Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jelgavnieks

20.12.2021. 11:58

Nesen dzirdeju no Zemnieka(Uldis Berkitis)ka viņam ir sakars ONAPA.savu kontaktu tur Uldis alkohola reibuma ļoti slaveja teica ka viņu Janis driz bus ONAP 1.nodaļas priekšnieks un tad Uldis vares stradat uz pilno programmu.par savu drošibu Uldis maksa Janim un Onapam 10 000 menesi.bez tam Janis sadala nauda pa valsts policiju kuru viņš saņem no A.Kača un A.Čižika

Atbildēt

Fakts

20.12.2021. 09:33

»

Landlady Lata

Izglītojies, pirms raksti, izlasi kādu grāmatu!Esi stipri sakrievots


Dievs pasargājis piedzimt par pastalu. Par to ir neviltots prieks.
Pirms pamācīt mani, izskalo muti, vai turpini sukāt un neraksti muļķības.

Atbildēt

Goods

20.12.2021. 07:48

»

Robins

ONAP Strādā tāds personāžs Žirikovs, kurš visu operātivo informāciju nodod ENAP strādājošajam Vaščenkovam, apmaiņā tas solīja materiālus labumus, taču izskatās, ka nesteidzas pildīt, a tas duračoks Žirikovs tikai skrien ar info cerībā uzvārīties


Onap pedejo laiku palika par vienu lielu pasutijumu galdu,tadi personaži ka Žurikovs/Berziņš/Russkis/Boludis/Mundurs.katrs no viniem regulari ļaunparatigi izmanto savu dienesto stavokļi lai nopelnitu sev uz pensiju!bez tam katram no viniem ir problemas ar alkoholu

Atbildēt

Robins

20.12.2021. 06:35

ONAP Strādā tāds personāžs Žirikovs, kurš visu operātivo informāciju nodod ENAP strādājošajam Vaščenkovam, apmaiņā tas solīja materiālus labumus, taču izskatās, ka nesteidzas pildīt, a tas duračoks Žirikovs tikai skrien ar info cerībā uzvārīties!

Atbildēt

Daudz aizkulišu zinošais

20.12.2021. 04:41

Ko par to saka Purgulis (Ivars Godmanis), Andris Šķēle, Aivars Lembergs, Aivars Borovkovs (Latvijas Juristu biedrības prezidents, mūžīgais kā Leonīds Brežņevs līdz kapa malai) un Purguļa vecā čekists Andra Bunkas dēls Rihards Bunka (Latvijas juristu apvienības priekšsēdētājs, arī mūžīgais apkalpojošā personāla šefs )?

Atbildēt

Landlady Lata

20.12.2021. 01:11

»

Fakts

Pēc komentāriem var saprast, cik stipri Vienotība , Sorosīdi un Soross stipri ienīst Latviju un visu Latvijas tautu...


Izglītojies, pirms raksti, izlasi kādu grāmatu!Esi stipri sakrievots!

Atbildēt

ThomasineJohnson

19.12.2021. 18:03

Uzņēmums Google pastāvīgi maksā no 💰$27485 līdz 💰$29658 par interneta fotografēšanu no mājām. Es pievienojos šai akcijai pirms 2 mēnešiem un savā pirmajā mēnesī no šīs akcijas esmu nopelnījis 💰$31547. Varu teikt, ka mana dzīve ir pilnībā uzlabojusies! Padomājiet, ko es daru.....
Lai iegūtu sīkāku informāciju, apmeklējiet norādīto saiti........>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Labas ziņas

19.12.2021. 17:32

Stukāna kantorī pārmaiņas - no krimināltiesiskā departamenta virsprokuroru saraksta pazuda Opincāne. Tas ir liels zaudējums organizētajai noziedzībai. Daudzas strādājošās shēmas būs jābūvē no jauna.
Tā kuce pielika roku manā īpašumā esošā biznesa izlaupīšanā, strādājot vienā brigādē ar Rīgas noziedzniekiem. Taisnās zarnas vēzis noregulēs krimināltiesiskās attiecības starp Opincāni un sabiedrību.
Skrastiņš, Maizītis, Ķuzis. Karma ir un tā strādā.

