Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Valsts hibrīdapvērsums

Arturs Priedītis
22.03.2016.
Komentāri (64)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haralds

13.04.2016. 12:19

hibridizācija vai šibridizācija, bet naivi cerēt, ka Latvijā "GES†APO" likumu no tiesas piemēros par noziegumiem pret valsti, nevis, lai vēl vairāk nahrenizētu дерьмоkrā†iju.
http://www.fotoblog.lv/rep/8389655/?cid=1284
http://www.fotoblog.lv/rep/8389684/?cid=1181
http://www.fotoblog.lv/rep/8389685/?cid=1181

Atbildēt

U.U.

30.03.2016. 11:36

30.martā par valsts apvērsumu NRA.lv izsakās Jānis Ādamsons. Protams, publikācija PIETIEK tiek noklusēta.

Atbildēt

Draudziņš Kārlis

26.03.2016. 21:12

Autoram taisnība - latvieši noklusē apvērsumu. Kāpēc latvieši ir tik dumji? Kurš atbildēs patiesību?

Atbildēt

haralds

26.03.2016. 18:29

elementāri, Nikolsõn - likumus pagasta skrīveri kā zakons raksta tā, lai tie izklausītos labi un taisnīgi "для всех времён и всех народов" bet visus likumus var visādi interpretēt un piemērot.
un pieredze liecina, ka neviens likums darbībā neizrādās vienkāršajiem darbaļaudīm par labu.
skat. personāžu, kurš šobrīd šefo par valsts drošību - par†iju apvienība "Vieno†ība" Saeimas ārkārtas vēlēšanās dabūs MaXXXimums 3.8% un - ko dara cie†umnieki, kad ko būvē? pareizi - "из-за ненависти ко всему роду человеческому" iemūrē sienā olu, radiātõra trubas vietā iemūrē sienā lomiku un / vai ļepezdrisko instalāciju velkot "aizmirst" ievilkt ienākošo vadu.

Atbildēt

Pupa

26.03.2016. 10:41

Rakstā daudzām lietām var piekrist, ja autors nenolaistos līdz apsaukāšanās līmenim.
kas attiecas uz komentāriem - te nu var redzēt sabiedrības spoguli un diskusijas kultūru.
Jebkurš, kas atļaujas iebilst kaut ko propagandas lavīnai, uzreiz tiek nosaukts par Kremļa kalpu.
Šis instruments ir galvenais demokrātijas norakšanai.

Atbildēt

Pupa

26.03.2016. 10:35

»

Yes

"...tikai viens deputāts – Jūlija Stepaņenko – balsoja pret likumprojektu


Lai Dievs dod katram latvietim zināt tik labi savu dzimto valodu, kā zin šī deputāte.
Ilgstoši vērojot, uzskatu par vienu no sirdsapziņas deputātiem Saeimā.

Atbildēt

Simsons

25.03.2016. 12:40

Es zinu kāpēc latvieši neciena un noklusē Artūru. Tāpēc, ka viņš latviešiem ir uzrakstījis pirmo grāmatu par Latvijas kultūras vēsturi. Latvieši neprot to cienīt. Tas viņos izraisa mežonīgu naidu pret gaišu latvieti. Lopi ir lopi vienmēŗ!

Atbildēt

Yes

25.03.2016. 12:31

"...tikai viens deputāts – Jūlija Stepaņenko – balsoja pret likumprojektu."
=========
Stepaņenko (Saskaņa) ir pietiekami gudra, labi prot latviski, viņa skaidri redz savu mērķi - iekļūt Briselē, - kad pienāks laiks nomainīt Tatjanu Ždanok. Jo to vietu nevar atstāt tukšu.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

