Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

08.01.2022. 11:27

Maskavas Kremļa propaganda darbojas. Latviešu tautu mērķtiecīgi demonizēja 50 gadu garumā. Latviešu tautas demonizēšana pasaules acīs turpinās pat vel tagad. Vietējie ebreji ir laimīgi jāt latviešiem uz kakla, viņus pilnībā apmierina Pobedas kults un Maskavas Kremļa politiskais kurss.
Ar necieņu pret okupantiem un kolonistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Tā domāt patiešām nenormālība

08.01.2022. 10:57

»

Tiešām nenormālība

Par šiem 40 ļimakiem Lisijs Pianists būtu varējis glābt Latvijas iedzīvotāju dzīvības, kuras nežēlīgi apdraud nepotētie, nopirkot vēl papildus 6 un 1/3 gultu


Nepotētos neaiztieciet! Ja pašam smadzene nopotēta un nav ar ko padomāt , tad jāarstē steidzami.Potētie paši sevi apdraud ar jauniem vīrusa paveidiem un tos izvazā.

Miljonus vajadzētu slimnīcu slēgšanas un medicīnas pakalpojumu samazināšanas rezultātā ārstēšanu nesaņēmušo slimnieku ārstēšanai un ne tikai vienus 40 miljonus .

Atbildēt

Tiešām nenormālība

08.01.2022. 10:39

Par šiem 40 ļimakiem Lisijs Pianists būtu varējis glābt Latvijas iedzīvotāju dzīvības, kuras nežēlīgi apdraud nepotētie, nopirkot vēl papildus 6 un 1/3 gultu.

Atbildēt

Хм

08.01.2022. 10:14

Забавно. как только заходит речь о роли латышей в каких-либо преступлениях, сразу логика "почему за действия некоторых должен отвечать весь народ". Вроде как логично. Но как только такой же подход про русских, так сразу "нет, раз некоторые делали, а большинство это принимало и не возмущало, значит, весь народ виноват".
ну так давайте такую же логику и к латышам применять. В Карсаве некоторые участвовали в погромах? Значит, остальные виноваты, что их не остановили. Значит, молчаливо поддерживали.
Так что уж определитесь во всех случаях, виновато большинство в действиях меньшинства, или нет. А то "тут виновато, а тут не виновато".

Atbildēt

Viedoklis

08.01.2022. 09:37

»

Jautājums

Padalīsieties? Man liekas, ka nākošajās vēlēšanās vienkārši nebūs VISPĀR par ko balsot


Protams tie laiki kad politikā gāja godīgi savas valsts pilsoņi ir jau sen vēsturē. Tagad politikā iet smagi slimi, inficēti ar godkāres un alkatību vīrusu. Un ja star tiem gadās pārpratumu dēļ patiešām godīgs pilsonis, tad pēc pāris mēnešiem seimā viņš būs zemāks un klusāks par zāli pļavā, atradīs viņam kādu grēciņu, vai laikā nenomaksātu nodokli vai ko citu, un pat ja nebūs kam piesieties tad radīs vismaz aizdomas.Tādā veidā būs iznīcinats morāli cilvēks un tiks radīts bioloģiskais robots, statists kurš reaģēs tikai uz īkšķi, vai uz augšu, vai uz leju. Netērējiet laiku vēlēšanām, aizejiet uz leļļu teātri, tur vismaz nevilsities un nevienam neko sliktu nenodarīsiet.

Atbildēt

Jānis

08.01.2022. 09:29

Tāda uzlikšana sabiedrībai nu nebeigsies tādiem bondariem,jaunpupiem utt ar to pretīgo smīnu.

Atbildēt

un tad jau gan jau arī (AP!)

08.01.2022. 05:18

»

M. Bondars (AP!)

Tālāk darba kārtībā – likumprojekts “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums”, otrais lasījums...


Vairas Līķes sulainim Hārvarda Universitātē latviešu valodu nemācīja, tikai žīdu gudrības: kā smalki apjāt latviešu raimondus.

Atbildēt

Tikai viens?

07.01.2022. 23:01

»

Varas kalps...

