Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kur var gvelzt

12.03.2023. 23:04

»

Tiesu ekperts

(1) ELITA VEIDEMANE glupa?! Raksts ir pārāk prasts...


Vari dziļi iebāzt turzā savu nevainības prezumpciju, kad ir darīšana ar VID, jo viņiem, lai nobloķētu kontus, nekāda nevainības prezumpcija nestrādā, jo viņiem "ir radušās aizdomas", ar to pilnīgi pietiek, lai godīga cilvēka dzīvi sagrautu uz neatgriešanos...

Atbildēt

Tiesu ekperts

11.03.2023. 23:25

»

Būs kā Juraša vajāšana

Rakstā tikai ieskatījos un man jau daudz kas skaidrs, bet to jālasa vārds vārdā, jāanalizē, ir vērts...


(1) ELITA VEIDEMANE glupa?! Raksts ir pārāk prasts!

Lasi rakstu: "Bet varbūt šo informāciju augstās amatpersonas nemaz nesaņēma? Varbūt tā palika klerku līmenī?.."- Elita VEIDEMANE vēl nav izaugusi no mazbērnu autiņiem, ka nesaprot vienkāršu lietu - ministrijas un visas iestādes vada NOMENKLATŪRA, kura baro ministrus, Valsts prezidentus un Ministru prezidentus ar tāda apjoma informāciju, kuru uzskata par vajadzīgu, lai regulētu, ietekmētu ministrus, ja vajag, lai grautu viņu prestižu, tā nemanot, gudri.

(2) Elita VEIDEMANE nesaprot, nav lasījusi Kriminālprocesa likuma 19. pantu: 19.pants. Nevainīguma prezumpcija

(1) Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta šajā likumā noteiktajā kārtībā.

(2) Personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, nav jāpierāda savs nevainīgums.

(3) Visas saprātīgās šaubas par vainu, kuras nav iespējams novērst, jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību.

(4) Ja valsts amatpersona, kas nav kriminālprocesā iesaistītā persona, ar publisku paziņojumu ir izteikusies par personas vainīgumu, pārkāpjot nevainīguma prezumpciju, procesa virzītājs, pamatojoties uz personas motivētu iesniegumu, publiski informē par nevainīguma prezumpcijas principa pārkāpumu, bet iesnieguma kopiju nosūta izvērtēšanai institūcijai, kura var lemt par amatpersonas atbildību.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 27.09.2018. likumu, kas stājas spēkā 25.10.2018.)- VEIDEMANE, izlasi sevišķi panta 4. daļu un sapratīsi, ka amatpersonām ir aiztaisīta mute. Elita aizmirsusi, kā tiesneši noskādēja prezidenti Vairu VĪĶI-FREIBERGU, kad viņa ierunājās, ka tiesas ir korupcija. Vairu tiesneši gandrīz dzīvu apēda.

Un kā bija Jānim Bordānam, kurš izteica aizdomas par Limbažu tiesu?

Elita VEIDEMANE un izmeklētāji nezina šo Kriminālprocesa 19.panta nozīmi, kam tas ir domāts un kā tas 19.pants papildināts, paplašināts, ko izdarīja attiecīgā nomenklatūra, lai sevi sargātu no ministru uzbrukuma, no prezidentu uzbrukuma.

Šo pantu "samaitāja", kad tas bija domāts vienam mērķim - lai neatļautos "TROIKU" tiesu, lai neatļautu varas iestādēm, kurām ir represīvas tiesības, bez izmeklēšanas un tiesas sodīt ar nāvi vai citādi sodīt cilvēkus, kā tas notika Staļina laikos.

(3) Sākotnēji šo 19. pantu attiecināja kā uz izmeklēšanas, represīvām iestādēm, tā uz žurnālistiem, kuriem neļāva vērt vaļā muti, pieminēt korumpantu vārdus, nosaukt, ka tā ir korupcija vai tml.


