Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fakts

05.08.2022. 18:07

Anda turies! Nepadodies pedersaatanistiem.

Atbildēt

Špicka

04.08.2022. 23:59

Normund, vai tu neesi Latvijā viens no lielākajiem blēžiem, kurš kā zvirbulis, kuram čupu uzmet govs, tas atsilst un sāk čiepstēt. Blēdim nav jāmeklē citi blēži, kuri it kā līdzīgi.

Šlitke, labāk aizver muti,. Ir tāds teiciens krievu izloksnē: hozjaika bļ...,blini ga ...o. Brauc labāk uz Ukrainu, palīdzi sist krievu agresorus, no tevīm tur būtu lielāks labums, nekā te taisi s... ..

Atbildēt

UN TAGAD PAUĻUTS RĪKOS DZERSTIŅU PAR 2 MIJ

03.08.2022. 11:34

AR SEKOJOŠU LOKDAUNU UN 2 MILJARDIEM. MAN VIENALGA, DZERSRTIŅŠ VAI LOKDAUNS, BET KAUT KO VIENU

Atbildēt

NO TĀ NOVADA, KUR 90 % tupi

03.08.2022. 11:32

ĀNI

Atbildēt

Fēlis

01.08.2022. 18:45

»

Zinibas

no facebook akademijas un youtube universitates


No personīgās pieredzes. Vēl tagad sekas neesu līdz galam saārstējis. Ja man kāds liks vēlreiz nospricēties, es viņam galvaskausu ielauzīšu. Ar cirvi.

Atbildēt

Pilnībā

01.08.2022. 11:42

»

Tiesnesis

Tas Disciplinārtiesas lēmums ir tikai vispārīgu lozungu savārstījums, bez būtiskiem faktiem - nav norādīts nekas, kā tieši sertifikāta neiegūšana apdraud citus cilvēkus un kāpēc tā būtu "necienīga rīcība", un kā tiesneša darba pienākumu pildīšana Senātā bez sertifikāta atšķirās no tiesneša darba pienākumu...


Piekrītu. Kà vispār var vērtēt cilvēka ētiskumu pēc tà, vai viņš ir vai nav vakcinējies. Darbības ar savu ķermeni ir pilnībà privāta lieta un nevienam nav tiesības pieprasīt kādam vakcinēšanos.

Atbildēt

Tiesnesis

01.08.2022. 11:10

Tas Disciplinārtiesas lēmums ir tikai vispārīgu lozungu savārstījums, bez būtiskiem faktiem - nav norādīts nekas, kā tieši sertifikāta neiegūšana apdraud citus cilvēkus un kāpēc tā būtu "necienīga rīcība", un kā tiesneša darba pienākumu pildīšana Senātā bez sertifikāta atšķirās no tiesneša darba pienākumu pildīšanas Senātā ar sertifikātu.

Atbildēt

Harijs Poters

01.08.2022. 09:07

Izrādās, mums ir tikai 4 neatkarīgi tiesneši. Pārējie ir iespaidojami?

Atbildēt

Janka

01.08.2022. 08:57

Tiesnese izčakarēja kārtējo Šlitkes shēmu, tāpēc steigšus jākar pie kovida zvana

Atbildēt

Roza Luksemburga

31.07.2022. 19:12

Visu cienu siem 4 tiesnesiem, kas nepadevas ne propagandai, ne draudiem. Zel, ka tadi bija tikai cetri, vajadzeja 40. Tagad jau ari sistemai paklaaviigie sapratushi, kadu nekam nederigu un kaitigu vakciinu sev iespricejushi un nu niknojas. Bet vel jau viss nav beidzies, naks rudens un pec velesanam atkal saksies vajasanas. Paslaik visi nelieshi pieraavushies, izlugusies no saimniekiem epidemijas atliksanu uz oktobri.

Atbildēt

Adata

31.07.2022. 19:00

Kārtējais karjerists ierunājies par ētiku. Vai tā ir ētiska rīcība lemjot par piespiedu vakcināciju it kā sabiedrības dēl? Vakcīna nevienu nepasargāja no inficēšanās no Covid, tieši pretēji vakcinētie pastprināti izplatīja infekciju, jo bieži laikus nepamanīja savu saslimšanu. Kādi ir mirstības rādītāji 2021. gadā, cik tur ir mirušo pēc vakcīnām? Kādi ir saslimšanas rādītāji pašreiz Izraēlā pēc 4. vakcīnām. Kanādā nupat pēc 4. potes nedēļas laikā miruši 4 jauni ārsti. Cik sportistu pēkšņā nāvē miruši? Kā vēl var runāt par vakcīnu derīgumu. Šie tiesneši tiešām ir gudri cilvēki.