Kas ir Bondars, vai tas nav pats no tiem bankas izšeftētājiem, kurš pūš valdošo taaurē, lai glābtos no soda? Kā gan šāds varonis, var būt F/B komisijas vadītājs? Vai izblēdītos miljonus jau ir atmaksājis, tai skaitā arī R.Paulam


Tikai Bondars un A/Par? Vai tad šī viena partija bīda šo žīdu darījumu? Kāpēc visas pārējās partijas, ieskaitot ZZS un viņu sārtvaidzi Gaļaini, balso par šo žīdu darījumu? Kāpēc NA nepamet šādu valdību? Sūdi ir tādi, ka vēlēšanās balsot var par jebko, bet nekas nemainās, jo visas partijas ir čekisti un komunisti, kas strādā nevis latviešu tautas, bet žīdu labā.

Atbildēt

No šiem vaļā netikt

07.01.2022. 22:44

Lietuvā šo veidojumu pasūtija uz elli. Prasija kompensāciju un divas kopas uzradās kas vēlējās kompensācijas. Tad leiši jautāja jūsu pierādījumi un tie savā starpā sāka viloties kopu grupèjumi. Un leiši pateica ja nevarat izlemt tad figu. Drīz Latvijā parādīsies velviena kopiena kam ari būs vajadzīgs piķis bet jau lielāks par šo dāvanu.

Atbildēt

Varas kalps...

07.01.2022. 22:35

»

M. Bondars (AP!)

Tālāk darba kārtībā – likumprojekts “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums”, otrais lasījums...


Kas ir Bondars, vai tas nav pats no tiem bankas izšeftētājiem, kurš pūš valdošo taaurē, lai glābtos no soda? Kā gan šāds varonis, var būt F/B komisijas vadītājs? Vai izblēdītos miljonus jau ir atmaksājis, tai skaitā arī R.Paulam?

Atbildēt

formula

07.01.2022. 22:15

»

fakts

Bet daudzi iedzīvotāji, riskējot ar savām un tuvinieku dzīvībām, arī glāba ebrejus no fašistiem


Jā , bija arī Latvijā varoņi, kas glāba ebrejus no nacistiem ,kas parasti bija latvieši.

Atbildēt

formula

07.01.2022. 22:11

»

nebija gan

Kādu komuņaku vai čekistu varbūt arī noslaktēja, bet pret parastiem žīdiņiem Latvijā nekāda naida nebija. Tad sekoja nacistu propaganda, kas nostrādāja


Diemžēl , slaktēja un pie tam vēl sadistiski , un sagaidot ienākošo totalitāro režīmu ( tā autors) , lika šīltes pirms pilsētām "Brīvs no jūdiem" .

Atbildēt

digmars

07.01.2022. 21:55

Vajag nokaulēt mazāku naudu ko atpirkties.Tā būtu klase,jo bez atpirkšanās neliks mierā.Un tad arī mazāks otkats M.B..

Atbildēt

nebija gan

07.01.2022. 21:31

»

formula

Vai tad nebija tā,ka viens totalitārs režīms bija aizbēdzis, bet otrs vēl nebija ieradies, taču letiņi jau sāka savu asiņaino tīrīšanu


Kādu komuņaku vai čekistu varbūt arī noslaktēja, bet pret parastiem žīdiņiem Latvijā nekāda naida nebija. Tad sekoja nacistu propaganda, kas nostrādāja.

Atbildēt

Atbilde

07.01.2022. 20:48

»

esmaijai

saraksts publicēts šodienas la.lv.Māras libekas rakstā.No kā jums redzams,ka Levits meloja?Levitam šeit nebija nekādas teikšanas.Balsoja Saeima.Vienīgais,ko Levits var darīt tad,kad likums tiks pieņemts trešajā lasījumā,ir atdot to atpakaļ koriģēšanai.levits nav rosinājis pieņemt šādu likumu.Tas ir ...


Vispirms - Kariņš nespers nevienu soli bez apspriešanās ar Levitu. par to man nav šaubu. To ka viņam cilvēki uzdeva šo jautājumu un es skaidri dzirdēju atbildi, kad viņš pēc iecelšanas iznāca pie cilvēkiem, liek man secināt, ka viņš toreiz ir melojis. Beidzot - es pieļauju, ka tiek spēlēts teātris, lai celtu viņa reitingu, ka patiesībā ir ar mīnuszīmi, dodot viņam iespēju likumu neapstiprināt.tā paceļot viņa tēlu Zālītes skata līmenī.Turpretī - otra inteliģence - ne tikai Latvijā pazīstama rakstniece RAKSTNIECE - nORA iKSTENA inervijā teica - ES KAUNOS PAR SEVI, KA BIJU VIŅA INAUGURĀCIJAS BALĒ. Esmu dziļi vīlusies šajā cilvēkā. Viņam iedzīvotāji ir tukša vieta un viņam nav ne jausmas ne mazākās intereses kā dzīvo vienkāršie cilvēki. Pēdējais teikums ir manis teiktais, Bet cienījamās rakstnieces triktā doma bija tieši tāda, Es personīgi esmu pilnībā beigusi lolot kādas cerības uz šī cilvēka goda jūtām, un tam par pierādījumu ir šis pēdējais notikums.

