Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kk

02.04.2020. 11:25

»

hm

Saliekot visu pa plauktiņiem - situācija sekojoša...


ši tiešām ir taisnība. lai cik tas būtu skarbi.

Atbildēt

Claudia Klein

29.03.2020. 23:46

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Centra partija

25.03.2020. 19:21

Centra partija atkārtoti aicina prezidentu Levitu ap 450 000 eiro, kas paredzēti viņa šāgada ārzemju braucieniem, steidzami pārskaitīt medicīnai, cīņai ar pandēmiju Latvijā.

Atbildēt

Bet

19.03.2020. 14:28

»

Вирус

Вирус выявил лживую связь стран ЕС. Более того, вместо того, чтобы действовать совместно, страны ЕС закрывают свои границы. Вирус выявил лживое содружество – оно было только частичное и только экономическое, т.е. эгоистическое, но не сближение народов...


kāpēc ir jātuvinās tautām?Kāpēc nevar būt vienkārši draugi un sabiedrotie?Protams, ka šādā situācijā katrā zemē ir jākoncentrējas uz savu iedzīvotāju paglābšanas no lielākas epidēmijas izplatības.Pietiks jau, ja būs pieejami kādi ES atbalsta fondi vai citi pasākumi krīzes mazināšanai.Tāpat jau ilgi gaidīja, ievērojot cilvēktiesības, ieviest kontroli pār pārvietošanos.Ja tā Eiropa būtu tik slikta, tad kom Virus komentāru rakstītu no Krievijas.Bet 200 procentu raksta no LV vai kādas ES valsts.Visur ir savas labās un sliktās puses.Kas vēlas - dzīvo Eiropā, kas vēlas - Krievijā, ķīnā vai kkur citur.Būtiski ir dzīvot tur, kur jūties labi. .Pārsvarā tas tik un tā ir dzimtajā zemē.

Atbildēt

valdība nevar jēgt infekciju lietas

18.03.2020. 21:30

MUMS NAV INFEKCIONISTU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Bez mistifikācijas

18.03.2020. 20:29

Gaisā bez koronavīrusa virmo ari trešais variants.

Ka koronavīruss izplatīts kā ierocis noteiktu mērķu sasniegšanā attiecībā pret jau iesāktajām Defender 2020 NATO militārajām “mācībām”, it kā nošaujot “divus zaķus” ar vienu šāvienu.

Tas pirmais - atbrīvojas, kā jau kara laikā, no padzīvojušu un slimu civiliedzīvotāju liekā balasta, kas nomirtu tāpat pie militāristu “pirmā šāviena kara apstākļos” aiz bailēm par savu kailo dzīvību un ģimeni tāpat.

Tas otrais- Eiropā slēdz robežas un ievieš komendantstundas mums nezināmu mērķu realizācijā. Defender 2020 iekšējos mērķos. Piem., izmēģinot, cik ilgā laikā vajadzības gadījumā lielus militāros spēkus var pārvietot no ASV iekšzemes uz Eiropu. Komendantstunda un īpašie režīmi vajadzīgi, lai civilā aviācija un civilais sauszemes transports netraucētu militāru operāciju veikšanai, tostarp iebrūkot, piem., Krimā. Jo Tramps vairākkārt lūdzis Krieviju atdot Krimu Ukrainai saskaņā ar līgumiem, pirms 2014. gada Krievija iebruka Krimā. Krievija izturas izaicinoši. Itālijas laikraksts, atbildot uz iedzīvotāju jautājumiem par ASV bruņutehnikas pārvietošanos Itālijā lielā skaitā, kurā pirmajā ieviesa komendantstundas un īpašo režīmu, izskaidro par situāciju Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, kur iebrukt plānojot Krievija. Daudzi prognozē, ka, Krievijas militāristi, izmainot Krievijas konstitūciju, varēs manipulēt ar Krievijas tautu daudz diktatoriskāk, tostarp ieviešot ārkārtas stāvokli pēc saviem militāristu ieskatiem.