24.03.2016. 19:20

Latvijas Tauta!
Valsts Prezidents vēl ārstējas. Ir jauna Valdība! Ko dara valdība?
Atskaite par izlietoto 2015.gada budžetu nav, ignorēta Satversmes 66.pants.
Kredīti tiek ņemti ignorējot Satversmes 68.pantu. Cik lies ir ārejais parāds?
Tik celti nodokļi, pieņemti likumi, kas ir pretrunā ar Satversmi utt... Ko darīt mums?
Deputāti deva sekojošu zvērastu: „ Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."
Kurš no Deputātiem pildīt savu doto zvērastu?
Tagad, kad Saeima gatavojas trešajā lasījumā pieņemt likumu par to, lai jau šogad maija mēnesī visi ārzemnieki varētu brīvi pirkt zemi Latvijā.
Tas nozīmē Latvijas valsts likvidāciju!
Mums Latvijā ir pieredze, kad zeme piederēja 700 gadus vācu baroniem.
Kam piedre zeme – tam pieder vara! Vai vergosim tālāk?
Piespiest Deputātiem pildīt savu doto zvērastu var tikai atsaucot Saeimu!
Ko mēs iesakam darīt tālāk?
1. Atsaukt Saeimu.
2. Ievēlēt „Tautas Saeimu“ , kuras sarakstu satādīsim mēs paši un tajā nebūs neviena esošā ne bijušā deputāta.
3. Lai sakārtotu naudas lietas, vispiems ir jāsaņem atskaite no Valdības un Saeimai pakļautām iestādēm, kas ir autonomas un neatkarīgas, piemēram Latvijas Banka.
4. Atbilstoši Satversmei, atjaunot Latvijas Valsts iekārtu un tās institūcijas pamatojoties uz 516 pagastiem, 19 aprinķiem, 9 ministrijām un 7 sabiedriskām organizācijām. Likvidēt LPSR iestāžu paliekas.
5. Atbilstoši Civillikumam, paģērēt zaudējumus no Saeimas un Valdības, kas rasdušies 25. gadu garumā. Piemēram, Bankas Baltijas bankrots, kuru radīja Latvijas Banka un Finanšu ministrija, Krājbankas bankrots, kuru radīja FKTK kopā ar Valdību.
Bez maksas var parakstīties portālā www.latvija.lv ar ID karti vai caur Internetbanku.
Lēti var parakstīties Rīgas izpildirekcijas iedzīvotāju dzīvesvietas reģistrācijas nodaļās, samaksājot 1,43 eiro. Līdzi jābūt pasei. Izmantojat šīs iespējas!
Nebūsim vienaldzīgi! Parakstīsimies par Saeimas atsaukšanu! Aicinam visus, kas nav apmierināti ar Latvijā notiekušo, stāties mūsu biedrībā un darboties savās nodaļās veidojot iniciatīvu grupas uz vietas!
Ja ir problēmas ar paraksta apstiprināšanu, lūdzu mūs informēt rakstost uz adresi: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes nov,. LV-2167 e-pasts: [email protected]
Zvanīt uz tālruņiem: 29119996; 26347783;
Rīgā, 2015.gada 25.martā . VLT Valde.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

24.03.2016. 17:49

Apvērsums ir Valstī ir kad nedarbojas Pamatlikums. Latvijā Pamatlikumu sauc par Satversmi!

Vai Satversme tiek ievērota? Pajautājiet deputātiem, kas deva šādu zvērastu:

Saeimas Deputāti deva sekojošu zvērastu: „ Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."

Kā saukt šādus deputātus?

Atbildēt

Lops Žulis

24.03.2016. 14:57

»

Artis

Vai Priedītis būtu atlaists no darba 'baltijas krievu institūtā"? Un tagad ir pārdevies kaimiņzemes aģentiem?kad mainīsi uzvārdu uz "sosoņkinu"? Tas labāk pistāvētu


Latviešu lopam Žulim jauns niks, kā jau latviešu vēmeklim pienākās mainīt savu vēmienu no jaunas bļodas. Nožēlojamie latviešu mēsli!

Atbildēt

Artis

24.03.2016. 13:12

»

Eduards Lunis

---Tā nu ir,Priedīša kungs...


kad jūs izlaida no Aptiekas ielas?

Atbildēt

Artis

24.03.2016. 13:07

»

DENISS

No Stikla kalna: "Ģeopolitiskā situācija...


Ko nu muldi! Vai no kremļa naudu saņem?

Atbildēt

Artis

24.03.2016. 13:02

Vai Priedītis būtu atlaists no darba 'baltijas krievu institūtā"? Un tagad ir pārdevies kaimiņzemes aģentiem?kad mainīsi uzvārdu uz "sosoņkinu"? Tas labāk pistāvētu...

