Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

švamme

16.03.2020. 06:32

Ko tu mal vienu un to pašu? tev tāda instrukcija? atkārtoti iekopēt vienu un to pašu tekstu, vai tev maksā par vienībām? tieši šim tavam tekstam atbildēju augstāk.
Savas konspirācijas teorijas izplati tur, kur tām ir noiets. Šeit tās nestrādā, jo tava āža kāja - cionisti, globālie valdnieki un amerikāņi pie vainas ir TIKAI vienai sugai un to tu nespēj aptvert, ka pats sevi atmasko. Ticamība tev ir apaļa nulle un man žēl, ka izniekoju savu laiku ārstējot neārstējamu.
Tevis dotajā "kanādas" saitē visi raksti (angliski) ir tikai ap un par krieviju, protams no kremļa skatu punkta.
Atšujies un sagādā sev kādus trankvilizātorus.
Dotajā situācijā, uz vietām, katrs izlemj, kā rīkoties atbilstoši savam intelektam un pieejamām ziņām. Kas meklē, tas atrod. Cerams, ka šī globālā klizma izretinās kretīnu skaitu visās valstīs.

Atbildēt

Tu esi traks?

15.03.2020. 21:54

»

švamme

Palasīju vēl vairākus rakstus tur tevis dotajā vietnē: lūk - klasisks kremļa sponsorēts "pareizā" viedokļa ilūzijas radītājs, lai ir sarkana lupata, ko pakratīt arī svešvalodās runājošiem...


COVID-19: papildu pierādījumi, ka vīrusa izcelsme ir ASV
Autors: Lerijs Romanofs
ShareTweetPinMail

 
Būtu lietderīgi izlasīt šo iepriekšējo rakstu, lai iegūtu papildinformāciju:

Ķīnas koronavīruss: šokējošs atjauninājums. Vai vīrusa izcelsme bija ASV?

Lerijs Romanofs, 2020. gada 4. marts

***

Kā lasītāji atgādinās no iepriekšējā raksta (iepriekš), Japānas un Taivānas epidemiologi un farmakologi ir noteikuši, ka jaunā koronavīrusa izcelsme varētu būt ASV, jo šī valsts ir vienīgā, kurai ir zināmi visi pieci veidi - no kuriem visiem citiem jābūt nolaidies. Uhanai Ķīnā ir tikai viens no šiem veidiem, padarot to pēc analoģijas par sava veida “zaru”, kas pats par sevi nevar pastāvēt, bet kam ir jābūt audzētam no “koka”.

Taivānas ārsts atzīmēja, ka 2019. gada augustā ASV notika plaušu pneimonijas vai līdzīgas uzliesmojums, ko amerikāņi vainoja e-cigarešu “vapingā”, bet ko, pēc zinātnieka domām, simptomus un apstākļus nevar izskaidrot ar e-cigaretes. Viņš teica, ka viņš rakstīja ASV amatpersonām, sakot, ka viņam ir aizdomas, ka šie nāves gadījumi, iespējams, ir saistīti ar koronavīrusu. Viņš apgalvo, ka viņa brīdinājumi tika ignorēti.

Tieši pirms tam CDC pilnībā slēdza ASV militārpersonu galveno biolaboratoriju Fortdetrikā, Mērilendā, tā kā nebija aizsardzības pret patogēna noplūdēm, izdodot militāriem pilnīgu “pārtraukt un atmest” rīkojumu. Tieši pēc šī notikuma izcēlās e-cigarešu epidēmija.Ekrānuzņēmums no The New York Times 2019. gada 8. augusta

Japānas pilsoņi bija inficēti arī 2019. gada septembrī Havaju salās - cilvēki, kas nekad nebija bijuši Ķīnā. Šīs infekcijas notika ASV augsnē ilgi pirms uzliesmojuma Uhanā, bet tikai īsi pēc Fort Detrika aizslēgšanas.

Pēc tam Ķīnas sociālajos medijos parādījās vēl viens raksts, kurā bija informēts par iepriekšminēto, bet tika sniegta sīkāka informācija. Daļēji tika teikts, ka pieci “ārvalstu” sportisti vai cits personāls, kas apmeklē Uhanu pasaules militārajās spēlēs (2019. gada 18. – 27. Oktobrī), tika hospitalizēti Uhaņā nenosakāmas infekcijas dēļ.

Rakstā skaidrāk izskaidrots, ka Wuhan vīrusa versija varēja nākt tikai no ASV, jo tieši to viņi sauc par “filiāli”, kuru vispirms nevarēja izveidot, jo tajā nebūtu “sēklu”. Būtu bijusi jauna šķirne, kas atdalīta no sākotnējā “stumbra”, un šī stumbra pastāv tikai ASV. (1)

Ir daudz publiski izskanējis, ka koronavīruss tika apzināti nosūtīts uz Ķīnu, taču saskaņā ar Ķīnas rakstu ir iespējama mazāk draudīga alternatīva.

Ja daži ASV komandas locekļi Pasaules militārajās spēlēs (no 18. līdz 27. oktobrim) būtu inficējušies ar vīrusu no nejauša uzliesmojuma Fortdetriksā, iespējams, ka ar ilgu sākotnējo inkubācijas periodu viņu simptomi varētu būt bijuši nelieli, un šie indivīdi savas uzturēšanās laikā varēja viegli “apceļot” Uhaņas pilsētu, inficējot potenciāli tūkstošiem vietējo iedzīvotāju dažādās vietās, no kuriem daudzi vēlāk ceļotu uz jūras produktu tirgu, no kura vīruss izplatītos kā ugunsgrēks (kā tas notika) .

Tas arī atspoguļotu leģendārā “pacienta nulles” atrašanas praktisko neiespējamību - kas šajā gadījumā nekad nav atrasts, jo tādu būtu bijis daudz.

Tālāk Daniels Lucejs, Vašingtonas Džordžtaunas universitātes infekcijas slimību eksperts, žurnālā Science sacīja, ka ir apstiprināts, ka pirmā cilvēka infekcija notiek 2019. gada novembrī (nevis Vuhana), liekot domāt, ka vīruss ir cēlies citur un pēc tam izplatījies uz jūras produktu tirgiem. “Viena grupa uzliesmojuma izcelsmi noskaidroja jau 2019. gada 18. septembrī.” (2) (3)

Uhaņas jūras produktu tirgus, iespējams, nav jaunu vīrusu izplatīšanās avots visā pasaulē.

Agrāko gadījumu apraksts liecina, ka slimības uzliesmojums sākās citur.

Rakstā teikts:

“Kā apstiprināti gadījumi, kad visā pasaulē ar satraucošu ātrumu notiek jauns vīrusa pieplūdums, visas acis līdz šim ir pievērsušās jūras velšu tirgum Vuhana, Ķīna, kā uzliesmojuma izcelsmi. Bet pirmo klīnisko gadījumu apraksts, kas piektdien publicēts The Lancet, apstrīd šo hipotēzi. ” (4) (5) 


Rakstā rakstījusi ķīniešu pētnieku grupa no vairākām institūcijām, kurā sniegta informācija par pirmajiem 41 hospitalizēto pacientu, kuri bija apstiprinājuši infekcijas ar to, kas saukts par 2019. gada jauno koronavīrusu (2019-nCoV).

