Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Interesanti!

07.01.2022. 15:07

Kas ir tie nodevēji,kuri liek mīnusiņu zem Helmaņa viedokļa?

Atbildēt

Skolnieciņš

07.01.2022. 15:05

»

lauķis

Nu nav ne gaišie ne tumšie dievi,esam mēs paši.Nebūs nekādu saulvežu.Kādi būsim paši tāda būs arī dzīve


Nu, nemēģini manu viedokli noslāpēt ar zinātnisko ateismu. Pastāsti savu viedokli baznīcēniem. Viņi Tevī ieklausīsies.

Atbildēt

Patiesais

07.01.2022. 15:02

Latvija ir stipri mocījusis un spīdzinājusis ēbrejus, tādēļ ir pienākums kaitējumu. Viss pareizi, jeb vienkārši- duraki.

Atbildēt

dievturis Skolnieciņš

07.01.2022. 14:51

Es ticu Dieviem un Dievietēm. Es ticu dvēseles daudz šķautņainībai (cilvēkam ir miesa, dvēsele un gars). Es ticu dvēseļu nemirstībai un neievainojamībai. Es ticu reinkarnācijai (dvēseļu pārdzimšanai un pasauļu mainībai). Es ticu paralēlajām pasaulēm un multivisumam. Es ticu, ka gaišie Dievi ir radījuši cilvēci, un ka gaišie Dievi aizstāv cilvēci no tumšajiem Dieviem. Ar cieņu pret sentēviem, dievturis Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

muļķe

07.01.2022. 13:51

»

Kādai koriģēšanai, muļķe?

Levits likumu neparaksta, jo viņam ir veto tiesības, jo ir teicis, ka nepienākas ebrejiem kompensācijas


levits likumu neparaksta,jo viņam ir veto tiesības u.t.t.Tieši tā.Pilnīgi piekrītu.Nezinu,kālab mani par muļķi nodēvēji.Tad jau pats arī esi muļķis,jo mūsu domas pilnīgi sakrīt.Kad prezidenti atdod parlamentam atpakaļ likumus pārstrādāšanai tā pati koriģēšana vien sanāk.

Atbildēt

fredis

07.01.2022. 13:49

»

Žīds ir pareizais vārds

“Ebrejs” ir žīdu PSRS izdomājums


Vai kāds aizliedzis lietot vārdu žīds? Lietuvā un Polijā, kur viss kārtībā ar pašcieņu, oficiālā saziņā lieto vārdu žīds un viņiem ir oficiāla tautība žīds. Latvijā žīdu gandrīz vairs nav - ir tikai no Baltkrievijas un Krievijas ielīduši okupanti, kuri sevi dēvē par ebrejiem! Tas ir fakts - starp Latvijas okupantiem ir kolonistiem ir daudz krieviski runājošu ebreju un daudz krievu.

Atbildēt

Muļķītis

07.01.2022. 13:48

»

Dzintars

Labdien...


Nesaprotu ,Dzintara kungs, kāpēc Jūsu NA sēž vienā laivā kopā ar šiem nodevējiem. Tātad arī NA ir tik pat politiski pērkama, kā tās partijas, kas kalpo Amerikas žīdiem, kas ir uzstādījuši tādas prasības par militāru un politisku atbalstu Latvijai.Es, kā zem nabadzības līmeņa dzīvojošs pensionārs, būšu spiests atdot savu pensijas daļu (IIN 20% apmērā) izmanīgiem Latvijas miljonāriem - žīdiem. Ko darīs mūsu politiķi, kad Krievija pieprasīt kompensāciju pēc viņu uzskata represētajiem krieviem, latvijai atjaunojot neatkarību?

Atbildēt

Piebalgas čangalis

07.01.2022. 13:15

»

represijās cietušio nauda pie sarkanajiem čangaļiem

loģiski...ebrejiem atdod naudu par īpašumiem? Neviena iebilduma. Es neesmu čangals, nezogu, neatņemu...ja kāds č tajos ievācies,,, nu kauns jau visai Latvijai


Tad jau Piebalgas pusē būs dzīres! Piebalgas čangaļi svinēs 3 nedēļas. Nez kā to pārdzīvos Piebalgas slātavieši?

Atbildēt

nu

07.01.2022. 12:57

kad beidzot to kretīnu ar šķībo ģīmi ietupinās !

Atbildēt

represijās cietušio nauda pie sarkanajiem čangaļiem

07.01.2022. 12:56

loģiski...ebrejiem atdod naudu par īpašumiem? Neviena iebilduma. Es neesmu čangals, nezogu, neatņemu...ja kāds č tajos ievācies,,, nu kauns jau visai Latvijai

Atbildēt

esmaijai

07.01.2022. 12:54

saraksts publicēts šodienas la.lv.Māras libekas rakstā.No kā jums redzams,ka Levits meloja?Levitam šeit nebija nekādas teikšanas.Balsoja Saeima.Vienīgais,ko Levits var darīt tad,kad likums tiks pieņemts trešajā lasījumā,ir atdot to atpakaļ koriģēšanai.levits nav rosinājis pieņemt šādu likumu.Tas ir Attīstībai/Par un JV darbs ar vienbalsīgu Saskaņas žīdu ,krievu un latviešu atbalstu.

Atbildēt

priesteris Skolnieciņš

07.01.2022. 12:28

Ironiski. Priekš dievturiem neko neceļ. Bet ”Nacisma upuru piemiņas memoriāls Rumbulā” izskatās pēc pagāniskas svētvietas. Vienīgi no turienes ir jāizmet ebreju simbolika un ebreju svečturis. Svečtura vietā ir jānovieto Pērkona – Debesu Tēva elks, uz kura ir redzams pērkonkrusts. Latvijā nav neviena Latvju Dievu tempļa, bet viss čum un mudž no baznīcām, kristīgajām sektām un retām sinagogām. Tāda sajūta, ka senebreju mitoloģija ir fašisma iemiesojums. Sentēvu Dievi ir aizmirsti, bet ebreju fašisms ir kļuvis par ticību. Nu, jā. Atliek vien lūgt Sentēvu Dievus. Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

priesteris Skolnieciņš

07.01.2022. 12:22

Ir cilvēki, kas nemitīgi runā par latviešu vainu holokaustā. Es, protams, nenoliedzu, ka bija saujiņa latviešu, kas saistīti ar holokaustu, taču tādā gadījumā mums kārtīgi jāskatās tas nozīmē, ka ebreji represēja arī savējos. Varbūt tagad mums parēķināt savus zaudējumus un pieprasīt Izraēlai vai ASV ebreju kopienai tos samaksāt? Aptuveni 70% no 1941. gadā izsūtītajiem gāja bojā. Mani vienkārši pārsteidz Latvijas amatpersonu gļēvā atrunāšanās par šo kompensāciju jautājumu taisnībai acīs, un es runāju par 1941. gada 14. jūnija deportācijām, kas, kā zināms, notika pirms kara un pirms holokausta. Toreiz neproporcionāli daudz ebreju piedalījās latviešu izsūtīšanā. Kreisās propagandas apdullināti, daudzi no ebrejiem stājās strādnieku gvardē, darbojās dažādās represīvās institūcijās, čekā, milicijā. Un tie ir nepilni 10 000 ebreju. Starp izsūtītajiem arī bija kāds tūkstotis ebreju, bet šīs amatpersonas varēja pateikt tikai vienu lietu: ”visiem, kam vajadzēja atdot īpašumus, tie tika atdoti, un tagad vairs nenāciet un neklaudziniet pie mūsu durvīm!”. Ir lietas, ar kurām nekādā gadījumā nedrīkst tirgoties. Nedrīkst tirgoties ar tautas vēsturi un nacionālo pašapziņu. Punkts. Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

ko sēsi to pļausi

07.01.2022. 12:21


"Grūtups Tirgoties ar savas valsts vēsturi nav valsts vīra cienīga rīcība"


Šajā video Grūtups skaidro , kā piestādīt rēķinu pasaules ļaunumam žīdiem .