Atbildēt

P.

31.07.2022. 18:31

»

Latvija - neizdevusies valsts

Hunta sāk atbrīvoties no nelojālajiem savā vidū


Drīzāk jau trīsdesmit septītā gada sindroms — sist ko pagadās, lai pārējie baidītos.

Atbildēt

viesis

31.07.2022. 18:17

Ņemot vērā to, ka piespiedu vakcinācija bija politisks lēmums, kurš tika pamatots ar sagrozītas un noklusētas informācijas palīdzību, no sabiedrības viedokļa šie tiesneši neko nosodāmu nav izdarījuši, savukārt viņu sodīšana vairāk jāvērtē kā politisks akts, līdzvērtīgs pašai piespiedu vakcinācijai.

Atbildēt

Žulis

31.07.2022. 18:04

Turpinās izrēķināšanās ar nepaklausīgajiem.
"Katra individuāla tiesneša uzdevums ir aizsargāt tiesiskas valsts pamatvērtības, nodrošināt taisnīgumu un cilvēktiesību ievērošanu."
Tiesības aizsargāt sevi, savu ķermeni no apšaubāmas kvalitātes injekcijas par kuru neviens nenes ne juridisku, ne mantisku atbildību, pieder pie cilvēktiesībām. Ja valsts varmācīgi spiež cilvēkus piedalīties medicīniskā eksperimentā (vakcīnu klīniskie pētījumi vēl joprojām turpinās), piedraudot ar atlaišanu no darba - tā nav tiesiska valsts.

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

31.07.2022. 17:54

»

Un

Vēl aizvien miera nav tās daudzējādā ziņā nederīgās, pat kaitīgās vakcīnas dēļ. Vakcinētie nu slimo pat vairākas reizes ik pēc neilga laika pēc vakcinācijas vai pārslimošanas. Neesmu vakcinējies, neesmu ar kovidu saslimis. Visa cieņa tiem drosmīgajiem, kuri pretojās huntai un nepotējās...


Bez sertifikāta esošu tiesnesi daudz grūtāk atlaist nekā skolotāju vai pārdevēju, jo tiesnesis var piesegties ar klauzulām par tiesu varas neatkarību. To ka šie tiesneši "pretojās huntai" var vērtēt dažādi, varbūt pat pieminekli šādai nevakcinētu tiesnešu pretošanās kustībai pret huntu.

Atbildēt

Un

31.07.2022. 16:23

Vēl aizvien miera nav tās daudzējādā ziņā nederīgās, pat kaitīgās vakcīnas dēļ. Vakcinētie nu slimo pat vairākas reizes ik pēc neilga laika pēc vakcinācijas vai pārslimošanas. Neesmu vakcinējies, neesmu ar kovidu saslimis. Visa cieņa tiem drosmīgajiem, kuri pretojās huntai un nepotējās.

Atbildēt

Derdz

31.07.2022. 15:22

Eu, drīz laikam prasīs dzeršanas sertifikātu vai trīs pirkstu kombinācijas sertifikātu jeb operācijas sertifikatu

Atbildēt

matrix

31.07.2022. 13:44

»

Mindaugs.

Svētais Lūkas ( Lūkasa evaņģēlija autors ) Jaunajā Derībā ,pa mātes līniju izrādās ir ar mitohondriālo x hromosomu eiropietis ,no puirmmātes Helēnas ( kā vairums baltu...


Lasīju ,ka Mozus "komandā" bija dažādu cilšu pārstāvji.Bet Lucifers saka , ka visu valstu nomenklatūra ir ebreji , neatkarīgi no tautības.

Atbildēt

Mindaugs.

31.07.2022. 13:27

»

Huntas trollis

Pie pirmās iespējas es šiem tiesnešiem pasniegtu Trijzvaigžņu ordeni par drosmi un nekavējoties, bet žīdu izraisīto kovidafēru kā cionistu, žīdu nacistu, atriebību tautām par antisemītismu pasludinātu kā globālu uzbrukumu pasaules ekonomikai žīdu naudas usd stiprināšanai...


