Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ILze

05.10.2018. 06:40

Arī bez šī raksta viss bija skaidrs! Tik tendenciozi apmelojumi pret KPV LV pat prātā nenāca, ka tā var!!!! Un par mūsu naudu sadala tūkstõšus, lai "pareizi" raksta IR, NRA, Delvi, LTV< Radio - viss viss mēdiju pulks. Arī KNABS darbojās - ierosinot krimināllietas visiem KPV LV vadošajiem, kuras nu tagad varēš celt gaismā. Kūs esiet tumsas nesēji, visas veidemanes, ringo, ločmeles, burves -rozītes, Kairišs u.c. - kam pie kājas Latvijas patiesās vērtības, godīgums un Tautas Mīlestība, kas visa tika KPV LV! Jā - visi muļķi, idioti, lumpeņi sanāca kopā, nobalsoja un uzvarēja! Ai.....cik jums žēl - preses atbiras. Esmu vīlusies Zanderā, TV24, un daudzos citos. Cepuri nost Domburam- te nu ir tā žurnālista inteliģence - vienāda attieksme pret jebkuru kandidāta partiju. Un nevajag daudz naudas, daudz reklāmas pie katra autobusa vai apgāztas uz lauka, kur traktori brauc!! Vajag DAUDZ TAUTAS MĪLESTĪBAS!!...bet jums jau to nesaprast, dāmas un kungi!

Atbildēt

Brīvības cīnītājs.

04.10.2018. 20:43

Brīvība,tiesiskums,vienlīdzība,demokrātija...tikai ne Latvijā, kuru pārvalda oligarhi un čekisti. Ziorneklis uzdzīvo mākoņos, bet tauta nostumta purvā. Paldies "tautieši."

Atbildēt

Iréna Kerbštate

01.10.2018. 10:06

Man šķiet ka valdībā nav tāda kuri nebūtu tiesājami. Visiem būtu jāatbild un jāsēž uz apsūdzēto sola

Atbildēt

Silvija Dreimane

01.10.2018. 09:52

»

jurisx

Un tādam mēslam alga 2000 ? Par ko? Par amata nosaukumu ,kurš ir no pirksta izzīsts? Jā, to liekēžu ir pilna Rīga , steidzīgi jāretina to rindas


Uzlieciet svecīti baznīcā par Normundu Mežvietu un nolūdziet Dievu par mūsu tautu. Lai Normunds Mežciems piedzīvo tādas pašās beigās kā šīs mafiozās tiesu sistēmas advokāts Andris Grūtups. Dievs, atbrīvo latviešu tautu no Normunda Mežvieta un visiem tās mocītājiem.

Atbildēt

CK

01.10.2018. 09:46

Viss ir pareizi, jo latvieši ir ilgtspējīgi neattīstīta tauta, kuru var cūkot uz visām pusēm. Šī neattīstītā ilgtspējīgi stulbā tauta to ir pelnījusi, jo visi ir stulbi un katrs grib kaut ko nozagt ilgtspējīgi.

Atbildēt

Facebook

01.10.2018. 09:43

»

vavere

Šī sistēma - saucamā,,demokrātija,,Latvijā,veidotāji,komunisti,čekisti un krimināl personas,kuras ir pie varas šodien,viņi ir Latviju izzaguši.Saeimā vien atrodas 34.personas,no šīm nosuktajām personam,kuri ir vadījuši 28.g.šie visi kungi stradā no 5.saeimas,viņi ir izveidojuši likumus tā,ka var nozagt...


Lielais neizlēmušo vēlētāju skaits nozīmē, ka ļoti liela daļa, kas agrāk balsojuši par vecajām partijām, tajās ir vīlušies un tagad nevar izvēlēties kādu no jaunajām.

Parasti neizlēmušo balsis sadalās puslīdz tāpat kā izlēmušo. Šobrīd gan neizlēmušo skaits ir tik liels, ka var sagaidīt pārsteigumus.

