Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jeblonskis

04.03.2017. 19:21

Kamēr par to rakstīs tikai tāds nenopietns perdelis kā Lato Lapsa - nekas nemainīsies.

Atbildēt

Ēdelweiss

02.03.2017. 10:39

Būtiba jau tas CPšņiks tikai izpildija personigi dotos deģeneratolisimussa Inta Ķuža , profesionāla mela , norādijumus , jo , atbilstoši LR normativajiem aktiem visu savu padoto darbu organize un vada tiesi un vienigi personigi pats LR IeM LV VP prieksnieks Ints Ķuzis... Bet sistematiska admonistrativo parkapumu faktu falsificēsana administrativajos protokolos ir it īpasi organizeta LV VP RRP Baložu iecirknī kartibas policijas inspektoru-cilvēkveidīgo Edgara Pļaviņa un Jāņa Gabovica izpildijumā.... Bet būtiba jau šie darboņi tikai nēsa LV VP darba apģerbu , un, ta piesegā realize dzīve sarkano fašistu-komunistu režīma NKVD izstŕadatas metodes ....

Atbildēt

kurts

01.03.2017. 14:39

Skatos tv ziņas.Mūsu prezidentam no mēra amata atstādinātais,smagos noziegumos apsūdzētais,izrāda Ventspils panākumus ES naudas apsaimniekošanā.Ko par šādiem un līdzīgiem sižetiem domāt likumpaklausīgam pilsonim?Tikai to ka kolaboracionisms ir nemirstīgs un ka uz kolaborantiem nekādas ētikas,morāles un tiesiskās normas neattiecas un viņi ir pāri visam tam,jo viņu tiesības ir nerakstītie likumi kā tas ir pieņemts visiem noziedzīgo biedrību piederīgajiem.Citādi šādus tv sižetus ļoti grūti motivēt!

Atbildēt

Skaidrs

01.03.2017. 09:18

Domāju pamatojums bija, ka acis un ausis nav bijušas sertificētas mērījumu ierīces, līdz ar to tām nevar ticēt, jo policija un tiesa taču tic tikai sertificētiem rādījumiem.

Atbildēt

taa tacu

28.02.2017. 22:55

sofera meita kas bigusi RPIVA

Atbildēt

w

28.02.2017. 19:32

amatpersona vilto protokolu, kas nevainigu padara par vainīgu- un šī neredz nekādu pārkāpumu!!!! Kolēģim arī reiz gadījās sakeršanās ar varas pārņemtu t.s. pilicistu, esot apdzinis paolicijas mašīnu, kas brauca ar 70 km h tur, kur nepārtraukta līnija. lielummānijas pārņemtajam t.s. policistam likāš normāli, ka kilometriem aiz viņā velkas automašīnu aste, jo šis brauca tā uz 80-85. Nu- tad kad šis "nejauši" samazināja ātrumu, pirmais, kas pieklājigi uz 90 t.s. policistu apdzina, arī tika apstādināts.Iemesls- esot bijusi nepārtraukta līnija. Jā- bija- tā līnija pēc 50 m. Tatad, speciāli samazināja ātrumu, lai kādu izaicinātu uz apdzišanu, tikai t.s. policists neaprēķināja attālumus. Raksta no sākuma protokolu, saruna ļoti vīzdegunīga, pamācošā tonī- tad vēl uzaicinājums apsaktīties- video- bet tur- t.s. policists paliek sarkans-viss kā uz delnas- apdzīšana beigusies un tikai tad sākās nepārtrauktā līnija. Sākās uzreiz citi murgi- esot nedroši apdzinis, priekšā līkums, ātrums arī esot 91 km h. Vispār- aizgāja līdz tiesai. Tā- gods kam gods- attaisnoja, neslēpjot smaidus. Tikai- zaudēts laiks uz ceļa, pazemojošā saruna ar varas "víru'kuram ir problēmas paplašinātu teikumu raiti norunāt, laiks, ko zaudē tiesājoties, tur arī papīru kalni jāsaraksta. Un tas viss viena t.s. policista dēļ, kurš izbraucis uz trases sodīt par katru cenu un sevi paradīt. Otrs policists ne ar vārdu visā šajā jezgā nepiedalījās.Ja meli un pierādijumu " sacerēšana" ir varas vīra rokās un tas nav sodāms no valsts viedokļa- kāda jēga cienīt šo sistemu un tai uzticēties? Ar kaunu un negodu šie vireļi ir jāpadzen no valsts dienesta bez tiesībām jebkad tur atgriezties un šiem ir jaapmaksā sāpju naudas apmelotajiem , t.i vīreļiem ir jāatbild par saviem vārdiem un vēl- visi valsts izdevumi tiesāšanās reizēs arī no šo kabatas. Ja polcija grib but visu cienīta, tad tai no siem ir jāatbrīvojas ar lielu troksni. Bet- laikam nevar- pavilks vienu diedziņu tajā caurajā maisā un viss maiss izjuks- paraus visus līdzi. Tā izskatās.

