Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

09.12.2020. 19:18

Kovid-19 (covid-19) sērga ir postoša. Tā paņem līdzi daudz dvēseļu. Kovid-19 dēļ Valdis Baltruks ir devies mūžībā. Tagad viņa dvēselīte ir Veļu Mātes pārziņā. Veļu Māte sargās V.Baltruka dvēselīti līdz nākamajai viņa pārdzimšanai (reinkarnācijai). Atvērsim savā namā logu, kvēpināsim kadiķa zariņu. Iedegsim baltu svecīti uz galda par godu Valda Baltruka dvēselītei un lūgsim Latvju Dievus, lai V.Baltruka nākamā pārdzimšana būtu laimīga. Katrs no mums reiz nomirs, katrs no mums reiz pārdzims. Aizkapa valstībā starp pārdzimšanas cikliem mūsu dvēselītes būs drošībā Veļu Mātes gādībā. Pateiksimies Veļu Mātei – Aizkapa Valdniecei! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai Latvju Dievi sargā mūs no ļauna!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
[Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #viņsaule #AizkapaValstība #VeļuMāte #pārdzimšana #reinkarnācija #karma #LatvjuDievuSvētība #labestība #miers #Skolnieciņš #pagāni #svētakmens

Atbildēt

to?

06.12.2020. 16:51

»

?

Kāpēc tieši būtu jādraud ar Pūtina vakcīnu? Izsmidzinās novičoku, būs miers un bērziņš. Tā būtu arī lētāk


Var jau krievu virspidars - pedofīls Putins un viņa visos caurumos izjātā bidlomasa, mazohisti, sapņot, bet uzbrukums NATO valstij, nozīmē Absolūtā ļaunuma un tā nesēju - slimās, asinskārās un tumsonīgās krievu pasaulītes galu.

Atbildēt

vienīgā sazvērestības teorija

06.12.2020. 15:03

kas matemātiski atbilst: vīrusu radīja lai pasaules kriminālā pasaule, kas sevi sauc par sociķiem, veiktu apvērsumu ASV.
JAUTĀJUMS, VAI CILVĒKI SPĒJĪGI TIK LIELU LOPISKUMU????????????????????????????TOMĒR TAČU CILVĒKI IR ARĪ ZAGĻI...

Atbildēt

12.12.2020

06.12.2020. 14:36

Pret mēdiju propogandu !

Atbildēt

troļļiem aizbraucis jumts

06.12.2020. 12:58

putinam arī, kopš bidona uzvara zem jautājuma. Interesanti vērot................

Atbildēt

$$$$$$$$$$$$$

06.12.2020. 11:10

Ja kaads veel saubaas un ir iipasi stulbs-
https://www.youtube.com/watch?v eFmsRmg39BI&feature youtu.be

Atbildēt

Visas aktīvāko komentētāju IP

06.12.2020. 09:58

»

Manas domas

Pirmkārt, nesen tika, visticamāk, NATO...


adreses šajos kiberkara apstākļos, kopš ar Covid-19 uzbrukumu ES valstīm uzbruka ASV, NATO, ir zināmas vietējiem specdienestiem. Tās ir tikai manas subjektīvas domas. Uzbrukums ar C19 un vakcināciju, sagraujot ekonomiku, veselības aizsardzības sistēmu, notika tūlīt pēc tam, kad izgāzās ASV mēģinājums piespiest ES parakstīt Atlantisko tirdz. līgumu. Vienlaikus stratēģiski sagraujot citas ekonomikas kā Krievijas, Indijas utt.

Tā nu, paši negribot, esam kļuvuši par NATO upuriem. Aiz visa stāv ebreju cionistu finanšu korporokrātijas globālās intereses. Lai nespētu aizdomāties līdz tam, personu uzmanība tiks novirzīta uz savu sociālo reitingu, kas nodrošinās darba iespējas ar Veselības pases atzīmi par antivielām pret C19.

Cionistu enreju levitiem un kariņiem būs “zelta veselības pases” bez prasības pēc antivielām.

Bet Covid-19 karantizācijā personu pašizolācijas kontrolē aprobē personu izsekošanas instrumentus sabiedrības vispārējai kontrolei caur 5G un mobilo sakaru tīkliem.

Atbildēt

Manas domas

06.12.2020. 09:42

»

cilveks444

Jā, dīvainas lietas notiek Pietiek.com komentāru sadaļā. Nereti neļauj pievienot komentārus. Uzraksts parādās - Nu jau pietiek! Varbūt kaut kas sistēmā, varbūt kāds no malas iejaucas. Vai L.Lapsa būtu devis rīkojumu cenzēt, nedomāju. Jo nav viņam pamata to darīt. Ne tāpēc, ka viņš būtu vērtējams, kā...


Pirmkārt, nesen tika, visticamāk, NATO
haheru bloķēts portāla serveris pēc kāda komentāra par “policejisku valsti” parādīšanās zem raksta :

“Aicinu augstākās amatpersonas nepieļaut sabiedrības šķelšanu un policejiskas valsts izveidi
Ilze Aizsilniece, Latvijas Ārstu biedrības priekšsēdētāja
01.12.2020.. “

Serveris tika bloķēts kādas piecas stundas. Pēc tam raksts no galvenajām slejām pazuda. Izskatās, ka Pietiek ir nobijies, jo reklāmu un ienākumu bizness traucēts.

Otrkārt. Covid-19 afēras sākumā, ko uzskatu par globālās finanšu korporokrātijas un NATO, ANO, PVO, EK un PB ieroci, arī notika uzbrukums portālam ar bloķēšanu un darba apturēšanu. Cik pēc pazīmēm pamanīju, visticamāk, tad notika komentētāju IP adrešu noskaidrošana, nevis no Izslandes servera puses, bet tepat Latvijā caur mobilo pakalpojumu un internetpakalpojumu sniedzēju puses.

Treškārt. Pirms diviem gadiem ES izvirzīja prasību atļaut komentēt tikai autorizētiem komentētājiem, jo CIP un NATO jau kontrolē Facebook utt. IP adreses.

Kopumā varētu būt, ka šajos kiberkara apstākļos - karā starp ASV un ES, jo ASV nepanāca ES piekrišanu Atlantiskajam tirdz. līgumam par preču aizliegšanu no Krievijas, Ķīnas utt. atļaujot preces tikai no ASV un Kanādas, ASV uzsāka karu pret ES, izmantojot Covid-19, kuru izplatīja no Ķīnas kopēju militāru spēļu laikā Uhaņā, vainu uzveļot Ķīnai, visas aktīvāko komentētāju IP adreses. Man ir arī citi “visai subjektīvi”pierādījumi. ASV ekonomiski novājina ES un plāno iedzīvotājus ar vakcināciju pataisīt par dārzeņiem, kā tomātu genomā ievietojot ledus zivs gēnu. Tad ES parakstīs Atlant. tirdz. līgumu. Baidens uz to cer.

Pietiek arī negrib izsaukt visādu CIP un Mossad interesi uz sevi, kas grautu biznesu. Viņi nav nekādi “idejiskie pašnāvnieki”. Bet dīvainību brīžiem ar komentāru nespēju pievienot kā “anonīmiem” ir daudz. Man vairs tā negadās, ja ielieku copy/paste veidā.Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

06.12.2020. 09:03

Ir pienākusi saltā ziema. Zeme ir apsnigusi. Ziema rit visā savā krāšņumā. Tomēr kovid-19 (covid-19) sērga negrib piekāpties. Sasirgušo skaits ikdienu pieaug. Par spīti sliktajai saslimstības statistikai, saglabāsim sirdī mieru un ticību labajam. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Regulāri vēdināsim savas dzīvojamās telpas. Lūgsim Dabas Mātes viedumu un aizsardzību! Lai Dabas Mātes svētība ienāk katrā namā un pagalmā! Dabas Māte ir mūsu Radītāja, viņa uzklausīs katru mūsu lūgšanu. Ticēsim Dabas Mātei, lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu kovid-19 sērgas laikā! Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Lai Dabas Māte ir ar mums! Lai slavēta Dabas Māte mūžīgi mūžos!!!
Ar Dabas Māte viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #spēks #saticība #drošība #svētmežs #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

