Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kļimoviča aita

19.09.2020. 01:23

Specdienesti!

Meklējiet "levita būdas"!
Mazums kas zem šiem vārdiem var slēpties...

Kad atradīsiet, noslēpums atklāsies!!!

Atbildēt

kļimoviča aita

19.09.2020. 01:20

Kāpēc uzreiz prezidenta pils?

Nu vai tad levitam nav nevienas citas būdas, ko?

Neticu, neticu.

Atbildēt

Levita priekšāda

18.09.2020. 17:26

Ja būtu rakstījuši par atvilkšanu

Atbildēt

Viedais Manels

17.09.2020. 04:31

Es protams atturētos rakstīt pareģojumus par tēvoča Levita būdu, taču lietas ierosināšana par šādu viltus pravietojumu vien pierāda, ka Padomija nevaid mirusi.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

16.09.2020. 01:25


1. Par visu ir atbildība.

2. Ja nu viņam bija marcipāna torte ar
marcipāna miesassargiem, ko
taisījās ar dronu
sūtīt savam švāģerim, bet
apēda...

Atbildēt

Kasiņš

15.09.2020. 15:48

Viens apdalītais drukā tīklā visu, kas ienāk prātā, un bars ar citiem (tikpat apdalītiem) uzreiz ir klāt un bļaustās, ka pirmais tiekot nepamatoti aizskarts... Jums viss labi?

Atbildēt

Kasiņš

15.09.2020. 15:43

»

Ej dirst

debilais “cenzor, korektor un redaktor”! Svarīgs ir saturs, ko paužu


Muahahahaha... Neiespied biksiņā, mīkstais! Man galīgi pie pakaļas, ko tu tur paud, neveiksminiek.

Atbildēt

Ferdinands

15.09.2020. 14:13

»

Kasiņš

Nezinu gan, manuprāt, idiotus sist ir ļoti prātīgi


Godātais, Jūs publiski aicināt veikt fizisku vardarbību pret VDD amatpersonu? No Kriminālllikuma viedokļa tā ir uzkūdīšana, kas, savukārt, ir noziedzīga nodarījuma līdzdalības forma.

Atbildēt

Blaumanis par mulku zemi

15.09.2020. 12:50

vai ,,Skrodardienas Silmacos,, latvija neieklaus aizliegto lugu saraksta un vai Jaroslava Haseka gramata ,,Sveiks,, netiks iznemta no biblioteku plauktiem ?

Atbildēt

Latvijā kā visā ES ir prasība

15.09.2020. 11:47

»

ha-ha

Kurš ir dzirdėjis brïvas runas Latvijā?Ir kriminālo runu brīvība,kuras aicina uz sociālo nevienlïdzïbu,cilvėku diskrimināciju,pensionāru un invalīdu spīdzināšanu,laupïšanu caur oikiem,kompensācijām jūdiem utt


atļaut komentēt tikai autoritizētiem komentētājiem. Lai viņus var atklāt un vajāt, ja tie slikti izsakās par cionistu politiku un cilvēku beztiesiskumu.

Atbildēt

Ej dirst

15.09.2020. 11:45

»

Kasiņš

Vispirms iemācies rakstīt puslīdz pareizā latviešu valodā, stulbais analfabēt


debilais “cenzor, korektor un redaktor”! Svarīgs ir saturs, ko paužu!

Atbildēt

Pisiņš

15.09.2020. 10:37

Kasiņš, taču, tiešām nav sists. Nesatraucies, sitīs tevi jaunajā Marsa mājā.

Atbildēt

Kasiņš

15.09.2020. 10:26

»

to Kasiņš

Sen nesi sists


Vispirms iemācies rakstīt puslīdz pareizā latviešu valodā, stulbais analfabēt!

Atbildēt

ha-ha

15.09.2020. 09:33

»

cilveks444

PSRS laiki nekur nav zuduši, VDD kalpo režīmam tikpat kvēli, kā VDK kalpoja PSRS totalitārai varai. Jā, runas brīvība ir lielāka, bet...bet būsim atklāti, kā nojaušams, viss tiek rūpīgi kontrolēts un uzraudzīts. Jo izsekošanas rīki modernajā pasaulē ir tik jaudīgi un visaptveroši, ka pat stukaču palīdzību...