Atbildēt

Fon der Golcs

28.02.2017. 13:39

Ko nozīmē- varēja būt smagas sekas? Tapēc jau ir tā tiesa, lai izvērtētu objektīvi visus pierādījumus un izslēgtu šādas smagas sekas.
Kāda jēga te kautko spriest, pašiem neredzot šo video! Tik pat labi tajā video varbūt nekas nav redzams, t.sk., to, kas norādīts protokolā un vērtējot visas šaubas par labu tiesājamam, tiesa nosprieda lēmumu atcelt.
Ko nozīmē- policists meloja, norādot informāciju protokolā? Ja tā ir apzināta rīcība- tad tas tik tiešām ir dokumenta viltojums un materiāli nododami IDB, lai lemj par saukšanu pie kriminālatbildības, bet, ja fiksējis tikai protokolā faktu no sava redzesloka vai, piemēram, pamatojoties uz pašvaldības policijas ziņojuma pamata), tad viņa rīcībā neredzu nekādu smagu pārkāpumu (nav subjektīvās puses- nodoma un iemesla formēt šo pārkāpumu). Tagad pa pilnam mašīnās ir videoreģistratori un ceļinieki nav ieinteresēti kaut ko uz savu galvu muģīt.

Atbildēt

lihenologs

28.02.2017. 12:58

»

Armands

Uzraksti iesniegumu par krimināllietas ierosināšanu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu...utt


Pamēģini un redzēsi, kas būs - tev atbildēs, ka amatpersonas darbībās nav konstatēts noziedzīga nodarījuma sastāvs un tāpēc kriminālprocesa uzsākšanai neesot pamata. Kriminālprocesa likuma 373.panta pirmā daļa paredz, ka atteikšanos uzsākt kriminālprocesu var noformēt vienkāršas rezolūcijas veidā, bez jebkādiem paskaidrojumiem, un VP to plaši izmanto. Šādu VP lēmumu pārsūdzot prokuratūrā pēc būtības cietušajam nav nekādas iespējas atspēkot VP argumentus, jo tie vienkārši viņam nav zināmi, līdz ar to pārsūdzēšana faktiski zaudē jēgu, īpaši jau zinot mūsu prokuratūras darba stilu un to, kā viņiem patīk piesegt VP nelikumības

Atbildēt

Z.

28.02.2017. 12:55

Latvijā laucinieki aizņem valsts amatus būdami uz zemāka evolucionārā attīstības līmeņa,
melo viņi visu pat patiesību.

Atbildēt

Armands

28.02.2017. 10:52

Uzraksti iesniegumu par krimināllietas ierosināšanu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu...utt

Atbildēt

Smoča grauj Valsts policijas prestīžu

28.02.2017. 10:07

Pēdējā laikā Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža prestižs un visas policijas prestižs sāka augt, tad I.Smoča dara visu iespējamo, lai to sagrautu un veiksmīgi ar šo uzdevumu Smoča tiek galā.

Interesanti, kā uzdevumā Smoča un viņas vadītājs dienests darbojas?

