Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atis Priedītis

21.08.2021. 08:41

Joprojām turpinu uzskatīt, ka viss šis process ir viltojums. Un pavisam konkrēti. Kad feisbukā informēju cilvēkus, ka neskatoties uz 16 autorgrāmatu izdošanu lielie masu mediji mani gandrīz pilnībā ignorē, kāda lielā medija žurnāliste man uzrakstīja, ka vainīgs esot es pats jo savu informāciju nosūtot ne tam, kam vajag. Iedeva savus kontaktus un es informāciju nosūtīju tieši viņai, tātad "tam, kam vajag". Rezultāts protams, atkal bija tas pats - pilnīga ignorance. Tātad, ja Lapsu plaši intervē un viņu publicē lielie masu mediji - tā ir tikai cilvēku muļķošana. Nevēlamos ignorē pilnībā un tās tad tiešām ir represijas. Kāpēc tāda attieksme ir pret mani? Atliek izlasīt manas (Andra Marta) grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļu "Slepenie protokoli" un viss kļūst skaidrs. Kaut ko tādu čekisti un komunisti no manis netika gaidījuši un joprojām meklē iespējas man par to atriebties.

Atbildēt

Ne - cilvēks

20.08.2021. 21:55

»

Pilsonis

Padomju okupācijas atblastītāji dara to, ko citi totalitāri režīmi, tikai ar nelielu atkāpi, jo jāatskaitas briselei, par naudu


Naudas ir tik daudz, kādas nebija nwekād tik daudz agrāk - miljardus dod. Ko, nodrukāja? Ja tā, tad nu dabūs tauta par biksēm - nenopelnīts cents b';us jānopelna, vai nopelnōtais jāatdod - var notikt devalvācija, ja nespēs atmakāt, nopelnīt, nosegt. Tad tu kauksi, kad būs prieki beigušies, ja nauda ir drukāta.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

20.08.2021. 13:53

»

Vai mūs gatavo hsosam?

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

lai dzīvo vārda-murgu brīvība!!!!

20.08.2021. 13:52

»

Kam pašam galva pilna murgiem,

tam šķiet, ka citi murgo


Pareizi, biedri kam pašam galva pilna murgiem, biedram grautmanim un biedrenei vaideļmanei arī tāpat šķiet!

Atbildēt

Vai mūs gatavo hsosam?

20.08.2021. 12:59

Vai mūs gatavo haosam un sociāliem nemieriem? 09.02.2021. 09:08
Šteinbuka norāda, kad Latvijā būs redzams patiesais bezdarba līmenis
SABIEDRĪBA 2021. gada 25. janvārī 09:24
Jauns.lv / LETA

Patiesais bezdarba līmenis Latvijā būs redzams pēc dīkstāves pabalstu izmaksas perioda, proti 2021. gada beigās, pirmdien intervijā TV3 raidījumam "900 sekundes" sacīja Fiskālās disciplīnas padome priekšsēdētāja Inna Šteinbuka.

"Kāda būs reālā situācija ar bezdarbu rādīs tikai laiks, kad dīkstāves pabalsts vairs nebūs un daudzi uzņēmumi bankrotēs," teica Šteinbuka.

Viņa atzīmēja, ka būs uzņēmumi, tostarp arī līdz šim veiksmīgas kompānijas, kuras nespēs atgūties pēc krīzes.

Inkluzīvais kapitālisms bez cilvēktiesībām izvēlēties uzņēmējdarbības veidu un bez cilvēktiesībām uz īpašumu? Vai 4. maija valsts finanšu korporācija mūs gatavo sociāliem nemieriem un haosam?

Sociālie nemieri K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


65.-68.lpp.


1.3.2. Sociālie nemieri

Viena no visdziļākajām briesmām, kas draud sociālo ierobežojumu un cilvēktiesību ierobežojumu Covid-19 laikā un laikā pēc pandēmijas, ir sociālie nemieri. Dažos ārkārtējos gadījumos tas var izraisīt sabiedrības sabrukumu un politisku sabrukumu. Neskaitāmi pētījumi, raksti un brīdinājumi ir uzsvēruši šo īpašo risku, pamatojoties uz acīmredzamo novērojumu, ka tad, kad cilvēkiem nav darba, ienākumu un izredžu uz labāku dzīvi, viņi bieži izmanto vardarbību.

