Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētupes

18.12.2020. 18:13

Manuprāt, 2020. gada 3. decembrī Saeimas pieņemtais likums “Par valsts aizsardzības mācību un Jaunsardzi” ir ļoti pretrunīgs. No vienas puses, mums pašiem ir jārūpējas par valsts drošību. Neviens cits izņemot mūs pašus valsti jau nesargās. Bez šaubām, veicināt jaunatnes patriotismu un lojalitāti Latvijai ir ļoti pozitīvi. Ja mēs gribām saglabāt latvietību, tad mums ir jāmāk nosargā savu zemi. Tas ir nācijas izdzīvošanas jautājums. No šāda skatpunkta aizsardzības mācības apguve 10. un 11. klašu vidusskolēniem, kā arī 2. un 3.kursa arodskolu audzēkņiem ir vēlama. No otras puses, aizsardzības mācība ir bezjēdzīga naudas šķērdēšana un ņirgāšanās par sabiedrības zemākajiem slāņiem. Pirmkārt, skolotāju atalgojums ir neapmierinoši zemā līmenī! Pedagogu minimālās algas likme ir nieka 790€ bruto mēnesī. Pat parastam ierindas karavīram maksā 900€ neto mēnesī. Protams, skolotājiem ir pieejamas pašvaldības piemaksas pie algas, taču pat ar piemaksām algas ir zemas. Pašlaik vidējā mēnešalga Latvijā ir 1118€ bruto. Bez šaubām, ne visi pedagogi ir nabagi. Spriežot pēc VID Publiskās datu bāzes valsts amatpersonu deklarācijām, eksistē arī finansiāli labi situēti skolu direktori un mācību pārziņi. Kā var prasīt no skolotājiem kvalitāti, ja algas ir tik zemas? Otrkārt, mūsu valstī ir ļoti daudz sociālu problēmu! Sabiedrība ir ļoti noslāņojusies. Ekonomiskā plaisa starp eliti un trūcīgajām personām ir milzīga. Vārdu sakot, ēdušais neēdušo nesaprot. GMI pabalsts 2020. gadā ir 64€ (pašvaldības šo pabalstu liek atstrādāt). Trūcīgā statuss 2020. gadā ir 128,06€. Un minimālā vecuma pensija 2020. gadā ir 80€. Labāk lai valdība šīs problēmas atrisina nekā par Tēvzemes mīlestību filozofē. Treškārt, militarizēta sabiedrība ir solis tuvāk autoritāram valsts režīmam! Protams, Latvijai nedz autoritārisms, nedz totalitārisms nedraud, jo mums ir ļoti demokrātiska un atvērta sabiedrība. Tomēr aizsardzības mācība var būt nopietns pacifistu cilvēktiesību pārkāpums. Pēc manām domām, katram cilvēkam ir jādod izvēles brīvība. Ne visi grib būt armijnieki. Labāk ir dzīvot ar mieru sirdī nevis ar naidu galvā. Ļaunums vairo ļaunumu. Nesēsim ļaunumu un nebaudīsim tā asos augļus! No sabiedrības zemāko (nabadzīgāko) slāņu skatpunkta aizsardzības mācība ir neētiska un neracionāla ierobežotā valsts budžeta līdzekļu izšķērdēšana. Lai arī kā būtu, saglabāsim cerību uz labāku nākotni. Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Atcerēsimies sentēvu pagāniskās tradīcijas un godāsim Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī!
Ar mīlestību pret Latviju, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #mīlestība #cieņa #iecietība #pagāni #svētupe #Skolnieciņš #VALSTSGRIBA

Atbildēt

tevis minētos sorosoīdus

23.06.2020. 17:48

»

neizaicini likteni

negeri tagad katram pastalniekam ,kurs ieradisies asv liks bucot kajas.bet rinku,bordanu,papriku un jurasu publiski izdrazis dupa


Drāzīs visos caurumos, tikai viņi, atšķirībā no "pastalniekiem", ir pederasti krievmīļi, tādi paši izdzimteņi, kā jūs: lapķjas, partjankas un pufaikas.

Atbildēt

nesapņu kuce

19.06.2020. 12:07

»

Zeze

Ko Latvija darīs, ja partneris to pametīs likteņa varā, kas visticamāk arī notiks. Būs jāklapē ciet Izcilnieku centrs - vai, vai vai - un jāizdomā jauna ideoloģiskā koncepcija


Neviens pakaļā drāztais krievu zaltāts nemaršēs Latvijā, bet, kad koalīcija aizies no Afganistānas, talibi izgriezīs krievus vispirms Centrālāzijā, pēc tam Kaukāzā un Pievolgā. Ar jums, nolādētiem staļiniskiem izdzimteņiem būs cauri.

