Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liene

08.06.2018. 13:31

Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi - knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies!. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/X17csF

Atbildēt

Duršis

02.06.2018. 21:37

pad visdumjākie iz(s)raēlas ebrejeļi apzinas, ka tikai pilnīga šīdfasisma palieku un rotšildmēslu nokasīšana no šīs valsteles apenēm kaut cik palīdzēs atbrīvoties nevien no volstrītas rotšildmēslu netīrības, bet arī sekmes ražīga darba sākumu, ko nabaga vientieši ir jau piemirsuši...un vispār, mēs jūs no vācu nacisteļu zemcilvekiem paglābam, tātad uz ceļiem, visi , un lūdziet par mums !

Atbildēt

džo

31.05.2018. 09:46

»

MI

Nu re šodien NRA lasu par Stingeriem, kuri būs NBS rīcībā


Stingeri ir solis pareizā virzienā.Tie gan tikai kavē aviācijas lidojumus, jo pretlīdzekļi ir izstrādāti pasen.

Atbildēt

Rakstiet patiesību

27.05.2018. 12:18

Palestīniešu teroristi raķetes neizgatavo pagrabos.Palestīniešu teroristiem raķetes Izrēlas pilsētu apšaudīšanai un citus ieročus piegādā Krievija.

Atbildēt

MI

26.05.2018. 14:33

Nu re šodien NRA lasu par Stingeriem, kuri būs NBS rīcībā.
A, ta es domāju, kur mums tāds raksts par raķetēm parādījies un vēl kādā mērcē.
Gud džab autor!

Atbildēt

Uldis

25.05.2018. 09:15

»

Penčuks

Esam jau Krieviju nokaitinājuši kļūstot neatkarīgi. Pretoties milzīgam pārspēkam-bezcerīgi, it īpaši, ja tiks pielietoti taktiskie kodolieroči. Rietumi mūsu dēļ kodolkaru nesāks. Atliek cerēt, ka krievi vienkārši ekonomiski to nevarēs atļauties


Galvenais neaizmirsti par sarkanarmiešu piepļūtītiem kerzavikiem, ko latviešu varoņi - leģionāri iedzina krievu ģenētiskā atmiņā, kas noteikti nevairo to kaujassparu un spējas.

Atbildēt

opā

24.05.2018. 20:48

Kritušos un ievainotos drošāk ir izvest kravas mašīnās ar lielu, sarkanu krustu uz sāniem. Šie iepirkumi ir bezjēdzīgi un liek domāt par korupcijas, nevis lietderības komponenti tajos. Šie iepirkumi vienkārši neatbilst pašu noteiktajām prioritātēm.

Kaut ko tādu var tiešām uzrakstīt tikai antiņš bez jebkādām zināšanām par krieviem un viņu karošanas metodēm jau gadsimtiem. Sarkanais krusts nekad nav krievus atturējies no ievainoto apšaušanas, arī pēdējā Ukrainas konfliktā krievi ir šāvuši un nošāvuši gan uz Ukrainas mediķiem, gan evakuācijas transportu (ātrā palīdzības auto), tādēļ karojot ar krieviem savi ievainotie aktīvā konflikta zonā ir jāsargā, ja gribam lai tie sasniedz hospitāli vēl dzīvi.

Zemessardze tiek attīstīta, apmācīta un apgādāta arvien labāk. Bet ar vienu zemessardzi nepietiek. Ja tomēr ceram uz kādu palīdzību, tad jāmāk arī teritorija noturēt, nevis uzreiz visiem par krūmiem izklīst, lai šautu okupantus ap stūri.

Stāstiem par krievu varenajām raķetēm un aviāciju var ticēt tikai mazi bērni. Sīrijas konflikts parāda, ka pret NATO ieročiem krievu aviācija un raķetes ir mazefektīvas, neko viņi tur nevar izdarīt, paši tikai saņem ļipā regulāri + netrāpa, kur vajag, lidmašīnas krīt un grimst par bez pretinieka iejaukšanās. No Pleskavas līdz Rīgai ar auto 3h atbraukt vajag ļoti pacensties, kur nu vēl tanku.

Atbildēt

MI

23.05.2018. 20:19

»

Vo

Kā var redzēt, tad tava komentāra "nesošā slodze" ir apriet katru, kurš uzdrošinās kritizēt mūsu aizsardzības "dižo stratēģiju". Un kā attaisnojums tam, ka mums aizsardzības jomā pret Krievijas iespējamo agresiju nav ko reāli pretim likt pēc gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgas aizsardzības spēku "pilnveidošanas...


Jap. Šāda veida rakstus es uztveru ar ironiju, sarkasmu un varu būt arī cinisks. Vai pēc tava prāta apriet.
Bet neņem ļaunā, ja gribi ar savām prāta pērlēm publiskā vidē ņemties, tad rēķinies, ka ne vienmēr būs pa spalvai. Ja gribi pliks pa ielām vazāties, tad nebrīnies.
Tātad:
Kur šajā rakstā ir stratēģija. Ja jūs saredzat stratēģiju, tad kur ir konstruktīva analīze un kritika? Kas nav pareizi, kāpēc?
No kurienes šajā rakstā parādās raķetes. No koncepcijas vai no daiļraža prāta?
Tiek pieminēti iepirkumi. Kādi?, Kuri nav tie pareizie? Netiek norādīts.
Vai uzskati, ka rakstnieks ir izpratis terminus. Piemēram ātrā reaģēšana. Bez izvērsta izklāsta? To var piemērot daudzās jomās. Kā arī pārējos terminus.
Scenārijus var sarakstīt daudz vairāk. Nekā diža, nezināma tur nav. Tai skaitā, ka pirmkārt tiek iznīcināti stratēģiski objekti. Karo ar loku, vai raķeti, viens un tas pats.
Noniecināt NBS karavīrus, instruktorus un virsniekus, kuri dienesta pienākumus pildījuši un pilda starptautiskajās operācijās un štābos. Tas nu ir ne mazāk, kā necieņa.
Armijas attīstība - pagaidām vēl ir mūźīga. Zinātniskās izstrādes, jauni ieroči, bruņojumā esošie, veco (iekonservētie) modernizācija un tā līdz utilizācijai. Ļoti dārga savstarpēja sacensība.
Nav tajā rakstā nekā konstruktīva, analizējama, apspriežama, jo nav faktu par ko diskutēt.
Raksta auditorija - no armijas lietām tāli stāvoši cilvēki. Mērķis nojaušams.

Atbildēt

Penčuks

23.05.2018. 14:17

Esam jau Krieviju nokaitinājuši kļūstot neatkarīgi. Pretoties milzīgam pārspēkam-bezcerīgi, it īpaši, ja tiks pielietoti taktiskie kodolieroči. Rietumi mūsu dēļ kodolkaru nesāks. Atliek cerēt, ka krievi vienkārši ekonomiski to nevarēs atļauties.

Atbildēt

Uldis

23.05.2018. 11:41

»

Pilsonis

Muļķīt, tev tak nav nemazākās sajēgas par gāzēm. Tādus murgus murgot par sadalīšanos var tikai divnieku karalis ķīmijā


Vienīgās tev zināmās gāzes, plānprātiņ, ir tās, ko tu osti zem SC sedziņas. Būtu nu savu senču varoņstāstu par sievietēm nogrieztām krūtīm, uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem un dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem klausīšanās un 9. maija svinēšanas vietā kādu grāmatiņu palasījis!

Atbildēt

Pilsonis

23.05.2018. 10:12

»

Uldis

Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu


Muļķīt, tev tak nav nemazākās sajēgas par gāzēm. Tādus murgus murgot par sadalīšanos var tikai divnieku karalis ķīmijā

Atbildēt

krodzinieks

22.05.2018. 23:28

»

Uldis

Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu


šitam alkānam no dermoliberastu skapja troļļu izdzimumiem vairāk nelejiet.

Atbildēt

Uldis

22.05.2018. 20:03

»

Gāzi

Laid tu.CNN tic tikai pilnīgi dauņi.Nato sagrāva "ķīmisko ieroču" noliktavas pie Damaskas- visa pilsēta būtu noindēta..bet nekas nenotika.Meli


Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu.

Atbildēt

Gāzi

22.05.2018. 18:49

»

Tu no laukiem, pilsonis ?

Tur krievi izmēģina jaunākos ieročus, pat robotus


Laid tu.CNN tic tikai pilnīgi dauņi.Nato sagrāva "ķīmisko ieroču" noliktavas pie Damaskas- visa pilsēta būtu noindēta..bet nekas nenotika.Meli

Atbildēt

Uldis

22.05.2018. 17:58

Latvijas karavīriem ir jābūt iekļautiem NATO karaspēkā, bet pašu armija, ar virsniekiem, kuri pēc atvaļināšanās iestājas SC, kā Rublovskis un Bergmanis un Krievijas karaskolu absolvējušo vadību, ir tikai paredzamie upuri un ieroču krājumi Krievijas karaspēkam. Arī zemessardze, kuras kaujiniekiem katram X stundā aizies pakaļ Kozlovskis, Mežviets un Maizītis, kopā ar bruņotiem atvaļinātiem krievu armijniekiem, būs tikai upuri.

Atbildēt

Jānis

22.05.2018. 13:49

Rakstniekam gan vajadzētu zināt, ka RU kā pirmos šauj tos ar sarkano krustu.