Agrākajā gadījumā pacients saslima 2019. gada 1. decembrī un viņam nebija ziņots par saikni ar jūras produktu tirgu, ziņo autori. “Netika atrasta epidemioloģiska saikne starp pirmo pacientu un vēlākiem gadījumiem”, viņi apgalvo. Viņu dati arī liecina, ka kopumā 13 no 41 gadījuma nebija saiknes ar tirgu. “Tas ir liels skaits, 13, bez saites”, saka Daniels Lucejs. . . (6)

Iepriekšējos Ķīnas veselības iestāžu un Pasaules Veselības organizācijas ziņojumos teikts, ka pirmajam pacientam simptomi ir parādījušies 2019. gada 8. decembrī - un šajos ziņojumos vienkārši teikts, ka “lielākajai daļai” gadījumu ir saistība ar jūras produktu tirgu, kas tika slēgts 1. janvārī.

Atbildēt

Nerunā pa tukšo?

15.03.2020. 21:43

»

švamme

Pirmkārt, coronavirus ir sintētisks vīruss un antivielas pēc izveseļošanās cilvēkā nav. Ķīnā ir reģistrēti daudzkārtēji atkārtotas inficēšanās gadījumi...


Rakstā izskaidrots, ka tāds pilnīgi sintētisks vīruss tikai gaidāms.

Izskaidrots arī, kāpēc pie novājinātas imunsistēmas saslimst otrreiz - tieši tā notika ar itāļu maratonistu, kurš saslima pēc diviem maratoniem.

Tu neko neargumentē, bet melo un karini birkas. Savukārt es tikai pievēršos loģikai un tulkotajā ir gana loģikas.

Un vēl - ir dažādi ziņu avoti. Pietiekami kompetenti pat ziņo, ka Ķīna šo bioloģisko ieroci jau pemēro gadu - no 2018. g. rudens. Un tas jau sen izplatīts pasaulē zem parastās gripas.

Mazliet no loģikas- pasaulē ir tikai trīs valstis, kam ir laboratorijas vīrusu kā bioloģisko ietoču radīšanai. ASV, Izraēla un Ķīna.

Protams, visas kā tu no ASV melo un dezinformē.

Tagad jautāsim- kas bibrīdkarā starp Krieviju, ASV, Ķīnu iegūst visvairāk, zinot, ka Izraēlas diaspora Ķīnā ir no Ķīnas pastāvēšanas sākumiem? Tā varētu būt ebreju cionistu impērija ar Ķīnu kā ieroci. Tā varētu būt pati Ķīna.

Ko tad mēs redzam? Ķinas naudas vienība zaudē vērtību. Kīna sadarbojas Saudu Arābiju lētas naftas interesēs. Ķīnai ir zelta un USD rezerves. Nogāžoties akciju tirgum, Ķīna uzpērk šīs lētās akcijas, bet juaņas lētums veicina eksportu pēc krīzes. Dzeltenais mēris pārņem pasauli pēc klasiskiem Suņ Dzi Karamākslas principiem. Ķīnai nedaudz upurējot savus iviliedzīvotājus, lai novērstu no sevis aizdomas.

Atbildēt

švamme

15.03.2020. 21:32

»

123

Te būs kanādiešu "idoloģija


Palasīju vēl vairākus rakstus tur tevis dotajā vietnē: lūk - klasisks kremļa sponsorēts "pareizā" viedokļa ilūzijas radītājs, lai ir sarkana lupata, ko pakratīt arī svešvalodās runājošiem.
Kā jau minēju, āža kāju nenoslēpsi, pat ja raksti angļu valodā. Jūs taču iemanāties te arī rakstīt it kā latviešu valodā...

Atbildēt

švamme

15.03.2020. 21:17

»

123

Te būs kanādiešu "idoloģija


Tas vairs nekādu lomu nespēlē, vai tas "iznāca" no tā seafood market, vai kaut kur blakus un tai tirgū bija ienests sekundāri. Tā pašlaik ir Ķīnas stratēģiskā atruna, ka ne viņi to radīja tieši tai pašā reģionā atrodošajās slepenajā bioloģisko ieroču laboratorijā. Vājš mēģinājums novelt atbildību ar Trojas zirgu Romanovu. Tas, ka arī Kanādā atrodas Trojas zirgs, nav nekāds pārsteigums, tur ir pat krievu avīzes, krievu advokāti un veselas komūnas, kur pat vietējo valodu nevajag zināt, lai komfortabli dzīvotu. Vai tas neko neatgādina? Ar mūžīgo "Western media" pretstatīšanu savējam "pareizajam" viedoklim. Un kāda interese būtu ASV izraisīt krīzi Itālijā? Vai tiešām neesi neko dzirdējis par kremļa troļļu fermām? Vai izliecies nezinām? Vai pats esi daļa no tiem?
Tas ir tikai sākums vainīgo meklēšanā un šaubu nav, ka mūžīgie "vienīgi pareizās patiesības" izplatītāji tur piedalīsies, kā galvenie ūdens duļķotāji.

Atbildēt

123

15.03.2020. 19:46

»

švamme

Pirmkārt, coronavirus ir sintētisks vīruss un antivielas pēc izveseļošanās cilvēkā nav. Ķīnā ir reģistrēti daudzkārtēji atkārtotas inficēšanās gadījumi...


Te būs kanādiešu "idoloģija":
https://www.globalresearch.ca/covid-19-further-evidence-virus-originated-us/5706078

Atbildēt

švamme

15.03.2020. 19:20

»

Koronvīruss, tulkots, links uz you tube servera bloķēts

Koronavīrusa infekcijas etiotropiska ārstēšana...


Pirmkārt, coronavirus ir sintētisks vīruss un antivielas pēc izveseļošanās cilvēkā nav. Ķīnā ir reģistrēti daudzkārtēji atkārtotas inficēšanās gadījumi.
"Tas drīzāk ir recidīvs" - viss šis murgojums (nepaslinkoju, izlasīju) ir ar moto "visdrīzāk".
Otrkārt, krievu zombēšana, ka viss ļaunais nāk no Amerikas un žīdiem, ir jau savu ideju pilnīgi diskreditējusi un tādai ideoloģijai ir sekotāji tikai krievijas pirmatnējās kopienās, līdz kuriem civilizācija vēl nav atceļojusi, un izskatās, ka tuvākos simts gadus tas arī nenotiks.
Ja tu pavelcies uz nemaskētiem kremļa troļļiem (ar viņu nemainīgo ideoloģiju), tad tava "credibility" līdz ar to ir 000,00.
Vai tiešām tādi, kā tu neredzat, ka visa jūsu troļļošana netiek ņemta par pilnu NEKUR, jo āža kāja jums ir redzama pat ar izglītības neapbruņotu aci. Kopš pirmatnējiem laikiem krievu ideoloģija nav mainījusies un jūs cerat, ka pasaulei pret to nav imunitātes?