Jebkurā gadījumā pēc vēlēšanām daudziem vēlētājiem būs dziļa vilšanās, kad viņi atmodīsies pēc viltus solījumu hipnozes. Tvaika nolaišanai vēlētājiem piespēlēs Valsts prezidenta vēlēšanas tiešās vēlēšanās. Nemanot pienāks 2020. gads, kad stipri samazināsies Eiropas nauda. Tad arī sāksies īstā cīņa par izdzīvošanu. Daudzi tagadējie varas vīri tiks ziedoti tautas saplosīšanai. Jo lai nu kas, bet Aivars Lembergs pat gatavs valsts sabrukumam un nonākšanai austrumu ietekmē, lai tikai nenonāktu cietumā un nepiedzīvotu sazagtā konfiskāciju. Bet jaunie Aivaru Lembergu uzmetīs, tāpat kā atdos saplosīšanai visus čekas maisos un tos, kas neļāva ilgi publicēt čekas maisus. Tā tam pēc visiem likumiem vajadzētu būt. 2022 būs gads, kad piepildīsies Finka pareģojums.

Atbildēt

jurisx

01.10.2018. 09:34

Un tādam mēslam alga 2000 ? Par ko? Par amata nosaukumu ,kurš ir no pirksta izzīsts? Jā, to liekēžu ir pilna Rīga , steidzīgi jāretina to rindas....

Atbildēt

Jautrai

01.10.2018. 09:32

...aiz viira muguras...labi juutas..

Atbildēt

vavere

01.10.2018. 09:22

Šī sistēma - saucamā,,demokrātija,,Latvijā,veidotāji,komunisti,čekisti un krimināl personas,kuras ir pie varas šodien,viņi ir Latviju izzaguši.Saeimā vien atrodas 34.personas,no šīm nosuktajām personam,kuri ir vadījuši 28.g.šie visi kungi stradā no 5.saeimas,viņi ir izveidojuši likumus tā,ka var nozagt miljonu,un iesēdināt aiz restem nevar.Prokurātūrā, TM,tiesībsargājošās iestādes vada joprojām bijušie padomju laika korumpētie,milicijas,čekisti un komunistu darbinieki,visi viņi izpilda krievijas specdienesta rīkojumus.Visu laiku Latvijas ekonomiku ir grāvuši no iekspuses,90.g.krievijā tika izstrādāts likums,pēc30.g.sagraut ES valstis.Redzam sākumu ar Brexi Anglijā.

Atbildēt

Komuņagas un Co.

01.10.2018. 09:16

Turpiniet balsot par šiem slepenajiem dzīvniekiem!

Atbildēt

8kajis

01.10.2018. 09:13

Liela banda turpina zagt !

Atbildēt

Jānītis

01.10.2018. 07:52

Vai tad sieviešu dzimtē nebūtu pareizi jāraksta Pežvieta?

Atbildēt

Jānis

01.10.2018. 04:43

»

TT

pietiek ar pēdējiem 27 gadiem, nevajag pieminēt laikus, kad šīs lindas, baibas, aijas, jāņi, raimondi, normumdi, solvitas, dzintari zem galda staigāja. Šie zagļi savas zagļu prasmes izkopa viens otru balstot, bīdot, rotējot, piesedzot pēdējo 27 gadu laikā


Kazlovskis, krišana bija ar siera nams juristpalgs(drošības policijas šefs) un montika korumpēta pieslēdzies pie noziedzīgās siles (Kuzis_, gudermanis_pensija pavadīja 📸 Montiku viktoru, pret pateicibu (cigu biznesa 66,Cartel)

Atbildēt

TT

01.10.2018. 00:11

»

janka

Vārds latvietis Latvijā bieži vien ir tikai neliešu piesegvariants,jo gan okupācijas periodā,bet sevišķi jau pēdējos 27 gados ir nācies saskārties ar latviski runājošiem,nacionālpatriotiskiem neliešiem,parasti gan ar okupantpatriotisku pagātni,kuri ignore elementāru tiesiskumu, cilvēcību,kuru leksikā...


pietiek ar pēdējiem 27 gadiem, nevajag pieminēt laikus, kad šīs lindas, baibas, aijas, jāņi, raimondi, normumdi, solvitas, dzintari zem galda staigāja. Šie zagļi savas zagļu prasmes izkopa viens otru balstot, bīdot, rotējot, piesedzot pēdējo 27 gadu laikā.

