Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

cerams drīz atstieps kājas

13.02.2021. 15:45

Jāpiepilda izblēdītais kapu lauks, cik var gaidīt.

Atbildēt

Apgaismoto ārprāts

13.02.2021. 10:43

»

:):):):):):)

Varētu padomāt, ka konvencijas ratificēšana automātiski izbeigs "sieviešu sišanu, sakropļošanu un nonāvēšanu


Tā visa ir fikcija, jautājums ir nevis par konvencijām, bet par kultūru. ES risinājums uztaisīt naidu starp dzimumiem nekur neder. Vairas Vīķes idealizētajā "apgaismotajā" Francijā sit daudz vairāk kā vairumā valstu, jo izstūmuši kristīgās vērtības, salīdzinot ar valstīm, kuras konvenciju nav ratificējušas vai kā Polija, kura taisās atteikties no ratifikācijas, kur situācija ir/bija laba bez visām konvencijām.
https://fra.europa.eu/sites/default/files/fra-2014-vaw-survey-at-a-glance-oct14_lv.pdf

Atbildēt

:):):):):):)

12.02.2021. 17:01

»

autoram

VVF runa bija IZCILA...


Varētu padomāt, ka konvencijas ratificēšana automātiski izbeigs "sieviešu sišanu, sakropļošanu un nonāvēšanu".

Atbildēt

viedokļi ir jāšķiro!

10.02.2021. 11:55

»

ups

Tas ir psc. kas te komentāros notiek, totāla degradācija un maldināšana. Jums kauns nepaliek no savām naidā pārgrieztajām sejām


VVF ir pelnījusi nicinājumu par atdoto Abreni, par to , ka mums ir jābaro krievijas militāristi - okupanti, par to, ka Latvijai tika un vēl tiek uzspiesta liberālisma ideoloģija, kā "vienīgā patiesība," par piesmieto valsts apbalvojumu, piešķirot ordeni sorosam u.c. ... Viedokļi ir jāšķiro! Liela daļa viedokļu ir bagāti ar informāciju un ir viedokļi, kuri šo sarunu padara par izsmieklu. Viedokļi ir jāšķiro!

Atbildēt

ups

10.02.2021. 10:01

Tas ir psc. kas te komentāros notiek, totāla degradācija un maldināšana. Jums kauns nepaliek no savām naidā pārgrieztajām sejām?

Atbildēt

masoni vvf iedvesmo asv

10.02.2021. 08:58

https://sputniknewslv.com/opinion/20210208/15147548/ASV-izveidojusies-katastrofa-cilvektiesibu-joma.html

Atbildēt

Kuce Kucina

10.02.2021. 05:31

Bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis ticis pie jauna “Toyota” markas apvidus auto. Viņa iepriekšējam braucamrīkam beidzies nomas līgums. Bet – iepirkuma specifika liek tirgotājiem teikt – skaidri redzams, ka jaunais iepirkums veidots konkrētam auto. Prezidenta kanceleja gan to noliedz.

Atbildēt

Zeze

09.02.2021. 22:37

Šī ir bilde no albūma, kurā Līķe sev ar rādītājpirkstu bakstīja deniņus.

Atbildēt

Tu labi saki, bet aizmelojies par protektorātu

09.02.2021. 21:50

»

ASV protektorāts Latvija

Tāpat kā viņa spieda Latvijai atdot Putinam par beigta ēzeļa ausīm Abreni, tāpat viņa tagad spiež Latvijai parakstīt Stambulas konvenciju. Vai atceraties, kādi meli toreiz tika teikti un kā tika blefots un melots, ka neņems bez Abrenes atdošanas NATO, ka tūlīt, tūlīt būs labas attiecības ar Krieviju...


Nacionāli satādīja līgumu par kuru Kalvītis, ka to vajadzēja pacelt augšā, bija šokā, ko darīt - Abrene jāatdo pēcVairas ieteikuma. Viņa meloja kā čekas aģents, cik maiga būs un apgaismota vecā, stuklbā Krievija par tādu dāvanu. Abreni atdeva arī KŪTRIS, kurš pasludināja, ka Abrene nav Latvijas zeme, ka Miera līgums ir tāds sūda līgums, nelikumīgs. Nacionāļi klaigāja - tur daudz krievu, daudz nederīgas zemes, purvi un krūmāji vien, bet nesaprata, ka Japāna negrib atteikties no Kurīļu salā, kur neviens nedzīvo, kur ir tikai skalas, akmens un neviens tur nedzīvo. eviena valsts pasaulē neatdod savu zemi.