Atbildēt

Asv ieliktenis

15.03.2020. 19:12

Ko var gribēt no amerikas ielikteņa kā saimnieks teiks tā būs.atbilde jautājumam

Atbildēt

Jautājums

15.03.2020. 19:02

Vai ministre Pipele vispār ieviesa kaut vienu termovizieri Rīgas lidostā? No atbraucēju izteikumiem intervijās izklausās, ka nē! Ja atmiņa neviļ, bija sēde, kurā tika izbezdēts, ka nepieciešams izvērtēt tāda iegādi, tātad - sēdēt un bezdēt vēl, kamēr Igaunija jau visur bija ieviesusi. Tātad Pipeles dēļ nekontrolēti iebrauca vēl tūkstoši slimo.

Atbildēt

KPss

15.03.2020. 19:00

»

R

Neesi ievērojis,ka šis bardaks 30 gadus ir usa pakalpiņu radīts un uzturēts


No usa te redzam tikai niecīgas detaļas un tās pašas vatē ietītas un smird pēc sīpoliem.

Atbildēt

okupācijas administrācija

15.03.2020. 18:50

»

Oki

Ja aiztaisīs autoservisus un nevarēspiegādāt detaļas , tad csdd tehniskāapskate vairs nebūs jāiet un varēs braukt ar tādu auto, kāds tas ir


kāpēc esi iedomājies ka drīkstēsi braukt kremļa specoperācijas laikā.

Atbildēt

Oki

15.03.2020. 17:38

Ja aiztaisīs autoservisus un nevarēspiegādāt detaļas , tad csdd tehniskāapskate vairs nebūs jāiet un varēs braukt ar tādu auto, kāds tas ir ?

Atbildēt

pietiekcomas

15.03.2020. 17:28

trakomāja

Atbildēt

Nudien

15.03.2020. 17:02

»

Margarēta

Kur tad Valstgribulis un Nācijas Tētiņš? Aizlaidies ar pēdējiem reisiem uz Doičlandi? Vai kā slieka lien pa reni (apstiprināto darba kārtību), nenovirzoties ne pa milimetru? Vai tad tiešām šādā bezprecedenta situācijā nav jāuzrunā valsts iedzīvotāji? Nav jāstāv blakus Kariņam un Viņķelei un viņus jāatbalsta...


Dirstgribas žīdpurkšķis ir kā akā iekritis. Bet ir interesanti saskatīt, cik mūsu antilatviskajai 4.maija republikai daudz kopīga ar antivācisko Vāciju. Mūsu 4.maija republikas prezidents ir žīdpurkšķis, Vācijas prezidente - Stasi žīdene. Vācijas žīdene robežas neslēdz, un 4.maija žīdpurkšķis arī neierosina robežas slēgt. Un 4.maija republikas komunisti, prezentējot karti par slimības izplatību, viltīgi melo par sensitīviem datiem, lai gan regula šādos gadījumos ierobežojumus neparedz. Redz piemērs esot ņemts no Vācijas, kur arī esot statistika tikai par federālajām zemēm, ne sīkāk, tātad valsts, kuru arī pārvalda totalitāra žīdene! Tas nekas, ka piemēru varētu ņemt no visām citām ES valstīm, kur dati ir publiskoti par pilsētām un ciemiem! Žīdpurkšķa pārvaldīta valsts ņem piemēru tikai no žīdenes pārvaldītas valsts! Tad sanāk, ja žīdene Vācijā ielaida miljonu aziātus, tad arī mūsu žīdpurkšķis te ielaidīs miljonu aziātus (krievvalodīgos) pēc vīrusa pļaujas, jo ielaida te krievu militāristus jau 90.gados!

Atbildēt

Koronvīruss, tulkots, links uz you tube servera bloķēts

15.03.2020. 16:47

Koronavīrusa infekcijas etiotropiska ārstēšana.

Šis ieraksts ir atļauts tikai kopienas locekļiem.
Jūs varat pievienoties kopienai ar vienu klikšķi uz pogas labajā pusē.

Vladimirs Bogolyubovs rakstīja 2020. gada 22. februārī plkst. 08:17
2 vērtējumi, 447 skatījumi
Apspriest (20)


Ķīnā deg koronavīrusa infekcija, un katru dienu no tās mirst simts cilvēku, jo trūkst šīs slimības etiotropiskās terapijas. Nepieciešams atrisināt šo problēmu? Tas ir nepieciešams. Tātad, parādīsim, cik viegli šo mirstības problēmu šajā epidēmijā var atrisināt, izmantojot tādu zinātni kā imunoloģija. Tas, ka vēl nav atrisināta slimības ārstēšana ar imunoloģijas palīdzību, mums vienkārši pierāda, ka pļāpāšanas ir daudz, bet tiešām nav tādu cilvēku, kas zina imunoloģiju. Pieejami tikai "kāzu ģenerāļi" ar vienlaicīgu "omīšu smadzeņu skalošanu".
Apmēram pirms 70 gadiem Pīters Medavars veica pētījumus par imunoloģiskās tolerances rašanos un 1960. gadā par to saņēma Nobela prēmiju. Tātad pierādīts, ka iespējams iegūt mākslīgu imunoloģisku toleranci, ja antigēnu lieto īpaši lielā devā vai īpaši zemā devā ar atkārtotu ievadīšanu. Tā nav manas izdomas kaprīze, bet gan imunoloģijas likums. Medicīnā tam ir pielietojums alerģijā desensibilizācijas veida alerģijas kupēšanas gadījumā, vairākas reizes injicējot pacientam 14 alergēna atšķaidījumus zemādas injekcijās un dzemdniecībā, labākais veids, kā pārtraukt abortu, ir iepazīstināt māti ar tēva limfocītu mikrodozēm vai sašūt māti ar tēva ādas mikro gabalu. To pašu var izmantot grūtnieču toksikozei. Kā tas darbojas? Nu, tas, kā darbojas īpaši liela antigēna deva, ir uzreiz saprotams. Tas vienkārši muļķīgi aizsprosto visus pieejamos receptorus un vienlaikus izraisa antivielu ražotāju limfoīdo šūnu nāvi, kas ražo antivielas pret šo antigēnu, un tādējādi nav iespējams veikt imunoloģiskas reakcijas attiecībā uz šo antigēnu. Nu, kā darbojas īpaši zema antigēna deva? Ar šādu devu viņa neko nevar gūt. Bet tas var radīt antivielas ražojošas šūnas, kas sekundē saražos 2000 antivielu molekulās antivielu ražotājs, un, ja tā saucamais “antigēna attēls” atrodas antivielas aktīvajā centrā, tad šīs pašas antivielas ražojošās šūnas pārklājas tik daudz antivielu organismā ar šī ļoti antigēna attēlu, ka tās kļūs pārmērīgi lielas un tikpat strupi nosprosto visus receptorus šis antigēns jau ir antivielas, un jebkāda imunoloģiska reakcija attiecībā uz šo antigēnu nebūs iespējama. Tas ir viss mehānisms.
Bet tas liek domāt, ka antivielu veidošanās pirmajā posmā organisms ražo antivielas precīzi ar “antigēna attēlu”, un tikai nākamajā fāzē “antigēna attēls” mainās uz struktūru, kas papildina antigēnu saražotajās antivielās. Mēs pārbaudām. Pēc A. Pukhalska teiktā (1998) antivielu veidošanās sākas dažas stundas pēc imunizācijas, un vispirms tiek izveidots tā sauktais IgM. To ražošana notiek līdz 7 dienām un pēc tam apstājas. Tas ir, antivielas ražojošās antivielas, kas tās ražo, tiek nogalinātas ar IgG antivielu anti-idiotipu. Un no tās pašas imunoloģijas mēs varam uzzināt, ka antivielu veidošanās pret antigēnu sākas tieši septītajā imunizācijas dienā. Tā radās mana jaunā imunitātes teorija, kurā galvenais ir tas, ka vispirms tiek izveidotas antivielas ar “antigēna attēlu” un tikai vēlāk tās tiek aizstātas ar antivielu veidošanos, kas papildina antigēnu. Un, ja antigēnu sākumā uz pāris nedēļām uzklājat tikai ļoti mazās devās, tad šīs izmaiņas nenotiks un tiks radīta pastāvīga imunoloģiska tolerance, kas vienkārši jāuztur nemainīgā antigēna klātbūtnē organismā saskaņā ar to pašu Pētera Medovara teoriju.
Kāpēc es to visu izstrādāju? Un 2000. gadā no itāļiem parādījās raksts par seksuālo partneru, kas nesatur AIDS, parādību ar AIDS. Un kā iemeslu tam viņi atklāja antivielu klātbūtni pret receptoru, caur kuru HIV vīruss nonāk šūnā. Mehānisms ir ārkārtīgi vienkāršs. Tikai antivielas piestiprināšana pie šī receptora primitīvi izliek “slāni”, kas nepieļauj nevienu vīrusu šim receptoram. Tas ir, ja jūs zināt, kā izveidot antivielas, kas savieno ar šo receptoru, tad tiek atrisināta AIDS problēma un “par santīmu”. Un ar šīs “starpslāņu tehnoloģijas” palīdzību jebkuru vīrusu infekciju var ārstēt un novērst, jo ar tās palīdzību šūnas vairs nav inficētas ar vīrusu. Un tas ir labākais etiotropiskās pretvīrusu terapijas veids.


