Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liene

08.06.2018. 14:31

Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi - knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies!. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/X17csF

Atbildēt

Duršis

02.06.2018. 22:37

pad visdumjākie iz(s)raēlas ebrejeļi apzinas, ka tikai pilnīga šīdfasisma palieku un rotšildmēslu nokasīšana no šīs valsteles apenēm kaut cik palīdzēs atbrīvoties nevien no volstrītas rotšildmēslu netīrības, bet arī sekmes ražīga darba sākumu, ko nabaga vientieši ir jau piemirsuši...un vispār, mēs jūs no vācu nacisteļu zemcilvekiem paglābam, tātad uz ceļiem, visi , un lūdziet par mums !

Atbildēt

džo

31.05.2018. 10:46

»

MI

Nu re šodien NRA lasu par Stingeriem, kuri būs NBS rīcībā


Stingeri ir solis pareizā virzienā.Tie gan tikai kavē aviācijas lidojumus, jo pretlīdzekļi ir izstrādāti pasen.

Atbildēt

Rakstiet patiesību

27.05.2018. 13:18

Palestīniešu teroristi raķetes neizgatavo pagrabos.Palestīniešu teroristiem raķetes Izrēlas pilsētu apšaudīšanai un citus ieročus piegādā Krievija.

Atbildēt

MI

26.05.2018. 15:33

Nu re šodien NRA lasu par Stingeriem, kuri būs NBS rīcībā.
A, ta es domāju, kur mums tāds raksts par raķetēm parādījies un vēl kādā mērcē.
Gud džab autor!

Atbildēt

Uldis

25.05.2018. 10:15

»

Penčuks

Esam jau Krieviju nokaitinājuši kļūstot neatkarīgi. Pretoties milzīgam pārspēkam-bezcerīgi, it īpaši, ja tiks pielietoti taktiskie kodolieroči. Rietumi mūsu dēļ kodolkaru nesāks. Atliek cerēt, ka krievi vienkārši ekonomiski to nevarēs atļauties


Galvenais neaizmirsti par sarkanarmiešu piepļūtītiem kerzavikiem, ko latviešu varoņi - leģionāri iedzina krievu ģenētiskā atmiņā, kas noteikti nevairo to kaujassparu un spējas.

Atbildēt

opā

24.05.2018. 21:48

Kritušos un ievainotos drošāk ir izvest kravas mašīnās ar lielu, sarkanu krustu uz sāniem. Šie iepirkumi ir bezjēdzīgi un liek domāt par korupcijas, nevis lietderības komponenti tajos. Šie iepirkumi vienkārši neatbilst pašu noteiktajām prioritātēm.

Kaut ko tādu var tiešām uzrakstīt tikai antiņš bez jebkādām zināšanām par krieviem un viņu karošanas metodēm jau gadsimtiem. Sarkanais krusts nekad nav krievus atturējies no ievainoto apšaušanas, arī pēdējā Ukrainas konfliktā krievi ir šāvuši un nošāvuši gan uz Ukrainas mediķiem, gan evakuācijas transportu (ātrā palīdzības auto), tādēļ karojot ar krieviem savi ievainotie aktīvā konflikta zonā ir jāsargā, ja gribam lai tie sasniedz hospitāli vēl dzīvi.

Zemessardze tiek attīstīta, apmācīta un apgādāta arvien labāk. Bet ar vienu zemessardzi nepietiek. Ja tomēr ceram uz kādu palīdzību, tad jāmāk arī teritorija noturēt, nevis uzreiz visiem par krūmiem izklīst, lai šautu okupantus ap stūri.

Stāstiem par krievu varenajām raķetēm un aviāciju var ticēt tikai mazi bērni. Sīrijas konflikts parāda, ka pret NATO ieročiem krievu aviācija un raķetes ir mazefektīvas, neko viņi tur nevar izdarīt, paši tikai saņem ļipā regulāri + netrāpa, kur vajag, lidmašīnas krīt un grimst par bez pretinieka iejaukšanās. No Pleskavas līdz Rīgai ar auto 3h atbraukt vajag ļoti pacensties, kur nu vēl tanku.

Atbildēt

MI

23.05.2018. 21:19

»

Vo

Kā var redzēt, tad tava komentāra "nesošā slodze" ir apriet katru, kurš uzdrošinās kritizēt mūsu aizsardzības "dižo stratēģiju". Un kā attaisnojums tam, ka mums aizsardzības jomā pret Krievijas iespējamo agresiju nav ko reāli pretim likt pēc gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgas aizsardzības spēku "pilnveidošanas...