Atbildēt

?!

18.12.2021. 19:09

kas tāds doņs vaitaitis,kamradi?

Atbildēt

AprilMurphy

18.12.2021. 18:48

Jā, tas ir iespējams...Ikviens var nopelnīt 800$+ dienā... Jūs varat nopelnīt no $16000-32000$ mēnesī vai pat vairāk, ja strādājat pilnas slodzes darbu...Tas ir vienkārši, vienkārši izpildiet šajā lapā sniegtos norādījumus, uzmanīgi izlasiet to no sāciet līdz beigām… lli Tas ir elastīgs darbs, bet laba iespēja gūt ienākumus

Šo vietni ATVĒRT ŠEIT…….>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

$

18.12.2021. 16:49

»

Vot.

Bild: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500 000 eiro kukuli


Stukāns izliekas, ka neprot lasīt. Bordanelli aizsāvji rsksta, ka tie ir meli, Bordanelli ir tīrs, nevainīgs un caurspīdīgs kā komjaunietes asara.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

18.12.2021. 14:45

»

Vot.

Bild: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500 000 eiro kukuli


Pat ne mazāko šaubu-uzvārās tur visi pēc dažādām shēmām,bet cugunderā LEMBERGA KUNGS,redz vajadzēja sabučoties apkampjoties ar sorosistiem un slavināt tēvoci semu ,tad savs puika un dari ko gribi,pidrallalā.

Atbildēt

Vot.

18.12.2021. 12:50

Bild: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500 000 eiro kukuli

Atbildēt

Fakts

18.12.2021. 10:49

Pēc komentāriem var saprast, cik stipri Vienotība , Sorosīdi un Soross stipri ienīst Latviju un visu Latvijas tautu.

Totāla korupcija mentenē ir analfabēta Vienotības biedra Ķuža darba rezultāts.

Par korupciju mentenē, prokuratūrā un tiesās nav kam sūdzēties. Eiropu neinteresē šis degradēts un korumpēts midzenis.

Domāju vistuvākajā laikā Latvijai pēc Ukrainas piemēra sāks ierobežot kredītu izsniegšanu, kamēr ar korupciju nekas netiek darīts. Latvju bāleliņu vietu šos Avgeja staļļus neviens netīrīs.

Kariņš-sešinieks Sorosam ir vajadzīgs prettiesisko mērķu sasniegšanai. Tikko mērķi būs sasniegti, Kariņu izmetīs kā izlietotu prezervatīvu.

Atbildēt

VEIDIS

18.12.2021. 08:40

TE NU MES LATVIJA ESAM , GALVENAIS KA , MES ESAM DIZENI , MES ESAM VARENI.VIENIGAIS VARIANTS ATLAIST PILNIGI VISUS KAS STRADA , VARAS STRUKTURAS . KNAB UN VID IESKAITOT UN PIENEMT PILNIGI JAUNUS KADRUS. KAMER TAS NOTIEK , PARVALDIBU PARNEMT ARMIJAI . UN TAD SAKT IZSKATIT PILNIGI VISU ATLAISTO DARBINIEKU PERSONIGAS LIETAS , KONTUS IPASUMUS , RADU , PAZINU IPASUMUS KONTUS.

Atbildēt

12 nodala

17.12.2021. 14:10

Zinu kas var vairak pastastit par Adu/Truhu/Dollaru/Himičevu un parejam ganksterim.bijusais policists ar uzvardu Jansons,kur sobrid izcieš sodu cietuma par cilveka slepkavibu.tam loti patika kokains un komunikacija ar siem smurguliem!
Zinu vienu Adu ir VDD agents,Bezdolnijs strada zem Klavina no Midd,Truha bija informators Jansonam!