Atbildēt

Zeze

19.06.2020. 00:46

Ko Latvija darīs, ja partneris to pametīs likteņa varā, kas visticamāk arī notiks. Būs jāklapē ciet Izcilnieku centrs - vai, vai vai - un jāizdomā jauna ideoloģiskā koncepcija.

Atbildēt

karotājiem lapķjiniekiem

17.06.2020. 14:31

»

karotajiem,pastalniekiem patriotiem

jus zogat pasi savas policijas apaksbikses,robezjoslas izzagetos kokus, tirgojat armijas zabakus un nakts temesanas ierices leisu tirgus uteni


Krievijas armijā tā zog, ka zaldātiem ir jāēd suņu konservi, kam beidzies derīguma termiņš un zaldātiņus piespiež nodarboties ar prostitūciju. Noskaties youtube: "Гомосексуальная проституция в российской армии".

Atbildēt

to ha-ha

17.06.2020. 14:24

»

ha-ha

Kur tu šos skaitļus sadabūji? 2. klases aritmētikas uzdevumā


42 miljoni žmuriku ir pēdējie Krievijas Pederastijas publicētie dati

Atbildēt

to PBAnāls

17.06.2020. 14:20

»

amerikas balss

Galvenais un vienigais Krievijas armijas trukums ir tas ,ka taja dien tikai heterosexsuali


Kopš Suvorova laikiem līdz pat šai dienai Krievijas zaldāti ar savu pakaļu taisa karjeru un pederasti, loģiski nav karotāji. Izlasi plānprātiņ "Изнасилования и проституция в российской армии. Шокирующие факты.", lai saprastu, kas tur darās. Nupat bija kārtējais gadījums "Ефрейтор Росгвардии изнасиловал сержанта бутылкой - МК"

Atbildēt

deģenerātam

17.06.2020. 14:11

»

ASV protektorāts Latvija

Nožēlojamie šavbriki! Tik vien spēja izdomāt vietējie švabriki un kāzu ģenerāļi kā visiem ieteikt, baidoties no krieviem, mukt mežā partizānos un gaidīt, kad Tramps atsūtīs savus algotņus palīgā. Tramps jau izteicās, ka NATO nav vajadzīgs un ASV citu karos vairs neiejauksies. Tā kā valsts mums būs jāaizstāv...


Tā kā ASV karavīri jau ir Latvijā, neviens krievu sadists un pederasts neuzdrīkstēsies iebrukt.
Neklausies, ko saka Tramps, bet paskaties, ko viņš dara! Trampa kungs aplauza mazā sadistiskā pederasta - pedofīla cerības uz "Restart II", dēļ Ukrainai iedotiem Javelin, krievu tanki nevar tikt līdz Kijevai, viņa enerģētikas politika nogrāva gāzes cenu vismaz 8 reizes un naftas cenu vismaz 4 reizes, kā rezultātā krievus sagaida bada nāve. Viņa ieviesto sankciju rezultātā Krievijas augstmaņu Rietumos esošie kapitāli ir apdraudēti un ir ierobežotas iespējas viņu kucēm veikt šopingus Milānā un Lomdonā un viņu atvasēm būs jāatgriežas rašā-parašā. Viņš piespieda ES valstis tērēt aizsardzībai 2% no budžeta Pēc parunāšanas ar mandu Kimu, tas pārstāja šaut raķetes pāri Japānai.
Tas, ka viņš papliķē pa plecu mazo paranoidālo sadistisko pederastu, Putinu, nenozīmē, ka viņš to mēslu nenicina. Tas ka Si Dzinpins nesen piesprauda Putinam medāli, nenozīmē, ka viņš to sūdu respektē.

Atbildēt

Zane L

17.06.2020. 13:58

Protams, labi,ka ne krieva!

Atbildēt

!

17.06.2020. 13:53

»

...

ASV no 1944. gada līdz 1987.gadam palīdzēja celt sociālismu,no 1987.gada palīdzēja taisīt perestroiku,pēcāk taisīja kapitālismu


Galvenais socialisma celajs PSRS bija ebrejs armands hammers no asv,kvels PSKP politbiroja un personigi Leonida Iljica Brezneva draugs.