Šis citāts atspoguļo problēmas būtību. Tas attiecas uz ASV, taču tā secinājumi ir derīgi lielākajai daļai pasaules valstu.
Tie, kas kļūst bezcerīgi, bez darba un bez aktīviem, var viegli vērsties pret tiem, kuriem ir labāk.

Jau tagad aptuveni 30% amerikāņu bagātība ir nulle vai negatīva. Ja no pašreizējās krīzes izkļūst vairāk cilvēku, kuriem nav ne naudas, ne darba, ne piekļuves veselības aprūpei, un, ja šie cilvēki ir izmisuši un dusmīgi, tādas ainas kā nesenā ieslodzīto bēgšana Itālijā vai laupīšana, kas sekoja viesuļvētrai Katrīna Ņūorleānā 2005. gadā varētu kļūt par ikdienu.

Ja valdībām nāksies izmantot paramilitāros vai militāros spēkus, lai apspiestu, piemēram, nemierus vai uzbrukumus īpašumiem, sabiedrība varētu sākt sadalīties.

Arī pirmspandēmijas laikā pasaulē sociālie nemieri pieauga visā pasaulē, tāpēc risks nav jauns, bet to ir palielinājis COVID-19.

Ir dažādi veidi, kā definēt, kas ir sociālais nemiers, taču pēdējo divu gadu laikā visā pasaulē ir notikuši vairāk nekā 100 nozīmīgi pret valdībām vērsti protesti gan bagātajās, gan nabadzīgajās valstīs, sākot no dzelteno vestu nemieriem Francija uz demonstrācijām pret policistiem tādās valstīs kā Bolīvija, Irāna un Sudāna. Lielāko daļu (pēdējo) nomāca brutāli uzbrukumi, un daudzi pārgāja “ziemas guļas” stāvoklī (tāpat kā pasaules ekonomika), kad valdības piespieda savus iedzīvotājus palikt mājas ieslodzījumā, lai ierobežotu pandēmiju. Bet pēc tam, kad tiek atcelts aizliegums pulcēties grupās un iziet ielās, ir grūti iedomāties, ka vecās sūdzības un uz laiku nomākta sociālā trauksme vairs neizraisīsies, iespējams, ar jaunu spēku.

Pēcpandēmijas laikā bezdarbnieki, sociāli noraizējušies, nožēlojamie, aizvainotie, slimie un izsalkuši būs dramatiski noskaņoti.

Notiks personiskas traģēdijas, kas izraisīs dusmas, ar aizvainojumu un uzbudinājumu dažādās sociālajās grupās, ieskaitot bezdarbniekus, nabadzīgos, migrantus, ieslodzītos, bezpajumtniekus, visus atstātos ... Vai tas viss spiediens nevarētu beigties ar izvirdumu? Sociālajām parādībām bieži piemīt tādas pašas īpašības kā pandēmijām, un, kā minēts iepriekšējās lappusēs, pagrieziena punkti attiecas vienādi uz abiem. Kad nabadzība, atņemšanas un bezspēcības sajūta sasniedz noteiktu pagrieziena punktu, graujoša sociālā rīcība bieži kļūst par pašu pēdējo iespēju.

Krīzes pirmajās dienās ievērojamas personas atkārtoja šādas bažas un brīdināja pasauli par pieaugošo sociālo nemieru risku. Viens no tiem ir zviedru rūpnieks Jēkabs Valenbergs. 2020. gada martā viņš rakstīja: “Ja krīze turpināsies ilgi, bezdarbs varētu sasniegt 20-30 procentus, savukārt ekonomikas sarukt par 20-30 procentiem ... Atveseļošanās nenotiks. Būs sociālie nemieri. Būs vardarbība. Tam būs sociālekonomiskas sekas: dramatisks bezdarbs. Iedzīvotāji dramatiski cietīs: daži nomirs, citi jutīsies šausmīgi. ” Tagad mēs esam pārsnieguši to robežu, ko Valenberga uzskatīja par“ satraucošu ”, jo daudzās pasaules valstīs bezdarbs pārsniedz 20% līdz 30% un lielākā daļa ekonomiku, kas 2020. gada otrajā ceturksnī saruka, pārsniedzot līmeni, kas iepriekš uzskatīts par satraucošu. Kā tas notiks un kur visdrīzāk notiek sociālie nemieri un kādā mērā?

