Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jūlijs

01.07.2019. 22:56

Linda, kāpēc Tu atkal uzpeldi? Kāpēc Tu atkal kaut ko soli, kāda daļa sabiedrības Tev atkla noticēs!!! Tev atkal būs iespēja LIKVIDĒT KĀDU AKADĒMIJU, KURA SAGATAVO LATVIJAS VALSTIJ VAJADZĪGUS, PROFESIONĀLUS KADRUS, KĀ LATVIJAS POLICIJAS AKADĒMIJU!!!! Tauta, domājiet ko lasiet un domājiet par ko balsojat!!! 5.kolonna silda tautas ausis ar preses starpniecību. VISI NAV MUĻĶI, VAI NE???

Atbildēt

toties sigaertki un lembmeroņi jūtas labi

01.07.2019. 07:55

3a banda

Atbildēt

Ieva

28.06.2019. 11:34

Tā notiek, kad eks-politiķe ar žurnālista talantu nonāk nepareizā vietā - uzņēmējdarbībā. Pie tam, nekāda uzņēmēja jau viņa nav, tikai uzņēmuma vaditājs, kas ir 2 ļoti atšķirīgas lietas. Šoreiz atbalstu VID lēmumu, iespējams, piekliboja komunikācija. Kad šī dāma, vai Linda Lipiņa, vai nu jau izsvalvētā Kiklin bankrotējošā kundze izliekas par uzņēmējiem - kauns paliek, jo viņām NAV nekāda sakara ar uzņēmējdarbību. Bagāti veči iedod naudu (Kiklinam laikam neizdevās), un tad dāmītes tēlo baigās uzņēmējas.

Atbildēt

Qwerty

28.06.2019. 10:36

Mans jautājums par IIN avansu pašnodarbinātai personai. Kāds var izskaidrot bez emocijām nodokļa pamatojumu un ekonomisko būtību man, kā pašnodarbinātai personai? Kur šo naudu var iegūt, piemēram, darbības pirmajā gadā?

Atbildēt

patiešām interesanti

27.06.2019. 16:44

»

Latvis

Kāda nezināma autora komentars internetā: "Ir Eiropā valstis, kur bez burkšķēšanas valsts pārvalde spēj atzīt savas kļūdas un kur nosacījumi puslīdz līdzsvaroti attiecas uz abām pusēm, valsts pārvaldi un pilsoņiem. Nāk prātā Dānija un Nīderlande. Un gadījumos, kad jautājums nav normatīvajos aktos nosegts...


Vai tagad VIDs ir tik nenoslogots, ka iestādei nav nekā cita ko cita darīt, kā visiem uzņēmējiem drukāt un izsūtīt pavēstes papīra formā par admin.sodiem par tādu nieku kā nokavēta ziņojuma iesniegšanu VIDam? It kā VIDam nebūtu iespējas sazināties elektroniski?????????!!!!!!!!!
Vai tā ir tā skaļi pieteiktā un izdaudzinātā pāreja no represīvās uz servisa iestādes modeli?????

Atbildēt

Vlad. Uļjanovs Iļjičs Ļeņins

27.06.2019. 13:27

»

Pilsonis

Bet jums, ka tik iekost... Par tēmu jārunā, par tēmu


...mācīties,mācīties un vēlreiz mācīties(citāta beigas). Ar dziļi izjustu //cieņu// VIENOTĪBU izcilākais konsultants - Ints Dālderis.

Atbildēt

kulefāna celīte

27.06.2019. 12:22

Laipni lūgta ,Linda, realitātē. Caur ministriju un dienesta auto tonēto logu stikliem pasaule izskatās nedaudz savādāka!Vai ne?

Atbildēt

Jueis.

27.06.2019. 11:02

Viena bandītu grupējuma Vienotības bijusī locekle nu buutu muti turējusi par to ko pašas banda ir valstī izdarijusi un ieviesusi.Miljonus nokampusi par maz?