Pretvīrusu aizsardzību cilvēkiem un dzīvniekiem parasti vienmēr veic precīzi, izmantojot “starpslāņu tehnoloģiju”, ievietojot “antivielu slāņus” uz receptoriem, caur kuriem vīruss nonāk šūnā. Un tieši antivielas to nes ar “vīrusu antigēnu attēlu”, kas rodas tieši šajā sākotnējā “antigēnu kopēšanas antivielu ražotāju klonu” radīšanā, nevis no antivielām, kas iznīcina vīrusus. No šīm antivielām vīruss vienmēr paslēpsies šūnā, un nekādā gadījumā viņi to nenokļūs tur. Pierādījums tam ir vienkāršs. Vīrusu slimības akūtā fāzē asinīs praktiski nav viremijas, jo visi izdalītie vīrusi nekavējoties nonāk citās iepriekš neinficētās šūnās un vienmēr ir spēcīga intoksikācija. Bet šeit nāk uzlabojumi, intoksikācija pazūd, un asinīs parādās arvien lielāks skaits viremiju. Un pacientam kļūst arvien labāk, un viremija arvien vairāk. Tas izskaidrojams tikai ar to, kā organisms pats izveido šādus antivielu slāņus ar “vīrusa antigēna attēlu”, un no iepriekš inficētajām šūnām atbrīvotie vīrusi vienkārši vairs nevar iziet šūnās un inficēt tos un attiecīgi uzkrāties asinīs utt., Līdz tiek izmantoti makrofāgi, bet šūnas viņi vairs neinficē. Un kaut kādu iemeslu dēļ, kaut arī šī virēmija ilgst ilgu laiku, antivielu veidošanās sistēma šos vīrusus nekādā veidā neiznīcina, un tas nekādā veidā netraucē atveseļoto cilvēku, izņemot ar AIDS, kas ir īpašs stāsts. Paskatieties tikai uz Eboļu. Tur pēc atveseļošanās viremija ilgst vēl divus mēnešus.
Jums vienkārši jāzina, kā imunizēt un ar īpaši zemu devu palīdzību panākt antivielu producentu klonu antivielu ražotāju stereoskopisko kopiju izveidošanu. Receptoru, caur kuru šūnā nonāk HIV infekcijas vīruss, bloķē 12 maraviroka atšķaidījumi vai 12 eritromicīna atšķaidījumi. Lai aknu šūnas nebūtu inficētas ar B hepatīta vīrusiem, var izmantot 12 dopamīna vai heptrala atšķaidījumus un ar C hepatīta 12 gentamicīna atšķaidījumiem.


Tātad bija izstrādāta tehnoloģija, lai izveidotu ķermeņa antivielas pret nepieciešamajiem receptoriem, un to var izmantot jebkura veida vīrusu bojājumiem ķermenī, jums vienkārši jāzina, kā imunizēt ķermeni tādās īpaši zemās devās, kā arī jūs to varat droši izdarīt, lietojot iekšķīgi. Tātad ceļš uz "limfoīdo mandeles rīkles gredzenu" ir īsāks. Un mazās molekulas imunoloģijā sauc par “haptēniem” vai “nepilnīgiem antigēniem”, bet, orientējoties starp ūdens kopām divslāņu ūdens-lipīdu šūnu membrānā, tās pārvērtīsies par “pilnīgiem antigēniem” un atbilstoši variantam izraisīs imunoloģisku reakciju. izveidojot "antigēnu kopētāju antivielu ražotāju klonus", kas piestiprināsies pie nepieciešamajiem receptoriem šūnu membrānās. Un šādu antivielu veidošanās sāksies tikai pēc dažām stundām.


Kā jums vajadzētu saprast no iepriekšminētā, īpaši zemu devu darbības mehānisms medicīnā līdz 17 atšķaidījumiem ir tieši tāds, un šī ir kaila imunoloģija. Un to pierādīja Pēteris Medavārs. Un nebija nozīmes tam, vai viņš saprata šo mehānismu, vai nē.


Par to ir ļoti interesants fakts par “Spāņu gripas epidēmiju”. To ārstēja gan alopātiskie, gan homeopātiskie ārsti. Pēc dažādu autoru domām, alopātisko ārstu ārstēto mirstība bija 10 līdz 20%. Bet homeopātiskajiem ārstiem ārstēto bija tikai 1% . Ir skaidrs, ka ne toreiz, ne tagad viņi nesaprata, kā tas notiek, un tikai muļķīgi, ka viņi vadījās no pusmistiskās sistēmas, izvēloties zāles ļoti zemā devā, balstoties uz idejām, kas pastāvēja toreiz, un tas radīja antivielu slāņu iestatīšanu pareizajās vietās, un tāpēc tika organizēts etiotropiskais pretvīrusu līdzeklis. Tad nebija tādas zinātnes kā imunoloģija. Bet tagad tā ir, un izskaidrojums tam ir pilnīgi atšķirīgs.


