Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ups

06.12.2019. 20:00

tikko valsts noņem 500 m izvietojuma kritēriju, tā viena ķēžu aptieka pārvietosies uzreiz blakus citai aptiekai. Un būs izkropļota konkurence. HA ha ha

Atbildēt

atbildi meklējiet te

06.12.2019. 19:56

»

kaķa smiekli

Kurš bija veselības ministrs laikā, kad izvilka caur Saeimu šo 500 m ierobežojumu


ha, vienkārši lieltirgotavas un to aptiekas ir sākušas psihot, jo VM sāk kaut ko darīt. Pavei zāļu eksportu arī ierobežos, jo nevar taču izvest laukā zāles par kurām valsts samaksājusi un iedzīvotājiem to naf.

Atbildēt

amigo

06.12.2019. 19:54

Raksta autors totāli lobē lielo aptieku ķēžu īpašniekus, kuri tik vēlas lai noņemtu visus aptieku izvietojuma kritērijus un varētu pielīst klāt kādai individuālai farmaceita aptiekai vai vājākai citai ķēdes aptiekai un to nogremdētu.

Tai saucamā Eiropā daudzās valstīs ir noteikti starp aptiekām attālumi. Tas tāpēc- lai kāda aptieka pēkšņi nepārvietotos sev izdevīgākā vietā, a cilvēciņi kas dzīvo tai blakus dabūtu kātot 2 km vai 30 km tālāk - uz tā saucamo izdevīgāko aptiekas vietu.

Atbildēt

farmaceits

06.12.2019. 08:25

»

andrīc

Nesaprotu, par ko ir cepiens. Problēma būtu, ja nevienai citai, izņemto Mēness Aptieku, Āgenskalnā vispār neļautu darboties. Bet vai tad tā ir? Lūdzu, noīrējiet telpas, nāciet un tirgojieties. Kaut kādu iemeslu dēļ nevēlaties vai uzskatāt, ka tas būs neizdevīgi(jo tirgus šajā vietā jau ir piesātināts...


izbeidz murgot! Viss ir tiešā mērā saistīts ar lobēšanu, jo JAUNU aptieku atvērt vienkārši nav iespējams saskaņā ar https://likumi.lv/doc.php?id 234279 pants Nr.2 ! 500 metri ir tikai esošo aptieku pārvietošanas ierobežojums! Vēl jau šajā rakstā nav norādīts tas, ka cenas ir augstas dēļ tā, ka tam pašam aptieku tīklam pieder arī zāļu lieltirgotava, no kuras aptieku tīkla aptiekas tikai drīkst ņemt zāles! Zālēm tiek uzlikts likumā atļautais maksimālais piecenojums lieltirgotavā, tad tām pašām zālēm maksimālais piecenojums tiek uzlikts aptiekā! Līdz ar to visi mēs maksājam riktīgi dārgi un barojam citu maciņus, jo KONKURENCE īsti nepastāv ! Mūsu valstī viss ir SAKĀRTOTS, tikai ne tautas interesēs! :D

Atbildēt

kaķa smiekli

04.12.2019. 11:54

Kurš bija veselības ministrs laikā, kad izvilka caur Saeimu šo 500 m ierobežojumu ?

Atbildēt

Elija

04.12.2019. 11:30

Ikšķilē ir 3 Mēness aptiekas. Darbojas divas, bet skaitās trīs. Cenas ir baisas! Salīdzinot ar Eiro aptieku, starpība pat līdz 5€! Un nelaiž nevienu citu!

Atbildēt

andrīc

04.12.2019. 11:24

Nesaprotu, par ko ir cepiens. Problēma būtu, ja nevienai citai, izņemto Mēness Aptieku, Āgenskalnā vispār neļautu darboties. Bet vai tad tā ir? Lūdzu, noīrējiet telpas, nāciet un tirgojieties. Kaut kādu iemeslu dēļ nevēlaties vai uzskatāt, ka tas būs neizdevīgi(jo tirgus šajā vietā jau ir piesātināts, un nevarēs palīst zem Mēness Aptiekas cenām)? Nu tad paši vainīgi, pārdomājiet savu mārketinga stratēģiju. Kāpēc atkal te jāizdomā kaut kādas sazvērestības teorijas par valsts lobēšanu? Kāds te sakars ar Viņķeli? Tirgus un konkurence ar laiku visu noregulēs.

Atbildēt

Emmai

04.12.2019. 10:09

Izoperē pierē 1 daivu,kas atbild par seksu un nomierināsies!

Atbildēt

plastalins

04.12.2019. 09:43

»

visticamāk

būtu labāk tēvs uztaisījis āmura kātu, nevis tādu āmurgalvu kā jurisx


to neizveidoja valsts bet noziedznieki kam ir vārdi un uzvārdi..