Atbildēt

Karsava/malnava/grebņeva

17.12.2021. 13:30

»

hi hi

par tiem barsukiem ir dzirdēts,kruti pacani un paļci vejerom un kaklā zelta ķēdes--no 90 sākuma neprikosajemije,pat koņs trīcēja.Brrrrrrrrrrr


Barsuki(barsi)agrak stradaja zem vdd jumta.atbildigie par karsavas rajonu un robezu.sobrid Valsts Policija uzlika arestu uz dargam masina,izkratija viņus dzivesvietas.regulari pamaniti tiksanas ar Pleskavas ONG,Velikije Luki ONG.galvenais viņu zelta fonds,ir renğenists uz robezas no Karsavas.Kontakts Barsukiem Krievijas puse-Borja Vinogradovs!
Starp citu Barsuki bija nokerti parvadod pari robežai no Krievijas militaro tehnoloğikas,vai nu priekš raketem,vai nu priekš lidmašinam

Atbildēt

Gramatvedis

17.12.2021. 13:17

»

Агапитов и Коняшкин

Cik maksa izbeigt OIL


Šo OIL diez vai vares izbeigt,domaju ja policijai ir kaut cik sirdsapziņas tad viņi izbeigs šo OIL tikai aizturot noziedzniekus un slepkavas!Ceru ka Armands Ruks tiks gala ar šo lietu!ĺoti negribas lai par musu policiju butu muzikali klipi ar pavadibu muzikas no seriala policijas akademija!ticu ka Gobzemam nav taisniba par Armandu Ruku

Atbildēt

hi hi

17.12.2021. 13:17

»

Daugavpils Desa

Ja mes runajam par kokainu gribu pieverst uzmanibu slavenajai kokneses kokaina lietai,kura tika atkalas pateicoties USA DEA.tur viens no galvenajiem cilvekiem bija Oskara kupata laba roka ar uzvardu Kursitis(kursišs...


par tiem barsukiem ir dzirdēts,kruti pacani un paļci vejerom un kaklā zelta ķēdes--no 90 sākuma neprikosajemije,pat koņs trīcēja.Brrrrrrrrrrr.

Atbildēt

Daugavpils Desa

17.12.2021. 13:05

»

Krievu pasaule

A kapec neviens seit neraksta ka Vikora Gornaka meita aprecejas ar Krievu propagandistu no Rigas Mihailu Šahnozarovu.(agrak bija sieva uznemejam Peredeļskim,kuru pec Viktora Gornaka pasutijuma nogalinaja Imanta...


Ja mes runajam par kokainu gribu pieverst uzmanibu slavenajai kokneses kokaina lietai,kura tika atkalas pateicoties USA DEA.tur viens no galvenajiem cilvekiem bija Oskara kupata laba roka ar uzvardu Kursitis(kursišs)
Tadu daudzumu Latvijai nevajag,tadad krava gaja uz Krieviju,tadad bija iesaistiti krievijas ong,kuri strada zem FDD,tatad pec logikas caur kkrievijas ganksterim FDD ietekme uz Latvijas ONG,un ka vinu sakars Latvija ir Oskars Kupats un vina brigade!
Oskars komunice ar Braliem Barsukoviem no Karsavas,ar mataino Jani un stulbu Peteri.vini tur rengenu savas rokas,ka ari Karsavas novadu un robezu gan asfaltetu,gan dzelcelu!
Barsukovi kļuva slaveni ar to ka viņu cilveks regulari izsledz renğenu,kad iet viņu krava,vienu dienu tas bus cigaretes nakama vagoni ar automatiem

Atbildēt

hi hi

17.12.2021. 12:50

»

Oper

Jutu, ka vairakus komentarus seit raksta paši menti par saviem kolegiem


mentu kariem jābūt,ir labs faraons un ir slikts faraons,30 sorosistu gados parādījās daudze nepareizu
kopu.Tas slikti ,tas nav labi,bet tā vēlējās jenotība.Aprakstiet,kas kontrolē Grebņevu un kas Terehovu,kā arī RKP ar BALTU KRIEVIJU---kam lielāka loma--robežniekiem vai muitaniekiem un kādi partaigennosi tur šiverējās.Redzu komentāros TAUTAS MASU zināšanu apjomu,informācijas kvantitāti un labie kopi SADZIRDĒS.