Atbildēt

Vaira Vīķe - ļaunākais, kas varējis būt

09.02.2021. 21:50

Visi zina, ka Vaira ir mele, zagle, iedomīga, augtprātīga un egocentriska prostitūta, kas kalpojusi visiem, kur var nogrābt piķi vai varu. KGB - ok, žīdiņiem - ok, ietekmīgiem homoseksuāļiem - ok. Tā ir velna vecene bez principiem un goda un tāda tā bija vienmēr. Turklāt pretēji mārketingam - pamuļke. Lai atceramies kaut dŗgi izmaksājušo pašvaldībai "pētījumu" par Liepājas vējiem. Tieši viņas laikā oligarhi darīja ar Latviju, ko grib. Tieši viņa brauca uz Kremli bučot Putina roku. Un tad vēl tie viņas smieklīgie masoni rozencerknīcešnauceri.... Kur var tādas blēņas uzdot par kādu pāpasaulīgu zināšanu avotu. Ak šī zintniece un burve!!! Šī vecene vienmēr ir smirdējusi, tiklīdz pavēra muti. Un tad vēl tā Anglijas karalienes cienīgā šleife Rundāles pilī...pretīgi. Viņa ir taisīta no sūdiem, neko citu nevar teikt.

Atbildēt

Cūku pupu stāsts

09.02.2021. 21:39

»

Latvietītis

Kad tā vecā grabaža brauks uz savu dzimto Kanādu? Nekad! Tāpēc, ka LV var visu uz haļavu un vēl brīvi žvangstēt


Ko tad šis rakstelis ir pateicis par Vaireles virtuves runām, tā arī nevar atrast saporatni un skaidrību.
Zināms, ka viņa savulaik norāja ģenerālprokuroru Jani, kurš nedeva Vairai ziņas par pedofīliju, par ko šī diktiņ interesējas, jo kā mēdz mēļo, ka viņas dēls arī saistīts ar gejismu.
Vai Vairele aizmirsa, kā viņa norāja tiesnešus un kā vioņu tiesneši aprēja par iejaukšanos un apvaino[šanau?
Vai Vairele atceras, ka viņai aizejot Saeima nepateica pat paldies un nepasniedza zidu pušķi kā sievietei?

Tā ir, bija mūsu savstarpējā kultūra un attieksme.

Vairele neizradīja cieņu pret latviešiem, kuri dzīvoja un strādā okup;ācijas laikā, viņus uzskatīja par zemāku šķiru, laikam sakot, ka tikuši turētu mucā un baroti pa spundi.

Vairele bija pārāk gudra, kura nederēja latviešiem.

Dzintris kolāts pēdējā raidījumā TV pajautāja viņai - kā tas sanāc, ka divu termiņu laikā viņa ne reizi nav bijusi pie tautas. atbildēja apm;eram tā: es pati zinu, kad un kur man vajadzēja būt, proti - tev Kolāt par to nav daļas, es tā gudrā. Zemiski!
Un tā irkultūra, kmā viņa pie Brīvības simbola represētajiem parādīja pie deniņiem - proti- jūs esiet muļķi.

Vai tad Vairele nebija putiniste, spiegs, kura varēja klejo pa |latvijau okupācijas laikā, kad tāda privilēģija nebija dota nevienam - visiem iebraucējiem no aizrobežas vajadzēja sēdēt viesnīcās, Rīgā, kur bija noklausīšanās ierīces.

Atbildēt

labvēlis

09.02.2021. 20:39

Veco Vistu Fuc. Un uz miskasti!!!!

Atbildēt

Izēd savu ateju untun

09.02.2021. 19:41

»

Lapsa nozagusi vairāk nekā 100 kurpju.

Atrod lapsu ar iespaidīgu apavu kolekciju...


un liecies mierā vājprāta bloķeētais idiot!

