Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu kam

05.03.2021. 21:46

netīrs muļķis var stāties pretim

Atbildēt

!

04.03.2021. 15:28

»

Kaža

Pagājšgad pazuda bites,lapsenes.Šogad arī putni ir salīdzinošs retums.No varas nekādu emociju,jo arī latvieši pamazām izzūd


5G tikla augstrekvences elektromagnetiskais starojums.Tam nespej pretoties ne bites ,ne zvirbuli.

Atbildēt

covidsektantiņ

02.03.2021. 12:57

»

:)))))

Vispirms pienācīgi argumentēti pierādi, ka nekādas koronavīrusa izraisītās "covid-19" infekcijas slimības vispār nav, un tikai tad atļaujies izpildīties kā tipisks covidiots


Ja nav tāda vīrusa tad nevar ar tādu arī saslimt.
Tu vari protams ,piemēram, savu gonoreju saukt par antenas pucēšanas transmisīvo pandēmiju , bet faktiski tā būs tikai tava problēma un erotiska fantāzija. Līdzīgi ir ar kofidu un gripu un pneimoniju.

Atbildēt

:)))))

02.03.2021. 12:26

»

:)))

Vispirms parādi to covid19 vīrusu un tad sāc kaut ko likvidēt


Vispirms pienācīgi argumentēti pierādi, ka nekādas koronavīrusa izraisītās "covid-19" infekcijas slimības vispār nav, un tikai tad atļaujies izpildīties kā tipisks covidiots! ;)

Atbildēt

OMG

02.03.2021. 11:58

Mon BertyПробуждённые Люди, говорят НЕТ пЛандемии и Н.М.П.
10 st. ·
Я заметила, что после каждого теста на вирус, который, конечно же, делаю, чтобы допустили до работы, болею какой-нибудь гадостью. Недомогание, и вообще очень странные симптомы. Сначала думала, что может показалось. Старалась не делать тесты каждую неделю. За две-три недели успевала прийти в себя. Теперь заставляют делать через день. После сдачи трёх тестов за неделю творится что-то ужасное. Весь организм расстроился. Это мягко сказано. Такое ощущение, что что-то убивает изнутри. Главное, что это уже точно "не кажется". А ведь палки для тестов запакованы герметично. Все конечно думают, что для того, чтобы быть стерильными. А тестирующие люди - в перчатках. К чему я клоню? Да ни к чему. Прямо говорю: нас заражают. И необязательно коронавирусом. По-моему всё уже пустили в ход. Кто не умирает от ковида, заставляют уколоться. Кто не хочет укол, того заражают через тесты, которые учредили делать гораздо чаще, чем раньше. Короче: "Сдохните уже наконец, медленно или быстро. Как получится. Только сдохните." Вот такая у них программа.

Atbildēt

Aicinājums ģenētiski modificeeties

02.03.2021. 10:17

"vakcīna" stipri specifiska.

Atbildēt

kalkulators

02.03.2021. 05:52

»

Liekais

Vaj tad gripas, kā tādas ir beigušās? Vaj no tām vairs nemirst cilvēki? Vaj tad covids ir vienīgā lielā elaime? Mīļie beidziet murgot un ķēmoties ar maskām, kuras 90% neko nelīdz


Pat, ja tie būtu tikai 10%, tad pirmajā inficēšanās kārtā tas būtu 10% samazinājums, nākamajā jau 10%, ko neinficēs tie, kas neinficējās pirmajā un vēl 10%, ko neinficē inficētie, bet jau 10 kārtā inficēto skaits ir 2,5 reizes zemāks nekā būtu, ja masku nebūtu. Desmit kārtas ir nieka 3-4 mēneši.

Atbildēt

Tur kur vajag

01.03.2021. 22:03

»

Liekais

Vaj tad gripas, kā tādas ir beigušās? Vaj no tām vairs nemirst cilvēki? Vaj tad covids ir vienīgā lielā elaime? Mīļie beidziet murgot un ķēmoties ar maskām, kuras 90% neko nelīdz


Speciālās maskas, tajās vietās, kur tas ir nepieciešami, nevis muļķošanās ar lupatām visur. Pretīgi skatīties, kā vadīkļi intervijās savus viepļus aizklāj līdzz ausīm

Atbildēt

Liekais

01.03.2021. 21:50

Vaj tad gripas, kā tādas ir beigušās? Vaj no tām vairs nemirst cilvēki? Vaj tad covids ir vienīgā lielā elaime? Mīļie beidziet murgot un ķēmoties ar maskām, kuras 90% neko nelīdz!