Atbildēt

Krievu pasaule

17.12.2021. 12:40

A kapec neviens seit neraksta ka Vikora Gornaka meita aprecejas ar Krievu propagandistu no Rigas Mihailu Šahnozarovu.(agrak bija sieva uznemejam Peredeļskim,kuru pec Viktora Gornaka pasutijuma nogalinaja Imanta?)
Sanak ka Gornaks Vikors un Gornaks Sergejs nodarbojas musu Valsti ar Kokaina un Cigaresu kokontrabandu,ka ari draudzejas ar cilveku kurs loti slave FDD,un uzstajas pat Krievijas pirma kanala!!!!!
A varbut FDD caur vietejo organizetu noziedzibu isteno seit savas idejas,politiku?
Kur skatas VDD?vai SAB vai vel kada atbilfiga iestade?

Atbildēt

Ziema

17.12.2021. 12:30

»

VP

Visi aizmirsa par labāko A.Čižika draugu no VDD Andreju Motiļu. Vairakus gadus viņš patstavigi piesedza Čižika darbību


Čižiks nav tik vienkars ka izskatas,ļoti augstu rangu ieniem OPG!Oļegs no Jekabpils stastija ka vins var šņaukt un dzert kopa ar tevi bet pec tam zem mašinas uzliks kosmosu!ļoti atri aizkreja uz pensiju!

Atbildēt

Realitate

17.12.2021. 12:23

»

Lucok

Adu /// Zinotajs mentu Nr1


Ne mentu ziņotajs,bet VDD!mentiem pagaidam nav tada resursa.
Galvenais ka Adu ir netikai zinotajs,bet ari labakais draugs heroinam,kuru viņš respekte un regulari lieto.
Interesanti bet arpus musu smilsu kastes,piemieram Krievija vai Gruzija vins varetu pateikt ka vins ir Vor v Zakone uz video kameru?

Atbildēt

Kip 1.nodala

17.12.2021. 12:10

A ja mes tik daudz runajam pa Kaca un Cizika brigade,kur palika slavenais Janis Kapostins no KIP 1.nodalas.Lielakais alkash un kokaina cienitais Lielaja maja 6 stava!cilvekam patik nauda,dzert un šņaukt!
Pa 5.000 var ierosinat OPL
Pa 10.000 var ierosinat OIL
Realize ari nelikumigus ieročus,saistits ar ta sauktajiem melnajiem arheologiem.Sniedz konstultacijas par operativo taktiku un metodiku

Atbildēt

Kas?Kur?Kad?

17.12.2021. 08:17

A kapec visi aizmirsa tadu faktu kad budams KIP 2 nodalas divi fosršie darbinieki A.-Kačs un A.Čižiks darba laika ar dienesto masinu no Krievijas robežas pavadija kravas masinu(refu) un viņus aptureja VDD?kas zin ka beidzas šis stasts? Galvenais prsteigums bija visiem un VDD,ka atverot smagas mašinas piekabi,cigarešu vieta -daudz saldetas vistas!))))
Jautajums ko cilveki kuri nav saistiti ar ekonomiku darija pie robežas?
Uz šo jautajumu mums var atbildet Maris Priednieks,Toreizejas KIP 2.nodaļas prieksnieks.(Maris Zelta Zobs).
Viņš var but var pastastit kapec Kačs un Čižiks ne piedalijas 5.minutes?kapec viniem bija brivs darba apmeklesanas grafiks?

Atbildēt

Psihs

17.12.2021. 00:35

Ex stukači stukači. Atliek noņemt cigaretēm akcīzi un pasludināt par valsts monopolu un visa kontrabanda izmirst dabīgā ceļā. Valsts kasē ieripo konkrēta nauda, bet Vidam vairs nav jāpeldina putuplasta kluči, lai apliecinātos.

Atbildēt

Seskis

16.12.2021. 23:04

»

Kurzeme

Rīga, Latgale, Zemgale...bet pie mums korupcijas vispār nav


Liepājas mentene ar prokuratūru un tiesu veido vienotu organizētu brigādi.
Ūva rullē tiesā, Dzērvāns prokuratūrā, Dzērvāna sieva Sleda mentenē kā kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietniece.