Jap. Šāda veida rakstus es uztveru ar ironiju, sarkasmu un varu būt arī cinisks. Vai pēc tava prāta apriet.
Bet neņem ļaunā, ja gribi ar savām prāta pērlēm publiskā vidē ņemties, tad rēķinies, ka ne vienmēr būs pa spalvai. Ja gribi pliks pa ielām vazāties, tad nebrīnies.
Tātad:
Kur šajā rakstā ir stratēģija. Ja jūs saredzat stratēģiju, tad kur ir konstruktīva analīze un kritika? Kas nav pareizi, kāpēc?
No kurienes šajā rakstā parādās raķetes. No koncepcijas vai no daiļraža prāta?
Tiek pieminēti iepirkumi. Kādi?, Kuri nav tie pareizie? Netiek norādīts.
Vai uzskati, ka rakstnieks ir izpratis terminus. Piemēram ātrā reaģēšana. Bez izvērsta izklāsta? To var piemērot daudzās jomās. Kā arī pārējos terminus.
Scenārijus var sarakstīt daudz vairāk. Nekā diža, nezināma tur nav. Tai skaitā, ka pirmkārt tiek iznīcināti stratēģiski objekti. Karo ar loku, vai raķeti, viens un tas pats.
Noniecināt NBS karavīrus, instruktorus un virsniekus, kuri dienesta pienākumus pildījuši un pilda starptautiskajās operācijās un štābos. Tas nu ir ne mazāk, kā necieņa.
Armijas attīstība - pagaidām vēl ir mūźīga. Zinātniskās izstrādes, jauni ieroči, bruņojumā esošie, veco (iekonservētie) modernizācija un tā līdz utilizācijai. Ļoti dārga savstarpēja sacensība.
Nav tajā rakstā nekā konstruktīva, analizējama, apspriežama, jo nav faktu par ko diskutēt.
Raksta auditorija - no armijas lietām tāli stāvoši cilvēki. Mērķis nojaušams.

Atbildēt

Penčuks

23.05.2018. 15:17

Esam jau Krieviju nokaitinājuši kļūstot neatkarīgi. Pretoties milzīgam pārspēkam-bezcerīgi, it īpaši, ja tiks pielietoti taktiskie kodolieroči. Rietumi mūsu dēļ kodolkaru nesāks. Atliek cerēt, ka krievi vienkārši ekonomiski to nevarēs atļauties.

Atbildēt

Uldis

23.05.2018. 12:41

»

Pilsonis

Muļķīt, tev tak nav nemazākās sajēgas par gāzēm. Tādus murgus murgot par sadalīšanos var tikai divnieku karalis ķīmijā


Vienīgās tev zināmās gāzes, plānprātiņ, ir tās, ko tu osti zem SC sedziņas. Būtu nu savu senču varoņstāstu par sievietēm nogrieztām krūtīm, uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem un dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem klausīšanās un 9. maija svinēšanas vietā kādu grāmatiņu palasījis!

Atbildēt

Pilsonis

23.05.2018. 11:12

»

Uldis

Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu


Muļķīt, tev tak nav nemazākās sajēgas par gāzēm. Tādus murgus murgot par sadalīšanos var tikai divnieku karalis ķīmijā

Atbildēt

krodzinieks

23.05.2018. 00:28

»

Uldis

Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu


šitam alkānam no dermoliberastu skapja troļļu izdzimumiem vairāk nelejiet.

Atbildēt

Uldis

22.05.2018. 21:03

»

Gāzi

Laid tu.CNN tic tikai pilnīgi dauņi.Nato sagrāva "ķīmisko ieroču" noliktavas pie Damaskas- visa pilsēta būtu noindēta..bet nekas nenotika.Meli


Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu.

Atbildēt

Gāzi

22.05.2018. 19:49

»

Tu no laukiem, pilsonis ?

Tur krievi izmēģina jaunākos ieročus, pat robotus


Laid tu.CNN tic tikai pilnīgi dauņi.Nato sagrāva "ķīmisko ieroču" noliktavas pie Damaskas- visa pilsēta būtu noindēta..bet nekas nenotika.Meli

Atbildēt

Uldis

22.05.2018. 18:58

Latvijas karavīriem ir jābūt iekļautiem NATO karaspēkā, bet pašu armija, ar virsniekiem, kuri pēc atvaļināšanās iestājas SC, kā Rublovskis un Bergmanis un Krievijas karaskolu absolvējušo vadību, ir tikai paredzamie upuri un ieroču krājumi Krievijas karaspēkam. Arī zemessardze, kuras kaujiniekiem katram X stundā aizies pakaļ Kozlovskis, Mežviets un Maizītis, kopā ar bruņotiem atvaļinātiem krievu armijniekiem, būs tikai upuri.