Tautas gudrība , Ja tu lieciet - tad tevi lieks vienmēr

Atbildēt

Latvietis

07.01.2022. 12:21

Šī valdošā kliķe jau sen pierādījuši, ka viņiem neinteresē Latvijas labklājība. Šī kliķe tendēta uz Latvijas iznīcināšanu. Šī kliķe ir bīstamāka par padomju režīmu, jo šie atklāti pārkāpj Cilvēktiesības un LR Satversme vairs nav spēkā tāpat kā padomju laikos. Šie atklāti ņirgājās un soda jebkuru, kam viedoklis nesaskan ar režīma viedokli. Un pašiem nekādas atbildības par rupjiem Cilvēktiesību un Satversmes pārkāpumiem!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

07.01.2022. 12:11

»

ESMAIJA

Tas baisākais šajā lietā ir tas šie nekauņas ir to pēcnācēji, kas dzina aiz nagiem naglas un dzīviem dīrāja ādu, cietuma kamerās iespundētiem latviešiem. Par šīm šausmām uzzināja tad, kad šie slepkavas bija aizmukuši līdzi krievu armijai un piederīgie atrada un redzēja, kas ir noticis. Tā dēļ es arī...


Tas nabaga deputāTELIS jau neko nevar izmainīt ! Bet stāties reiz TAUTAS TIESAS PRIEKŠĀ viņiem tomēr vajadzēs... Šodienas www.tautastribunals.eu(Pārmaiņas.Komentārs par R. Bunera rakstu) ir labs raksts par šo jautājumu.Tas levita purns vien jau izsaka visu. Ja uz to paskatās pirms nakts miera, tad uz NAKTS MIERU vari vairs necerēt !

Atbildēt

priesteris Skolnieciņš

07.01.2022. 12:08

Kāda saistība ar šo ir Latvijai, kura šinī laikā bija okupēta!? Daudzi Latvijas iedzīvotāji, kuru senčiem ir piederējuši īpašumi pirms 1940. gada arī nav tos atguvuši un nav saņēmuši kompensācijas – termiņi iztecējuši. Restitūcijas process ir beidzies! Daudzi par senču īpašumiem uzzin tikai pēc restitūcijas procesa no arhīviem utl. Tad kāpēc ebrejiem ir jābūt par izņēmumu atšķirībā no pārējiem!? Drīzāk par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavinātajiem nekustamajiem īpašumiem kompensācijas, agrāk vai vēlāk būtu jāmaksā PSRS mantiniecei Krievijas Federācijai, šo darbību līdzdalībniecei, gan arī realizētājai. Latvijas Republika nav vainīga tā laika notikumos.
Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

07.01.2022. 11:57

Egil, tad kāpēc NA atrodas ar mums vienā koalīcijā? Tā kā NA neatbalsta šo Kariņa un pārējās koalīcijas labas gribas žestu, tad varbūt NA ir laiks izstāties no koalīcijas un valdības?

Atbildēt

Lapsene

07.01.2022. 11:56

Vispirms ir jābeidz lietot vārdu ebreji, kas apzīmē tikai reliģisku piederību un kura izmantošanu veicināja Krievijā iedibinātais vārds "žīds"kā lamuvārds. Žīds ir tautas apzīmējums tāpat kā latvieši, krievi, igauņi utt.. Latviešiem gadu simtiem cauri stīdz kalpa sindroms - kalpojām komunistiem, tagad lienam bez ziepēm ASV žīdu kopienai... Kā vispār var iedomāties, ka mūsu vastij, lasi, katram no mums, jājūtas vainīgam par to, kas notika vācu okupācijas laikā ar žīdu tautu un ka mums ir jākompensē pārinodarījums? Kas tie par politiķiem, ko esam ievēlējuši un ko viņi pārstāv, tikai ne mūs, bet savas intereses, gan jau Bondaram apsolīts kāds kumoss, lai var nosegt parādu par Krājbankas izsaimniekošanu!

