Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jelgavnieks

20.12.2021. 11:58

Nesen dzirdeju no Zemnieka(Uldis Berkitis)ka viņam ir sakars ONAPA.savu kontaktu tur Uldis alkohola reibuma ļoti slaveja teica ka viņu Janis driz bus ONAP 1.nodaļas priekšnieks un tad Uldis vares stradat uz pilno programmu.par savu drošibu Uldis maksa Janim un Onapam 10 000 menesi.bez tam Janis sadala nauda pa valsts policiju kuru viņš saņem no A.Kača un A.Čižika

Atbildēt

Fakts

20.12.2021. 09:33

»

Landlady Lata

Izglītojies, pirms raksti, izlasi kādu grāmatu!Esi stipri sakrievots


Dievs pasargājis piedzimt par pastalu. Par to ir neviltots prieks.
Pirms pamācīt mani, izskalo muti, vai turpini sukāt un neraksti muļķības.

Atbildēt

Goods

20.12.2021. 07:48

»

Robins

ONAP Strādā tāds personāžs Žirikovs, kurš visu operātivo informāciju nodod ENAP strādājošajam Vaščenkovam, apmaiņā tas solīja materiālus labumus, taču izskatās, ka nesteidzas pildīt, a tas duračoks Žirikovs tikai skrien ar info cerībā uzvārīties


Onap pedejo laiku palika par vienu lielu pasutijumu galdu,tadi personaži ka Žurikovs/Berziņš/Russkis/Boludis/Mundurs.katrs no viniem regulari ļaunparatigi izmanto savu dienesto stavokļi lai nopelnitu sev uz pensiju!bez tam katram no viniem ir problemas ar alkoholu

Atbildēt

Robins

20.12.2021. 06:35

ONAP Strādā tāds personāžs Žirikovs, kurš visu operātivo informāciju nodod ENAP strādājošajam Vaščenkovam, apmaiņā tas solīja materiālus labumus, taču izskatās, ka nesteidzas pildīt, a tas duračoks Žirikovs tikai skrien ar info cerībā uzvārīties!

Atbildēt

Daudz aizkulišu zinošais

20.12.2021. 04:41

Ko par to saka Purgulis (Ivars Godmanis), Andris Šķēle, Aivars Lembergs, Aivars Borovkovs (Latvijas Juristu biedrības prezidents, mūžīgais kā Leonīds Brežņevs līdz kapa malai) un Purguļa vecā čekists Andra Bunkas dēls Rihards Bunka (Latvijas juristu apvienības priekšsēdētājs, arī mūžīgais apkalpojošā personāla šefs )?

Atbildēt

Landlady Lata

20.12.2021. 01:11

»

Fakts

Pēc komentāriem var saprast, cik stipri Vienotība , Sorosīdi un Soross stipri ienīst Latviju un visu Latvijas tautu...


Izglītojies, pirms raksti, izlasi kādu grāmatu!Esi stipri sakrievots!

Atbildēt

ThomasineJohnson

19.12.2021. 18:03

Uzņēmums Google pastāvīgi maksā no 💰$27485 līdz 💰$29658 par interneta fotografēšanu no mājām. Es pievienojos šai akcijai pirms 2 mēnešiem un savā pirmajā mēnesī no šīs akcijas esmu nopelnījis 💰$31547. Varu teikt, ka mana dzīve ir pilnībā uzlabojusies! Padomājiet, ko es daru.....
Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet norādīto saiti........>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Labas ziņas

19.12.2021. 17:32

Stukāna kantorī pārmaiņas - no krimināltiesiskā departamenta virsprokuroru saraksta pazuda Opincāne. Tas ir liels zaudējums organizētajai noziedzībai. Daudzas strādājošās shēmas būs jābūvē no jauna.
Tā kuce pielika roku manā īpašumā esošā biznesa izlaupīšanā, strādājot vienā brigādē ar Rīgas noziedzniekiem. Taisnās zarnas vēzis noregulēs krimināltiesiskās attiecības starp Opincāni un sabiedrību.
Skrastiņš, Maizītis, Ķuzis. Karma ir un tā strādā.