Svētais Lūkas ( Lūkasa evaņģēlija autors ) Jaunajā Derībā ,pa mātes līniju izrādās ir ar mitohondriālo x hromosomu eiropietis ,no puirmmātes Helēnas ( kā vairums baltu ).
Gribētos mazāk naida ,atrast kopīgojošo radniecīgo saiti arī ar ēbrejiem ( kaut gan Mozus cilts ļoti izolējusi sevi no radošanās ar citām tautām ) .
Jo nu jau vilciens aizgājis kā saka , mans brālēns piemēram laulajies ar šnaiderieni ,ebrejietti ,kopīgs bērns ,un tā ir daudz jaukto ģimeņu kopš PSRS laikiem.
Iesaku ēbrejiem ņemt vēra viņu Mesijas (glābēja ) mācību ,pārtraukt augļošanu , parazitēšanu uz citu rēķina.
Meklējiet ne tikai savas 12-14 -15 ciltis ,bet ģenētisko saikni tieši ar jūsu cilti ,kura aizsniedzās citos etnosos.

Atbildēt

Mindaugs.

31.07.2022. 13:10

Latvijā lielāka mirstība no sirds asinsrites slimībam ,kā no visa tā kovida ( esam labi savakcinēti vēl no PSRS laikiem ) , cilvēkiem slikts mutes -zobe stāvoklis ,nespēj atļauties stomatologa pakalpojumus ,no tā cieš iepriekš minetā sistēma .
Ko pasliktina suicīdu statistika ,un 5% mirstība no ārstu kļūdainas ārstēšanas ,nepareizo medikamentu nozīmēšanas ( PVO statistika).
Plus Junkera noziedzīgā rīcība ,2012 gada regula ,malt smalki sāli ,lai pievienotu KALIOFERROCIANĪDU !
Tas izvada dzelzi no organbisma !
Žīdiu hunta pati ēd košersāli ,bez ķīmijas ,no mums slēpti ,rituāli ,nolaiz asinis.
Cianīdi bojā smadzenes un CNS !
Košerēdājiem pašlaik lielākā demogrāfija pasaulē ,pūlas lai viņu pēcteciem nebūut konkurentu zinātnes jomās .
Ja mūsu bērniem boja smadzenes ( CNS) , TAD NO TĀDAS PAAUDZES VAR IZAUGT TIKAI VIŅU VERGI!!!
KALIOFERROCIANĪDS saskarē ar skābu vidi rada šērskābes izgarojumus ,bet mūsu kuņģī tieši ir skāba vide ," dodiet uz veselību obamas sāļos čipšus bērnbiem '',plus vēl skābenās suliņas pa virsu !
Tā ka ar visu šēit aprakstīto ,rakstā minētā galvenā persona ,iespejams ir eņģelis.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

31.07.2022. 12:49

»

vice

Kārtējais apstiprinājums tiesu varas sistēmiskai degradācijai! Protams arī tā saucamās disciplinārlietas un sekojošie lēmumi ir pilnīga parodija un kārtējais apliecinājums tam! Intresanti, kura profesija vēl tā varētu rīkoties un saņemt "disciplinārsodu"? Par tiesnešu kompetenci pat nekomentēšu...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: " Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šindeŗus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Kurš cīnās, tas, iespējams, var arī zaudēt, bet - kurš necīnās, tas JAU IR zaudējis!"

-----------

Mediju ziņa (2021. gads): "Tieslietu padome (TP, vad.loc. – AT priekšsēdis A. Strupišs) aicina visus sabiedrības locekļus, tai skaitā valsts amatpersonas: 1. Nekritizēt spriedumu pirms tas ir pieejams, bet, izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas principus. 2. Respektēt Satversmē un likumos noteiktos tiesas darbības principus un tiesneša neatkarību. 3. Ja ir zināmi konkrēti fakti par korupciju tiesās, ziņot par tiem kompetentām iestādēm, norādot konkrētus faktus un pierādījumus, taču atturēties no tiesas un tiesnešu neargumentētas apvainošanas, kā arī baumu, nepārbaudāmu apgalvojumu un viltus ziņu izplatīšanas."...
-------
Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts “augstākās tiesas” (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot bijis “spiests atzīt, ka nenoliedz iespēju, ka Latvijas tiesu sistēmā varētu strādāt negodīgi tiesneši”. “Neesmu spējīgs apgalvot, ka tiesu sistēma ir ideālā kārtībā, būtu dīvaini teikt, ka tur nelikumības nenotiek nekad un nekādā gadījumā”, esot “ar zināmu piespiešanos atzinis” Bičkovičs…
-------