Atbildēt

pajolim

17.06.2020. 13:53

»

ASV protektorāts Latvija

Latvijas armija pašreiz pateicoties šiem plaša profila speciālistiem švabrikiem visai nožēlojama, ja ne bēdīgāk. Sauszemes spēkos pēc publikas informācijas mazāk par tūksti cilvēku un ap 120 no GB nopirktas novecojušas kaujas mašīnas bez munīcijas. Apmācīti rezervisti un funkcionējoša mobilizācijas ...


Vāciešiem bija 5 reizes mazāk bruņojuma un dzīvā spēka, nekā krieviem, tomēr tas viņiem netraucēja aizsūtīt uz elli 42 miljonus Staļina beztiesīgo bezsmadzeņu vergu. Pakāļās drāztiem, badinātiem un pazemotiem krievu zaldātiņiem nav ne mazāko izredžu pret labi trenētiem, veselīgiem un motivētiem NATO intelektuāļiem. Kopš WWII, krievi ne tikai intelektā, bet arī bruņojumā no civilizētām valstīm ir atpalikuši par gadiem 30.

Atbildēt

karotajiem,pastalniekiem patriotiem

17.06.2020. 13:48

»

plānprātiņam

Uzbrukums ASV karavīriem nozīmēs uzbrukumu ASV un par to Pantagons, jūs, civilizācijas atkritumus, apsitīs kā blaktis vienas dienas laikā


jus zogat pasi savas policijas apaksbikses,robezjoslas izzagetos kokus, tirgojat armijas zabakus un nakts temesanas ierices leisu tirgus uteni!

Atbildēt

paardomas

17.06.2020. 13:42

»

es tā saprotu

Ka tavi draugi ir krievi un tāpēc tev nav vairāk tiesību bradāt pa Cilvēku planētu, kā tiem


Pat nezinu,smieties vai raudāt,sapratis tu neesi neko.Tu esi vienkārši gaļas menedžeris,rumpis tev galvenais,par dvēseli esi aizmirsis.

Atbildēt

plānprātiņam

17.06.2020. 13:41

»

ASV protektorāts Latvija

ASV nebūs vienalga. Viņi izteiks sašutumu un ieviesīs pret Krieviju kārtējo sankciju paketi


Uzbrukums ASV karavīriem nozīmēs uzbrukumu ASV un par to Pantagons, jūs, civilizācijas atkritumus, apsitīs kā blaktis vienas dienas laikā.

Atbildēt

По фене ботаешь или по параше летаешь?

17.06.2020. 13:38

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Nez', ko tagad NA darīs? Nolīdīs bunkuros vai brauks uz Daugavpili zaļos cilvēciņus gaidīt


Nacionālpatrioti vilks no alām un pagrabiem krievu fašistiskos izdzimteņus un kārs pie laternu stabiem. Slimās, smirdīgās, asinskārās un tumsonīgās krievu pasaulītes laiks iet uz galu. Ne jums, ne jūsu atribūtierm un simboliem nav vietas uz 21. gadsimta Cilvēku planētas.

Atbildēt

!

17.06.2020. 13:38

»

nedirs nu

Kalugins nevienam nelaizīs apavus, bet krieviem gan savi anāli vēl kārtīgi jāpastaipa, lai nēģeri, kad Krievija būs NATO protektorāts, ar saviem daiktiem tos nepārplēstu


ekskursiju vaditajs,valsts nodevejs kalugins maksas melnajiem reperiem par jumta pakalpojumiem,tad varbut vinu neaiztiks.citi vinam lidzigie ir nodzerusies nevajadzibas stresa un depresijas apstaklos un atstiepusies.

Atbildēt

ūdenlējējam

17.06.2020. 13:33

»

nelej udeni

nesmidini manu kaimina kakiti .Su-57 jau ir kaujas ierinda un jaunaka atomzemudene ,,Knazs Vladimirs,, uzsaka kaujas dezuras Krievijas flotes sastava


Nupat viens no dažiem uzražotiem izslavētiem Su 57 izmēģinājuma laikā nojobņījās Habarovskas apgabalā. Visu par krievu armiju var izteikt viens nosaukums "Admirālis Kuzja", ak jā, vēl ir tanks "Sramata"

Atbildēt

!

17.06.2020. 13:29

»

Jautājums Dr. A. Pabrikam

Kur bija pazudis Latvijas galvenais stratēģiskais sabiedrotais ASV no 1944. gada līdz 1990. gadam


viniem sobrid briesmigi nepatik Vladimirs Putins no kapitalistiskas Krievijas,bet Breznevam PSKP generalsekretaram asv katru gadu davinaja jaunu vislepnako asv limuzinu! vai kads var pateikt kapec? vai tapec ,lai tas klusetu ,ka asv nekad nav lidojusi uz Menesi ?

