Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liene

08.06.2018. 14:31

Tev apnicis vienmēr par visu satraukties, ekonomēt, atteikt sevi un ģimeni palutināt ar kaut ko? Sen jau visiem skaidrs, ka ar algotu darbu, ne Latvijā, pat ne kādā starptaustiskā uzņēmumā neko dižu nenopelnīsi - knapi sanāks dzīvošanai. Samaksāsi par īri, kredītus, līzingus, nopirksi pārtiku, kādu apģērbu un..atkal gaidi algu, retumis starplaikā atļaujieties kādu sīku prieciņu kā jaunu lūpukrāsu vai kafejnīcas apmeklējumu ar draudzenēm. Paplašini sava maciņa apvāršņus, radi iespēju sevis pilnveidošanai un izaugsmei! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā kontā un maciņā. Varēsi palutināt bērnu ar jaunu rotaļļietu, pati doties uz salonu iegūt sen jau sen kāroto jauno frizūru, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, visi kopā vai divatā ar vīru aizbraukt nedēļas nogalē atpūsties kaut kur tālāk par Palangu vai Pērnavu. Šī metode tiešām strādā. Nosūti savas domas Visumam un rīkojies!. Pievienojies cilvēkiem, kuri pārvalda savu veiksmi un dzīvi kopumā! Saite: https://goo.gl/X17csF

Atbildēt

Duršis

02.06.2018. 22:37

pad visdumjākie iz(s)raēlas ebrejeļi apzinas, ka tikai pilnīga šīdfasisma palieku un rotšildmēslu nokasīšana no šīs valsteles apenēm kaut cik palīdzēs atbrīvoties nevien no volstrītas rotšildmēslu netīrības, bet arī sekmes ražīga darba sākumu, ko nabaga vientieši ir jau piemirsuši...un vispār, mēs jūs no vācu nacisteļu zemcilvekiem paglābam, tātad uz ceļiem, visi , un lūdziet par mums !

Atbildēt

džo

31.05.2018. 10:46

»

MI

Nu re šodien NRA lasu par Stingeriem, kuri būs NBS rīcībā


Stingeri ir solis pareizā virzienā.Tie gan tikai kavē aviācijas lidojumus, jo pretlīdzekļi ir izstrādāti pasen.

Atbildēt

Rakstiet patiesību

27.05.2018. 13:18

Palestīniešu teroristi raķetes neizgatavo pagrabos.Palestīniešu teroristiem raķetes Izrēlas pilsētu apšaudīšanai un citus ieročus piegādā Krievija.

Atbildēt

MI

26.05.2018. 15:33

Nu re šodien NRA lasu par Stingeriem, kuri būs NBS rīcībā.
A, ta es domāju, kur mums tāds raksts par raķetēm parādījies un vēl kādā mērcē.
Gud džab autor!

Atbildēt

Uldis

25.05.2018. 10:15

»

Penčuks

Esam jau Krieviju nokaitinājuši kļūstot neatkarīgi. Pretoties milzīgam pārspēkam-bezcerīgi, it īpaši, ja tiks pielietoti taktiskie kodolieroči. Rietumi mūsu dēļ kodolkaru nesāks. Atliek cerēt, ka krievi vienkārši ekonomiski to nevarēs atļauties


Galvenais neaizmirsti par sarkanarmiešu piepļūtītiem kerzavikiem, ko latviešu varoņi - leģionāri iedzina krievu ģenētiskā atmiņā, kas noteikti nevairo to kaujassparu un spējas.

Atbildēt

opā

24.05.2018. 21:48

Kritušos un ievainotos drošāk ir izvest kravas mašīnās ar lielu, sarkanu krustu uz sāniem. Šie iepirkumi ir bezjēdzīgi un liek domāt par korupcijas, nevis lietderības komponenti tajos. Šie iepirkumi vienkārši neatbilst pašu noteiktajām prioritātēm.