Kurš ir dzirdėjis brïvas runas Latvijā?Ir kriminālo runu brīvība,kuras aicina uz sociālo nevienlïdzïbu,cilvėku diskrimināciju,pensionāru un invalīdu spīdzināšanu,laupïšanu caur oikiem,kompensācijām jūdiem utt.

Atbildēt

Pilsoņu karš sākās Latvijā

15.09.2020. 07:15

»

rakstnieks Māris Aukstikalnis

Romānu “Krusttēva Levita būda” latviešu rakstnieks Māris Aukstikalnis sarakstījis 2020. gadā, bet tas joprojām aizkustinās dažāda vecuma lasītājus visā pasaulē. Šai grāmatai piedēvēti nopelni gan Latvijas Pilsoņu kara aizsākšanā, gan verdzības atcelšanā...


kad cionistu apjātā tauta sāka cītīgi lasīt “Krusttēvu Levita un Lemberga būdas”. Romāns izauga no kāda tautā nezināma Āfrikas izcelsmes policijas izmeklētāja slepenām piezīmēm, kurš
gāja bojā dīvainā autokatastrofā, dzenoties pakaļ autovadītājam, kurš pārkāpa CSN. Vēlāk viņa slāvu izcelsmes kolēģis, kurš katastrofā izdzīvoja, konstatēja, ka bija pārzāģēta viņu darba automašīnas bremžu šķidruma “trubiņa”. Melnādainā mistera Aukstikalna
darba piezīmju unikālā daļa prokuratūras telpās tika nozagta un pārdota Londonas antikvāro priekšmetu izsolē. Daļa tautas tomēr uzsāka slepenu bruņošanos un izlauzās brīvībā, Latvijas zeme liesmoja - dega sarkano baronu oligarhu “brikmaņmuižas”. Pirmās aizdegās Lemberga un Levita, bet izlauzusies brīvībā tauta pa visu Latviju aktīvi meklēja sev līderi, līdz beidzot atrada. Jauno valsti nekavējoties atzina ASV, ĶTR un KF valdības un sacentās tai sniegt “palīdzīgu roku” saimnieciskos jautājumos ar finansu aizdevumiem. Visi cionisti Latvijas teritorijā bija iznīcināti, vai iznīka paši. Komunisti un bijušo VDD darbinieki sacentās lustrācijā, cits par citu pat “atcerējās nenotikušus notikumus” apspiesto pilsoņu spīdzināšanā un slepkavošanā drošuma policijas pagrabos. Vēlāk jau daudzie pilsoņu kara veterāni secināja, ka valsts parāds ir kļuvis agrūtinošs un masveidā atteicās no savām lielajām pensijām - Latvijai naudas netrūka - apgrozībā bija rubļi, juaņas un dolāri. Visplašāk tika izmantoti bitcoini. Tomēr nopirkt tīru bez ķimikālijām ūdeni un maizi vairs nebija iespējams - tie bija zelta, sudraba un platīna cenā. Cionistus pārdēvēja par iluminātiem un nodibināja masonu Klubu 22.

Atbildēt

lido

15.09.2020. 06:37

Būda un drošības dienests lido pa gaisu......

Atbildēt

cilveks444

15.09.2020. 05:09

»

Einārs

Vai Levits brauks uz Marsu


Dažs marsietis, ja tādi būtu, (nejaukt ar klaunu Repši) būtu tuvāks latviešu tautai nekā Levits.