Atbildēt

nedirs nu

17.06.2020. 13:28

»

negeri ari paprikam liks bucot savas kurpes

lai tik karins,papriks un rinkevics paradas asv bucos negeriem kurpes ,tas ir kalikts.tapat ka zagli jacenuks un kristopans,piedevam valsts nodevejam kaluginam ari laizot negeru apavus.negeri jums paradis strategiskos partnerus visa sava kosuma


Kalugins nevienam nelaizīs apavus, bet krieviem gan savi anāli vēl kārtīgi jāpastaipa, lai nēģeri, kad Krievija būs NATO protektorāts, ar saviem daiktiem tos nepārplēstu.

Atbildēt

es tā saprotu

17.06.2020. 11:58

»

paardomas

Dzimtene ir vieta kur esi dzimis un dzīvo,valsts ir kā tu dzīvo


Ka tavi draugi ir krievi un tāpēc tev nav vairāk tiesību bradāt pa Cilvēku planētu, kā tiem.

Atbildēt

...

17.06.2020. 11:13

»

Jautājums Dr. A. Pabrikam

Kur bija pazudis Latvijas galvenais stratēģiskais sabiedrotais ASV no 1944. gada līdz 1990. gadam


ASV no 1944. gada līdz 1987.gadam palīdzēja celt sociālismu,no 1987.gada palīdzēja taisīt perestroiku,pēcāk taisīja kapitālismu.

Atbildēt

Jautājums Dr. A. Pabrikam

17.06.2020. 10:47

Kur bija pazudis Latvijas galvenais stratēģiskais sabiedrotais ASV no 1944. gada līdz 1990. gadam?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.06.2020. 10:43

»

Q

Domāju , visprātīgākais būtu tiesāt Švabriku par valsts nodevību, kas ir skaidri saskatāma


Tad jau ne tikai švabriks būtu jātiesā, bet visa iepriekšējā vadība. Tikai par muļķību Latvijā nevienu netiesā. Latvijas tauta pati vainīga, ka izvēlējušies šādus viltus praviešus.

Atbildēt

Q

17.06.2020. 10:15

Domāju , visprātīgākais būtu tiesāt Švabriku par valsts nodevību, kas ir skaidri saskatāma!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.06.2020. 09:45

Latvijas armija pašreiz pateicoties šiem plaša profila speciālistiem švabrikiem visai nožēlojama, ja ne bēdīgāk. Sauszemes spēkos pēc publikas informācijas mazāk par tūksti cilvēku un ap 120 no GB nopirktas novecojušas kaujas mašīnas bez munīcijas. Apmācīti rezervisti un funkcionējoša mobilizācijas sistēma praktiski nav vispār. Tad nekas cits neatliek, kā cerēt uz ASV palīdzību(aizsardzību).

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.06.2020. 09:33

»

upsi

Koncepcija vairāk atgādina projekta pieteikumu Eiropas fondu apgūšanai


Šie plaša profila speciālisti no Aizsardzības ministrijas tik pat labi varētu strādāt un rakstīt koncepcijas arī veselības vai izglītības ministrijai.

Atbildēt

upsi

17.06.2020. 09:25

Koncepcija vairāk atgādina projekta pieteikumu Eiropas fondu apgūšanai:)))

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

17.06.2020. 08:46

Nožēlojamie šavbriki! Tik vien spēja izdomāt vietējie švabriki un kāzu ģenerāļi kā visiem ieteikt, baidoties no krieviem, mukt mežā partizānos un gaidīt, kad Tramps atsūtīs savus algotņus palīgā. Tramps jau izteicās, ka NATO nav vajadzīgs un ASV citu karos vairs neiejauksies. Tā kā valsts mums būs jāaizstāv vien pašiem. Koncepcija parāda vietējo švabriku gara un spriestspēju niecību.

Atbildēt

!

17.06.2020. 06:53

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Nez', ko tagad NA darīs? Nolīdīs bunkuros vai brauks uz Daugavpili zaļos cilvēciņus gaidīt


nacionalie atkritumi turpinas zagt ka lidz sim,kamer netiks padziti no varas un tiesati !