“Kurš “lielāks kŗetīns” – augstāk ‘rāpsies’!…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 26.10.2008., Nr.6. )

“Nav, ‘biedri’, šaubu, it nekādu:
Mums lērums ‘slīpu kamerādu’,
Pa “taisnām” tiesām ‘lopā ŗijas’,
Un – jūtas kā iekš Leiputrijas:

‘Kāpj’ Temīdai kā… ma(l)kai virsū,
Un piesedz trekno ‘soģa’… (rumpi),
Ar “mantijām” un “goda” krēsliem,
Kas smird dēļ krimināliem… (mēsliem).

Bet – tā šai MU.ĻĶU Zemē ‘gājis’,
Jau gadiem: tas, kurš citus ‘jājis’,
Un – ķešas par to ‘piestūķējis’,
Ir ‘soģa’ “testu” izturējis:

Tam “tiesu ķēķī” – “goda” vieta,
No “valsts” – ‘par rebēm “alga” cieta’,
Kā cūklopam, kurš SILI bradā,
Un “LUMPE.ŅUS” ‘aiz šnābļa vadā’.

Kurš “lielāks kŗetīns” - augstāk ‘rāpsies’:
Ne vairs ar sīkām “lietām” krāpsies,
Bet – vadīs SISTĒMU un gādās,
Lai ‘čomiem’ “caurumu nav ādās”…”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Nūja Ūja

31.07.2022. 11:20

»

Čieris

Man viens pazīstamais Paxlovidu samikseja ar indiešu Kamagru plus aliņu pa virsu un kovidnieks bij prom pa pus dienu.Rekomenduju


Nuja, ne visi to var, man alkohols riebjas, to pašu var izdarīt ar sodu, tikai 2 nedēļas jālieto vēžinieka doza, tas reāli šķebina, liela doza, 3...4 tējkarotes reizē 3x dienā. Bet re, paliek dzīvs un tīrs. Par to taču tiesneši netiesās, ja sodu dzer, ko?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

31.07.2022. 10:37

Hunta sāk atbrīvoties no nelojālajiem savā vidū?

Atbildēt

vice

31.07.2022. 10:14

Kārtējais apstiprinājums tiesu varas sistēmiskai degradācijai! Protams arī tā saucamās disciplinārlietas un sekojošie lēmumi ir pilnīga parodija un kārtējais apliecinājums tam! Intresanti, kura profesija vēl tā varētu rīkoties un saņemt "disciplinārsodu"? Par tiesnešu kompetenci pat nekomentēšu.

Atbildēt

Vietējais

31.07.2022. 10:04

Mans atbalsts šai sakarīgajai tiesnesei!
Nav varas,kura varētu apzinīgam cilvēkam pavēlēt ievadīt savā ķermenī kaut kādas nepārbaudītas vielas.
Un, kā izrādās,tās nepavisam nepasargā no inficēšanās un saslimšanas ar covid.
Tā turpināt...

Atbildēt

Čieris

31.07.2022. 10:01

»

Nūja Ūja

Cik vientiesīgan jābūt, lai kautko tādu lietotu ... tas taču sasiets kopā vienā ķēdītē


Man viens pazīstamais Paxlovidu samikseja ar indiešu Kamagru plus aliņu pa virsu un kovidnieks bij prom pa pus dienu.Rekomenduju!

Atbildēt

Lasītājs

31.07.2022. 08:43

Atradis par ko piesieties! Visu cieņu, ka nenošpricējās!

Atbildēt

Huntas trollis

31.07.2022. 08:33

“Pārtiķu baku potes” žīdu dzīvniekam N. Šlitkem. Un Davosas ekonomikas foruma dibinātājam žīdu dzīvniekam K. Švābem! Un vēl. Žīdu dzīvniekam E. Levitam. Vai A. Lembergs ari nebija žīdu izcelsmes? Nu tad arī žīdu dzīvniekam A. Lembergam pie reizes!

