Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mario

22.02.2017. 14:07

Ja ka būtne vinā ir ciniska,mantkarīga,ļaunuma iemiesojums,un pati domā ,ka ir gudra,tad aizejot no sīs pasaules ,par visiem darbiem būs jasamaksā...te pazūd gudrība,jo smalkajā pasaulē neko nevar noslēpt ne no viena.Labāk šajā īsajā laikā dzīvot godīgi-pēc sirdsapziņas,nekā mocīties par sadarīto daudz ilgāk ,kā šī ilūzija........

Atbildēt

Vezumnieks

11.02.2017. 13:44

Nu, pietiek,pietiek Daudze! Nez, kā var segt apbedīšanas izdevumus, ja nav kur apbedīt - skaidrs taču - lai varētu rakt, ir jābūt kur rakt. Tātad, viss ir kārtībā un beidzīet vemt!

Atbildēt

Irēna

10.02.2017. 12:55

Kāpēc visi tie naidīgie gudrīši necēla brēku ka Grūtups un Ušakova sev aizņēmuši vietas.Arī Jūrmala pieder Karginiem,Krasovickiem un citiem bagātiem krieviem.Latvijā neko nevar godīgi nokārtot, jāmeklē apkārtceļi.Riebas lasīt komentārus.Nu nav jums tik daudz prāta lai būtu tuvu VVF līmenim tāpēc jūs lai aprok Bolderājā.Gribas ar nožēlu teikt, vai tad tiešām?

Atbildēt

z

07.02.2017. 22:55

»

mg

izkaisīs pie vizbulītēm


varbūt, lai gaisma neiet zudībās, P. Stradiņa medicīnas muzejā?

Atbildēt

Dax

07.02.2017. 13:41

»

luyvkugvkgv

wwf lai atdusās,nu ko jus viņu tirinat,vēl tik nesākat fantazēt nākotnē par pārrappbidīšanu


Baidies ka šī no dusmām, dzīva pati Meža kapos zemē ieraksies ?

Atbildēt

luyvkugvkgv

07.02.2017. 13:16

wwf lai atdusās,nu ko jus viņu tirinat,vēl tik nesākat fantazēt nākotnē par pārrappbidīšanu.

Atbildēt

Daltoniķu asociācija

07.02.2017. 13:13


ZZS būtu jādod komanda : "Latvijas Prezidentu asociācijas" dibināšanai, kura cīnītos par bijušo un esošo Prezidentu privilēģijām.

Atbildēt

07.02.2017. 11:01

»

Arturs Nagliņš

Vai patiešām kāds tic, ka šī neliete tiks sodīta un ar kaunu aizbrauks no Latvijas, atņemot visus tautas apmaksātos labumus līdz mūža beigām


netic, bet ir apriebušies tie idioti, kas bļauj kā aizkauti, ka viņa ir varone un neviens cits viņu klātbūtnē nedrīkst izteikt savu - viņai neglaimojošo viedokli :)

Atbildēt

zutis

07.02.2017. 10:47

Vispār jau ja vina šo vietu prasitu sev, nu to var saprast, bet visai gimenei? To nevar saprast. Ko gimene ir darijusi Valsts labā?
Rodas vēl viens jautājums, un ko dara pārējie bijušie prezidenti?
Ja jau likums nosaka ka Valsts bērēs, tad nav jāsatraucas par kapa vietu. Kad ta stunda sitis tad vinai jau bus vienalga kadi bus tie kapi. Vēl neviens aizgājējs virs zemes nav atstāts.
Tos granita blukus un parejo vajadzetu nekavejoties izvest un sakartot laukumu. Tur varetu guldit visus bijusos skaisti visi viena vietinā

Atbildēt

sos

07.02.2017. 10:36

»

yyl

Un tas nav noziegums,nu,jā Latviju jau izzaks visi kas pie siles bijuši


+++izzaks+++
Kur mācījies šis cilvēks? Neaptverams burtu salikums

Atbildēt

Jenots

07.02.2017. 10:03

Lai vina brauc uz Kanadu un nospragst tur.

Atbildēt

Zkis

07.02.2017. 10:02

Kapec vinu nevar apglabat nezinamaja kapa. Vina ir neliete bijusi kura dzivojusi ir no sorasa naudas

Atbildēt

Jānis

07.02.2017. 09:40

Un kā nav kauns visiem šajā āfērā iesaiatītajām personām VVF, Daudzem, Radzevičam u.c. nenosauktiem. Treknie, veiksmes darījumi utt.vai tie var tā turpināties??? Kurš godīgs, tautas deleģētais valsts vadībā pārstāvis saņēms dūšu un uzņēmsies likumīgi to izbeigt! Domāju, ka, ja tāds uzdrošināsies, tad lielākā tautas daļa to respektēs ar godu!