Atbildēt

Ko smejies?

27.06.2019. 07:31

»

Latvis

Kāda nezināma autora komentars internetā: "Ir Eiropā valstis, kur bez burkšķēšanas valsts pārvalde spēj atzīt savas kļūdas un kur nosacījumi puslīdz līdzsvaroti attiecas uz abām pusēm, valsts pārvaldi un pilsoņiem. Nāk prātā Dānija un Nīderlande. Un gadījumos, kad jautājums nav normatīvajos aktos nosegts...


Tu nevari atnākt no ielas un dabūt kompensāciju. Sīku zaudējumu gad. tu par taisnību cīnīsies gadiem ilgi un ar savu veselību maksāsi par to kompensāciju, ko beigās iedos. Iedos un izkladzinās pa visu pasauli, cik valsts taisnīga! Lielās kompensācijas shēmo kopā ar tiesnešiem un visu sadala uz galviņām.

Atbildēt

VID ir 4. maija kliķes zobens

27.06.2019. 05:36

»

Niknais

Visu cieņu, ja atpazini...


bet žīds Šlitke vienmēr stāstīs melus. Gan veikalnieks žīds Šlitke no Jēkabpils, gan 4. maija klikke, gan VID ir tikai ieroči Fed. rez. sist. un Romas kluba interesēs - iznīcināt, iznīciāt, iznīcināt.. Pretoties var vienīgi tiem pašiem ieročiem un VID to saprot, tāpēc terorizē. Bet terrs rada vēl lielāku klusu pretošanos. Ja linda tik tīra, tad viņai nevar liegt PVN.. VID subjektīvisms tam nevar būt par pamatu, jo nav likuma normas, kas liegtu.

Atbildēt

Latvis

26.06.2019. 22:54

»

Normunds Šlitke

VID ir iestāde, kura pierunā mūs samest naudiņu mūsu bērnu bērnudārzu un skolu uzturēšanai, mūsu aizsardzībai no ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem, ārstēšanai, iztikai vecumdienās, un visam citam, kam naudu paši atlikt nevaram un nemākam. Viena no, manuprāt, labākajām iestādēm valstī. Bez ironijas ...


Kāda nezināma autora komentars internetā: "Ir Eiropā valstis, kur bez burkšķēšanas valsts pārvalde spēj atzīt savas kļūdas un kur nosacījumi puslīdz līdzsvaroti attiecas uz abām pusēm, valsts pārvaldi un pilsoņiem. Nāk prātā Dānija un Nīderlande. Un gadījumos, kad jautājums nav normatīvajos aktos nosegts, tiesa lemj par labu pilsonim, nevis valsts pārvaldei, jo valsts pārvaldei ir bezgalīgi daudz reizes lielākas iespējas un kapacitāte jautājumu sakārtot. Ja tas nav sakārtots, automātiski valsts pārvalde ir "vainīga" un tai ir jākompensē zaudējumi privātpersonai. Pie mums ir diametrāli pretēji - privātpersona tiek represēta valsts pārvaldes priekšā. Simtiem gadījumu. Pirmais, kas nāk prātā - pensionāre ar savām kaņepēm, kurai par vairāku simtu kaņepju nopostīšanu valsts piesprieda 27 EUR."

Atbildēt

Justs

26.06.2019. 22:45

»

Normunds Šlitke

VID ir iestāde, kura pierunā mūs samest naudiņu mūsu bērnu bērnudārzu un skolu uzturēšanai, mūsu aizsardzībai no ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem, ārstēšanai, iztikai vecumdienās, un visam citam, kam naudu paši atlikt nevaram un nemākam. Viena no, manuprāt, labākajām iestādēm valstī. Bez ironijas ...


