Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Vajāšanas mānija? Vajāšanas realitāte?

Dainis Lemešonoks, speciāli Pietiek
29.09.2016.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

labāk pelni ētiski

04.10.2016. 09:54

Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa - loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji - līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā "sindikāti", kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

Atbildēt

Kāršu spēlmanis

03.10.2016. 15:49

Ieva Zagante - kas jūs esat? Kārtējā trollene vai veselības aprūpes specialiste, ja tik zinoši runājat par melanomu. Nevajag ar savu nekompetenci musināt tautu. Rodas iespaids, ka jūs to darat ne jau nu cēlu mērķu vārdā. Bet, Dievs ar jums, katram sava iztikšana

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:33

»

reinis

lasīju dažus gabalus par rigvir vasarā kādos veselības žurnālos, neredzēju - tekstu: nākat un lietojat, bija tikai keisi, kad kādam tas līdzējis


Tu sameklē Viroterapijas centra mājas lapu un tur ir izeja arī uz slavas dziesmu Rigviram.
Bet vispār iedomājies situāciju: tev ir atklājuši vēzi. Ļoti iespējams stipri ielaistu. Ar informāciju latviešu valodā ir samērā švaki, angļu valodā ir daudz, bet vispirms jāatrod derīgā.
Dakteri ir visādi. Ir tādi, kas visu izskaidros, ir tādi, kas pārbaidīs vēl trakāk. Un tad tev tādam pārbaidītam ceļā pagadās informācija par Rigvir, kas ārda vēzi, ierosina imunitāti..., un nekādu trešās šķiras melodrāmās un seriālos redzēto blakusparādību....

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:24

»

Zīmols

Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi...


Viņi vēl tikai sāks pētīt, kā vīruss inficē šūnu un ko īsti tas tai šūnā dara....
Piemēram, lai vīruss tiektos inficēt melanomas šūnas (par citiem audzējiem nerunāsim) uz tām vajadzētu būt unikālam, vīrusam tīkamākam receptoram, vai tām īpaši lielos daudzumos ir jāveido arī parastām šūnām raksturīgi receptori. Tad ir jautājums par vairošanos šūnā, jo attiecīgie vīrusi var izraisīt smagas infekcijas. Pieaugušajiem reti, bet var. Un visbeidzot, kāda ir vīrusa spēja pārvarēt šūnas aizsardzību? Melanomas šūnas tomēr ir izmainītas šūnas.
Tie ir tikai pāris jautājumu, uz kuriem būtu jāatbild minot konkrētus gēnus, proteīnus utt.

Atbildēt

Ieva Zagante

02.10.2016. 10:17

Ja problēmas būtu tikai ar reģistrācijas datumu, tad liela muiža, ņem un pārreģistrējies. Visvarenā Eiropas Zāļu aģentūra tikvien pieprasa kā adekvātus pētījumus (visas 3 fāzes), un tad visa ES būs vaļā. Protams, arī papīru kārtošana maksā naudu, bet, ja jau preparāts ir tik kruts, tad dabūt naudu nebūtu problēma. Bet atliek paskatīties Viroterapijas centra sadarbības partnerus, un, ja neskaita gruzīņus, pārējie ir veselībai un dzīvībai bīstami šarlatāni (neaizmirstiet, ka nobeigt var arī, ja zāļu vietā "ārstē" ar to, kas pret attiecīgo audzēju nedarbojas.

Atbildēt

Rubenis caur XYZ

30.09.2016. 13:17

»

Nomaļus stavētājs

Lemešonoks līdz sim nekādos troļļu mēslos nav iekūlies. Es viņam uzticos. Bet Austriņu gan neapskaužu. jo tas tur augšs


Dabīgi - tautai savi varoņi ir jāzina. Kāpēc, lai sadarbotos ar trolli? Lai Austra brauc uz Maskavu, tur tādas cieņā.