Tagad pāriesim pie koronavīrusa.
Pašlaik esmu izstrādājis antivielu slāņu ražošanu, lai šūnas pārvērstos par vīrusiem neinficētām šūnām HIV infekcijas, B hepatīta un C hepatīta gadījumā. Bet ar koronavīrusu man joprojām nav pieredzes, neesmu saskāries. Bet es noteikti zinu, ka no tā atgūto cilvēku ķermenī ir antivielas, kas uz šūnu membrānām ir izveidojušas antivielu slāņus un tādējādi apturējušas vīrusu infekciju šūnās tiem, kuri ir atveseļojušies.


Tas ir, ja mēs ņemam šīs antivielas un izmantojam tās atbilstošās īpaši zemās devās perorālai imunizācijai un pacienta ķermenī izveidojam “antivielas producējošu kopētāju klonus”, kas atrodas atgūtās antivielas, tad mēs no pacienta nododam iegūto antivielu aizsardzību pacientam, kurš ir atveseļojies. Ja tikai būtu pietiekami daudz laika imunizācijai. Bet koronavīrusa infekcija nav tieši pilnīga infekcija. Tas ir, ja problēmu aktualizē laikā, tad vajadzētu būt pietiekami daudz laika, un mirstība strauji samazināsies, un tas šobrīd ir labākais etiotropiskās terapijas veids.


Mēs skatāmies homeopātijā. Viņiem ir šīs “autodozes” un viņi veica Heine pētījumus par autoserumu. Attiecīgi, tā kā viņš ir konstatējis 4 līdz 8 autoseruma atšķaidījumu izmantošanas efektivitāti koronavīrusa infekcijas ārstēšanā, mums ir nepieciešami 4 atgūtās seruma atšķaidījumi, kas pacientam mutē jāievada ar 8-10 pilieniem (0,4-0,5 ml) ik pēc pusotra līdz diviem. stundas pirmajā vai otrajā dienā ar sekojošu pāreju uz 6 reizēm un pēc tam 4 reizes. Kāpēc izdomāt velosipēdu, ja tas jau ir izveidots, un no homeopātijas mēs varam uzzināt, kāda veida audzēšana ir piemērota, lai to piemērotu. Asins serumam, kas ņemts no pacienta, kas izveseļojies, vispirms jāaktivizē vīruss ar metilēnzilo un jāapstaro saskaņā ar transfusioloģijas standartiem. Viremija šai personai nav kontrindikācija, kad būs vīrusu inaktivācija, bet drīzāk papildu vīrusu antigēnu avots, un jūs to lietojat jau inficētā ar vīrusu 20% alkohola. Turklāt seruma uzņemšana ir vēlama, līdz beidzas virēmija, jo antivielu titrs būs lielāks. Cik daudz laika jums jāārstē ar šo infekciju, joprojām nav zināms.
Pastāv stingri noteikumi šāda seruma izmantošanai uzkrāto antivielu aizsardzībai pārvietošanas nolūkos no viena uz otru. Tas viss būtu jāveic stingri saskaņā ar tādu zinātni kā transfusioloģija, ņemot vērā pacienta asins grupas un atveseļojušās personas korespondenci, obligāti pārbaudot, vai pacienta serumā nav eritrocītu antivielas. Kļūdas šeit nav pieņemamas, jo asinsgrupu agliutinīni ir arī antivielas, un uz tām tiks izveidoti arī kopiju kloni, un, ja jūs pieļaujat kļūdu un sākat lietot tos, kuriem tajos ir aglutininogēni, tad pacientam rodas akūta nieru mazspēja ar anūriju.

Tas pats draud ar antivielu pret eritrocītiem klātbūtni atgūtās vielās. Šo “sūkalu tehnoloģiju” es izstrādāju nevis infekcijas slimību ārstēšanai, bet gan pavisam citiem mērķiem. Mērķis bija lēti un ilgstoši izmantot monoklonālās antivielas pacientam. Tāpēc viņš paņēma pacientu ar herceptinjutīgu krūts vēzi un iedeva viņai 6 herceptīna atšķaidījumus 8 pilienus mutē 3 reizes dienā un ieguva tieši tādu pašu audzēja rezorbciju kā ievadot herceptinu parastās devās. Un viņš pierādīja "kopētāju klonu" veidošanos. Es izmantoju šo tehnoloģiju, lai pārvarētu imunoloģisko toleranci pret HSP vēža gadījumā ar īpašu asins serumu. Viss darbojas, un aizsardzība tiks piegādāta aptuveni dienā vai divās. Šeit ir risinājums gan koronavīrusa, gan Ebolas vīrusa, kā arī jebkura cita nāvējoša vīrusa problēmai, kuram pagaidām zāles nav.


Mēs skatāmies, vai homeopāti to zina, nevis vienkārši cilvēki, bet gan tie, kas pārvalda šo procesu? Starp homeopātiem mēs atradīsim homeopātiskas zāles pret gripu, kuras viņi gatavo no Malabar pīles. Un tur notiek vesels rituāls, saskaņā ar kuru tas katru gadu jānoķer un katrai jaunai gripas sezonai jāuzsāk jauna nozvejotas pīles partija. Un galu galā šī “narkotika” darbojas, un viņi ar to "neizdziest"! Un kā tas notiek? Bet "kam ir acis, tie redz, kam ausis, tie dzird!" Viss ir ļoti vienkārši izskaidrots, ņemot vērā iepriekš aprakstīto, ja mēs pieņemam, ka šīs pīles katru sezonu jau ir slimojušas ar šo jauno gripas veidu un ka tām ir antivielas, kas uzliek šāda veida gripai antivielu slāņus.

“Zārks tikko atvērās." Bet tas nozīmē tikai to, ka ir laboratorija, kas katru sezonu rada jauna veida gripu. Tāpēc mēs noskaidrojam faktu, ka viņi zina par šīs tehnoloģijas esamību, ja viņi izmanto slimu pīļu antivielu mikrodozes un to, kur atrodas šī slepenā laboratorija, bet viņi to īpaši glabā noslēpumā. Viņi nolēma par to nopelnīt papildus naudu un aizsargāt savu eliti no zemāko cilvēku trieciena ar šādu “narkotiku”, vienlaikus diskreditējot to pārējās pasaules priekšā visiem pārējiem. Tā mums uzreiz kļūst skaidra “hitopātija” Krievijā. Tas paredzēts, lai palielinātu mirstību starp "gojiem", kad pienāks "21. gadsimta mēris".