Atbildēt

K

30.09.2018. 23:48

Te tik viens variants: veco mežmietieni uz Iļģuciema cietumu un jāsludina konkursu uz mezmieta sievas amatu

Atbildēt

derdz

30.09.2018. 19:57

Laiks būt saliedētiem it visiem visām baltās rases tautām it visā dalīties. Par dzīves un ģimenes vērtībām pret karu.

Время быть единым всем, во всем, всем народов белой расыи во всем делиться. О жизненных и семейных ценностей против войны.

Time to be cohesives for all to share for all white race nations . About the values of life and family against war.

Atbildēt

Hihi

30.09.2018. 19:57

»

/

Tagad skaidrs kāpēc Lapsa nekad nedabū naudu


Varbūt vari Lapsu atmaskot un pastāstīt - kad tad viņš kādam šitādam SIFiļfondam naudu ir prasījis?

Atbildēt

/

30.09.2018. 19:08

Tagad skaidrs kāpēc Lapsa nekad nedabū naudu.

Atbildēt

janka

30.09.2018. 18:55

Vārds latvietis Latvijā bieži vien ir tikai neliešu piesegvariants,jo gan okupācijas periodā,bet sevišķi jau pēdējos 27 gados ir nācies saskārties ar latviski runājošiem,nacionālpatriotiskiem neliešiem,parasti gan ar okupantpatriotisku pagātni,kuri ignore elementāru tiesiskumu, cilvēcību,kuru leksikā cilvēktiesības ieņem lamuvārda poziciju,tā radot maldīgu iespaidu par latviešiem kā tautu.Sevišķi jāuzmanas no populistiem,kuri latviskumu izmanto kā uzbrukuma ieroci,lai gan pašiem pagatnē ir aktīva sadarbība ar okupantiem un valsts nozagšanas organizēšana,bet tagadnē sociālās nevienlīdzības,tautas izdzīšanas,nabadzības organizēšana ar labēji ekstrēmo spēku palīdzību.

Atbildēt

Vecās Vienotības darba rūķi

30.09.2018. 17:26

Ministru prezidenta rīkojums Nr.124
Rīgā 2012.gada 29.martā
Par L.Mežvietes pārcelšanu
Pamatojoties uz Valsts civildienesta likuma 37.panta pirmo, otro un trešo daļu, kā arī ņemot vērā Finanšu ministrijas norādīto lietderības pamatojumu pārcelšanai, Lindas Mežvietes atbilstību Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu uzraudzības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices projektu uzraudzības nodaļas vecākā referenta amata aprakstā izvirzītajām prasībām, Iekšlietu ministrijas un L.Mežvietes piekrišanu pārcelšanai, pārcelt L.Mežvieti no Iekšlietu ministrijas Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta Starptautisko projektu koordinācijas nodaļas vecākā referenta amata Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu uzraudzības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices projektu uzraudzības nodaļas vecākā referenta amatā ar 2012.gada 30.martu uz nenoteiktu laiku.
Ministru prezidents V.Dombrovskis

Atbildēt

agents

30.09.2018. 15:15

Vai Pietiek.com nevaretu "uzrakt" cik no jums pasiem un nodoklu maksataju kabatam tiek novirzits stalinistu - usakoviesu - putinistu partiju reklamai un Tautas zombesanai?

Atbildēt

V

30.09.2018. 14:35

Jau viņas feiss ir pretīgs...Tāda pati ņirdzīga roža, kāda viņas čekistiņam vīram. Šitie mēsli mums ņirdz sejā, jo labi zin, ka turpina vispretīgākās komuņagu tradīcijas. Tikai tagad vairs netiek slaukta Maskava, bet Latvijas tauta, kurai šos morālos atkritumus ir uz saviem pagurušajiem pleciem jānes.

Atbildēt

Gotiņa un vistiņa

30.09.2018. 14:04

Vai orgasms ir labāks, ja Tavs vīrs ir čekistu priekšnieks "atjaunotajā" Latvijā?

Atbildēt

siska

30.09.2018. 14:00

Pareizi NA pieprasa Mārim Brežņevam slēgt to SIFilisu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...