(4) Tā krimināllietu dabūja arī Juris Jurašs, tā vajāja Jutu Strīķi, kad viņa neļāva priekšniekiem bāzt degunu izmeklēšanā, jo kā tā, es priekšnieks, iecēlu par izmeklētāju Jurašu un viņš man neļauj zināt, kuru personu izskata, IZSEKO kā korumpantu, lai es, priekšnieks varētu to brīdināt, kā to izdarīja Kalnmeijers, piemēram.

(5) Ja gribi lai zinātu par notikumu, par iesniegumu augstākās amatpersonas, prezidenti, ministri, deputāti un citi, iesniegumā jāuzdod konkrēts jautājums un jāpieprasa atbildēt Satversmes 104. panta kārtībā, pēc būtības, uz uzdoto jautājumu un atbildi lūdzu sniegt ar tās personas parakstu, kurai iesniegums tika adresēts. PRETĒJĀ GADĪJUMU vērsīšos tiesa, LAI TIESA UZLIEK par pienākumu atbildēt to amatpersonu, kurai iesniegums, sūdzība adresēta.

(6) Vēl ir cits, tāds prasts paņēmiens: Iesniegumu jāraksta Valsts prezidentam un lūgt prezidentu izskatīt šo jautājumu, bet ja tas nav Valsts prezidenta kompetencē, iesniegumu, sūdzību pārsūtīt attiecīgajai kompetentajai iestādei izskatīt vai izmeklēt ... Valts prezidents , Kanceleja sūta kādai augstākajai iestādei, kura kompetenta, piemēram ģenerālprokuroram, nesūtīs rajona prokuroram un tad ģenerālprokurors gan dabū lasīt no Valsts prezidenta atsūtīto vēstuli, jo atsūtīja "SVARĪGA" valsts amatpersona, bet te jāuzmanās. kā ar atbildi...

Ja ATABILDE neapmierina, vienalga no kā, arī no Valsts prezidenta, jāvēršas tiesā pret Valsts prezidentu, pret Ministru prezidentu vai pret ministru TIESĀ, prasot uzlikt par pienākumu Valsts prezidentam sniegt atbildi Satversmes 104. panta kārtībā utt. Tā ir procedūra, ja gribi, lai tavu vēstuli, iesniegumu, sūdzību sasniedz augstākā amatpersona.

Bet tu jau lasīji Kriminālprocesa likuma 19. pantu, kādas tiesības iejaukties izmeklēšanā vai rīkoties ir Valsts prezidentam, ministram? Nekādu. Tātad tikai caur tiesu kaut ko var paprasīt un mazliet ietekmēt.

ESI UZMANĪGS. Tavu, TE atbildi parakstīs ministrs, Valsts prezidents, ģenerālprokurors, bet tajā tu neatradīsi atbildi un ZINI KA MINISTRS, prezidents nelasa vai ja lasa, neko nesaprot, kas tajā atbildē ir rakstīts, par ko tu sūdzējies un ja atbilde neapmierina, EJ UZ TIESU.

Citu variantu nav, lai tu sasniegtu augstāko amatpersonu.

Izmeklētājam vispār nav nekādu tiesību uz savu lēmumu aizstāvību, viņš ir pataisīts par vergu, kalpu un pakļauto beztiesisko personu, tāpat kā visi ierēdņi ir vergu kārtā, ar aiztaisītu muti. .

Zini, ka Latvijā nav izmeklētāju, ir inspektori, kuru priekšnieks norīko par izmeklētāju un likums paredz uzraudzīt izmeklētāju, atcelt viņa lēmumus, tā kā Latvijā izmeklēšana neeksistē tā vārda īstajā nozīmē.

Atbildēt

Tu jocīgs

11.03.2023. 12:58

»

Mūdzis

Gudriniek, ko dod kukulis ja to.nevar izmantot


Kukuļi tiek atmazgāti. Tie ir parādos, aizdevumos, zem mirušo vecāku gultām atrastā nauda, citādi prasti. Jo prastāka metode, jo ticamāka, ka "naudu atrada".