Atbildēt

Nomaļus stavētājs

30.09.2016. 12:06

Lemešonoks līdz sim nekādos troļļu mēslos nav iekūlies. Es viņam uzticos. Bet Austriņu gan neapskaužu. jo tas tur augšs
ā redz visu. Es kā darba devējs nemūžam viņu pie se is neņemtu. Paldies, ka viņa ir atmaskota ar visu ģīmi

Atbildēt

...

30.09.2016. 11:23

Paldies par informāciju. Gan jau noderēs.
Neticami - Beļēvičs cīnījies par cenu samazināšanu zālēm - vai tiešām? Par šo varētu arī kaut ko uzrakstīt :):)

Atbildēt

anon

30.09.2016. 00:55

http://ksenijakomente.lv/rigivir-a-par-ko-cepiens

Atbildēt

nepietiek

30.09.2016. 00:15

Ja jau otrais raksts RigVir aizstāvībai, interesanti, kāda ir pietiek.com interese? Kāpēc viņi nostājušies RigVir biznesmeņu pusē? Kāpēc nepublicē nevienu rakstu, kas atmasko RigVir?

Atbildēt

Austra Muižniece

30.09.2016. 00:12

»

Una

Vispār jebkurš medikaments, kas grib būt Eiropas tirgū ir jāreģistrē caur EMA, un visi pirms EU iestāšanās medikamenti tirgū palika kā well established use, ja kādam ir sajēga pa farmāciju, zina, ko šos medikamentus ārtsi Eiropā gandrīz nekad neizraksta, jo arī ģenēriķim parasti ir pētijumi, kas pierāda...


Interesanta pieeja - Rigvir it kā melo, it kā nav pētījumu, it kā ir alternatīvā medicīna, bet ir tik daudz laimīgu pacientu, kas pēc ķīmijas ar šausmu blaknēm ir lietojuši mūsu pašu vīrusu un palielinājuši dzīvildzi un veselību. Laikam tā ir sakritība :) Žetons, Tev viltus Una par atjautību!

Atbildēt

Una

29.09.2016. 22:48

Vispār jebkurš medikaments, kas grib būt Eiropas tirgū ir jāreģistrē caur EMA, un visi pirms EU iestāšanās medikamenti tirgū palika kā well established use, ja kādam ir sajēga pa farmāciju, zina, ko šos medikamentus ārtsi Eiropā gandrīz nekad neizraksta, jo arī ģenēriķim parasti ir pētijumi, kas pierāda efektivitāti un ja to nav, tas rada aizdomas.Un ar well established use var muļļāties tikai nacionālajā tirgū, un tiem aklajiem, kas te runā par konkurenci, pietiktu tik vien kā elementāru konkurentu un tirgus analīzi uztaisīt. Lielajām kompānijām tik mazi tirgi kā Latvija vai Lietuva vispār nesatrauc, tāpēc arī tik daudz medikamentu šeit vispār nav pieejami, un par tādu Rigvir pat nenojauš. Un ja šeit būtu iesaistīta big pharma, Rigvir jau sen būtu iesūdzēti par saviem melīgajiem apgalvojumiem par reģistrēto viroterapijas līdzekli. Es pat ietektu Zimbai griezties pie BigPharmas, varbūt var viņus ieinteresēt un tiešām atmaksāt RigVir nožēlojamajai apmelošanai ar spēcīgu tiesas procesu, kur tad arī varēs savus "pierādījumus" likt galdā. Uhh kā to gribētos redzēt. Un tie, kam patīk muldēt par nevarēšanu, painteresējaties kaut par Grindeksu, ir gan klīniskie pētījumi gan bioekvivalences pētījumi. Tikai tāpēc, ka Rigvir ir pārņēmuši negausīgi mazbērni, kas gatavi vecāsmātes darbu par alternatīvo medicīnu pataisīt un kāst neadekvātu naudu no smagi slimiem cilvēkiem, nenozīmē, ka visa Latvijas farmācijas sistēma ir nevarīga un visi ir idioti, un kur nu te vēl bipharmu un ASV maisīt kopā.