Atbildēt

cilveks444

15.09.2020. 05:06

PSRS laiki nekur nav zuduši, VDD kalpo režīmam tikpat kvēli, kā VDK kalpoja PSRS totalitārai varai. Jā, runas brīvība ir lielāka, bet...bet būsim atklāti, kā nojaušams, viss tiek rūpīgi kontrolēts un uzraudzīts. Jo izsekošanas rīki modernajā pasaulē ir tik jaudīgi un visaptveroši, ka pat stukaču palīdzību vairs nevajag. Turklāt visticamāk, ļoti centīgi tiek kontrolēta tautas neapmierinātības ar varu pakāpe, un tikko tā sasniegs (bet, redzot Latvijas iedzīvotāju kūtrumu, tas ir maz iespējams) bīstamus apmērus režīmam, mēs piedzīvosim izrēķināšanos tikpat brutāli, kā tas notiek šobrīd Baltkrievijā. Tikai ar to starpību, ka paradoksālā kārtā Baltkrievija pagaidām ir neatkarīgāka, lai arī kā Lukašenko kādam nepatiktu. Latvijā šobrīd pie varas ir tipiskas marionetes, ar viltvārdi priekšgalā. Kurš nu, juzdams, ka ir atmaskots, pats vairs īsti necenšas tēlot to, kas nav un nekad nav bijis. Viltvārža inaugurācijas viesu saraksts par to, kas šobrīd valda Latvijā, daudz ko izteica. Vēl jo vairāk, ja dažu patiešām cienījamu cilvēku, kurš bija uzlūgts uz inaugurāciju, viltvārdis pamanījās pazemot. Tāpēc zinot tās nianses, kādā veidā Latvija atguva neatkarību, kas bija Atmodas laiku pelēkie kardināli, kam viņi kalpoja, ka pie varas lielā mērā palika daudzi PSRS laiku funkcionāri, bet čekisti un bandīti sagrāba ekonomiskās sviras, var secināt, ka ne no plika gaisa VDD ir tik līdzīga savās darbībās ar VDK.

Atbildēt

S

15.09.2020. 02:57

»

Norvēģis

Runa bija tikai par lauku sauso ateju


Tiesi tā ! Un levitu pasaulē ir daudz. Personas kodu taču neuzrakstīja? Neuzrakstīja!

Atbildēt

Blondīne

15.09.2020. 02:56

Tai prokurorei ar Bikiņu nepietika!?

Atbildēt

rakstnieks Māris Aukstikalnis

15.09.2020. 02:13

Romānu “Krusttēva Levita būda” latviešu rakstnieks Māris Aukstikalnis sarakstījis 2020. gadā, bet tas joprojām aizkustinās dažāda vecuma lasītājus visā pasaulē. Šai grāmatai piedēvēti nopelni gan Latvijas Pilsoņu kara aizsākšanā, gan verdzības atcelšanā.
Aprakstot savu varoņu piedzīvojumus – no sadzīves ainām līdz bēgšanai un izsekošanai, no šausminošas netaisnības līdz cildenai augstsirdībai –, rakstnieks vienlaikus aicina domāt par nopietnām tēmām. Kas ietekmē cilvēka dzīvi – liktenis, nejaušība vai līdzcilvēku rīcība? Kā rīkoties, ja apkārtējie tevi grasās salauzt, – pretoties vai pakļauties? Kas palīdz izturēt sāpes un pazemojumu – ticība Dievam, lēnprātība vai cilvēka gara spēks?

Atbildēt

Ja raksti, tad lai ir

14.09.2020. 23:46

»

katram mīžmietam savu būdu

Viņam bija plāksnīte ar uzrakstu "levitabūda", kurai jānokļūst konkrētā vietā (lokalizācija individuāla), kur paredzētas atrakcijas, kā būdu var iedomāt par Pili? Tātad mīžmietiem konkrētā pils arī asociējas ar būdu...


vismaz divas vai trīs interpretācijas iespējas. Atceries, mūs viņi nevar uzvarēt, ja mums ir augsts morālais garaspēks. Vajag rakstīt tā, lai par viņiem var pasmieties un nebaidīties. Piemēro iestarpinājumus - iespējams, visticamāk, izmanto pretrunīgus spriedumus vienlaikus, kas it kā apliecina tavus patiesos “labos nodomus”. Utt.


