Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mindaugs

30.05.2022. 10:54

Apkures katlu granulām nenormāli uzpūsta cena,arī malkai ,,,,it kā tās ražotu no sudraba vai zelta !
Ciolvēki pat nespēs iegādāties atjaunojamo resusu energo resursu.
Urbanoviča partijas locekļiem jādodas vizītē uz kaimiņzemi Krieviju un jāslēdz Latvijai-Baltijai izdevīgi līgumi energoresursu importa joma .
Lai šī te vadība (žīdu) ,kura sanaido mūs ar kaimiņiem ,lasās uz savu dzimteni Izraēlu ,,,Azerbaidžānu ,Osetiju ,CEČENIJU ,GRUZIJU ,,,,UZ NOASA PĒCTEČU ZEMĒM .
oKUPANTI ĀRĀ NO LATVIJAS ,,,,AK VAI ,BET TĀDS PAT ZĪDU ZAGLIS UKRAINA ZEĻENSKIS ,SDANAIDOJIS UKRĀNU SLĀVU CILTI (TOLLENZUS ,RJADARJANUS ,RJAZANUS ) AR KRIEVIJAS SLĀVIEM ,UN NU NEZIN KUR LAI NOZAGTO PĪRĀGU UKRAINU LIKT ,,,PIEVIENOT POLIJAI ?! KURAS GĀZES KAMERĀS VĒL NESEN SMACĒJA NOST ĒBREJUS ,CILVĒKS NEMĀCĀS NOI VĒSTURES ,ĪSA ATMIŅA.
SK.славянские племена - УКРАНЫ.

Atbildēt

Idiotam

30.05.2022. 09:32

»

to ss

Laikam jau tu esi klibs, pusakls un puskurls, piedevām krievs, ja jau nevari sev dabūt darbu par vismaz 5 eiro stundā


5 eu stundā Tevi glābs? Šeit mākslīgi ir radīti apstākļi, lai šī vieta nebūtu apdzīvojama principā! Tas vēl nav skaidrs? Visa buferzona tiek pārvērsta par izdedzinātās zemes konceptu.Mēs mirstam , lai iezāģētu Krievijai. Bžezinski lasi.

Atbildēt

KolaPSS

30.05.2022. 09:28

kRĪZE IR MĀKSLĪGA. Krievu naftai un gāzei cena nav pacelta, ar to spēlejas ES spekulanti. Eiropa paklusām atsāk pirkt gāzi no Krievijas par normalām cenām. Latvijai ir jāsāk darīt tas pats, citādi ziemā nāksies par dubultu cenu pirkt to no Vācijas.Skaidrs, ka valdības izdzimteņiem ir pilnīgi vienalga, bet mums gan ne. Mēs neesam 51.štats un baidens ir Kariņa prezidents, nevis mūsu.Un nav ko gaidīt žēlastību no ES vai ASV, viņi ar prieku mūs nomērdēs. Mēs esam vajadzīgi tikai paši sev un jāsaprot, ka tie , kas gandē mūsu dzīves ar izdomātiem lokdauniem un mākslīgiem deficītiem, ir mūsu nāvīgākie ienaidnieki. Un tie nedrīkst tikt atkal ievēlēti, kaut veikli izmanto karu, lai atkal apmuļķotu tautu. Pirms balsot par Koalīciju, atceries, ko viņi tev nodarīja 2 lokdauna gados, atceries iznīcinātos biznesus, emigrējošos radus un cenas uz dīzeli! Atceries Loalīcijas mērgļus, kas mūs iedzina sankciju karā, ko pat Vācija nevar pavilkt!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.05.2022. 18:57

Kāds vēl plāns? Urbanovičs ir naivs vai tikai izliekas? 1. oktobrī ir vēlēšanas. "Pēc mums kaut vai ūdens plūdi'."

Atbildēt

to ss

28.05.2022. 11:48

»

ss

Pilns ar darba vietām par 3 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas, mēnesī uz rokas kaut kur 380 eiras, kas te ko neizdzīvot un visu samaksāt


Laikam jau tu esi klibs, pusakls un puskurls, piedevām krievs, ja jau nevari sev dabūt darbu par vismaz 5 eiro stundā.

Atbildēt

Derdz

27.05.2022. 18:16

Kārtējais traucēklis, arko labāks citiem, auzas būs, bet jūs tur valsts taupisiet vai kā..

Atbildēt

Jautājums

27.05.2022. 14:55

»

tikai un tikai

Tauta par Saskaņu


Kura tauta? Orku tauta?

Atbildēt

biedrs Urbanovic

27.05.2022. 13:46

tas tiesa. Tikpat ka tiesa tas,ka tava koketesana ar šo varu kuru pats lama ar nevies ceribas pret tevi.