Atbildēt

fakts

07.01.2022. 20:48

»

formula

Vai tad nebija tā,ka viens totalitārs režīms bija aizbēdzis, bet otrs vēl nebija ieradies, taču letiņi jau sāka savu asiņaino tīrīšanu


Bet daudzi iedzīvotāji, riskējot ar savām un tuvinieku dzīvībām, arī glāba ebrejus no fašistiem.

Atbildēt

pogaļa

07.01.2022. 20:43

Turpat 80gadi pagājuši no tiem notikumiem, par kuriem daži pieprasa novēlēto kompensāciju. Sakiet kāds sakars maniem nodokļiem ar kādu citu manas tautas brāļu nodarījumiem (kā daži ārzemnieki uzskata). Ja mēs saskaitīsim kaitējumu ko nodarījušie "cietušās tautas brāļi" mūsu zemē pēdējos 30 gados, tad redzēsim kurš kuram parādā. Vai tad žīdu bankas vēl nav pilnībā atņēmušas visus mūsu tautas sūri, grūti sastrādātos grašus?

Atbildēt

Aga

07.01.2022. 20:19

Procentuālais tautas zudums no 39-45 gadam bija tieši Latviešiem! Ēbreji sevi pasniedz kā vienīgo cietušo tautu WW2 laikā. Šī netaisnība ir jāizbeidz. Daudzas mazas tautas zaudēja daudz vairāk par ēbrejiem un nesaņēma ne centa kompensācijas!

Atbildēt

M. Bondars (AP!)

07.01.2022. 20:17

Tālāk darba kārtībā – likumprojekts “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likums”, otrais lasījums.

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vārdā – deputāts Mārtiņš Bondars.M. Bondars (AP!).

Cienītā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Cienītās kolēģes! Godātie kolēģi! Pirmkārt, protams, laimīgu Jauno gadu, veselīgu Jauno gadu, un, lai mums visiem veicas vēlēšanās!

Šobrīd strādājam ar “Labas gribas atlīdzinājuma Latvijas ebreju kopienai likumu” (Nr. 1159/Lp13).

Un kopā otrajā lasījumā ir saņemti 47 priekšlikumi.

Vēlētos tikai bilst, ka komisijā bija ļoti plašas debates gan par personu loka paplašināšanu, kas varētu saņemt atlīdzību, tas izpaudās gan likumprojekta nosaukumā, gan mērķī, gan, protams, arī par to, kādā veidā tiks uzraudzīts šo līdzekļu izlietojums. Bet es domāju, ka iesim cauri visiem priekšlikumiem, un tad jau gan jau arī paši iesniedzēji vēlēsies ko bilst.

Atbildēt

Labrīt

07.01.2022. 20:09

»

smaids

mierina vienīgi doma, ka nākamajās vēlēšanās būs ļoti vienkārši izvēlēties par ko balsot... neskatoties uz visām sastrādātajām muļķībām, šis lēmums ir spļāviens sejā visiem


NA sviestā iesūnojušie vēlētāji balsos par NA.
Daudzi neies uz vēlēšanām vispār, arī tāpēc, ka dzīvo/strādā/mācās ārzemēs. Statistika to skaidri uzrāda - kritums no 89% 1993. gadā (5. Saeima) līdz 56% (pēdējās Saeimas vēlēšanas).
Toties ultrakreisais parists aizies barā. Un ierēdņi aizies, lai nepieļautu, ka jaunās varas slota viņus utilizē. Tā tas notika arī RD vēlēšanās.

Atbildēt

formula

07.01.2022. 20:07

Vai tad nebija tā,ka viens totalitārs režīms bija aizbēdzis, bet otrs vēl nebija ieradies, taču letiņi jau sāka savu asiņaino tīrīšanu?

Atbildēt

fakts

07.01.2022. 19:41

Palasot grāmatu par Kārsavas pilsētas vēsturi, kurā no Latvijas arhīva materiāliem publicētas aculiecinieku liecības, redzams, ka tieši vietējo iedzīvotāju grupējumi veica navējošos un laupošos uzbrukumus Kārsavas ebrejiem 1941. gada jūlijā, par ko vēlāk saņēma sodu no vācu komendanta, jo šīs darbības veica bez vāciešu pavēles un uzraudzības.