Daudzi izsaka versiju, ka šogad var atkārtoties 1941. gada 21. jūnija scenārijs, sākoties pasaules karam neatkarīgi no tavu neiepirkto griķu daudzuma. Un šoreiz vairs nav būtiski, kas izplata koronavīrusu - Ķīna ar Krieviju, vai Krievija ar ASV vai Izraēla ar ASV, vai ASV ar Ķīnu. Viennozīmīgi, ka koronavīrusa straujā izplatība nav nejauša un Latvija strauji tuvojas komendantstundai un īpašajam režīmam civiliedzīvotājiem

Atbildēt

precedents

18.03.2020. 19:54

nu nav tik slikti, kā piemēram britos vai itālijā, spānijā un francijā. ir pat apbrīnojami, ka mūsu valdības lielās čammāšanās stils ir tik ātri pagaisis šajā gadījumā, ko var skaidrot ar pašu valdītāju atrašanos konkrētajā apdraudējuma situācijā.

Atbildēt

Žulis

17.03.2020. 17:38

Man, īstam latviešu deģenerātam un psihiskam kroplim, nekur nav jāpārvietojas, jo es taisu gultā un portālu "Pietiek" Lato Lapsam par prieku arī pietaisu no savas pietaisītās gultas. Vai kādam vēl ir tik labi kā man?

Atbildēt

Žulis

17.03.2020. 16:53

Dabīgi, ka tādi partiju aicinājumi nav nekas cits, kā personīgo spalvu spodrināšanas līdzeklis. Arī Viņķeles un Kariņa lamāšana ir vien tāda tukša gaisa tricināšana, jo neviens jau viņus pie atbildības par tām neizdarībām nesauks un netiesās. Traģēdija ir tā, ka mūsu valstī valdošais režīms VISUS ŠOS GADUS reāli nav rūpējies par tautu. Visu laiku ir bijusi tikai šādu rūpju imitācija, nevis reāla darbība. Līdzīgi arī visas valsts iestādes savā darbībā šīs rūpes ir vairāk imitējušas, nekā strādājušas. Taču atalgojums gan visus šos gadus ir saņemts pēc pilnas programmas. Šādu strādāšanas principu var raksturot ar senu latviešu teicienu ”Diena vakarā un putra vēderā”. Mums, piemēram, ir tāds VUGD, kas koordinē civilo aizsardzību valstī. Un tajā ir vesela Civilās aizsardzības pārvaldes Civilās aizsardzības sistēmas darbības koordinēšanas nodaļa. Tur vesels bars cilvēku visus šos gadus ir saņēmuši algu par to, lai izstrādātu plānu efektīgai rīcībai visa veida katastrofu un kataklizmu gadījumos kā arī izveidotu valsts un pašvaldību līmenī vajadzīgās struktūras šī plāna realizācijai. Visiem valsts dienestiem bija jābūt skaidram konkrētas rīcības plānam šādiem gadījumiem. Bet ražojošajiem uzņēmumiem būtu jābūt skaidrībai par to, kā pārprofilēties, lai sāktu ražot attiecīgajai situācijai nepieciešamo produkciju. Tad politiķiem nevajadzētu taisīt garas diskusijas par to, kas darāms un kas varbūt vēl nav darāms. Atliktu tikai izsludināt attiecīgo apdraudējumu, lai profesionālie dienesti sāktu rīkoties atbilstoši izstrādātajam plānam un instrukcijām. Taču mums, kā izskatās, nav ne normālu plānu, ne instrukciju, ne strukturālā nodrošinājuma un resursu tam visam. Droši vien, ir tikai darbības imitācijas procesā sarakstītas papīru kaudzītes, kas apdzejo civilo aizsardzību kā tādu un apraksta ko vajadzētu, ko būtu ieteicams darīt un kas jāņem vērā. Līdzīgi kā mūsu valdības vīru sastādītie plāni un programmas ar bezgalīgajiem uzlabot, sakārtot, pilnveidot, attīstīt, veicināt…. Tā tas notiek, ja valstī ir izveidota sistēma, kur , jo augstāks amats, jo mazāka atbildība par savu darba pienākumu izpildi. Un kur algu maksā ne jau par godīgi un apzinīgi izpildītu darbu, bet gan par sekmīgu darbības imitāciju. Un kur tautas intereses un vajadzības prioritāšu sarakstā ir tikai uz papīra.