Ja esi pārgājis ceļu tiem lopiem, vai Dzērvāna pasūtījumu galdā vai mentenē ienācis pasūtījums - viss, pizdec. Ūva spriedumu raksta jau pirms lietas izskatīšanas.Atbildēt

Laila

16.12.2021. 22:23

No kurienes info? Vnk baigi interesanti:D

Atbildēt

Oper

16.12.2021. 19:12

Bet slavena IDB turpina nirgaties un močit dorožņikus par kukulnemsanu 20 eiro apmera

Bravo, IDB !
Cepuri nost ;)

Atbildēt

Oper

16.12.2021. 19:08

Jutu, ka vairakus komentarus seit raksta paši menti par saviem kolegiem :)))
Loti interesanti, rakstiet vel vairak

Popkornu nopirku.

Atbildēt

Kurzeme

16.12.2021. 15:34

Rīga, Latgale, Zemgale...bet pie mums korupcijas vispār nav!

Atbildēt

Юноша

16.12.2021. 14:48

Izlasot grāmatu kļuva skaidrs, ka Latvija sastāv no mentiem kormpantiem un narkomāniem, katrs "klauvē" viens uz otru.

Atbildēt

Manevrs

16.12.2021. 14:44

Ja korupcijas ķēdes virsotnē stāv uzpleči, kuri koordinē ONG (Bezdoļnijs, Truhačovs, Adu), tad noziedzīga pasaulē piekalpo mentiem, iespējams menti ONG dalībniekiem jau esot sadalījuši uzplečus?no tā izriet, ka visi ONG jau sen ir mentu stukači, šestaki un kalpi.

Atbildēt

Uguns

16.12.2021. 14:35

Berķītis izdomājis foršu tēmu-lai varētu nodot info nepieciešamajām VDD un VP [ONAP] par nelegālām dūmu rupnīcām, dažās komplektējošo kravās piemet GPS trekerus, savukārt Bezdoļnijs pēc tādas pašas shēmas piemet GPS trekerus pārdotajos dūmos, rezultātā gan mentiem atskaitījās ar rezultātu, gan piķis no pārdotā.

Atbildēt

Mārtiņš Lukstiņš

16.12.2021. 14:20

»

Mežroze

Pie tik sīka apraksta, lūdzu pievērst uzmanību Mārtiņam Lukstiņam un Viktoram Gavaram, abiem piederēja nelegālas cigarešu līnijas, abi strādā zem Kača un Bezdoļnija jumta un abi saistīti ar "mīksto" Winston. lukstiņam pašlaik līnija atrodas aiz Ogres (Krāpes pagastā), bet Gavars piegādā Bezdoļnijam ...


Pirmkārt, man ir legāla ražotne ar saņemtu nelieciešamo licenci, ko saņēmu caur paziņãm Vid, otrkārt, sen ar Kaču un viņu neliešu kompāniju neesmu saistīts,viņi krāpnieciski man atņēma cigarešu līniju un 300 000€ par jautājumu regulēšanu.Galu galā nozaga manu līniju un piesavinājās naudu,pie tam Čižikam pārāk labas attiecības ar Vid IDB darbinieci N.Dolgovu, caur kuru tiek sadalīta nauda starp vid amatpersonām.

Atbildēt

Mežroze

16.12.2021. 14:06

Pie tik sīka apraksta, lūdzu pievērst uzmanību Mārtiņam Lukstiņam un Viktoram Gavaram, abiem piederēja nelegālas cigarešu līnijas, abi strādā zem Kača un Bezdoļnija jumta un abi saistīti ar "mīksto" Winston. lukstiņam pašlaik līnija atrodas aiz Ogres (Krāpes pagastā), bet Gavars piegādā Bezdoļnijam iekārtas un komplektējošo līnijai.

