Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sabiedrisko attiecību speciālisti šoreiz bija savu uzdevumu augstumos – plunkšķis („ļaunie mediķi tirgo vakcinācijas sertifikātus”) sanāca.

Pavļuts un Golubeva publisku pasākumu „mediķi pārdod vakcinācijas sertifikātus” ar vainīgo apcietināšanu un asarainām intervijām veica piektdienā, 13. datumā, pie kam pievakarē, lai šī ziņa paliktu par galveno vēl vismaz divas brīvdienas un lai pasākums sakristu ar Aglonas Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem.

Bija noorganizēti kauninātāji, kas nosodīja šo tirdzniecību ar vakcinācijas sertifikātiem, un slavinātāji ministru viedajai rīcībai.

Tā, protams, ir tikai sagadīšanās, ka Pavļuts un Golubeva pārstāv vienu partiju un abiem ir nelielas problēmas – Pavļutam ar vakcināciju, bet Golubevai ar Austrumu robežu. Vai viņi nezināja jau iepriekš par ceturtdaļas Latvijas iedzīvotāju vēlmi iegūt sertifikātu bez pašas vakcinācijas? Zināja. Arī par sertifikātu pārdošanu zināja, bet pagaidīja piektdienu.

Par to, ka Eiropā notiek vakcinācijas dokumentu viltošana, es rakstīju jau 7. jūlijā (biju atgriezies no Berlīnes, raksts tika publicēts ar nosaukumu „Pavļuta vakcīnu loterijas bizness” vai citiem nosaukumiem četros portālos), nelielu daļu citēšu:

„Vācijā piedāvājums izlozēt balvas vakcinētajiem ir izskanējis dažus mēnešus iepriekš. Maksa Planka institūta nostāja ir bijusi, ka šāda kārtība palielinās viltojumu skaitu – jau tā Eiropā uzplaukstot vakcinācijas dokumentu viltošana, citiem vārdiem sakot – nevakcinējas, bet iegūst dokumentu. Visčaklāk izlozei piesakoties tie, kuru vakcinācijas dokuments esot apšaubāms.

Vācieši apgalvoja, ka falša vakcinācija visvieglāk esot izdarāma kaimiņvalstīs un viņi ar aizdomām skatoties uz vāciešiem, kas it kā ir vakcinējušies Polijā. Protams, maniem kolēģiem šim apgalvojumam nebija pierādījumu, bet viņi teica, ka šobrīd visvieglāk saņemt vakcinācijas sertifikātu, neiepotējot pašu vakcīnu, esot, pārbraucot kaimiņvalsts robežu. Katrā valstī pierobežā esot tādi gadatirgus pasākumi vai lielveikala medpunkts, kur notiekot apšaubāma vakcinācija. Un atkal – kolēģiem tie bija tikai pieņēmumi, bet es aizdomājos – kāpēc pēkšņi Latvijā vakcinācija (ļoti nopietnu medikamentu ievadīšana) ir no ģimenes ārsta kabineta aiznesta uz krāmu tirdziņu.”

Vai vācu policisti nezina, ka Vācijā ļoti daudziem cilvēkiem, ieskaitot medicīnas darbiniekus, nav ticības vakcinācijai pret Covid–19 un dažādos veidos tiek meklēti risinājumi saņemt sertifikātu bez vakcinēšanas? Esmu pārliecināts, ka vācu policisti šo lietu zina itin labi, ja jau to mierīgā gaisotnē stāsta vācu ārsti. Bet neizskatās, ka vācu policisti maskās ieskrien medmāsas kabinetā, šauj griestos, uzliek māsai un viņas līdzzinātājiem roku dzelžus, bet lejā pie prakses durvīm stāv Bundestāga deputāti un aplaudē.

Atkārtošos – pats esmu vakcinēts, kaut man bija pārliecinošs antivielu titrs. Es ticu vakcīnām un uzskatu, ka modernās mesendžera vakcīnas ienāks mūsu medicīnas ikdienā un jau šajā desmitgadē līdzīgas vakcīnas būs gan pret vēzi, gan pret paaugstinātu holesterīna līmeni, nerunājot par to, ka daļa no labi zināmajām difterijas, stingumkrampju, cūciņu un masalu vakcīnām mainīsies. Bioloģiski preparāti gūs daudz plašāku pielietojumu ķīmisko preparātu un alkoloīdu vietā. Pateicoties šādai medicīnas attīstībai, cilvēku vidējais dzīves garums pieaugs vēl par vairākiem gadiem.

Tātad – es neiebilstu pret vakcīnu, bet iebilstu pret vakcinācijas politizāciju, vakcinācijas iznešanu no medicīnas iestādes uz autobusu, krāmu tirgu un kapu svētkiem, pret medicīnas vulgarizāciju. Kamēr vakcinācija notika slimnīcas vai veselības centra vakcinācijas kabinetā, ģimenes ārsta kabinetā vai citā atbilstošā medicīnas iestādē, cilvēku attieksme pret vakcināciju bija kā pret medicīnu.