Atbildēt

Pilsonis

22.05.2018. 10:10

»

Zinošais

Pārlasi vēlreiz...


Ielu kauju paraugdemonstrējumi šobrīd notiek Sīrijā. Tur tiek izmantotas jaunākās taktikas. Tur tiek gūta vērtīgākā pieredze. Tur krievi ieguvuši milzīgu pieredzi. Tur krievi izmēģina jaunākos ieročus, pat robotus.

Atbildēt

Pilsonis

22.05.2018. 10:07

Autoram medaļa. Labs raksts. Labas un precīzas domas. Viss ir vēl bēdīgāk.
Tos lūžņus, ko iepirka kangari, reāli var izmantot tikai pret neapbruņotu tautu. Viņi gan nozaga budžeta naudu gan gatavojas nemieriem. Visaptverošs ekonomiskais krahs jau nav aiz kalniem.
Par Malmes halifātu - šie halifāti arī ir tuvākās nākotnes lielākie draudi. Visā rietumeiropā jau tagad ir papilnam šo halifātu.
Ja drauds ir krievi, ja ticēt kangaru mantrām, tad loģiski, ka visefektīvākais ir zemssardze + spēja katram izsniegt pa kalašņikovam. Tak nevienam nebūs intereses noturēt šo izzagto un izpostīto teritoriju ar simtiem tūkstošu apbruņotu partizānu.

Atbildēt

22.05.2018. 08:59

Donalda J. Trumpa veči iešaus pāris raķetes debesīs virs Latgales, izraisīs lietus gāzes un plūdus, bezpilota lidmašīnas iznīcinās visu uz šosejām esošo tehniku. Dūklavs izmaksās kompensācijas plūdos cietušajiem.

Atbildēt

Vo

22.05.2018. 08:44

»

MI

Nu šitais ir viens daiļradis...


Kā var redzēt, tad tava komentāra "nesošā slodze" ir apriet katru, kurš uzdrošinās kritizēt mūsu aizsardzības "dižo stratēģiju". Un kā attaisnojums tam, ka mums aizsardzības jomā pret Krievijas iespējamo agresiju nav ko reāli pretim likt pēc gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgas aizsardzības spēku "pilnveidošanas un attīstīšanas" tavā komentārā ir tas, ka "neviens nevar īsā laikā izveidot modernu, laikam atbilstošu armiju". Cik tad garu laiku tavuprāt vajadzētu? Šādā tempā laikam jau arī ar simts gadiem būtu par maz.
Starp citu, iespējamie uzbrukuma scenāriji un tālākā notikumu attīstība šajā rakstā ir aprakstīti visai reāli.

Atbildēt

Zinošais

22.05.2018. 07:55

»

MI

Nu šitais ir viens daiļradis...


Pārlasi vēlreiz !
Neesmu speciālists pretgaisa aizsardzībā, bet škiet loģiski, ka mazas darbības rādiusa raķetes pārķert ir problemātiski!
Tikpat loģiski ir tas ka diez vai kaut ko lielāku būs prātīgi vērst, pret mazapdzīvotu teritoriju kāda ir Latvija, bet militārā infrastruktūra noteikti būs mērķis
Ielu cīņās protams ir vajadzīgs aizsegs, taču ir vairāk kā skaidrs, ka sacensties tanku daudzumā ar Krieviju nevar pat viss Nato, kur nu vēl pārdesmit bruņumašīnas kuras ir Latvijas rīcībā.
Tikpat smieklīgi ir prātojumi par to kā Railbaltic palīdzēs ātri pārvietot militāro tehniku. Ātri tas varēs notikt tikai pirms konflikts tiks sākts.

Atbildēt

Fēlis

22.05.2018. 06:30

»

hmm

Kā Tu, Zane, sadzīvo ar to savu baiso ļaunumu


Pārfrazējot Putinu- ja nav Latvijas, tad lai visi nosprāgst.