Atbildēt

nebūs vis vienkārši

07.01.2022. 19:22

»

smaids

mierina vienīgi doma, ka nākamajās vēlēšanās būs ļoti vienkārši izvēlēties par ko balsot... neskatoties uz visām sastrādātajām muļķībām, šis lēmums ir spļāviens sejā visiem


jo par šo žīdu likumprojektu nobalsoja arī opozīcija - Saskaņa un ZZS. un vēl jo nevienkāršāk ir tas, ka NA paši iebīdīja žīdu par prezidentu, kas šo likumu visdrīzāk apstprinās. Helmaņa raksts vispār ir tāda neveikla gaisa jaukšana, jo kas tad ir viņš pats? it kā NA, bet patiesībā nācis no ZZS, un Ogrē ZZS un NA ir kopīgā sarakstā! Tātad Helmanis izliekas, ka nepazīst savus kolēģus, kuri caursita šo žīdu likumprojektu! Vai nav smieklīgi? Izskatās pēc nožēlojama mēģinājuma celt NA reitingu pirms Saeimas vēlēšanām, notušējot NA pašas saistību ar žīdu likumprojektu!

Atbildēt

fakts

07.01.2022. 18:44

Atklāti nacistisks Saeimas lēmums- īpašumtiesību noteikšana pamatojoties uz tautību.

Atbildēt

Domātāji, kad vēders ir izgājis.

07.01.2022. 18:35

Aleksandrs Kiršteins (NA): „Attīstībai/Par” ir radījusi apzinātu politisko krīzi. Ja šāds likums iziet cauri Saeimai, tad ir jādomā, vai Nacionālajai apvienībai jāatrodas šādā koalīcijā."

Atbildēt

07.01.2022. 18:21

»

Tiesiskums

bija noilgusi atvainošanās,tagad atgriež mazumiņu no iznīcinātā un nolaupītā!Bet nodarītais-pastrādātais nekad netiks aizmirsts,nobendētos nevar augšumcelt.Lūgtim baiso gadu nepiesaukt,ZINĀM


atgriež gan cietušajiem, tikai atkal paņemot(represējot) no tiem vienkāršajiem darba cilvēkiem, kuri nebija neko un nevienam ļaunu nodarījuši.

Atbildēt

Es

07.01.2022. 18:20

Galvenais, kas jāzina, ir tas, ka šis cilvēktiesību ierobežošanas, policejiskas vardarbības un iedzīvotāju šķirošanas posms daudziem pagaidām liekas tikpat normāls, cik staļinistiskā vai nacistiskā terora pirmais posms, kad joprojām vairums neko neizjuta un neko nesaprata vai negribēja redzēt. Jo arī ebrejus uz koncentrācijas nometnēm taču veda ar likuma spēku un varu. Līdz procesi bija aizgājuši ļoti dziļi, un pakaļ sāka nākt ļoti daudziem - kuram kā pēc lielgabalu gaļas, kuram vešanai uz cietumu vai katorgu. Vēsture jāmācās!

Atbildēt

Es

07.01.2022. 18:14

Protams, ka tas nav pazemojums, jo, tīri loģiski, ja naciķi savā aprēķinā neatbalstītu šo valdību, šāda lēmuma nebūtu. Bet NA patīk i naudu dalīt, i uz garā beņķīša kā karsējmeitenēm sēdēt.

Izskatās, ka iegriezuši ir arī visi no KPL.LV (varbūt gatavo 3. balsojumā pārsteigumu).

Mana prognoze ir tāda, ka šo tiesiski unikālo lēmumu padarīs par precedentu un ar 40M nepietiks.

Atbildēt

Provakseris

07.01.2022. 17:42

Mums vienalga.

Atbildēt

Tiesiskums

07.01.2022. 17:28

bija noilgusi atvainošanās,tagad atgriež mazumiņu no iznīcinātā un nolaupītā!Bet nodarītais-pastrādātais nekad netiks aizmirsts,nobendētos nevar augšumcelt.Lūgtim baiso gadu nepiesaukt,ZINĀM.

Atbildēt

RP

07.01.2022. 16:58

»

Bezkompromisa beztiesiskums

Visi cilvēki ir vienlīdzīgi, BET ja tev ir līks deguns un ķēriens uz rebēm, tad tu esi vienlīdzīgāks


Atceros pieaugušos runājam par ņagu maucējiem čekas pagrabos. Toreiz teica ''žīdi''.