Atbildēt

Jānis

22.05.2018. 14:49

Rakstniekam gan vajadzētu zināt, ka RU kā pirmos šauj tos ar sarkano krustu.

Atbildēt

Pilsonis

22.05.2018. 11:10

»

Zinošais

Pārlasi vēlreiz...


Ielu kauju paraugdemonstrējumi šobrīd notiek Sīrijā. Tur tiek izmantotas jaunākās taktikas. Tur tiek gūta vērtīgākā pieredze. Tur krievi ieguvuši milzīgu pieredzi. Tur krievi izmēģina jaunākos ieročus, pat robotus.

Atbildēt

Pilsonis

22.05.2018. 11:07

Autoram medaļa. Labs raksts. Labas un precīzas domas. Viss ir vēl bēdīgāk.
Tos lūžņus, ko iepirka kangari, reāli var izmantot tikai pret neapbruņotu tautu. Viņi gan nozaga budžeta naudu gan gatavojas nemieriem. Visaptverošs ekonomiskais krahs jau nav aiz kalniem.
Par Malmes halifātu - šie halifāti arī ir tuvākās nākotnes lielākie draudi. Visā rietumeiropā jau tagad ir papilnam šo halifātu.
Ja drauds ir krievi, ja ticēt kangaru mantrām, tad loģiski, ka visefektīvākais ir zemssardze + spēja katram izsniegt pa kalašņikovam. Tak nevienam nebūs intereses noturēt šo izzagto un izpostīto teritoriju ar simtiem tūkstošu apbruņotu partizānu.

Atbildēt

22.05.2018. 09:59

Donalda J. Trumpa veči iešaus pāris raķetes debesīs virs Latgales, izraisīs lietus gāzes un plūdus, bezpilota lidmašīnas iznīcinās visu uz šosejām esošo tehniku. Dūklavs izmaksās kompensācijas plūdos cietušajiem.

Atbildēt

Vo

22.05.2018. 09:44

»

MI

Nu šitais ir viens daiļradis...


Kā var redzēt, tad tava komentāra "nesošā slodze" ir apriet katru, kurš uzdrošinās kritizēt mūsu aizsardzības "dižo stratēģiju". Un kā attaisnojums tam, ka mums aizsardzības jomā pret Krievijas iespējamo agresiju nav ko reāli pretim likt pēc gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgas aizsardzības spēku "pilnveidošanas un attīstīšanas" tavā komentārā ir tas, ka "neviens nevar īsā laikā izveidot modernu, laikam atbilstošu armiju". Cik tad garu laiku tavuprāt vajadzētu? Šādā tempā laikam jau arī ar simts gadiem būtu par maz.
Starp citu, iespējamie uzbrukuma scenāriji un tālākā notikumu attīstība šajā rakstā ir aprakstīti visai reāli.

Atbildēt

Zinošais

22.05.2018. 08:55

»

MI

Nu šitais ir viens daiļradis...


Pārlasi vēlreiz !
Neesmu speciālists pretgaisa aizsardzībā, bet škiet loģiski, ka mazas darbības rādiusa raķetes pārķert ir problemātiski!
Tikpat loģiski ir tas ka diez vai kaut ko lielāku būs prātīgi vērst, pret mazapdzīvotu teritoriju kāda ir Latvija, bet militārā infrastruktūra noteikti būs mērķis
Ielu cīņās protams ir vajadzīgs aizsegs, taču ir vairāk kā skaidrs, ka sacensties tanku daudzumā ar Krieviju nevar pat viss Nato, kur nu vēl pārdesmit bruņumašīnas kuras ir Latvijas rīcībā.
Tikpat smieklīgi ir prātojumi par to kā Railbaltic palīdzēs ātri pārvietot militāro tehniku. Ātri tas varēs notikt tikai pirms konflikts tiks sākts.

Atbildēt

Fēlis

22.05.2018. 07:30

»

hmm

Kā Tu, Zane, sadzīvo ar to savu baiso ļaunumu


Pārfrazējot Putinu- ja nav Latvijas, tad lai visi nosprāgst.