06.12.2020. 09:02

Diemžēl kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 vīrusa pandēmija negrib atkāpties. Tāpēc stingi ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus, kā arī rūpīgi ievērosim mediķu rekomendācijas. Pēdējo diennakšu laikā saslimušo skaits tuvojas tūkstotim. Būsim apzinīgi. Pasargāsim gan savu, gan līdzcilvēku dzīvību un veselību. Šajā skaudrajā pandēmijas laikā nezaudēsim cerību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā mums labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima mums dāvā veiksmi pārvarēt šo sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums ilgu mūžu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš

Atbildēt

cilveks444

06.12.2020. 05:41

»

ESMAIJA

Tieši tā! Es gribēju informēt kā tiek pasniegta vakcīnas reklāma no pašu vakcīnas autoru mutes. Neizdevās, Domāju - par garu, sadalīju uz daļām un saīsināju, daudz ko būtisku izlaižot. Nu izdevās pievienot, bet kad gribēju izteikt savus secinājumus, uz melnas sēru lentes parādījās liels uzraksts ---- ...


Jā, dīvainas lietas notiek Pietiek.com komentāru sadaļā. Nereti neļauj pievienot komentārus. Uzraksts parādās - Nu jau pietiek! Varbūt kaut kas sistēmā, varbūt kāds no malas iejaucas. Vai L.Lapsa būtu devis rīkojumu cenzēt, nedomāju. Jo nav viņam pamata to darīt. Ne tāpēc, ka viņš būtu vērtējams, kā absolūti pozitīvais tēls, bet tāpēc, ka, domāju, viņam, ja viņš vēlas popularizēt Pietiek.com, tomēr komentāru sadaļa ir svarīga. Grūti pateikt cik daudz cilvēku vairs nelasa TVNET un Delfus, kopš tajos ir totāla CENZŪRA, bet domāju, ka pietiekoši daudz. Cilvēki jau saprot, ka pārsvarā visi Latvijas mediji ir nopirkti, ka tie kalpo kliķei, tāpēc cenšas gūt informāciju gan no Pietiek.com, kas tomēr publicē dažādus viedokļus, gan, protams, no komentāru sadaļas, kur nereti sastopami tik tiešām gudri, informatīvi un patiesi komentāri.

Atbildēt

Mīļīe iedzīvotāji,lasītpratēji

06.12.2020. 00:37

Pirmā rindkopa ir t.s. ierēdņu humors.Tas ir,kad viņi darba laikā,darba telpās,ar darba datoriem mēģina runāt cilvēcīgi,ar mums viņu uzturētājiem.Atceraties Blaumani,kā baronlielskungs runāja uz bauriem?Neaizmirstiet,ka viņu vārdi ir saskaņoti un apstiprināti,tā ka viss ir kārtībā.

Atbildēt

ha-ha

05.12.2020. 21:18

»

Visu vakcīnu pret Covid-19 sastāvs un iegūšanas tehnoloģija ir komercnoslēpums

To uzdevums sargāt ir arī ES zāļu aģentūrai un, ja uzzin LV, arī tai. Atbildīgo par vakcinācijas sekām nav un nebūs...


Atšifrēji (atkodi) visu ražotāju komercnoslēpumus. Un tagad zini pat to, ko nezina paši zāļu izgudrotāji un zinātnieki - " Sekas būs izjauktais šūnu metabolisms ar vairs nenovēršamām un paliekošām blaknēm. Kā sterilizācija u.c."
Tu, no kuras palātas?

Atbildēt

Pameklējos pa savām atsaucēm you tube

05.12.2020. 21:12

»

Slimkums meklēt to atsauci,

pusdiena būtu jāpavada tikai meklējot. Kāda jēga. Man svarīgi, ka nemeloju. Pameklē pats you tube krievu valodā


daudz no you tube izdzēsts. Tas rullītis bija sen, Novosibirskas laboratorijas profesora lekcija, kurā viņš pieminēja sadarbību ar ASV kompāniju vakcīnas izstrādē. PSRS laikos gatavota profesora izsmeļoša lekcija. Tagad, kad jau Krievijā vakcinē, noteikti, ka no uou tube tā lekcija izdzēsta.