Atbildēt

Aha!

17.03.2020. 16:15

»

nevar ticēt Nacionālai apvienībai Taisnīgums

Jebkuram rakstam ir konkrēts autors un rakstītājs, bet konkrētā gadījumā tos neuzrādīja. Latviešu tautas garīgan pūram šīs raksts nepieder. Tā saucamā Nacionālā savienība Taisnīgums raksts ir uzrakstīts Krievijas Federācijas specdienestu stilā. Protams, ar mērķi nomelnot Latvijas ;eģitīmo varu, graut...


Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronavīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos, jo koronavīruss ir mākslīgi radīts un imunitāte pārslimojot neiestājas. Tie, kuri nereaģē uz koronavīrusu, vai reaģē maz, imunsistēmu koranavīruss, esot organismā, sabeidz ilgākā laika posmā lēni un neatlaidīgi, bērnus ieskaitot. Potes pret koronavīrusu būs obligātas kā kara apstākļos, kādi ir šodien, slēdzot robežas, ieviešot komendantstundas, ja ne, iestāsies kriminālatbildība, cilvēkus iznīcinot ieslodzījumā. Neviens vairs nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem pēc potēm neatbildēs pat viņķelveidīgie - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā, kā veselības ministre tika sagatavota ASV cionistu Komitejas 300 skolā.

Ne velti ASV ir sagatavoti miljoni cilvēku apglabāšanai betona kastīšu un plastmasas zārku, divstāvīgu vilcienu vagoni, katrā vagonā iemitinot 1000 nepaklausīgo cilvēku.

Pēc Merkeles vizītes Kremlī udmurts Putina “klons” aizvietotājs caur krievu LTK ideoloģijas principiem maina konstitūciju, ko grib, maldinot krievu tautu, ieviest līdz 9. maijam, nostiprina likumdošanu PSRS gulagu atjaunošanai. Savulaik Komiteja 300 gulagos ar Staļina starpniecību iznīcināja miljoniem labāko un cilvēcīgāko cilvēku- tagad to darīs ar udmurta Putina klona - aizvietotāja starpniecību, bet ASV to darīs ilumināts - tautu tēvs Tramps, pie mums jau to dara “nācijas tēvs” Levits un ASV pilsonis Kariņš un cionistu Komitejas 300 “rokasmeita” Viņķele.

Solovejs, Kremļa trollis, runā par Putina steigu, izmainot konstitūciju, kā par Putina personīgu problēmu. Bet neatklāj to. Kas domā patstāvīgi un ir informēti, tie zin, ka Putins ar konstitūciju aizsargā arī sevi pret Hāgas tiesu, jo Putins ir kara noziedznieks Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas. Ir zināms, ka ar Putina ziņu BUK raķetes ieveda Ukrainā un sagatavoja notriekt Krievijas pasažieru lidmašīnu, lai būtu pamats iebrukt Ukrainā, jo Krievijas parlaments deva atļauju tam, bet nebija redzama iemesla. Sagatavojoties lidmašīnas notriekšanai, notika kļūda, ievadot datus - sajaucot vietu nosaukumus Parvomaijsk ar līdzīgu nosaukumu un Malaizijas lidmašīna tika notriekta Krievijas lidmašīnas vietā. Līdzīgi Putins deva pavēles uzspridzināt Krievijā dzīvojamos namus ar iedzīvotājiem, lai iebruktu Čečenijā.
Kara noziedznieks Putins ar konstitūcijas izmaiņām sevi slēpj no izdošanas Hāgas tribunālam, kuram ir visi pierādījumi Putina vainai.

Pēc 2. PK kancleru Vācijai ieceļ ASV pēc Vācijas kapitulācijas 2. PK noteikumiem. Varam secināt, ka Merkele, Putins (viltvārdis ar dubultniekiem), Makrons un citi kā Levits ir cionistu un Komitejas 300 masonu ielikteņi, marionetes.