Atbildēt

Lapsa nozagusi vairāk nekā 100 kurpju.

09.02.2021. 18:46

Atrod lapsu ar iespaidīgu apavu kolekciju.

Vairākas nedēļas pilsētas iedzīvotāji centās saprast, kurš viņu apkaimē zog apavus. Beidzot kāds vīrietis pamanīja lapsu ar divām zilām kurpēm zobos un mistērija bija atrisināta, vēstī raidorganizācija BBC.

Pie lapsas tika atrastas aptuveni 100 kurpes, tomēr ne sporta apavi. Cilvēkiem jau bija radušās aizdomas par to, ka apavus zog dzīvnieks, jo bieži vien pazuda tikai viena kurpe.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

09.02.2021. 18:37

> Demokrātijā tās ir vairākuma tiesības.

Nē, ne tā.
Tiesības ne vienmēr nozīmē, ka vairākums
vēlas tās īstenot.

Tāpēc Eiropas Cilvēktiesību tiesa ieviesa
kritēriju

"spiedīga sociāla vajadzība"
, kas nozīmē, ka jābūt interesei no vairākuma
ierobežot mazākuma intereses.

Piem. Dziesmu svētku fotogrāfs traucē
skatītājiem, bet
tie var gribēt paciest to mazākuma interešu labā.

Stiprākais panāk pretim (A. Šlesers).Atbildēt

Indullis Durka

09.02.2021. 18:03

»


Stopiņu novadā ledū ielūzušo govju novietnē tiks veikta Pārtikas un veterinārā dienesta pārbaude.

Atbildēt

formula

09.02.2021. 17:18

Vaira Vīķe-Freiberga ir vislabākā no Prezidentiem atjaunot Latvijā. Pašreizējā prezidentu degradācija ir šaušalīga ar Pietuku Krustiņu.
Ir cita lieta.Klaidu latvieši svešumā pārvēršas par mesiāniskiem internacionālistiem-par boļševiku marksistiem ,ja pārrodas no Austrumniem, -par sorosiskiem masoniem ,ja atgriežas no Rietumniem. Un tā ir nelaime Latvijai . Labāk ,ja viņi visi dotos prom.

Atbildēt

Vājprāta bloķēc (pavisam cenzēcs)

09.02.2021. 17:13

»


Pilnīgi piekrītu Indullim Durkai!

Atbildēt

Līķu Vairas

09.02.2021. 17:11

»

Kam pieder valsts?

piektdiena, 28. janvāris, 2005...


klīniskais idiotisms, apbalvojot Sorosu ar Trijzvaigžņu ordeni, kā ar savām apenēm.

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.02.2021. 16:05

Latvijas jurist,mudzīnies kaut kur citur.Lai Tava sieviete Tevis iekausta tāpat vien,bez priekšspēles.Galu galā pats būsi vainīgs,jo viņa būs atdauzījusi sieviškās rokas pret Taviem "cietumiem".

Atbildēt

Kam pieder valsts?

09.02.2021. 15:54

»

Vilnis

Pladies par rakstu. Ļoti noderīgi! Paldies par saitēm tīmeklī ,sevišķi par 4 feb saiti.. Noklausoties 4 feb Svinīgās sēdes "goda" viešņas – Vairas Vīķes-Freibergas uzrunu, pārņem šausmas par šādas domāšanas mazspējas pacelšanu "patiesības " līmenī. Tas ir šausmīgi. Protams, pastāv vēl iespēja, ka "goda...


piektdiena, 28. janvāris, 2005

TZO pasniegšana Dž.Sorosam

Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga šodien Pasaules Ekonomikas foruma ietvaros Davosā divpusējā sarunā tikās ar Džordžu Sorosu un pasniedza viņam Triju Zvaigžņu ordeņa domes piešķirto valsts apbalvojumu - Triju Zvaigžņu ordeni.
Sarunā prezidente atzinīgi novērtēja Sorosa fonda atbalstu Latvijai demokrātijas nostiprināšanā, atvērtas pilsoniskas sabiedrības veidošanā, kā arī tiesiskas valsts veidošanā.

Atbildēt

patriots?

