Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hipe

05.04.2021. 03:39

Šķirta māte ar 4 bērniem pandēmijas laikā zaudēja darbu, taču ar internetā atrastu tiešsaistes pētījumu viņai izdevās noturēties augšgalā, nepārtraukti bankā ieguldot 15 000 ASV dolāru nedēļā. Tas ir vienkārši, vienkārši izpildiet mājas lapā sniegtos norādījumus, uzmanīgi izlasiet no sākuma līdz beigām Pārbaudīt informāciju ......--- >>> Www.Works79.Com

Atbildēt

jazi

05.04.2021. 02:46

Paldies pavļutam, tagad es saprotu kāpēc pametu Latviju un strādāju Anglijā...

Atbildēt

Hermanis

04.04.2021. 22:06

Risku vadība ir svešs jēdziens pašreiz. Ir izveidoti dažādi biroji pudeļu kaklu konstatēšanai un seku diagnosticēšanai. Rīcība balstīta nevis uz pētījumiem, bet gan pēc principa - tā varētu būt, jo man tā šķiet, un gan jau būs labi. Ne jau iztērētās naudas daudzums rada rezultātu, vai liels un nemākulīgs darbs. Pamatojoties uz kādiem pētījumiem un cipariem (kur tie ņemti) ir izstrādāts plāns atvērt lielos vakcinācijas centrus. Perevoščikovs vai Dumpis pētījumus un aprēkinus veica? Tie tak gurķus ar tomātiem kopā salikt un
pasniegt lāga nemāk.

Atbildēt

Joker

04.04.2021. 21:53

Pasiem Pietiek.com PITIEK melot. Tie kas vakcinēsies nomirs 5 gadu laikā. Vakcinēties vēlās spilgtākie patērētāju sabiedribas pārstāvji un to uzspiež citām kategorijām, no kā jātiek vaļā. Šis plāns ir izstrādāts tik rūpīgi, ka nerodās ne mazākās šaubas, ka ir jānēsā maskas, javakcionējās.Paies 5 gadi un Jūs redzēsiet ka cilvēku ir vairāk aptiekās nekā veikalos. Kas ''velns parāvis notiek'', meli tiek godāti, patiesība va
jāta. Viss ir sagriezies kājām gaisā

Atbildēt

Solī

04.04.2021. 20:53

»

Arvalds

Jā,Zigurd,daudzi ir apņēmušies paši nemirt,un aplaist pārējos.Arāja tauta!Aplieciniet,tā lai var pārbaudīt,ka,iepriekš,kad vakcīnu trūka,Jūs neķērcāt pēc napasūtījušo iekšām


Ir tāda likumsakarība, jeb aisberga likums,ka redzama ir tikai trešdaļa. Ja vairāk kā 11 procentiem jau šobrīd asinīs uzrāda antivielas, tad patiesībā jau ap 33 procentiem ir šīs vielas. Vai vajag vakcinēties?
Skolotie infektalogi apgāžiet....

Atbildēt

vai tiek

04.04.2021. 20:53

iepirktas vakcīnas bērniem, Izraēla jau sāk bērnu vakcināciju

Atbildēt

aus Berlin

04.04.2021. 20:40

Masu vakcinācija.Vēlos tikt potēts ar manu izvēlēto vakcīnu!Lūdzu,tā drīkst,bet tādas vakcīnas mums diemžēl nav.Ejiet,nekavējiet rindu.Nākošais,lūdzu.

Atbildēt

korvidologs

04.04.2021. 20:37

»

konatatējums

Pavļute un vecene ar olām Juhnevica ir korumpanti un noziedznieki


Lūdzu skaidrojumu par "konatatējums".Vai Jūs nedaudz aprakstījāties (opisalisj (rus)),vai slēpjat tik dziļu un viedu domu,ka tā pat liekas izcili stulba?

Atbildēt

Arvalds

04.04.2021. 20:21

»

Zigurds

Vai pirms vispārējas potēšanas kampaņas nevajadzēja veikt aptaujas, lai noskaidrotu, cik procenti iedzīvotāju tiešām vēlas potēties pret C-19, un vakcīnas pasūtīt tikai pēc tam? Var rasties situācija, ka izdoti miljoni par vakcīnām, bet nav kas potējas


Jā,Zigurd,daudzi ir apņēmušies paši nemirt,un aplaist pārējos.Arāja tauta!Aplieciniet,tā lai var pārbaudīt,ka,iepriekš,kad vakcīnu trūka,Jūs neķērcāt pēc napasūtījušo iekšām!

Atbildēt

Tās nav vakcīnas, bet gēnu inženierijas izstrādājums!

04.04.2021. 20:21

Žurnāls „Vides Vēstis” (publikācijas 2000., 2002., 2014.g.):

Gēnu inženierija ir bioķīmiska manipulēšana ar iedzimstības materiālu. Bieži vien tādējādi, ka šūnā ievada jaunu DNS, parasti ar kāda vīrusa vai plazmīdas palīdzību. Šādus organismus, kuriem ir svešs gēns, sauc par transgēniskiem organismiem.

Kādas ir gēnu inženierijas briesmas?

• Neprecīza tehnoloģija – gēnu inženieri pārceļ gēnu no viena organisma DNS uz otra organisma DNS – vai ir kāda garantija, kurā vietā šis gēns būtu precīzi ievietojams, vai tas neaizsāks neprognozējamas izmaiņas otra organisma pārējo gēnu darbībā.