Atbildēt

hm

17.03.2020. 15:24

Saliekot visu pa plauktiņiem - situācija sekojoša.
1)Gulbja laboratorija dienā var veikt ap 50 testus. Ja inficēto kļūst vairāk, jāiet pie zīlnieces
2)laboratorija šos testus var veikt tikai tiem, kuriem nav vīrusam raksturīgas ārējas pazīmes, ko ar nopietni slimajiem?
3)Latvijā ir tikai 2 mākslīgās elpināšanas aparāti - tātad tiem var pieslēgt 2 slimniekus - prezidentu un premjeru. Pārējiem, lai tiktu pie šīs opcijas jāgaida, vai lai viņi nomirst, vai izveseļojas.
Patiesībā esošā situācija vairāk atgādina gadījumu Āfrikas valstī. Var jau būt, ka Eiropa degradējusies tik tālu, ka nonākusi līdz Āfrikas līmenim un mēs līdz ar viņiem
Bet visur tā nav. Ķīna jau sāk pretvīrusa vakcīnas klīniskos pētījumus, pat krievi pamanās dienā veikt 100 000 vīrusa testus, tikai mums paziņo telefona numuru, kuru nevar sazvanīt un viss!

Atbildēt

Pircéjs

17.03.2020. 15:16

Vitriné gul vista kàrna ,
Tà kà nospràgusi vàrna oo-jé jé

Otdaj dura moja kyra oo-jé-jé
Neotdam sama ti dura oo-jé-jé

Kankarins ir pilnigs lidotàjs un fuflomjots

Atbildēt

pensionārs

17.03.2020. 15:01

pasākums tiešām ir novēlots un liela daļa ir pilnīgi bezatbildīgi, un, ka tagad ielaiž prāmjus, kas brauc no citām valstīm un pat lidmašīnas arī ir bezatbildīgi. Lai tie bezatbildīgie, kas aizbrauca, neskatoties uz brīdinājumiem, lai arī paliek tur kur aizbrauca. Domāju, ka Ivaram Kalviņam ir taisnība, ka ar šādu bezatbildīgu karantīnas ierobežošanu, sagaida Itālijas scenārijs. un Viņķele vēl lūdzas, lai labprātīgi iebraucēji nodod analīdzes, ja negrib nodot, lai kāju nesper uz šīs zemes. Mūsu valdības nespēja noteikt stingrus ierobežōjumus novedīs, ka ļautis nomirs, jo beztabildībā staigājošie aplaidīs visus un vēl pasmiesies

Atbildēt

S

17.03.2020. 14:36

»

Вирус

Вирус выявил лживую связь стран ЕС. Более того, вместо того, чтобы действовать совместно, страны ЕС закрывают свои границы. Вирус выявил лживое содружество – оно было только частичное и только экономическое, т.е. эгоистическое, но не сближение народов...


Piekrītu!Katra ES valsts glābjas kā var.Francijā parfimērijas rupnīcas 3 pilsētās sākušas parfimērijas vietā ražot dezinfekcijas līdzekļus, kurus bez maksas dos Francijas iedzīvotājiem. Latvijā nav nevienas rūpnīcas, neražos ne dezinfekcijas līdzekļus, ne maskas, ne marli, ne medicīnas aparatūru, pat ne cukuru .....kur nu vel bezmaksas