Jānis Taukačs (zvēr, advokāts)"Kā esam kļuvuši no loģiskiem bērniem ar atvērtu sirdi par cilvēkiem, kas izvēlas tautieti, jo labāk gūt tūlītēju, īstermiņa labumu, jo jāizpilda gada biznesa plānu? Kādēļ VID mēdz maldīties trīs priedēs un nodokļu lietās bieži nevar izvēlēties - starp taisnību un naudu? Proti, taisnīgums būtu panākts, ja PVN izkrāpšanas lietās VID aktīvi meklētu izkrāpšanas organizētājus atdot lietu uz kriminālprocesu, tādējādi attīrot biznesa vidi. Diemžēl VID parasti iet vieglāko ceļu un administratīvajā procesā paņem naudu tur, kur to vieglāk paņemt. Dažkārt tas var pat nozīmēt vienā piegāžu ķēdē vairākus PVN uzrēķinus. Savukārt organizētāji dažkārt pat atnāk uz tiesas zāli, sniedz liecību un aiziet mājās."

Atbildēt

Uzņēmējs

26.06.2019. 21:03

Vai portāls varētu pieprasīt VID direktorei atskaiti, kādu kvantitatīvu pienesumu valsts iegūst, liekot šķēršļus reģistrēties par PVN maksātajiem? Aptuveni 2016.gada vasarā viņiem mainījusies reģistrācijas kārtība, sāka sūtīt vēstules iz sērijas “pierādi ka neesi krāpnieks”, organizēt intervijas, kas vairāk līdzinās pratināšanai. Tātad trīs gadus jaunā kārtība, kāds rezultāts? Ēnu ekonomika ne tikai nav mazinājusies, bet pat pieauga pēc pēdējiem datiem. Ja nav rezultāta, var būt laiks secinājumam, ka jāizbeidz tracināt visus pēc kārtas, kaitēt uzņēmējdarbības videi un valsts vietai Doing Business reitingā? Uzņēmējam jāspēj sākt strādāt dažu dienu laikā pēc uzņēmuma reģistrācijas, nevis mēnešiem ilgi taisnoties VIDam ka nav zilonis. Vidam jākoncentrē spēkus tur, kur PVN atmaksu pieprasa, jo visa krāpšana tur notiek.

Atbildēt

Kā kuram

26.06.2019. 20:25

»

Niknais

Visu cieņu, ja atpazini...


Uzņēmējs? Vai visa “sadarbība” reizi gadā sniedzot čekus?

Atbildēt

joske

26.06.2019. 20:25

»

Mumins

Oi, iesmīnu


Tieši tā - pati biji sistēma, tavi kolēģi joprojām ir valdības mugurkauls. tā mēs te cīnāmies pret jums - ierēdņiem - visiem ir tādas problēmas kā tev - tikai tev tas liekas kas ārkārtīgs. Mums uzņēmējiem tā ir ikdiena.

Atbildēt

Niknais

26.06.2019. 20:21

»

pamodies ir

pārpoļojies Staļina rēgs


Visu cieņu, ja atpazini!
Bet VIDam nav ne vainas, pēdējos gados cilvēcîgāku kantori neesmu redzējis! Normāka komunikācija, cilvēcīga attieksme, saprotoša pretimnākšana un sadarbība. Bet vecais Jaunā laika transvestīts rīstās, jo kalst nost bez pierastās siles un Eināra apakšbiksēm

Atbildēt

Plus 70 draugu

26.06.2019. 20:11

tetovētajam arāba gaļas klucim no Vienotības korupcijas gastronoma delikatesēm.

Atbildēt

Cyril

26.06.2019. 19:40

»

Mumins

… oi, vēl jau ir variants Nr. 2...


урод латыш

Atbildēt

pamodies ir

26.06.2019. 19:37

»

Niknais

Vecais transvestīts Kārlis pamodies, laikam ilgojas pēc mizotās austrumu desas


pārpoļojies Staļina rēgs !
Kā atpazīstu ? Pēc jēlās leksikas !!!

