Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ceļojošais ponijs

22.09.2020. 12:49

»

Atbilde

Ja ponijam kautkas nepatiik Adazos, vins var izveeleeties citu celu, bet Adaznieki pasi lems kaa braukt pa Adazu celiem


Lauķi, tas NAV Ādažu ceļš, bet starptautisks autoceļš A1. Tas, ka tu esi izlīdis no savas muhasranksas un nopircis kaktu ādažu kartupeļu lauka malā, nenozīmē, ka starptautisku ceļu jāreorganizē.

Atbildēt

Ceļojošais ponijs

22.09.2020. 07:25

»

atbilde

Un, ko tu tā cepies? Piķis var aizslīdēt gar degunu


Ļooooooti reti ir tā, ka gramatikas speciālisti ir apveltīti ar domāšanu.... redz, tev nepieleca mana komenta vēstījums.... turpini urķet degunu un labot komatus....

Atbildēt

viņiem

22.09.2020. 05:34

Viņiem jau no kānebūt " jādzīvo"...…..

Atbildēt

Suņu būdu īpašnieku vārdā,

21.09.2020. 17:49

aiz Baltezera virzienā uz Ainažiem vairākos punktos būtu jāpievieno ātruma ierobežojošās zīmes, šobrīd esošās 70km/h uz 30km/h, un jāizvieto papildu luksofori, neaizverot kreisos pagriezienus, jo īpaši pagriezienu Carnikavas/Ataru virzienā

Atbildēt

Kāda sabiedrība?

21.09.2020. 16:18

Cionistu ideoloģiskā koncepcija atzīst, ka nav sabiedrības kā tādas! Nav taču! Ir pūlis, kas seko negatīvām ziņām TV.

Atbildēt

moritz

21.09.2020. 16:16

Lai Mieriņa un Sprindžuks tagad kož pirkstos. Savlaik varēja likumīgi reketēt Burkānciemu attīstītājus: gribi ciematu, uztaisi nobrauktuves un ieskrējiena joslas. :)

Atbildēt

braucējs

21.09.2020. 15:59

Ja pareizi saprotu, plānots slēgt kreiso pagiezienu uz Carnikavu pie Gotikas un likt visiem griezties pie Korandes; Vai kāds ir padomājis kā spēs tikt uz Tallinas šosejas tie kas brauks no Carnikavas virzienā uz Tallinu; Jau tagad pie Korandes stāv gaidošo rinda, bet tagad satiksmes intensitāte tiks papildināta ar tiem, kas tur taisīs kreiso pagriezienu uz Carnikavu!!!

Atbildēt

Ādažu novada iedzīvotājs

21.09.2020. 13:20

Trešdien Carnikavas novada domes priekšsēdētāja un Ādažu novada priekšsēdētājs dosies pie VAS "Latvijas Valsts ceļi" mēģināt rast kādu visiem pieņemamu risinājumu.

Atbildēt

nekādu problēmu

21.09.2020. 12:40

Biedriem kolhozniekiem tā arī nav ticis skaidrs, ka A1 nav lauku ceļš, kur var būt bezgalīgs pieslēgumu un nobrauktuvju skaits ar savu celiņu traktoram, kombainam vai aituu baram. Nāksies visiem pielāgoties autostrādes prasībām, kuru Eiropa finanse kā autostrādi nevis lauku celiņu. Par pašu pagats naudu- nekādu problēmu savus ceļus taisīt savām vajadzībām

Atbildēt

č citādi pelnīt

21.09.2020. 10:33

neprot

Atbildēt

kā skauģi

21.09.2020. 10:32

'cilvēki'grib nopelnīt

Atbildēt

ceļojošais ponijs

21.09.2020. 08:49

»

skaties plašāk

vai ne, otrā virzienā (Belatezers-Salaspils) uz tās pašas šosejas jau nav neviens luksofors un gājēju pārejas, kādēļ tur drīkst


Jāāāā, tieši tā, es to pusi nepieminēju, bet tur jau arī ir tāds debilisms ar tiem četriem luksoforiem. Un tas vis ir dēļ, tā, ka visa nauda ir izzagta, tikai noasfaltējot to apvadceļu, bet pārvadiem un pieslēgumiem, naudas vairs nav... Toties, cik lepni izplešas tie suņu būdu ciemati, ap apvadceļu, tātad, eiropas nauda, daudz un dažādos veidos, nogultas suņu būdu ciematos, nevis paredzētajā infrastruktūras uzlabošanā..... Tajos suņubūdu ciemos nedzīvo vidusslānis, bet tur mitinās klerki, ierēdņi un citi silespurni.... Maksimas darbinieki nevar atļauties māju, maksimums, divīti pļaviniekos.

Atbildēt

Ādažu brašie artilēristi

21.09.2020. 07:38

Mēs šitos Latvijas Republikas ienaidniekus - nāsīs rāvējus un naudas kalpus katru rītu modināsim pl 04:00, un tā modināsim, ka pat Ķengaragā dzirdēs, viensētnieku bauri!!!

Atbildēt

Viena pagale nedeg

21.09.2020. 07:32

»

Ceļojošais ponijs

Oooooo, te nu ir aizgājis galīgi ciet visiem, bet visvairāk spridzina, iedzīvotàju iniciatīvas grupa. Vienkāršā valodā sakot, viņi ierosina pārvērts starptautisku šoseju, par Ādažu ciema ielu.... nu viņi ir debīli????? Uz šosejas samazināt ātrumu lìdz 50mit km/h, uzlikt luksoforus un sazīmēt gājēju ...


Šī situācija lieliski ilustrē kādā līmenī mums ir plānošanas process !
"Burkānu laukus" taču nevar transformēt neparedzot atbilstošu infrastruktūru, taču dzīvē notiek klasiskā "dekīša staipīšana" visos resursu sagādes etapos !
Itkā jau būtu jābūt pāsaprotamam, ka galvenās valsts maģistrāles nevar plānot un realizēt bez nopietnas attīstības prespektīves, bet dzīvē kā redzams notiek pretēji, kā piemēram Saulkrastos vispirms uztaisa paplatu ceļu un tad nevis turpina palielināt tā caurlaidību, bet gan tieši pretēji sazīmē strīpas lai to samazinātu !

Atbildēt

Manuprāt

21.09.2020. 07:07

krāsas un stabiņu tirgotāju lobijs savienojumā ar naudas intensīvu "apgūšanu"!

Atbildēt

Ceļojošais ponijs

21.09.2020. 07:07

Oooooo, te nu ir aizgājis galīgi ciet visiem, bet visvairāk spridzina, iedzīvotàju iniciatīvas grupa. Vienkāršā valodā sakot, viņi ierosina pārvērts starptautisku šoseju, par Ādažu ciema ielu.... nu viņi ir debīli????? Uz šosejas samazināt ātrumu lìdz 50mit km/h, uzlikt luksoforus un sazīmēt gājēju pārejas..... un tas vis ir dēļ tā, ka Ādažu pašvaldība ir iztirgojusi mudakiem kolhoza kartupeļu laukus, tranformējusi tos par abūves gabaliem un neviens nav padomajis, ka tie pajolini izbrauks uz šosejas, no tiem kartupeļu laukiem. Tagad lai pašvaldība būve dublierceļu, paraleli šusejai, lai no ādažu viadukta līdz tai orklai, kartupeļu lauku iemītnieki var tikt lidz savām suņubudām.... nevis apturēt satiksmi uz starptatiskas autošosejas.... starp citu, tur jau vienu gabalu ir tas dublierceļš, atliek vien to paturpināt līdz orklai...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...