Atbildēt

kā tad

05.12.2020. 21:00

»

west

Ja Kariņam būtu kaut nedaudz saprāta, jau sen būtu padzinis viņķeli un


Zviedrija "ļoti labs piemērs" ar 2,5x augstāku saslimstības līmeni, 5x augstāku mirstības līmeni. Pat pādējo 7 dienu saslimstības un mirstības rādītāji ir augstāki nekā Latvijā.

Atbildēt

Iespējams, manas domas.

05.12.2020. 20:40

Feldšere Marina Kornatovska strādā Gaiļezerā infektoloģijas nodaļā. Mainām pasauli nevs.

Es jau nēsu specs, tikai pētu Jotrogēnijas koncepciju.
CehS saka ka viņa melo !!
Bet spriežiet paši!!

Atbildēt

Visu vakcīnu pret Covid-19 sastāvs un iegūšanas tehnoloģija ir komercnoslēpums

05.12.2020. 20:39

»

ha-ha

Šo nerakstīji tu???: " ... to ražo Novosibirskā ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen cilvēka genomu koriģējošā vakcīnas sastāva sadaļām


To uzdevums sargāt ir arī ES zāļu aģentūrai un, ja uzzin LV, arī tai. Atbildīgo par vakcinācijas sekām nav un nebūs.

Kopējā tendence norāda uz gēnu modificējošām vakcīnām. Mērķis ir antivielas veselības pasei, atkārtojot vakcināciju.

Sekas būs izjauktais šūnu metabolisms ar vairs nenovēršamām un paliekošām blaknēm. Kā sterilizācija u.c.

Mērķis samazināt iedz. skaitu. Jo pats Covid-19 nav nāvējošs. Redzam, cik labi dabiskā imunitāte ar to tiek galā.

Atbildēt

Slimkums meklēt to atsauci,

05.12.2020. 20:33

»

ha-ha

Šo nerakstīji tu???: " ... to ražo Novosibirskā ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen cilvēka genomu koriģējošā vakcīnas sastāva sadaļām


pusdiena būtu jāpavada tikai meklējot. Kāda jēga. Man svarīgi, ka nemeloju. Pameklē pats you tube krievu valodā.

Atbildēt

ha-ha

05.12.2020. 19:58

»

Ja jau ilgstoši maisi gaisu, ka vakcīnu sastāvs nav komercnoslēpums

Tad iedod šo vakcīnu satura informāciju, par kuru nav šaubu un ko izsniedz EK, Pasaules Banka, PVO un visbeidzot Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padome...


Šo nerakstīji tu???: " ... to ražo Novosibirskā ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen cilvēka genomu koriģējošā vakcīnas sastāva sadaļām."
Uz savu komentāru pašam arī jāsniedz atbilde. Jebšu jau piemirsies ...

Atbildēt

Ja jau ilgstoši maisi gaisu, ka vakcīnu sastāvs nav komercnoslēpums

05.12.2020. 18:32

»

ha-ha

Tu taču jau zini, kā vakcīnas ražo! Tad jau vairs nav komercnoslēpums


Tad iedod šo vakcīnu satura informāciju, par kuru nav šaubu un ko izsniedz EK, Pasaules Banka, PVO un visbeidzot Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padome!

Kura no šīm vakcīnām ir atšifrēta?

Ko mums slēpj Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padome-
COV-2 vakcīnas radīšanas veidi ir dažādi:

• dzīva novājināta vakcīna – līdzīgi kā masalu vakcīna. Šajā gadījumā vīruss tiek kādā veidā apstrādāts un nespēj ierosināt slimību vai tās pārnešanu uz citu cilvēku, bet rada imūnās sistēmas reakciju, kāda rodas īstas inficēšanās laikā,

• inaktivēta vīrusa vakcīna, kura nevar izraisīt infekciju. Tām parasti ir mazāk blakus reakciju, salīdzinot ar dzīvām novājinātām vakcīnām, bet to radītā imūnā atbilde var būt nedaudz vājāka. Tāda ir, piemēram, sezonālās gripas vakcīna,

• vakcīna, kas satur izolētu vīrusa antigēnu vai tā daļu. Šādi tiek veidota, piemēram, garā klepus vakcīna,

• gēnu inženierijas vakcīnas. To princips ir izmainīt citu nekaitīgu vīrusu, ievietojot tajā COV 2 gēnu, kurš nekaitīgajam vīrusam liek ražot kādu COV-2 raksturīgu olbaltumu, kuru atpazīst imūnā sistēma.

https://medicine.lv/raksti/viedoklis-kapec-covid-19-vakcinas-izgudrosana-un-masu-vakcinesanas-nenotiks-tik-atri-81597b38e8


Ja nevari, tad nejauc gaisu!

