Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Valsts hibrīdapvērsums

Arturs Priedītis
22.03.2016.
Komentāri (68)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

žulītis

22.03.2016. 21:55

Ja žulis teiks, ka ir apvērsums, tad arī es teikšu, ka ir apvērsums. Gaidu Žuļa viedokli.

Atbildēt

hm

22.03.2016. 21:40

Es gan nedomāju, ka latvieša, krieva, žīda rīcība stipri atšķirsies ārēju apstākļu ietekmē. Būs radītas iespējas:
zagt - zags,
dot kukuli - dos,
kombinēt rebes - kombinēs,
ietupināt kaimiņu aiz restēm - ar lielāko prieku!
Cilvēkus ietekmē sabiedrības savstarpējie spēles noteikumi (likumi).
Būs basketbols jāspēlē - metīsim bumbu grozā, futbols - sitīsim vārtos ....
Bet par esošo situāciju jāmin, ka iepriekš izbūvētie pamati netur to, ko uz tiem vēlamies būvēt. Taču mēs tikai būvējam un būvējam. Uz pamatiem paraudzīties neatrodas ne laika, ne interese. Tāpēc tik šķidri mums veicas ar būvniecību pat tiešā nozīmē (Zolitūde).

Atbildēt

labus

22.03.2016. 21:15

labi rūkts! malacis!
skumji lasot:
"...mērķis likvidēt latviešu tautas suverenitāti un vārda brīvību latviešu vairākumam neko lielu neizsacīs...", un apzinoties, ka tā ir patiesība.
moš' uzdziedam - "... Ādolf, kur ir tavs automāts..."

Atbildēt

Viktors Sausnis

22.03.2016. 20:15

»

Arturs Priedītis

Apvērsuma rezultātu nav iespējams prognozēt. Nav iespējams tāpēc, ka pie mums politiskajos procesos cūkojās neprofesionāli un cilvēciski neadekvāti tipi. Neprofesionāļu un cilvēciski neadekvātu tipu rīcību nav iespējams prognozēt nevienā sfērā. Piemēram, neprofesionālu zagli ir daudz grūtāk notvert ...


Te ir pareizi viss pateikts, kamēr varēs taisīt rebes, tikmēr latvieši nekustēsies, jo viņiem galvenais ir kādu apšmaukt. Apvērsums, dumpis, hunta latviešiem neko neizsaka, ja var zogot pelnīt.

Atbildēt

Eduards Lunis

22.03.2016. 19:34

---Tā nu ir,Priedīša kungs!
Jau 2009.g. 23 septembra Neatkarīgajā avīzē, žurnālists Paiders saīsināti nopublicēja Pasaulē pazīstamā ekonomikas profesora no ASV M. Hadsona pētījumu LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA! Tika nosaukti visi lielākie Latvijas zagļi un citi nelieši kā arī viņu nodarītais kaitējums valstij un Tautai tika salīdzināts ar divu karu nodarīto...
Lai novērstu tālāko ļaunuma izplatību viņš ieteica-VAJAG VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU !?
- Tikai Latvijas Glābšanas komisija ir gan ANO Drošības padomei, gan EP padomei , gan dažādos veidos publiski ir nosodījusi pie varas nelikumīgi esošo noziegumus un atkārtoti aicina
--2016.g. 4. maijā, pl.14-os, Rīgā, pretim Okupācija muzejam-NOTIKS LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! mĒRĶIS-NEVARDARBĪGA LATVIJAS VARAS MAIŅA! TIKS IZVĒLĒTA PAGAIDU VALDĪBA.
aICINA'TI VISI, KURI SAPROT-CITA GLĀBŠANĀS CEĻA NAV!
Latvijas Glābšanas komisija.Tel 65038743

Atbildēt

Haris.

22.03.2016. 19:33

Būtu pareizi,ja valdoņi "neražotu" likumus,kā ietupināt kritiķus,-bet darīt tautas labā visu,lai kritiķiem nebūtu iemesla kritizēt!

Atbildēt

tava

22.03.2016. 19:05

»

šņore

Apvērsums, stulbeni A,P., jau noticis


Atšņorēšanās no veselā saprāta, stulbene šņore, jau notikusi!

Atbildēt

Latvietis

22.03.2016. 19:05

»

?!

Artūrs Priedītis ir reāls cilvēks vai autoru kolektīvs? Tik ražīgi štancē tos ūdensgabalus, ka es sliecos domāt par pēdējo


Es vienmēr esmu teicis, ka latviešu mēsli ir tādu mēslu dzīvi pelnījuši, jo atzīst tikai savu sūdu smaku nožēlojamie lopi. Žēl krievus, kuri te arī ož to sūdu smaku.

Atbildēt

22.03.2016. 19:03

»

šņore

jukušais atkal klāt


dibenbučotāja stulbene vienmēr un visur šņorējas klāt!..

Atbildēt

?!

22.03.2016. 18:48

Artūrs Priedītis ir reāls cilvēks vai autoru kolektīvs? Tik ražīgi štancē tos ūdensgabalus, ka es sliecos domāt par pēdējo.

Atbildēt

šņore

22.03.2016. 18:42

»

CENZĒTS


jukušais atkal klāt!

Atbildēt

CENZĒTS

22.03.2016. 18:39

;)

Absolūtais PO, zināmu gluži elementāri pašsaprotamu iemeslu dēļ - saskaņā ar nu jau trešo desmitgadi "ilgtspējīgi" aktuālo, arvien dominējošāko un arī "tekošajā momentā" absolūti prioritāro principu: "jo sliktāk - jo labāk".