Atbildēt

lauķis

07.02.2017. 09:10

»

šoreiz garām

Nevajag pārspīlēt un saukt Prezidenti par nelieti! Viņa ir pelnījusi tieši tādus labumus, kādus saņem un saņems ikviens Latvijas Prezidents, lai kāds viņš bijis. Un Freiberga bija izcila. Tad kam jāpiešķir zeme kapos tajā vietā? Kādam Oligarham


Viņa ir pelnījusi tieši tādus labumus....
Visiem labi zinams ka korupcija ir noziegums , tatad , Vairas tante ir pelnījusi tadu labumu ka cietums.
Viens likums viena taisniba...., bet , vai visiem?
Un Vairas tantes noziegumu saraksts ir stipri garš.

Atbildēt

T

07.02.2017. 07:42

Manuprāt šī ir tabu tēma un tas iziet ārpus jebkuras ētikas normām. Ir amorāli izkidat kapu lietas. Ja ir nozieguma sastava pazīmes, lai izskata šo jautājumu prokuratūra, policija, knab, bet nevajag ņirgāties par VVF.

Atbildēt

To:Švamme

07.02.2017. 00:54

Viedi vārdi!

Atbildēt

švamme

07.02.2017. 00:32

Godīgums ir ļoti dārga dāvana, negaidiet to no lētiem cilvēkiem

Atbildēt

daži āksti nav pamanījuši

06.02.2017. 23:32

Vīķe-Freiberga nav valsts amatpersona.

Atbildēt

čoms

06.02.2017. 22:54

»

šoreiz garām

Nevajag pārspīlēt un saukt Prezidenti par nelieti! Viņa ir pelnījusi tieši tādus labumus, kādus saņem un saņems ikviens Latvijas Prezidents, lai kāds viņš bijis. Un Freiberga bija izcila. Tad kam jāpiešķir zeme kapos tajā vietā? Kādam Oligarham


Arī kaimiņzemē jau stāsta par augstās amatpersonas izteikumiem par savu tautu,ja tādu cilvēku stāda priekšā kā izcilību,tad saprotams ka tikpat izcilisti ir visi,kuri izkārtoja neredzēto tautas migrāciju no šo izcilistu paradīzes.Jādoma gan ka viņi atgriezīsies, pretēji nacistu kolaborantiem,kuri šiem izcilistiem aktīvi palīdzēja padzīt, iekārtot šo paradīzi,pievāca to,ko izcilisti atmeta un bez amatiem palikušie aiztinas atpakaļ uz savām dīpišu zemēm.

Atbildēt

Tēvs Brauns

06.02.2017. 22:41

Iesniegums Latvijas prezidentiem

Es, Jāzeps Poškus, lūdzu Jūs sarunāt ar Rīgas domi kapu vietu man, 12 kvadrātmetrus lielu, Rīgas I Meža kapos.
Apņemos apkopt jūsu vietu pirmais.

Atbildēt

gunča

06.02.2017. 22:09

Radzēviču varēs aprakt blakus VVF.

Atbildēt

sapnis

06.02.2017. 21:49

nekāda korupcija nebūs, ja būs dabūjusi par pliku velti :)))

Atbildēt

šoreiz garām

06.02.2017. 21:26

Nevajag pārspīlēt un saukt Prezidenti par nelieti! Viņa ir pelnījusi tieši tādus labumus, kādus saņem un saņems ikviens Latvijas Prezidents, lai kāds viņš bijis. Un Freiberga bija izcila. Tad kam jāpiešķir zeme kapos tajā vietā? Kādam Oligarham?

Atbildēt

XXL

06.02.2017. 19:54

Piekrītu Grišinam. Lai KNAB nodarbojās ar Lapsas iesniegumu. Tur tam vieta. Lai policija ķer noziedzniekus nevis nodarbojas ar tamlīdzīgiem iesniegumiem.

Atbildēt

zagļi pie šprices

06.02.2017. 19:46

Kas un par kādu naudu tur taisīja projektu, kas atļāva tur sakraut tos granīta bluķus. VVF nemaksā neko, tikai pieprasa.

Atbildēt

Pipi

06.02.2017. 19:31

Kamēr izmeklēs šos noziedzīgos nodarījumus, noliks karoti, kur tad viņu liks ?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

06.02.2017. 18:58

Vai patiešām kāds tic, ka šī neliete tiks sodīta un ar kaunu aizbrauks no Latvijas, atņemot visus tautas apmaksātos labumus līdz mūža beigām?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...