Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ILze

05.10.2018. 06:40

Arī bez šī raksta viss bija skaidrs! Tik tendenciozi apmelojumi pret KPV LV pat prātā nenāca, ka tā var!!!! Un par mūsu naudu sadala tūkstõšus, lai "pareizi" raksta IR, NRA, Delvi, LTV< Radio - viss viss mēdiju pulks. Arī KNABS darbojās - ierosinot krimināllietas visiem KPV LV vadošajiem, kuras nu tagad varēš celt gaismā. Kūs esiet tumsas nesēji, visas veidemanes, ringo, ločmeles, burves -rozītes, Kairišs u.c. - kam pie kājas Latvijas patiesās vērtības, godīgums un Tautas Mīlestība, kas visa tika KPV LV! Jā - visi muļķi, idioti, lumpeņi sanāca kopā, nobalsoja un uzvarēja! Ai.....cik jums žēl - preses atbiras. Esmu vīlusies Zanderā, TV24, un daudzos citos. Cepuri nost Domburam- te nu ir tā žurnālista inteliģence - vienāda attieksme pret jebkuru kandidāta partiju. Un nevajag daudz naudas, daudz reklāmas pie katra autobusa vai apgāztas uz lauka, kur traktori brauc!! Vajag DAUDZ TAUTAS MĪLESTĪBAS!!...bet jums jau to nesaprast, dāmas un kungi!

Atbildēt

Brīvības cīnītājs.

04.10.2018. 20:43

Brīvība,tiesiskums,vienlīdzība,demokrātija...tikai ne Latvijā, kuru pārvalda oligarhi un čekisti. Ziorneklis uzdzīvo mākoņos, bet tauta nostumta purvā. Paldies "tautieši."

Atbildēt

Iréna Kerbštate

01.10.2018. 10:06

Man šķiet ka valdībā nav tāda kuri nebūtu tiesājami. Visiem būtu jāatbild un jāsēž uz apsūdzēto sola

Atbildēt

Silvija Dreimane

01.10.2018. 09:52

»

jurisx

Un tādam mēslam alga 2000 ? Par ko? Par amata nosaukumu ,kurš ir no pirksta izzīsts? Jā, to liekēžu ir pilna Rīga , steidzīgi jāretina to rindas


Uzlieciet svecīti baznīcā par Normundu Mežvietu un nolūdziet Dievu par mūsu tautu. Lai Normunds Mežciems piedzīvo tādas pašās beigās kā šīs mafiozās tiesu sistēmas advokāts Andris Grūtups. Dievs, atbrīvo latviešu tautu no Normunda Mežvieta un visiem tās mocītājiem.

Atbildēt

CK

01.10.2018. 09:46

Viss ir pareizi, jo latvieši ir ilgtspējīgi neattīstīta tauta, kuru var cūkot uz visām pusēm. Šī neattīstītā ilgtspējīgi stulbā tauta to ir pelnījusi, jo visi ir stulbi un katrs grib kaut ko nozagt ilgtspējīgi.

Atbildēt

Facebook

01.10.2018. 09:43

»

vavere

Šī sistēma - saucamā,,demokrātija,,Latvijā,veidotāji,komunisti,čekisti un krimināl personas,kuras ir pie varas šodien,viņi ir Latviju izzaguši.Saeimā vien atrodas 34.personas,no šīm nosuktajām personam,kuri ir vadījuši 28.g.šie visi kungi stradā no 5.saeimas,viņi ir izveidojuši likumus tā,ka var nozagt...


Lielais neizlēmušo vēlētāju skaits nozīmē, ka ļoti liela daļa, kas agrāk balsojuši par vecajām partijām, tajās ir vīlušies un tagad nevar izvēlēties kādu no jaunajām.

Parasti neizlēmušo balsis sadalās puslīdz tāpat kā izlēmušo. Šobrīd gan neizlēmušo skaits ir tik liels, ka var sagaidīt pārsteigumus.