Tagad vara ķērās klāt pie konfiskācijas, kas ir nelikumīgi, bet tā ir šķietama rīcība, ka it kā apkaro korupciju.

Kā tiek deputātos, tā aizdevumi, parādi, tā skaidras naudas iekrājumi, tā īpašumi tiek "pirkti" un "pārdoti" bez naudas.

Notāri paraksta - nav ne bankas pārskaitījuma kvīts pievienota, ne tiktu skaitīta nauda klātienē pie notāra. Viss "likumiski" sakārtots, lai maskētu fiktīvus darījumus un nemaksātu nodokļus, lai neievērotu pirmpirkuma tiesības, proti, ne notāriem, ne zemesgrāmatām, ne VZD likums neuzliek pienākumu pārbaudīt vai neparakstīt apšaubāmus dokumentus, nostiprinājumus, fiktīvus aktus, kur nauda neparādās.

Atbildēt

> Bb

11.03.2023. 01:17

»

Būs kā Juraša vajāšana

Rakstā tikai ieskatījos un man jau daudz kas skaidrs, bet to jālasa vārds vārdā, jāanalizē, ir vērts...


Ar atmiņu plānprātiņam Bb arī galīgi švaki, tāpat kā ar visu citu:

"(...)Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos." (u.t.t., u.t.j.pr.)

Demence, visticamāk?...

Cita starpā - tiem "ilgtspējīgajiem", kurus "virzīja septiņdesmitajos", pašreiz varētu būt vismaz 70+ gadiņi. Cienījams vecums, bez šaubām, kas diemžēl "nenāk viens", kā zināms. :/

Atbildēt

nesaprotu

11.03.2023. 00:52

vai tie veči viņai , EV pakļaujas vai viņi visi tur tādi intriganti ...
Tagad nu uz ukraiņu rēķina cenšas atmazgāties. Daudzi.

Atbildēt

Vareni

10.03.2023. 23:40

»

vice

Kaut kas no sērijas


Te ir īstais, kurš dzīvo un uzvar. Viņš klausīja saimnieku un viņam (ne jau viņam, bet saimniekam, jo saimnieks "mācīja kā "labāk", lai būtu jo sliktāk, jo labāk un saimniekam izdevās sagraut valsts pamatus, sniedzot "vislabākos" padomus KĀ LABĀK DZĪVOT. Domāju, ka "svoločs" pugulis vēl līdz šim nav sapratis, kādu postu nodarīja Latvijai, klausot saimnieku.

Atbildēt

Būs kā Juraša vajāšana

10.03.2023. 23:18

»

Kaspars Čerņeckis

Biedri, šajā sarežģītajā laikā pieņemsim atbildīgus, vajadzīgus un valstiski nozīmīgus lēmumus. Netraucējiet nozares speciāloistiem kopā ar ekspertiem strādāt taisnības vārdā


Rakstā tikai ieskatījos un man jau daudz kas skaidrs, bet to jālasa vārds vārdā, jāanalizē, ir vērts.

Šo "augeja stalli" izmēzt pagaidām neizdosies. Ar to jau saskāros, kad mani gribēja pataisīt gandrīz par noziedznieku, kad nepiekāpos, paša priekšnieki. Stāsts ir garš, par ko vēlāk.
Vienu jau varu pateikt - KAMĒR NESĀKS AR KORUMPANTU ARESTIEM un visi viņi, pat par piecīti, NESĒDĒS aiz restēm, LĪDZ TIESAS BEIGĀM, nekāda izmeklēšana nepalīdzēs.