Kaut ko tādu var tiešām uzrakstīt tikai antiņš bez jebkādām zināšanām par krieviem un viņu karošanas metodēm jau gadsimtiem. Sarkanais krusts nekad nav krievus atturējies no ievainoto apšaušanas, arī pēdējā Ukrainas konfliktā krievi ir šāvuši un nošāvuši gan uz Ukrainas mediķiem, gan evakuācijas transportu (ātrā palīdzības auto), tādēļ karojot ar krieviem savi ievainotie aktīvā konflikta zonā ir jāsargā, ja gribam lai tie sasniedz hospitāli vēl dzīvi.

Zemessardze tiek attīstīta, apmācīta un apgādāta arvien labāk. Bet ar vienu zemessardzi nepietiek. Ja tomēr ceram uz kādu palīdzību, tad jāmāk arī teritorija noturēt, nevis uzreiz visiem par krūmiem izklīst, lai šautu okupantus ap stūri.

Stāstiem par krievu varenajām raķetēm un aviāciju var ticēt tikai mazi bērni. Sīrijas konflikts parāda, ka pret NATO ieročiem krievu aviācija un raķetes ir mazefektīvas, neko viņi tur nevar izdarīt, paši tikai saņem ļipā regulāri + netrāpa, kur vajag, lidmašīnas krīt un grimst par bez pretinieka iejaukšanās. No Pleskavas līdz Rīgai ar auto 3h atbraukt vajag ļoti pacensties, kur nu vēl tanku.

Atbildēt

MI

23.05.2018. 21:19

»

Vo

Kā var redzēt, tad tava komentāra "nesošā slodze" ir apriet katru, kurš uzdrošinās kritizēt mūsu aizsardzības "dižo stratēģiju". Un kā attaisnojums tam, ka mums aizsardzības jomā pret Krievijas iespējamo agresiju nav ko reāli pretim likt pēc gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgas aizsardzības spēku "pilnveidošanas...


Jap. Šāda veida rakstus es uztveru ar ironiju, sarkasmu un varu būt arī cinisks. Vai pēc tava prāta apriet.
Bet neņem ļaunā, ja gribi ar savām prāta pērlēm publiskā vidē ņemties, tad rēķinies, ka ne vienmēr būs pa spalvai. Ja gribi pliks pa ielām vazāties, tad nebrīnies.
Tātad:
Kur šajā rakstā ir stratēģija. Ja jūs saredzat stratēģiju, tad kur ir konstruktīva analīze un kritika? Kas nav pareizi, kāpēc?
No kurienes šajā rakstā parādās raķetes. No koncepcijas vai no daiļraža prāta?
Tiek pieminēti iepirkumi. Kādi?, Kuri nav tie pareizie? Netiek norādīts.
Vai uzskati, ka rakstnieks ir izpratis terminus. Piemēram ātrā reaģēšana. Bez izvērsta izklāsta? To var piemērot daudzās jomās. Kā arī pārējos terminus.
Scenārijus var sarakstīt daudz vairāk. Nekā diža, nezināma tur nav. Tai skaitā, ka pirmkārt tiek iznīcināti stratēģiski objekti. Karo ar loku, vai raķeti, viens un tas pats.
Noniecināt NBS karavīrus, instruktorus un virsniekus, kuri dienesta pienākumus pildījuši un pilda starptautiskajās operācijās un štābos. Tas nu ir ne mazāk, kā necieņa.
Armijas attīstība - pagaidām vēl ir mūźīga. Zinātniskās izstrādes, jauni ieroči, bruņojumā esošie, veco (iekonservētie) modernizācija un tā līdz utilizācijai. Ļoti dārga savstarpēja sacensība.
Nav tajā rakstā nekā konstruktīva, analizējama, apspriežama, jo nav faktu par ko diskutēt.
Raksta auditorija - no armijas lietām tāli stāvoši cilvēki. Mērķis nojaušams.