Atbildēt

katram mīžmietam savu būdu

14.09.2020. 22:59

Viņam bija plāksnīte ar uzrakstu "levitabūda", kurai jānokļūst konkrētā vietā (lokalizācija individuāla), kur paredzētas atrakcijas, kā būdu var iedomāt par Pili? Tātad mīžmietiem konkrētā pils arī asociējas ar būdu?
Otrkārt, rakstījis bija jūnija sākumā, tagad aizturēts... Tad laikam aizturēts pat to, ka neizpildīja solīto?
Treškārt, tagad domāju, ko tik pa šiem gadiem neesmu rakstījis, dzīvojot citā valstī..?? LV nav būts vismaz 10 gadus. Vai man arī tagad jāgatavojas "aizturēšanai", ja gad. sadomāju uz turieni aizbraukt?
katram mīžmietam savu būdu

Atbildēt

Vdd

14.09.2020. 21:46

Drīz ķersies arī pie dzejas un satīras interpretēšanas. Dolbojobi un niecības.

Atbildēt

tv36

14.09.2020. 21:00

»

Aga

It kā uz pasaules maz Levitu būtu


Ar lielummāniju vai paranoju izteikti sirgst tikai viens, acīmredzot. 😏

Atbildēt

Nereāli!

14.09.2020. 20:23

»

Liene

Valsts kontrolei vajadzētu izkontrolēt VDD līdzekļu izlietošanas lietderību, citādi nodokļu maksātāju līdzekļi tiek izšķērdēti vajājot cilvēkus, kuru viedoklis atšķiras no varas pozīcijām


Jo tieši tas ir valsts vislielākais noslēpums. VDD ir tiesības pat “it kā valsts drošības interesēs” organizēt politiskās kustības. Tās pārtop partijās, kā Att/Par, Jaunā Vienotība, JKP utt. Pielaidi valsts noslēumiem dod tikai VDD aģentūrai.

Atbildēt

Liene

14.09.2020. 20:11

Valsts kontrolei vajadzētu izkontrolēt VDD līdzekļu izlietošanas lietderību, citādi nodokļu maksātāju līdzekļi tiek izšķērdēti vajājot cilvēkus, kuru viedoklis atšķiras no varas pozīcijām.

Atbildēt

Ar būdu uz baznīcu!

14.09.2020. 19:51

»

interesanti

Ar ko tad šitas mēsls labāks par to, kas piezvana, ka uzlidos gaisā centrālā stacija vai kāds veikals


Tāda ir īstā levitiāna - sapnis pēc lugas “Ar būdu uz baznīcu” noskatīšanās. Uzlidos gaisā Levits ar visu savu būdu un Dievs viņu sodīs par noziegumiem pret latviešu tautu.

Atbildēt

Pareizi!

14.09.2020. 19:48

»

labvēlis

Da nē!!!Tieši sistēma ir vesela


Sistēma ir vesela, jo iznīcina slimos un trakos, jo tie nespēj pretoties. Veselie pretojas sistēmai un sistēma baidās no viņiem. Tik daudz idiotisku komentāru - ne par rīcību un pretdarbību. Es Grantiņa vietā sen Bokrovkovu būtu nositis.

Atbildēt

interesanti

14.09.2020. 19:46

Ar ko tad šitas mēsls labāks par to, kas piezvana, ka uzlidos gaisā centrālā stacija vai kāds veikals?

Atbildēt

labvēlis

14.09.2020. 19:09

»

Sistēma ir slima

VDK kretīni turpina strādāt labākajās padomju tradīcijās


Da nē!!!Tieši sistēma ir vesela!

Atbildēt

labvēlis

14.09.2020. 19:05

"Ar būdu uz baznīcu"(teātra izrāde),vai:"Ar būdu uz sinagogu"?

Atbildēt

Hhj

14.09.2020. 17:41

Memo traku jau nepateica , bet iPad as iemanas jau nevajag lai arestetu , un tam saucam prezidentam nav tacs nekadu ipaso pilnvaru pa Lielam gandriz var Ari nebuut Tatad pakazuka vien it Teresa Tim naudu ko nav nopelnijis domaju Dienestu Kolonna kad apcelo latviju

Atbildēt

Normunds Mīžviets

14.09.2020. 17:37

pelnījis 3*ordeni par:

1. ārzemju latviešu diasporas stingru kontroli,
2. Marsa parka sakopšanu,
3. nezināmas dzīvnieku sugas "leviti" izglābšanas no ļaundariem,
4. nezināmas dzīvnieku sugas "leviti" mājvietas "būda" saglabāšanu no iznīcināšanas.

Atbildēt

Einārs

14.09.2020. 17:23

Vai Levits brauks uz Marsu?

Atbildēt

kūciņa

14.09.2020. 16:48

man patīk kad viņs aplido bez miesassarga

Atbildēt

Borovkova un DP banda spīdzināja cietumā L. Grantiņu LPSR laikos

14.09.2020. 16:43

un mūsdienu Latvijā, aizturot salauž roku, ved uz Rīgu no Liepājas, nesniedzot medicīnisko palīdzību, spīdzina cietumā, liedzot medikamentus. Sadisti no LPSR VDK laikiem vada bijušo DP, šodien VDD. Vai kāds vēl tic 4. maija cionistiem, ka dzīvojam neatkarīgā Latvijā?

Slepkavu banda tieši tāpat cietumā spīdzināja A.A.Bērziņu, jo viņš tiesā atzina, ka piedalījies “lietussargu revolūcijas” iespaidā.

Tiesa izdeva divus pilnīgi pretrunīgus nolēmumus A.A. Bērziņam. Probācijas dienesta vadītājam par izdomu apcietināt Bērziņu, Vējonis kā VP izteica atzinību. Vai vēl kādam ir šaubas, ka šo valsti vada bandīti?

Atbildēt

parunāsim?

14.09.2020. 16:22

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju pēdējos desmit gados Baltijā par spiegošanu aizturētas 28 personas: Igaunijā – 17; Lietuvā – 8; Latvijā – 3 zema ranga. Latvijas sasniegumi šajā jomā, maigi izsakoties, ir stipri vāji. Tā vietā bija safabricēta lieta pret Aivaru Gardu, Līgu Muzikanti un Ilzi Liepu, kurus kā advokāts aizstāvēja Satversmes Aizsardzības biroja bijušā direktora Kamaldiņa draugs un kolēģis, bijušais Drosības policijas priekšnieka vietnieks Didzis Šmitiņš, panākot attaisnojošu spriedumu. Bijusī prokurore Ieva Garanča, sajutusies izmantota, pēc tam aizgāja prom no prokuratūras un tagad strādā par zvērinātu advokāti. Skaidrs, ka tiesa nevar notiesāt cilvēkus uz safabricētas krimināllietas pamata, kas tapa uz Brandava sūdzības pamata, tā paša Brandava, kuru tagad pašu tur aizdomās par miljoniem piesavināšanos Rīgas satiksmē. Ne pa velti Jaunās Konservatīvās partijas biedri un Saeimas deputāti Juta Strīķe un Jānis Bordāns cēla trauksmi par notiekošo specdienestos, aicinot vaikt pārmaiņas. Būtu labi uzlikt par pienākumu visiem Valsts Drošības dienesta darbiniekiem, prokuroriem un tiesnešiem veikt savu diplomdarbu testēšanu, jo zinoši un viņiem pazīstami cilvēki runā, ka daudziem ir plaģiāts un nopirkti augstskolu diplomi. Ja neticiet, tad pajautājiet Aldim Lieljuksim, kurš daudz zina.

Atbildēt

JKP

14.09.2020. 16:02

Šis ir raksts, ko Juta Strīķe publicēja šā gada februāra sākumā. Ņemot vērā pēdējās nedēļās notikušo un Valsts drošības dienesta (iepriekš Drošības policijas) vadības publiskos izteikumus, Pietiek to publicē atkārtoti.

„Bijušā velotreka "Marss" Rīgā, Brīvības gatvē 207 vietā ir jābūt parkam. Tā uzskata 15 500 cilvēku. (Teikas iedzīvotāju skaits – aptuveni 30 000) Viņi vāca parakstus par parku laikā, kad jau "viss bija izlemts". Kas tas ir, ja ne ņirgāšanās par pilsonisko sabiedrību? Kas tas ir, ja ne spļāviens cilvēkiem sejā? Dariet, ko gribat, bet būs tā, kā mēs jau sen slepeni nolēmām. Tad kurš kuram te ir pakļauts? Kā var tā – viegli nospļauties uz ievērojama daudzuma cilvēku skaidri formulēto gribu?

Tas par parku, bet, pat ja šo slepeno būvi būtu iecerēts celt nekurienes vidū, es būtu pret kaut viena centa izsniegšanu tādam dienestam, kuram līdzinieku neefektivitātē grūti vispār sameklēt. Igaunija un Lietuva ķer Krievijas spiegus regulāri.

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju pēdējos desmit gados Baltijā par spiegošanu aizturētas 28 personas: Igaunijā – 17; Lietuvā – 8; Latvijā – 3 zema ranga. Latvijas sasniegumi šajā jomā, maigi izsakoties, ir stipri vāji.

Krievija sūta pa pasauli ne jau tikai spiegus, bet arī algotus slepkavas un visādus citādus draņķus. Ko spēj tam likt pretī Mežvieta vadītais kantoris – vienīgā valsts drošības iestāde ar izmeklēšanas tiesībām? Ko spēj izmeklēt iestāde, kas diendienā netrenē savas spējas izmeklēt sarežģītas krimināllietas?

Tas noved pie degradācijas un pie garantētiem sarežģījumiem pat vidusmēra krimināllietas izmeklēšanā. Noķersim spiegu un nu tik rādīsim izmeklēšanas klasi? Brīnumu nav.

Te ir citāts no Valsts drošības iestāžu likuma, kas tik viņiem jādara: "Valsts drošības dienests valsts drošības jomā veic: 1) pretizlūkošanas un operatīvās darbības pasākumus, lai apkarotu noziegumus pret cilvēci, kara noziegumus, genocīdu, organizēto un ekonomisko noziedzību, terorismu, kaitniecību un citus valsts drošību un varu apdraudošus noziedzīgus nodarījumus, bandītismu, korupciju, naudas viltošanu, kā arī kodolmateriālu, narkotisko un citu (ķīmisko, radioaktīvo) stipras iedarbības vielu vai dubultā lietojuma preču, šaujamo un cita veida ieroču, sprāgstvielu nesankcionētu izplatīšanu (..)."

Un kas ir izdarīts? Novērsta naudas atmazgāšana mērogos, kas Latviju gandrīz izdzina no finanšu civilizētās pasaules? Novērsta Magņitska sarakstā iekļautā Lemberga grupējuma ietekme uz politiskajiem procesiem valstī? Nekā tamlīdzīga, pat ne mazākā kustība šajā virzienā nav bijusi vērojama.

Un šādai iestādei, kura patiesībā pat savu algu godam nav nopelnījusi, būvēt māju par +/– 50 miljoniem? Piedodiet, bet, kamēr Valsts drošības dienests (VDD) pārliecinoši nedemonstrēs skaidru virzību uz efektivitāti, Jaunā konservatīvā partija (JKP) neatbalstīs naudas šķērdēšanu savas funkcijas ļoti slikti pildošam dienestam.

Premjers Krišjānis Kariņš izteicās, ka "viņš nepieļaušot trīs specdienestu apvienošanu, ko gribot kāds koalīcijas partneris". To Kariņam nebūs grūti paveikt, jo JKP nekad to nav rosinājusi. Esam rosinājuši, kā tas ir redzams JKP programmā, izveidot spēcīgu Nacionālās drošības biroju, apvienojot Satversmes aizsardzības biroju (SAB), VDD un KNAB (kas nav drošības iestāde). Militārās izlūkošanas un drošības dienests, kas ir valsts drošības iestāde, kā atsevišķa iestāde nekam nav pievienojams.

Šāds modelis veiksmīgi darbojas Igaunijā (KAPO – Kaitsepolitsei) un parādījis sevi kā efektīvs valsts drošības organizācijas instruments, kas ļautu arī Latvijai ietaupīt un lietderīgi izmantot vairākus desmitus miljonu eiro.

Bet viens gan ir skaidrs – tieši Krišjānis Kariņš kā valdības vadītājs un kā cilvēks būs morāli atbildīgs par to reizi, kad, nedod Dievs, mums reāli būs vajadzīgs spēcīgs drošības dienests, bet būs tikai Mežvieta vadībā degradējies saldas dzīves mīļotāju klubiņš.

Un es personīgi sūtīšu pie Krišjāņa Kariņa kā morāli atbildīgā visus tos valsts apdalītos, kuri savas problēmas varētu risināt ar šiem bezjēdzīgi izšķērdētajiem +/– 50 miljoniem. Vēlreiz saku – nav lielāka valsts drošības apdraudējuma kā bezdarbībā un bezkontrolē izvirtis drošības dienests.

Bez radikālas iejaukšanās šādas ielaistas slimības izārstēt nav iespējams, bet sākumā ir jābūt vismaz drosmei noteikt diagnozi, nevis labprāt ļauties apkrāpties ar saldiem pielīšanas vārdiem.

Un iekšlietu ministra Sanda Ģirģena smieklīgie argumenti nav pat apspriešanas vērti. Dombura diskusijā viņa teiktais, ka SAB un VDD nedrīkst atrasties vienā ēkā, jo tur "notiek darbs ar aģentūru", atsauc atmiņā senu anekdotisku stāstu, kā jaunieceltais cietuma priekšnieks uz sapulču zāli sasauca visus cietuma slepenos aģentus... Katram iekšlietu darbiniekam zināma ābeces patiesība – slepenos aģentus neviens nekad uz savu darbavietu kolēģu un novērotāju apskatei neaicina!

Un visbeidzot – labāk, lai aunu baru vada lauva, nekā lauvu baru – auns.”

Atbildēt

paardomas

14.09.2020. 15:13

»

Viss pareizi

Šeit nav runa par meliem un solījumiem. Šeit ir runa par draudiem. Pirms runāt muļķības, vajag padomāt


Ko nu mels,levitam taču apsardze esot,turklāt,lielākajai daļai levits ir tikai parazīts.

Atbildēt

P.

14.09.2020. 14:38

Ehehē, beidzot arī mums latvju zemītē ir vismaz viens "sovereign man"!

Atbildēt

to Re,kā advokāts

14.09.2020. 14:34

Pareizi runā, tieši tā par kā valsts iestādes atrakstoties un atkratoties no neērtiem un arī ērtiem jautājumiem, un tā arī ir jādara. Un valsts liekēžiem vajadzētu tā iemācīties strādāt un dzīvot, lai tādi komentāri nebūtu, jo nav jau dūmu bez uguns.

Atbildēt

Re,kā advokāts

14.09.2020. 14:12

samācijis muldēt.Tāds melnu par baltu pataisīs.Mūsdienās daž labs domā,ka var runāt un rakstīt visu,kas iešaujas slimajā galvā.Piemēra pēc,nra.lv gandrīz katru dienu parādās tādi komentāri,kā šis-tas "smirdošais žīdu lops lewwits,kurš jāj savas padomnieces,bet bērnus vēl pagaidām nejāj".Kā jums patīk?Un šīpersona/rakstītājs/to raksta gandrīz vai katru dienu.Un nekas!rakstīs brīvi līdz kapa malai,jo "cenzūra ir aizliegta".Vai tiešām nav neviena likuma,kurš liegtu šādi izpausties un liktu samaksāt lielu soda naudu?Tas būtu vienīgais veids,kā likt aizvērties šādiem indivīdiem,jo valstij taču vajadzīga nauda.Un tādiem ansoniem arī būtu jāliek maksāt.Ja nemaksā vai nav naudas,lai iet cietumā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...