Temīda ir bezspēcīga alkatības priekšā. Visa izmeklēšanas ķēdīte aiz izmeklētāja vai pēc izmeklētāja - advokāts, prokurors, tiesnesis, tiesu uzraudzība, apelācija un kasācija ir pakļauta vienam mērķim - korupcijai. Visu līmeņu valsts amatpersonu iebildumi, pārmetumi korupcijai, mēģinājumi ieviest tiesiskumu ir tikuši sakauti kā "briesmoni", kas grib atņemt pasakainas peļņas avotus un tikuši padzīti no ministra, no amatiem, no darba, izstumti no politikas, vēlētāju priekšā pataisīti par noziedzniekiem, kaut nevienu noziegumu nav izdarījuši.

Viens spilgtākais, labi zināmais piemērs ir Juris Jurašs un viņa vajāšana. Otrs jānosauc - Jānis Bordāns, kuru vajāja, no nobaidījās ne pa jokam, viņa personā pamanīja nopietnu korupcijas apkarotāju un kas notika ar viņu? Jūs jau visu ziniet.

Bet šis ir mans "pagaidu" komentārs. Kad izanalizēš rakstu, uzrakstīšu plašāk savu viedokli. "Samaksu" par pretošanos korupcijai un nelikumībām, kopā jau divreiz "maksu" saņēmu. Bet viens, kurš mani represēja, pats krita par upuri, smagi cieta. Es nezinu - vai tā ir sazvērestības reorija, bet tas, kurš ir nodarījis man nepatiesu kaitējumu, tā vai citādi ir smagi cietuši, kaut man nav bijis pat nodoma sariebt viņiem, pasludināt viņiem, teiksim, Dieva "sodu", lai tas nāktu, jo principā šie cilvēki pēc rakstura ir goda vīri bijuši, man nebija tiesiska, ne morāla pamata viņiem iedomāties kaitējumu, sariebt viņiem, saprotot, ka to viņi dara pašu nelaimes, neizpratnes vai sava gļēvuma dēļ vai ... un viņi nekad nav bijuši korumpanti, zagļi, sariebēji, bet viņus izmantoja.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam Bb

10.03.2023. 19:02

»

Saskaņā ar Prokuratūras likumu ir noteikta kārtība, kādā ģenerālprokuroru var atlaist no amata...


atkal šizas lēkme ienākusies. ar katru reizi smagāka un murgaināka. + patoloģiska demence.

rāpo atpakaļ uz savu 6.palātu, plānprātiņ Bb, sanitāri ar trakokreklu tevi jau sen meklēja.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb

10.03.2023. 18:59Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī.

Bet, kas zin! Un bez skapja partneru atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam orālajam par 1 eiru, bet ne tam, kas man ir rāpus paša pasīvajā pozā, bet vienam lielākam grupņikam, jautrākai dzīvei. Manai zoofīla fantāzijai.

Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Katrs izgāžas, kā prot!

Atbildēt

VDK republikai 33 gadi

10.03.2023. 16:17

10. veids, kā Ievas tantē atpazīt raganu:

Parasti apsūdzētajai raganai sasēja rokas un kājas, piestiprināja ķēdi ar smagu akmeni un iemeta Daugavā.

Ja nogremdētā tomēr uzpeldēja, saskaņā ar smalkajiem tiesas priekšrakstiem tas bija pierādījums, ka tā patiešām ir burve, kuru tālāk pienākas sodīt ar citiem līdzekļiem. Ja viņa neuzpeldēja un tātad noslīka - aizdomās turētā bijusi nevainīga.

Atbildēt

Apinis, kaujas sauciens - Ja ba da ba do !

10.03.2023. 15:08

Visi pensionāri ir jānošauj !

Atbildēt

raims

10.03.2023. 14:59

To korumpēto, zagļu midzeni - ir reanimācija
utilizzācija ar valsts nodevējiem.

Atbildēt

Veidemanei

10.03.2023. 14:07

»

vice

Diemžēl, Elita kļūdās


Kurš ,tad būs ,tas operejošais ķirurgs ? Mākslīgais intelekts ? Nulles vērā info .....jums laiks doties pensijā.