Atbildēt

nelej udeni

17.06.2020. 06:31

»

Gāga šoigu tūliņ

pasludinās par teroristu


nesmidini manu kaimina kakiti .Su-57 jau ir kaujas ierinda un jaunaka atomzemudene ,,Knazs Vladimirs,, uzsaka kaujas dezuras Krievijas flotes sastava !

Atbildēt

hm

17.06.2020. 06:23

1)Pat aizsardzības koncepcijā tiek runāts par Latviju, kā neizdevušos valsti ...
2)Koncepcijā jau nu vajadzēja sakārtot jautājumus pēc lielumiem, pēc svarīguma. Šeit viss otrādi! Lielākā daļa veltīta pilnīgi mazsvarīgiem uzdevumiem.
3)Koncepcijā tiek atzīts, ka Krievijai ir moderns bruņojums, ka militārā spēka attīstības ziņā tā pēdējā laikā spērusi platus soļus. Bet mēs vēlamies nonākt konfrontācijā ar šo valsti, kas piedevām vēl mūsu kaimiņš! Tā var domāt tikai tādi, kuri ārstējas Sarkandaugavā! Piedevām pašu spēki niecīgi un apgādāti ar citiem nederīgu bruņojumu.
4)Un nemaz nav ņemtas vērā pasaulē notiekošās tektoniskās pārmaiņas. Kā mēs rīkosimies dažādās situācijās.
Novērtējot koncepciju, jāsaka, ka Pabrika garadarbs ar grūtībām velk uz 2.

Atbildēt

Tramps

17.06.2020. 05:55

Trampam esot lieli s.....

Atbildēt

Gāga šoigu tūliņ

17.06.2020. 05:51

pasludinās par teroristu.............

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

17.06.2020. 03:30

»

Ar Trampu saskaņoja? 🤣

No Trumpa runas West Point-ā...


Precizēju - smags abloms, pie tam, pat ja ievēlēs Baidenu, tā arī nebūs izeja - pašreizējā situācijā būs pat vēl sliktāk. Šis raksts, visticamāk, ir pabriku mēģinājums slēpt smaku no pietaisītajām biksēm pēc šīs Trampa runas militāristu apmeklējuma laikā. Un pie viena - vairot mieru pamuļķu galvās, kuri tic visam, ko vien pabriki uzraksta vai pasaka.

Atbildēt

pilniba piekritu Jusu viedoklim

17.06.2020. 00:00

»

vietējais

Man šai valstī nav nekas aizsargājams, kāmēr pie varas būs tādi ekonomiskie asinssūcēji ka OIK-isti, jaunie zemes baroni kuriem man jāmaksā tikai par to ka esu vēl dzīvs un dzīvoju savā valstī


Applaudesu ,ja latvijas zaglu klike ,ieskaitot papriku tiks tiesa pec Latvijas suverenitates atgusanas.lidz tam laikam boikots varas klikes velesanam,akstibam pie Brivibas pieminekla un militara antikvariata izradisanai Daugavmala !

Atbildēt

kapec latvijas debiliku saeima vel vilcinas ?

16.06.2020. 23:56

Bija tacu laiks atzit de jure Sietlas tautas republiku asv !

Atbildēt

negeri ari paprikam liks bucot savas kurpes

16.06.2020. 23:54

»

stulbais Pabriks

Lai pastulbais ministrs atkla pārstrādā savu stratēģiju, jo Tramps tikko paziņoja, ka ārpus ASV vairs nevienu neaizstāvēs. Pabrikam divnieks! Mūsu "stratēģi" ir absolūti diletanti, ja neredz acīm redzamo - ASV būs vienalga, ka krievi iebrūk Latvijā


lai tik karins,papriks un rinkevics paradas asv bucos negeriem kurpes ,tas ir kalikts.tapat ka zagli jacenuks un kristopans,piedevam valsts nodevejam kaluginam ari laizot negeru apavus.negeri jums paradis strategiskos partnerus visa sava kosuma!

Atbildēt

viss ir vienkārši

16.06.2020. 21:40

»

viljants

Visstratēģiskākais partners ir PIETIEk ar saviem zibēeīgi mobilizējušamies komentētājiem.Nav tādu s.du,ko viņi nevarētu izliet


Kāds "mēēēdijs" un tā kuratori - tādi "autori", pietieklapsītāji un citi tamlīdzīgi zombiji.

Atbildēt

viljants

16.06.2020. 21:33

Visstratēģiskākais partners ir PIETIEk ar saviem zibēeīgi mobilizējušamies komentētājiem.Nav tādu s.du,ko viņi nevarētu izliet.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....