Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

wow

10.03.2021. 19:08

»

Koko

Helmani, aizveries taču. Ministra padomnieks, smiekli nāk


Neviens nevienam nedrīkst pavēlēt aizvērties!

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

10.03.2021. 19:02

Pastalniekiem beidzot ir tiesiska valsts,un tagad tie var tiesaaties.

Atbildēt

Koko

10.03.2021. 18:56

Helmani, aizveries taču. Ministra padomnieks, smiekli nāk.

Atbildēt

ESMAIJA

10.03.2021. 18:49

»

Pilsonis

Klausīties politiķu raudāšanu par fabricētām krimināllietām ir aizkustinoši ! Bet, ko darīt tiem, kuri nav politiķi, bet lietas pret tiem fabricē vēl brutālākā veidā ? Ko šis politiķis plāno darīt lietas labā, lai tas vairs neatkārtotos ? Kur ir šo korumpēto izmeklētaju un prokuroru vārdi un uzvārdi...


Cik es saprotu un tas ir gaužām maz - lai notiktu tiesa, izmeklētājiem ir jāpārbauda visi fakti un jāatrod pierādījumi, kurus nevar apgāzt, un tad prokurors, tos pieņemot vēlreiz pārbauda, lai pamatoti uzturētu apsūdzību. Izrādās, ka nekas tāds nenotiek. KAUT KAM ( un šim ,,kaut kam" rokās ir liela vara) kaut kas traucē, tiek piemeklēti cietušie, kas sniedz viltus liecības, apmelo, turklāt ar skaidri saskatāmiem meliem, tiesnesim tiek dota pavēle, nepieņemt aizstāvības liecības, neuzklausīt apsūdzēto, cilvēku iebāzt cietumā, neņemot vērā, (ko tiesa nespēja apgāzt), ka apsūdzētais NAV valstij nodarījis nekādu kaitējumu, 30 gadus ir bijis izcils sava darba darītājs, par ko apbalvots ar augstāko valsts apbalvojumu - trīszvaigžņu ordeni, balsojis par Latvijas neatkarību... tas viss ticis aizslaucīts kā nebijis un kā slepkavu, izvarotāju, laupītāju, bandītu, jau tiesas zālē ieslēdz roku dzelžos. Uzdevums ir ticis izpildīts. Ar kādu sirdsapziņu tālāk dzīvos šī tiesnese? Vai viņa naktīs varēs gulēt? Un vēl, jautājums ģēnerālprokuroram. Ne tik sen bija publicēts iesniegums Ģenerālprokuroram, ko parakstījuši pēc ģimenes traģēdijas, šīs ģimenes dzīvi palikušie, radi un paziņas. Īsumā - ģimenes galva piespiedu kārtā parakstījis liecību pret Lembergu. To tik ļoti pārdzīvojis un drīz NOMIRIS. Tūlīt aizgājusi arī viņa dzīvesbiedre un smagi saslimusi meita... kura tomēr izdzīvojusi... Vai nav dīvaini - cilvēks mirst pēc viltus liecības parakstīšanas. Un kā tad tur bija ar tiem jau septiņiem lieciniekiem? Vai te navajadzētu viest skaidrību, jo ir jau panākts tas, ka cilvēkos dominē domas, ka apsūdzētais šos lieciniekus ir novācis. Ja tā būtu - tad neapšaubāmi tas būtu atklāts un neviens man neliegs domāt, ja tiešām viņi tika novākti, tad tikai tā iemesla dēļ, ka baidījās, ka ar šantāžu iegūtā liecība tiesā var tikt atsaukta... Piedodiet, ka rakstu tik gari, bet es nevaru mierīgi pieņemt to, ka jādzīvo valstī, kur pie varas atrodas ne cilvēki, pat ne cilvēkiem līdzīgas būtnes, bet baisi noziedznieki, kas viens otru piesedz.

Atbildēt

Žulis

10.03.2021. 18:32

Nav iespējams fabricēt kriminālprocesus, ja tiesas un prokuratūra nav korumpētas. Tāpēc šeit ir nevis jāaicina tos "vājos un zemiskos cilvēkus" tā nedarīt, bet gan jārunā par mūsu tiesu sistēmu, kas dod iespējas viņiem tā darīt.

Atbildēt

Art

10.03.2021. 18:17

Ja reiz sāki rakstu, tad arī napabaidies, nosauc vārdus tiem, kas Tevi apmeloja. Lai tauta zina "savus varoņus"

Atbildēt

Pilsonis

10.03.2021. 17:50

Klausīties politiķu raudāšanu par fabricētām krimināllietām ir aizkustinoši ! Bet, ko darīt tiem, kuri nav politiķi, bet lietas pret tiem fabricē vēl brutālākā veidā ? Ko šis politiķis plāno darīt lietas labā, lai tas vairs neatkārtotos ? Kur ir šo korumpēto izmeklētaju un prokuroru vārdi un uzvārdi ?

Atbildēt

gribēju

10.03.2021. 17:45

jau atbalstīt un pielikt plusiņu,bet,ak vai!Nebūtu nu minējis to 67 gadus veco vīru..............

Atbildēt

verbalis kanalis

10.03.2021. 17:25

Var dažādi attiekties pret Helmaņa pieninētajiem gadījumiem, bet tas jau nav viss. Pret pašu Helmani bija vēl izbeigti procesi. Pret Truksni izbeidza veselus divus. Esot bijuši pat 12 procesi pret Saeimas deputātiem, kuri arī izbeigti (!!!!)! U.t.t.
Vai Helmanim un pārējiem kāds vismaz atvainojās? Vai kādam uzlikts par pienākumu atvainoties? Vai varbūt tas jālūdzās visās tiesu instancēs? Vai ir kādas nelabvēlīgas sekas prokuroram, kurš uzturēja absurdo apsūdzību un pārsūdzēja attaisnojošus spriedumus?
Jautājumu daudz, atbilžu pagaidām nav.

Atbildēt

Andris

10.03.2021. 17:16

Egil, tu tak esi idiots - gan tāpēc, ka esi NA biedrs, gan tāpēc, ka neredzi to, ka Tieslietu ministriju ilgus gadus vadīja arī NA biedri: Fantomass, Rabarberu Džo, krievuška Broka.
Cīņai sveiks!

Atbildēt

ansis

10.03.2021. 17:03

Tauta prasa asinis. Ja kādu iebāž čokā, visi laimīgi, var turpināt pļumpēt stiprināto alu uz novemtā dīvāna un lamāt valdību.

Atbildēt

Pro

10.03.2021. 16:55

Tikai uz priekšu Egil, es Tevi nepazīstu, bet skaidrs, ka esi neērts un skarbs vecis, tāds arī paliec, lai izdodas noturēt taisnu mugurkaulu un skaidru valodu!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mediķi varas kalpībā

Foto“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo arī pārējos gadalaikos (Levits neļaus samelot). Turklāt šie mediķi nebūt nav pārtraukuši aģitēt par potēšanos pret kroņa vīrusu.
Lasīt visu...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...