Atbildēt

Paija

26.06.2019. 19:31

tanti Lindu necik nav žēl, daudzus daudzus gadus kopā ar savu sirdsdraudzeni ūjinātāju bija pie varas grožiem, bet neko nedarīja lietas labā , kaut gan bija visas iespējas uz progresu vlsts pārvaldē .

Atbildēt

Normunds Šlitke

26.06.2019. 19:27

VID ir iestāde, kura pierunā mūs samest naudiņu mūsu bērnu bērnudārzu un skolu uzturēšanai, mūsu aizsardzībai no ārējiem un iekšējiem ienaidniekiem, ārstēšanai, iztikai vecumdienās, un visam citam, kam naudu paši atlikt nevaram un nemākam. Viena no, manuprāt, labākajām iestādēm valstī. Bez ironijas un sarkasma.
VID labas pārvaldības praksē konkurē tikai ar dažām iestādēm, piemēram, CSDD, Ārlietu un Tieslietu ministriju, kur pēdējās divas nodokļu maksātāji gandrīz nemana ikdienā.
Jā, arī VID darbinieki pieļauj kļūdas. Bet ja tik reti kļūdītos visas valsts un pašvaldību iestādes, mēs jau būtu labklājībā apsteiguši pusi ES dalībvalstu.
Jums patiešām neizbrīna tas, ka VID valsts budžetu gadu no gada piepilda?
Piebildīšu, ka arī esmu kādreiz apvainojies uz šo iestādi, bet tad sev atgādinu, ka nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Kļūdu procents VID noteikti nav lielāks kā, piemēram, CSDD. Atšķirība viena - VID iekasē nodokļus, ko neviens parasti negrib maksāt.
Es kā uzņēmējs, nodokļu konsultants un advokāts varu vien apliecināt - 26 gadu laikā neesmu redzējis pilnīgi nevienu nepamatotu iejaukšanos (“uzbraucienu”) no VID puses. Jā, ir bijuši, manuprāt, netaisni lēmumi, bet metiet akmeni pirmais tas, kurš nekad nav kļūdījies!
Rīt no rīta pārsūdzēšu VID lēmumus. Norādīšu uz to nepareizību. Cīnīšos. Bet nekritizēšu iestādi, kas mani “pierunā” atlikt veselībai, bērnu izglītībai un citam. Sekmīgi “pierunā”!
Attiecībā uz PVN - reģistrācija, ja apgrozījums ir mazāks par eur 40 000 ir brīvprātīga. Tas ir arī slogs sabiedrībai. Tàpēc sūdzēties par intervijas jautājumiem ir savādi. Varbūt pasūdzēsomies arī par Izraēlas drošībnieku jautājumiem pirms avioreisa? Vai ārsta jautājumiem?

Atbildēt

Asfalts Betonovičs

26.06.2019. 19:04

»

švamme

Nu trubā iepūst nav grūti, ar apziņu, ka iespējams potenciālais slepkava tādā veidā tiek neitralizēts...


Savulaik mani palūdza paziņa, firmas īpašnieks, iesaistīties kā liecinieku,it kā par konsultantu, kad VID revidēja kādu nelielu uzņēmumu, starp citu, kurā starp dalībniekiem notika strīds. Tā otra puse, cik sapratu, bija iemaksājusi honorāru. Gan jau pagājuši vairāki gadi, nevaru attēlot situāciju, bet nosēdums ir palicis, ka tie VID darbinieki bija kā zvēri, nekauņas, agresīvi, apvainoja nāves grēkos firmas vadītāju, aplika ar sodiem utt. Tāpat gadījums bija citā uzņēmumā - ar maksātnespējas administrāciju -Šoks.