Atbildēt

Huntas trollis

31.07.2022. 08:29

»

aa

viņus, pretēji tautai ārstēja -zāles taču ir, bet tautai par dārgu, tur tā starpība, kāpēc viņi neviens nenomira


“Bet attiecībā uz Covid-19, jā, ir vismaz vienas zāles, “Paxlovid”, ko izstrādāja “Pfizer” kompānija un kas ir reģistrētas, atļautas lietošanai gan Eiropā, gan Amerikā. Diemžēl Latvijā tās nav pieejamas.”
I.Kalviņš turpina: “Latvija, cik man zināms, vēl nav noslēgusi starpvalstu līgumu par šo zāļu piegādi.”
“Tad, kad būs nepieciešams, mēs vairs, es domāju, nedabūsim tās zāles,” norāda profesors Kalviņš.

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

31.07.2022. 07:41

auka mantijā un auka sutanā! (joks)

Atbildēt

X fails

31.07.2022. 07:12

šļitki ,panjem to mērkaķu poti un izpotē sevi!

Atbildēt

???

31.07.2022. 06:52

Kāpēc par to satraucies tā sauktais "zemes barons" un tieši tagad?

Atbildēt

Atpisies

31.07.2022. 06:50

N. Šlitke!

Atbildēt

31.07.2022. 06:48

»

Huntas trollis

Pie pirmās iespējas es šiem tiesnešiem pasniegtu Trijzvaigžņu ordeni par drosmi un nekavējoties, bet žīdu izraisīto kovidafēru kā cionistu, žīdu nacistu, atriebību tautām par antisemītismu pasludinātu kā globālu uzbrukumu pasaules ekonomikai žīdu naudas usd stiprināšanai...


Loģiski, ka, izplatot šo “pērtiķu baku vīrusu” - bioloģisko ieroci, tā izplatītāju rīcībā ir pretindes, tieši tāpat, kā tas bija ar kovid - smagi nesaslima un nenomira neviens žīdu Davosas ekonomikas foruma līderu skolas beidzējs - redzamie valstu vadītāji, arī Levits, Kariņš, Pavļuts un bijušie Latvijas valsts prezidenti, kas veicinājuši cionisma nostiprināšanos Latvijā.

Atbildēt

Huntas trollis

31.07.2022. 06:45

Pie pirmās iespējas es šiem tiesnešiem pasniegtu Trijzvaigžņu ordeni par drosmi un nekavējoties, bet žīdu izraisīto kovidafēru kā cionistu, žīdu nacistu, atriebību tautām par antisemītismu pasludinātu kā globālu uzbrukumu pasaules ekonomikai žīdu naudas usd stiprināšanai.

Bet cionistu Šlitkes kungu ar Viltvārdi abus draudzīgi pakārtu Doma laukumā par noziegumiem pret cilvēcību, pirms tam abus sanaidojot.

Cionisti atkal gatavojas nostiprināt Huntas varu Latvijā ar jauniem ierobežojumiem, apzināti izplatot bioloģiski modificēto vīrusa ieroci - “pērtiķu baku vīrusu”, kura kaitīgums un lipīgums laboratorijas apstākļos daudzkārt pastiprināti.

Loģiski, ka, izplatot šo bioloģisko ieroci, tā izplatītāju rīcībā ir pretindes, tieši tāpat, kā tas bija ar kovid - smagi nesaslima un nenomira neviens žīdu Davosas ekonomikas foruma līderu skolas beidzējs - redzamie valstu vadītāji, arī Levits, Kariņš, Pavļuts un bijušie Latvijas valsts prezidenti, kas vicinājuši cionisma nostiprināšanos Latvijā.

Efektīvās zāles pret kovid Latvijas valsts neiepērk, kaut tās ir pieejamas, kas ir apzināts genocīds pret latviešu tautu un vienlaikus Latvijas tautu.

Cik gan lielam jābūt Latvijas cionistu huntas naidam pret tautu, lai to nedarītu? Žīdu dzīvnieks N. Šlitke neatbildēs uz šo jautājumu.

Atbildēt

Fēlis

31.07.2022. 06:24

Da grūdiet jūs sevī kaut 10 sprices! Lieciet mierā cilvēkus, kuri prata būt gudrāki par jums, apdauzītajiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...