09.02.2021. 15:17

Vaira Vīķe- Freiberga bija izcila Prezidente. Ne viss, ko viņa darīja un runāja, ir atbalstāms un pieņemams,tacu kaunu Latvijai viņa nedarīja nekad.
Nevajag apkaunot patriota vārdu ar savām rupjībām un stulbumu. Vai kāds var nosaukt labāku ārlietu ministru par Rinkēviču?
Ja nesaprotat vārdu "nelaime un posts" jēgu, labāk nelietojiet tos, īpaši tagad, kad tie ir tik aktuāli un izsaka pavisam ko citu.

Atbildēt

vajag referendumu

09.02.2021. 15:14

nu jau tiesas, kā baznīcas...nu, jā, baznīcas pilnas sarkano prokuroru, pieredzes apmaiņa

Atbildēt

Vilnis

09.02.2021. 13:44

Pladies par rakstu. Ļoti noderīgi! Paldies par saitēm tīmeklī ,sevišķi par 4 feb saiti.. Noklausoties 4 feb Svinīgās sēdes "goda" viešņas – Vairas Vīķes-Freibergas uzrunu, pārņem šausmas par šādas domāšanas mazspējas pacelšanu "patiesības " līmenī. Tas ir šausmīgi. Protams, pastāv vēl iespēja, ka "goda" viese apzināti tēlo muļķi (kā liberastu politiķi Saeimā) un apzināti mūs maldina, lai mēs visi iekristu stulbuma ellē un pazustu kā latvieši, lai nogludinātu ceļu globālajai "naudas nācijai". ... Iespējams! Un tomēr, ir pārliecība, ka šī "goda" viese lieto apzīmējumus, nojēgumus - par kuriem pašai nav ne māzākās saprašanas. Šeit tālāk daži piemēri (cipari rindkopas sākumā norāda uzrunas video minūtes un sekundes):

19.10 - šeit "goda" viese uzsver Cilvēktiesību "interpretāciju" t.i. tulkojumu, nevis likuma būtību! teiktais acīmredzot ir jāsaprot tā sauktās "liberālās demokrātijas" cilvēktiesību vienīgo-pareizo tulkojumu.

19.22 - šeit viese piesauc "jekādu pilsoņu apakšgrupu." Kas tās par apakšgrupām !? Kas tās tādas? Viese ir palaidusi garām savā izglītībā sekojošo, proti, ka - cilvēktiesības nav absolūtas, - tās ir ierobežojamas (Satversmes 116. pants.) - lai aizsargātu citu cilvēku tiesības. Demokrātijā tās ir vairākuma tiesības. Vieses teiktais ir perversija par Demokrātiju. Proti, ka vairākumam ir jāpakļaujas mazākumam. Ko(?), ja absolūtais tauatas mazākums piekopj netiklību, tad vairākumam tas ir jāpieņem, jo tā liek darīt liberālistu tulkojums par cilvēktiesībām? kaut kāds murgs! Kāda atšķirība starp "viendzimumnieku apakšgrupu" un "veģetāriešu apakšgrupu"? Nekādas! Pilnīgi nekādas! Ja tā, tad kāpēc tiek uzspiesta vairākumam pakļauties kaut kādai apakšgrupai?? Murgs!

19.50 - "sievietei nav paredzētas tās paša tiesības"! Vai šī "goda" viese maz saprot to ko viņa nolasa no savas lapas? Vai ši viese kaut ko ir dzirdējusi par denontaloģiju, jeb ikdienas valodā sakot - par pienākumu? Ko, vai vīrietim tagad būs jāiznēsā un jādzemdē bērns un sieviete uzņemsies rūpes par drošas un stabilas vides nodrošināšanu? Attopies viese! Vai tu esi akla un neredzi Mammas Dabas dotās atš'ķirības? Vai tavam laulātam draugam ir mēnešreizes? Tas bija par šo "vienlīdzību" materiālās pasaules tiesībās. Bet garīgās pasaules tiesībās latvieši nekad nav izturē'jušies pret sievieti kā otršķirīgu, abstraktu būtni. Nav nekāda pamata mūsu nācijā runāt par sieviešu apspiešanu! Ko, vai prezidenta krēsls būtu viņu pacietis tik ilgi, ja latviešiem būtu otršķirīga attieksme pret sievieti? Šai viesei, kura ir zinātniski skaidrojusi latviešu Dainas, būtu jāzin, ka mūsu tautasdziesmās nav nekur šadas otršķirīgas attieksmes (!) - ir tikai pienākumu sadalījums, kuru uzliek Mamma Daba. Ieteikums viesei - apstāties un nemaldināt latviešu tautu ar liberālisma ideoloģiju, kā ar "patiesību"

