Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jo

27.07.2018. 11:11

Ideja par Conexus nepirkšanu valstij, bet nodošanu privatizācijai citiem, īstermiņā var šķist pievilcīga, jo ļauj ietaupīt ap 100 miljoniem eur tautiešu kabatās. Tomēr ilgtermiņā šie paši miljoni aizies latviešu maksājumos par gāzes pārvadi tiem, kuri noprivatizēs. Liela iespejamība, ka tie nebūs vietējie, bet Rietumu vai Austrumu kapitālisti. Rezultātā ilgtermiņā miljoni Latvijas budžetam un tautai tāpat tiks zaudeti, bet papildus tiks zaudēta arī kontrole pār valsts drošībai nozīmīgu pārvades infrastruktūru.

Atbildēt

Jancis

27.05.2018. 11:01

tas valmieras čalis tikai pēc "nabaga" izskatās un "smalki" runā,bet patiesībā viltīgākais no viltīgiem,VECĀ SKOLA!?

Atbildēt

Ivars Zariņš ir ilumināts

26.05.2018. 21:32

Vistīrākais.Visideālākais. Jo kā Saskanas pārstāvis raksta tikai revolucionāru patiesību. Pēc teorijas revolucionāri visi ir noziedznieki. Zarņš tēlo tautas intereses no Saskaņas, faktiski ataino iluminātu uzvaras un tās popularizē, bet neizstājas no prokremliskās Saskaņas.

Ktrkārt, cionisti ar Putina vadību Krieviju dzen bankrotā, lai izzagtu kā Latviju. Starp Trampu un Putinu nepastāv antagonisku pretrunu, viņi iznīcina goju valstis Krieviju un Ukrainu, slāvi skaitās lopi kā A. Priedītis.

Putins nostiprina varu komunistu metodēm, tuvākais cionistu centrs ir Krievijas FSB ar filiālēm LV - SAB, DP, Saeimas prezidiju un v p kanceleju, MK un ASV vēstniecību un Izraēlas vēstniecību.

Cionisti, nostiprinot V. Putina varu ar masu atbalstu, jau plāno izņemt US dol. apgrozību Krievijā ar piesaisti rublim. Tas būs varens trieciens Krievijas tautsaimniecībai, ko realizē Putins, melojot, ka tas nesīs Krievijai panskumus.

Atbildēt

Oktobrī jābalso par Ivaru,

26.05.2018. 20:49

pirms viņa visus svītrojot!

Atbildēt

Uldis

26.05.2018. 20:46

»

Zinātājai

Kucinskis ir ilumināts. Tāda ir visa Saeima un MK. Saeimas prezidijs un SAB. Tieši sab ar piekļuves izvēli valsts noslēpumiem ir iliminātu vadības centrs. ilumināti iznīcina Latvijas tautsaimniecību, valsti iedzenot nabadzībā, analfabētismā un iznīcinot veselības aizsardzību. Ilimināti izliekas par ...


Kādi vēl ilumināti? Freiberga, Zatlers, Vējonis, Pabriks, Kalvītis, Godmanis, Dombrovskis, Straujuma un Maizītis vienmēr ir bijuši kremļa interešu sardzē. Kam piešķirt pielaides un kam tās atņemt, tiek izlemts Maskavā, Dzeržinska laukumā.

Atbildēt

Kučinskis savā politiskajā pabeigtībā

26.05.2018. 20:43

simbolizē ar savu it kā mīksto neitralitāti vismežonīgāko žīdu cionistu politikas realizāciju. Tāpat kā A. Bērziņš, bij. V p, Kučiskis kā Bērziņš abi ir bijušie Valmieras komunisti un Izpildkomitejas vadītāji. Abi taisa veve- meme, plāta rokas, mahā, bet neko nepasaka, jo baiās, ka neizsprūk patiesība. Kolīdz Kučinskis ver muti, melu straume veļas.