Atbildēt

tas nozīmē, ka

28.02.2017. 10:04

»

Negadījums no Centra policijas iecirkņa 2012.g.

Kā izriet no tiesas sprieduma kriminālprocesā Nr.11819004512, atrodams interneta mājas lapā https://www.tiesas.lv/nolemumi...


ja nav video - notiesā parastos pilsoņus :( Un tiesas ļoti labi zina - kādi patiesībā ir policisti, advokāti un - arī viņu pašu daži kolēģi :(:( Bet, pamēģini tik par kaut ko pīkstēt :)

Atbildēt

super

28.02.2017. 09:58

un kādas sekas būtu cilvēkam, ja viņš nevarētu policista melus pierādīt (kā tas ir daudzos gadījumos)? Priekš kam ir vajadzīgs birojs, kas izmeklētāju rupjos pārkāpumos neko nesaskata un ceļu policistu noziegumus arī atzīst par normālu parādību - tieši tā - administratīvā pārkāpuma protokola falsificēšana IR NOZIEGUMS !!!!!!! Jo tas ir dokuments kurš var radīt un rada sekas - kaut vai laiks ko cilvēks patērē apstrīdot debīlus protokolus un pē ctam pārsūdzot tiesā !!! Vai tā nav necieņa pret cilvēkiem un arī tiesu? Un tad šamējie brīnās - kāpēc mūs, nabadziņus, tik ļoti nemīl............

Atbildēt

anonīms

28.02.2017. 09:39

Melošana diemžēl ir Latvijas tiesību aizsardzības iestāžu amatpersonu darba norma, un nekas nemainīsies, ja par to nesāks beidzot sodīt.

Atbildēt

Es

28.02.2017. 09:25

Man tiktiešām žēl VP darbiniekus, kas godprātīgi pilda savus pienākumus. Viņiem ar sirds sāp lasot šādu negatīvismu pret iestādi kurā tie strādā un attiecīgi arī pret viņiem kā amatpersonām. Esmu sastapis pagaidām tikai adekvātus policijas darbiniekus, bet kā saka vecā krievu paruna par to, ka ģimenē vienmēr kāds ... atradīsies.
No likuma viedokļa patiesībā ir diezgan briesmīgi, jo policista vārds pret tavējo un viņam būs taisnība. Viss ir labi tikmēr, kamēr policisti godprātīgi pilda savu darbu, jo video reti kad būs pieejams. Atliek cerēt, ka godprātīgi policisti tikai paliks vairāk un viena darvas piciņa nesabojās mūsu priekšstatu par pārējiem.

Atbildēt

švamme

28.02.2017. 05:47

man žēl to sievieti attēlā, darīt ļaunu pēc darba pienākuma nav viegli

Atbildēt

Nikolajs Buivids

28.02.2017. 04:34

korupcija nav tikai kukulis, kā visi domā, pat
KNAB tā uzskata, ar citiem korupcijas veidiem viņi nenodarbojas. Korupcija ir arī sava
dienesta stāvokļa izmantošana, lai iegūtu nepelnītu labumu sev vai citām personām. Viņi dod
labumu tiem darbiniekiem, kas ir iesaistīti šajās darbībās... Viņiem tas darbinieks patīk, bet tā viņš būtu jāatlaiž.

Atbildēt

lihenologs

28.02.2017. 02:34

»

AA

Šī ir aktuāla probēma. Man nesen policisti vispār sacerēja (safabricēja) protokolu par atkārtotu nepakļaušanos viņu likumīgajām prasībām apturēt transportlīdzekli un centās "piešūt" pat bēgšanu. Izņēma automašīnu un aizveda ar evakuaroru uz Nodrošinājuma valsts aģentūras stāvlaukumu. Visu cieņu tiesai...