Šīs grāmatas rakstīšanas laikā COVID-19 jau ir atraisījis globālu sociālo nemieru vilni. Tas sākās ASV ar Black Lives Matter protestiem pēc Džordža Floida nogalināšanas 2020. gada maija beigās, taču tas strauji izplatījās visā pasaulē. COVID-19 bija noteicošais elements: Džordža Floida nāve bija dzirkstele, kas iededzināja sociālo nemieru uguni, taču pamatā bija pandēmijas radītie apstākļi, jo īpaši tās atklātā rasu nevienlīdzība un augošais bezdarba līmenis. kas pastiprināja protestus un tos turpina.

Atbildēt

Kam pašam galva pilna murgiem,

20.08.2021. 12:59

»

vispirms

vajadzēja tomēr salāpīt fūgas, nevis murgot pa sauso


tam šķiet, ka citi murgo.

Atbildēt

Nepielīdzini savus murgus

20.08.2021. 12:06

»

Nja

Tu nu gan samurgoji pilnīgi


citu argumentiem.

Atbildēt

Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā.

20.08.2021. 10:54

»

dažas pārdomas

Žēl ka tev nav izdevies. Redzu ka temats tevi patiesi interesē. Gluži kā mani...


Tukša muca tu esi...

Atbildēt

Nevērtē pēc sevis citus, Priedīt!

20.08.2021. 09:49

»

Atis Priedītis

Represijas būtu tad ja Lapsam pilnībā tiktu liegta iespēja publicēties lielajos masu medijos. Ja viņš tiktu ignorēts un viņš netiktu intervēts. Un vienīgā iespēja kaut ko pateikt būtu iespēja rakstīt komentārus un savas domas publicēt tikai sociālajos portālos. Tas nenotiek. Tāpēc izsaku versiju, ka...


Ja Lapsa teic, ka kriminālprocess politiski safabricēts, tad tam ir puerādījumi. Neviens prokurors, veicot pasūtījuma kriminālprocesu, nekad neteiks, ka kriminālprocess ir politiski safabricēts. Rocesu ierosina par aizdomām par pārkāpumiem citās jomās, jau parezot, ka puerādījumu pret personu nebūs, jo nav uz safabricēšanas brīdi. Daudzi pue aizturēšanas atzīstas citos pārkāpumos un izbīlī liecina pret sevi. Tad uz šo liecību pamata ierosina kriminālprocesu.


Jūs Priedīt esat nekaitīgs kukainis, nekad pret jums neviens nav safabricējis un nesafabricēs nodko. Pasmieties par jums var.

Lapsa ar pirtālu Pietiek šai zagļu varas kliķei ar tās vadoni ebreju nacistu E. Levitu ir kauls izsalkušajā rīklē. Kāpēc Levits ir ebreju nacists? Tāpēc, ka kakā E. Levits visiem uz galvas. Kā ebrejs uzspļauj Nirnbergas kodeksam - visus grib obligāti nošpricēt, pats nav špricēts. Noskaties Dombura TV Delfi you tube. Paskaties, kā smejas cionists E. Levits! Tas ir ko vērts!

Atbildēt

dažas pārdomas

20.08.2021. 09:08

»

Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā.

Ja tur tā būtu rakstīts, tu vienkārši iekopētu to rindkopu. Nav tādas informācijas līdz šim bijis


Žēl ka tev nav izdevies. Redzu ka temats tevi patiesi interesē. Gluži kā mani.
Taču opcija ''vienkārši iekopēt'' vai ''sarežģīti iekopēt'' nebūs pareizākā. Šādos gadījumos patiesu gandarījumu dos tikai paša paveiktais, nevia ar ''karoti mutē ieliktais''.
Tāpēc ''nemet plinti krūmos''. Darbojies, meklē, domā, dari. Tikai tad viss izdosies.

Atbildēt

Atis Priedītis

20.08.2021. 08:45

Represijas būtu tad ja Lapsam pilnībā tiktu liegta iespēja publicēties lielajos masu medijos. Ja viņš tiktu ignorēts un viņš netiktu intervēts. Un vienīgā iespēja kaut ko pateikt būtu iespēja rakstīt komentārus un savas domas publicēt tikai sociālajos portālos. Tas nenotiek. Tāpēc izsaku versiju, ka tā ir tikai kārtējā tautas muļķošana.

Atbildēt

Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā.

20.08.2021. 08:03

»

dažas pārdomas

Nu kā, vēl neizdevās? Ja tā, vēl daži ieteikumi...


Ja tur tā būtu rakstīts, tu vienkārši iekopētu to rindkopu. Nav tādas informācijas līdz šim bijis.

Atbildēt

VB

20.08.2021. 07:50

»

izskatās

ka lapsa jau ir dabūjis pērienu, neraksturīgi kluss


Viņam nevajadzēja parakstīties par to "neizpaušanu", jeb tūlīt visu izpaust (vai tas velk līdzi arī kādu juridisku niansi bnezinu).
Žurnālisti jau tamdēļ ir, lai visu izpaustu!

Atbildēt

smieklīgi

19.08.2021. 19:18

pat lapsu gatavi aizstāvēt, lai tikai ieriebtu tiem, kas beidzot liek šļurai maksāt nodokļus

Atbildēt

dažas pārdomas

19.08.2021. 19:08

»

Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā.

Izdarīju. Nav nekur rakstīts, ka abus būtu aizturējis VID


Nu kā, vēl neizdevās? Ja tā, vēl daži ieteikumi.

1.Ieraksti meklētājā pilnus vārdus un uzvārdus: Lato
Lapsa un Jurģis Liepnieks vai pamaini locījumus -
Lapsu Liepnieku.

2.Pamaini arī darbības vārdus: krātīja; veica
kratīšanu; izkratīja un tamlīdzīgi.

3.Nospiežot ENTER un parādoties lapai ar publikāciju
sarakstu, apakšā atrodi ciparu rindu, kur cipars
(1) būs tumšākā krāsā. Spied uz nākamajiem
cipariem, lai atvērtu nākamās lapas ar publikāciju
sarakstiem.

4. Pamēģini lasīt arī starp rindiņām.

5. Noteikti pacenties izlasīt arī sarakstā esošās
publikācijas svešvalodās.

Ja vēl tad nekas neizdodas, lūdz palīdzību kādam sev blakus. Jo Tu esi pelnījis uzzināt to kas interesē.

Atbildēt

haralds

19.08.2021. 18:43

mērā izskatās gan.

Atbildēt

Apustulis

19.08.2021. 18:05

»

Pilsonis

Padomju okupācijas atblastītāji dara to, ko citi totalitāri režīmi, tikai ar nelielu atkāpi, jo jāatskaitas briselei, par naudu


Līdzība ar Baltkrieviju ir, arī mūsu vidū ir, arvien pieaugoša neapmierinātība ar mūsu valdošo eliti. Kariņš, un arī Levits, izliekas, ka neko nesaprot par protestiem, taču klusībā skaita savas valdīšanas dienas! Ja kāds naivi tic, ka viss paliks pa vecam, tad ļoti maldās. Kauliņi ir mesti, pārējais vienīgi laika jautājums.

Atbildēt

Nu gan

19.08.2021. 17:56

Nu gan cēls lidojums! Lukašenko (a la Latvijas) režīma upuris..:):) Varbūt Lapsis jāpielīdzina Nelsonam Mandelam? Man gan rādās, ka suns zina ,ko ēdis.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.08.2021. 17:01

»

hi hi

nu neviens cits, izņemot vaidemani un krautmani jau arī nav publiski tā satraucies par lapsas un liepnieka kratīšanu


Pareizi, vergadvēsele! Kur kungi lietas kārto, parastajam latvietītim nav ko pa kājām maisīties. Var dabūt pērienu un ko tad?

Atbildēt

Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā.

19.08.2021. 16:54

»

dažas pārdomas

Tātad...


Izdarīju. Nav nekur rakstīts, ka abus būtu aizturējis VID.

Atbildēt

19.08.2021. 16:47

Tauta paliek, režījumi mainās! Ka tik, kāds necer mūs pievienot Baltkrievijai? Varbūt nav tādi kolobatoristi, bet paslēpušies ienaidnieki?

Atbildēt

dažas pārdomas

19.08.2021. 16:17

»

Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā.

Nevaru atrast... Palīdzi, čaklīt


Tātad:

1. Ieslēdz google meklētāju.

a) Ja neproti to izdarīt, palūdz kādam palīdzību, jo
tad mans tālākais stāsts būs veltīgs.

2. Ieraksti meklētājā vārdus ( Lapsa Liepnieks
kratīšana aizturēti).

3. Nospied ENTER

4. Lasi atlasīto visu pēc kārtas.

Veiksmi!!

Atbildēt

visticamāk

19.08.2021. 16:06

»

hi hi

nu neviens cits, izņemot vaidemani un krautmani jau arī nav publiski tā satraucies par lapsas un liepnieka kratīšanu


nu ja, viela pārdomām. visam ir savi iemesli, gan tam ka zeme griežas, gan tam kas un kāpēc fano par lapsu..

Atbildēt

Tiesību eksperts

19.08.2021. 16:05

»

Hmmm

A kāpēc kriminālprocess, uz kura pamata notika procesuālās darbības, jau pasludināts par safabricētu? Re ku darījumu partneris taču minēja, ka nodokļu nesamaksa tomēr pastāv


Manuprāt, saknes radušās jau mazliet senāk (ir vel snēki piemēri, bet man nav pie rokas) ar iestrādēm likumos, lai tautu, tajā skaitā, žurnālistus piespiestu nedomāt, nekritizēt, necelt gaismā organizētās noziedzības darījumus, lai referenduma ierosimāšanas skaita kvotas no 10 000 pārceltu uz 155 000 utt. Sākšu ar to, ka savulaik NA uzbruka Jānim Bordānam par Maksātnespējas administrācijas darba reformēšanas uzsākšnu vai kā to sauc vēl- sakartošanas ierosināšanu un viņu padzina no ministra. Nākamais upuris bija, ir Juris Jurašs, par ziņu noziegumu publiskošanu. Bija arī TV žurnāliste Jaunalksne. Tagad kārta Lato Lapsam. Kurš nākamais? Šajā sakarā publicēšu jau izskanējušu komentāru, lasi un brīnies, kur aug kājas brīvdomātāju ietekmēšanai:
Kad likumā termins UZSKATĪT rada sekas, jeb
Žurnālistiem, tautai likums aizver muti, tiesiskums beidzas, vai Aizver muti, žurnālist, tauta

Skan bargs komentārs - "Koloborante Jurča atkal melo". Redziet, "te, komentētāji visu apgriež otrādi un sarosās kolaboranti, nodevēji, nomelnotāji. Kādi mafiozas kastas aizstāvji saradušies! Ilzei Jurčai vienmēr ir taisnība, viņu mafiozi nomelno. et ir tikai komentāros, bet te nopietnāki "negadījumi"valsts varas tyiesībsargājošo iestāžu koridoros, ko jau minēju: Melnalksne, Jurašs, laikam Liepnoeks un Lato Lapsa.
Meklējam atbildi likumos, kā tiek veidota demokrātija Latvijā. Pie raksta ttps://pietiek.com/raksti/traka,_traka,_traka_pasaule/komentari bija rakstīts komentārs:
Lasi Kriminālprocesa likuma pantu: 19.pants. Nevainīguma prezumpcija

(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.

(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.
(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.

(4) Ja valsts amatpersona, kas nav kriminālprocesā iesaistītā persona, ar publisku paziņojumu ir izteikusies par personas vainīgumu, pārkāpjot nevainīguma prezumpciju, procesa virzītājs, pamatojoties uz personas motivētu iesniegumu, publiski informē par nevainīguma prezumpcijas principa pārkāpumu, bet iesnieguma kopiju nosūta izvērtēšanai institūcijai, kura var lemt par amatpersonas atbildību.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 27.09.2018. likumu, kas stājas spēkā 25.10.2018.)

Panta 1. un 3. daļu var tulkot divdomīgi, bet 4. daļa saka : “ IERĒDŅI - AIZVER MUTI!”, lai kaut tavā ietādē vai citā iestādē, par kuru tev ir ziņas atklāti darbojas organizētā noziedzība, notiek resursu izlaupīšana vai tml. Pret tevi tiks ierosināta politiska vajāšana, to nosaka minētā panta 4. daļa!
Ievēro tādu sīkumu – kam un kad šajā likumā termins "uzskatīt" rada sekas? Tas ir vienīgi prokurora lēmums par saukšanau pie kriminālatbildības un izmeklēšana, kad prokurors "UZSKATA", ka “…pietiekams pamats uzskatīt, kā ... persona izdarījusi noziegumu, kas paredzēts KL... pantā …”. .

Lasi likumu un domā: " ... persona netiek uzskatīta par vainīgu ...", kamēr nav lieta pret to izmeklēta KPL KĀRTĪBĀ. Bet persona, kurai nav vajāšanas tiesību, nav piespiedu rīku - rokudzelžu utt., var domāt vai uzskatīt (šeit vārdam “uzskatīt” jau ir pavisam cita nozīme, ka kāds ir izdarījis noziegumu, ja zināms, ka policijas aizturējusi vai ir citādas ziņas, rodas paša vērtējums - šāds ŽURNĀLISTA "UZSKATS" nekādas juridiskas sekas nerada. Bet ar šo “nevainīguma prezumpcijas” jēdzienu tiek baidīti, jebkurš, kurš izsakās par noziedznieku, tāpat kā Juris Jurāšs, pret kuru notiek PRETTIESISKA vajāšana. Tiek vajāts katrs, aizbildinoties ar "NEVAINĪGUMA PREZUMPCIJU", visi -par publiskas domas izteikumu.
Kāds publicē ziņas, ka ASV prezidents ir muļķis. Tika prasīts šo pesonu, žurnālistu, saukt pie atbildības par neslavas celšanu. ASV prezidents esot atbildējis - lieciet mierā šo cilvēku - viņš tā domā, uzskata, kādēļ viņam liegt tā domāt, uzskatīt?
Lūk, atšķirība, kur ir vārda brīvība domāt, "uzskatīt" un kur ir represijas pēc čekistu metodes - sods par domāšanau, ko izpauž publiski.

Piemērs. Ja valsts prezidentei raksta 1. 10, 100 vai 1000 cilvēki, ka tiesās saskārušies ar kukuļošanu, ir ziņas, viņai nav tiesiska pamata domāt, uzskatīt, ka tiešām var domāt, ka kukuļošana tiesās irm (dūmi nav bez uguns)? Un prezidente tolaik izteica viedokli, ka tiesām ir jānovērš aizdomas par kukuļošanu vai tml. teica - un tiesu pārstāvji pilnā balsī kliedza, ko iedomājusies prezidente, kas viņai devis tādas tiesības, viņā pārkāpj satversmi vai savas kompetences robežas, ka tādas domas, uzskats apdraud tiesu neatkarību!. Kādā veidā? Nekādā.
Tiesām vajadzēja reaģēt ar pateicību, ka prezidente brīdina, vērš uzmanību, ne bez pamata, ka viņai, varētu būt ir tāds pamats vai ir tādas ticamas ziņas. Darīsim visu, lai pasekotu šādiem notikumiem, lai novērstu utt. Nē, kaut tūkstotis raksta un saka, ka trūkst pilnas pierādījumu paketes, bet aprakstam kā tiesas rīkojas, ka spriedumus (pieņemsim, Limbažos) taisa aizdomīgus, kur ir vairākas kukuļošanas pazīmes - ārprāts, kā tā ierēdnis, vai žurnālists var teikt, - "nevainīguma prezumpcija"? Te ir vai būtu "cits negadījums", nevis ši likuma frāze par nevainīgumu, kas attiecas vienīgi uz represīvām iestādēm, lai tās netiesātu cilvēkus pēc "TROIKAS"metodēm.