Atbildēt

Ilumināti ir komunisti to dubultmorālē

26.05.2018. 20:39

»

pk

OIK ir likvidējams,tiesisko atbildību prasot no tā organizātoriem,tūlīt uz vietas


kāda ir Kučinskim, kura valdība izzog valsts un tautas kasi, piepildot cionistu žīdu kabatas. Visi OIK un Parex, Krājbanka utt. ir smalki realizēti zagļu plāni saskaņā ar nesodāmību, kas iekļauta spēkā esošā likumdošanā. Tikai terors var atbrīvot Latviju no žīdiem un žīdu kalpiem kā Kučinskis, latviešu tautas kapračiem.

Atbildēt

šie

26.05.2018. 20:36

nekad neapstāsies,un tas ir labi,jo tad mūs glābs okupācijas sociāldemokrāti.

Atbildēt

pk

26.05.2018. 20:23

OIK ir likvidējams,tiesisko atbildību prasot no tā organizātoriem,tūlīt uz vietas.
Tas pats attiecas uz valsts gāzessaimniecību-vispirms savu atdodam par sīknaudu,tad savu dārgi pērkam.

Atbildēt

Zinātājai

26.05.2018. 19:19

Kucinskis ir ilumināts. Tāda ir visa Saeima un MK. Saeimas prezidijs un SAB. Tieši sab ar piekļuves izvēli valsts noslēpumiem ir iliminātu vadības centrs. ilumināti iznīcina Latvijas tautsaimniecību, valsti iedzenot nabadzībā, analfabētismā un iznīcinot veselības aizsardzību. Ilimināti izliekas par latviešu tautas aizstsvjiem, ar šīm tiesībām realizē ppretējo - genocīdu.

Atbildēt

Gazprom gāzi Latvijai

26.05.2018. 06:59

pārdod dārgāk nekā Vācijai. Godmanes un Savicka Gaso pelna - nolādētie čekisti!

Atbildēt

Jèèè

26.05.2018. 03:01

Nu ir laiki pienàkushi, kad piedabùt premjeru atskaitìties deputàtiem par tautas naudas izlietoshanu .jàizmanto mediji....

Atbildēt

John and Jane Doe

25.05.2018. 20:19

aljo, kaads tur Uniper. Ruhrgas, privatizācijas rezultātā gāzes iepirka Ruhrgas :>


Atbildēt

ŽĀris un KMāris

25.05.2018. 19:58

»

Uldis

Es zinu, cik viegli pēc Savicka pasūtījuma bija uzcelt TECII 2. kārtu. Par tādu noziegumu, kas valstij jau ir nesis miljardu zaudējumus, Ķīnā ne tikai Dombrovskis ar Kamparu, bet vēl 1000 Vienotības neliešu būtu publiski nošauti


Latvenergo koncerna ieņēmumi 2017.gadā ir saglabājušies 2016.gada līmenī un sasniedz 925,6 milj. eiro. Saražotās elektroenerģijas apjoma pieaugums Daugavas HES ir sekmējis arī koncerna peļņas pieaugumu. Bez saimnieciskās darbības peļņu papildus pozitīvi ietekmēja arī uzņēmumu ienākuma nodokļa reforma Latvijā. Latvenergo koncerna EBITDA pārskata gadā ir palielinājusies par 38% un sasniedz 541,7 milj. eiro. Savukārt 2017.gadā koncerna peļņa ir 322,2 milj. eiro, un tā sastāv no koncerna ikgadējās saimnieciskās darbības rezultāta 173,1 milj. eiro un nodokļu reformas rezultātā reversētā atliktā uzņēmumu ienākuma nodokļa 149,1 milj. eiro[2]. No gūtās peļņas atbilstoši likumam "Par vidēja termiņa budžetu 2018., 2019., 2020. gadam" turpmākajos gados valsts budžetā maksājamo dividenžu paredzamais apjoms 2018.gadā ir 94,2 milj. eiro, 2019.gadā 132,9 milj. eiro un 2020.gadā 127,1 milj. eiro.