Atbildēt

?!

18.12.2021. 19:09

kas tāds doņs vaitaitis,kamradi?

Atbildēt

AprilMurphy

18.12.2021. 18:48

Jā, tas ir iespējams...Ikviens var nopelnīt 800$+ dienā... Jūs varat nopelnīt no $16000-32000$ mēnesī vai pat vairāk, ja strādājat pilnas slodzes darbu...Tas ir vienkārši, vienkārši izpildiet šajā lapā sniegtos norādījumus, uzmanīgi izlasiet to no sāciet līdz beigām… lli Tas ir elastīgs darbs, bet laba iespēja gūt ienākumus

Šo vietni ATVĒRT ŠEIT…….>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

$

18.12.2021. 16:49

»

Vot.

Bild: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500 000 eiro kukuli


Stukāns izliekas, ka neprot lasīt. Bordanelli aizsāvji rsksta, ka tie ir meli, Bordanelli ir tīrs, nevainīgs un caurspīdīgs kā komjaunietes asara.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

18.12.2021. 14:45

»

Vot.

Bild: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500 000 eiro kukuli


Pat ne mazāko šaubu-uzvārās tur visi pēc dažādām shēmām,bet cugunderā LEMBERGA KUNGS,redz vajadzēja sabučoties apkampjoties ar sorosistiem un slavināt tēvoci semu ,tad savs puika un dari ko gribi,pidrallalā.

Atbildēt

Vot.

18.12.2021. 12:50

Bild: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500 000 eiro kukuli

Atbildēt

Fakts

18.12.2021. 10:49

Pēc komentāriem var saprast, cik stipri Vienotība , Sorosīdi un Soross stipri ienīst Latviju un visu Latvijas tautu.

Totāla korupcija mentenē ir analfabēta Vienotības biedra Ķuža darba rezultāts.

Par korupciju mentenē, prokuratūrā un tiesās nav kam sūdzēties. Eiropu neinteresē šis degradēts un korumpēts midzenis.

Domāju vistuvākajā laikā Latvijai pēc Ukrainas piemēra sāks ierobežot kredītu izsniegšanu, kamēr ar korupciju nekas netiek darīts. Latvju bāleliņu vietu šos Avgeja staļļus neviens netīrīs.

Kariņš-sešinieks Sorosam ir vajadzīgs prettiesisko mērķu sasniegšanai. Tikko mērķi būs sasniegti, Kariņu izmetīs kā izlietotu prezervatīvu.

Atbildēt

VEIDIS

18.12.2021. 08:40

TE NU MES LATVIJA ESAM , GALVENAIS KA , MES ESAM DIZENI , MES ESAM VARENI.VIENIGAIS VARIANTS ATLAIST PILNIGI VISUS KAS STRADA , VARAS STRUKTURAS . KNAB UN VID IESKAITOT UN PIENEMT PILNIGI JAUNUS KADRUS. KAMER TAS NOTIEK , PARVALDIBU PARNEMT ARMIJAI . UN TAD SAKT IZSKATIT PILNIGI VISU ATLAISTO DARBINIEKU PERSONIGAS LIETAS , KONTUS IPASUMUS , RADU , PAZINU IPASUMUS KONTUS.

Atbildēt

12 nodala

17.12.2021. 14:10

Zinu kas var vairak pastastit par Adu/Truhu/Dollaru/Himičevu un parejam ganksterim.bijusais policists ar uzvardu Jansons,kur sobrid izcieš sodu cietuma par cilveka slepkavibu.tam loti patika kokains un komunikacija ar siem smurguliem!
Zinu vienu Adu ir VDD agents,Bezdolnijs strada zem Klavina no Midd,Truha bija informators Jansonam!