Atbildēt

savādi

07.01.2022. 16:20

Kāpēc "neapmierinamie" neiesniedz pieteikumu Satversmes tiesā? Lai tā dod savu vērtējumu!

Atbildēt

vietejais

07.01.2022. 16:18

Man vienkārši trūkst vārdu lai izteiktu sašutumu.It kā vēlējām labākos cilvēkus, bet izrādās ka rīkojas kā zīdītāji bez jebkādas morāles.Man kauns par šo cilvēkveidīgo zīdītāju rīcību.

Atbildēt

Skolnieciņš

07.01.2022. 16:09

»

lauķis

Skolnieciņ,nedzen purgu.Mēs esam Radītāja daļa,mūsos ir Dieva dzirksts.Mēs paši esam Dievi tikai gribam būt "svoloči


Lūdzu, nesludini monoteismu jeb viendievību (ticību vienam Dievam). Lauķi, palielam Tu sludini to pašu, ko kristieši. Tagad Ikšķiles bīskaps Meinards (Meinards fon Zēgebergs) un Rīgas bīskaps Alberts (Alberts fon Bukshēvdens) laikam savos kapos skaļi priecājas, ka viņiem izdevies Baltu tautām uzspiest Bībeli un iznīcināt ticību vietējiem Dieviem un Dievietēm. Tavs sludinātais monoteisms atbilst moderno kristietības konfesiju Bībeles interpretācijai, Amerikā moderno kristietības konfesiju ir daudz. Protams, klasiskās kristietības konfesijas (katolicisms, pareizticība) Tevi palielam uzskatīs par ķeceri. Bet Tu runā kā īsts kristietis, kā gojs (neebrejs), kurš pielūdz ebreju cilts Dievu Jahvi jeb Dievu Jehovu.
Ar sentēvu pagānisko ticību un dievturību Tev nekāda sakara nav. Tu runā tā, it kā Tu būtu profesionāls baznīcēns, kuru Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātē bakalaura programmas ietvaros apmācīja, kā pareizi runāt ar pagāniem. Jebkurā teoloģiskā diskusijā jebkurš musulmanis, kurš ir lasījis Korānu un visvisādus Korāna atvasinājumus un jaundarinājumus, bet nav studējis dabaszinātnes, psiholoģiju, filozofiju, kulturoloģiju, varēs tevi šajā diskusijā pievarēt un nokautēt. Musulmaņi ātri Tev priekšā pateiks, ka Tavs Radītājs ir Allāhs.
Ja jau Tev ir laiks, enerģija un drosme, tad kāpēc Tu necīnies pret kristīgo baznīcu un kristīgajām sektām (kuru mūsdienu Latvijā ir daudz jo daudz)? Kāpēc Tu cīnies pret dievturību un daudzdievību? Latvijas vēsturē jau bija tāds Izraēla dēls. Viņu sauca Simons Šustins. Un dievturus, uh, kā viņš nīda.
Ar cieņu pret daudzdievību, dievturis Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Fakts

07.01.2022. 16:00

»

Muļķītis

Nesaprotu ,Dzintara kungs, kāpēc Jūsu NA sēž vienā laivā kopā ar šiem nodevējiem. Tātad arī NA ir tik pat politiski pērkama, kā tās partijas, kas kalpo Amerikas žīdiem, kas ir uzstādījuši tādas prasības par militāru un politisku atbalstu Latvijai.Es, kā zem nabadzības līmeņa dzīvojošs pensionārs, būšu...


Viss sen izrēķināts: "par" šo likumu balsos A/Par, JV, Saskaņa un vēl varza neatkarīgo deputātu, droši vien precīzi izskaitļots, lai dabūtu 51 % balsu, pat ja NA nebalsos. Jūs - krievmīļi - jūsu mīļā Saskaņa gan balsos par šo likumu

Atbildēt

Uneko

07.01.2022. 16:00

https://nra.lv/latvija/40319-grutups-ebreju-kompensaciju-prasitaji-nekad-vairs-nenaciet.htm?fbclid IwAR2OErP_XQoVsw_AM7sUXtaLIwOarC9IiJpuMXDrV1OQIEgBPYtrWnhaADI

Atbildēt

Jautājums

07.01.2022. 15:56

»

Mārtiņš Bondars

Egil, tad kāpēc NA atrodas ar mums vienā koalīcijā? Tā kā NA neatbalsta šo Kariņa un pārējās koalīcijas labas gribas žestu, tad varbūt NA ir laiks izstāties no koalīcijas un valdības


vai varat precizēt, ko tas nozīmē "koalīcijas labas gribas žests"? Kāpēc pret savu tautu koalīcija rāda tikai vidējo pirkstu un varaskāri? Kā lai mēs - Latvijas sabiedrība- izlūdzamies koalīcijas "labās gribas žestus"?