Atbildēt

MI

21.05.2018. 23:03

Nu šitais ir viens daiļradis.
Rakstu pārlasīju divreiz. Un tā pat palika jautājumi par raksta nesošo slodzi.
Paņēmis no koncepcijas pāris formulējumus un tad laidis vaļā savu fantāzijas zirgu.
Otrais pasaules karš, pāris scenāriju, kā būtu, tad vainojis iepirkumus ar korupcijas ēnu, BET kuri iepirkumi tad nav tie labie, tos nenosauc. No augsti tehnoloģiskā kara, līdz zemessargi izklīst mazās grupiņās mežā un pretojas.
Teikšu tam ekspertam tā:
Ja nu ir jāiet plēsties, tad es gribu modernu individuālo ekipējumu, uzkabi. Teicamus ieročus, labu redzamību tumsā, gan savādāk, sakarus, medicīnu, apgādi un atbalstu no specializētām vienībām. Protams apmācībās atstrādātu teicamu sadarbību.
Cik nu tālu aiziesi un cik nu uz muguras aiznesīsi. Nu un ja jābrauc, tad gribās sēdēt aiz bruņas un aiz vislabākās. Bez bruņas pilsētā līst nu galīgi negribās. Zirdziņš ar pajūgu, vai gaziks ar brezenta būdu lāga nederēs. Tad nu tev pašam būs jābrauc.
Mazam atgādinājumam - neviens nevar īsā laikā izveidot modernu, laikam atbilstošu armiju. Armijas veidošana, tas ir nepārtraukts ceļš. Un nezinu, vai kāds šai ceļā ir jelkad sasniedzis pilnību.
Paņem savu tekstu un izmet visu lieko. Atstāj tikai faktus. Ko ieraudzīsi?
Tukš tas viss ir. Savarstījums Vjetnamaa, korupcija un pa virsu kupols.

Atbildēt

Vo

21.05.2018. 21:42

»

Aga

VISAS diženas Krievijas IKP ir tikai mazliet lielāks par Spānijas IKP, kurā kā zināms ir diezgan nabadzīga Es valsts. Eiropas kopējais IKP padsmit reizes pārsniedz Krievijas. Ja Eiropa kopā nespēj nosargāt Austrumu flangu, tad tādam veidojumam nav jēga


Un kādai ieroču grupai pieder tas IKP? Kāds ir tā darbības rādiuss? Vai arī partizānu karā IKP var izmantot?
Esi salasījies tās IKP pieaugumu slavinošās muļķības. Tavai zināšanai, IKP ir tikai viens no ekonomiskās situācijas analīzes rādītājiem valstī, kas atsevišķi izdalīts ne par kādu progresu, labklājību vai varenību neliecina.

Atbildēt

Aga

21.05.2018. 20:52

VISAS diženas Krievijas IKP ir tikai mazliet lielāks par Spānijas IKP, kurā kā zināms ir diezgan nabadzīga Es valsts. Eiropas kopējais IKP padsmit reizes pārsniedz Krievijas. Ja Eiropa kopā nespēj nosargāt Austrumu flangu, tad tādam veidojumam nav jēga!

Atbildēt

Hibrīdkarš

21.05.2018. 19:04

ir pareizais nosaukums tam, kas notiek starp LV un Kriviju. Un nekādas koncepcijas nekādā saturā neiekļaujas.

Viss ir vairāk nekā mainīgs. LV pārvalda bij. komunisti un čekisti. Visi izliekas akli, izliekas to neredzam. Ko gan šie noziedzīgā komunistiskā režīma izcilnieki dara? Viņi turpina parazitēt, graut un iznīcināt. Atveriet čekas maisus, tiesājiet kučinskveidīgis, iztīriet Saeimu, SAB, DP, tiesu, prokuratūru no noziedzniekiem, kuri realizē genocīdu pret latviešu tautu, kura spiesta bēgt no Latvijas, komunistiem un čekistiem turpinot to pārkrievot. Un tas viss notiek maldinošā gaisotnē - krievi gatavojas uzbrukt Latvijai! Atveriet acis! Viņi jau ir šeit un valdība realizē viņu intereses!

Atbildēt

zane

21.05.2018. 19:00

Visefektīvākā aizsardzība droni, kas Rašas teritorijā izsmidzina baku vīrusu un mēra baktērijas.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

21.05.2018. 18:31

eurolatvānijas lumpentitulnācijas hroniskas militārhistēriskās šizofrēnijas pandēmija.

Atbildēt

Pizdrillā

21.05.2018. 16:08

Iepisaties seu dirsā!

Atbildēt

hmm

21.05.2018. 16:08

Zemessargi taču pretojās godmaņpapa aizstāvētajiem reketieriem. Tāpēc viņus atbruņoja. Kas, dosim atpakaļ ieročus un reizēm gaidīsim neprognozējamu iznākumu? Ja savam šaujamajam jākuļās pakaļ stunda vai vairāk, tad tas viss ir pupu mizas. Aizbrauciet uz Šveici, paskataties kā tur viss sakārtots.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Totālā kontrole

FotoDaudz ir dzirdēts par sazvērestībām, un ir pat tāds ironisks apzīmējums – sazvērestību teorijas. Vai tiešām jūs domājat, ka sazvērestības nekad nav notikušas? Teiksiet - ir, bet tas bija sen un vairs nav taisnība.
Lasīt visu...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

Fotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes...

Foto

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

Iesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

Rietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī...

Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...