Atbildēt

Karsava/malnava/grebņeva

17.12.2021. 13:30

»

hi hi

par tiem barsukiem ir dzirdēts,kruti pacani un paļci vejerom un kaklā zelta ķēdes--no 90 sākuma neprikosajemije,pat koņs trīcēja.Brrrrrrrrrrr


Barsuki(barsi)agrak stradaja zem vdd jumta.atbildigie par karsavas rajonu un robezu.sobrid Valsts Policija uzlika arestu uz dargam masina,izkratija viņus dzivesvietas.regulari pamaniti tiksanas ar Pleskavas ONG,Velikije Luki ONG.galvenais viņu zelta fonds,ir renğenists uz robezas no Karsavas.Kontakts Barsukiem Krievijas puse-Borja Vinogradovs!
Starp citu Barsuki bija nokerti parvadod pari robežai no Krievijas militaro tehnoloğikas,vai nu priekš raketem,vai nu priekš lidmašinam

Atbildēt

Gramatvedis

17.12.2021. 13:17

»

Агапитов и Коняшкин

Cik maksa izbeigt OIL


Šo OIL diez vai vares izbeigt,domaju ja policijai ir kaut cik sirdsapziņas tad viņi izbeigs šo OIL tikai aizturot noziedzniekus un slepkavas!Ceru ka Armands Ruks tiks gala ar šo lietu!ĺoti negribas lai par musu policiju butu muzikali klipi ar pavadibu muzikas no seriala policijas akademija!ticu ka Gobzemam nav taisniba par Armandu Ruku

Atbildēt

hi hi

17.12.2021. 13:17

»

Daugavpils Desa

Ja mes runajam par kokainu gribu pieverst uzmanibu slavenajai kokneses kokaina lietai,kura tika atkalas pateicoties USA DEA.tur viens no galvenajiem cilvekiem bija Oskara kupata laba roka ar uzvardu Kursitis(kursišs...


par tiem barsukiem ir dzirdēts,kruti pacani un paļci vejerom un kaklā zelta ķēdes--no 90 sākuma neprikosajemije,pat koņs trīcēja.Brrrrrrrrrrr.

Atbildēt

Daugavpils Desa

17.12.2021. 13:05

»

Krievu pasaule

A kapec neviens seit neraksta ka Vikora Gornaka meita aprecejas ar Krievu propagandistu no Rigas Mihailu Šahnozarovu.(agrak bija sieva uznemejam Peredeļskim,kuru pec Viktora Gornaka pasutijuma nogalinaja Imanta...


Ja mes runajam par kokainu gribu pieverst uzmanibu slavenajai kokneses kokaina lietai,kura tika atkalas pateicoties USA DEA.tur viens no galvenajiem cilvekiem bija Oskara kupata laba roka ar uzvardu Kursitis(kursišs)
Tadu daudzumu Latvijai nevajag,tadad krava gaja uz Krieviju,tadad bija iesaistiti krievijas ong,kuri strada zem FDD,tatad pec logikas caur kkrievijas ganksterim FDD ietekme uz Latvijas ONG,un ka vinu sakars Latvija ir Oskars Kupats un vina brigade!
Oskars komunice ar Braliem Barsukoviem no Karsavas,ar mataino Jani un stulbu Peteri.vini tur rengenu savas rokas,ka ari Karsavas novadu un robezu gan asfaltetu,gan dzelcelu!
Barsukovi kļuva slaveni ar to ka viņu cilveks regulari izsledz renğenu,kad iet viņu krava,vienu dienu tas bus cigaretes nakama vagoni ar automatiem

Atbildēt

hi hi

17.12.2021. 12:50

»

Oper

Jutu, ka vairakus komentarus seit raksta paši menti par saviem kolegiem


mentu kariem jābūt,ir labs faraons un ir slikts faraons,30 sorosistu gados parādījās daudze nepareizu
kopu.Tas slikti ,tas nav labi,bet tā vēlējās jenotība.Aprakstiet,kas kontrolē Grebņevu un kas Terehovu,kā arī RKP ar BALTU KRIEVIJU---kam lielāka loma--robežniekiem vai muitaniekiem un kādi partaigennosi tur šiverējās.Redzu komentāros TAUTAS MASU zināšanu apjomu,informācijas kvantitāti un labie kopi SADZIRDĒS.

