Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Savāda domāšana

08.11.2019. 01:33

»

paklau

kam tas auto traucē? ja, kāds tur nav varējis izspraukties, tad viņam vienkārši vajag mazāk rīt. lapsa pārvērties par kremļa troļļu atbalstītāju


Tad jau var teikt kam tad traucē ja nobrauc dažus cilvēkus autobusa pieturā vai izzāģē Latvijas mežus. Galvenais lai netraucē darboties politmafijai kas izpārdod latviešu valsti.

Atbildēt

Flake

07.11.2019. 13:34

»

Onion

Nu gan virsraksti šeit. Tik tendēti uz konkrētu emociju izraisīšanu. Citiem vārdiem manipulāciju. Ja jau pieminam diplomātus tad pirms gadiem bija krievu diplomāts kurš dzērumā pa Rīgu traucās. Arī noteikumus pārkāpa. Ko policija? Ar visām promilēm atlaida braukt tālāk, jo šiem neesot tiesības diplomātus...


"Aborgēnu likumi" ielikts pēdiņās, it kā tas kāds citāts būtu. Vai attieksmes pierādījums. Konkrēti salīdzinājumu pret visu valstu diplomātiem uztaisiet, nevis vienu atsevišķu gadījumu izvelkat. Tas krievu dzērājšoferis-diplomāts pierāda, ka asv diplomāti nav vienīgie izredzētie.

Atbildēt

Onion

06.11.2019. 22:41

Nu gan virsraksti šeit. Tik tendēti uz konkrētu emociju izraisīšanu. Citiem vārdiem manipulāciju. Ja jau pieminam diplomātus tad pirms gadiem bija krievu diplomāts kurš dzērumā pa Rīgu traucās. Arī noteikumus pārkāpa. Ko policija? Ar visām promilēm atlaida braukt tālāk, jo šiem neesot tiesības diplomātus aizturēt. Par spīti tam, ka pasaulē ar krievu diplomātu dzērumā izraisītām, arī letālām, avarijām ir diezgan liela pieredze. Tā ka šādi vērsties pret vienas valsts pārstāvjiem ja visa diplomātu suga ir tāda nav gluži korekti. Turklāt ar pareizu apstāšanos arī pašiem "aborgēniem" bieži vien ir lielas problēmas. Bet par virsrakstu autoram vajadzētu nokaunēties. Žurnālistu ētika Latvijā tāda, kā britu Daily mail.

Atbildēt

ArnoldsBE

06.11.2019. 14:38

Izskatās, Lapsa palicis par vatņiku. Laiks piestrādāt Raša Tudei vai Sputņik, ja jau tik kāri liek Krievijas vēstniecības iesūtītas bildes, lai nomelnotu par katru cenu amīšus!

Atbildēt

ilga kreituse

06.11.2019. 14:37

IZSKATĀS, KA LATO LAPSA IZPLATA KRIEVIJAS VĒSTNIECĪBAS BILDES.

Atbildēt

Edgars Rinkevičs, ārlietu ministrs

06.11.2019. 13:32

Kārtējo reizi publiskajā telpā izskan informatīvās sabotāžas par Latvijas tuvāko sabiedroto, Amerikas Savienotajām Valstīm. Šādā veidā Kremlis veicina neticību Latvijas tuvākajiem sabiedrotajiem, lai militāru briesmu gadījumā laikus negatīvi noskaņotu iedzīvotājus. Šo rakstu Ārlietu ministrija uzlūko kā valsts mēroga drošības apdraudējumu, kas tiek veikts Kremļa izvērstā hibrīdkara ietvaros pret Latvijas valsti un tās amatpersonām, šajā gadījumā, pret ievērojamas ārvalsts diplomātu. Ārlietu ministrija ir lūgusi nekavējoties sasaukt Nacionālās drošības padomes ārkārtas sēdi, tostarp vērsīsies EDSO pilnai valsts drošības risku izvērtēšanai un starptautisko sankciju noteikšanai pret šī raksta autoriem.

Atbildēt

hmm

06.11.2019. 12:50

»

Kurš šo rakstīja?

"imunitāte uz administratīvo jurisdikciju attiecībā uz ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem netiek piemērota...


Tas, ka LV menti neprot rakstīt, nav nekas jauns.
Pietiek lasītneprasme - tā gan! :D

Atbildēt

Kurš šo rakstīja?

06.11.2019. 12:38

"imunitāte uz administratīvo jurisdikciju attiecībā uz ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem netiek piemērota.

Ņemot vērā augstāk minēto, Valsts policijai nav tiesiska pamata personas sodīšanai un administratīvās lietas uzsākšanai."

Vai paši saprot pretrunu atbildē? Jeb paskaidrot ar līdzību - tā kā policijas acu priekšā moziedznieks nošāva upuri, policijai nav tiesiska pamata ierosināt krimināllietu...