Atbildēt

klj

10.03.2023. 13:57

raksta autore ļoti gluma,lišķkīga laizītāaj vajadzīgo cilvju,ļoti korrrumpēta,lembja aizstāve,

Atbildēt

Osis

10.03.2023. 12:11

»

Mūdzis

Visi tie ko Lapsiots godā par korumpantiem sniedz amatpersonu deklarācijas. Grūtu ar to.korumpēšanos. Bet trešās varas pātstāvis Lapsiots nez kāpēc nesniedz neko un tur apmaksātiem meluen visi vārti vaļā


Tu dumjš vai par tādu izliecies?! Korumpanti amatpersonas savās deklarācijās uzrādītu kukuļus? Un ja neuzrāda, tad nesaņem?

Atbildēt

!

10.03.2023. 10:33

»

Bries-mī-gi!!!

reāla mafija augstāko klerku līmenī - valsts sekretāri, ministriju departamentu vadītāji, it īpaši to, kur kāds sakars ar resursiem, kapitālsabiedrību padomju vadītāji, un kronis visam Valsts kanceleja ar Citskovski


Tas nav tik briesmīgi, kā tas, ka neviens nav apcietināts, bet pat ieņem savus amatus un vienu atjaunoja amatā, lai turpina savu noziedzīgo darbību graujot LV ekonomiku!

Atbildēt

?

10.03.2023. 08:57

»

Bb

Kāpēc Gita Plaude bija kaitīga VID ar savu godprātīgo darbu...


jums neliekas, ka šajā VID afērā nespīd Bordāna ar Rancānu, šo netīro ragu lopu izkārnījumi?

Atbildēt

Bries-mī-gi!!!

10.03.2023. 08:34

reāla mafija augstāko klerku līmenī - valsts sekretāri, ministriju departamentu vadītāji, it īpaši to, kur kāds sakars ar resursiem, kapitālsabiedrību padomju vadītāji, un kronis visam Valsts kanceleja ar Citskovski!

Atbildēt

Балаган

10.03.2023. 04:50

trekno čekas pieguļnieci, žīdeni-nacisti weideman pašu vaig likvidēt kā pretīgu augoni...🤮

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb

09.03.2023. 22:54

»

Bb

Kāpēc Gita Plaude bija kaitīga VID ar savu godprātīgo darbu...


Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju ticis.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

09.03.2023. 22:49

»

Bb

Kāpēc Gita Plaude bija kaitīga VID ar savu godprātīgo darbu...


ar saviem murgu palagiem.

Atbildēt

Mūdzis

09.03.2023. 22:32

»

Pīzda Strautmane

dzērāja un kasino apmeklētāja. Bet Vonzoviču - šo sadistu atradīs beiktu


Nē nu jautājumu.par tēmu kurš te ir mafija vairāk nav. :) Dižu pļutkas turpinājumu. :)

Atbildēt

XXX

09.03.2023. 22:31

Latvijā nav kompetentāka korupcijas apkarotāja par šī raksta autori!

Atbildēt

Pīzda Strautmane

09.03.2023. 22:17

»

Mūdzis

Bet nu seviškī daudz oar Vonsoviču nezinu. Viņš nav mans tēva brālis, un Kapsiota pļutkugrāmatu neesmu lasījis un netaisos lasit. Vispārejā informācija, ka Vonsovičs ir bijis PSKP biedrs viņu par nozuedznieku nepadara, jo tādi ir bijuši simtiem un tūkstošiem. Un.man ir auzdomas ka mēslu lapsai vairāk...


dzērāja un kasino apmeklētāja. Bet Vonzoviču - šo sadistu atradīs beiktu.
Tad vēl vienu otru un dažs pazudīs bez pēdām uz visiem laikiem. Latvijā pazūd 120 cilvēki katru gadu bez pēdām.