Un neviļus nonākam pie atziņas, ka tiesiskums vieniem rada tiesikuma bendi citiem, bet par to mute jātur ciet, tā saka KPL 19.pants, 1.-3. daļa tulkojama divdomīgi, bet 4. daļa skaidra – domāšana un uzskatu paušana ir “nevainīguma prezumpcijas” pārkāpums?!
https:
https://www.delfi.lv/news/versijas/vilis-seleckis-kad-tiesiskums-parversas-par-tiesiskuma-bendi.d?id 50869275

Atbildēt

hi hi

19.08.2021. 15:58

»

visticamāk

parāds nav brālis.. tas attiecas arī uz vaideļmani uc nra.lv saimnieku īpašo vajadzību apkalpotājiem


nu neviens cits, izņemot vaidemani un krautmani jau arī nav publiski tā satraucies par lapsas un liepnieka kratīšanu

Atbildēt

visticamāk

19.08.2021. 15:46

»

A.B.C.

Ja Krautmanis, kurš labi zin kas par putnu ir Lato lapsa iesaistās šjā balagānā, tad atliek vien secināt, ka Lapsu un Liepnieku būs paņēmuši ar Lemberga ģimenes melno piķi


parāds nav brālis.. tas attiecas arī uz vaideļmani uc nra.lv saimnieku īpašo vajadzību apkalpotājiem..

Atbildēt

Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā.

19.08.2021. 15:43

»

dažas pārdomas

Nēesi nu tik slinks un ieslēdz google meklētāju pats


Nevaru atrast... Palīdzi, čaklīt!

Atbildēt

A.B.C.

19.08.2021. 15:34

Ja Krautmanis, kurš labi zin kas par putnu ir Lato lapsa iesaistās šjā balagānā, tad atliek vien secināt, ka Lapsu un Liepnieku būs paņēmuši ar Lemberga ģimenes melno piķi

Atbildēt

karmas bumerangs

19.08.2021. 15:30

»

dažas pārdomas

Gluži kā deputātiem un politiķiem visur rēgojās politiskie pasūtījumi, tā vienam otram aiz katra staba rēgojās Levits ar Vonsoviču. Taču apskatot tikai šo portālu var atrast veselu sarakstu iespējamos ''pasūtītājus''. Galu galā kur ir teikts, ka deputāts, žurnālists vai politiķis nekad neko nepārkāpj...


Par ko ir stāsts patiesībā?

Likumīgās atbildības subjektus uzņēmējus lapsu un xiepnieku paņēma "zem kalpaka" kā izstrāde figurantus krimināllietā par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju jeb naudas atmazgāšanu.

Kāds juridiskais pamatojums?

KRIMINĀLLIKUMS.

195.pants. Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšana

(1) Par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu vai citas mantas legalizēšanu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(2) Par tādām pašām darbībām, ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas lielā apmērā vai ja tās izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no 3 līdz 12 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem vai bez tās.

218.pants. Izvairīšanās no nodokļu un tiem pielīdzināto maksājumu nomaksas

(2) Par izvairīšanos no nodokļu vai tiem pielīdzināto maksājumu nomaksas vai par ienākumu, peļņas vai citu ar nodokli apliekamo objektu slēpšanu vai samazināšanu, ja ar to nodarīti zaudējumi valstij vai pašvaldībai lielā apmērā, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un atņemot tiesības uz noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai uz noteiktu nodarbošanos vai tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku no 2 līdz 5 gadiem.