Atbildēt

Ojārs

25.05.2018. 19:55

Valdības darījums sakrita laikā ar sarkanmates aiziešanu no Saeimas.

Atbildēt

Uldis

25.05.2018. 19:24

»

Kaspars Gerchards

Dārgo Uldi, ja Jūs zinātu cik grūti bija OIK afēras pirmsākumi Ekonomikas ministrijas valsts sekretāram


Es zinu, cik viegli pēc Savicka pasūtījuma bija uzcelt TECII 2. kārtu. Par tādu noziegumu, kas valstij jau ir nesis miljardu zaudējumus, Ķīnā ne tikai Dombrovskis ar Kamparu, bet vēl 1000 Vienotības neliešu būtu publiski nošauti.

Atbildēt

Kaspars Gerchards

25.05.2018. 17:18

»

Uldis

Tas, kurš ir izsitis ķeblīšus zem Kalvīša, Godmaņa, Dombrovska un Straujumas kājām, noteikti būs adekvāts arī Kučinski pakritizēt


Dārgo Uldi, ja Jūs zinātu cik grūti bija OIK afēras pirmsākumi Ekonomikas ministrijas valsts sekretāram.

Atbildēt

Tādējādi, Valmieras politbandītu grupējumā

25.05.2018. 13:46

bija bij. v p A. Bērziņš, MP Kučinskis, prof. Osis, Navlis, Šadinovs, Škēle, Škēles sieva Kiki u.c.

Tā kā Lembergs ar saviem stipendiātiem kontrolēja Latviju kā Krievijas likumīgs zaglis, PSKP uzdevumā grāva Ventspils tranzītu, Latv. Kuģniecību, lai nebūtu nodokļu LV kasei, viņš Maskavas uzdevumā krievu biznesam piejaucēja Šleseru un Škēli un tā tas ir līdz šai dienai.
.

Viens no politbandītiem, kas bija un ir tajā grupā, kas nozaguši valsti, ir Kučinskis, kas turpina diversijas pret Latvijas tautsaimniecību. Tāda ir realitāte un nav spēku, kas varētu likvidēt šo sistēmu.

Atbildēt

TP, no kuras veidojās oligarhi,

25.05.2018. 13:38

atskaitot Lambergu, jo Lembergs ir no PSKP VDK Maskavas štatiem. No Krievijas kompartijas bandītiskā grupējuma, no kurienes Vova Putins.

Tautas partija nodrošināja valsts uzņēmumu prihvatizāciju. Centrs tam bija Valmieras grupējums - Šķēle, Naglis, Osis, Grūtups, Šadinovs un līdzskrējēji. Daudz muļķu, kas ticēja.

Izveidojās divi redzami oligarhi - Šķēle, Šlesers. Abi konfliktēja ar Lembergu, kamēr Lembergs ar Maskavas bandītiem abus piejaucēja, apvienoja vienā banā un saveda ar Krievijas politiskajiem bandītiem no Vovas Putina brigādes.

Atbildēt

zaza

25.05.2018. 12:47

Un pazemes krātuve nemaz nav privatizēta

Atbildēt

Tautas partijai

25.05.2018. 10:41

kurā bija Kučinskis kā viens no barvežiem, KNAB piesprieda 1 miljonu LVL soda naudu par priekšvēlēšanas aģitācijas pārkāpumiem. Politmafija izdarīja tā, ka sodu nesamaksāj. No nesamaksātā soda Kučinskis ir prporcionāli parādā valstij. Tas viņam negraucē turpināt diversijas pret Latvijas ekonomiku un tautsaimniecību kopumā. Vadzis ir pilns jau sen. Kaut kad tas noteikti lūzīs.