Atbildēt

Svetlana Soma

24.03.2016. 10:37

Profesoram atkal ir taisnība par latviešu zemo līmeni. Es paguglēju un redzēju, ka par valsts apvērsumu latviešu avīzes klusē un tikai šeit ir raksts. Tas liecina, ka latviešiem nemaz neinteresē, ko ar viņiem dara valdība.

Atbildēt

virtualais 15 maijs,jeb latvijas perestroika

23.03.2016. 23:27

macieties no gorbacova ,ka valsti likvidet 6 gadu laika,nevis agonejiet 25 gadus.

Atbildēt

no malas

23.03.2016. 20:41

»

Līventāls

Tagad tas ir populāri. Piesegties ar nedrošību, apdraudējumiem un dažādiem tematiskiem saukļiem - pirkt ložmetējus, armijas zābakus, dažādas iekārtas, bīdīt likumprojektus, utt. Rezultātā sanāk tā, ka arvien lielāka vara nonāk armijas un drošībnieku pārziņā. Un galu galā - konkrētu cilvēku rokās (ko...


drusku?
1984.vairs neklauvē pie durvīm. tas jau ienāk. arī ar plānotu aizliegumu aizsegt seju. ja tauta sāks spirināties, gan atradīsies vēl daži teroristi kā vakar briselē, kāds skaļi noaurosies klasisko "krievi nāk!" un debīlie ierēdņi un viņiem pielīdzināmie skaistā, vienotā solī saies aplokā.

Atbildēt

23.03.2016. 20:26

»

Nepazīstu L.L. personīgi - nekad neesam tikušies, bet ši bode vienmēr ir atvērta 24 h izklaidei - jaukam un ne tik jaukam diskusijām, kur tevi nebano, nedzēš, ar balsojumiem nemanipulē. Un to sauc par brīvu viedokļa paušanu...


HIHIIHIHI, stulbeni, tā turpini, aptaurētais muļķi!neviens tev nevar aizliegt izmantot cita niku. HIHIHIHI Droši vien, ka debīlais mārstrihts srancijs.

Atbildēt

23.03.2016. 19:30

»

šņore

A tu turpini vien sēdēt uz savas parašas un slavēt, slavēt un vēlreiz slavēt šo pa lēto pērkamās pseido "žurnālistes" lapsas totāli piedirsto mēslubedri visās tās perversajās izpausmēs..Turpini laizīt savu saimnieku ānusus, šizas mūdzi


Nepazīstu L.L. personīgi - nekad neesam tikušies, bet ši bode vienmēr ir atvērta 24 h izklaidei - jaukam un ne tik jaukam diskusijām, kur tevi nebano, nedzēš, ar balsojumiem nemanipulē. Un to sauc par brīvu viedokļa paušanu.

Komentēšana internetā pēc būtības ir izklaide.Bet PIETIEK tas ir bizness, kas nodrosina ar reklāmlaukumiem titāniskas konkurences apstākļos, tostarp DP mobinga apstakļos, iespeju izklaideties. Lai viņiem veicas!

Bet siers peļu slazdā nav par velti.To gan der atcerēties, jo arī izklaides viedokļiem ir sava vērtība, par ko maksā labu naudu!

Atbildēt

23.03.2016. 19:22

»

Žulis

Raksts visai interesants. Tomēr diskutabls ir jautājums par pašu apvērsumu. Manuprāt, nekāds apvērsums nenotiek, jo nekādas demokrātijas Latvijā jau nemaz nav bijis. Pārkrāsotais padomju režīms, pakāpeniski pārejot no viena darbības posma pie nākošā, vienkārši kapitalisma apstākļos mērķtiecīgi nostiprina...


Gluži manas domas! Bet mērķis ir visas pasaules pilsoņu čipsēšana ar totālu kontroli. Tie, kam nauda Šveices bankās, tāpat tiek kontrolēti un nebrauc ar 2 auto vienlaicīgi, ēd kūku Puzes ūdenstilpnes krastā, veic rīta vingrošanu un domā, ka strādāt ar lielāku atdevi. Kriminālapsūdzības tādiem, kam konti Šveicas bankās, domātas kā veicinošs faktors mobilitātei. Visi nespēj strādāt tikai sev un tikai ar smadzenēm un savā labā, nevis citu. Tā tikai biznesa rokasgrāmatas muļķiem māca, ka lai nopelnītu labu profītu, tev sabiedrībai kaut kas ir jādod. Jo vairāk dosi, jo vairāk saņemsi. Tas neattiecas uz gudrajiem pasaules globalizācijā un čipsēšanas plānā, kad norēķināsies tikai ar maksājumu kartēm. Bet pielaide ieskaitījumiem maksājumu kartēs būs tikai „derīgajiem”.

Atbildēt

šņore

23.03.2016. 19:21

»

Piektā kolona ir A.Priedītis un Deniss - tas pats A.P.. un tamlīdzīgi Kremļa salašņas Latvijā. Kā SC, Urbanovičs, Ušakovs un Zariņš, Ameriks – visa okupantu orda – Gods kalpot Latvijai un Gods kalpot dzimtenei (Rõģinai, SSSR), ko valsts atsaka reģistrēt, pamatojoties uz DP ziņojumiem...


A tu turpini vien sēdēt uz savas parašas un slavēt, slavēt un vēlreiz slavēt šo pa lēto pērkamās pseido "žurnālistes" lapsas totāli piedirsto mēslubedri visās tās perversajās izpausmēs..Turpini laizīt savu saimnieku ānusus, šizas mūdzi!

Atbildēt

23.03.2016. 19:18

»

Ļoti labi noraksturots drāmas galvenais varonis - vidējais cilvēks, kas piemērojas visiem apstākļiem, tāds, kam nav savu domu. Tāds var nonākt visos iespējamos apstākļos pats


HIHIHIHI, stulbeni, tā ari turpini, aptaurētais muļķi!neviens tev nevar aizliegt izmantot cita niku.HIHIHIHI Droši vien, ka debīlais mārstrihts srancijs. ej tak beidzot ārstēties. pie galvasdaktera vai vismaz pie veterināra..un beidz vienreiz murgot, tu smagi slimiņais plānprātiņ!..turi muti, vārguli srancij!

Atbildēt

Zigurds J.

23.03.2016. 19:15

Autors pareizi saka "Toties ir iespējams prognozēt latviešu attieksmi pret apvērsumu. Šajā attieksmē noteikti dominēs trīs elementi – noliegums, vienaldzība un ļauns prieks." Tā jau notiek. Latvieši nav labi cilvēki. Ja būtu labi, tad viņiem nebūtu vissliktākā valsts Eiropā. Ar nelabiem cilvēkiem nekaunīgi politiķi var darīt ko grib, jo nelabi cilvēkiem var būt vienīgi nelabi politiķi. Latviešu dzīve kā elle ir tapusi tagad.

Atbildēt

šņore

23.03.2016. 19:14

»

šņore

Deniss, Pilsonis un citi ir pats A.Priedītis. Zināšanai. Arī tas, kas murgo it kā kā žulis utt.Pats it ka provocā, pats atbild un lamājas. Nav saprotams, kāpēc to dara


HIHIHIHI, stulbeni, tā ari turpini, aptaurētais muļķi!neviens tev nevar aizliegt izmantot cita niku..Ārprātīgā neatlaidībā tā turpini kariķēt savu marasmu, debīlā dibenbučotāja! Zināšanai. Arī tā, kas murgo it kā kā žulis utt.Pati it ka provocā, pati atbild un lamājas. Nav saprotams, kāpēc to dara..Turi muti vārgule šņore un dibenbučotāja stulbene kas vienmēr un visur šņorējas klāt!

Atbildēt

Govs

23.03.2016. 16:38

Āboltiņa: Pēc notikumiem Briselē viens no galvenajiem uzdevumiem ir austrumu robežas stiprināšana. Tas no šodienas latvijas avīzes. Pēc mēneša šo idioti vairs nevarēs saukt par idioti.Labi, ka latviešu tauta šo idioti neievēlēja Saeimā. Idiote ir arī neizmērama neliete un iekļuva ar mahinācijas palīdzību Saeimā. Ir gan labi kadri mums-idioti un nelieši!!!!!