Atbildēt

Penčuks

23.05.2018. 15:17

Esam jau Krieviju nokaitinājuši kļūstot neatkarīgi. Pretoties milzīgam pārspēkam-bezcerīgi, it īpaši, ja tiks pielietoti taktiskie kodolieroči. Rietumi mūsu dēļ kodolkaru nesāks. Atliek cerēt, ka krievi vienkārši ekonomiski to nevarēs atļauties.

Atbildēt

Uldis

23.05.2018. 12:41

»

Pilsonis

Muļķīt, tev tak nav nemazākās sajēgas par gāzēm. Tādus murgus murgot par sadalīšanos var tikai divnieku karalis ķīmijā


Vienīgās tev zināmās gāzes, plānprātiņ, ir tās, ko tu osti zem SC sedziņas. Būtu nu savu senču varoņstāstu par sievietēm nogrieztām krūtīm, uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem un dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem klausīšanās un 9. maija svinēšanas vietā kādu grāmatiņu palasījis!

Atbildēt

Pilsonis

23.05.2018. 11:12

»

Uldis

Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu


Muļķīt, tev tak nav nemazākās sajēgas par gāzēm. Tādus murgus murgot par sadalīšanos var tikai divnieku karalis ķīmijā

Atbildēt

krodzinieks

23.05.2018. 00:28

»

Uldis

Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu


šitam alkānam no dermoliberastu skapja troļļu izdzimumiem vairāk nelejiet.

Atbildēt

Uldis

22.05.2018. 21:03

»

Gāzi

Laid tu.CNN tic tikai pilnīgi dauņi.Nato sagrāva "ķīmisko ieroču" noliktavas pie Damaskas- visa pilsēta būtu noindēta..bet nekas nenotika.Meli


Ja tas ir zarīns, ar ko Asads indēja savus pilsoņus, tad temperatūras ietekmē tas sadalās. Tas pats notiek ar rīcīnu.

Atbildēt

Gāzi

22.05.2018. 19:49

»

Tu no laukiem, pilsonis ?

Tur krievi izmēģina jaunākos ieročus, pat robotus


Laid tu.CNN tic tikai pilnīgi dauņi.Nato sagrāva "ķīmisko ieroču" noliktavas pie Damaskas- visa pilsēta būtu noindēta..bet nekas nenotika.Meli

Atbildēt

Uldis

22.05.2018. 18:58

Latvijas karavīriem ir jābūt iekļautiem NATO karaspēkā, bet pašu armija, ar virsniekiem, kuri pēc atvaļināšanās iestājas SC, kā Rublovskis un Bergmanis un Krievijas karaskolu absolvējušo vadību, ir tikai paredzamie upuri un ieroču krājumi Krievijas karaspēkam. Arī zemessardze, kuras kaujiniekiem katram X stundā aizies pakaļ Kozlovskis, Mežviets un Maizītis, kopā ar bruņotiem atvaļinātiem krievu armijniekiem, būs tikai upuri.

Atbildēt

Jānis

22.05.2018. 14:49

Rakstniekam gan vajadzētu zināt, ka RU kā pirmos šauj tos ar sarkano krustu.

Atbildēt

Pilsonis

22.05.2018. 11:10

»

Zinošais

Pārlasi vēlreiz...


Ielu kauju paraugdemonstrējumi šobrīd notiek Sīrijā. Tur tiek izmantotas jaunākās taktikas. Tur tiek gūta vērtīgākā pieredze. Tur krievi ieguvuši milzīgu pieredzi. Tur krievi izmēģina jaunākos ieročus, pat robotus.

Atbildēt

Pilsonis

22.05.2018. 11:07

Autoram medaļa. Labs raksts. Labas un precīzas domas. Viss ir vēl bēdīgāk.
Tos lūžņus, ko iepirka kangari, reāli var izmantot tikai pret neapbruņotu tautu. Viņi gan nozaga budžeta naudu gan gatavojas nemieriem. Visaptverošs ekonomiskais krahs jau nav aiz kalniem.
Par Malmes halifātu - šie halifāti arī ir tuvākās nākotnes lielākie draudi. Visā rietumeiropā jau tagad ir papilnam šo halifātu.
Ja drauds ir krievi, ja ticēt kangaru mantrām, tad loģiski, ka visefektīvākais ir zemssardze + spēja katram izsniegt pa kalašņikovam. Tak nevienam nebūs intereses noturēt šo izzagto un izpostīto teritoriju ar simtiem tūkstošu apbruņotu partizānu.