Atbildēt

peecis

29.09.2016. 21:50

muahaha, Ūdris pasaucis palīgos Lemešonoku!
Kad tad paši "žurnalisti" atbildēs uz jautājumiem par Rigvir un pašu meliem?

Atbildēt

lol

29.09.2016. 19:16

»

lol

Ko LT gadījums pierāda? LT korumpētību? Mani interesē konkrēts jautājums un atkārtošu vēlreiz...


ASV presē pēdējā gada laikā ir bijušas 3 kompānijas kuru neētiskums(īpaši monopola cenas sakarā) ir ticis apspriests. Nē - šie jautājumi nebūt nav saistīti ar farmācijas firmu cīņām(jo vismaz pāris no šiem produktiem bija unikāli un bez iespējām aizvietot ar citiem), bet tā ir sabiedrības interese. Kāpēc jums Latvijā ir tāda vēlme piedalīties farmācijas firmu savstarpējās cīņās, izlemjot nostāties kādā pusē un par to cīnīties, bet neinteresē tās ko dēvē par SABIEDRĪBAS interesēm - jūsu pašu veselība un to kā šīs firmas - lokālās vai starptautiskās piedāvā jums savus sūd... produktus? Kāpēc jums neinteresē vai RigVir rīkojas godīgi un ētiski attiecībā pret saviem klientiem? Jūs tak neesiet RigVir īpasnieks, un galu galā - jūs variet kādreiz pat būt viņu klienti.
Vai jūs tiešām esiet tik stulbi, ka iedomājieties, ka visas zāles palīdz un ka pacientiem nav pretenziju? Šādu gadījumu tak ir pa pilno. Atšķirības ir tikai tajā kā pretenzijas tiek risinātas. Ja RigVir nepatīk ka par viņiem troļļo, lai tak sūdz tiesā - ar nepacietību gaidīšu tālāk kā šis gadījums risināsies, bet troļļot latviešu preses lasītājus - to var darīt, tikai ja uzskata visus apkārtējos par stulbiem un man tas liekas apvainojoši... jo man par latviešiem tomēr ir uzskats, ka viņi ir gudrāki.

Atbildēt

lol

29.09.2016. 19:01

»

Anna

Te jau nav tik daudz stāsts par zālēm, cik par farmu cīņām. LT gadījums to lieliski pierāda


Ko LT gadījums pierāda? LT korumpētību? Mani interesē konkrēts jautājums un atkārtošu vēlreiz:

Kas padara uzņēmumu par nacionālu un kāpēc viņu var aizsargāt no kritizēšanas?

Saprotiet, ka šis arguments ir dzirdēts vēl attiecībā uz citiem uzņēmumiem(Arī DOGO sakarā) - arī tiem, kas jau bankrotējuši. Farmācija, šajā gadījumā ir tikai nenozīmīga daļa uz to kas jau bijis un vēl būs.
Tāpēc, mani neinteresē sazvērestības teorijas, bet fakti - tā kā īstā žurnālistikā. Pagaidām par šo jautājumu ir izteikušies izcili "eksperti": Ūdris un Lemešonoks. Te pat nav jābūt trollim lai par šiem fruktiem paņirgtu. Ja jūs šos skricelējumus uzskatiet par nopietniem... man jūsu ir žēl, jo - viss pagaidām ir līmenī: "viena tante teica". Un jūs no tā visa izdariet secinājumus.

Atbildēt

lol

29.09.2016. 18:29

»

Ādamss

Pēc Ūdra raksta es biju 50/50 kurā pusē būt - tagad man viss skaidrs - Austra Muižniece vienkārši ir Farmu marionete. Lemešonoks ir cienījams žurnālists, kas regulāri DELFOS raksta politiskā smaguma gabalus. Respect par izmeklēšanu, analītiku un ne reklāmu. Super


Varbūt jūs esiet tā marionete? Atvainojos, bet man gan Lemešonoka gabali delfos nereti ir likušies, kā sūda gabali, kurus nebija vērts kritizēt, bet cilvēkiem ir dažādas gaumes...