Auto izņemšana pat uz laiku ir tiesību uz īpašumu pārkāpums, iesaku iesniegt prasību tiesā, balstoties uz Satversmes 92.panta trešo teikumu. Satversmes tiesa jau sen atzina, ka uz šīs normas pamata var iesniegt prasību, pat ja nav cita likuma uz kura pamata to varētu izdarīt. Tiesībsargam arī ir apkopojums par tāda veida tiesvedībām kaut kur mājaslapā. Man jau ir precedents, kurā vinnēju pirmajā instancē, drīz būs izskatīšana Latgales apgabaltiesā 27.martā sakarā ar VP un prokuratūras apelācijas sūdzībām. Process protams ilgs un piņķerīgs, bet ir tā vērts. Manā gadījumā izņemto telefonu noturēja pusotru gadu un tad pēkšņi atgrieza, protams, ar zaudētu SIM-karti, numuru un priekšapmaksas kredīta summu.

Atbildēt

nu

28.02.2017. 02:33

isti savoku lolojumi!

Atbildēt

AA

28.02.2017. 01:49

Šī ir aktuāla probēma. Man nesen policisti vispār sacerēja (safabricēja) protokolu par atkārtotu nepakļaušanos viņu likumīgajām prasībām apturēt transportlīdzekli un centās "piešūt" pat bēgšanu. Izņēma automašīnu un aizveda ar evakuaroru uz Nodrošinājuma valsts aģentūras stāvlaukumu. Visu cieņu tiesai, kura patiešām iedziļinājās jautājumā un pēc divām tiesas sēdēm nolēma, ka manā rīcībā vispār nav administratīvā pārkāpuma sastāva un lietu izbeidza (proti, tas, kas ir sarakstīts protokolā nekad nav bijis). Rezultātā automašīnu saņēmu (tai bija jābrauc pakaļ pašam) pēc vesela mēneša (par sadārdzināto stāvvietu samaksāja nodokļu maksātāji ar valsts budžeta līdzekļiem). I.Ķuzis atbildēja līdzīgi kā šī - man taču nekas nav nodarīts, tiesa taču atjaunoja sākotnējo stāvokli. Rodas iespaids, ka IDB arī cenšas izglābt tos, "kuri taču neko nav nodarījuši". Ar saprašanu un tiesiskumu VP ir bēdīgi!

Atbildēt

Kāda tauta tāda policija

28.02.2017. 01:46

Ja I.Ķuzis svin 50.gadu jubileju pie G.M.Gulami pēc Viktora Montika ieteikuma, tad ko Jūs gribat.

Atbildēt

lihenologs

28.02.2017. 00:27

Nemaz negaidiet no Smočas ne loģiku, ne atbildi pēc būtības, viņa ir otrā Opincāne, tikai ne no prokuratūras, bet VP. Es arī rakstīju iesniegumu IeM, VP un prokuratūrai par VP amatpersonu Aivi Rumbu, kurš Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldē sēž un sacer apskates protokolus, kuros vērtē personu vecumu pēc ārējām pazīmēm, kaut gan viņam nav eksperta-habitologa sertifikāta. Uz viņa dzejojuma pamata man uzrādīja apsūdzību bērnu pornogrāfijas glabāšanā, kaut gan vairākas fotogrāfijās attēlotās modeles bija no publiski pieejamiem saitiem, piemēram, Amour Angels, Teensfun, Webmodels u.c. un šis "pornoeksperts" varēja viegli šo info pārbaudīt tīmeklī, taču viņš sarakstīja, ka visas personas esot nepilngadīgas, respektīvi, failos attēlota bērnu pornogrāfija. "Pornoeksperts", būdams nopratināts tiesā, pats atzina, ka viņš esot izmantojis tiesu ekspertīžu metodi "Personas identifikācija pēc ārējām pazīmēm", kuras turētāja ir Kriminālistikas pārvalde, bet eksperta sertifikāta, kas nepieciešams, lai sastādītu eksperta atzinumu, viņam neesot. Domājat, ka prokuratūra vai VP kaut ko iesāka pēc iesnieguma saņemšanas par šādu amatpersonas rīcību? Protams, ka nē! Opincāne atrakstījās, ka pirmstiesas izmeklēšana ir pabeigta, tādēļ visas sūdzības par amatpersonu rīcību esot adresējamas tiesai, bet VP Smočas personā atrakstīja, ka apskates protokola sastādīšana esot likumīga procesuālā darbība un tādējādi pilnībā leģitīma, bet faktu, ka apskates protokolā faktiski vērtēts personu vecums, apzinoties, ka personai nav tiesību to darīt, tika pilnībā ignorēts. Tāpēc Smočas kantoris ir kārtējā iestāde, kas lieliski piesedz VP klajas nelikumības. Vienīgā cerība ir, ka tiesa izvērtēs amatpersonas rīcību (šāds lūgums jau iesniegts tiesai) un pēc tam varēs iesniegt civilprasību pret VP un prokuratūru, balstoties uz Satvermes 92.panta trešo teikumu, jo krimināllietu ierosināt VP un prokuratūra negrasās.