Atbildēt

OMG

01.03.2021. 18:23

Италия. Спортивный фотограф Микела Фодерини, топила за вакцинацию.
В возрасте 49 лет скончалась от остановки сердца 26 февраля 2021 года, после второй дозы вакцины против Covid-19.
Первую дозу Микела получила 14 января 2021 года, а вторую - 5 февраля 2021 года.
иcточник
https://m.perugia24.net/.../michela-oggi-avrebbe-compiuto...

Atbildēt

tu

01.03.2021. 17:17

»

tu

esi kovididiots


atkal sarunājies ar spoguli?

Atbildēt

viss ir vienkārši

01.03.2021. 17:15

»

Žulis

Tagad jau var lasīt daudzus pareizus rakstus. Cilvēki katrs savas sapratnes robežās spriež par to mēslu bedri, kurā esam nonākuši. Pareizi jau Gobzems raksta ka “Ir jārīkojas, nevis jabaidās no vīrusa” un “vīruss pats nekur nepazudīs un turpinās aplipināt visus, kuriem tas var pielipt”. Uzjautrina vienīgi...


Kas ir nepieciešams C19 izplatības ierobežošanai un arī C19 risku pilnīgai likvidācijai? Pareizi - elementārs CILVĒCISKS saprāts, adekvāti funkcionējošas smadzenes. Ja tādu nav (kā tas ir šajā pašreizējā "valstī") ne visai sabiedrībai kopumā, ne arī "vadošajiem locekļiem" - bez variantiem: "esam tur, kur esam, un ārā netiekam".

Atbildēt

covidišš

01.03.2021. 16:52

Массовое убийство стариков продолжается.
Испания. Провинция Аликанте.
После вакцинации в доме престарелых Vistahermosa, 25 пожилых людей умерли и 175 заболели.
иcточник
https://elarconte.com/25-ancianos-fallecidos-en-alicante.../

Atbildēt

Neko daudz nevajag - kā Ķīnā

01.03.2021. 14:29

»

lauķis

Tie stāsti par līķu kalniem ir kārtējā makaronu porcija,turklāt,terapija,masku režīms,stres un bailes arī dara savu darbu.Nekas jauns nav jāizgudro,viss tāpat kā iepriekšējo gripas uzliesmojumu laikā...


dažus video soctīos pie Origo nofilmē - scenārijs - pūlis pue Origo durvīm visi maskās - kadrā - attālums 100 m nokrīt apaļa sieviete maskā, pēc mirkļa jauns cilvēks - var pamanīt, ka nokrīt arī vēl viens. Kinoperators izsauc ātros, tie atbrauc darbojas .. upuri stāsta, ka pietrūcis gaiss sareibusi galva - katram aktierim 100 . Pie video soctīklos pieraksta Rīgā Pandēmijas pīķis.

Atbildēt

Žulis

01.03.2021. 14:04

Tagad jau var lasīt daudzus pareizus rakstus. Cilvēki katrs savas sapratnes robežās spriež par to mēslu bedri, kurā esam nonākuši. Pareizi jau Gobzems raksta ka “Ir jārīkojas, nevis jabaidās no vīrusa” un “vīruss pats nekur nepazudīs un turpinās aplipināt visus, kuriem tas var pielipt”. Uzjautrina vienīgi viņa teiktais ka situācijas risinājums ir “elites domāšanas izmaiņas”. Tas ir apmēram tā, kā aicināt vilkus pārtraukt ēst gaļu un turpmāk pārtikt no zaķkāpostiem.
Gobzems saka: “Lielie ierobežojumi ir jāatceļ”. Domāju, ka pareizāk būtu teikt “bezjēdzīgie ierobežojumi ir jāatceļ” un simtiem miljonu jāvirza nevis AirBaltic stutēšanai vai koncertzāļu celtniecībai, bet medicīnas iestāžu tīkla paplašināšanai, jaunu gultasvietu izveidei un medikamentu iegādei priekš kovid u.c. pacientiem. Ja no tiem aizlienētajiem četriem miljardiem kaut puse tiktu izlietota šādiem mērķiem, tad Latvijā tāda iedzīvotāju vakcinēšana vispār nebūtu aktuāla. Tāpat kā tie bezjēdzīgie ierobežojumi, kas sagrauj uzņēmējdarbību. Jau kopš pagājušā gada vidus bija skaidrs, ka valdības darbībai kovid apstākļos ir tikai divi iespējamie virzieni – visus līdzekļus veltīt reālai kovid ārstēšanai un ārstniecības iestāžu kapacitātes palielināšanai vai arī sagraut valsts ekonomiku un iedzīt valsti neatmaksājamu parādu jūgā. Valdība izvēlējās otro variantu. Varbūt tādēļ, ka īstenībā šāda taktika ir tikusi šeit pielietota visus pēdējos 30 gadus.

Atbildēt

Andris

01.03.2021. 13:51

»

hm

Un līķi refrižerators ASV? Kā tie radās


Tu tos līķus redzēji?

Atbildēt

Kaža

01.03.2021. 12:28

Pagājšgad pazuda bites,lapsenes.Šogad arī putni ir salīdzinošs retums.No varas nekādu emociju,jo arī latvieši pamazām izzūd.

Atbildēt

laikam šņauc visi

01.03.2021. 12:02

nu nevar līst medicīnā tos 9 gadus nemācījies, ņemot vērā, kas tikai...traktoristi vetārsti pianisti juristi...vēl jau visa medicīna nav likvidēta

Atbildēt

Mājas krancis

01.03.2021. 11:58

»

Par!Par!Par!

Tikai zagšana Likuma un kārtības pārraudzībā mums katram tikumīgi nodrošinās savrupmāju Baltezerā un Rolex pulksteni


Es, krancis Aldis Gobzems, kārtējo reizi aprēju un pareizi darīju, bet rezultāta un savas programmas, viedokļa, risinājuma man nav. Mans pienākums riet un apriet, kā jau "mājas krancim" un rādīt, ka es kaut ko daru, pildu savu kraņča uzdevumu, man nav jāstrādā un nav jāatkāj, ka man nav un nebūs risinājuma.

Atbildēt

hm

01.03.2021. 09:31

ASV 510 000 līķu! Un cilvēce nezina kādā veidā vīrusi uzbrūk. Varbūt kā lietus mākonis, varbūt kā jūras viļņi, varbūt citā veidā. Arī kā iekļūst organismā. Jā, caur gļotādām, bet kādā veidā?
90. gados taigā, kur aug ciedru priedes, kur izcili dabas apstākļi, tika uzieta vecticībnieku kopiena. Sāka regulāri viesoties žurnālisti ... un gandrīz visa kopiena izmira no plaušu slimībām. Imunitāte, spēja pretoties slimībām nav īsti saprotama ne ārstiem, ne cilvēkiem. Kā veidojas imunitāte pret onkoloģiskām slimībām? Bet ne tikai.

Atbildēt

lauķis

01.03.2021. 06:33

»

hm

Un līķi refrižerators ASV? Kā tie radās


Tie stāsti par līķu kalniem ir kārtējā makaronu porcija,turklāt,terapija,masku režīms,stres un bailes arī dara savu darbu.Nekas jauns nav jāizgudro,viss tāpat kā iepriekšējo gripas uzliesmojumu laikā.
Nez kāpē lielie "eksperti" neko nestāsta par imūnsistēmas stiprināšanu,veselīgu dzīvesveidu,telpu vēdināsanu u.t.t.Vai nav dīvaini?

Atbildēt

Par!Par!Par!

01.03.2021. 02:09

Tikai zagšana Likuma un kārtības pārraudzībā mums katram tikumīgi nodrošinās savrupmāju Baltezerā un Rolex pulksteni.

Atbildēt

Eiguts

28.02.2021. 22:25

Ko te muldi,caurbira!Tava sabiedrotā vicinājusi diplomātisko pasi,kad pieķerta nodokļu nemaksāšanā!Par kādu naudu tava māja Baltezerā?