Atbildēt

priesteris Skolnieciņš

07.01.2022. 11:54

Es gaidu, kad Latvijas ebreju kopiena atmaksās nesen izdiedelētos 40’000’000 eiro! Studenti arī grib ēst! Labāk šo naudu valdība būtu atvēlējusi nabadzīgajiem latviešu studentiem ikdienas izdevumu segšanai. Es saprotu, ka ebreji ir cietuši tāpat kā čigāni (romu tauta) un citas tautas, bet šoreiz Latvijas ebreju kopiena šauj pār strīpu. Covid-19 krīzes laikā šāda Latvijas ebreju kopienas rīcība ir vistīrākā nekaunība un cinisms. Manī nav nekādas cieņas pret Latvijas ebreju kopienu. Viņu rīcība ir zemiska un atbaidoša. Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Eduards Lunis

07.01.2022. 11:52

---Kamdēļ te tā notiek viss!?
Kamdēļ vara Tautu p.s-
Visās Kamasutras pozās,
Nu jau trīsdesmit gadu dozās...!
Ir acīmredzami-VISUS ŠOS ,,BRĪVĪBAS UN DEMOKRĀTIJAS ,,GADUS LATVIJAS VALSTS UN TĀS TAUTA TIEK IZNĪCINĀTA,LAI SLĒPTU SAVU NOZIEGUMU PĒDAS. TĀPĒC;
--2022.G. 4.MAIJS-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
Sanāksim, izvērtēsim varturu nodarīto kaitējumu, izteiksim nosodījumu un atņemsim iespēju valdīt! Izvēlēsi Pagaidu valdību!
Latvijas Glābšanas komisija Tel 26875965

Atbildēt

jā, bet...

07.01.2022. 11:48

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pagaidām vēl ir "viņu" laiks. Ja nemaksāsi, tad visur tiksi bloķēts ! Bet mūžīgi jau tas tā nebūs


"Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs,
Tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs..."
/J. Rainis/

Atbildēt

ESMAIJA

07.01.2022. 11:41

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pagaidām vēl ir "viņu" laiks. Ja nemaksāsi, tad visur tiksi bloķēts ! Bet mūžīgi jau tas tā nebūs


Tas baisākais šajā lietā ir tas šie nekauņas ir to pēcnācēji, kas dzina aiz nagiem naglas un dzīviem dīrāja ādu, cietuma kamerās iespundētiem latviešiem. Par šīm šausmām uzzināja tad, kad šie slepkavas bija aizmukuši līdzi krievu armijai un piederīgie atrada un redzēja, kas ir noticis. Tā dēļ es arī saprotu tālākejošās sekas... Un nu viņi ir klāt, jo - nemaz nešaubos - ka tieši ar viņu gādību tas žīds tika par prezidentu. Atceros, ka viņam cilvēki tūlīt pēc ietikšanas šajā krēslā, jautāja - kā viņš uz šo lietu skatās un vai viņš šo prasību atbalstīs. Viņš meloja,kā tas tagad redzams, ka neatbalstīs. ŠIM IZDZIMTENIM nav ne kauna ne goda, var melot , var nepildīt solījumus, var ar no budžeta pagrābtu naudu uzpirkt tos, kas sauc sevi par deputātiem, BET tā vietā , lai kalpotu saviem vēlētājiem, kalpo šim nelietim, var sludināt, ka šī valdība rūpējas par katru cilvēku, laikā, kad turpat 100 tūkstoši ir padzīti no darba... var pilnām saujām grābt tautas ar sviedriem pelnīto, kad Cilvēkiem jālūdz ziedojumi bērnu un pašu dzīvības glābšanai, jo miljoni jāatdod tiem, kas nemaz tik sen te mauca cilvēkiem nagus. Jā - un lūgums kam tas ir iespējams , publicēt pilnu sarakstu, kas balsoja - PAR

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

07.01.2022. 11:28

Pagaidām vēl ir "viņu" laiks. Ja nemaksāsi, tad visur tiksi bloķēts ! Bet mūžīgi jau tas tā nebūs !

Atbildēt

priesteris Skolnieciņš

07.01.2022. 11:14

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture. Pretrunīga. Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

priesteris Skolnieciņš

07.01.2022. 11:12

titania.saeima.lv/LI..04CE4B8?OpenDocument LP teksts (saeima.lv) Mārtiņš Bondars tik fanātiski lobē Latvijas ebreju kopienas tiesības, ka mati no tā ceļas stāvus. Bet kamdēļ Bondara kungs tā uzvedas? Kāpēc Bondara kungs spītīgi klusē par Simona Šustina noziegumiem pret latviešu tautu, it īpaši pret dievturiem? Kāpēc Bondara kungs ir apmāts ar lielebreju šovinismu un Pobedas kultu (9. maija svinētāju kultu)??? Kas ir Mārtiņš Bondars? Uzvārds (Bonders, Bondars un tamlīdzīgi) ir radies no krievu vārda «bondarj» — mucu meistars. Visticamāk Bondaru dzimtas probands (ciltstēvs) pelnīja iztiku ar mucu izgatavošanu. toldot.ru/life/lnames/lnames_28489.html? © 2002–2021 «Toldot Jiešurun» Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Хм

07.01.2022. 11:11

»

Dzintars

Labdien...


Результаты голосований можно видеть в протоколах Сейма. Если вам лень сделать даже такой шаг, то и от всех остальных действий будет такой же пшик.

Atbildēt

lauķis

07.01.2022. 11:02

»

Dzintars

Labdien...


Vai var vinnēt kazino spēlējot pēc kazino noteikumiem ar iezīmētām kārtīm?
Tikai senlatviešu dievs a nu ka tu pats.

Atbildēt

Dzintars

07.01.2022. 10:58

Labdien.
Laiks uzsākt vākt parakstus portālā''Mana Balss'', lai varētu pieprasīt sodīt tos , kas lēmuši , ka Latviešiem ir jāmaksā par Hitlera un Staļina nodarīto ''žīdu '' īpašumiem. Tad redzēsim vai šo iniciatīvu atbalstīs.
Lūdzu visiem kam rūp Latvijas Valsts liktenis , sūtiet uz Saeimu pieprasījumu , par to kuru deputāti iar balsojuši par šīm kompensācijām ''žīdiem'', UN TAD ZINĀSIM KURI IR TIE, KAS UZSPĻAUJ MUMS VISIEM UN LATVIEŠIEM JUSTIES VAINĪGIEM PAR CITU NODARĪJUMIE.Sniedziet pieprasījumus saeimā un redzēsim , kā sāks raustīties šie valsts ''nodevēji''.

Atbildēt

lauķis

07.01.2022. 10:54

Iesaku jūtūbā noskatīties rullīti ar šo nosaukumu
Регент Императора в Минске. Мир в жестких руках Князя Юсупова, он же Сталин, он же Лукашенко.
Noskatīties,padomāt un tad izteikt viedokli.

Atbildēt

Žulis

07.01.2022. 10:52

»

ha-ha

Helmanis tikai ir ar mieru maksāt kompensācijas okupācijas režīma upuriem -izsūtitajiem,černobiļas upuriem.Līdz ar to jau ir atzīta Latvijas valsts un to pilsoņu atbildība un dalībā noziegumos,kurus ir veicis padomju okupācijas režīms,kura pārstāvji lepojas valsts amatpersonu sarakstu titulsarakstos...


Latviju šodien pārvalda nevis okupācijas režīma mantinieki, bet tas pats okupācijas režīms. Tādēļ ir tikai likumsakarīgi, ka šis režīms visos iespējamos veidos atbalsta savējos. Tam, no kādām partijām Saeimā ievēlē deputātus ir maza nozīme, jo Saeima pieder šim okupācijas režīmam un jebkuras partijas deputāti automātiski kļūst par šī okupācijas režīma kalpotājiem.

Atbildēt

TaliTraliValdis

07.01.2022. 10:45

Das ist смешно & a little sad.
Latviski – garlaicīgi.
Рекомендую читать текст ТопикСтартера проезжая по трассе Рига-Юрмала.
Piedziedot - Tā zeme ir mūsu, tās pilsētas mūsu, Un mūsu šī Baltajā jūra mūždien”

Atbildēt

ir tāda būšana

07.01.2022. 10:36

Levit/Knariņ kliķe rullē!

Atbildēt

Jukums

07.01.2022. 10:27

Diemžēl, šādam netaisnīgam lēmumam ir vairākas negatīvas sekas - tas vēl vairāk sašķeļ tautu tas rada ne mazus zaudējumus valstij, tas morāli pazemo Latvijas valsti, kura nekādā ziņā nav atbildīga par okupācijas varu nelietībām, tas mēģina uzlikt morālu atbildību par žīdu šaušanu arī uz Latviju.
Es teiktu, ka, redzot šādu lēmumu, pat Žanis Lipke kapā otrādi apgrieztos.
Zīmīgi, ka atkal te visiem pa priekšu skrien nodevīgā AP partija.

Atbildēt

josifs

07.01.2022. 10:25

Pēc Šņores stāstītā sapratu ka tā nauda tika pasūtīta no kriminālo elementu no amrikas,kopienas rabins krupņikovs ir sēdējis vienā cietumā,par mahinācijām.

Atbildēt

kkk

07.01.2022. 10:22

Protams, arī pederastu partijai vajadzēja samaksāt.
Iespējams ka foto iemūžinātajā brīdī apspriež summas apmēru.

Atbildēt

kkk

07.01.2022. 10:19

Viss vienkārši - žīdi samaksāja nacionālajām prostitūtām un saņēma labvēlīgu lēmumu - 40 miljonus.
Skaidrs profits - jo NA prostitūtas atdevās par ievērojami zemāku summu.

Atbildēt

ha-ha

07.01.2022. 10:18

Helmanis tikai ir ar mieru maksāt kompensācijas okupācijas režīma upuriem -izsūtitajiem,černobiļas upuriem.Līdz ar to jau ir atzīta Latvijas valsts un to pilsoņu atbildība un dalībā noziegumos,kurus ir veicis padomju okupācijas režīms,kura pārstāvji lepojas valsts amatpersonu sarakstu titulsarakstos,kūrē valsts drošību,aizsardzību un valsts pārvaldi.Līdz ar to kompensācijas ebrejiem saņems bijušie okupācijas režīma aktīvisti,tāpat ka šādas kompensācijas Latvijas valsts jau sen maksā citiem okupācijas režīma aktīvistiem,tā padarot Latvijas valsti par apzinīgu okupācijas režīma mantinieci un visas tās pilsoņus arī materiāli atbildīgus par okupantu noziegumiem.

Atbildēt

Dings

07.01.2022. 10:17

Žīds prezidents un žīdu atbalstoša valdība!

Atbildēt

E. Levits

07.01.2022. 10:16

E. Levits, sei pieteicot VP amatam, skaidri norādīja, ka ir pret šīm kompensācijām ebrejiem. Vai cerat, ka šis žīds nav piekrāpis visus Latvijā? Velti cerat! Viņš parakstīs likumu, ar ko piešķirs tās kompensācijas! Tikai tāpēc viņš ir tajā Rīgas pilī!

Atbildēt

smaids

07.01.2022. 10:11

mierina vienīgi doma, ka nākamajās vēlēšanās būs ļoti vienkārši izvēlēties par ko balsot... neskatoties uz visām sastrādātajām muļķībām, šis lēmums ir spļāviens sejā visiem

Atbildēt

!!

07.01.2022. 10:11

uz visa kopējā fona, kas šobrīd darās Latvijas valdībā un valstī kopumā, šis tāds nieks vien ir ....mums taču ir nauda, kā vēl nekad

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

07.01.2022. 10:03

Visi cilvēki ir vienlīdzīgi, BET ja tev ir līks deguns un ķēriens uz rebēm, tad tu esi vienlīdzīgāks.
P.S. Un kādi uzvārdi figurēja čekistiem, kuri 1940.gadā Baltezerā šāva latviešus...

Atbildēt

Rakstvedis

07.01.2022. 09:56

Tas ir nožēlojami. Ja vien lēmuma pieņēmēji ir pie pilna saprāta, tad redzu tikai divus pamatojumus šādai rīcībai - nenormāls kompromats par kādu (kādiem) pie varas esošajiem (un tā šādā gadījumā nevar būt kādas banālas apsūdzības korupcijā vai tml, te jābūt kaut kas nopietns - narkotiku kontrabanda, pedofilija, kaut kas ļoti netīrs) vai arī slavenas naudas mazgāšanas bankas apsolījums vismaz pusi atgriezt atpakaļ. Bet vispār tas ir spļāviens sejā visai tautai. Es piekrītu, ka ebreji ir cietuši, tikai tiem cilvēkiem, kuri saņems šo te zaudējumu atlīdzību, ar cietušajiem nav pilnīgi nekāda sakara. Līdzīgi būtu, ja es saņemtu kompensāciju par to, ka kāds izvaroja manu kaimiņieni, jo es taču dzīvoju viņai kaimiņos un mēs no rītiem sveicinājāmies.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...