Atbildēt

Petročino

27.02.2017. 23:36

»

piparjanka

Tātaču ir milicija


klasisks idiota paraugs.

Atbildēt

£

27.02.2017. 23:27

"...Valsts policijas Iekšējās kontroles birojam vai Iekšlietu ministrijas Iekšējās drošības birojam,..."
uh, pļin, veseli divi kantori un, tad vēl jāpieņem 30 ēriku ierobežojumi?
Un kurš tur kuru kontrolē?

Atbildēt

janka

27.02.2017. 22:57

Precīzi tas pats arī man bija , kad policisti apstādināja manu auto bez iemesla Rīga, es centos filmēt to un skaidroju kādēļ esmu apstādināts, bet policists palika ļoti pikts un teica , ka esmu lietojis narkotikas, nācās braukt uz ekspertīzi , jo mentam nepatika , ka filmēju notikušo. Ceļā deva arī mājienu, ka var visu risināt arī neformālā gaisotnē. Protams biju tīrs un nekas netika atrasts manī, bet 4 h es pazaudēju. Turklāt man pašam bija jāved ments uz ekspertīzi, kaut gan viņš izteica aizdomas , ka esmu zem kaifa. Kretīni tie menti vizmaz 50%. Tas ir sieklīgi, ja vadība neatlaidīs to kropli no darba, kas parakstijās zem meliem. Nolaižās rokas maksāt tādā valstī nodokļus.

Atbildēt

dakteris

27.02.2017. 22:31


Pretīgi utaini policisti smird pa gabalu derdzas jebkura saskarsme mésli

Atbildēt

10

27.02.2017. 21:17

Mūsu valstī melo visi, kas ir pie varas - tiesa,prokuratūra, KNAB, policija, kam tad,lai tic, laikam drīz pienāks laiks,ka taisnība būs jāpierāda kā 1917.gadā.

Atbildēt

..

27.02.2017. 21:09

Labi, ka tādi raksti top. (Ceru, ka objektīvi, pats neiedziļinājos, nepārbaudīju) Jo, arī cilvēkiem, kuri nav sastapušies vaigu vaigā ar Latvijas tiesībsargiem, jāzina, kas tie par putniem. Kā tie piesedz viens otru, līdz pat iestādes vādītājam. Kāda ir noziegumu brīvība. Un vienīgā cerība ir uz tiesu, bet, diemžēl, ar retiem izņēmumiem, Latvijas tiesā darbojas tāda paša attīstības līmeņa indivīdi.

Atbildēt

Niknais

27.02.2017. 21:05

Spēkā stājies Tiesas lēmums ir pamats nepatiesi apsūdzētajai personai lūgt iestādi (policiju) saukt pie APK atbildības vainīgo apmatpersonu un atzīt viņu par cietušo personu APK lietā. Ja iestāde - policija vai IDB šajā gadījumā pieņem noraidošu lēmumu un sūdzības izskatītājs to atstāj spēkā, ir jāgriežās tiesā un jālūdz atcelt iestādes lēmumi.