Atbildēt

OMG

28.02.2021. 21:35

Спутник-V убил 67 - летнюю женщину
В челнинских пабликах активно обсуждают смерть 67-летней пенсионерки Екатерины Волковой, что связывают с введением вакцины от коронавируса «Спутник V». Об этом в соцсети «ВКонтакте» сообщила дочь покойной Юлия Волкова.
«Мою маму убила прививка от коронавируса. Моя мама обычный не работающий пенсионер ей исполнилось 67 лет. Наших пенсионеров напугали настолько коронавирусом, что они боялись выходить из дома. Первую вакцину она поставила 30 декабря, ее она перенесла хорошо, после 21 дня самоизоляции т.е 19 января 2021 года ей поставили вторую прививку и вот началось…
Три дня держалась температура 37, потом у нее нарушился сон, становилось все хуже и хуже, 31 января у неё отнялись ноги и за шесть часов она превратилась просто в „овоща“ неделю врачи боролись за ее жизнь, но увы… 8 февраля ее не стало.
иcточник
https://m.business-gazeta.ru/article/500447

Atbildēt

ES

28.02.2021. 21:21

Šorīt dzirdēju Kalviņa teikto par jaunās vīrusa mutācijas parādīšanos Latvijā ,, ielidoja no Lielbritānijas ap 600 cilvēku un bez kādām pārbaudēm izklīda pa visu teritoriju un, mutants, kas ir daudz lipīgāks jau ir klāt"... Bet te ķersta cilvēkus pat pa naktīm un jau tā bez naudas esošos soda ar tādām summām, ka gribot negribot jādomā, ka visa Kariņa kliķes darbība ir labi pelnošs bizness- jo ilgāk vīruss plosīsies, jo bīstamāks tas kļūs, jo vairāk cilvēki tiks novesti uz ,, vairs nespēj" robežas, jo lielāka peļņa. Un nav saprotama vakcinācija ar vakcīnu, kura palīdz tikai nedaudz virs 50%. Krievija ir samazinājusi savai vakcīnai cenu uz pusi, un tā ir vakcīna, kuras iedarbība ir jau zināma KĀDĒĻ??? šī vakcīna nav pieejama Latvijas iedzīvotājiem. Un kam domāta iepirktā vakcīna vai zāles - Trampa kokteilis??? Un, ja tāds ir dabūjams, kādēļ tas nav pieejams aptiekās. Tie 2000 atradīsies daudziem, ja gribēs glābt dzīvību.

Atbildēt

> pietiek.skapī izpotētais visās atverēs

28.02.2021. 21:10

»

pareizi

,izpotētais ... tagad varēsi skatīties nepārtraukti


varēs skatīties nepārtraukti uz eurolatvāņu analfabētiem?

Atbildēt

hm

28.02.2021. 20:36

»

:)))

Tu zini , ka "domā"ar tām puslodēm , kuras sedz trusiki? Tev pat lazers nelīdzēs ! :D


Šis rakstiņš gan nav par seksu, svecēm un trusikiem.
Bija tāda anekdote, ka čukča lasīšanu apguvis, bet ar tā saprašanu ... dažādi veicas.

Atbildēt

:)))

28.02.2021. 20:30

»

hm

Tu zini, ka Zeme ir plakana? Ja būtu apaļa, tu taču iekristu mākoņos! Pat svece nelīdzētu šai gadījumā! Vai ne


Tu zini , ka "domā"ar tām puslodēm , kuras sedz trusiki? Tev pat lazers nelīdzēs ! :D

Atbildēt

hm

28.02.2021. 20:25

»

Khekhe

tu tur biji klāt un sveci turēji? Nebiji! Tad nu sameklē lupatiņu


Tu zini, ka Zeme ir plakana? Ja būtu apaļa, tu taču iekristu mākoņos! Pat svece nelīdzētu šai gadījumā! Vai ne?

Atbildēt

interesanti

28.02.2021. 20:23

»

KKK

1. Pārtraukt testēšanu...


Kāpēc gan tiem lumpeniem, kas nejēdz dzīvot esošajos apstākļos būtu priekšroka pret tiem, kas var saslimt un nomirt?

Atbildēt

patiesībā

28.02.2021. 20:22

var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

no informbiroja

28.02.2021. 20:21

НАЙДЕН ЕЩЁ ОДИН НЕГЛАСНЫЙ ПОБОЧНЫЙ ЭФФЕКТ ВАКЦИН
Приходят всё больше сообщений от людей, практикующих целительство, ясновидение и мистицизм, что они перестают чувствовать энергетику и тонкоматериальный мир. Сообщается, что это похоже на потерю связи с "потоком" или потерю способностей, вдохновения. Предотвращается циркуляция и чувствование энергии, приходит апатия и безразличие.
Помните, это духовная война. Противник действительно заинтересован не в нашем физическом устранении, а в подчинении и порабощении.
Они не моугут победить, если мы все будем развиваться, поднимать свои способности и энергию на новый уровень, реализовывать себя и свой потенциал. Это их попытка предотвратить то, что невозможно предотвратить. Вы должны совершить революцию в своём сознании и направить всю энергию на самосовершенствование и дисциплину. Раскройте себя, самоидентифицируйте свой код, заложенный с рождения!