Atbildēt

Žulis

23.03.2016. 14:22

Raksts visai interesants. Tomēr diskutabls ir jautājums par pašu apvērsumu. Manuprāt, nekāds apvērsums nenotiek, jo nekādas demokrātijas Latvijā jau nemaz nav bijis. Pārkrāsotais padomju režīms, pakāpeniski pārejot no viena darbības posma pie nākošā, vienkārši kapitalisma apstākļos mērķtiecīgi nostiprina savas varas pozīcijas. Pirmais darbības posms bija varas pēctecības saglabāšana pēc PSRS demontāžas. Otrais posms bija varas nostiprināšana ar ekonomiskiem līdzekļiem (prihvatizācija, sagrābto vērtību laišana apgrozībā un kapitāla vairošana) Tagad, kad šī pārkrāsotā padomju kliķe savās rokās ir ieguvusi ekonomisko varu un šai varai paklausīgu un pakalpīgu valsts aparātu, ir tikai likumsakarīgi, ka iegūtās varas aizsardzība tiek nodrošināta arī juridiski. Kad tas būs izdarīts, padomju varas totalitārisms pie mums būs atgriezies visā tā krāšņumā. Atliks tikai celt jaunus cietumus politieslodzītajiem.

Atbildēt

šņore

23.03.2016. 14:02

»

Pilsonis

Jums viss ir kārtībā


Deniss, Pilsonis un citi ir pats A.Priedītis. Zināšanai. Arī tas, kas murgo it kā kā žulis utt.Pats it ka provocā, pats atbild un lamājas. Nav saprotams, kāpēc to dara.

Atbildēt

zaks

23.03.2016. 11:46

»

CENZĒTS

ej tak beidzot ārstēties. pie galvasdaktera vai vismaz pie veterināra


Tipiska siles suķa reakcija.Mūsu valstī arī dakteri uzskata ka reņģēdāju vēlēšanas ārstēt savas kaites ir garīgās saslimšanas pazīme.Tas ļoti uzskatami vakar bija aprakstits Tvnetā.Valdošie par savu uzdevumu uzskata šādas garīgi vājas masas turēt tālāk no budžeta līdzēkļu šķērdēšanas.Toties acimredzamo korupcijas paraugu,zaļo- zemnieku savienību, propone kā demokrātijas paraugu. Līdzīgi,demagoģi-ski,lielā vienprātībā tiek pasniegti absurdie,reakcionārie,cilv-ēk tiesības apdraudošie likumu grozijumi.

Atbildēt

Žulis-Žurka

23.03.2016. 11:29

Es atkal esmu spiests atvainoties Priedīšam par sava brāļa Žuļa-Feļa-Edga-Smakas-Dabas bērna-Cenzēts vājprātīgo vemšanu. Viņš ir latvietis un nevar nebūt lops pie visiem rakstiem. Kaut kāds jauns idiots ir mans brālis. Lūdzu, piedotiet šī portāla lielākajam pietaisītājam ar sūdiem.

Atbildēt

23.03.2016. 11:12

»

hm

Es gan nedomāju, ka latvieša, krieva, žīda rīcība stipri atšķirsies ārēju apstākļu ietekmē. Būs radītas iespējas...


Ļoti labi noraksturots drāmas galvenais varonis - vidējais cilvēks, kas piemērojas visiem apstākļiem, tāds, kam nav savu domu. Tāds var nonākt visos iespējamos apstākļos pats.

Grūti izprast, vai šodien esam drāmā, komēdijā, vai traģēdijā.

Atbildēt

DENISS

23.03.2016. 11:11

No Stikla kalna: "Ģeopolitiskā situācija
Var smieties par latviešu valdošās kliķes bubināšanu par „ģeopolitisko situāciju”. Taču faktiski ģeopolitiskie apstākļi ļoti būtiski atsaucās uz latviešu dzīvi. Turklāt visos segmentos. Ekonomiskajā segmentā, zinātnes segmentā, izglītības segmentā. Latviešu dzīve padomju ģeopolitiskajos apstākļos bija pavisam cita nekā dzīve amerikāņu ģeopolitiskajos apstākļos pēcpadomju periodā. Vispirms ir jāņem vērā, ka diametrāli atšķiras latviešu cilvēciskais un latviešu kultūras statuss. Padomju laikā latviešus uzskatīja par augsti attīstītu tautu. Latviešus droši salīdzināja ar Rietumeiropas augsti attīstītajām tautām. Latviešu kultūra tika propagandēta kā paraugs citām tautām Padomju Savienībā. PSRS iedzīvotāji LPSR dēvēja par Rietumu civilizācijas teritoriju padomju valstī. Turpretī amerikāņu ģeopolitiskajos apstākļos latvieši ir kļuvuši par Eiropas visatpalikušāko tautu, kuras morālā stāja, saimnieciskā darbība nevar būt paraugs citiem. Bijušās PSRS tautas uz latviešiem tagad lūkojās ar dziļu nepatiku, aktīvi izmantojot iespēju atgādināt par latviešu noziegumiem Pilsoņu kara laikā, VDK struktūrās, latviešu militārpersonu nodevību pirms II Pasaules kara, latviešu līdzdalību ebreju iznīcināšanā, civilo iedzīvotāju iznīcināšanā Baltkrievijā. Ārprātīga atšķirība ir zinātnē un izglītībā. Visai pasaulei ir zināms par padomju zinātnes un izglītības izcilo līmeni. Amerikāņu ģeopolitiskajos apstākļos latviešu zinātniskā darbība un izglītība ir atrauta no Krievijas izcili attīstītās zinātnes un izglītības. Tas ļoti negatīvi atsaucās uz šodienas zinātnisko līmeni un izglītības līmeni Latvijā. Padomju periodā „Maskava” konsekventi sekoja, lai LPSR ieturētu kopējo augsto zinātnisko un izglītības līmeni. Amerikāņi neseko latviešu darbībai minētajos segmentos. Latvieši ir atstāti savvaļā, un tāpēc katrs mauj kā prot, neprotot pat terminus pareizi lietot."

Atbildēt

23.03.2016. 11:06

»

Arturs Priedītis

"Delfi" šodien jau ir sākusi savu melno darbu: "Iveta Buiķe: Kāpēc Latvijai ir nepieciešams mainīt sešus Krimināllikuma pantus...


Piektā kolona ir A.Priedītis un Deniss - tas pats A.P.. un tamlīdzīgi Kremļa salašņas Latvijā. Kā SC, Urbanovičs, Ušakovs un Zariņš, Ameriks – visa okupantu orda – Gods kalpot Latvijai un Gods kalpot dzimtenei (Rõģinai, SSSR), ko valsts atsaka reģistrēt, pamatojoties uz DP ziņojumiem.

Putins izdarīja kļūdu - nespēja intelektuāli pretoties ES, NATO, ASV intelektuālajai agresijai ar naudu, patērētāja labklājību, praidismu un fiziski ieņēma Krimu, pārkāpjot starptautiskās vienošanās.

Krievijas krieviem tagad par to jāmaksā. Putinam jāatdod Krima Ukrainai, bet A.Priedītis jāieliek Centrālcietumā par mēģinājumu gāzt pastāvošo iekārtu, jāsalauž rokas aizturot, par publisku kūdīšanu uz iekārtas nomaiņu. A.Priedītis jau ir atrasts, pantu piemeklēsim.

Atbildēt

Viedais

23.03.2016. 05:22

Priedītis raksta gana jēdzīgi, taču diemžēl ļoti nogurdinoši. Tāpēc pēc otrās rindkopas ik rakstā pie zinātniskām aprindām nepiederoša cilvēka interese vienkārši noplok... Ceru autors to uztvers kā pozitīvu kritiku.

Atbildēt

Nemelo

23.03.2016. 02:15

»

A.K.

Ļoti labs raksts. Paldies autoram


Nekā laba rakstā nav, tā muldēt prot jebkurā virtuvē vai pie šņabja glāzes, visi un vienmēr, visā pasaulē lād valdības.
Labāk organizē un organizējies, ja tu tāds gudrais kopā ar Artūru, ko un kā darīt, lai tā nebūtu.

Atbildēt

Nejauc kārtis

23.03.2016. 02:11

»

Viktors Sausnis

Te ir pareizi viss pateikts, kamēr varēs taisīt rebes, tikmēr latvieši nekustēsies, jo viņiem galvenais ir kādu apšmaukt. Apvērsums, dumpis, hunta latviešiem neko neizsaka, ja var zogot pelnīt


Nekurini nacionālo naidu, ja tu neesi "trollis". Troļļiem piedodami, viņi par to saņem maksu vai ideoloģiski sakropļoti, bet citādi nepiesauc tautību, etnisko piederību. Kas to dara, tas ir valsts un tautas piesmējējs, naida kurinātājs. Sabiedrībā, ja var nesodīti, visi zog. Saskaņa sēž Saeimā, saņem algu un balso par krimināliem likumiem - tātad arī zog algu un tur ir "daudzu tautību bērni', tāpat kā citās partijās.

Atbildēt

Gotfrīds

23.03.2016. 01:09

Mums esot bijusi demokrātija ? Kompartijas noziedznieku un čekas radīta ilūzija, nekas vairāk. Vai tas, ka savulaik iepludinātie ienaidnieki stukačojas ar kremli, bet otrie ar ... grūti pat noformulēt, jo amerikas tauta ar to nav saistīta, tāpat kā nav saistīta ar Kenedija slepkavām, bet spiesti joprojām tiem pakļauties.
Atšķetinot šodienas nelaimju cēloņus, atklāsies patiesie Kenedija slepkavības pasūtītāji.

Atbildēt

mh

23.03.2016. 00:14

»

hm

Es gan nedomāju, ka latvieša, krieva, žīda rīcība stipri atšķirsies ārēju apstākļu ietekmē. Būs radītas iespējas...


Nav vajadzības vispārināt un uz citiem attiecināt mazattītītu cilvēku-vergu rīcības modeļus. Cilvēkam, kas sevi tādu apzinās nav vajadzības pakļauties klišejām un varas diktētiem rīcības modeļiem. Ja gribas parunāt par vergu rīcību, tad atkal nav vērts pieminēt tautības

Atbildēt

A.K.

23.03.2016. 00:12

Ļoti labs raksts. Paldies autoram!

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.03.2016. 00:08

par laimi ir vēl viena lieta !
saskaņā ar Kaktiņa kantora 2015. gada aptauju
LV Saeimai ( 1. gadu pēc ievēlēšanas )
N e u z t i c a s - 74 %
+ 8% - drīzāk neuzticas ;
kopā -82% PRET !
Kāds no tā secinājums !?
šīs SAEIMAS lēmumi NAV leģitīmi ! ! !
atgādinājumam :
2015. 13. nov. LV Centrālā Vēlēšanu Komisija izsludināja aptauju parakstu vākšanai par šīs Saeimas atsaukašanu ! Lūdzu parakstīsimies !

Atbildēt

žulītis

22.03.2016. 22:55

Ja žulis teiks, ka ir apvērsums, tad arī es teikšu, ka ir apvērsums. Gaidu Žuļa viedokli.

Atbildēt

hm

22.03.2016. 22:40

Es gan nedomāju, ka latvieša, krieva, žīda rīcība stipri atšķirsies ārēju apstākļu ietekmē. Būs radītas iespējas:
zagt - zags,
dot kukuli - dos,
kombinēt rebes - kombinēs,
ietupināt kaimiņu aiz restēm - ar lielāko prieku!
Cilvēkus ietekmē sabiedrības savstarpējie spēles noteikumi (likumi).
Būs basketbols jāspēlē - metīsim bumbu grozā, futbols - sitīsim vārtos ....
Bet par esošo situāciju jāmin, ka iepriekš izbūvētie pamati netur to, ko uz tiem vēlamies būvēt. Taču mēs tikai būvējam un būvējam. Uz pamatiem paraudzīties neatrodas ne laika, ne interese. Tāpēc tik šķidri mums veicas ar būvniecību pat tiešā nozīmē (Zolitūde).

Atbildēt

labus

22.03.2016. 22:15

labi rūkts! malacis!
skumji lasot:
"...mērķis likvidēt latviešu tautas suverenitāti un vārda brīvību latviešu vairākumam neko lielu neizsacīs...", un apzinoties, ka tā ir patiesība.
moš' uzdziedam - "... Ādolf, kur ir tavs automāts..."

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...