Jebkurā gadījumā pēc vēlēšanām daudziem vēlētājiem būs dziļa vilšanās, kad viņi atmodīsies pēc viltus solījumu hipnozes. Tvaika nolaišanai vēlētājiem piespēlēs Valsts prezidenta vēlēšanas tiešās vēlēšanās. Nemanot pienāks 2020. gads, kad stipri samazināsies Eiropas nauda. Tad arī sāksies īstā cīņa par izdzīvošanu. Daudzi tagadējie varas vīri tiks ziedoti tautas saplosīšanai. Jo lai nu kas, bet Aivars Lembergs pat gatavs valsts sabrukumam un nonākšanai austrumu ietekmē, lai tikai nenonāktu cietumā un nepiedzīvotu sazagtā konfiskāciju. Bet jaunie Aivaru Lembergu uzmetīs, tāpat kā atdos saplosīšanai visus čekas maisos un tos, kas neļāva ilgi publicēt čekas maisus. Tā tam pēc visiem likumiem vajadzētu būt. 2022 būs gads, kad piepildīsies Finka pareģojums.

Atbildēt

jurisx

01.10.2018. 09:34

Un tādam mēslam alga 2000 ? Par ko? Par amata nosaukumu ,kurš ir no pirksta izzīsts? Jā, to liekēžu ir pilna Rīga , steidzīgi jāretina to rindas....

Atbildēt

Jautrai

01.10.2018. 09:32

...aiz viira muguras...labi juutas..

Atbildēt

vavere

01.10.2018. 09:22

Šī sistēma - saucamā,,demokrātija,,Latvijā,veidotāji,komunisti,čekisti un krimināl personas,kuras ir pie varas šodien,viņi ir Latviju izzaguši.Saeimā vien atrodas 34.personas,no šīm nosuktajām personam,kuri ir vadījuši 28.g.šie visi kungi stradā no 5.saeimas,viņi ir izveidojuši likumus tā,ka var nozagt miljonu,un iesēdināt aiz restem nevar.Prokurātūrā, TM,tiesībsargājošās iestādes vada joprojām bijušie padomju laika korumpētie,milicijas,čekisti un komunistu darbinieki,visi viņi izpilda krievijas specdienesta rīkojumus.Visu laiku Latvijas ekonomiku ir grāvuši no iekspuses,90.g.krievijā tika izstrādāts likums,pēc30.g.sagraut ES valstis.Redzam sākumu ar Brexi Anglijā.

Atbildēt

Komuņagas un Co.

01.10.2018. 09:16

Turpiniet balsot par šiem slepenajiem dzīvniekiem!

Atbildēt

8kajis

01.10.2018. 09:13

Liela banda turpina zagt !

Atbildēt

Jānītis

01.10.2018. 07:52

Vai tad sieviešu dzimtē nebūtu pareizi jāraksta Pežvieta?

Atbildēt

Jānis

01.10.2018. 04:43

»

TT

pietiek ar pēdējiem 27 gadiem, nevajag pieminēt laikus, kad šīs lindas, baibas, aijas, jāņi, raimondi, normumdi, solvitas, dzintari zem galda staigāja. Šie zagļi savas zagļu prasmes izkopa viens otru balstot, bīdot, rotējot, piesedzot pēdējo 27 gadu laikā


Kazlovskis, krišana bija ar siera nams juristpalgs(drošības policijas šefs) un montika korumpēta pieslēdzies pie noziedzīgās siles (Kuzis_, gudermanis_pensija pavadīja 📸 Montiku viktoru, pret pateicibu (cigu biznesa 66,Cartel)

Atbildēt

TT

01.10.2018. 00:11

»

janka

Vārds latvietis Latvijā bieži vien ir tikai neliešu piesegvariants,jo gan okupācijas periodā,bet sevišķi jau pēdējos 27 gados ir nācies saskārties ar latviski runājošiem,nacionālpatriotiskiem neliešiem,parasti gan ar okupantpatriotisku pagātni,kuri ignore elementāru tiesiskumu, cilvēcību,kuru leksikā...


pietiek ar pēdējiem 27 gadiem, nevajag pieminēt laikus, kad šīs lindas, baibas, aijas, jāņi, raimondi, normumdi, solvitas, dzintari zem galda staigāja. Šie zagļi savas zagļu prasmes izkopa viens otru balstot, bīdot, rotējot, piesedzot pēdējo 27 gadu laikā.

