Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ILze

05.10.2018. 07:40

Arī bez šī raksta viss bija skaidrs! Tik tendenciozi apmelojumi pret KPV LV pat prātā nenāca, ka tā var!!!! Un par mūsu naudu sadala tūkstõšus, lai "pareizi" raksta IR, NRA, Delvi, LTV< Radio - viss viss mēdiju pulks. Arī KNABS darbojās - ierosinot krimināllietas visiem KPV LV vadošajiem, kuras nu tagad varēš celt gaismā. Kūs esiet tumsas nesēji, visas veidemanes, ringo, ločmeles, burves -rozītes, Kairišs u.c. - kam pie kājas Latvijas patiesās vērtības, godīgums un Tautas Mīlestība, kas visa tika KPV LV! Jā - visi muļķi, idioti, lumpeņi sanāca kopā, nobalsoja un uzvarēja! Ai.....cik jums žēl - preses atbiras. Esmu vīlusies Zanderā, TV24, un daudzos citos. Cepuri nost Domburam- te nu ir tā žurnālista inteliģence - vienāda attieksme pret jebkuru kandidāta partiju. Un nevajag daudz naudas, daudz reklāmas pie katra autobusa vai apgāztas uz lauka, kur traktori brauc!! Vajag DAUDZ TAUTAS MĪLESTĪBAS!!...bet jums jau to nesaprast, dāmas un kungi!

Atbildēt

Brīvības cīnītājs.

04.10.2018. 21:43

Brīvība,tiesiskums,vienlīdzība,demokrātija...tikai ne Latvijā, kuru pārvalda oligarhi un čekisti. Ziorneklis uzdzīvo mākoņos, bet tauta nostumta purvā. Paldies "tautieši."

Atbildēt

Iréna Kerbštate

01.10.2018. 11:06

Man šķiet ka valdībā nav tāda kuri nebūtu tiesājami. Visiem būtu jāatbild un jāsēž uz apsūdzēto sola

Atbildēt

Silvija Dreimane

01.10.2018. 10:52

»

jurisx

Un tādam mēslam alga 2000 ? Par ko? Par amata nosaukumu ,kurš ir no pirksta izzīsts? Jā, to liekēžu ir pilna Rīga , steidzīgi jāretina to rindas


Uzlieciet svecīti baznīcā par Normundu Mežvietu un nolūdziet Dievu par mūsu tautu. Lai Normunds Mežciems piedzīvo tādas pašās beigās kā šīs mafiozās tiesu sistēmas advokāts Andris Grūtups. Dievs, atbrīvo latviešu tautu no Normunda Mežvieta un visiem tās mocītājiem.

Atbildēt

CK

01.10.2018. 10:46

Viss ir pareizi, jo latvieši ir ilgtspējīgi neattīstīta tauta, kuru var cūkot uz visām pusēm. Šī neattīstītā ilgtspējīgi stulbā tauta to ir pelnījusi, jo visi ir stulbi un katrs grib kaut ko nozagt ilgtspējīgi.

Atbildēt

Facebook

01.10.2018. 10:43

»

vavere

Šī sistēma - saucamā,,demokrātija,,Latvijā,veidotāji,komunisti,čekisti un krimināl personas,kuras ir pie varas šodien,viņi ir Latviju izzaguši.Saeimā vien atrodas 34.personas,no šīm nosuktajām personam,kuri ir vadījuši 28.g.šie visi kungi stradā no 5.saeimas,viņi ir izveidojuši likumus tā,ka var nozagt...


Lielais neizlēmušo vēlētāju skaits nozīmē, ka ļoti liela daļa, kas agrāk balsojuši par vecajām partijām, tajās ir vīlušies un tagad nevar izvēlēties kādu no jaunajām.

Parasti neizlēmušo balsis sadalās puslīdz tāpat kā izlēmušo. Šobrīd gan neizlēmušo skaits ir tik liels, ka var sagaidīt pārsteigumus.