(3) Par šā panta otrajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un atņemot tiesības uz noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai uz noteiktu nodarbošanos vai tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku no 2 līdz 5 gadiem, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem.

Kāds pamatojums pēc būtības, kādi pierādījumi utt?

Vismaz līdz šim "politiski vajātais" lapsa par sev nepatīkamo informāciju klusē bikštrīces stresā, aizbildinoties ar "klusēšanas papīra" parakstīšanu. Kur pretī - līdzīgās situācijā ar citiem izstrādes figurantiem citos krim.procesos, lapsa gaudo aizgūtnēm n-tajās publikācijās, par visu saistīto patieso un nepatieso informāciju pēc klasiskās formulas: 20% daļēja patiesība + 80% klaji meli un tukša tiršana.

Atbildēt

dažas pārdomas

19.08.2021. 14:18

»

Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā.

Kuri


Nēesi nu tik slinks un ieslēdz google meklētāju pats.

Atbildēt

Ko tas liecina?

19.08.2021. 12:58

To, ka lapsa atgremo pati savus vēmekļus virkni reižu n-tajās versijās, jo nekas cits nav ko teikt.

Atbildēt

Hmmm

19.08.2021. 12:47

A kāpēc kriminālprocess, uz kura pamata notika procesuālās darbības, jau pasludināts par safabricētu? Re ku darījumu partneris taču minēja, ka nodokļu nesamaksa tomēr pastāv....

Atbildēt

dažas pārdomas

19.08.2021. 12:47

Gluži kā deputātiem un politiķiem visur rēgojās politiskie pasūtījumi, tā vienam otram aiz katra staba rēgojās Levits ar Vonsoviču. Taču apskatot tikai šo portālu var atrast veselu sarakstu iespējamos ''pasūtītājus''. Galu galā kur ir teikts, ka deputāts, žurnālists vai politiķis nekad neko nepārkāpj.
Dīvainākais ir tas Lapsas parakstītais ''klusēšanas papīrs''. Parasti tik brašais Lapsa sašķīdis kā tāds ziepju burbulis. Kāpēc tā? Varbūt piedraudēja uz iesēdināt kā Lembergu? Bet varbūt nekāda ''klusēšanas papīra'' nemaz nav. Vienkārši aizturēšanas tēmas Lapsam neglaimojošas un runāt par to negribās. Nosaucot ''klusēšanas papīru'' var iegūt atelpu un manevra iespējas. Mediji rakstīja, ka aizturēti Lapsa un Liepnieks vienā lietā. Liepnieks sociālajos tīklos žēlojās par to, ka viņa mantas atrodas VID. Vai tikai nav runa par ''melno tanti Skaidrīti''? Tā kā reiz ir VID tēma. Ja pameklē ienternetā, var atrast informāciju, ka abi kungi nodarbojās ar pasūtījuma melno PR. Šajā portālā publicētais pārsteidzošā kārtā drīz vien tiek publicēts arī Liepnieka portālā. Varbūt VID izsekojis ''melnās tantes Skaidrītes'' ceļu un neceļus pie abiem spalvas meistariem un nu tagad tikai viss ies vaļā? Ne velti mediji minēja desmitiem kratīšanu. Abi kungi kaut ko minēja par dzīves vietām un mašīnām. Kur pārējās desmitos mērāmās vietas? Tas tomēr ir mērogs? Varbūt pie pasūtītājiem, maksātājiem,starpniekiem?
Pagaidām varam tikai minēt.

Atbildēt

Pilsonis

19.08.2021. 12:47

Padomju okupācijas atblastītāji dara to, ko citi totalitāri režīmi, tikai ar nelielu atkāpi, jo jāatskaitas briselei, par naudu.

Atbildēt

VNO

19.08.2021. 12:06

Kas varēja iedomāties, ka tas Krautmanis ir nevis vienkārši žultains kretīns, bet arī pilnīgs stulbenis. Nesaprast (jau 27 gadus) ar ko tarakāna režīms un varas sistēma atšķiras no eiropeiskās, var tikai pilnīgs aurāns.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...