Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Šis būtu pareizais?

11.02.2023. 07:12

https://nra.lv/latvija/342442-crowdestor-vai-envestio-2-ponzi-shema-latviesu-gaume.htm

Atbildēt

Jaxeps

10.02.2023. 14:09

Zaglis zagļa galā zaglim.

Atbildēt

Хм

10.02.2023. 12:37

»

Ha

Nevajag aizmirst, ka Rīgas siltums ir arī pasvaldības uzņēmums, visi šie konkursa principi , tika izstrādāti Ušakova laikā, un Latvenergo lobēja šos noteikumus( pajautājiet Uldim Barisam). Būtu laiks lauzt šo kārtību, unsteidzmi attīstīt alternatīvos enerģijas avotus TEC-1 un TEC-2 zonās! Un nav ko ...


Кстати, а откуда такая уверенность, что при Ушакове, а не до него?
Как послушаешь, так будто Ушаков Ригой с 1991 года рулит. Напомню - с 2009.
Да и плюс уже как 3 года прошло, кто ж мешал это все менять?
Неужели для РД возможность экономить сотни тысяч евро для рижан-настолько неважный приоритет, что руки не доходят?
В общем, полностью согласен, "Un nav ko kluegt ķeriet krievus" - уже слишком много в Риге времени прошло. А как на уровне страны-так там у власти уже как 30 лет чистокровные латыши, а в последние годы аж прям чистейшие, без всякого влияния советских времен и КГБ

Atbildēt

Хм

10.02.2023. 12:34

»

Pirātu partija

Par Ukrainu nevajag pārdzīvot, puķina impērija ar puķinu priekšgalā ir nolemta...


Я вас огорчу - но если "крякнет" и Россия и США, то и Латвии достанется. Или вы думаете, что мы так тихо мирно отсидим в уголочке?

Atbildēt

Es kampu, kampju un kampšu...

10.02.2023. 10:37

»

777

Veja parki no 1 lidz 20 tā oik afera grutup/ skeles izpildijuma


Digitālgeita, G- 24 kredītu izsaimniekošana, Latvenergo 3 miljonu lieta, pārtikas rūpniecības uzņēmumu prihvatizācija un tālākpārdošana.... līdz pat valsts nozagšanai.

Atbildēt

vice

10.02.2023. 10:22

Loģiski.

Un ne tikai "Rīgas siltums" ar "Latvenergo".

Visi "Latvenergo" "sadrabības" partneri.

Latvijas Gazprom arī. Arī "Sadales tīkls" u.t.t.

Atgādinu, ka TTF biržā gāzes cena turpina kristies un, šobrīd, ir tik ZEMA (tik zema nereizi nebija visa 2022.g. laikā) 52 naudiņas par vienību, tas ir par 20% zemāk kā 1 mēnesi atpakaļ, tas ir 7 reizes lētāk kā 2022.g. augustā.

Un .... turpina kristies!!!

Tikmēr SPRK sadarbībā ar EM un monopolistiem "izstrādā plānus"..... kā PAAUGSTINĀT TARIFUS!!!

Atbildēt

Haralds Kalns

10.02.2023. 09:53

Siltuma afēristu noslēpumi pielīdzināmi Aizsardzības ministrijas "raķešu" iepirkumā izķērnātajiem miljoniem! Nevienam nav jāzina tanka stobra kalibrs un kāpurķēžu posmu skaits, jo to pat intrnetā "nevar atrast"!

Atbildēt

Ha

10.02.2023. 08:52

»

Хм

Была бы эта статья во времена Ушакова, комментарии бы уже захлебывались бы от "да как так можно, куда смотрит Кнаб, да эти оккупанты коррумпанты в РД уже обнаглели совсем...


Nevajag aizmirst, ka Rīgas siltums ir arī pasvaldības uzņēmums, visi šie konkursa principi , tika izstrādāti Ušakova laikā, un Latvenergo lobēja šos noteikumus( pajautājiet Uldim Barisam). Būtu laiks lauzt šo kārtību, unsteidzmi attīstīt alternatīvos enerģijas avotus TEC-1 un TEC-2 zonās! Un nav ko kluegt ķeriet krievus! Pārāk daudz uzmanības krievveidīgiem!

Atbildēt

Lapsa atkal melo!