Kamolītis ritinās.

Atbildēt

Pac

09.03.2023. 22:14

»

???

pac


Pac dari!

Atbildēt

???

09.03.2023. 21:47

»

Izdari

To pac


pac

Atbildēt

vice

09.03.2023. 21:32

Kaut kas no sērijas:
dari ar Puguli, dari kā Pugulis, dari labāk par Puguli!

jeb kā izmantot Latvijas ierēdņšluru, lai garantētu Latvijas Gazprom peļņu (2022.g. 39 miljoni eiro)!!!

Atbildēt

Mūdzis

09.03.2023. 21:20

»

Mūdzis

Tiesu gan zaudēja Lapsiots nevis Vonsovičs. Ja kas


Bet nu seviškī daudz oar Vonsoviču nezinu. Viņš nav mans tēva brālis, un Kapsiota pļutkugrāmatu neesmu lasījis un netaisos lasit. Vispārejā informācija, ka Vonsovičs ir bijis PSKP biedrs viņu par nozuedznieku nepadara, jo tādi ir bijuši simtiem un tūkstošiem. Un.man ir auzdomas ka mēslu lapsai vairāk ir bijusi interese par viņa dzīvesbiedri, kā rezultāta radīta tā ķengu grāmata

Atbildēt

Mūdzis

09.03.2023. 20:56

»

?

Cik ta samaksāji par pasūtījumu


Nezin kā ar to.pasūtīsanu ber rezultātā nelietis Lapsa ir atklājies linā mērā:) Tev taču tas patīk :)

Atbildēt

Kur VDK dzīvokļi, V. Selecki un Godman?

09.03.2023. 20:46

Daļa VDK objektu vispār netika pārņemta, piemēram, izmeklēšanas komisija neatrada arī apstiprinājumu tam, ka tikusi izveidota darba grupa, kas sastādītu VDK konspiratīvo dzīvokļu sarakstu un fiksētu to turpmāko likteni. Jāpieņem, ka tie Latvijas valsts iestādēm joprojām nav nodoti.

(https://www.saeima.lv/lv/transcripts/view/1836)

Atbildēt

izklaide dibinot valsti

09.03.2023. 20:37

»

Maija

Iespējas visām Baltijas valstīm bija vienādas. Latvija pat atradās materiāli visizdevīgākajā pozīcijā. Arī cilvēki sākumā bija, bet tad uzradās Godamanis ar savām divam matracēm, un pārejo čekistu bandu, pied....a cilvēkiem dvēselēs....Un tagad nav NEKĀ! Labākie cilvēki zaudēti, noslepkavoti, citi aizbraukuši...


Prezidijs ir saņēmis iesniegumu no deputāta Oļģerta Pavlovska. Deputāts Pavlovskis lūdz piešķirt viņam atvaļinājumu no 1993.gada 21.decembra līdz 1994.gada 10.janvārim, lai varētu apmeklēt ģimeni ASV. Prezidija atzinums ir - ierosināt, lai Saeima viņam šo atvaļinājumu piešķir.
Priekšsēdētājs. Vai ir kādas iebildes? Lūdzu, balsosim! Lūdzu rezultātu. Par - 65, pret - 2, atturas - 1. Lēmums ir pieņemts.
Z.Tomiņš. Saeimas Prezidijs ir saņēmis arī Kristīgo demokrātu savienības frakcijas deputātes Antas Rugātes iesniegumu, kurā viņa dara zināmu, ka sesiju starplaikā no 25.decembra līdz 3.janvārim dosies svētceļojumā uz klosteri Minhenē. Prezidija ierosinājums tātad ir - piešķirt deputātei atvaļinājumu.
Priekšsēdētājs. Vai ir kādas iebildes? Lūdzu, balsosim! Papildus ir viena balss “par”. Lūdzu rezultātu! Par - 69, pret - 3, atturas - 3. Lēmums ir pieņemts.
Z.Tomiņš. Nākamais ir deputātes Ineses Birznieces iesniegums, un tas ir datēts ar 1993.gada 10.decembri. Lasu: “Latvijas Republikas 5.Saeimas Prezidijam. Lūdzu piešķirt man atvaļinājumu no 1993.gada 16.decembra līdz 1994.gada 7.janvārim. Tajā laikā būšu ASV, lai piedalītos māsas kāzās un pavadītu Ziemassvētkus ar saviem vecākiem Losandželosā, kā arī tiktos ar Latvijas Republikas pilsoņiem Kalifornijā.” Prezidija ierosinājums ir - piešķirt atvaļinājumu deputātei Inesei Birzniecei.
Priekšsēdētājs. Lūdzu, balsosim! Lūdzu rezultātu. Par - 66, pret - 2, atturas - 5. Lēmums ir pieņemts.
(https://www.saeima.lv/lv/transcripts/view/1836)