Atbildēt

viedais

27.02.2017. 21:04

Melošana oficiālā dokumentā saucas dienesta viltojums un tiek kvalificēts atbilstoši Krimināllikuma 327.pantam - dienesta viltojums. Arī Augstākās tiesas senāta Krimināllietu departaments 2013.gada 18.jūnija lēmumā lietā Nr.SKK -5/2013 ir izteicis tēzi - Ar dokumentu viltošanu Krimināllikuma 327.panta izpratnē jāsaprot ne tikai šo dokumentu materiāla viltošana, bet arī gadījumi, kad persona, kurai ir tiesības sastādīt dokumentu, tajā jau sākotnēji ietvērusi faktus vai notikumus, kas neatbilst īstenībai.

Dārgie pietiek, nerakstiet uz VP iekšējās kontroles biroju. Viņi neko nesaprot. Rakstiet iesniegumu uz Iekšējās drošības biroju, lai lemj par kriminālprocesa uzsākšanu likumā noteiktajā kārtībā Kriminālprocesa likuma 30.nodaļa, ja nu kas.

p.s. pat, ja video ir redzams, ka šoferis nedaudz pārvietoja mašīnu un tur var strīdēties, tad protokolā norādītais par nepakļaušanos ir 100% feiks t.i. atbilst KL 327.panta formulējumam un Augstākās tiesas izpratnei par šo pantu.

Atbildēt

piparjanka

27.02.2017. 20:53

Tātaču ir milicija!

Milicija izpilda tikai pavēles,bet policija ievēro likumus!

Milicim nav jāzina likumi, viņam ir pavēle dienā iekasēt 100 eiro! Nu te ir rezultāts.
Policists zina likumus un tos ievēro. Pretlikumīgas pavēles nepilda!!!

Atbildēt

hans

27.02.2017. 20:42

Arī par ārstu kļūdām parasti maksa paši cietušie.VI konstante kļūdu,bet tiesā vienalga tas nav arguments.Nesodamie -policisti,ārsti,ieredņi utt.Stipri ož pēc totalitārisma.

Atbildēt

Robis

27.02.2017. 20:04

Strīdus, kuros ir iesaistīti gan policisti, gan privātpersonas, nevar izskatīt tikai un vienīgi pati VP! VP amatpersonas nevar būt objektīvas. Jāiet tālāk, ar administratīvo procesu līdz tiesai, pieprasot kompensāciju.

Atbildēt

Negadījums no Centra policijas iecirkņa 2012.g.

27.02.2017. 19:54

Kā izriet no tiesas sprieduma kriminālprocesā Nr.11819004512, atrodams interneta mājas lapā https://www.tiesas.lv/nolemumi,
/pers. F/, būdams valsts amatpersona – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Centra iecrikņa/nodaļa/amats/, pildot dienesta
pienākumus, 2012.gada 17.novembrī plkst. 02.47 /nodaļa/ telpās /adrese/, pieņēma iesniegumu no /pers. H/. Kad /pers. H/ izteica aizrādījumu par, viņaprāt, iesnieguma neprecīzu noformēšanu, /pers. F/, pretēji dienesta pienākumiem, acīmredzami pārsniedzot savu tiesību un pilnvaru robežas, bez jebkāda tiesiska pamata pielietoja pret /pers. H/ fizisku spēku, proti,
saķēra /pers. H/ aiz skausta un iegrūda dežuranta palīga telpā, kur divas reizes ar dūri iesita /pers. H/ pa ķermeni. Turklāt ap
plkst. 2.53, kad /pers. H/ atteicās veikt testu alkohola koncentrācijas noteikšanai izelpojamā gaisā, /pers. F/ vienu reizi ar dūri
iesita viņam pa krūškurvi un divas reizes ar ceļgalu iesita pa ķermeni un galvu, nodarot /pers. H/ fiziskas sāpes.
Tādējādi /pers F/, būdams valsts amatpersona, izdarīja tīšas darbības, kas ir pretrunā ar likuma „Par policiju” 13.pantu, un acīmredzami pārsniedza likuma „Par policiju” 13.pantā noteiktās policijas darbinieka tiesības un pilnvaras fiziska spēka pielietošanai. Ar savu rīcību /pers. F/ pārkāpa Valsts policijas 2005.gada 31.maijā pieņemtā Valsts policijas
darbinieka profesionālas ētikas un uzvedības kodeksa l0.punktu, kas noteic, ka policijas darbinieks piemēro spēku, speciālos līdzekļus vai ieroci tikai likuma noteiktos gadījumos un likumīgu mērķu panākšanai. Šāda /pers. F/ tīša,
prettiesiska, ar vardarbību saistīta rīcība radīja kaitējumu /pers. H/ ar likumu aizsargātām tiesībām un interesēm, ievērojami apdraudot Latvijas Republikas Satversmes 94.pantā noteiktās tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību un 95.pantā noteikto spīdzināšanas un citādas cietsirdīgas vai cieņu aizskarošas izturēšanās aizliegumu.