Atbildēt

Ziema

17.12.2021. 12:30

»

VP

Visi aizmirsa par labāko A.Čižika draugu no VDD Andreju Motiļu. Vairakus gadus viņš patstavigi piesedza Čižika darbību


Čižiks nav tik vienkars ka izskatas,ļoti augstu rangu ieniem OPG!Oļegs no Jekabpils stastija ka vins var šņaukt un dzert kopa ar tevi bet pec tam zem mašinas uzliks kosmosu!ļoti atri aizkreja uz pensiju!

Atbildēt

Realitate

17.12.2021. 12:23

»

Lucok

Adu /// Zinotajs mentu Nr1


Ne mentu ziņotajs,bet VDD!mentiem pagaidam nav tada resursa.
Galvenais ka Adu ir netikai zinotajs,bet ari labakais draugs heroinam,kuru viņš respekte un regulari lieto.
Interesanti bet arpus musu smilsu kastes,piemieram Krievija vai Gruzija vins varetu pateikt ka vins ir Vor v Zakone uz video kameru?

Atbildēt

Kip 1.nodala

17.12.2021. 12:10

A ja mes tik daudz runajam pa Kaca un Cizika brigade,kur palika slavenais Janis Kapostins no KIP 1.nodalas.Lielakais alkash un kokaina cienitais Lielaja maja 6 stava!cilvekam patik nauda,dzert un šņaukt!
Pa 5.000 var ierosinat OPL
Pa 10.000 var ierosinat OIL
Realize ari nelikumigus ieročus,saistits ar ta sauktajiem melnajiem arheologiem.Sniedz konstultacijas par operativo taktiku un metodiku

Atbildēt

Kas?Kur?Kad?

17.12.2021. 08:17

A kapec visi aizmirsa tadu faktu kad budams KIP 2 nodalas divi fosršie darbinieki A.-Kačs un A.Čižiks darba laika ar dienesto masinu no Krievijas robežas pavadija kravas masinu(refu) un viņus aptureja VDD?kas zin ka beidzas šis stasts? Galvenais prsteigums bija visiem un VDD,ka atverot smagas mašinas piekabi,cigarešu vieta -daudz saldetas vistas!))))
Jautajums ko cilveki kuri nav saistiti ar ekonomiku darija pie robežas?
Uz šo jautajumu mums var atbildet Maris Priednieks,Toreizejas KIP 2.nodaļas prieksnieks.(Maris Zelta Zobs).
Viņš var but var pastastit kapec Kačs un Čižiks ne piedalijas 5.minutes?kapec viniem bija brivs darba apmeklesanas grafiks?

Atbildēt

Psihs

17.12.2021. 00:35

Ex stukači stukači. Atliek noņemt cigaretēm akcīzi un pasludināt par valsts monopolu un visa kontrabanda izmirst dabīgā ceļā. Valsts kasē ieripo konkrēta nauda, bet Vidam vairs nav jāpeldina putuplasta kluči, lai apliecinātos.

Atbildēt

Seskis

16.12.2021. 23:04

»

Kurzeme

Rīga, Latgale, Zemgale...bet pie mums korupcijas vispār nav


Liepājas mentene ar prokuratūru un tiesu veido vienotu organizētu brigādi.
Ūva rullē tiesā, Dzērvāns prokuratūrā, Dzērvāna sieva Sleda mentenē kā kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietniece.

Ja esi pārgājis ceļu tiem lopiem, vai Dzērvāna pasūtījumu galdā vai mentenē ienācis pasūtījums - viss, pizdec. Ūva spriedumu raksta jau pirms lietas izskatīšanas.Atbildēt

Laila

16.12.2021. 22:23

No kurienes info? Vnk baigi interesanti:D

Atbildēt

Oper

16.12.2021. 19:12

Bet slavena IDB turpina nirgaties un močit dorožņikus par kukulnemsanu 20 eiro apmera

Bravo, IDB !
Cepuri nost ;)

Atbildēt

Oper

16.12.2021. 19:08

Jutu, ka vairakus komentarus seit raksta paši menti par saviem kolegiem :)))
Loti interesanti, rakstiet vel vairak

Popkornu nopirku.