Atbildēt

Arturs Nagliņš

17.03.2020. 14:26

Uztraukumam nav nekāda pamata! Epidēmija neiznīcinās latviešu etnisko populāciju. Epidēmija tikai mazliet apšķērēs latviešu etniskās populācijas cilvēciski vērtīgāko daļu – vecāko paaudzi, kura kādreiz (kad latviešiem bija tautas sociālais statuss) dzīvoja cilvēciski cienīgu dzīvi un atceras cilvēciski cienīgas dzīves auru, cilvēciski cienīgā dzīvē valdošo ētosu, intelektuālismu, racionalitāti, mākslas un literatūras veldzējošo dabu, talanta, godīguma un gudrības iespējas, valstiskuma saprātīgumu un stingrību. Latviešu etniskās populācijas šodienas lepnums – idiotu miljons – noteikti tiks saglabāts. Tas tā būs tāpēc, ka ir vajadzīgs paraugs, piemērs, precendents idiotisma un idiotu iespējām ne tikai pārvaldīt valsti, kļūt valsts prezidentam, ministram, parlamenta deputātam, bet ieņemt vispār jebkuru amatu Latvijā, kur arī epidēmijas dienās uzplaukst unikāla muļķība un klaja debilitāte. Nekādā ziņā epidēmija neaiztiks Nācijas Debilo tēvu, kurš dažas dienas pirms “airBaltic” darbinieku masveida atlaišanas Liepāja nelietīgi buldurēja par “augošo “airBaltic” kompāniju”. Nekādā ziņā epidēmija neaiztiks tos idiotus, kuri pielaidi valsts noslēpumam piešķir uz zināmu laiku. Noteikti tiks saudzēti idioti, kuru ieskatā ministrs Nemiro līdz 2020.gada martam būs ideāli godīgs un svēti glabās valsts noslēpumus, bet aprīlī visus valsts noslēpumus izstāstīs Namībijas hotentotiem, kļūstot nacionālais nodevējs. Nekāda ziņā epidēmija neaplaimos debilo valdību un Stradiņa universitātes rektoru Pētersonu. Viņš 2020.gada 17.III internetā pīkstēja: “Valdības ieskatā būtiskākais šķērslis, kas traucē straujākai universitāšu izaugsmei, ir esošais augstskolu pārvaldības modelis, tādēļ jau 2019. gada augustā Izglītības un zinātnes ministrijai tika uzdots izstrādāt ziņojumu par "iekšējās pārvaldības modeļa maiņu"”. Kurā zemē vēl izglītības/zinātnes panākumus saista ar “pārvaldības modeli”, bet nevis ar tautas/nācijas inteliģences smadzeņu kvalitāti? Tā tas noteikti nav pat Namībijā – mūsu Āfrikas mīļāko draugu zemē (Nācijas Debilā tēva pārliecībā). Skaidrs, ka latviešu etnisko populāciju ir jāsaudzē kā paraugu, piemēru, precedentu idiotisma un idiotu iespējām.

Atbildēt

Zinošais

17.03.2020. 14:20

Aicinātāji uz vispārējas kontroles pasākumu ieviešanu laikam dzīvo ilūzijās un nav neko dzirdējuši par to ka valsts jau n-tos gadus iztukšojas un izmirst !
Vienkāršības labad varam parēķināt cik cilvēku ir nepieciešams šādai kontrolei:
Piemēram cik kontrolētāju būs nepieciešams 100 pašvaldībās (vienkāršības pēc atmetam lielās pilsētas) lai kaut ko reāli kontrolētu ????
Vai katrā pagastā varam nodrošināt kaut vienu policistu 24/7 režīmā ?!??!?

Atbildēt

Par piedāvājumu

17.03.2020. 14:04

»

aisbe

Jau dzīvojam informācijas pandēmijas laikā...


Nacionālā savienība Taisnīgums izskatās ir profesionāļu kopā, kuras biedri virtuvē pie galda spriež valstiskās lietas un iesaka kko pa starpai dezinficē jot sevi ar minētiem 50gr. Jo vairāk aizklapēs kko jo visiem būs labāk. Antiņu bārs...

Atbildēt

Вирус

17.03.2020. 13:54

Вирус выявил лживую связь стран ЕС. Более того, вместо того, чтобы действовать совместно, страны ЕС закрывают свои границы. Вирус выявил лживое содружество – оно было только частичное и только экономическое, т.е. эгоистическое, но не сближение народов!

Atbildēt

aisbe

17.03.2020. 13:48

»

Dace

Es redzu cik daudz cilvēki tiek atlaisti no darba...tas ir šausmīgi...un trakākais, ka pēc tā mēneša jau tie cilvēki atpakaļ darbu nedabūs un jaunas darba vietas arī tik ātri neuzradīsies...vispār ir jautājums vai pēc mēneša šis likums netiks pagarināts..jo šodien pa Tv dzirdēju, ka var gadīties, ka...


