Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ceļojošais ponijs

22.09.2020. 12:49

»

Atbilde

Ja ponijam kautkas nepatiik Adazos, vins var izveeleeties citu celu, bet Adaznieki pasi lems kaa braukt pa Adazu celiem


Lauķi, tas NAV Ādažu ceļš, bet starptautisks autoceļš A1. Tas, ka tu esi izlīdis no savas muhasranksas un nopircis kaktu ādažu kartupeļu lauka malā, nenozīmē, ka starptautisku ceļu jāreorganizē.

Atbildēt

Ceļojošais ponijs

22.09.2020. 07:25

»

atbilde

Un, ko tu tā cepies? Piķis var aizslīdēt gar degunu


Ļooooooti reti ir tā, ka gramatikas speciālisti ir apveltīti ar domāšanu.... redz, tev nepieleca mana komenta vēstījums.... turpini urķet degunu un labot komatus....

Atbildēt

viņiem

22.09.2020. 05:34

Viņiem jau no kānebūt " jādzīvo"...…..

Atbildēt

Suņu būdu īpašnieku vārdā,

21.09.2020. 17:49

aiz Baltezera virzienā uz Ainažiem vairākos punktos būtu jāpievieno ātruma ierobežojošās zīmes, šobrīd esošās 70km/h uz 30km/h, un jāizvieto papildu luksofori, neaizverot kreisos pagriezienus, jo īpaši pagriezienu Carnikavas/Ataru virzienā

Atbildēt

Kāda sabiedrība?

21.09.2020. 16:18

Cionistu ideoloģiskā koncepcija atzīst, ka nav sabiedrības kā tādas! Nav taču! Ir pūlis, kas seko negatīvām ziņām TV.

Atbildēt

moritz

21.09.2020. 16:16

Lai Mieriņa un Sprindžuks tagad kož pirkstos. Savlaik varēja likumīgi reketēt Burkānciemu attīstītājus: gribi ciematu, uztaisi nobrauktuves un ieskrējiena joslas. :)

Atbildēt

braucējs

21.09.2020. 15:59

Ja pareizi saprotu, plānots slēgt kreiso pagiezienu uz Carnikavu pie Gotikas un likt visiem griezties pie Korandes; Vai kāds ir padomājis kā spēs tikt uz Tallinas šosejas tie kas brauks no Carnikavas virzienā uz Tallinu; Jau tagad pie Korandes stāv gaidošo rinda, bet tagad satiksmes intensitāte tiks papildināta ar tiem, kas tur taisīs kreiso pagriezienu uz Carnikavu!!!

Atbildēt

Ādažu novada iedzīvotājs

21.09.2020. 13:20

Trešdien Carnikavas novada domes priekšsēdētāja un Ādažu novada priekšsēdētājs dosies pie VAS "Latvijas Valsts ceļi" mēģināt rast kādu visiem pieņemamu risinājumu.

Atbildēt

nekādu problēmu

21.09.2020. 12:40

Biedriem kolhozniekiem tā arī nav ticis skaidrs, ka A1 nav lauku ceļš, kur var būt bezgalīgs pieslēgumu un nobrauktuvju skaits ar savu celiņu traktoram, kombainam vai aituu baram. Nāksies visiem pielāgoties autostrādes prasībām, kuru Eiropa finanse kā autostrādi nevis lauku celiņu. Par pašu pagats naudu- nekādu problēmu savus ceļus taisīt savām vajadzībām

Atbildēt

č citādi pelnīt

21.09.2020. 10:33

neprot

Atbildēt

kā skauģi

21.09.2020. 10:32

'cilvēki'grib nopelnīt

Atbildēt

ceļojošais ponijs

21.09.2020. 08:49

»

skaties plašāk

vai ne, otrā virzienā (Belatezers-Salaspils) uz tās pašas šosejas jau nav neviens luksofors un gājēju pārejas, kādēļ tur drīkst


Jāāāā, tieši tā, es to pusi nepieminēju, bet tur jau arī ir tāds debilisms ar tiem četriem luksoforiem. Un tas vis ir dēļ, tā, ka visa nauda ir izzagta, tikai noasfaltējot to apvadceļu, bet pārvadiem un pieslēgumiem, naudas vairs nav... Toties, cik lepni izplešas tie suņu būdu ciemati, ap apvadceļu, tātad, eiropas nauda, daudz un dažādos veidos, nogultas suņu būdu ciematos, nevis paredzētajā infrastruktūras uzlabošanā..... Tajos suņubūdu ciemos nedzīvo vidusslānis, bet tur mitinās klerki, ierēdņi un citi silespurni.... Maksimas darbinieki nevar atļauties māju, maksimums, divīti pļaviniekos.

Atbildēt

Ādažu brašie artilēristi

21.09.2020. 07:38

Mēs šitos Latvijas Republikas ienaidniekus - nāsīs rāvējus un naudas kalpus katru rītu modināsim pl 04:00, un tā modināsim, ka pat Ķengaragā dzirdēs, viensētnieku bauri!!!

Atbildēt

Viena pagale nedeg

21.09.2020. 07:32

»

Ceļojošais ponijs

Oooooo, te nu ir aizgājis galīgi ciet visiem, bet visvairāk spridzina, iedzīvotàju iniciatīvas grupa. Vienkāršā valodā sakot, viņi ierosina pārvērts starptautisku šoseju, par Ādažu ciema ielu.... nu viņi ir debīli????? Uz šosejas samazināt ātrumu lìdz 50mit km/h, uzlikt luksoforus un sazīmēt gājēju ...


Šī situācija lieliski ilustrē kādā līmenī mums ir plānošanas process !
"Burkānu laukus" taču nevar transformēt neparedzot atbilstošu infrastruktūru, taču dzīvē notiek klasiskā "dekīša staipīšana" visos resursu sagādes etapos !
Itkā jau būtu jābūt pāsaprotamam, ka galvenās valsts maģistrāles nevar plānot un realizēt bez nopietnas attīstības prespektīves, bet dzīvē kā redzams notiek pretēji, kā piemēram Saulkrastos vispirms uztaisa paplatu ceļu un tad nevis turpina palielināt tā caurlaidību, bet gan tieši pretēji sazīmē strīpas lai to samazinātu !

Atbildēt

Manuprāt

21.09.2020. 07:07

krāsas un stabiņu tirgotāju lobijs savienojumā ar naudas intensīvu "apgūšanu"!

Atbildēt

Ceļojošais ponijs

21.09.2020. 07:07

Oooooo, te nu ir aizgājis galīgi ciet visiem, bet visvairāk spridzina, iedzīvotàju iniciatīvas grupa. Vienkāršā valodā sakot, viņi ierosina pārvērts starptautisku šoseju, par Ādažu ciema ielu.... nu viņi ir debīli????? Uz šosejas samazināt ātrumu lìdz 50mit km/h, uzlikt luksoforus un sazīmēt gājēju pārejas..... un tas vis ir dēļ tā, ka Ādažu pašvaldība ir iztirgojusi mudakiem kolhoza kartupeļu laukus, tranformējusi tos par abūves gabaliem un neviens nav padomajis, ka tie pajolini izbrauks uz šosejas, no tiem kartupeļu laukiem. Tagad lai pašvaldība būve dublierceļu, paraleli šusejai, lai no ādažu viadukta līdz tai orklai, kartupeļu lauku iemītnieki var tikt lidz savām suņubudām.... nevis apturēt satiksmi uz starptatiskas autošosejas.... starp citu, tur jau vienu gabalu ir tas dublierceļš, atliek vien to paturpināt līdz orklai...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....