Nu nemēdz būt tā, aizbrauc apskaties uz mazo Hesu, smuks dambja mauriņš, upes uzstādinājums dažu desmitu hektāru platībā, apakšā klusi dūc turbīna, protams ja ir ūdens, pārsvarā gan jau viņa vasarās nav, vienkārši idille!
Neesmu biologs, bet katram vairāk vai mazāk domājošam pilsonim vajadzētu būt skaidram, kādas sekas ir it kā neredzamiem notikumiem. Viens piemērs, katrā upē vismaz vienreiz gadā notiek dabīgs pašattīrīšanās process, pavasara plūdos. Visas upes pašiztīrās, atbrīvojas no visa liekā, kas pa gadu gultnē sakrājies. Iedomājamies, priekšā uzbūvētu ūdens krātuvi, pavasarī no upes visus sūdus tur sanes iekšā, ūdens temperatūra, pateicoties lielai platībai, strauji krātuvē paaugstinās un viss tas sāk apakšā tā smuki pūt, un tā gadu no gada!!!! Pārējos procesus nemaz neaprakstīšu. Netici, aizbraic uz Cieceres upi un vēl daudzām citām un pārliecinies, visu upju gultnes zem hesiem iepuvušas, neatradīsi tur nevienu tīru oli. Vai tie iegūtie ~0,1 % elektroenerģijas no visa Latvijā patērētā ir tā vērts? Izslēdz uz dažām stundām dienā mājās nevajadzīgi degošu spuldzi, tici, ekonomija būs lielāka nekā spēj saražot mazie pseidozaļie hesi visā Latvijā kopā!

Atbildēt

seniors

11.05.2011. 16:51

to Ora.
Pirks elektrību no igauniem - baigais gudrinieks.Par kādu naudu un ,kas tad Latvijā Tev uzturēs to "tīro dabu" ,ko Tu saviem bērniem gribi atstāt.Baigi "zaļā" domāšana!!!!!!!Tā tik uz priekšu "baigais" patriot !!!!!

Atbildēt

elektriķis

11.05.2011. 16:30

To Ora!

Var jau pirkt elektroenerģiju kaut no Venecuēlas, bet par šo mazo HES izklaidi būs vien jāsamaksā.

Atbildēt

Ora

11.05.2011. 12:38

To Voldemārs!
Par tām dzirnavām beidz, 70 gadus atpakaļ diemžēl zināšanas, par dažādu procesu ietekmi uz vidi, nebija nekādas. Ja tās dzirnavas un hesi būtu rentabli, tad tie šodien nebūtu jāatjauno! Piekritīsi, ka šodien pēc iespējas mazāk ir jāmēģina iejaukties ar savām aktivitātēm dabā, pirmkārt, mums būs ko atstāt saviem bērniem, otrkārt, vērtība šādai nesačakarētai, /lasi nepārveidotai/ dabai Eiropā tikai augs. Vai šādu objektu būvējot zaudējumi nav lielāki par sabiedrības ieguvumu? Arī tu par šo kroplību maksā! Būs pirmā iespēja, es kā pilsonis elektroenerģiju pirkšu no Igauņiem, un parūpēšos lai man apkārtējie dara tāpat!

Atbildēt

.

11.05.2011. 12:23

skaistaakais ir tas, ka peec paaris gadiem shitiem mazo hes biznesmenjiem mees maksaasim, lai vinji taas mega buuves nojauc. :)

Atbildēt

hmm

11.05.2011. 09:48

es atvainojos par stulbiem jautaajumiem.
1. vai valsts energjeetikas nodroshinaajumam sho mazo HES pienesums ir buutisks? atljaushos apgalvot, ka nee. buusim godiigi, tas ir dazhi % [pa visam kopaa], piedevaam - taas nav baazes jaudas, un veel jautaajums par elektriibas kvalitaati [reaktiivo komponenti, u.c.];
2. vai ir kaads cits, iipash pienesums tautsaimnieciibaa? piemeram - daudz jaunu, labi apmaksaatu darbavietu? nee, nav. shaadu mazo HES apriikojums ir lielaa meeraa automatizeets, un darbavietu skaits ir nieciigs.
ja valstiski domaajot, nav nekaads labums no shaadaam mazaam HES, kapeec veel joprojaam [XX gadu laikaa] ir speekaa esoshais likums, kas nodroshina sho HES elektroenergjijas iepirkshanu par dubultu tarifu? ok, es saprotu - jau esoshajaam, uz veco HESinju pamatiem buuveetajaam [lai taas izdziivotu, pretii prasot konkretus pasaakumus vides glaabshanai, u.t.t.].
mees [paareejie] tachu maksaajam [tieshaa vaarda noziimee] par sho dubulto tarifu, piedevaam - tiek sachakareeta vide!
es atvainojos, bet kaapeec shaadaa situaacijaa visi gudrie padomnieki, Baronteva mazmazdeelu Pauli, kas ir supermegapadomnieks energjeetikas jautaajumos ieskaitot, un vienmeer izsaka gudras replikas, shoreiz klusee?
cik speecigam jaabuut lobijam, lai NEVIENS nevertu muti vlajaa PEEC BUUTIIBAS? jo ne jau par vienu sho iipasho projektinju ir staasts!!!!

Atbildēt

tante Bauskā

11.05.2011. 05:10

Man nav skaidrs, kāpēc riešanas objekts ir banka.