Atbildēt

lauķis

07.01.2022. 15:56

»

Skolnieciņš

Nu, nemēģini manu viedokli noslāpēt ar zinātnisko ateismu. Pastāsti savu viedokli baznīcēniem. Viņi Tevī ieklausīsies


Skolnieciņ,nedzen purgu.Mēs esam Radītāja daļa,mūsos ir Dieva dzirksts.Mēs paši esam Dievi tikai gribam būt "svoloči"
Par tiem kas pārdevuši dvēseles ir atsevišķs stāsts.

Atbildēt

Latvijas žīds

07.01.2022. 15:51

»

Interesanti!

Kas ir tie nodevēji,kuri liek mīnusiņu zem Helmaņa viedokļa


Visdrīzāk krievvalodīgā okupanta suharenko pakalpiņi. Okupant suharenko, ar kādām tiesībām tu piesavinies naudu par manu senču un radu īpašumiem?

Atbildēt

Fakts

07.01.2022. 15:50

»

Rakstvedis

Tas ir nožēlojami. Ja vien lēmuma pieņēmēji ir pie pilna saprāta, tad redzu tikai divus pamatojumus šādai rīcībai - nenormāls kompromats par kādu (kādiem) pie varas esošajiem (un tā šādā gadījumā nevar būt kādas banālas apsūdzības korupcijā vai tml, te jābūt kaut kas nopietns - narkotiku kontrabanda...


Visai A/Par skapji pilni ar skeletiem, turklāt Bondaram taču vajag kādu, kas sedz viņam piespriestos sodus (varbūt tie tiks segti no mūsu 40 miljoniem?). Par A/Par - viss skaidrs, bet kāpēc pārējās koalīcijas partijas to klusējot akceptē, tas nu gan nav skaidrs. Vēlētāji, atceramies katrā tikšanās reizē ar Saeimas kandidātiem uzdot viņiem visus šos neērtos jautājumus!

Atbildēt

"Pieneņgalvas projekts"

07.01.2022. 15:35

Trīs sasaukumus pieneņgalvu bīdīja pirmās amatpersonas amatā, kad beidzot izdevās, saviem brāļiem samaksāja 40 miljonus un izsaimniekoja 17 miljardus, kurus ierakstīja ārējā parādā. Lai ātrāk nodzēstu iezemiešu smadzenes no šiem faktiem uzspieda obligāto vakcināciju - smadzeņu formatēšanu.
Tas tikai ir politekonomiskais bizness, nekā personīga, vieni var visu, otri netiek pieskaitīti cilvēkiem.

Atbildēt

noklus'et'a paties'iba

07.01.2022. 15:22

T'a nav vald'iba, kas vada Latviju, bet SABA stra'd'ajo'sie padomju laiku mantojuma 'cekas atraugas, v'esture p'arakst'ita un ir v'el mulki, kas tic tam visam, tolalitars rezims, kas EU ,,demokratijas,, mirazas aizsega turpina darboties iznicinot pamat nacijas iedzivotajus ar visadam represijam, vakcina ir sakums, kas bus talak????

Atbildēt

pilsonis

07.01.2022. 15:20

Ja saeima pieljauj Valsts reketeeshanu, tad taa ir jaatlaizj, jo neieveero Valsts intereses, - un jaaformee naakamaa. Ja jautaajums ir tik buutisks, tad referendumaa vareeja noskaidrot, kaa pilsonji izlems sho jautaajumu. Vismaz tad saeima buus saglabaajusi savu godu, un arii prezidents nebuutu nonaacis zem sitiena....

Atbildēt

Skolnieciņš

07.01.2022. 15:07

»

Patiesais

Latvija ir stipri mocījusis un spīdzinājusis ēbrejus, tādēļ ir pienākums kaitējumu. Viss pareizi, jeb vienkārši- duraki


https://titania.saeima.lv/LIVS13/saeimalivs2_dk.nsf/0/D13D9E48D9BF3E53C22587C20045680B?OpenDocument [Nobalsojušo 13. Saeimas deputātu saraksts]

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...