Piezīme: pateicoties videoierakstam, pers.H netika sodīta par nepakļaušanos policistam F, bet policists F tika notiesāts.
Tāds ir tas rezultāts, ja ir VIDEO.

Atbildēt

aliments

27.02.2017. 19:11

Tur jau tā lieta, ka tā nenotiek. Noformē csng un visu gaišu vai palīdz sastādīt saskaņoto paziņojumu. Man ar otru nebija saskaņotā, cp atveda un uz redzēšanos. Būtu vēl audio ieraksts, saprastu par ko cepiens, bet, kā ziņo mēdiji, tad cp būs aprīkoti ar videokamerām ar visu skaņas ierakstu. Pieņemu, cp uzrunās visus uz Jūs un šoferīši teiks tikai paldies.

Atbildēt

27.02.2017. 18:58

Iztēlojos to notikumu-
Ceļu policija atbrauc uz sīka negadījuma vietu, noskaidro lietas apstākļus, fiksē notikuma vietu un tad pēkšņi BĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀCC!! raksta protokolu par pretošanos policijai, likumgo prasību nepildīšanu un dod to parakstīt iesaistītajiem.

Lapsam, varbūt, tas liekas loģiski un normāli.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

27.02.2017. 18:24

Principā poļicajs taču rūpējās par valsti un ienēmumiem.Jo vairāk un dramatiskāk sarakstītslo lielāks sods. Kas gan te neskaidrs? Viņam trīszvaigžņu ordeni vajadzētu pieškir, bet Lato te cepas.

Atbildēt

Čibriks

27.02.2017. 18:01

Pērkamie ceļu policisti ! Man te kaimiņos arī viens norijies ceļu policists iegādājās pilnīgi jaunu auto ! Iespējams māte skolotāja vai tēvs virpotājs palīdzēja !

Atbildēt

nu

27.02.2017. 17:59

ja aprakstītais ir patiesība un policists klaji apmelojis auto šoferi un tam ir pierādījumi,poličonka līdz lietas izmeklēšanai (to nosaka Darba likums un Darba devējam ir jāsastāda komisija izmeklēšanai) jāatstādina no pienākumu veikšanas. Pēc tam, ja poličonka ir tiešām melojis, viņam ir jāiet ātri un tālu bez iespējas atjaunoties- vismaz Darba likumā ir iespēja atlaist ar pantu- zaudējis darba devēja uzticību. Viss. Iespējams ir vēl citi varianti pēc pašu poliču likumiem.

Atbildēt

GTL-ZBS

27.02.2017. 17:47

Te taču latvieši - tie nekad nemelo un nezog, nav stulbi un nekaunīgi! Kurš to vēl nezina un negrib saprast Latvijā?

Atbildēt

Ha

27.02.2017. 17:40

1. Video bija pierādījums par automašīnas pārvietošanu, pretēji vadītāja norādītajam. Tātad notikums bija, bet nav video. Policijai vajag pieprasīt no visām kamerām ierakstus un rīkoties, lai nepaliek neskaidri jautājumi.
2. Kur ir noteikts, ka policijas pārstāvim obligāti ir kaut kur jāiet?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...