Jebkurā gadījumā pēc vēlēšanām daudziem vēlētājiem būs dziļa vilšanās, kad viņi atmodīsies pēc viltus solījumu hipnozes. Tvaika nolaišanai vēlētājiem piespēlēs Valsts prezidenta vēlēšanas tiešās vēlēšanās. Nemanot pienāks 2020. gads, kad stipri samazināsies Eiropas nauda. Tad arī sāksies īstā cīņa par izdzīvošanu. Daudzi tagadējie varas vīri tiks ziedoti tautas saplosīšanai. Jo lai nu kas, bet Aivars Lembergs pat gatavs valsts sabrukumam un nonākšanai austrumu ietekmē, lai tikai nenonāktu cietumā un nepiedzīvotu sazagtā konfiskāciju. Bet jaunie Aivaru Lembergu uzmetīs, tāpat kā atdos saplosīšanai visus čekas maisos un tos, kas neļāva ilgi publicēt čekas maisus. Tā tam pēc visiem likumiem vajadzētu būt. 2022 būs gads, kad piepildīsies Finka pareģojums.

Atbildēt

jurisx

01.10.2018. 10:34

Un tādam mēslam alga 2000 ? Par ko? Par amata nosaukumu ,kurš ir no pirksta izzīsts? Jā, to liekēžu ir pilna Rīga , steidzīgi jāretina to rindas....

Atbildēt

Jautrai

01.10.2018. 10:32

...aiz viira muguras...labi juutas..

Atbildēt

vavere

01.10.2018. 10:22

Šī sistēma - saucamā,,demokrātija,,Latvijā,veidotāji,komunisti,čekisti un krimināl personas,kuras ir pie varas šodien,viņi ir Latviju izzaguši.Saeimā vien atrodas 34.personas,no šīm nosuktajām personam,kuri ir vadījuši 28.g.šie visi kungi stradā no 5.saeimas,viņi ir izveidojuši likumus tā,ka var nozagt miljonu,un iesēdināt aiz restem nevar.Prokurātūrā, TM,tiesībsargājošās iestādes vada joprojām bijušie padomju laika korumpētie,milicijas,čekisti un komunistu darbinieki,visi viņi izpilda krievijas specdienesta rīkojumus.Visu laiku Latvijas ekonomiku ir grāvuši no iekspuses,90.g.krievijā tika izstrādāts likums,pēc30.g.sagraut ES valstis.Redzam sākumu ar Brexi Anglijā.

Atbildēt

Komuņagas un Co.

01.10.2018. 10:16

Turpiniet balsot par šiem slepenajiem dzīvniekiem!

Atbildēt

8kajis

01.10.2018. 10:13

Liela banda turpina zagt !

Atbildēt

Jānītis

01.10.2018. 08:52

Vai tad sieviešu dzimtē nebūtu pareizi jāraksta Pežvieta?

Atbildēt

Jānis

01.10.2018. 05:43

»

TT

pietiek ar pēdējiem 27 gadiem, nevajag pieminēt laikus, kad šīs lindas, baibas, aijas, jāņi, raimondi, normumdi, solvitas, dzintari zem galda staigāja. Šie zagļi savas zagļu prasmes izkopa viens otru balstot, bīdot, rotējot, piesedzot pēdējo 27 gadu laikā


Kazlovskis, krišana bija ar siera nams juristpalgs(drošības policijas šefs) un montika korumpēta pieslēdzies pie noziedzīgās siles (Kuzis_, gudermanis_pensija pavadīja 📸 Montiku viktoru, pret pateicibu (cigu biznesa 66,Cartel)

Atbildēt

TT

01.10.2018. 01:11

»

janka

Vārds latvietis Latvijā bieži vien ir tikai neliešu piesegvariants,jo gan okupācijas periodā,bet sevišķi jau pēdējos 27 gados ir nācies saskārties ar latviski runājošiem,nacionālpatriotiskiem neliešiem,parasti gan ar okupantpatriotisku pagātni,kuri ignore elementāru tiesiskumu, cilvēcību,kuru leksikā...


pietiek ar pēdējiem 27 gadiem, nevajag pieminēt laikus, kad šīs lindas, baibas, aijas, jāņi, raimondi, normumdi, solvitas, dzintari zem galda staigāja. Šie zagļi savas zagļu prasmes izkopa viens otru balstot, bīdot, rotējot, piesedzot pēdējo 27 gadu laikā.