Atbildēt

22.05.2018. 09:59

Donalda J. Trumpa veči iešaus pāris raķetes debesīs virs Latgales, izraisīs lietus gāzes un plūdus, bezpilota lidmašīnas iznīcinās visu uz šosejām esošo tehniku. Dūklavs izmaksās kompensācijas plūdos cietušajiem.

Atbildēt

Vo

22.05.2018. 09:44

»

MI

Nu šitais ir viens daiļradis...


Kā var redzēt, tad tava komentāra "nesošā slodze" ir apriet katru, kurš uzdrošinās kritizēt mūsu aizsardzības "dižo stratēģiju". Un kā attaisnojums tam, ka mums aizsardzības jomā pret Krievijas iespējamo agresiju nav ko reāli pretim likt pēc gandrīz ceturtdaļgadsimtu ilgas aizsardzības spēku "pilnveidošanas un attīstīšanas" tavā komentārā ir tas, ka "neviens nevar īsā laikā izveidot modernu, laikam atbilstošu armiju". Cik tad garu laiku tavuprāt vajadzētu? Šādā tempā laikam jau arī ar simts gadiem būtu par maz.
Starp citu, iespējamie uzbrukuma scenāriji un tālākā notikumu attīstība šajā rakstā ir aprakstīti visai reāli.

Atbildēt

Zinošais

22.05.2018. 08:55

»

MI

Nu šitais ir viens daiļradis...


Pārlasi vēlreiz !
Neesmu speciālists pretgaisa aizsardzībā, bet škiet loģiski, ka mazas darbības rādiusa raķetes pārķert ir problemātiski!
Tikpat loģiski ir tas ka diez vai kaut ko lielāku būs prātīgi vērst, pret mazapdzīvotu teritoriju kāda ir Latvija, bet militārā infrastruktūra noteikti būs mērķis
Ielu cīņās protams ir vajadzīgs aizsegs, taču ir vairāk kā skaidrs, ka sacensties tanku daudzumā ar Krieviju nevar pat viss Nato, kur nu vēl pārdesmit bruņumašīnas kuras ir Latvijas rīcībā.
Tikpat smieklīgi ir prātojumi par to kā Railbaltic palīdzēs ātri pārvietot militāro tehniku. Ātri tas varēs notikt tikai pirms konflikts tiks sākts.

Atbildēt

Fēlis

22.05.2018. 07:30

»

hmm

Kā Tu, Zane, sadzīvo ar to savu baiso ļaunumu


Pārfrazējot Putinu- ja nav Latvijas, tad lai visi nosprāgst.

Atbildēt

MI

22.05.2018. 00:03

Nu šitais ir viens daiļradis.
Rakstu pārlasīju divreiz. Un tā pat palika jautājumi par raksta nesošo slodzi.
Paņēmis no koncepcijas pāris formulējumus un tad laidis vaļā savu fantāzijas zirgu.
Otrais pasaules karš, pāris scenāriju, kā būtu, tad vainojis iepirkumus ar korupcijas ēnu, BET kuri iepirkumi tad nav tie labie, tos nenosauc. No augsti tehnoloģiskā kara, līdz zemessargi izklīst mazās grupiņās mežā un pretojas.
Teikšu tam ekspertam tā:
Ja nu ir jāiet plēsties, tad es gribu modernu individuālo ekipējumu, uzkabi. Teicamus ieročus, labu redzamību tumsā, gan savādāk, sakarus, medicīnu, apgādi un atbalstu no specializētām vienībām. Protams apmācībās atstrādātu teicamu sadarbību.
Cik nu tālu aiziesi un cik nu uz muguras aiznesīsi. Nu un ja jābrauc, tad gribās sēdēt aiz bruņas un aiz vislabākās. Bez bruņas pilsētā līst nu galīgi negribās. Zirdziņš ar pajūgu, vai gaziks ar brezenta būdu lāga nederēs. Tad nu tev pašam būs jābrauc.
Mazam atgādinājumam - neviens nevar īsā laikā izveidot modernu, laikam atbilstošu armiju. Armijas veidošana, tas ir nepārtraukts ceļš. Un nezinu, vai kāds šai ceļā ir jelkad sasniedzis pilnību.
Paņem savu tekstu un izmet visu lieko. Atstāj tikai faktus. Ko ieraudzīsi?
Tukš tas viss ir. Savarstījums Vjetnamaa, korupcija un pa virsu kupols.