Atbildēt

?

09.03.2023. 20:28

»

Mūdzis

Tātad labi, ka Lapsiotu kāds pasūtījis


Cik ta samaksāji par pasūtījumu?

Atbildēt

demokrātija rokasdzelžos

09.03.2023. 19:55

»

Saskaņā ar Prokuratūras likumu ir noteikta kārtība, kādā ģenerālprokuroru var atlaist no amata...


Uzrakstiet savu komentāru uz plakāta un rīt dodieties pie saeimas ieejas. Rīt vakarā uzrakstiet, kā veicās, ja spēsiet.

Atbildēt

Kaspars Čerņeckis

09.03.2023. 19:51

Biedri, šajā sarežģītajā laikā pieņemsim atbildīgus, vajadzīgus un valstiski nozīmīgus lēmumus. Netraucējiet nozares speciāloistiem kopā ar ekspertiem strādāt taisnības vārdā.

Atbildēt

Adīna

09.03.2023. 19:16

Paldies LL, ka te Pietiek-ā katrs var uzrakstīt par savu bēdu. Būtu labi, ja veidotos tāds ziņu kanāls tautai bez partijiskām interesēm un klačām par visādiem trakajiem. Piegriezušies jau tie plikumi un trakumi.

Atbildēt

?

09.03.2023. 19:06

»

Pēteris

Beidzot esmu vienisprāt ar tevi


Pēteri! Tu arī šeit. Un vēl kaut kam piekrīti.
Bet vai Baibu Sieviešu dienā apsveikt neaizmirsi?

Atbildēt

Mūdzis

09.03.2023. 19:03

»

Naivais

Ko tu te ņemies? Esi uzvilcies ne pa jokam... skaties plašāk... cerību vienalga nav


Starpība starp Tevi un mani ir tāda, ka Tu akli tici tādiem Lapsām un Liepniekiem. Es esmu pieradis analizēt saņemto informaciju, un tad nu ticība šiem informācijad avotiem man ir tuvu nullei.

Atbildēt

Indullis Dirka

09.03.2023. 18:57

»

Mūdzis

Lapsiotam karogs rokā un var pāris stundas Youtūbē par to pļūtīt


Man gulīt būs jauna pļutka.

Atbildēt

Kāds vēl skalpeļa grieziens???

09.03.2023. 18:56

Ja ar kaulu zāģi nonstopā pa 360 grādiem... droši - nevienam nevainīgam netrāpīsi

Atbildēt

tāda starpība

09.03.2023. 18:53

»

?

Kāda starpība, kurš dod naudu, lai tiek atklāti nelieši


ka visskaļāk, "ķeriet zagli!" kliedz pats zaglis!

Atbildēt

Naivais

09.03.2023. 18:48

»

Mūdzis

Lapsiotam karogs rokā un var pāris stundas Youtūbē par to pļūtīt


Ko tu te ņemies? Esi uzvilcies ne pa jokam... skaties plašāk... cerību vienalga nav...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...