Vēl pērn rudenī ļaudis ar cerībām gaidīja iespēju vakcinēties. Tiklīdz Pavļuts radīja Vakcinācijas biroju ar superalgām, reklāmas kampaņas par miljoniem, aplīmēja visus stabus ar „Lagzdiņa saliekto roku, sveicienam sen neredzētam dienesta biedram”, avīzi, ko sagatavoja par milzu naudu, bet neiemeta pastkastītēs, vārdu sakot – pārvērta vakcināciju par personisko vai partijas biznesu, ļaudis par vakcināciju sāka domāt biznesa kategorijās.

Eiropas valstu ārsti un epidemiologi tiešām daudz runā par to, ka notiek vakcinācijas falsifikācija, un tiek minēti skaitļi 1–6% robežās. Maksa Planka institūtā kolēģi man minēja, ka vāciešiem tas esot īpaši pamanāms otrās vakcinācijas gadījumā cilvēkiem, kam pēc pirmās devas bijusi alerģiska vai sāpju reakcija – ne pacients, ne medicīnas darbinieks nevēlas noskaidrot, vai līdzīga reakcija nebūs arī pēc otrās devas, tādēļ vakcīna netiek izlietota, bet dokumentēta kā lietota.

Tomēr nekur Eiropā līdz šim neesmu dzirdējis par vakcinācijas dokumenta pārdošanu par naudu. Tiesa, nekur es neesmu dzirdējis arī par Vakcinācijas biroju ar zelta podiem un vakcinācijas procesu, ko vada tikai cilvēki bez izglītības un pat bez nojausmas – ko dara. Latvijā par vienu vakcīnu ir iztērēts daudz vairāk naudas nekā vairumā Eiropas valstu, bet rezultāts ir – vājākā vakcinācijas aptvere Eiropā, ja nu neskaita Bulgāriju.

Tieši bezjēdzīgā vakcinācijas organizācija, nepārtrauktā baidīšana ar trešo un devīto vilni, nepārtraukti meli (mājsēde, sporta aizliegums, maskas bērniem, grāmatu tirdzniecības aizliegums utt.) ir galvenais iemesls, kādēļ sabiedrībā radīta pretestība vakcinācijai un parādījušies biznesa meklējumi – kā nevakcinēt un nopelnīt. Valdības mētāšanās ar naudu, izdalot mūsu bērnu un mazbērnu miljonus saviem biznesa partneriem, īpaši sabiedrisko attiecību sfērā, ir tieši tāda pati rīcība kā vakcinācijas sertifikātu pārdošana, tikai valdības organizētās zādzības ir skaitāmas tūkstoškārt lielākos eiro skaitļos. Pie vakcinācijas sertifikātu tirdzniecības vainojami ir tikai un vienīgi Pavļuts un Juhņēviča. Noziedzīgi ir Pavļuta paziņojumi, ka ģimenes ārsti nevakcinē, bet māsas pārdod sertifikātus.

Atkārtošos par vakcīnām. Vakcīnas ir ļoti nopietni bioloģiski medikamenti, ko ir jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Vakcīnu saglabāšana un pārvadāšana, nodošana no vienas personas citas rokās (loģistika) prasa īpašus noteikumus – aukstumķēdi, sterilitāti, higiēnu. Bez šīs kārtības vakcīnas zaudē iedarbību – ja vakcīna ir atsaldēta un vēlreiz sasaldēta, ja nav iztērēta pietiekami ātri, ja atradusies saules gaismā utt., tā zaudē savas īpašības, un injicēta tiek vairāk vai mazāk aktīva ķīmiska viela, kas nerada imunitāti pret vīrusu.

Visus noteikumus par vakcīnām un vakcināciju nav viegli ievērot speciāli apmācītiem mediķiem slimnīcā, veselības centrā un slimnīcas vakcinācijas kabinetā, bet daudz grūtāk – tirgū, sporta sacensībās, kapu svētkos, kur nu vēl maršruta autobusā, ko Pavļuts sadomājis pārvērst par vakcinācijas punktu. Tas, ka Latvijā ar Covid–19 arvien vairāk saslimst vakcinēti cilvēki, liek domāt, ka viņi nav saņēmuši pilnvērtīgu vakcīnu (un viņi par to var pateikties Pavļuta un Juhņēvičas haosa aģentūrai).

Valdības noziedzīgā rīcība pret vakcināciju radīs smagas sekas nākotnē. Cilvēku šķelšana pēc pazīmes – vakcinētie pret nevakcinētajiem, kas ir tikai un vienīgi Pavļuta politkonstrukcija nākamajām vēlēšanām, radīs bailes arī no citām vakcīnām, samazinās bērnu vakcinācijas incidenci pret difteriju, stingumkrampjiem, tuberkulozi utt.

Krišjāni Kariņ! Ja Tev ir kaut mazliet atbildības pret savu valsti un iedzīvotāju veselību nākotnē – lūdzu, padzen Pavļutu!

Novērtē šo rakstu:

185
13

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...