Jau dzīvojam informācijas pandēmijas laikā.
17.03.2020 Latvijā izmeklēti 1147, apstiprināti 34 saslimšanas gadījumi ar "Covid-19", mirušo 0.
1,5 milj. jau stipri nobijušies. 300k domā, ka viņus māna.
Atlikušie 200k dzīvo pēc principa "Vēl 50 gr. profilaksei.".
Kas tālāk?

P.S. Nacionālā apvienība Taisnīgums gan raksta murgu. Nepiekrītu.

Atbildēt

Dace

17.03.2020. 13:45

Es redzu cik daudz cilvēki tiek atlaisti no darba...tas ir šausmīgi...un trakākais, ka pēc tā mēneša jau tie cilvēki atpakaļ darbu nedabūs un jaunas darba vietas arī tik ātri neuzradīsies...vispār ir jautājums vai pēc mēneša šis likums netiks pagarināts..jo šodien pa Tv dzirdēju, ka var gadīties, ka tas ievilksies pat uz trim mēneši...Kāpēc valdība nevarēja izdomāt, kā šo situāciju izdarīt nesāpīgāku tautai...kāpēc vajadzēja no "piramīdas" izņemt apakšējo kauliņu un lai viss sabruktu, kāpēc nevarēja to izdarīt pamazām pa vienam kauliņam sākot no augšas. Tad visiem to būtu vieglāk pārciest. Šī krīze izvēršas pat trakāk nekā tā, kuru jau bija. Jo mēs visi sevi mierinām jāpaciešas un tad jau viss beigsies.Cik tas bērnišķīgi skan, nevis beigsies bet viss tikai sāksies. Un vispār kāpēc ir jāpaciešas, tikai tāpēc, ka ir pieņemti neapdomīgi lēmumi. Nekas nav mainījies. Tas ir šausmīgi, ka viena vīrusa dēl tiek uztaisīta krīze...VĪRUS nevar nekur pazust viņš tā arī nepazudīs, tāpat kā ir palicis AIDS/HIV, vēzis, gribas...Bet dēļ, tā jau nevajadzēja uztaisīt krīzes situāciju. Bet nu mēs esam tauta kurai patīk ciest un upurēties.... Pats interesantākās, ka visu šo laiku Valsts vīri lielākai tautas daļai likās ienaidnieki/sliktie, ka viņiem tauta nerūp, bet te pēkšņi viņi ir labiņiem..... forši, ka no velna var tik ātri kļūt par eņģeļiem. Cik cilvēks ir viegli vadāmi, tā kā armija, ko pasaka tā dara, ļoti līdzīgi kā tagad visi klausa aukstāko varu un tie ir mediji. Bet katrā laikmetā laikam ir kāds, kurš cilvēku vada un kontrolē. Kādreiz tas bija Ļeņins un komunisms utt.

Atbildēt

MM

17.03.2020. 13:38

Man tika jautāts, vai valdība drīkst aizliegt dievkalpojumus un vai par tiem paredzēta atbildība? Mana atbilde ir “jā”, valdība dievkalpojumus drīkst aizliegt, taču tikai valsts iestādēs, un valdība par dievkalpojumu aizliegšanu ārpus tām saucama pie atbildības šādu īsi izklāstītu iemeslu dēļ.

Ministru kabineta 2020.gada 12.-14.marta rīkojumos Nr.103-105 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.5. punktā paredzēts atcelt un aizliegt neatkarīgi no to apmeklētāju skaita tostarp reliģiskās darbības veikšanu pulcējoties. Tieslietu ministrijas Valsts sekretārs Raitis Kronbergs portālam "Delfi" paskaidroja, “ka reliģisko organizāciju pasākumi, piemēram, dievkalpojumi ir uzskatāmi par organizētu pulcēšanos, tāpēc, ņemot vērā sestdien lemto, tie ir aizliegti”. https://www.delfi.lv/…/tieslietu-ministrija-pulcesanas-uz-d…
Šāda Tieslietu ministrijas izmantotā interpretācija ir nepareiza un gadījumā, ja par dievkalpojumu noturēšanu kāds tiks vainots, tas var izmantot savai aizstāvībai šādu (vai citādu) argumentāciju.
Dievkalpojumu neviens neorganizē, garīdznieks dara savu darbu, draudze uz to var neiet. MK rīkojumos Nr.103-105 nav aizliegts darbs pulcējoties, tāpēc, piemēram, arī Saeima drīkst rīkot sēdes. Šajos MK rīkojumos Nr.103-105 gan ir aizliegta reliģiskās darbības veikšana pulcējoties, taču, kā minēts iepriekš, dievkalpojumi ir garīdznieka darbs, uz kuriem nevienu īpaši nepulcē – ja tur vēl kāds ienāk un ir klāt, tā ir katra paša atbildība.
Tomēr vēl svarīgāki argumenti ir atrodami Satversmē, kuras 116.pantā pieļauts ierobežot vien reliģiskās pārliecības "paušanu", nevis neierobežojamo Satversmes 99.pantā paredzēto domas, apziņas un reliģiskās pārliecības "brīvību" un tā paša 99.panta otrajā teikumā paredzēto, ka “Baznīca ir atdalīta no valsts”. Tātad reliģiskās pārliecības brīvību, tāpat kā Baznīcas un valsts šķirtību valdība ierobežot nedrīkst.
Satversmes tiesas 2011. gada 18. marta spriedumā lietā Nr. 2010-50-03, 7.2. punktā skaidrots, ka reliģiskās pārliecības paušana ietver kultu piekopšanu, reliģisku un rituālu ceremoniju izpildīšanu un mācību sludināšanu, arī reliģisko priekšmetu lietošanu. Tālāk šajā spriedumā Satversmes tiesa konstatē reliģiskās pārliecības paušanas ierobežojumu nesamērīgumu, taču tur izskatāmās tiesiskās attiecības attiecas uz valsts iestādi - cietumu – un arī neskar Baznīcas un valsts šķirtību.
Tāpēc secinu, ka valsts drīkst ierobežot reliģiskās pārliecības "paušanu", taču tikai valsts un pašvaldību iestādēs. Piemēram, MK rīkojumos Nr.103-105 noteiktais valdības aizliegums reliģiskās darbības veikšanai pulcējoties nepārprotami attiecas uz cietumiem, Saeimu, bruņotajiem spēkiem u.c. iestādēm un institūcijām, kur valsts sev piekritīgo funkciju izpildes vietās ir atļāvusi reliģiskās pārliecības paušanu, taču šis aizliegums neattiecas uz dievnamiem un kulta celtnēm, kuras nav valsts funkciju izpildes vietas un kur reliģiskās pārliecības paušanu ierobežot nedrīkst.
Protams, valsts jurisdikcijā būs vispārēji nelikumīgu darbību izmeklēšana un aizliegšana arī dievnamos un kulta celtnēs, piemēram, ja kādi Kecalkoatla kulta sekotāji paudīs savu reliģisko pārliecību, upurējot cilvēkus. Taču katra no šāda veida nelikumīgajām darbībām ir aizliegta tieši kā konkrēta darbība ar atsevišķu tiesību normu, ar konkrētu nodarījuma sastāvu, neatkarīgi no tās veikšanas jomas un vietas, t.i. kā nonāvēšana, smagu miesas bojājumu nodarīšana, u.tml., nevis tikai kā vispārīga reliģiskās pārliecības paušana. Tāpat garīdznieku varētu saukt pie atbildības par epidēmijas izraisīšanu vai personas veselības apdraudējumu, veicot reliģisku darbību, taču ne par pašu reliģiskās pārliecības paušanu. Vienkārši esot klāt dievkalpojumā valstī reģistrētās reliģiskās organizācijas dievnamā vai kulta celtnē, neviens neko pretvalstisku nepauž un neko nelikumīgu nedara. MK rīkojumos Nr.103-105 nav aizliegts skaitīt lūgšanas, ticības apliecību u.tml.
Tāpēc Latvijā valsts nedrīkst vispārēji aizliegt reliģiskās darbības veikšanu dievnamos un kulta celtnēs. Dievkalpojumu aizliegšana vai atcelšana, savu ēku atvēršana vai slēgšana ir tikai reliģiskās organizācijas kompetencē.
Ņemot vērā minēto, pretvalstiskais nejēga R.Kronbergs patriecams no Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas Valsts sekretāra amata un kopā ar visu Ministru kabineta sastāvu saucams pie atbildības par Ministru kabineta 2020.gada 12.-14.marta rīkojumos Nr.103-105 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 4.5. punktā iekļauto reliģiskās darbības aizliegumu, kas vērsts uz reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu (Krimināllikuma 78.panta otrā daļa), kas jāizmeklē kriminālprocesā.