Atbildēt

švamme

26.06.2019. 18:01

Nu trubā iepūst nav grūti, ar apziņu, ka iespējams potenciālais slepkava tādā veidā tiek neitralizēts.
Bet VID ir kropls veidojums. Pat cīnīties ar shēmotājiem nejēdz. Tā vietā iznīcina VISUS. Kur nu vēl viņu pašu iekšējās intrigas un kaujas...
Tā iestāde ir pilnībā jāizformē un jāpārņem Igaunijas modelis, ar iespējamiem igauņu konsultantiem. Nevienā valstī nav tik represīva VID, pat Amerikā (IRS), kaut arī diezgan draudīgs un spēcīgs, neiznīcina sīkos uzņēmējus, varētu pat teikt, nepievērš uzmanību sīkām aktivitātēm. Līdz lietoto preču pārdevējiem vispār nenolaižoties.

Atbildēt

jaajaa

26.06.2019. 17:34

»

?

Ceram, ka šo izlasa arī VID un izdarīs secinājumus...


...piekrītu...un, ja kāds gatavojas lielajam "karuselim" (nav runa par tiem, kas bankrotē ar pāris tūkstošu nodokļu parādu), tad tas 50 000 apgrozījums "uz papīra" nu nav nekāda problēma...:)

Atbildēt

Visi ir bandīti

26.06.2019. 17:30

Kad Policija veic alkahola testu reidus uz ceļiem un man ka nedzērājam liek pūst trubā , tad viņi neliek man justies kā dzērājam ??

Atbildēt

west

26.06.2019. 17:09

»

Jādibina pretošanās kustība

kurā apvienojas tie, kam pensija 100-150 €. Mums nav ko zaudēt, mēs varam karot bērnu labā


Pilnīgi nesaprotami, kā minimālā vecuma pensija var būt zemáka par "iztikuma minimumu"!
Pat pēdējais čigáns, kas nav strádájis nevienu dienu, bet maksá taču PVN... Kur tas paliek?

Atbildēt

bauskas tilts

26.06.2019. 17:07

Kundzite pati daudz gadus bija varas partijas un ir pielikusi ne mazums pules lai shada sistema izveidotos. Tagad ta vieta lai uznemtos par to atbildibu, shi dama telo izbrinu, kas izskatas diezgan infantili. Ja vina ta patiesham doma, tad mediji vinai pieversh parak lielu uzmanibu.

Atbildēt

Izlasīs VID

26.06.2019. 17:00

»

?

Ceram, ka šo izlasa arī VID un izdarīs secinājumus...


un sāks čakarēt par to, ka nomelno VID.

Atbildēt

Edge

26.06.2019. 16:47

"Kā smērēsi - tā brauksi!" Krievu tautas sakāmvārds.
Šitā Mūrniece ir kā Nezinītis uz Mēness, kas neapjēdz kādu tādu "brīvo tirgu" ir LV pati savām rokām izveidojusi?

Atbildēt

!

26.06.2019. 16:35

»

?

Ceram, ka šo izlasa arī VID un izdarīs secinājumus...


Nekādu secinājumu nebūs, nesmešiķe manas tapočkas. Būs tikai sliktāk. VID tikko izlobija sev grozījumus PVN likumā, tagad ja sešu mēnešu laikā nav darījumu, PVN numuru izslēdz. Tā viņi ar shēmotājiem cīnīsies. Sezonāliem uzņēmumiem, vai ja uz laiku pārtrauc darbību, būs no jauna jāiziet šai patīkamai procedūrai PVN numura atjaunošanai.

Atbildēt

lauķis

26.06.2019. 16:29

»

?

Ceram, ka šo izlasa arī VID un izdarīs secinājumus...


,,Ceram, ka šo izlasa arī VID un izdarīs secinājumus,,
Sapņot vajag ar aizvērtām acīm.VID ir uzticams sistēmas ķēdes suns.

Atbildēt

Yess

26.06.2019. 16:17

»

Mumins

Oi, iesmīnu


Pretīgā vecā zoss, bēgļa podstilka

Atbildēt

Afric Simons

26.06.2019. 16:15

»

Pilsonis

Bet jums, ka tik iekost... Par tēmu jārunā, par tēmu


Viņai ir tatoo on backside.

Atbildēt

?