Atbildēt

MI

22.05.2018. 00:03

Nu šitais ir viens daiļradis.
Rakstu pārlasīju divreiz. Un tā pat palika jautājumi par raksta nesošo slodzi.
Paņēmis no koncepcijas pāris formulējumus un tad laidis vaļā savu fantāzijas zirgu.
Otrais pasaules karš, pāris scenāriju, kā būtu, tad vainojis iepirkumus ar korupcijas ēnu, BET kuri iepirkumi tad nav tie labie, tos nenosauc. No augsti tehnoloģiskā kara, līdz zemessargi izklīst mazās grupiņās mežā un pretojas.
Teikšu tam ekspertam tā:
Ja nu ir jāiet plēsties, tad es gribu modernu individuālo ekipējumu, uzkabi. Teicamus ieročus, labu redzamību tumsā, gan savādāk, sakarus, medicīnu, apgādi un atbalstu no specializētām vienībām. Protams apmācībās atstrādātu teicamu sadarbību.
Cik nu tālu aiziesi un cik nu uz muguras aiznesīsi. Nu un ja jābrauc, tad gribās sēdēt aiz bruņas un aiz vislabākās. Bez bruņas pilsētā līst nu galīgi negribās. Zirdziņš ar pajūgu, vai gaziks ar brezenta būdu lāga nederēs. Tad nu tev pašam būs jābrauc.
Mazam atgādinājumam - neviens nevar īsā laikā izveidot modernu, laikam atbilstošu armiju. Armijas veidošana, tas ir nepārtraukts ceļš. Un nezinu, vai kāds šai ceļā ir jelkad sasniedzis pilnību.
Paņem savu tekstu un izmet visu lieko. Atstāj tikai faktus. Ko ieraudzīsi?
Tukš tas viss ir. Savarstījums Vjetnamaa, korupcija un pa virsu kupols.

Atbildēt

Vo

21.05.2018. 22:42

»

Aga

VISAS diženas Krievijas IKP ir tikai mazliet lielāks par Spānijas IKP, kurā kā zināms ir diezgan nabadzīga Es valsts. Eiropas kopējais IKP padsmit reizes pārsniedz Krievijas. Ja Eiropa kopā nespēj nosargāt Austrumu flangu, tad tādam veidojumam nav jēga


Un kādai ieroču grupai pieder tas IKP? Kāds ir tā darbības rādiuss? Vai arī partizānu karā IKP var izmantot?
Esi salasījies tās IKP pieaugumu slavinošās muļķības. Tavai zināšanai, IKP ir tikai viens no ekonomiskās situācijas analīzes rādītājiem valstī, kas atsevišķi izdalīts ne par kādu progresu, labklājību vai varenību neliecina.

Atbildēt

Aga

21.05.2018. 21:52

VISAS diženas Krievijas IKP ir tikai mazliet lielāks par Spānijas IKP, kurā kā zināms ir diezgan nabadzīga Es valsts. Eiropas kopējais IKP padsmit reizes pārsniedz Krievijas. Ja Eiropa kopā nespēj nosargāt Austrumu flangu, tad tādam veidojumam nav jēga!

Atbildēt

Hibrīdkarš

21.05.2018. 20:04

ir pareizais nosaukums tam, kas notiek starp LV un Kriviju. Un nekādas koncepcijas nekādā saturā neiekļaujas.

Viss ir vairāk nekā mainīgs. LV pārvalda bij. komunisti un čekisti. Visi izliekas akli, izliekas to neredzam. Ko gan šie noziedzīgā komunistiskā režīma izcilnieki dara? Viņi turpina parazitēt, graut un iznīcināt. Atveriet čekas maisus, tiesājiet kučinskveidīgis, iztīriet Saeimu, SAB, DP, tiesu, prokuratūru no noziedzniekiem, kuri realizē genocīdu pret latviešu tautu, kura spiesta bēgt no Latvijas, komunistiem un čekistiem turpinot to pārkrievot. Un tas viss notiek maldinošā gaisotnē - krievi gatavojas uzbrukt Latvijai! Atveriet acis! Viņi jau ir šeit un valdība realizē viņu intereses!

Atbildēt

zane

21.05.2018. 20:00

Visefektīvākā aizsardzība droni, kas Rašas teritorijā izsmidzina baku vīrusu un mēra baktērijas.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

21.05.2018. 19:31

eurolatvānijas lumpentitulnācijas hroniskas militārhistēriskās šizofrēnijas pandēmija.

Atbildēt

Pizdrillā

21.05.2018. 17:08

Iepisaties seu dirsā!

Atbildēt

hmm

21.05.2018. 17:08

Zemessargi taču pretojās godmaņpapa aizstāvētajiem reketieriem. Tāpēc viņus atbruņoja. Kas, dosim atpakaļ ieročus un reizēm gaidīsim neprognozējamu iznākumu? Ja savam šaujamajam jākuļās pakaļ stunda vai vairāk, tad tas viss ir pupu mizas. Aizbrauciet uz Šveici, paskataties kā tur viss sakārtots.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...