Atbildēt

Khekhe

28.02.2021. 20:19

»

hm

Un līķi refrižerators ASV? Kā tie radās


tu tur biji klāt un sveci turēji? Nebiji! Tad nu sameklē lupatiņu ...

Atbildēt

hm

28.02.2021. 20:16

»

lauķis

Pret stulbumu vakcīna nav iespējama.Tāpat nav iespējama vakcīna pret neesošu vīrusu,precīzāk,vīrusi ir,bet ne tādi kā mums stāsta


Un līķi refrižerators ASV? Kā tie radās?
Pirms gada Itālijā arī tas pats. Cilvēki mira kā mušas. Nedarīt neko?

Atbildēt

lauķis

28.02.2021. 20:10

»

hm

Ja paši ražotu zāles, varbūt arī izdotos novakcinēt 60% pusgada laikā. Bet ne VM, ne premjers to nevēlas. Labāk gaidīt, ka ES iedos...


Pret stulbumu vakcīna nav iespējama.Tāpat nav iespējama vakcīna pret neesošu vīrusu,precīzāk,vīrusi ir,bet ne tādi kā mums stāsta.

Atbildēt

hm

28.02.2021. 20:08

Ja paši ražotu zāles, varbūt arī izdotos novakcinēt 60% pusgada laikā. Bet ne VM, ne premjers to nevēlas. Labāk gaidīt, ka ES iedos.
Baltkrievi gudrāki. Viņiem drīzumā būs savas zāles.
Protams, pastāv arī niecīga iespēja, ka vīruss izzudīs pats no sevis. Kā Ebolas, Putnu gripas un gripas vīrusi, kuram sezonāls raksturs.
Bet pastāv arī pretēja iespēja. Ka vīruss kļūs agresīvāks un apglabāšanas jaudas būs par mazu un līķus jāliek refrižeratoros, kā ASV. Un ko tad?

Atbildēt

pie katras izdevības

28.02.2021. 19:57

»

Matriarhāli orientētie

Ir lietas no kurām nav iespējams izvairīties, tādēļ vai nu vakcinējies vai potēsim pie katras izdevības


, tāda būšana beigsies ar bietes deformāciju un zemo startu ... potniekiem ,kuri sevi Dieva vietā domājas esam.

Atbildēt

Haralds

28.02.2021. 19:53

Par vēlēšanām pseidoārkārtas situācijā,nedrīkst pat ieminēties! Jau tā neviena amatpersona vai ierēdnis nav pieejami vai uzrunājami ikdienas problēmu risināšanai. Ja vēlētājiem liegta personīga tikšanās ar kandidātiem,tad tās būs nelikumīgas vēlēšanas pa tumšo(ar aizsietām acīm)!

Atbildēt

BB AB PB

28.02.2021. 19:52

»

KKK

1. Pārtraukt testēšanu...


Viss uzskaitītais notika jūsējo valdīšanas laikā, tāpēc gala sodus jāsāk ar pavisam citiem personāžiem.
Pēc tam var atcelt ierobežojumus un pārējo.

Atbildēt

Par gultasvietām

28.02.2021. 19:44

Raskladuškas vajag iepirkt un viss notiksies.

Atbildēt

Klauns Gobzems

28.02.2021. 19:39

atgādina par sevi.

Atbildēt

Gobzem

28.02.2021. 19:38

,kur tas vīruss ir redzams? Neviena laboratorija to vēl nav atradusi.
raksti tu daudz ko pareizi , bet intuīcija man saka , netici tam fruktam.

Atbildēt

nelaine tika itā,

28.02.2021. 19:33

ka visas aprakstītās negācijas - ekonomikas sabrukums, iedzīvotāju iebiedēšana un debilizācija - tikai iepriecina visus pie varas esošos kariņveidīgos un levitveidīgos noziedzniekus, jo tāds ir viņu saņemtais uzdevums!
Tikai savā aprobežotībā šie kangari neapjēdz, ka paši pirmie piedzīvos morim paredzēto likteni, kad "darbs" padarīts...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....