20.05 - beidzot viese piekrīt, ka visa pamatā ir" ideoloģiskās pretrunas." Bet viesei būtu jāpaņem mājas skolotājs, lai tas viņu izskaidrotu politikas teoriju - par ideoloģijām. To, ka viņas pārliecība pieder pie vienas no trim utopiskām ideoloģijām t.i. liberālisma. To, ka Ir trīs utopiskas ideoloģijas- liberālisms, komunisms, nacizms.

20.19 - šet viese uzsver "reliģijas nošķiršanu no valsts"! Nevis, varas sadalījumu, kā filosofijas paradigmas "miesa/prāts" turpinājumu, bet kā hiearhisku struktūru! Ārprāts! Viesei ir marksistiska pieeja jautājumā par varas sadali / privatizāciju! Vai vise kaut ko ir dzirdējusi par Augstīna "Divām pilsētām"?, par Investitūras problēmu 12 gs?

20.45 - šeit viese jūsmo par reliģijas aizstāšanu ar "apgaismības laika sirdsapziņas brīvību" (!?). Rkastā jau ir pieminēts Francija revolūcijas ārprāts, kad Parīzes centrā giljotīna cirta galvas bez apstājas divu gadu garumā. Par ko jūsmo šī viese? Vai viņa maz ir dzirdējusi, ka viņas Franču revolūcijas "apgaismības laika sirdsapziņas brīvība" dzemdināja valsts reliģiju (?) - ""Cult of the Supreme Being" (state religion)"(?), kura netraucēja revolūcijas Tribunālam cirst galvas dienu un nakti. Lūk, šādi izskatās "atbrīvotā" (angļu val - liberated) cilvēka seja jeb vieplis. Lūk, liberālisma vieplis!


Viesei, pirms uzstāties vajadzētu uz ceļiem atvainoties latviešu tautai par atdoto Abreni, par Latvijā atstātiem Krievijas militāriem pensionāriem, kuru skaits sasniedza vismaz 25 000, no kuriem 22 320 tika legalizēti ar 1993. gada Latvijas–Krievijas līgumu ieskaitot ģimeni - kopā Latvijā palikušo skaits mērāms robežās līdz 150 tūkstošiem.
Kauna nav šai viesei!
Atbildēt

forcemajeure

09.02.2021. 12:45

VVF ir ragana. viss un punkts.
"Sākumā es, pēc tam mans vīrs Imants un ar laiku arī mana meita Indra iesaistījāmies Rozes Krusta ordenī un sākām sekot tā programmai ar meditācijām un vingrinājumiem."

Atbildēt

Latvietītis

09.02.2021. 12:28

Kad tā vecā grabaža brauks uz savu dzimto Kanādu? Nekad! Tāpēc, ka LV var visu uz haļavu un vēl brīvi žvangstēt.

Atbildēt

...

09.02.2021. 12:28

»

mākonis

ko ar to gribi teikt


Laikam jau vēlējās pateikt ka ar sfinkteri dvēseli saprast nevar.

Atbildēt

Zinītis

09.02.2021. 12:10

Paldies par labu rakstu.

Atbildēt

mākonis

09.02.2021. 12:03

Drausmīgs raksts par neko. Jāiet "iedzert" vai "iešņaukt" lai izdzēstu no galvas to ko izlasīju. klausoties Vairu V. Freibergu piekritu visam ko viņa uzrunā teica 4 februārī. Klausoties viņas uzrunu tas bija kā saules stars starp pelēkiem mākoņiem.
Kas ir tie cilvēki, kas komentāros ko tādu raksta. Vēl jo vairāk ko tādu var uzrakstīt? :D