Atbildēt

Līventāls

22.03.2016. 18:30

Tagad tas ir populāri. Piesegties ar nedrošību, apdraudējumiem un dažādiem tematiskiem saukļiem - pirkt ložmetējus, armijas zābakus, dažādas iekārtas, bīdīt likumprojektus, utt. Rezultātā sanāk tā, ka arvien lielāka vara nonāk armijas un drošībnieku pārziņā. Un galu galā - konkrētu cilvēku rokās (ko tauta nevēlē). Vai nodot varu cilvēkiem, kas var nesaprast atšķirību starp sevi un dievu to kungu, tas ir ļoti droši? Es tā nedomāju, un es ceru nesagaidīt to dienu, kad arī paust viedokli būs jābaidās. Taisnību sakot - jau ir drusku bail.

Atbildēt

Fēlis

22.03.2016. 18:08

Sākās jau ar referendumu faktisku aizliegumu. Kas tālāk?

Atbildēt

Daunis Aurs

22.03.2016. 17:44

Es priecājos par patiesību pie latviešu aizgalda, kas ir noticis tagad, dalot un sargājot siles labumus. Es nepiekrītu tiem, kuri saka, ka latvieši neprot valsti uzkopt un nav gatavi valsts uzkopšanai. Tā nav. Ir gatavi, bet tikai savā veidā, kad sanāk tikai muļķības, graujot Latvijā visu tautu dzīvi.

Atbildēt

Arturs Priedītis

22.03.2016. 17:04

Apvērsuma rezultātu nav iespējams prognozēt. Nav iespējams tāpēc, ka pie mums politiskajos procesos cūkojās neprofesionāli un cilvēciski neadekvāti tipi. Neprofesionāļu un cilvēciski neadekvātu tipu rīcību nav iespējams prognozēt nevienā sfērā. Piemēram, neprofesionālu zagli ir daudz grūtāk notvert nekā profesionālu zagli. Tas ir triviāls piemērs. Taču tas ir empīriski daudzkārt apstiprinājies piemērs. Toties ir iespējams prognozēt latviešu attieksmi pret apvērsumu. Šajā attieksmē noteikti dominēs trīs elementi – noliegums, vienaldzība un ļauns prieks. Apvērsumu katrā ziņā noliegs ijābiskie akadēmiskie pederasti, kuri savā „eksperta” viedoklī neatzīs apvērsumu. To atzīt nav izdevīgi Lielajai Bandai. Tātad nav izdevīgi atzīt arī ijābiskajiem akadēmiskajiem pederastiem. Viņi bez kautrēšanās uzspļaus starptautiskajai apvērsuma definīcijai tāpat kā jau ir uzspļāvuši starptautiskajai okupācijas definīcijai. Apvērsumu noliegs arī Lielas Bandas dibenlaizītāji Rīgas pseidožurnālisti. Superkroplais latviešu „Delfi” apvērsuma noliegšanā (noklusēšanā) būs līderis. Latviešu sabiedrība pret apvērsumu izturēsies vienaldzīgi. Apvērsuma idejiski saturiskais iegansts neietekmē masveida zagšanu un blēdības biznesā, dažādos kantoros, izglītības biznesā, izklaides biznesā u.c. Turklāt ļaužu lielākajai daļai apvērsums asociējās ar šaušanu, līķiem, policistiem, armiju, mītiņiem, streikiem. Hibrīdapvērsums klusu risinās augstos Rīgas kabinetos, bet nevis uz ielas. Sabiedrības vispārējā vienaldzība pret politiku un „tautas kalpiem” saglabāsies arī apvērsuma laikā. Savukārt daudziem latviešiem būs ļauns prieks, ka apvērsuma mērķis ir vērsties pret „intelibeņķiem”, „disidentiem”, „Kremļa algotņiem”, „valsts drošības grāvējiem”, „hibrīdkara atbalstītājiem”, „ģeopolitiskās situācijas nesapratējiem”. Vārdu sakot, latvieši ļauni priecāsies par „tautas nodevēju” izolēšanu. Apvērsuma īstais mērķis likvidēt latviešu tautas suverenitāti un vārda brīvību latviešu vairākumam neko lielu neizsacīs. Apvērsuma struktūrā noteikti ietilps latviskās politiskās mentalitātes greznākās īpašības. Kā parasti, latviešu sabiedrība patstāvīgi nespēs saskatīt galveno; proti, Lielās Bandas vēlēšanos nostiprināt noziegumu brīvību. Sabiedrība patstāvīgi nesapratīs, ka jebkura vēršanās pret konstitūciju ir valsts apvērsums. Bez šīs izpratnes vispār nav jēgas runāt par Lielās Bandas jaunākajām „inovācijām”. Arī latviešu inteliģence nesagādās nekādu pārsteigumu. Latviešu inteliģence vienmēr ir likusi saprast, ka pasaulē ir zinātne un tajā pašā laikā Latvijā ir latviešu zinātne, kurai nav nekā kopēja ar pasaules zinātni. Latviešiem ir savi priekšstati par visām zinātnes disciplīnām. Latviešiem ir savs priekšstats arī par valsts apvērsumu. Un tas nekas, ka latviešu priekšstats par valsts apvērsumu kardināli atšķiras no pārējās pasaules priekšstata par valsts apvērsumu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...