Pareizāk sakot ir skaidrs, pasūtījums ir pak..āt uz "nelietīgajām zviedru bankām".

Jautājumi ir citi: Kas prasīja šo naudu? Kas bija atbildīgš amatpersonas visos atļauju došanas līmeņos, un kas nopelnīs uz šī projekta rēķina?

Par padomu neko neprasu, lūdzu, nav žēl.

Atbildēt

paija> omīte

10.05.2011. 22:52

Kriterijus, cik talu kads projekts ir nelietība pret dabu ,nosaka Latvijas valsts valdība un institūcijas ,nevis banka.ZAļa banka jau nenozīmē, ka dīkst finanset tikai prievīsu aušanu, vairums razošanas, lauksaimniecības projektu ir pret dabu .Cūkas smird , pesticīdi piesarņo upes, atomenerģija bīstama. Kriterijs var būt tikai godīgu ieredņu līdzsvarots atzinums. Ja Latvija to negarante, banka tur neko nevar darīt

Atbildēt

Zivs

10.05.2011. 22:39

Vairāk jau izskatās kad ļembastu sacēlis kāds no ziemas miega pamodies ēzelis un tagad vajag izcelties ar saviem muļķīgajiem spriedumiem.

Sanāk tā ka visi eksperti ir muļķi un šis tas ''gudrinieks''

Atbildēt

Voldemārs

10.05.2011. 22:14

Ja paskatās gadus 70 atpakaļ uz katras mazākas upītes kur tik iespējams ir bijušas dzirnavas, kas gan laika gaitā izpostīts. Zivju protams uzpludinātajos dambjos gan bija krietni vairāk nekā tagad tukšajās upēs kur maliķi katru bedri ar elektrību izķēruši.

Lai tik būvē būs Latvijā vēl viens sakopts stūrītis. Gan jau skauģiem dieviņš atdarīs


Atbildēt

Omite

10.05.2011. 22:12

Paija, tas nav vienkārši uzbrauciens kaut kādai tur banciņai, vienkārši- ja banka ir deklarējusi augstus ētikas, morāles u.c. kritērijus, kā arī lepojas, ka ir "zaļi" tad tādas nelietības pret dabu nedrīkstētu finansēt, bet ja jau tikai NAUDA ir galveanis, ta nevajaga ar to "ētiku" plātīties un tad arī tā tieši jāsaka- štrunts par bitēm, ka tik medus.

Atbildēt

ērce

10.05.2011. 22:07

vai nu lai Vējonis demisionē, vai arī lai viņš nekavējoties pieprasa Kampara demisiju. ja VARAM nesniegs publisku skaidrojumu un nerīkosies, lai to bezpriģelu apturētu un likvidētu, būs sūdzības gan LV tiesā, gan Briselē.

Atbildēt

paija

10.05.2011. 21:50

Maqn galīgi nav saprotams uzbrauciens bankai,kad vainīgi var būt tikai Latvijas valdība un ieredni. Ja visas atbildīgas institūcijas ir devušas sledzienus un piekrisanu,kas vel bankai būtu jadara- japstrīd piekrisana SAtversmes tiesā, pasai jaalgo eksperti? Tadas taču nav bankas funkcijas.Tagad,ja aptures būvniecību, būvniekam un bankai būs jaatmaksā nodarītie zaudejumi par ieguldītiem līdzekļiem ,bet vainīgos drosi vien neatradīs.

Atbildēt

raimis

10.05.2011. 20:51

pretīgi noskatīties, kā dažu vērdiņu dēļ kārtējā rausēja labā, tiek aizlaista pa skuju taku Latvijas dabas bagātība.
šajā sakarā rodas daži jautājumi:
- Nez vai mūsu bērni vispār zinās, kas ir dabīgos apstākļos audzis lasis vai forele, kas vispār ir alata...?
- Norvēģu lašu fermas ir mūsu nākotne?
- kā vispār pašvaldību sektors var būt apvienots ar vidi, kas pēc savas būtības ir iņ/jaņ - tobiš pilnīgi pretējas idejas, ko apvieno LR vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija?
**********
un tiem kas vēl atceras:

Kad aiz mežiem nogrimst saules stari,
Padebeši sārtojas.
Eju es gar Vaidaviņas krastu,
Senās atmiņās sirds kavējas.

Piedz.

Vaidava,
Vaidava,
Aiznes skumjas zilā jūriņā,
Vaidava, Vaidava,
Stāsti man par mīlu jaunībā.

Tagad staigājot pa svešu taku,
Domās redzu tevi vien,
Nekad dzīvē nesniegsi man roku,
Zinu to, un tā man ļoti žēl.

Vai to domājām, kad toreiz abi
Upes krastā sēdējām?
Sapņojām par nākamības dienām
Un par klusām stundām divatā.

Prātā nāk man vakars, kad mēs abi
Pļavā ziedus lasījām.
Viss, ko teici, likās man tik labi,
Sirdī pirmo mīlu izjutām.

Kad pēc gadiem sarma manos matos,
Krūtīs klusu smeldzi degs,
Tad kā senāk Vaidaviņas krastos
Zilos novakaros skumšu es.

Atbildēt

DD1

10.05.2011. 20:49

Lai Vējonis demisionē par tādu Vides ministrijas atzinumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...