Atbildēt

visticamāk

04.12.2019. 02:01

»

jurisx

Būtu labāk paklusējis


būtu labāk tēvs uztaisījis āmura kātu, nevis tādu āmurgalvu kā jurisx...

Atbildēt

K

04.12.2019. 00:55

Valsts izveidojusi.....Nu nav šis mafijas veidojums valsts! Mafija arī ir mafija, sauciet īstajos vārdos! Ja citur mafija var aptvert kādu neleilu reģionu piem, Sicīlija, tad te valsts varas mafija aptver visu teritoriālo veidojumu.

Atbildēt

Tur ir kartelis,

03.12.2019. 22:30

»

Pēc manām domām

Veselīgu konkurenci,ne starp aptiekām,ne starp pārtikas veikaliem,ierobežot nedrīkst


kas neatrodas Latvijà, Latvijà izpilda.

Atbildēt

Pēc manām domām

03.12.2019. 22:12

Veselīgu konkurenci,ne starp aptiekām,ne starp pārtikas veikaliem,ierobežot nedrīkst!

Atbildēt

Pēc manām domām

03.12.2019. 22:09

Veselīgu konkuremnci ne starp aptiekām,ne p

Atbildēt

Toxedo

03.12.2019. 20:25

Carnikavā ir divas benu aptiekas, attālums starp tām ap 100m

Atbildēt

No aptuveni 4000 medicīnas preperātiem,

03.12.2019. 20:02

ko tirgo bijušās PSRS republikās 1500 ir placebo efekts, 286 ir dzîvîbai bîstamas zàles, bet 83 satur indîgas vielas. Aptieku pàrdevèju uzdevums ir pàrdot dàrgàkàs zàles, jo no tà nodokłu veidà iegûst valsts, kura realizè genocîdu pret tautu.

Piem. Paracetamols nav medicînisks preperàts, bet to izgatavo no naftas produktiem. Paracetamols sagrauj aknas un 30 gr lietotais daudzums ir adekvàts pàrciestai dzeltenajai kaitei. Bèrni, lietojot paracetamolu, samazîna savu dzîves ilgumu.

Pasaules veselîbas organizàcija ASV devusi rîkojumu nepievienot pàrtikas produktiem C vitamînu Zviedrijā kāds profesors ārstēja vēzi ar 15 gr dozàm C vitamîna. Kàpèc dzîvnieki nemirst ar infarktu? Tàpèc, ka viñu organisms izstràdà C vitamînu. Cilvèka neizstràdà, ari jûrascûciñu un dažu sugu pèrtikiem nè. Cilvèkam dienà vajag 5 gr C vitamîna.

Atbildēt

Heh

03.12.2019. 20:02

Vēl ne tik sen šādi paši ,,labdari,, dzejoja , ka īstā konkurence un lētas zāles būšot tad , kad no aptieku biznesa tikšot izspiesti farmaceiti. Jo farmaceiti, kā īpašnieki kropļojot konkurenci un zāļu tirgu . Nu atņēma un izspieda ... un kur mēs šobrīd esam ar cenām un pieejamību? Tagad teritoriālie ierobežojumi esot šķērslis uz pilnīgu laimi :))))! Man ir tikai viens jautājums - kurš no siles patālāk palikušais grib tikt ar šnukuru iekšā un labi nopelnīt? Jo šādām , no pirksta izzīstām un liekulīgām ,,rūpēm,, es neticu .

Atbildēt

P.Impis

03.12.2019. 18:31

»

Emma Nowak

Vai vēlaties atrast meiteni bezmaksas seksa sanāksmēm? Laipni lūdzam - www.GetMeets.com


Kāpēc PIETIEK nebloķē un nedzēš šito uzbāzīgo mauķeli?

Atbildēt

jurisx

03.12.2019. 18:05

»

visticamāk

jurisx


Būtu labāk paklusējis...

Atbildēt

A.Šķēle

03.12.2019. 18:05

»

Emma Nowak

Vai vēlaties atrast meiteni bezmaksas seksa sanāksmēm? Laipni lūdzam - www.GetMeets.com


ok, ok, gandrīz pierunāji, ass to mouth gan jau ļaujies par 0.99eur/h????

Atbildēt

visticamāk

03.12.2019. 17:53

»

jurisx

Kāds ir tulkojums vārdam--PADLA


jurisx?

Atbildēt

umpampā

03.12.2019. 17:14

Bet kā tad savādāk pie pastalniekiem? Visu laiku zzs ministrus piebaroja un neveinas partijas kase te nav atteikusies... arī pašlaikviss kā pa reni bezkompromisa tiesiskumā

Atbildēt

jurisx

03.12.2019. 17:12

Kāds ir tulkojums vārdam--PADLA ??

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...