Attiecībā uz 34 “akadēmiskajām aitām” no Krievijas Zinātņu akadēmijas, kuras 2017. gadā parakstīja memorandu par homeopātijas pseidozinātni, es varu teikt sekojošo. Nu, acīmredzot, viņi nezina, ka D. Feltons jau 1949. gadā atklāja toleranci pret lielām antigēna devām, acīmredzot viņi nezina, ka to turpināja Pēteris Medovars un 1960. gadā viņam par to tika piešķirta Nobela prēmija. Acīmredzot viņi pat nezina, ka pastāv tāda zinātne kā imunoloģija. Kā viņiem neizprotami izdevās kļūt par akadēmiķiem? Ko es vēl varu pateikt? Smiekli un asaras, un nekas vairāk! Grūti iedomāties lielāku “apkaunojumu”! Ķīniešu ārstiem vairs nav kur iet, un viņi noteikti izmantos manis aprakstīto tehnoloģiju, lai glābtu savus pacientus, starp kuriem jau ir daudz ārstu, kuri sniedza palīdzību. Ārsti ir jebkuras sabiedrības “morālā elite”, un viņi darīs visu nepieciešamo slimniekiem. Maz ticams, ka viņi to slepeni publicētu internetā, pārvarot epidēmijas beigu pismu. Liekas, ka tas pats atrisināsies. Galvenais, lai pasaule zinātu, kas jādara nezināmas nāvējošas vīrusu infekcijas gadījumā tās sabotāžas lietošanas kontekstā. Es nolēmu “izpostīt” šīs “kauna” izcelsmi no no Krievijas Zinātņu akadēmijas. Es to lietu izpētīju un redzēju, ka 33 no viņiem, neskatoties uz to, ka daudzi ar krievu uzvārdiem, ir ebreju izcelsmes. Tāpat kā “33 iesvētīšanas pakāpieni” starp masām un lai šis skaitlis nemulsinātu cilvēkus, viņi tur vilināja vienu “gojiem muļķu” tatāru, bez viņa paša ļaunprātīga nodoma.
Es tālāk paskaidrošu, kāpēc tas viss. Un stāsts ir tāds. 2013. gadā Ķīnā tika izveidota jauna veida putnu gripa ar mirstības līmeni 20%, bet, nepārsūtot to no cilvēka uz cilvēku, šis vīruss ģenētiski sastāvēja no trim dažādu gripas vīrusu gabaliem - putnu, cūku un cilvēka. Precīzs ģenētiskais dizainers, ko radījusi gēnu inženierija. Protams, tas nav iespējams vienkārši ar tā dēvēto traucējumu fenomena palīdzību, uz kura pamata darbojas trakumsērgas vakcīna. Un mūsu valstī “gudrie ebreji” “izkliedz” visu par kaut kādām dabiskām mutācijām no visām tribīnēm. Pat veicot nepatiesus pasūtījuma pētījumus, tika apkopota gandrīz zinātniskā bāze, lai turpinātu “sagraut smadzenes” cilvēkiem, pārliecinot viņus par šo dabiskumu. Stāsts par cūku gripu ir ļoti interesants. Žurnālisti parādīja, ka tā vakcīna tika patentēta gadu pirms tās parādīšanās dabā. Tas nozīmē, ka vakcīnas veidotājiem bija šis vīruss vismaz divus gadus pirms tā parādīšanās dabā. Jums pat nav jāraizējas, meklējot šos bastardus, tikai fakta dēļ. Mirstība no putnu gripas tagad ir paaugstināta līdz 60%. Pēc maniem aprēķiniem, viņi arī mēģināja viņu krustot ar Ebolas vīrusu un, iespējams, veiksmīgi. Tas ir, jāpieņem, ka šīs gaidāmās “Bībeles jūras” vai Trešā “Melnā zirga apokalipses jātnieka” mirstība būs 90% un tā izplatīsies ar visiem iespējamiem inficēšanās līdzekļiem. Un karantīnas pasākumi būs bezjēdzīgi tā piemērošanas sabotāžas dēļ. Amerikāņi Aļaskā mūžīgā sasalumā no "Spānijas" 1918. gadā atnesa mirušā kapu un izolēja vīrusu. Kāpēc viņiem tas bija vajadzīgs? Un viņiem bija vajadzīgs kāds genoma gabals, nodrošinot šīs infekcijas pārnešanu no cilvēka uz cilvēku. Šeit ir fakti par Bībeles sērgas sagatavošanu, kas iznīcinās vismaz trīs ceturtdaļas cilvēces, ar kuru nodarbojas ebreji Amerikā, Eiropā un Izraēlā. Koronavīrusa epidēmija ir tikai “ziediņi” vai “iesildīšanās”, provizoriski testi ar salīdzinoši zemu vīrusa mirstību, lai identificētu kaujas epidemioloģijas pazīmes un vienlaikus pārtrauktu Ķīnas ekonomiku. Seši miljardi cilvēku uz Zemes viņiem ir lieki, un tas nebūs jāgaida ļoti ilgi. Jums tam ir jāgatavojas un jācīnās pret to, pretējā gadījumā mīnus seši miljardi cilvēku. Kaut arī viņi acīmredzami paši neveidoja vakcīnu par šo "21. gadsimta mēri", bet pēc šī raksta viņi skaidri izsaka savas elites aizsardzību aptuveni pēc "sešiem mēnešiem", izveidojot vēlamo monoklonālo antivielu. Tātad memorands par homeopātijas nodevību un iznīcināšanu pseidozinātnēm “smaržo lieliski”, piemēram, medicīnas iznīcināšana Krievijā ar nebeidzamām krimināllietām pret ārstiem. Un kopā ar šiem ebreju līderiem un viņu līdzdalībniekiem, kuri to dara, nākotnē notiks brutāla izjaukšana, kad pienāks šis ļoti bībeliskais “Melnais zirgs”, un tad ārsti “atvadīsies” un cilvēki redzēs, ka tas, ko es rakstu, ir patiesība! Bībelē par Jesaju teikts, ka "Kungs Dievs sapulcēs jūdus Izraēla zemē pirms pasaules beigām". Viņi visi tur brauks no "atriebības". Par to es rakstīju jau 2013. gadā.

http://maxpark.com/community/4057/content/2373660

Tādēļ, redzot, kas notiek ar šo infekciju Ķīnā, es domāju, ka man ir jāsniedz palīdzīga roka Ķīnas ārstiem, un šajā sakarā es ievietoju šo rakstu Facebook. Bet tas nedarbojās, viņi nekavējoties izmeta rakstu no ziņu plūsmas. Konkrēta demonstrācija tam, kam kalpo Facebook, un fakts, ka tas ir Amerikas darbs. Es nemēģinu nomelnot un lieliski saprotu, kā viņi jūtas, jūtoties bezpalīdzīgi situācijā, kad katru dienu notiek tik daudz nāves gadījumu. Es lūdzu tos, kuriem ir kontakti ar ķīniešiem, informēt viņus, ka pastāv imunoloģiska tehnoloģija, kas viņiem burtiski nekavējoties palīdzēs. Un tad ļaujiet noķert šos antivielu ražotāju klonus no tiem, kuri ir atjaunojušies ar antivielām ar vīrusu antigēnu attēliem, izveidojot monoklonālu antivielu, kas šos slāņus noliks, un 6-8 atšķaidot šo monoklonālo antivielu vismaz visiem ķīniešu cilvēkiem profilaksei un ārstēšanai, padarot viņus vairs neinficētus ar šāda veida vīrusu. Kāpēc jums jāiet šo ceļu? Jo ir ķīniešu ārstu ziņojumi par atkārtotu inficēšanos. Tas drīzāk ir recidīvs sakarā ar ilgstošu vīrusu depo pacientu organismā. Tas ir līdzīgi AIDS, kad vīruss inficē šūnas ne tikai ar SD-4 receptoru, bet arī to priekšgājēja šūnas ar SD-34 receptoru. Visticamāk, ka šeit notiek kaut kas līdzīgs, un līdz ar aizsargājošo antivielu titra krišanos, ja šāda depo nav beigusies, notiek recidīvs. Tātad var piedzimt hroniska šīs slimības forma, un tā, iespējams, būs jāārstē ilgu laiku. Cik daudz nav zināms, un maz ticams, ka ar vakcīnu, kā arī HIV infekciju, šeit radīts tikai cits serums. Viņi to nav izveidojuši viņas paspārnē vairākus gadu desmitus, bet viņi joprojām attēlo “burkānus Khoja Nasredin ēzeļa priekšā” un nežēlo naudu par mēģinājumu “izskalot smadzenes”.
Nu, nav iespējams izveidot vakcīnu pret HIV infekciju! Bet to ir iespējams novērst, izveidojot antivielu slāņus vai modificējot CCR-5 receptoru vai noņemot to kopā ar antivielām, izmantojot antigēna desquamation fenomenu. Un tā kā ir pazīmes, ka koronavīrusam ir kopīgi mehānismi ar HIV infekciju, tad vakcīnas neredzēsit “kā savas ausīs” ar šo infekciju un pretvīrusu zālēm būs tāda pati kā ar AIDS.

No vienas “ligzdas” šie cāļi bija cēlušies un radījis viens un tas pats “radītājs” - slepena laboratorija. Jums nepieciešama monoklonāla antiviela, kas liek slāni pār receptoru, caur kuru vīruss nonāk šūnā. Bet, kamēr to tur nav, labāk tos atkal ievadīt remisijā ar atgūtā serumu un turpināt to atbalstīt, jau izmantojot autoserumu. Viss, kas nepieciešams, ir, lai ķīniešu ārsti pārlasītu un saprastu šos mehānismus. Pārējo viņi darīs paši. Ja jums nepieciešama konsultācija, ja kaut kas nav skaidrs, es tūlīt paskaidrošu, ko un kā darīt, izmantojot sociālos pakalpojumus. Max Park tīkls. Atrodi mani šeit. Un jau iepriekš sagatavojieties "nodevībai un sabotāžai". Arī ebreji Ķīnā ir “atrasti” un viņi ir pie varas. Bet galvenais ir tas, ka jums ir jāpiestrādā pie tā, kas jums jādara, kad parādās šī vīrusu "21. gadsimta Bībeles mēris". To paredz Bībele! Un labākais veids, kā padarīt jūsu prognozi piepildītu, ir to pieņemt pašam. Tāpēc viss, kas paredzēts Bībelē, piepildās. Nostradamusa “nepieklājīgais dēls” prognozēja ugunsgrēku pilsētā, un tā kā tas nenotika, viņš aizdedzināja pilsētu. Šeit ir tieši tas pats. Tās ir ebreju prognozes. Tāpēc viņi cenšas tās īstenot. Tas ir, ir jāizstrādā sākotnējā stadijā slimu pacientu seruma izmantošana un vienlaikus monoklonālas antivielas izveidošana, lai bloķētu receptoru, caur kuru vīruss nonāk šūnā. Brīdināts ir apbruņots. Šī pieredze drīz būs ļoti nepieciešama. Ja Jūs ejat ātrāk pa uzvarētāju trasi, zaudējumu būs mazāk. Sagatavojiet speciālistus monoklonālo antivielu izveidošanai. Šis ir “zvans” par gaidāmo cilvēka radīto pasaules katastrofu.

Vladimirs, neapgraizīts ebrejs no Danas cilts

Atbildēt

Margarēta

15.03.2020. 16:03

Kur tad Valstgribulis un Nācijas Tētiņš? Aizlaidies ar pēdējiem reisiem uz Doičlandi? Vai kā slieka lien pa reni (apstiprināto darba kārtību), nenovirzoties ne pa milimetru? Vai tad tiešām šādā bezprecedenta situācijā nav jāuzrunā valsts iedzīvotāji? Nav jāstāv blakus Kariņam un Viņķelei un viņus jāatbalsta? Kaut kāda AirBaltic pilotu akadēmijas atklāšana un tortītes iekošana ir tas svarīgākais šobrīd?
Ja to darīt Zatlers, Bērziņš vai Vējonis, viņi būtu bez sāls apēsti. Valstsgriba... who cares, viņš ir tiiiiik ģeniāls, beeeeeeeidzot mums ir lepnums bla-bla-bla.
Šī situācija pierāda, ka Levits nespēj pildīt pat tās pašas minimālās funkcijas, kas viņam ir, pienācīgi reaģējot uz aktuālo situāciju. Prezidenta institūtam līdz ar to ir pārlieku liels finansējums. Un viņam - pārlieku daudz padomnieku un darbinieku. Tam minimumam, ko viņš dara, pietiek ar 10 cilvēku biroju (adjutants, sekretāre, Kanc.vad., protokola cilvēks un viens vai divi padomnieki). Ar to pietiek, lai saorganizētu vizītes uz liepājām un apmeklētu tortīšvakarus, apskates objektus un koncertus.

Atbildēt

virtuālā blakne

15.03.2020. 13:45

Sākot ar 12.nedēļu tiešsaistē attālinātie krietni pārbaudīs mūsu Interneta ilgspēju.Grohņīsies vai nē,that is the Q!

Atbildēt

R

15.03.2020. 13:30

»

Jautājums PIETIEK no emigranta

Ko vērts ir mans ieraksts pasē par manām fundamentālajām tiesībām iekļūt Latvijas Republikā, ieraksts, ka es esmu Latvijas Republikas aizsardzībā, ja tiesības atgriezties valstī, kas mani solās aizsargāt, faktiski man šobrīd tiek liegtas


Kur tu redzi valsti? Ja nu vienīgi tajā ierakstā....Realitātē - usa veidojums, kurš pats neko nespēj, tik ka pilda usa pavēles.Tev, emigrant, jāgriežas ar jautājumiem pie kunga, ne pie kalpiem!

Atbildēt

R

15.03.2020. 13:26

4.20. - uz Āfrikas klaidoņiem (bēgļiem) arkārtas stavokļa izņēmums!!!! Tie joprojām drīkst iekļūt un tiks uzturēti!

Atbildēt

Latvietis

15.03.2020. 13:14

Mūsu ģimene 2 ned. atpakaļ atgriezās no Itālijas ziemeļiem. Esot Itālijā mums abiem bija temperatūra nedēlas garumā utt.
Kad Latvijā ierodoties gribējām apzinīgi nodot analīzes, mums pateica, ja nav uz doto brīdi temperatūra, tad tas ir katra personīgās vēlmes jautājums un mums neviens nekādas pārbaudes neveiks un mēs mierīgi varam klejot apkārt kā gribam ...!
Tas ir PIPEC no LV valsts puses ...!!!!