Atbildēt

Kurzeme

16.12.2021. 15:34

Rīga, Latgale, Zemgale...bet pie mums korupcijas vispār nav!

Atbildēt

Юноша

16.12.2021. 14:48

Izlasot grāmatu kļuva skaidrs, ka Latvija sastāv no mentiem kormpantiem un narkomāniem, katrs "klauvē" viens uz otru.

Atbildēt

Manevrs

16.12.2021. 14:44

Ja korupcijas ķēdes virsotnē stāv uzpleči, kuri koordinē ONG (Bezdoļnijs, Truhačovs, Adu), tad noziedzīga pasaulē piekalpo mentiem, iespējams menti ONG dalībniekiem jau esot sadalījuši uzplečus?no tā izriet, ka visi ONG jau sen ir mentu stukači, šestaki un kalpi.

Atbildēt

Uguns

16.12.2021. 14:35

Berķītis izdomājis foršu tēmu-lai varētu nodot info nepieciešamajām VDD un VP [ONAP] par nelegālām dūmu rupnīcām, dažās komplektējošo kravās piemet GPS trekerus, savukārt Bezdoļnijs pēc tādas pašas shēmas piemet GPS trekerus pārdotajos dūmos, rezultātā gan mentiem atskaitījās ar rezultātu, gan piķis no pārdotā.

Atbildēt

Mārtiņš Lukstiņš

16.12.2021. 14:20

»

Mežroze

Pie tik sīka apraksta, lūdzu pievērst uzmanību Mārtiņam Lukstiņam un Viktoram Gavaram, abiem piederēja nelegālas cigarešu līnijas, abi strādā zem Kača un Bezdoļnija jumta un abi saistīti ar "mīksto" Winston. lukstiņam pašlaik līnija atrodas aiz Ogres (Krāpes pagastā), bet Gavars piegādā Bezdoļnijam ...


Pirmkārt, man ir legāla ražotne ar saņemtu nelieciešamo licenci, ko saņēmu caur paziņãm Vid, otrkārt, sen ar Kaču un viņu neliešu kompāniju neesmu saistīts,viņi krāpnieciski man atņēma cigarešu līniju un 300 000€ par jautājumu regulēšanu.Galu galā nozaga manu līniju un piesavinājās naudu,pie tam Čižikam pārāk labas attiecības ar Vid IDB darbinieci N.Dolgovu, caur kuru tiek sadalīta nauda starp vid amatpersonām.

Atbildēt

Mežroze

16.12.2021. 14:06

Pie tik sīka apraksta, lūdzu pievērst uzmanību Mārtiņam Lukstiņam un Viktoram Gavaram, abiem piederēja nelegālas cigarešu līnijas, abi strādā zem Kača un Bezdoļnija jumta un abi saistīti ar "mīksto" Winston. lukstiņam pašlaik līnija atrodas aiz Ogres (Krāpes pagastā), bet Gavars piegādā Bezdoļnijam iekārtas un komplektējošo līnijai.

Atbildēt

Reğions

16.12.2021. 13:28

Kāpēc runājam tikai par VP centrālo aparātu?!Kur palika Sozis, viņa sūkātājs Tomaševs, pajoliņš E.Jefremovs, alkašs Nicišs un idiots Bizums? KUR palika šī slavenā, kura 5.decembrī bļāva, ka Rīga pieder viņiem?!

Atbildēt

Cerība

16.12.2021. 13:22

Galvenais, lai visus komentārus izlasa vajadzīgie dienesti un paņem aiz dziesmas šo kontru!