Atbildēt

K

30.09.2018. 23:48

Te tik viens variants: veco mežmietieni uz Iļģuciema cietumu un jāsludina konkursu uz mezmieta sievas amatu

Atbildēt

derdz

30.09.2018. 19:57

Laiks būt saliedētiem it visiem visām baltās rases tautām it visā dalīties. Par dzīves un ģimenes vērtībām pret karu.

Время быть единым всем, во всем, всем народов белой расыи во всем делиться. О жизненных и семейных ценностей против войны.

Time to be cohesives for all to share for all white race nations . About the values of life and family against war.

Atbildēt

Hihi

30.09.2018. 19:57

»

/

Tagad skaidrs kāpēc Lapsa nekad nedabū naudu


Varbūt vari Lapsu atmaskot un pastāstīt - kad tad viņš kādam šitādam SIFiļfondam naudu ir prasījis?

Atbildēt

/

30.09.2018. 19:08

Tagad skaidrs kāpēc Lapsa nekad nedabū naudu.

Atbildēt

janka

30.09.2018. 18:55

Vārds latvietis Latvijā bieži vien ir tikai neliešu piesegvariants,jo gan okupācijas periodā,bet sevišķi jau pēdējos 27 gados ir nācies saskārties ar latviski runājošiem,nacionālpatriotiskiem neliešiem,parasti gan ar okupantpatriotisku pagātni,kuri ignore elementāru tiesiskumu, cilvēcību,kuru leksikā cilvēktiesības ieņem lamuvārda poziciju,tā radot maldīgu iespaidu par latviešiem kā tautu.Sevišķi jāuzmanas no populistiem,kuri latviskumu izmanto kā uzbrukuma ieroci,lai gan pašiem pagatnē ir aktīva sadarbība ar okupantiem un valsts nozagšanas organizēšana,bet tagadnē sociālās nevienlīdzības,tautas izdzīšanas,nabadzības organizēšana ar labēji ekstrēmo spēku palīdzību.

Atbildēt

Vecās Vienotības darba rūķi

30.09.2018. 17:26

Ministru prezidenta rīkojums Nr.124
Rīgā 2012.gada 29.martā
Par L.Mežvietes pārcelšanu
Pamatojoties uz Valsts civildienesta likuma 37.panta pirmo, otro un trešo daļu, kā arī ņemot vērā Finanšu ministrijas norādīto lietderības pamatojumu pārcelšanai, Lindas Mežvietes atbilstību Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu uzraudzības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices projektu uzraudzības nodaļas vecākā referenta amata aprakstā izvirzītajām prasībām, Iekšlietu ministrijas un L.Mežvietes piekrišanu pārcelšanai, pārcelt L.Mežvieti no Iekšlietu ministrijas Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta Starptautisko projektu koordinācijas nodaļas vecākā referenta amata Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu uzraudzības departamenta EEZ, Norvēģijas un Šveices projektu uzraudzības nodaļas vecākā referenta amatā ar 2012.gada 30.martu uz nenoteiktu laiku.
Ministru prezidents V.Dombrovskis

Atbildēt

agents

30.09.2018. 15:15

Vai Pietiek.com nevaretu "uzrakt" cik no jums pasiem un nodoklu maksataju kabatam tiek novirzits stalinistu - usakoviesu - putinistu partiju reklamai un Tautas zombesanai?

Atbildēt

V

30.09.2018. 14:35

Jau viņas feiss ir pretīgs...Tāda pati ņirdzīga roža, kāda viņas čekistiņam vīram. Šitie mēsli mums ņirdz sejā, jo labi zin, ka turpina vispretīgākās komuņagu tradīcijas. Tikai tagad vairs netiek slaukta Maskava, bet Latvijas tauta, kurai šos morālos atkritumus ir uz saviem pagurušajiem pleciem jānes.

Atbildēt

Gotiņa un vistiņa

30.09.2018. 14:04

Vai orgasms ir labāks, ja Tavs vīrs ir čekistu priekšnieks "atjaunotajā" Latvijā?

Atbildēt

siska

30.09.2018. 14:00

Pareizi NA pieprasa Mārim Brežņevam slēgt to SIFilisu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...