Atbildēt

Vo

21.05.2018. 22:42

»

Aga

VISAS diženas Krievijas IKP ir tikai mazliet lielāks par Spānijas IKP, kurā kā zināms ir diezgan nabadzīga Es valsts. Eiropas kopējais IKP padsmit reizes pārsniedz Krievijas. Ja Eiropa kopā nespēj nosargāt Austrumu flangu, tad tādam veidojumam nav jēga


Un kādai ieroču grupai pieder tas IKP? Kāds ir tā darbības rādiuss? Vai arī partizānu karā IKP var izmantot?
Esi salasījies tās IKP pieaugumu slavinošās muļķības. Tavai zināšanai, IKP ir tikai viens no ekonomiskās situācijas analīzes rādītājiem valstī, kas atsevišķi izdalīts ne par kādu progresu, labklājību vai varenību neliecina.

Atbildēt

Aga

21.05.2018. 21:52

VISAS diženas Krievijas IKP ir tikai mazliet lielāks par Spānijas IKP, kurā kā zināms ir diezgan nabadzīga Es valsts. Eiropas kopējais IKP padsmit reizes pārsniedz Krievijas. Ja Eiropa kopā nespēj nosargāt Austrumu flangu, tad tādam veidojumam nav jēga!

Atbildēt

Hibrīdkarš

21.05.2018. 20:04

ir pareizais nosaukums tam, kas notiek starp LV un Kriviju. Un nekādas koncepcijas nekādā saturā neiekļaujas.

Viss ir vairāk nekā mainīgs. LV pārvalda bij. komunisti un čekisti. Visi izliekas akli, izliekas to neredzam. Ko gan šie noziedzīgā komunistiskā režīma izcilnieki dara? Viņi turpina parazitēt, graut un iznīcināt. Atveriet čekas maisus, tiesājiet kučinskveidīgis, iztīriet Saeimu, SAB, DP, tiesu, prokuratūru no noziedzniekiem, kuri realizē genocīdu pret latviešu tautu, kura spiesta bēgt no Latvijas, komunistiem un čekistiem turpinot to pārkrievot. Un tas viss notiek maldinošā gaisotnē - krievi gatavojas uzbrukt Latvijai! Atveriet acis! Viņi jau ir šeit un valdība realizē viņu intereses!

Atbildēt

zane

21.05.2018. 20:00

Visefektīvākā aizsardzība droni, kas Rašas teritorijā izsmidzina baku vīrusu un mēra baktērijas.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

21.05.2018. 19:31

eurolatvānijas lumpentitulnācijas hroniskas militārhistēriskās šizofrēnijas pandēmija.

Atbildēt

Pizdrillā

21.05.2018. 17:08

Iepisaties seu dirsā!

Atbildēt

hmm

21.05.2018. 17:08

Zemessargi taču pretojās godmaņpapa aizstāvētajiem reketieriem. Tāpēc viņus atbruņoja. Kas, dosim atpakaļ ieročus un reizēm gaidīsim neprognozējamu iznākumu? Ja savam šaujamajam jākuļās pakaļ stunda vai vairāk, tad tas viss ir pupu mizas. Aizbrauciet uz Šveici, paskataties kā tur viss sakārtots.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...