Atbildēt

ss

05.12.2020. 18:02

????????????????????????

Atbildēt

ha-ha

05.12.2020. 17:09

»

Sputnik V vakcīnas

sastāvs ir komercnoslēpums, jo to ražo Novosibirskā ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen cilvēka genomu koriģējošā vakcīnas sastāva sadaļām...


Tu taču jau zini, kā vakcīnas ražo! Tad jau vairs nav komercnoslēpums.
Visas vakcīnas nepareizi lietotas vai neatbilstošās devās ir kaitīgas. Pat ūdens var būt kaitīgs.

Atbildēt

ESMAIJA

05.12.2020. 16:54

»

cilveks444

Pārdomas par to, kāpēc ir aizdomas par COVID19 afēru, kāpēc cilvēki arvien vairāk sāk neuzticēties ne tikai politiķiem, kuri mums melo nemitīgi, bet arī diemžēl Latvijas mediķiem, kuri COVID19 krīzes sākumā tika uzklausīti, domāju, no daudzu puses...


Tieši tā! Es gribēju informēt kā tiek pasniegta vakcīnas reklāma no pašu vakcīnas autoru mutes. Neizdevās, Domāju - par garu, sadalīju uz daļām un saīsināju, daudz ko būtisku izlaižot. Nu izdevās pievienot, bet kad gribēju izteikt savus secinājumus, uz melnas sēru lentes parādījās liels uzraksts ---- NU JAU PIETIEK Vai tas būtu pats Lato?

Atbildēt

“Zelta pases” E. Levitam un K. Kariņam. I. Viņķelei? U. Dumpim? Bez vakcinācijas

05.12.2020. 16:37

Miljonāru zelta pases par llabi veiktu pūļa vakcināciju.

https://youtu.be/zXatbFRn8e4

Bēgšanai no Latvijas?

Atbildēt

Sputnik V vakcīnas

05.12.2020. 16:35

»

?

Kāpēc tieši būtu jādraud ar Pūtina vakcīnu? Izsmidzinās novičoku, būs miers un bērziņš. Tā būtu arī lētāk


sastāvs ir komercnoslēpums, jo to ražo Novosibirskā ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen cilvēka genomu koriģējošā vakcīnas sastāva sadaļām.

Obama, Bušs, Baidens taisīs TV šovu, aplicinot, ka vakcīnas nav kaitīgas. Viņiem būs vakcīnas ar “placebo efektu”.

Līķu Vairu jāaizvelk uz TV 24 studiju un jāvakcinē ar īstajām cilvēka imunsistēmu sakropļojošām vakcīnām.

Atbildēt

!!

05.12.2020. 14:30

»

Jā, bet

Ja kāds saka, ka kovid slimo skaits pieaug tādēļ, ka lielāks daudzums cilvēku tiek notestēti, tad tik pat labi var teikt, ka pārtrauksim taisīt testus un kovid no Latvijas pazudīs


tas ir lielisks instruments, lai pieregulētu to, kas dotajā brīdī ir vajadzīgs. Uztaisām vairāk testus un čiks viss ir ciet "pamatoti". Nu, jūs taču paši redzat, ka slimo!! Tagad skaitļi tiek "kurināti" uz vakcīnu. Liela daļa aiz bailēm rindā stāvēs. Bet, realitāte ir tāda, ka mēs dzimstam, mirstam un diemžēl slimojam, arī ļoti smagi. Vai kāds ir menedžējis šos ciparus? Varbūt vajadzētu tāpat katru dienu un arī par kaimiņvalstīm....

Atbildēt

jautaajums

05.12.2020. 13:56

»

Kamene

Bite! Kā Tev ar prātu


Un kā jums ar prātu?Vai ar DNS testu var testēt konkrētu vīrusu?