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.02.2021. 11:39

Tāpat kā viņa spieda Latvijai atdot Putinam par beigta ēzeļa ausīm Abreni, tāpat viņa tagad spiež Latvijai parakstīt Stambulas konvenciju. Vai atceraties, kādi meli toreiz tika teikti un kā tika blefots un melots, ka neņems bez Abrenes atdošanas NATO, ka tūlīt, tūlīt būs labas attiecības ar Krieviju, nebūs kritikas par krievvalodīgo tiesībām, būs tranzīts un t.t. NATO uzņēma tāpat, kritika no Krievijas puses kā bija, tā ir, tranzīta nav vispār. Tāpat ir ar to konvenciju- parakstīs un tik būs lejputrija, un visi jau noticēja! Sievietes nesitīs un visi bērni būs paēduši un laimīgi. Un lumpeņi jau noticēja!!

Atbildēt

millers

09.02.2021. 11:38

»

Pēteris

Cik ilgi mums liks klausīties to veco čekas aģenti? Kad viņu Dievs paņems


tur jau velli berzē rokas un čakli lej piķi

Atbildēt

paldies par rakstu!

09.02.2021. 11:05

Paldies par rakstu! Un nožēlojami, ka valsts plašsaziņa (ltv, radio, lsm.lv) noklusē 4 februāra faktus par šo "prezidenti." ... vēl viens pierādījums tam, ka komunisma "vienīgo patiesību" mūsu zemītē ir nomainījusi liberālisma "vienīgā patiesība" un pārējie, ieskaitot Mammu Dabu, var iet ieskrieties! ... liberālisma diktatūra - šodienas īstenība. .... piegriezušās šīs utopiskās ideoloģijas un aptrakušie "atbrīvotāji" (t.i. liberālisms) ... cik ilgi vēl cietīsim šos aptrakušos?

Atbildēt

kika

09.02.2021. 11:03

Te viens rakstīja, ka jāratificē Stambulas konvencija, jo tad neviens nekad vairs nesitīs sievietes.
Varbūt tajā konvencijā jāieraksta arī, ka korupcija ir slikta- arī tā uzreiz pazudīs...
Zems tas ļautiņu domāšanas plauktiņš!

Atbildēt

ha-ha

09.02.2021. 11:02

»

Jēcis

Man viņas runā vairāk satrauca vēl viens aspekts, ko nezināmais autors nepiemin- ka Freiberga faktiski atkārtoja Bordāna tekstu par to, ka bieži labvēlīgi spriedumi pret .... vārdu sakot, naudīgiem cilvēkiem, graujot uzticību tiesu varai. tas bija vēl konrētāks mājiens nekā par to konvenciju, kas tiesnešiem...


Pie sliktiem izmekletājiem un prokuroriem tiesneši.kuri tiesā šos nevis noziedzniekus.Muldoņa Aivars.kuram šī tiesa atvēl daudzas tiesas sēdes pēdējā vārda izvērstai muldēšanai un mēslu gāšanai uz tiem,kuri uzdrošinās apsūdzēt šo okupācijas režīma reliktu.kurš pamanījäs ar savu klātbùtni apķęzīt pat neatkarîbas balsojumu.

Atbildēt

Un vēl

09.02.2021. 10:59

Es esmu Rozes un krusta ordeņa bruņiniece.Ziniet un saprotiet!

Atbildēt

Vairas pērles

09.02.2021. 10:56

Globalizācija,ziniet,saprotiet ir neizbēgama.Ļaudīm jāsaprot,ka -pasaules valdība-tas nemaz nebūtu slikti.Bur man buri,skauž man skauģi,nevar Mani nomaitāt.

Atbildēt

Ferdinands

09.02.2021. 10:46

»

autoram

VVF runa bija IZCILA...


Un tikko kā konvenciju ratificēs, nelietīgie tēvi tūdaļ sāks pamestajiem bērneļiem uzturnaudu maksāt?

Atbildēt

???

09.02.2021. 10:35

»

autoram

VVF runa bija IZCILA...


Gribētu saprast, kā konkrēti izpaudīsies sieviešu vardarbības novēršana vai alimentu nemaksāšanas izskaušana pēc konvencijas pieņemšanas? Tagad tam visam ir konkrēti likumi. Kas mainīsies? Likumi? Ja tie jaina, vai tad bez konvencijas nevar mainīt?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...