10.02.2023. 06:46

Lapsa (atsaucoties uz forbesbaltics.com) - "Latvenergo" savu versiju uz raksta publikācijas brīdi vēl nav snieguši.

Forbes (oriģināls) - Piedāvājam "Latvenergo" atbildes uz Forbes jautājumiem: ...

Atbildēt

Boņuks

10.02.2023. 00:05

Zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi, zagļi...

Atbildēt

Es jau neko nevaru

09.02.2023. 23:52

Ko jūs prasiet man, jo es noko neprotu un nespēju - visu nosaka NOMENKLATŪRA, kura mūs vadā ĪS"saitĒ, KO GRI, KĀ GRIB, TĀ DARA.

Visa vara pieder nomenklatūrai, kura ir NESOKRUŠIMAJA.

Atbildēt

Mārrtiņš Staķis vai viņa vietā

09.02.2023. 23:47

Šodien, 9.februārī TV 24 skaidroju zvanītājai, ka par "piespiedu" nomas zemes labiekārtošanu jāprasa zemes īpašnieka atļauja, bet re, ko raksta Fcebook: BŪVES ĪPAŠNIEKAM UZ TĀ LIETOŠANĀ ESOŠĀS ZEMES BEZ ZEMES ĪPAŠNIEKA PIEKRIŠANAS IR TIESĪBAS BŪVĒT PALĪGĒKAS UN INŽENIERBŪVES, KAS NEPIECIEŠAMAS BŪVES EKSPLUATĀCIJAI, KĀ ARĪ CEĻUS, LAUKUMUS UN ĀRTELPAS ELEMENTUS. ŠĀDAS BŪVES IR UZSKATĀMAS PAR PATSTĀVĪGAS BŪVES BLAKUS LIETĀM – likuma grozījumu 40.pants:
https://likumi.lv/ta/id/326851-grozijumi-likuma-par-atjaunota-latvijas-republikas-1937-gada-civillikuma-ievada-mantojuma-tiesibu-un-lietu-tiesibu-dalas-speka-...

ATVAINOJOS (cits, manā vietā atvainojas) RĪDZINIEKIEM, ka nepaqreizi skaidroju, jo es nezināju, nebiju lasījis likumu, paudu novecojošas zināšanas.

Šo likumu izstrādāja Jānis BORDĀNS, ka nomas maksa ir tikai 4 % gadā, un ka uz "piespiedu" nomas zemes dzīvojamā māja var pat būvēt vajadzīgās papildus būves, iekārtot zemi, ceļus, laukumus utt.

Paldies Jānim BORDĀNAM. Par darītājiem tauta nebalso, jo oligarhi un NA ir dusmīgi, ka Bordāns ievieš valstī kārtību un neļauj korupciju utt. Oligarhi, LEmbergs gan jau izgāza naudu žurnālistiem, lai Bordānu politiski iznīcinātu, kas arī izdevās.

Tādi kā es< mārtiņš Staķis, esam vēl nepeiauguši un nenobrieduši un stāstai tautai aplamības?!

Atbildēt

Pirātu partija

09.02.2023. 22:17

»

Хм

вангую появление в ближайшие пару дней статей про Украину и Россию. А то куда ни кинь, одни статьи про проблемы в Латвии! Куда это годится, патриотам высказаться негде...


Par Ukrainu nevajag pārdzīvot, puķina impērija ar puķinu priekšgalā ir nolemta.
Zaudēs karu un sadalīsies sastāvdaļās, kā visas pārējās impērijas, arī ASV. ASV pavasarī baidens, pēc tam rudenī pilsoņu karš. Raškā līdzīgi. Vēl smukas bēres Francijā un Itālijā.
Raškā un ASV !
Vasarā redzēju ANO karaspēku, kas tiks novietots Mariupolē. Laikam lai GKČP, kas valdīs krievijā, neizdomā atkal uzbrukt vai pašaudīties.
Zemestrīce papurinās arī Zaparožjas AES, nebūs stipra , apmēram 5.7 balles. Stacija iztur vairāk par 7 ballēm, tāpēc bez sekām.