Atbildēt

tev jāzin tavi kungi tev nolej

27.05.2022. 13:26

»

bet

ko tas penteru rakstītājs te tos garos penterus raksta


citādi, tu idiņ, nezini, ko domāt!

Atbildēt

osvoboditel

27.05.2022. 12:01

»

tikai un tikai

Tauta par Saskaņu


Tak točno, tovarisc: Za Rodinu, Za Rossiju, Za Putina-Stalina velikije idei.

Atbildēt

Aha!

27.05.2022. 11:12

»

tikai un tikai

Tauta par Saskaņu


Tauta par VDD komjauniešiem saskaņā un vienotībā par Saskaņu un Vienotību - jauno un veco!

Atbildēt

Līķu Vaira

27.05.2022. 11:10

»

>Krišjānis...

Ko muldi tukšu? Izsakies īsāk


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Ebreju Vadoni Zeļenski! Masoni! Klīniskie 13. Saeimas deputāti!

Es saskatījos ar savu dzīvesbiedru Imantu Līķi un abi viens otram noteicām, izbrīnīti notikumu Ukrainā kontekstā: “Vai tiešām mums būs jābēg atpakaļ uz Kanādu?”


Man kā vecai kanādietei ir milzīgs kauns stāvēt malā - baudīt, saprotiet, visas tās privilēģijas te, Latvijā, saprotiet, kas man pienākas, kā ziniet, birojs, sekretāre, kalpotāji, limuzīns, ceļojumi, grozīšanās augstu personu saietos, manikīrs, pedikīrs, vaksācija galu galā... izmeklēti ēdieni un dzērieni, spoguļošanās mediju gaismā, savu domu izplatīšana bez cenzūras.. tas viss par valsts naudu un noraudzīties, kā viņi tur Ukrainā izmisīgi cīnās! Tas mani kremt, un tas mani grauž. Es arī saprotu to, ka pasaule negrib izraisītu kodolkaru. No tā labuma nebūs nevienam.

Lai arī savulaik mani kā prezidenti daudzi nosodīja, ka ar prezidenta lidmašīnu lidinājos vairāk pa pasauli, nekā biju Latvijā, es varu mierīgi teikt, ka tas darbs bija smags - visas tās runas no augstām tribīnēm svešās mēlēs, balles, rauti, Rītiņa dārgās kūkas brokastīs...visa tā Bondara uzraudzītā svīta, kur katrs pēc vārda jāatceras..un šobrīd redzam rezultātu - Latviju es ievilku NATO un varu justies drošībā.

Bet tie pazemojumi un rupjības, kas jādzird no Latvijas tautas latviešiem .. tas man tagad uzkurina pretestības garu.

Kad iedomājos, ka man vajadzētu noslēpties kādos krūmos, nepaspējot aizlaisties uz Kanādu, tad man kļūst milzīgs kauns, jo jau laikus izkaroju sev un “saviem mīļajiem kapuvietas” ar adresi LR, Rīga, Mežakapi. Tad vai nu Kanāda, vai Mažakapi, saprotiet!

Daudzi brīnās, bet domāju, ukraiņiem arī padomju laiku propaganda bija atstājusi savas pēdas.

Ja tu vēlies ar savu artavu palīdzēt varonīgajai ukraiņu tautai cīņā pērt agresoru, iegādājies žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numuru! "Kas Jauns" šonedēļ nāk klajā ar saturu, kas veltīts tikai un vienīgi Ukrainā notiekošajam, turklāt ieņēmumi no eksemplāru pārdošanas tiks veltīti šai valstij, kas šobrīd karo ar okupantiem.

Vai esi apzinīgs un saproti, ka karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu pats! Nolikt galvu par Ukrainu karā ir tas pats kas par demokrātiju!

Atbildēt

tikai un tikai

27.05.2022. 09:14

Tauta par Saskaņu!

Atbildēt

nebūs

27.05.2022. 09:05

»

izskatās, ka atkal sāks sabiedrību bīdelēt pēc maciņu biezumiem un to plānumiem, kaut rezultatīvāk un vienkāršāk būtu valstij no budžeta subsidēt pakalpojumu sniedzējus, pie viena nosakot pakalpojumam cenu griestus tā, lai nenobankrotētu un arī lai neuzrastos "veselīga" apetīte. Pārējo noregulēs pats...


tik vienkārši,no tirgus ekonomikas atgriezties plānveida ekonomikā.Tikai Kariņa valdība dara visu,lai tirgus ekonomika nedarbotos un atņemot darba iespējas 60'000 darba tirgū esošiem iedzīvotājiem,atņem tiem iztikas nodrošināšanu savām ģimenēm,iemaksas pensiju fondā un nododokļu ieņēmumus valstij.Muļķi tā pat nesapratīs,bet gudrie saredzēs,kur noved šāda ''politika''

Atbildēt

RN čangaļi 30 g TIKAI zaga

27.05.2022. 08:52

sen varēja nami būt renovēti

Atbildēt

brauksim visi uz rjēzekņi daugaupiļi

27.05.2022. 08:49

tur jau būs silti

Atbildēt

NIX

27.05.2022. 07:14

Urbanovičam vēl nav skaidrs ka viņa cars nolaiž pēdējās gāzes

Atbildēt

Krišjānis Kankars- Vanckars

27.05.2022. 06:58

Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt.

Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Ir skaidri zināms, draugi, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Patlaban ir būtiski saprast, ka jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar daļēju un īslaicīgu negatīvu pieaugumu.

Nu nav tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, tas jāsaprot, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!

Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt, tāpēc man ir daži padomi.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās arī man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām, kas turina pieaugt. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Ja vairs nevari izturēt dzīves dārdzību, iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu karot vai stājies Zemessardzē.

https://www.la.lv/karins-pern-premjera-amata-nopelnijis-teju-78-000-eiro

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

lauķis

27.05.2022. 04:30

»

bez politikas

Labāk siltumā, paēdušam internacionālismā, kā aukstumā, badā, latviskajā vidē ar pliku pakaļu


Ja bez anālismiem un poli/tiķiem tad ģimene,dzimta,tauta.

Atbildēt

pārfrāzējoot urbanoviču

26.05.2022. 22:40

Vai tiešām no iepriekšējās krīzes, kad man bija jāstaigā piedirstām biksēm, nav izdarīti nekādi secinājumi? Kāpēc neviens neko nedara, lai man nebūtu jāstaigā piedirstās biksēs?

Atbildēt

26.05.2022. 19:50

izskatās, ka atkal sāks sabiedrību bīdelēt pēc maciņu biezumiem un to plānumiem, kaut rezultatīvāk un vienkāršāk būtu valstij no budžeta subsidēt pakalpojumu sniedzējus, pie viena nosakot pakalpojumam cenu griestus tā, lai nenobankrotētu un arī lai neuzrastos "veselīga" apetīte. Pārējo noregulēs pats iekšējais tirgus.

Atbildēt

vecs pensionārs

26.05.2022. 18:29

Kariņs ir melis un tukšmuldoņa! Balsošu par Saskaņu un Urbanoviču!

Atbildēt

jaajaa

26.05.2022. 18:10

...neko nezinu...malciņa jau nopirkta, gan jau kaut kā iztikšu...

Atbildēt

latvieši būs siltumā

26.05.2022. 17:36

»

bez politikas

Labāk siltumā, paēdušam internacionālismā, kā aukstumā, badā, latviskajā vidē ar pliku pakaļu


bet internacinalie lai necer atkal izvest un ielīst izvesto siltās tīrās gultās

Atbildēt

nespēs

26.05.2022. 17:34

jo viņu vieta nav pilsētās...roģinas gaida un subsīdiju nebūs. 30 g laikā nerenovēti trušu būri...uz ko cerēja??????????????????zināja, ka Vācija nojauc kā nerentablus

Atbildēt

kur palika pants?

26.05.2022. 17:19

nu tā vēl bija vecā versija - tagad blusa ir aizlāpīta

Atbildēt

bez politikas

26.05.2022. 17:03

»

redz Urbanovic

Vairums tavu rakstu tieši vai paslepti velk uz Krievijas internacionalisma un atkarības no Kremļa pusi....tajā pat laikā noklušejot par LPSR realizēto rusifikācijas politiku


Labāk siltumā, paēdušam internacionālismā, kā aukstumā, badā, latviskajā vidē ar pliku pakaļu.

Atbildēt

incanti

26.05.2022. 17:02

A vot jāizdara tā, lai Jānīc ne tikai pelna honorāru ar šo rakstudarbu un krāj punktus nākamajam SROKAM deputāta krēslā, bet arī NES zināmu līdzatbildību par visu augšminēto. Varbūt šim ir gatava recepte, kā tikt cauri krīzei ar veselu ādu? Ja tā, laidiet viņu pie ruļļiem - galu galā kam šis visu mūžu barots no mūsu grūti pelnītā?

Atbildēt

redz Urbanovic

26.05.2022. 16:58

Vairums tavu rakstu tieši vai paslepti velk uz Krievijas internacionalisma un atkarības no Kremļa pusi....tajā pat laikā noklušejot par LPSR realizēto rusifikācijas politiku ..

Atbildēt

Nokavēts

26.05.2022. 16:52

Jau ir nokavēts, jo malka jāpērk pavasarī, bet cena jau 2X lielāka kā pērn!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi