Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gints Vīns

10.03.2020. 02:20

Šis raksts patiesi ir tendenciozs, bet TENDENCE - ir ekonomisko un finansu Pasaules procesu nezināšana, neizpratne un šajā mazizglītotībā balstīta nepamatota sazvērestības teorija... Lato! - lūdzu pamācies vairāk kā strādā finansu industrija!!!

Atbildēt

nu kurš tad to nezin

27.02.2020. 13:31

»

Diemžēl

Latvijas analītiskajā žurnālistikā pamatā tiek apkalpota Vienotība, tādēļ līdz šim sakarīga žurnālisika bij tikai nra izpildījumā. Nekož īsti viņiem, tādēļ neskatoties uz nejaucībām, vēl turās reitingos


Diemžēl nra nesakarīgā trubasatkarīgā "žurnālistikas" parodija savā derdzīgi verdziskajā izpildījumā apkalpo tikai viena konkrēta hūtsmēsla īpašās vajadzības.

Atbildēt

nu tad

27.02.2020. 13:28

»

kaķa smiekli

Debilāks ģīmis sen nav redzēts


paskaties uz lapsas deģenerāta purnu

Atbildēt

jurisx

27.02.2020. 12:30

Galīgi debils paskats šim mērglim.

Atbildēt

Kam pieder valsts?

27.02.2020. 12:12

»

nevajag muldēt

visas, izņemot to vienu, ar kuru noslēdza līgumu, bija SAISTĪTAS ar Krieviju. Tā kā ļoti ticams, ka šo raxtu apmaksājuši mūsu austrumu kaimiņi


Ja būtu caurspīdīga atlase un reklāma, domāju, ka būtu interese lielāka. Turklat neviens neteica, ka Ctadeli vajag pārdot tieši tad, varēja vēl pāris gadus pagaidīt un pārdot ekonomiskā cikla pīķī. To, ka vajag tik ātri pārdot ar izdomāja un iestrādāja likumos alkatīgi pašmāju kampēji.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.02.2020. 11:17

Debilāks ģīmis sen nav redzēts.

Atbildēt

taisnība

27.02.2020. 10:39

»

Kasiņš

Varbūt vispirms iemācies puslīdz gramatiski pareizi rakstīt, analfabēt


kļūdu daudz, bet pēc būtības pareizi. Kā Lato izrunā krieviski? Tāpat "Lato" vai "Ļato"?

Atbildēt

SMScredits

27.02.2020. 10:38

Kur mans komentars ka vins ir pareksa bliedis?

Atbildēt

nevajag muldēt

27.02.2020. 10:21

»

fakts

Nosauc kaut vienu banku kas pieder Krievijai


visas, izņemot to vienu, ar kuru noslēdza līgumu, bija SAISTĪTAS ar Krieviju. Tā kā ļoti ticams, ka šo raxtu apmaksājuši mūsu austrumu kaimiņi.

Atbildēt

Diemžēl

27.02.2020. 09:34

»

Reāli

Nointervējiet tos PA valdes locekļus, kuri atteicās parakstīt šo pārdošanas līgumu un tika atlaisti . Tikai tad nāca nodevējs Loginovs., kurš bija gatavs parakstīt jebko


Latvijas analītiskajā žurnālistikā pamatā tiek apkalpota Vienotība, tādēļ līdz šim sakarīga žurnālisika bij tikai nra izpildījumā. Nekož īsti viņiem, tādēļ neskatoties uz nejaucībām, vēl turās reitingos.

Atbildēt

nevajag muldēt

27.02.2020. 09:20

Banka tika pārdota vienīgajam pretendentam, kas nebija saistīts ar Krieviju. Tātad viss bija pareizi. Visiem taču skaidrs, ka viss, kas banku sektorā saistīts sr Krieviju ir toxisks un agri vai vēlu ar lielu skandālu bamkrotē.

Atbildēt

ierēcu

27.02.2020. 06:48

Tātad 74,7 miljoni ir sviestmaize, bet par 20 miljoniem lielāka summa jau būtu superizdevīgs darījums.

Atbildēt

Nemiro malacis!

27.02.2020. 03:02

Šāds algas apmērs ierēdnim Latvijā ir absurds. Nēesam pat tuvu skandināvijas līmenim, bet algas lielākas nekā Somijas un Zviedrijas ierēdņiem. Rezūltātā vieni zaudējumi :(

Atbildēt

Рrihvаtizātоrus

27.02.2020. 02:22

- Fui, muļķis tāds, nu labi jau labi -
Pēc tam Niknais neaizmirsti krokodiliem izbarot.

Atbildēt

ES

26.02.2020. 22:20

Interesanti kad pārdevēji slepus devās uz Gruziju apmainīties laipnībām ar pircēju, šis arī bija līdzi. Laikam taču ņe, jo tad vēl nezināja, ka tie, kuriem būs jāparaksta pārdošanas dokuments, izrādīsies ne tik negodīgiun šis ieradās tikai pēc tam.

Atbildēt

asv to nepielaus

26.02.2020. 18:29

»

jokste

Šo vīru Kopā ar Straujumu par Citadeles pārdošanu-vajadzēja iesēdināt aiz restēm


nato atras reagesanas speki Adazos vardarbibu nepielaus.

Atbildēt

kā parasti

26.02.2020. 17:46

»

Mja

Interesanti ar ko viņš Lapsas klientiem tik ļoti traucē


lapsai atkal zvēŗīgi skauž.

Atbildēt

jokste

26.02.2020. 17:38

Šo vīru Kopā ar Straujumu par Citadeles pārdošanu-vajadzēja iesēdināt aiz restēm.

Atbildēt

Mja

26.02.2020. 17:11

Interesanti ar ko viņš Lapsas klientiem tik ļoti traucē.

Atbildēt

Nezinītis

26.02.2020. 16:51

Vēl tendenciozāk uzrakstīt laikam nevarēja. Galīgi "nevar nojaust", kurš rakstu pasūtījis.. Jo īpaši, ņemot vērā, pilnīgi bērnudārza līmenī, pieminētās, absolūti ar it kā raksta centrālo jautājumu nesaistītās tieslietas..

Atbildēt

jaajaa

26.02.2020. 16:39

»

Un,ko?

Laimes dotā tagad audzē taukus un nekas par to viņai nav un nebūs


...tas gan pareizi...demokrātija...bet domāts vairāk bija par tiem, kas saucas "politiķi", kam ir arī kāda ideja, kas gribēs strādāt, kaut ko mainīt utt...:)

Atbildēt

Un,ko?

26.02.2020. 16:18

Laimes dotā tagad audzē taukus un nekas par to viņai nav un nebūs.

Atbildēt

jaajaa

26.02.2020. 15:38

…:D...Nemiro nesaprot, ka pats arī jau ir iestājies tajā pašā rindā ?...tautas mīlēto "Citadeles" pārdevēju un OIK neatcēlēju rindā...visam savs laiks...:)

Atbildēt

Varbūt tomēr

26.02.2020. 15:16

Straujumai un "veiksmes" stāsta autoram būtu jāpiestāda krimināl apsūdzība?

Atbildēt

Reāli

26.02.2020. 15:07

Nointervējiet tos PA valdes locekļus, kuri atteicās parakstīt šo pārdošanas līgumu un tika atlaisti . Tikai tad nāca nodevējs Loginovs., kurš bija gatavs parakstīt jebko.

Atbildēt

Niknais

26.02.2020. 14:55

Ka tikai vēl nebūs jazaudē arī astoņi priekšzobi, spalviņa apkārt uzaudzēta gluži kupla

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...