Atbildēt

paklau

06.11.2019. 10:21

kam tas auto traucē? ja, kāds tur nav varējis izspraukties, tad viņam vienkārši vajag mazāk rīt. lapsa pārvērties par kremļa troļļu atbalstītāju.

Atbildēt

Kurš

06.11.2019. 09:24

Nu un kur tad mūsu pravietis un likuma sargs Rinkevičs!??? Klűsums! Ko tu saimniekam padarisi!? Jeņķiem viss ir atļauts!?

Atbildēt

Andron Mc

06.11.2019. 09:18

A nevar 1kārši samazināt to ietvi līdz saprātīgam izmēram?
Tā vien izskatās ka uzbūvēta tik plata, lai vairāk urļaku protestantus var izvietot.
Pa to ielu izstaigā varbūt 30 cilvēki stundā, ietve taka priekš 30000.

Atbildēt

Latvis

06.11.2019. 07:49

»

...

Varas saimnieki


Ar jaunajiem MK noteikumiem Nr. 636 pensionāriem no 2019. gada 31. decembra atļauts samaksāt par lāpstu, bedri un zārku, jo valsts no administratīvo pārkāpukumu sodiem CSN pārkāpumu jomā nespēj iekasēt pietiekami lielas naudas summas valsts budžetā.

Bet ko mēs redzam te? Valsts policija nesoda CSN pārkāpēju! Bet valdība tikmēr appiš pensionārus, kā ziņo nacionālās ziņu aģentūras kanāls- valdība vēl neesot aizdomājusies ar nodokli aplikt pensijas! Bet Labklājības ministrija jau laikus aizdomājusies uzlikt nodoki par piedāvātajiem rituālajiem pakalpojumiem.

Tiešām ir viegli pēdējo reizi doties pie miera, ja skaidri zini - bedri jau rok. Satversmes tiesa gatavojas noskaidrot, kura no amatpersonām šai stāstā ir pidar ass un kurš dzen šmakovku.

Atbildēt

...

06.11.2019. 07:13

»

protams

Ēkas saimnieki


Varas saimnieki.

Atbildēt

Secinājums

06.11.2019. 05:53

»

neliela atšķirība

tikai troļļi izliekas nemanām


Nevar stāvēt katrs kam ienāk prātā,tikai saimnieki.

Atbildēt

Milda

06.11.2019. 05:11

Labi, ka turpat uz ietves nenokārtoja savas dabiskās vajadzības, kā to parasti dara pie manis un citur Ventspilī.

Atbildēt

neliela atšķirība

05.11.2019. 22:42

»

Hm

Kad bija raksts par Krievija diplomātu sodiem ASV, tauta gan bija šokā - kā tā var nekaunīgi, fui, tādi tie krievi ir


tikai troļļi izliekas nemanām
Nomest mašīnu kur pagadās, nospļaujoties uz visiem vai novietot auto pie vēstniecības, kas ir vienīgā vieta visā ielas garumā, kur nevar stāvēt katrs kam ienāk prātā.

Atbildēt

Jautājums Valsts policijai

05.11.2019. 22:40

Cik kompetenti ir Valsts policijas tās pakļautais dienests, kurš nespēj izvērtēt normatīvo aktu pārkāpuma būtību. Nav runa par sodīšanu. Bet par spējām izvērtēt pārkāpumus.
Un te mēs redzam, ka policijas uzdevums faktiski ir pēc iespējas panākt, ka katru gadu pārkāpēju daudzums pieaug. Ar to pierādot, ka policija cītīgi strādā. Taču faktiski pārkāpumu daudzum pierāda, ka Valsts policija, kā arī pašvaldības policijas strādā slikti, pat ļoti slikti. Jo pārkāpēju skaits pieaug, bet pārkāpumu prevencija netiek veikta.
Tādējādi iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam būtu jāpieprasa no Valsts policijas vadības atbildību, kāpēc pārkāpumu skaits nesamazinās. It sevišķi uz ce;liem un ielās. Ar ko nodarbojas Krapsis un viņa pakļautie dienesti? Ar sevis slavināšanu. Par nodokļu maksātāju līdzekļiem.
Cerams, ka Pietiek spēs izpētīt Krapša dienesta darbības rezultātus un "panākumus".