• Blakus parādības – vai dažkārt pētnieks neatgādina sirds ķirurgu, kas sirds operāciju veic ar lāpstu? Zinātnieki nav pilnībā izpētījuši dzīvās sistēmas – organismus, lai mainot DNS gēnu secību, būtu droši, ka tas neizraisīs kādu neparedzētu mutāciju. Viņi eksperimentē ar ļoti smalkiem, taču ārkārtīgi spēcīgiem dabas spēkiem, neprognozējot, kādas izmaiņas tas varētu izraisīt dabā.

Gēnu piesārņojums – to nevar samazināt un nevarēs tik vienkārši no tā atbrīvoties. Sekas ir neatgriezeniskas.

Lai pavairotu gēnu kopijas un tās ievietotu šūnās, kas normāli nepieņemtu svešos gēnus, lieto mākslīgi konstruētus, parazītiskus, ģenētiskus elementus jeb vektorus. Vektori iekļūst saimnieka organisma genomā, ģenētiski pārveidojot šūnas. Gēnus šūnās var ievietot arī ar mehāniskiem palīglīdzekļiem – tievu adatu vai īpašu „gēnu šauteni”. Tas ir neprecīzs process, kas izraisa daudzus ģenētiskus traucējumus ar bīstamām sekām, tāpēc tik reti izdodas veiksmīgi radīt iecerētos ģenētiski pārveidotos(ĢP) jeb transgēnos organismus.

Gēnu nav iespējams novietot noteiktā vietā, taču tā aktivitāte ir atkarīga no līdzās esošajiem gēniem un novietojuma hromosomā. Tas nozīmē, ka rodas neparedzēti blakus efekti vai izpaliek gaidītais rezultāts.

Atbildēt

k. un ķ spiegs

04.04.2021. 20:18

Nesaprotu,kādēļ šajā noderīgo idiotu un angažētu kretīnu vietnē rakstīt kaut ko jādzīgu?

Atbildēt

Ziņas no Moskoļbadmiras

04.04.2021. 20:13

»

Latvju patriots

Mēs esam vareni, mēs esam skaisti un fuckcinēsimies lai ieriebtu Putinam


Nemuldi, pats pats skaistākais vīrietis ir pūtins, kurš tādu titulu izpelnījies ne tikai sieviešu, bet pārliecinoši uzvarējis arī krievijas vatņiku vidū.

Atbildēt

???

04.04.2021. 19:51

Murks - ...jaunu grupu atvēršanu par pudeles kaklu kļuva zvanu centru jauda brīvdienās, ar ko līdz šim nebijām sastapušies. To līdz nākamajam lielajam piegāžu pīķim atrisināsim.

Atbildēt

kas ir mūsu valsts

04.04.2021. 19:45

pudeles kakls , mēs zinām

Atbildēt

Sveika, Gauja!

04.04.2021. 19:44

»

Zigurds

Vai pirms vispārējas potēšanas kampaņas nevajadzēja veikt aptaujas, lai noskaidrotu, cik procenti iedzīvotāju tiešām vēlas potēties pret C-19, un vakcīnas pasūtīt tikai pēc tam? Var rasties situācija, ka izdoti miljoni par vakcīnām, bet nav kas potējas


Sveiki! Sveiki! Kam negadās!
Ja esat estēts, tālāk lasīt neiesakām. Arī, ja jums nav astoņpadsmit vai jau ir simts. Šoreiz nevarēsim jūs iepriecināt par jeb-ļu ar faņķikiem vai sūdiem pilsētas “kovida sūdu” kanalizācijā, bet stāsts būs par tautu.

Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par gaidāmajām trusīša Rodžera un Pļūta vakcinācijām un jauno “nāves kravu” ar Eiropas Komisijas svētību. Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, gatavojot pilnu lokdaunu pēc statistikas “kļūdainiem datiem”, neskatoties uz to, ka klīniskais valdības vadītājs trusītis Rodžers ahujel pēc saņemtiem draudiem kļūt par cepeti zaķa vietā lieldienu svētkos un neaizmuka uz Ameriku.

Ja no rīta pēc lieldienu olu sišanās spogulī ieraugāt siņdzinpinu, jebai ķe uz rūpnīcu! Bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju. Ziņas par citiem sūdiem un pišanos būs vēl un naha ļavu. Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

Latvju patriots

04.04.2021. 19:40

Mēs esam vareni, mēs esam skaisti un fuckcinēsimies lai ieriebtu Putinam!

Atbildēt

Zigurds

04.04.2021. 19:26

Vai pirms vispārējas potēšanas kampaņas nevajadzēja veikt aptaujas, lai noskaidrotu, cik procenti iedzīvotāju tiešām vēlas potēties pret C-19, un vakcīnas pasūtīt tikai pēc tam? Var rasties situācija, ka izdoti miljoni par vakcīnām, bet nav kas potējas.

Atbildēt

konatatējums

04.04.2021. 19:24

Pavļute un vecene ar olām Juhnevica ir korumpanti un noziedznieki!

Atbildēt

Secinājums

04.04.2021. 18:24

Pļūts atkal pļūtī.
Atcelt visus ierobežojumus,pārtraukt potēšanu un tiesāt kovidafēristus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....