Atbildēt

Aha!

15.03.2020. 12:01

Viss 4. maija VDK valsts korporācijas un to personu drošībai, lai nesaķertu koronvīrusu. Labi, ka bijušie VP, MP Latvijā pēc 1991. g. nevar pamest valsti.. es ceru, Labi izdomāts un izplatīts koronvīruss. Parazītu bieds.

Atbildēt

Starp citu

15.03.2020. 10:02

Valsts ,nezinu cik pamatoti, paņem 1 000 000 000 €kredītu, kas Latvijai jāatdod. Var jau teikt, ka sīkums, 100000000/2000000 500€ uz iedzīvotāju, bet gan nodokļu maksātajiem, gan pensionāriem, gan bērniem tas būs jāatdod.

Atbildēt

Латыш

15.03.2020. 09:10

Cyril хуесос

Atbildēt

Niknais

15.03.2020. 09:10

Zombiju apokalipse, ko rada paši zombiji no valdības

Atbildēt

enchante

15.03.2020. 08:14

»

Jautājums PIETIEK no emigranta

Ko vērts ir mans ieraksts pasē par manām fundamentālajām tiesībām iekļūt Latvijas Republikā, ieraksts, ka es esmu Latvijas Republikas aizsardzībā, ja tiesības atgriezties valstī, kas mani solās aizsargāt, faktiski man šobrīd tiek liegtas


jūs laikam nepārstāvat to paaudzi, kura piedzīvojusi kara apstākļus, kad ieraksti pasēs nestrādā, valda citi likumi un tautas pakļaujas konkrētiem rīkojumiem. Šis gadījums ir analogs,reāli tiek grauta valstu ekonomika,apdraudēta cilvēku veselība un dzīvība un tas nekas, ka šoreiz ienaidnieks ir mazs nesaredzams mošķis, jo bīstamāks. Šoreiz jūsu personīgās tiesības nav samērojamas ar vispārības interesēm, bet labā ziņa vēsta, ka nekas nav mūžīgs, tikai nelielu pacietību un mes atkal tiksimies Latvijā

Atbildēt

paardomas

15.03.2020. 07:08

»

Jautājums PIETIEK no emigranta

Ko vērts ir mans ieraksts pasē par manām fundamentālajām tiesībām iekļūt Latvijas Republikā, ieraksts, ka es esmu Latvijas Republikas aizsardzībā, ja tiesības atgriezties valstī, kas mani solās aizsargāt, faktiski man šobrīd tiek liegtas


4) aizliegums turēt verdzībā un kalpībā;
Darba tirgus ir tas pats vergu tirgus.
1) tiesības uz dzīvību (izņemot kritušos likumīgā karā);
Tiesības jau ir,tikai par maksu.

Atbildēt

izskatās

15.03.2020. 06:36

Izskats ir pēc saslimuša.......

Atbildēt

www.govlawyer.lv

15.03.2020. 03:05

1. No Pasaules Veselības organizācijas
oficiālā apraksta -

Clinical management of severe acute respiratory infection (SARI) when COVID-19 disease is suspected

Interim guidance
13 March 2020 -

There is no current evidence to recommend any specific anti-COVID-19 treatment for patients with confirmed COVID-19.

2. Derētu zināt,
kādās āra temperatūrās šis vīruss iet bojā.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

15.03.2020. 00:46

>pašiem pat neapjēdzot reālo situāciju

Jā, Valsts kancelejas jurists
skaidroja pa telefonu, ka
nav zināmi visi pakalpojumi, ko katra
iestāde sniedz,

savkārt
Administratīvā rajona tiesa
jau pacentās
tiesas spriešanu nosaukt par pakalpojumu,
un atcēla visas tiesas sēdes,
kaut gan Ministru kabinets
šodien domā OTRĀDI.

Ja sākas kariņš, tad
Kariņš nezin, kas
notiek katrā grantsbedrē,
tas ir reāli.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

15.03.2020. 00:38

>Ko vērts ir mans ieraksts pasē

1950. gadā, pieņemot Cilvēka tiesību konvenciju,
jau paredzēja, ka ārkārtas stāvokļa laikā
vairums tiesību var tikt ierobežotas,
tas aprakstīts 15. pantā.

Tiesības, ko nedrīkst ierobežot nekādos apstākļos
ir
1) tiesības uz dzīvību (izņemot kritušos likumīgā karā);
2) spīdzināšanas aizliegums;
3) necilvēcīgas un pazemojošas
apiešanās un soda aizliegums;
4) aizliegums turēt verdzībā un kalpībā;
5) aizliegums sodīt ārpus likuma (nelikumīgi);

Pilnīgs citu cilvēktiesību aizliegums
nav samērīgs
un to var daļā gadījumu? apstrīdēt juridiski.

Atbildēt

Jautājums PIETIEK no emigranta

15.03.2020. 00:14

Ko vērts ir mans ieraksts pasē par manām fundamentālajām tiesībām iekļūt Latvijas Republikā, ieraksts, ka es esmu Latvijas Republikas aizsardzībā, ja tiesības atgriezties valstī, kas mani solās aizsargāt, faktiski man šobrīd tiek liegtas?

Atbildēt

izgriežamais augonis

14.03.2020. 23:15

»

GEO

Jo radikālāka rīcība būs tagad,jo ātrāk šis murgs beigsies...


maksimālajā lielumā ir pašreizējā valsts pārvaldes mafija, kurai nospļauties uz tautu... tik teātri spēlēt un muldēt, pašiem pat neapjēdzot reālo situāciju

Atbildēt

Jā, bet

14.03.2020. 22:51

Vienīgais, kas Latviju var paglābt no traģēdijas ir drastiski ierobežojumi.Ja šādi izdotos palēnināt sērgas izplatību, tas būtu brīnišķīgi. Pretējā gadījumā tas būs kā kūlas ugunsgrēks, jo mūsu mdicīnas iestādēm nav nekādu iespēju uzņemt un sniegt palīdzību tūkstošiem slimo vienlaicīgi. Izskatās, ka mūsu valdībai beidzot tas ir pierāpojis. Kur palikuši tie, kuri gadus atpakaļ "lai uzlabotu medicīnisko aprūpi" likvidēja (optimizēja) ārstniecības iestādes?

Atbildēt

GEO

14.03.2020. 22:23

Jo radikālāka rīcība būs tagad,jo ātrāk šis murgs beigsies.
restorānus,kafejnīcas u.c pulcēšanās vietas arī būsim spiesti aizklapēt,tāpat arī lielveikalu lupatu bodes,atstājot vien pārtiku,lai cik sāpīgi tas patreiz izskatās.Vēl viss nav izdarītsjautājumā par Valsts robežām.Zaudējumi būs vēl lielāki,ja augonis netiek izgriezts maksimālajā lielumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...