Atbildēt

Reğions

16.12.2021. 13:28

Kāpēc runājam tikai par VP centrālo aparātu?!Kur palika Sozis, viņa sūkātājs Tomaševs, pajoliņš E.Jefremovs, alkašs Nicišs un idiots Bizums? KUR palika šī slavenā, kura 5.decembrī bļāva, ka Rīga pieder viņiem?!

Atbildēt

Cerība

16.12.2021. 13:22

Galvenais, lai visus komentārus izlasa vajadzīgie dienesti un paņem aiz dziesmas šo kontru!

Atbildēt

Saldējums

16.12.2021. 13:17

Runājot par kokoīnu nevar aizmirst mūsu draugu no Jēkabpils O.Guriševu, kurš lielās, ka savā ofisā Jēkabpilī ostīja kokaīnu ar svarīgām VP personām Andreju K. Un Anatoliju Č.starp citu problēmas Oļegam sākās, kad atteicās maksāt par jumtu šiem drauğeļiem.

Atbildēt

Fails

16.12.2021. 12:59

Starp citu- Vascenkovs ir ļoti draudzīgās attiecībās ar bijušo mentu Slaviku no Rēzeknes, kurš sajuta briesmas, ka tiks atmaskots un aizmuka uz prokuratūru. Lūk kādā mērogā izplešas mafija! Visur savi cilvēki!

Atbildēt

FAKTS 2

16.12.2021. 12:47

»

Fakts

Uldis Lindermanis atkati pasutija gan Andreju Kacu gan Jurasu!tapec vins sobrid arpus speles.cigaretes cartel bija Bezdolnogo/Truhaceva un citu smurgulu cigaresu linija kas 2012.gada bija aiztureta Tukuma/Talsos.toreiz vinu aiztureja NAB 2.nodala,ta saucama Imanta Putana brigade.aizturesana nesanaca...


LATVIJĀ IR VAIRĀKI SLAVENI Uldi, viens no tiem ir Uldis Berķitis, kurš kontrabandā ir kopš 90.gadiem. Regulāri silda Jelgavas VDD ar info un naudu.Berķitis visu cigu ražošanas komplektējošo monopolists, strādā zem A. KAČA UN bezdoļnija jumta.

Atbildēt

Rokas suns

16.12.2021. 12:43

Kāpēc nav izgaismota patiesība par Alekseju Potaņinu? Viņš vairākus gadus E.Laizānam nodeva ONAP operatīvo info.Tagad, kad VP Potaņina nav, viņa vietu aizņēma Jānis Bērziņš-draudzīgs un komunikabls, ir specs ONG jautājumu risināšanā.

Atbildēt

Aculiecinieks brālis

16.12.2021. 12:28

»

Aculiecinieks

Ha, ha, ha. Ja šī grāmatā viss tik smalki aprakstīts, kāpēc grāmatā neatklāj D. Siļvanoviča, A.Davojana un A.Kača vairākās tikšanās Marupē netālu no DUS Neste


Kačs ar Siļvanoviču tikās ne tikai netāl no dUs Neste Mārupē, bet arī trenažierzālē Atletika Imantā, kā arī regulāri tika pamanīti uz brokastīm Čiekurkalna ēdnīcā. Abi bija pamanīti uz jauniem Meredes Benz džipiem. Bez tam Čižiks dzīvo dārgā privātmājā Mārupē, Kačs dzīvo privatmājā Sebruciemā-liela māja netālu no ciema, taču viņa draugs V.Vaščenkovs dzīvo Salaspils rajonā Tēraudos, ļoti greznajā privātmājā.

Atbildēt

Nauris

16.12.2021. 12:20

»

Jautājums

Vai uzminēsiet, kas ir Depils Kupatiņa draugi-kukuļņēmēji no ONAP un ENAP


Minu-Kačs, Čižiks, Vasiļjevs, Pastars, Saulevičs, Bondarjkovs, “super slepeni” aģenti no VDD Laroinovs, Pavlovskis, Boroviks.

Atbildēt

Jautājums

16.12.2021. 12:13

Vai uzminēsiet, kas ir Depils Kupatiņa draugi-kukuļņēmēji no ONAP un ENAP?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....