Atbildēt

Uldis

25.05.2018. 09:24

Tas, kurš ir izsitis ķeblīšus zem Kalvīša, Godmaņa, Dombrovska un Straujumas kājām, noteikti būs adekvāts arī Kučinski pakritizēt.

Atbildēt

Kučinskim nebūsattaisnojuma

25.05.2018. 06:46

Ka nezināju, nesapratu, kāds lika utt. Kučinskis ir vecs un pieredzējis komunists, strādājis kā Valmieras izpildkomitejas pr-js LPSR laikos, darbojies Valmieras politmafijā ar Škēli, Grūtupu, Osi, Navli utt. Bijis ministrs pašvaldību lietu ministrijā utt. Viņa gatavība veikt šos un nākošos noziegumus ir mērķtiecīga, apzināta un pabeigta savā nodomā. Kā komunists Kučinskis ir Latvijas tautsaimniecībai darījis tikai ļaunu un to torpina darīt.

Atbildēt

Kučinskis sev nenovēršami

25.05.2018. 06:41

raksta nāves spriedumu pats. Turpina Straujumas, Dombrovska, Godmaņa diversijas- - noziegumus pret Latvijas tautsaimniecību. Viņi domā, ka ir neaizsniedzami un nesodāmi. Un vēl viņi domā, ka viņu ir daudz - boļševisciski daudz un visus nevar ķert sods, jo katrs no viņiem jau sagatavojis kādu attaisnojuošu runu saviem noziegumiem, kurus veic apzināti un ar tiešu ļaunu nodomu.

Atbildēt

Kirova Deguns

24.05.2018. 23:45

»

viedoklis

Incukalna pazemes gazes kratuve vienmer ir piederejusi valstij. Prihvatizacijas rezultataa to savaca siles draugi, tagad valsts atkal taisas pirkt to, kas butibaa butu jakonfiscee , jo Incukalns tikai negodigi, korumpeti sakampts un sadalits


Vai tas nav 1ais un vienīgais gadījums Latvijas jauno laiku vēsturē kad tik aplami ir noticies?!Rezidence-Papele tā māk ekonomēt,pat atpakaļgaitā brauc kā lielā nodokļu reformās,lai būtu € šādiem gadījumiem mūsu turīgajai Latvijai!

Atbildēt

viedoklis

24.05.2018. 23:14

Incukalna pazemes gazes kratuve vienmer ir piederejusi valstij. Prihvatizacijas rezultataa to savaca siles draugi, tagad valsts atkal taisas pirkt to, kas butibaa butu jakonfiscee , jo Incukalns tikai negodigi, korumpeti sakampts un sadalits.

Atbildēt

jaajaa

24.05.2018. 19:39

...Inčukalns valdībai bija jāpērk noteikti !!!...bufergāze (kuru spiedīgas vajadzības gadījumā var vienkārši nokurināt) pieder "tautai"...un, cik tā maksā, visi zin...:)

Atbildēt

?

24.05.2018. 18:27

Tā ir taisnība, ka investoru, kuram jau bija vienošanās par CBG akciju iegādi (tātad cena bija akciju pārdevējam pieņemama), mūsu nagainā valdība pārsolīja ar 3 kārt augstāku cenu?!

Nez, ar kādu motivāciju un loģiku?...

Kremļa aģenti valdībā vai vienkārši valdības "business as usual"? :)

Atbildēt

Pedarastu koalīcija

24.05.2018. 18:13

turpina drudžaini kampt līdz 2018. gada 6. oktobrim, bet pēc tam?

Atbildēt

Kàrtèjà Kučinska diversija

24.05.2018. 17:45

pret Latvijas tautsaimniecîbu. Kućinskis klusi kràj punktus, kas viñu iznîcinàs.

Atbildēt

Iedzītas bailes

24.05.2018. 17:36

No 1. jūlija jaunie gāzes tarifi pieaug par 50%. Vismaz tā man sanāca, kad salīdzināju vecos tarifus ar šodienas atsūtītajiem jaunajiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...