Lai vai kā, bet mani interesē, kur ir tā robeža, kas padara uzņēmumu par nacionālu un kur viņu dēļ tā vairs nevar kritizēt. Nu tā kā mācītāju kancelē, Krievijas nacionālo - Putinu Kremlī, utt. Vai savu laiku Šķēli...

Var saprast, ka neatkarības sākumposmā ārzemju investīcijas un uzņēmumi bija dievi, bet nevajag krist pretējā grāvī - neviens jums neliedz tagad painteresēties un kritizēt ASV uzņēmumus - jautājums ir tikai kāpēc dogmatiski nevar kritizēt RigVir? Nu ražo tāds uzņēmums vēža zāles. Manis pēc lai tās zāles pielieto lai cīnītos ar zikas izplatību, ja jau cilvēki domā, ka palīdzēs. Joprojām gaidu kādu veselīgu kritiku attiecībā uz RigVir darbību. Trollienei, kā "eksperts" Ūdris izskaidroja nav tādas profesionalitātes lai to darītu. Nu tad... varbūt jāgaida trešais(cerams daudz profesionālāks par iepriekšējiem diviem), kas paskaidros RigVir biznesa morālos aspektus. Varbūt tiešām viņu zāles ir tik iedarbības, ka atver trešo aci un atnes apgaismību.

PS Kā lai to pasaka - man negribētos lai izkalusās pēc ļauna vēlēšanas... bet man liekas neētiski, ka tādi veseli tēvaiņi raksta, bet... varbūt Lemešonokam un Ūdrim vajadzētu vispirms dabūt vēzi un izmantot RigVir zāles, lai iejustos citu ādā. Ja viņi izdzīvotu tikai no RigVir zāļu lietošanas, tad nekādu pretenziju nav, bet tā... jūs saprotiet, ka tieši šīs pieredzes trūkums ir nepārliecinošs...

Atbildēt

reinis

29.09.2016. 17:26

»

Zīmols

Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi...


lasīju dažus gabalus par rigvir vasarā kādos veselības žurnālos, neredzēju - tekstu: nākat un lietojat, bija tikai keisi, kad kādam tas līdzējis.

Atbildēt

Zīmols

29.09.2016. 17:23

»

interneta trollienei fui

Atkal prātā jukusī Austra Muižņiece aka Zimbabve tūliņ te piekakās visu portālu


Man gan vairāk izskatās, ka portālu piegāna RigVir PR darboņi.

---No raksta---
Līdzīgi kā „Rīgas vīrusam” pretenzijas tika pamatotas ar to, ka šīs zāles tika ieviestas pirms iestāšanās ES.
---
Vispār jau nepārmet to, ka zāles ieviestas pirms iestāšanās ES, bet gan to, ka tās tiek reklamētas, kā zāles dažādām vēža formām, kurām tās nav pētītas. To sauc par negodīgu komercpraksi un naudas raušanu uz nelaimīgu cilvēku rēķina!

Atbildēt

Ādamss

29.09.2016. 17:10

Pēc Ūdra raksta es biju 50/50 kurā pusē būt - tagad man viss skaidrs - Austra Muižniece vienkārši ir Farmu marionete. Lemešonoks ir cienījams žurnālists, kas regulāri DELFOS raksta politiskā smaguma gabalus. Respect par izmeklēšanu, analītiku un ne reklāmu. Super.

Atbildēt

Kreisais

29.09.2016. 17:08

Interneta troļļi jūtami zaudē žurnālistiem : ))

Atbildēt

interneta trollienei fui

29.09.2016. 16:59

»

Drūmais

Šis ir labs raksts par šo tēmu: https://grafiti.lv/2016/09/27/parunasim-par-etiku-rigvir


Atkal prātā jukusī Austra Muižņiece aka Zimbabve tūliņ te piekakās visu portālu

Atbildēt

Drūmais

29.09.2016. 16:26

Šis ir labs raksts par šo tēmu: https://grafiti.lv/2016/09/27/parunasim-par-etiku-rigvir/

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...