Atbildēt

Saldējums

16.12.2021. 13:17

Runājot par kokoīnu nevar aizmirst mūsu draugu no Jēkabpils O.Guriševu, kurš lielās, ka savā ofisā Jēkabpilī ostīja kokaīnu ar svarīgām VP personām Andreju K. Un Anatoliju Č.starp citu problēmas Oļegam sākās, kad atteicās maksāt par jumtu šiem drauğeļiem.

Atbildēt

Fails

16.12.2021. 12:59

Starp citu- Vascenkovs ir ļoti draudzīgās attiecībās ar bijušo mentu Slaviku no Rēzeknes, kurš sajuta briesmas, ka tiks atmaskots un aizmuka uz prokuratūru. Lūk kādā mērogā izplešas mafija! Visur savi cilvēki!

Atbildēt

FAKTS 2

16.12.2021. 12:47

»

Fakts

Uldis Lindermanis atkati pasutija gan Andreju Kacu gan Jurasu!tapec vins sobrid arpus speles.cigaretes cartel bija Bezdolnogo/Truhaceva un citu smurgulu cigaresu linija kas 2012.gada bija aiztureta Tukuma/Talsos.toreiz vinu aiztureja NAB 2.nodala,ta saucama Imanta Putana brigade.aizturesana nesanaca...


LATVIJĀ IR VAIRĀKI SLAVENI Uldi, viens no tiem ir Uldis Berķitis, kurš kontrabandā ir kopš 90.gadiem. Regulāri silda Jelgavas VDD ar info un naudu.Berķitis visu cigu ražošanas komplektējošo monopolists, strādā zem A. KAČA UN bezdoļnija jumta.

Atbildēt

Rokas suns

16.12.2021. 12:43

Kāpēc nav izgaismota patiesība par Alekseju Potaņinu? Viņš vairākus gadus E.Laizānam nodeva ONAP operatīvo info.Tagad, kad VP Potaņina nav, viņa vietu aizņēma Jānis Bērziņš-draudzīgs un komunikabls, ir specs ONG jautājumu risināšanā.

Atbildēt

Aculiecinieks brālis

16.12.2021. 12:28

»

Aculiecinieks

Ha, ha, ha. Ja šī grāmatā viss tik smalki aprakstīts, kāpēc grāmatā neatklāj D. Siļvanoviča, A.Davojana un A.Kača vairākās tikšanās Marupē netālu no DUS Neste


Kačs ar Siļvanoviču tikās ne tikai netāl no dUs Neste Mārupē, bet arī trenažierzālē Atletika Imantā, kā arī regulāri tika pamanīti uz brokastīm Čiekurkalna ēdnīcā. Abi bija pamanīti uz jauniem Meredes Benz džipiem. Bez tam Čižiks dzīvo dārgā privātmājā Mārupē, Kačs dzīvo privatmājā Sebruciemā-liela māja netālu no ciema, taču viņa draugs V.Vaščenkovs dzīvo Salaspils rajonā Tēraudos, ļoti greznajā privātmājā.

Atbildēt

Nauris

16.12.2021. 12:20

»

Jautājums

Vai uzminēsiet, kas ir Depils Kupatiņa draugi-kukuļņēmēji no ONAP un ENAP


Minu-Kačs, Čižiks, Vasiļjevs, Pastars, Saulevičs, Bondarjkovs, “super slepeni” aģenti no VDD Laroinovs, Pavlovskis, Boroviks.

Atbildēt

Jautājums

16.12.2021. 12:13

Vai uzminēsiet, kas ir Depils Kupatiņa draugi-kukuļņēmēji no ONAP un ENAP?

Atbildēt

Jēkabpils ziņas

16.12.2021. 11:50

Vai jūs zinājāt, ka 2014.gadā Jēkabpils pilsētā gaļas kombināta teritorijā tika aizturēta nelikumīga tabakas smalcināšanas ražotne, neaizturēts palika tikai Deniss Bezdoļnijs, jo viņš ir KNAB Anžeja Kļaviņa ağents un ar to Bezdoļnijs parādīja savu lojālo attieksmi pret KNAB, nododot visus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...