26.06.2019. 16:07

Ceram, ka šo izlasa arī VID un izdarīs secinājumus.
PVN vispār būtu jāpiešķir pēc pieprasījuma, lai uzņēmums sāk darboties. Kontrolēt var pēc tam, kad uzņēmums darbojas. Nevienam automātiski priekšnodokli neatskaita, īpaši, ja lielas summas, tāpēc riskus neredzu. Vai tik tie, kuri iesaistīti PVN shēmās pēc tam nav izgudrojuši šo imitāciju, ka mēs taču ierobežojam. Ierobežo gan un tā pamatīgi, tikai, diemžēl, lai uzsāktu firma savu darbību. Šoreiz autorei taisnība.

Atbildēt

Mumins

26.06.2019. 16:06

… oi, vēl jau ir variants Nr. 2.
Kundzītei, iespējams, galēji nepieciešams vismaz uz laiku, vismaz uz gadiņiem četriem … tikt atpakaļ pie siles un pastrēbt. Kā tikt pie tās? Nu, skaidrs, saulvediene jātēlo, lielās cīnītājas krāsās jākrāsojas! Kā citādi? Prātu paizkūkojušajiem penzionāriem (Jaunā laika un Vienotības elektorātam) atmiņa taču kā zivij, - pēc mēneša jau neko neatceras, bet Lindiņa taču to ļoti labi zina! Ir zināms un pieredzēts!

Atbildēt

A.P.

26.06.2019. 16:03

»

Ir ir zināms

Romas kluba lēmumi. Jau sen. Bij. PSRS jāiznīcina, visi jāiznīcina līdz vienam miljardam. Nekādas attīstības, uzņēmēji ir jāiznīcina kā šķira, lai visi nosprāgst un nevairojas nedrošībā par rītdienu, Godmanis ar Eiropas komisijas atbalstu glāba Parex ar pensiju fonda naudu. Mana pensija ir 80 € un es...


Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Mumins

26.06.2019. 16:03

Oi, iesmīnu!
Pati stāvēja blakus šīs sistēmas veidošanai, bet tagad te stāsta, cik šai grūti esot! :) Baudi, Lindiņ, baudi sava darba augļus! :)

Atbildēt

Jādibina pretošanās kustība

26.06.2019. 14:39

»

Zinošais

Pievienojos


kurā apvienojas tie, kam pensija 100-150 €. Mums nav ko zaudēt, mēs varam karot bērnu labā.

Atbildēt

patiesībā

26.06.2019. 14:39

»

ciniķis

Ņemot vērā mūsu valstī savairojušos PVNščikus un naudas atmazgātājus ar kuriem finpoļi netiek galā ir normāli, ka VIDs iedziļinās katrā jaundibinātā uzņēmumā un pārliecinās, ka tas nebūs kārtējais bomāru pasākums ar nolūku izcelt no budžeta to, ko samaksājuši citi


VID-ā truli parazitējošie finpoļi u.c. taml. "BEZatbildīgie" intelektuālie bomāri (tieši tāpat, kā proktologi, BEZgodības, zvērādiņas u.c. taml. "ķēķa tiesiskuma" sistēmiskie ieliktnīši) reāli un pilnīgi bezcerīgi netiek galā tāpēc, ka PVNščiku un moiščiku tēmās (tieši tāpat, kā jebkurā citā reglamentētajā sfērā) vienkārši absolūti necērt ziftiņu.

Atbildēt

Niknais

26.06.2019. 14:38

Vecais transvestīts Kārlis pamodies, laikam ilgojas pēc mizotās austrumu desas

Atbildēt

Tu esi muļķis

26.06.2019. 14:37

»

Zinošais

Pievienojos


ja tici, ka VID interesē nodokļu daudzums. VID uzdevums ir iznīcināt visu, kam tiek klāt. Nacionālas valsts nav ir kolonija ar svešu naudu un marionešu SAB un valdību, kurā tikai paklausīgiem idiotiem dod pielaidi valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...