Atbildēt

Hm

05.11.2019. 21:41

Kad bija raksts par Krievija diplomātu sodiem ASV, tauta gan bija šokā - kā tā var nekaunīgi, fui, tādi tie krievi ir!
Bet tagad - ai, nu kas tur tāds, īsti jau netraucēja...
ļoti konsekventa pieeja))

Atbildēt

Latvis

05.11.2019. 21:36

»

jautaajums

Tad kas tur ir īstais Latvijas saimnieks?Okupanti rīkojas pēc saviem ieskatiem


Maza meitene mūsu dzimtenes Daugavpils pilsētas parkā pizģit naudu lētticīgajiem maziem bērniem. Tā ziņo Daugavpils vēstis. Pilsētas parkā mazā, mīlīgā meitene ierodties ar trīslitru burku, kas pildīta konfektēm. Uzcienājusi bērnus un ieguvusi viņu uzticību, mīlīgā meitene bērnus uzaicina pie sevis mājās spēlēt paslēpes. Kad berni savas mantas un drēbes atstājuši un jau paslēpušies, tad mazā meitene lē-ni skaita līdz tūkstotim un iztīra bērnu atstātās mantas no visa, ko to pieaugušie vecāki sagādājuši. Kā policija noskaidroja, mazā meitenīte nav darbojusies viena, bet grupā ar pieaugušu celku. Brīdiniet savus bērnus, uzmaniet savus bērnus, ja redzat mīlīgas mazas meitenes ar trīslitru burkām, kas pildītas konfektēm.

Atbildēt

Asiirietis

05.11.2019. 21:15

Pie reizes būtu par jāatgādina par Ženēvas 1949.gada konvencijas esamību, kas nosaka okupantu un kolonistu aizvākšanu no okupētajām valstīm kā arī okupācijas režīma starptautisku tiesāšanu.
Ja "stratēģisko" partneri neinteresē šis jautājums, tad viennozīmīgi atliek uzskatīt tādus par kremļa stratēģisko partneri.

Atbildēt

Jānis

05.11.2019. 21:02

Vienkārši ģeniāli :)))) Na**j mums šitādi partneri ?:)))

Atbildēt

Džejs

05.11.2019. 20:56

Stratēģiskais saimnieks var darīt ko grib..

Atbildēt

Latvis

05.11.2019. 19:59

Sveiki inteliģenti! Mums pie dir sas , ka slikts laiks, parasts strādnieks smēķē uz balkona. Absurdums, ka tautu drā tē par Krievijas kontrabandas cigarešu atbalstu, nesasaucas ar Rinkeviča sūkāšanas mākslu. Ārlietu ministrija izdevusi rīkojumu iekšējai lietošanai. Ar to ietekts nevi jo bov atsa un nediskriminēt lezbie tes un pida ra sus. Nāksies smēķēt uz balkona, kur nav aiziegts buržujiem mīst uz galvas un jeb a tsa. Šī ir ziņa, ko sen esat pelnījuši un ņevij jo bo ivaiķes! Ņeh uja sebe! Belamorkanal.

Atbildēt

Aldis

05.11.2019. 18:56

»

hmm

Vispār jau, tajā mentu atbildē ir rakstīts, ka "imunitāte ... netiek piemērota" :D


Es arī “hmm”... tur tak skaidri uzrakstīts, ka uz CSN pārkāpumiem imunitāte neattiecas. Ko nu, cienījamie ne pārāk izglītotie olicistu kungi? :)

Atbildēt

pareizi

05.11.2019. 18:23

Hūtem jau sen tie partneri stratēģikie nepatīk...

Atbildēt

novērotājs

05.11.2019. 18:15

atvainošanu, bet - pēc KĀDA principa??? kas tas tāds par principu kā nosaukumu pat izburtot grūti, kur nu vel saprast??

Atbildēt

Yes

05.11.2019. 17:36

Petinga var braukt kaut vai ar baltu degunu

Atbildēt

Niknais

05.11.2019. 17:33

Nensija Petinga

Atbildēt

hmm

05.11.2019. 17:29

Vispār jau, tajā mentu atbildē ir rakstīts, ka "imunitāte ... netiek piemērota" :D

Atbildēt

to hihi

05.11.2019. 17:24

Varbūt iesūdzēt tiesā ASV vēstniecību par atbildes nesniegšanu? Paskatīsimies, kā veiksies ar ''stratēģisko partneri''?

Atbildēt

kaķa smiekli

05.11.2019. 16:59

Visa tā kņada ap Uzvaras pieminekli, nemitīgā biedēšana ar veco saukli par krievu nākšanu, problēmas taisīšana ap krievu valodu utt. ir tikai tāpēc, lai nevienam pēkšņi neienāktu prātā adaptēties realitātē un ieraudzīt, ka ir notikusi otrreizēja Latvijas okupācija. D

Atbildēt

tas jau ir kaut kas

05.11.2019. 16:22

"Latvijas un Amerikas savienotās valstis"

Atbildēt

aborgēns

05.11.2019. 16:20

Okupantus jeņķus ārā no Latvijas!

Atbildēt

jautaajums

05.11.2019. 15:57

Tad kas tur ir īstais Latvijas saimnieks?Okupanti rīkojas pēc saviem ieskatiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...