Ar cieņu, Māris Mednis

Atbildēt

neticiet

17.03.2020. 13:35

Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS iestājas:

Par nacionālu, latvisku latviešu valsti.
Pret multikulturālismu, internacionālismu un bezdzimtenes kosmopolītismu.

Par latviešu nacionālās identitātes aizsardzību.
Pret imigrantu ieceļošanu un sveštautiešu uzkundzēšanos.

Par etniski un kulturāli viendabīgu valsti ar stabilu latviešu vairākumu.
Pret Latvijas pilsonības piešķiršanu okupantiem un uzturēšanās atļauju tirdzniecību.

Par latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu.
Pret rusifikācijas turpināšanos.

Par patiesi neatkarīgu Latviju.
Pret Maskavas, Briseles un Vašingtonas globālistu diktātu.

Par tradicionālajām vērtībām un stiprām ģimenēm.
Pret perversiju propagandu, agresīvo homoseksuālismu, feminismu un seksuālo visatļautību.

Par sabiedrību, kurā valda ideālisms, sabiedriskā aktivitāte latviešu solidaritāte
Pret egoismu, alkatību, apātiju, un materiālistisko domāšanu.

Par sociāli taisnīgu labklājības valsti.
Pret laupītājkapitālismu un internacionālo augļotāju kundzību.

Par cilvēka cienīgām algām, pensijām un progresīvo nodokļu sistēmu.
Pret sociālo nevienlīdzību, netaisnību un sistēmu, kas kalpo tikai bagātniekiem.

Par Latvijas lata atjaunošanu.
Pret uzspiesto eiro valūtu.

Par drošu Latviju ar stipru armiju, vispārēju militāru apmācību un apbruņotu tautu.
Pret gļēvulību un noziedzīgi vieglprātīgu attieksmi valsts aizsardzības jautājumos.

Par reģionu attīstību un lauku atdzimšanu.
Pret varas un ekonomikas koncentrēšanos Rīgā.

Founding Date
2014 (Priekšteči- Nacionālā Spēka Savienība-2003.g., biedrība "Nacionālais Spēks", 2011.g.)

---------------------

Jau pa gabalu smird pēc Kremļa projekta. Neticiet!

Atbildēt

nevar ticēt Nacionālai apvienībai Taisnīgums

17.03.2020. 13:30

Jebkuram rakstam ir konkrēts autors un rakstītājs, bet konkrētā gadījumā tos neuzrādīja. Latviešu tautas garīgan pūram šīs raksts nepieder. Tā saucamā Nacionālā savienība Taisnīgums raksts ir uzrakstīts Krievijas Federācijas specdienestu stilā. Protams, ar mērķi nomelnot Latvijas ;eģitīmo varu, graut Eiropas Savienību un tās dalībvalsti Latviju. Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis nav novēlots, tas pieņemts savlaicīgi pēc starptautoski atzītas institūcijas paziņojuma par pandēmiju, ievērojot samērīgumu. Par ierobežojumiem domas atšķiras. Anglijā uzskata, ka cilvēku kopoums var izstrādāt imunitāti un galvenais - neļauties bailēm. Nacionālā apvienība Taisnīgums reālās personas lai nosauc savus vārdus, izglītību un pieredzi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...