Atbildēt

Kamene

05.12.2020. 13:19

»

bite

Tad pārtrauksim


Bite! Kā Tev ar prātu?

Atbildēt

nesatraucies

05.12.2020. 13:06

»

?

Un kas tie par testiem? Vai nav bijuši lietošanā? Mēs parasti iepērkam lētāko, jo labu pirkt nav atļauts, jāpērk lētākais piedāvātais


Lai kādi kropļi mums nebūtu pie varas, Putina "vakcīna" Latvijā nevienam nedraud. Pat putinosos, bijušais Moldovas prezidents, Dodons, paziņoja ka to vakcīnu varētu izmantot tikai pēc tam, kad to būs apstiprinājusi PVO.

Atbildēt

west

05.12.2020. 12:34

Ja Kariņam būtu kaut nedaudz saprāta, jau sen būtu padzinis viņķeli un
Izveidojis krīzes komandu!
Jo labs piemērs tepat blakus Zviedrijā.

Atbildēt

RP

05.12.2020. 11:48

»

12)

Vīrusu, ja tas ir palaists jau tik globāli, apturēt nav iespējams vispār. To jau visi saprata labi. Mēģināja aizkavēt, lai nav uzreiz daudz inficēto ar nezināmām un neizprotamām sekām, nepazīstot vīrusa dabu...


Piekriitu komenteetaajiem "cilveks444" un "12)"!
Es arii jau sen "chiepsteeju" komentaaros, bet...tie komentaari laikam ir tikai tvaika nolaishanai. "Neceljaas" ticeet, ka valdiibaa ir izcili stulbenji un njeegas. Sho nenormaalo haosu radiit vinjus nopirkushi miljardu aizdeveeji. Tikai dziives pieredze raada, ka shaadus lunkanos neciena scenaarija pasuutiitaaji- pametiis "zem kaapurkjeedeem" taa, ka chakst!

Atbildēt

?

05.12.2020. 11:30

»

tad iesaka neiet testēties???

nu ir šībers ciet


Un kas tie par testiem? Vai nav bijuši lietošanā? Mēs parasti iepērkam lētāko, jo labu pirkt nav atļauts, jāpērk lētākais piedāvātais.

Atbildēt

Covid-19 un masveida testēšana, policejiskas valsts izveide

05.12.2020. 11:25

»

Ķīna Covid-19 palaida ar globālās finanšu korporokrātijas atbalstu,

bet pati vairs nereaģē. Divās pilsētās jau vakcinē brīvprātīgi. Valsts iesaka pirms tam apdrošināties...


ir ASV sakāves atbildes reakcija ES par to,
sarunas par Transatlantisko tirdzniecības līgumu cietušas neveiksmi

ASV un ES sarunas par Transatlantisko tirdzniecības līgumu cietušas neveiksmi Eiropas Savienības (ES) un ASV sarunas par Transatlantiskās tirdzniecības un investīciju partnerības (TTIP) līgumu ir cietušas neveiksmi, svētdien paziņojis Vācijas ekonomikas ministrs Zigmārs Gabriels. «Sarunas ar ASV pēc būtības ir cietušas neveiksmi, jo mēs kā eiropieši nedrīkstam kapitulēt amerikāņu prasību priekšā,» viņš pauda intervijā Vācijas sabiedriskajai raidorganizācijai

Atbildēt

Statistika par mirušajiem

05.12.2020. 11:24

Pirms pāris dienām bija TV intervija ar Rīgas krematorijas priekšnieku, kurš teica, ka NAV pieaudzis mirušo skaits ne tagad, ne vasarā, ne gadā, tas ir tieši tāds pats kā katru gadu. Vai tas nav rādītājs, ka valstī noti ar tautu un valsts naudu?

Atbildēt

Restu gaisma

05.12.2020. 11:19

Lielākā valsts afēra ir ļaut tērēt simtiem miljonus eiro privātajām laboratorijām, kaut gan par šo naudu varēja organizēt valsts laboratorijas un šos nopelnītos miljonus ieskaitīt valsts budžetā. Faktiski jau te būtu jāskatās gan Valsts kontrolei, KNAB, prokuratūrai, bet...., kā saka, laikam jau roka roku mazgā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...