Atbildēt

K

01.10.2018. 00:48

Te tik viens variants: veco mežmietieni uz Iļģuciema cietumu un jāsludina konkursu uz mezmieta sievas amatu

Atbildēt

derdz

30.09.2018. 20:57

Laiks būt saliedētiem it visiem visām baltās rases tautām it visā dalīties. Par dzīves un ģimenes vērtībām pret karu.

Время быть единым всем, во всем, всем народов белой расыи во всем делиться. О жизненных и семейных ценностей против войны.

Time to be cohesives for all to share for all white race nations . About the values of life and family against war.

Atbildēt

Hihi

30.09.2018. 20:57

»

/

Tagad skaidrs kāpēc Lapsa nekad nedabū naudu


Varbūt vari Lapsu atmaskot un pastāstīt - kad tad viņš kādam šitādam SIFiļfondam naudu ir prasījis?

Atbildēt

/

30.09.2018. 20:08

Tagad skaidrs kāpēc Lapsa nekad nedabū naudu.

Atbildēt

janka

30.09.2018. 19:55

Vārds latvietis Latvijā bieži vien ir tikai neliešu piesegvariants,jo gan okupācijas periodā,bet sevišķi jau pēdējos 27 gados ir nācies saskārties ar latviski runājošiem,nacionālpatriotiskiem neliešiem,parasti gan ar okupantpatriotisku pagātni,kuri ignore elementāru tiesiskumu, cilvēcību,kuru leksikā cilvēktiesības ieņem lamuvārda poziciju,tā radot maldīgu iespaidu par latviešiem kā tautu.Sevišķi jāuzmanas no populistiem,kuri latviskumu izmanto kā uzbrukuma ieroci,lai gan pašiem pagatnē ir aktīva sadarbība ar okupantiem un valsts nozagšanas organizēšana,bet tagadnē sociālās nevienlīdzības,tautas izdzīšanas,nabadzības organizēšana ar labēji ekstrēmo spēku palīdzību.

Atbildēt

Vecās Vienotības darba rūķi

30.09.2018. 18:26

Ministru prezidenta rīkojums Nr.124
Rīgā 2012.gada 29.martā
Par L.Mežvietes pārcelšanu
Pamatojoties uz Valsts civildienesta likuma 37.panta pirmo, otro un trešo daļu, kā arī ņemot vērā Finanšu ministrijas norādīto lietderības pamatojumu pārcelšanai, Lindas Mežvietes atbilstību Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu uzraudzības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices projektu uzraudzības nodaļas vecākā referenta amata aprakstā izvirzītajām prasībām, Iekšlietu ministrijas un L.Mežvietes piekrišanu pārcelšanai, pārcelt L.Mežvieti no Iekšlietu ministrijas Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta Starptautisko projektu koordinācijas nodaļas vecākā referenta amata Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu uzraudzības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices projektu uzraudzības nodaļas vecākā referenta amatā ar 2012.gada 30.martu uz nenoteiktu laiku.
Ministru prezidents V.Dombrovskis

Atbildēt

agents

30.09.2018. 16:15

Vai Pietiek.com nevaretu "uzrakt" cik no jums pasiem un nodoklu maksataju kabatam tiek novirzits stalinistu - usakoviesu - putinistu partiju reklamai un Tautas zombesanai?

Atbildēt

V

30.09.2018. 15:35

Jau viņas feiss ir pretīgs...Tāda pati ņirdzīga roža, kāda viņas čekistiņam vīram. Šitie mēsli mums ņirdz sejā, jo labi zin, ka turpina vispretīgākās komuņagu tradīcijas. Tikai tagad vairs netiek slaukta Maskava, bet Latvijas tauta, kurai šos morālos atkritumus ir uz saviem pagurušajiem pleciem jānes.

Atbildēt

Gotiņa un vistiņa

30.09.2018. 15:04

Vai orgasms ir labāks, ja Tavs vīrs ir čekistu priekšnieks "atjaunotajā" Latvijā?

Atbildēt

siska

30.09.2018. 15:00

Pareizi NA pieprasa Mārim Brežņevam slēgt to SIFilisu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...