Atbildēt

Pirātu partija

09.02.2023. 21:58

Kad nomainīsim ulmaņa republikas kleptokrātisko režīmu, visa enerģētika piederēs tautai. Visi šie privātie energo uzņēmumumi tiks nacionalizēti, būs viens valsts pārvaldnieks ar ļoti labu algu, un materiāli atbildīgs, kas pieskatīs sistēmu.
Pārvaldnieks mainīsies kopā ar deputātiem un tiks ievēlēts tikai uz vienu termiņu.
Energo resursi iedzīvotājiem tiks tirgoti par pašizmaksu, kas stimulēs valsts ekonomisko attīstību.
Neticat? Tā būs līdz 2027.gadam. Sākums jau vasarā, kovididiota knariņa režīmu tauta nesīs nost jūnijā.
Apmēram tajā pašā laikā sērijā tiks ražoti pirmie kompaktie kodolreaktori, kur plazmas lauka iekšienē notiks kodolreakcija, bez izmešiem un nekaitīgi.
AES, TEC, HES nomirs aiz nevajadzības! OIK ieviesēji tiks lustrēti!
P.S. Bet pagaidām vecā pasaules iekārta tiek lauzta ar covidafēru, kurā cieš tie kas noticēja globālistu propogandai un paši sadūrās.
Otrais posms karš, lokāls tāds kā krievijas impērijas, kas pārstāv totalitārismu, pret brīvo pasauli, kuru pārstāv Ukraina.
Trešais posms zemestrīces, lielākās vēl priekšā, vēlāk aprakstīšu. Trakākā Taivāna, galvaspilsēta praktiski nobrukusi. Ja ņemam vērā to ka tur ražo 80% pasaules mikroshēmu palikņus, ar visu elektroniku, telefoniem, sakariem būs bēdīgi. Ļoti dārgi.

Atbildēt

777

09.02.2023. 21:37

»

JKL

Patiesībā nekas jauns-un tā tas turpinās gadu desmitiem, kā tas bija pie Ivara Zariņa, un tā turpinās ar bez viņa


Veja parki no 1 lidz 20 tā oik afera grutup/ skeles izpildijuma
Atkritum. Biznes ari skeles kabatas

Atbildēt

pēteris

09.02.2023. 20:50

Tikai pati autore ir Saskaņas cilvēks! https://www.db.lv/komentari/saskana-izveidojusi-ministru-enu-kabinetu-ar-dombrovski-ta-vadiba-483775

Atbildēt

ab

09.02.2023. 20:15

Tikai žēl, ka raksts - kaut arī saprotams un derīgs- neko nemainīs. Rīdzinieki tak ir aitas, ko cirpt...
Rīgas mēr, ieklausies!!!

Atbildēt

vispār

09.02.2023. 20:14

Izskatās pēc kaut kāda bulšita. Kāpēc gan Latvenergo piedalīties iepirkumā un piedāvāt vairāk nekā divas reizes zemāku cenu nekā tā par kuru no viņiem pērk siltumu?

Atbildēt

Tad nepļūtiet ka Latvijas valsts ir atjaunota

09.02.2023. 20:12

Rīgas okupantiem taču valsts dotē siltumu, kāpēc uztraukties. Lai laucinieki, kas kurina ar malku, nodokļu veidā sedz dotācijas siltumam, okupantu vizināšanai RS, okupantu pensijām, okupantu skolām, biznesa veiksmēm un visām pārējām okupantu privilēģijām.

Atbildēt

JKL

09.02.2023. 18:08

Patiesībā nekas jauns-un tā tas turpinās gadu desmitiem, kā tas bija pie Ivara Zariņa, un tā turpinās ar bez viņa.

Atbildēt

Хм

09.02.2023. 16:59

вангую появление в ближайшие пару дней статей про Украину и Россию. А то куда ни кинь, одни статьи про проблемы в Латвии! Куда это годится, патриотам высказаться негде!

Atbildēt

Хм

09.02.2023. 16:45

Была бы эта статья во времена Ушакова, комментарии бы уже захлебывались бы от "да как так можно, куда смотрит Кнаб, да эти оккупанты коррумпанты в РД уже обнаглели совсем!"
А тут.. все ж свои...и РД свои, и министерство свои..и латвэнерго свои...
Что ж делать-то?

Небось готовят ПР службы ответ типа "не лейте воду на мельницу Путина, не раскачивайте ситуацию, когда весь мир смотрит как страдает Украина. И вообще, как можно сомневаться в прозрачности действий!"

Atbildēt

Pētītājs

09.02.2023. 15:32

Ļoti labi saprotama publikācija, paldies! Autore pelnījusi uzslavu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi