Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SIA "ZAB JB"

18.04.2022. 16:28

Zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs juridisko pakalpojumu sniegšanas vajadzībām īrē telpas no sava tēva - bijušā komjaunieša un komunista Borisa Baibakova adresē Ūdru iela 4, Mārupes novads.
Savukārt Boriss Baibakovs (izskatās) ir valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes izmeklējamā pirmstiesas kriminālprocesa figurants. Jo Borisa Baibakova īpašumā esošajam uzņēmumam SIA BIT Tempus, reģ.Nr.: 40103489346, 2019.gada 09.jūlijā ir uzlikts nodrošinājums: "Ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 20.06.2019. lēmumu par aresta uzlikšanu mantai piemērots arests uz Borisa Baibakova vārda reģistrētajām SIA "BIT Tempus", reģ. Nr. 40103489346, 20.00 kapitāla daļām, kuru kopējā vērtība ir 2840 EUR".
Vēsturiski SIA "Bit Tempus" amatpersona un dalībnieks bija Borisa Baibakova sieva, zvērināta advokāta Jurija Baibakova māte - Tatjana Baibakova.
Izskatās, ka šī komjauniešu un komunistu ģimene jau divās paaudzēs nodarbojas ar noziedzīgiem nodarījumiem.

Atbildēt

Malkas pirts

23.01.2022. 13:18

Pastars sestdien kurinājis pirti. Bijis tvaiks, galds ar paiku un šņabuks. Plus čomi. Bet atmosfēra bija ne visai.

Tomēr jūt musars, ka viņa akciju vērtība krīt, nevar zināt kā būs tālāk.

Nav izslēgts, ka nāksies aiziet Dzeņa pēdās-rakstīt atlūgumu veselības apstākļu dēļ.

Atbildēt

Skarbi

22.01.2022. 16:15

»

Alex

prokuratūra vainīga


Tu Zemgales iecirknī strādā varbūt?
Pastars apsolījis karjeras perspektīvas?
No Pastara vadītās kārtības policijas nodaļas amatpersonas, kas negrib "sēdēt", meklē iespējas nomainīt iecirkni.

Atbildēt

KPSS

22.01.2022. 15:27

Advokāts Jurijs Baibakovs ir zināma komjaunieša - Valerija Kargina kabineta biedra - Borisa Baibakova dēls. Boriss Baibakovs izaudzis no kādreizējiem komunistiskajiem jauniešiem (Vissavienības Ļeņina komunistiskās jaunatnes savienība, VĻKJS). Astoņdesmitajos ir bijis Rīgas pilsētas komitejas otrais sekretārs.

Ivara Pastara biznesa partneris kustamās mantas nolaupīšanā - komunistiskās atraugas dēls - advokāts - boļševiks Jurijs Baibakovs.

Var iedomāties, Zemgales iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieka Ivara Pastara galvā kāds intelekta daudzums. Nekāds. Atradis, ar ko "biznesu" taisīt, dumais musars.

Atbildēt

Alex

20.01.2022. 12:30

prokuratūra vainīga,
Policija vainīga,
tiesa arī nav laba
Tik rakstītājs ir baigais malacis, visu dara pareizi :D nedaudz jāpaārstējas psihinē, EJ UZ TIESU un beidz ņaudēt

Atbildēt

..........

18.01.2022. 16:19

»

-------------

Šo ar nelielām izmaiņām publicē jau kādu 4-5 reizi. Vai vismaz paši saprot kāpēc


Tāpēc, ka iecirkņa priekšnieks Kalnačs aizgājis uz augšu par Šultes vietnieku. Bet kārtības policijas nodaļas priekšnieks Pastars šobrīd ir iecirkņa priekšnieka p.i. Ja Pastars kļūs par iecirkņa priekšnieku, tad, Gobzema vārdiem izsakoties, pizģec jums būs, he, he.

Pastara brigadieri mēģinājuši naktī ielauzties dzīvokļa īpašumā. Šulte uzsācis pārbaudi pēc dzīvokļa īpašnieka iesnieguma. Lieta ir izbeigta, jo menti paskaidrojumos rakstījuši, ka ir bijis izsaukums un menti vēlējušies pārbaudīt dokumentus, jo likums to atļauj.

Jautājums, vai Jūs esief gatavi tam, ka Jūsu dzīvokļa īpašumā naktī mēģinās ielauzties Pastara pakļautībā esošie vilkači uzplečos?

Atbildēt

Poga

18.01.2022. 11:41

Vai starp valsts policijas vadošajām amatpersonām ir kaut viens godīgs? Zemākajos līmeņos vispār neviens nestrādā. Augša ņem, apakša slinko. Kam vajadzīga tāda policija?

Atbildēt

To vau

17.01.2022. 23:18

»

VAU

kāpēc tu tāds rūdīts STUKAČS,pie tam sēdi šiem puikām tuvu,tāpēc ka tevi apdalīja,nerātnais


Stukačs ir tas, kas savu kentu nodod mentiem.
Tas farmazons no ventspils 63 b kents nekads nav bijis.
Po poņaķijam tas ir vistīrākais gailis. Zem mentu jumta aplaupa pacanus, kas pa dzīvi kustās rovno un neklibo.
Viņa dzīves ilgums kamerā būtu viena nakts gaiļu stūrī un cilpā agrā rītā viss būtu pabeigts. Tāpēc tas p-ders mentiem maksā-citādi zatočka uzreiz būs aknā vai nierē ble.

Raksts drīzāk ir podstava Pastaram. Tas saziepējies vadīt iecirkni, redzēs kā būs. Musars grib sēdēt uz tēmas, bet aizmirsis nokārtot savus kasjakus pēc izteiktās predjavas. Musars pats ir vainīgs. Izlidos no mentenes, jo smadzeņu vispār nav.
Jā, tam farmazonam no ventspils ielas 63 b očko porvaļi jau stariki padomju armijā. Par to, ka zadzis kanabisu. 100 % info. Tā kā tas ir 100 % gailis. Viņš hatā ieiet vairs nevar un ar cilvēkiem runāt arī vairs nevar. Tikai ar mentiem, saviem draugiem. Normālie menti ar viņu nerunā, tikai tādi kā Pastars.
Padomā pirms viņu aizstāvēt. Varbūt nezini visu, tas gailis pats par sevi nestāsta.

Atbildēt

To vau

17.01.2022. 22:21

»

VAU

kāpēc tu tāds rūdīts STUKAČS,pie tam sēdi šiem puikām tuvu,tāpēc ka tevi apdalīja,nerātnais


Aplaupīja zem mentu jumta divi pid-ri, kas nav skaidrs.

Atbildēt

Par kārtības policiju un Dzanuškānu

17.01.2022. 22:14

Zvērināts advokāts Dzanuškāns arī ir pamanīts, īstenojot naudas līdzekļu izkrāpšanu ceļot civilprasības uz apzināti nepatiesu ziņu pamata ar mērķi izkrāpt un legalizēt noziedzīgi iegūtus naudas līdzekļus caur tiesu spriedumiem.
Civilprasības tiesās Dzanuškāns ceļ Gaso vārdā. Celtajās prasībās Dzanuškāns apgalvo, ka pētot gāzes skaitītājus zem mikroskopa, uz skaitītājiem tiek konstatēti maznozīmīgi skrāpējumi uz stikla. Uz tā pamata veidojas Dzanuškāna Gaso vārdā celtās prasības, konkrētās epizodēs 4000 un 19 000 euro apmērā. Līdzīgi kā advokāts Baibakovs, Dzanuškāns lūdz tiesas piemērot prasības nodrošinājumu-iesaldēt atbildētāju norēķinu kontos naudas līdzekļus celtās prasības apmērā.
Līdzīgi kā reaģējot uz zvērināta advokāta Jurija Baibakova noziedzīgiem nodarījumiem, par advokāta Dzanuškāna sistemātisko pieeju noziedzīgu nodarījumu īstenošanā, valsts policijā tika iesniegts iesniegums par kriminālprocesa uzsākšanu pret Dzanuškānu.
Iesniegums par kriminālprocesa uzsākšanu tika novīzēts (uzmanību) Olaines iecirkņa kārtības policijas nodaļai, ignorējot ENAP 2.nodaļas eksistenci un tās resursus, kā arī tā paša Olaines iecirkņa kriminālpolicijas nodaļu. Tālāk viss ir kā ierasts-Dzanuškāns sniedzis paskaidrojumus kārtības policijas amatpersonai, resoriskās pārbaudes lieta tika izbeigta, Stukāna vadīta prokuratūra noraidīja cietušā sūdzību. Bet cietušais palicis ar iesaldētiem 4000 euro norēķinu kontā uz tiesvedības laiku.
Secinājumi. Iespējams, Rīgas reģiona pārvaldes kārtības policijas priekšnieks Šulte īsteno misiju palīdzēt organizētajai noziedzībai īstenot noziedzīgus nodarījumus un sasniegt prettiesiskus mērķus. Spriežot pēc Dzanuškāna apgrozāmiem cipariem-ļoti ienesīgs bizness. Pastars uz Šultes fona ir huligāns. No Ventspils ielas 63 b visi nomnieki ir aizbēguši, bet Gaso ir pilna cepure ar turīgiem klientiem-dabas gāzes patērētājiem. Valsts policijas kārtības policijas amatpersonām no iesniegumu pareizās novīzēšanas ieņēmumi ir garantēti vairākus gadus uz priekšu.

Atbildēt

....

17.01.2022. 19:29

Ventspils ielā 63 b nekustamā īpašuma izīrētājam aplaupīt nomniekus un kārtot jautājumus ar vp Rīgas Zemgales iecirkni (Pastars, Dzenis, Kalnačs) un Rīgas Pārdaugavas prokuratūru (Novaks) jau desmit gadu garumā palīdz zvērināts advokāts Jurijs Baibakovs. Jurijs Baibakovs ir zināma komjaunieša - Valerija Kargina kabineta biedra - Borisa Baibakova dēls. Boriss Baibakovs izaudzis no kādreizējiem komunistiskajiem jauniešiem (Vissavienības Ļeņina komunistiskās jaunatnes savienība, VĻKJS). Astoņdesmitajos ir bijis Rīgas pilsētas komitejas otrais sekretārs.
Apstāklis, ka Vienotība šodien ļauj komunistiem veikt noziedzīgus nodarījumus pret Latvijas tautu, ļaujot komunistu dēliem zem valsts policijas amatpersonu jumta veikt īpašumu nolaupīšanu ignorējot tiesību normas un Satversmi, nozīmē, ka 1940.gada un 1949.gada deportācijas, kā ari komunistu izvērsts terors pret Latvijas tautu nav beidzies, bet turpinās zem "konstatējamā civiltiesisko attiecību strīda" lozunga.
Vienotība boļševiki un KPSS.

Atbildēt

Jānis

17.01.2022. 09:56

Kaut kadi murgi.

Atbildēt

Durdins

17.01.2022. 07:10

Nekā te nesapratu,un labi vien ir!

Atbildēt

Nekorekts virsraksts

17.01.2022. 06:41

Komercfirmas Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa...Reģistrēta starptautisko uzņēmumu komercreģistrā ar visu LEI kodu,kā jau pienākas.Ar "valsti" ir tieši tas pats.

Atbildēt

nesapratu

17.01.2022. 06:06

Kāpēc jāslēpjas zem visādiem Pieteik lasītājiem un Pārdaugavvas iedzīvotājiem, ja visiem ar lietu kaut nedaudz saistītajiem, no raksta satura ir nešaubīgi saprotams, kas ir raksta autors, bet jebkuram nesaistītajam tas ir viegli noskaidrojams?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

17.01.2022. 04:14

1. Raksts ir nepilnīgs no
juridisko pārmetumu viedokļa.

2. Jā, Valters Mūrnieks (IDB) negodīgi
neierosina krimināllietas.

3. Jā, Nikolajs Popovs pieņēma
kļūdainu lēmumu adm. pārkāpuma lietā.

4. Jā Ivars Pastars
pieņēma cilvēka tiesību aizskārumu
atbalstošu lēmumu, kura novēršanu

sabotēja
virsprokurors Ruslans Novaks.

Varētu būt citi tiesību aizsardzības līdzekļi.

Atbildēt

X

17.01.2022. 00:09

Izlasot rakstu rodas sekojoši secinājumi: raksta autors ir saistīts ar bojāgājušo cilvēku. Telpu īpašniekam/lietotājam, jā viņa dēļ nav gājis bojā cilvēks - nav jāizmaksā kompensācija mirušā cilvēka tuviniekiem. Pieņemu, ka raksta autors jauc hosteļi ar uzņēmuma darbiniekiem piešķirtām telpām dzīvošanai. Daudzi uzņēmumi piedāvā darbiniekiem dzīvi uzņēmuma telpās, nesaskatu tajā neko pretlikumīgu.

Atbildēt

ja publicē, tad vismaz paši saprot kāpēc,

16.01.2022. 23:16

»

-------------

Šo ar nelielām izmaiņām publicē jau kādu 4-5 reizi. Vai vismaz paši saprot kāpēc


bet pareizais jautājums ir - vai tu un citi taml. (---) vismaz aptuveni saprot, kas un kāpēc notiek šajā pašreizējā muļķuzemes siles "valstī" kopumā, tostarp arī krampjaini agonējošajā "ķēķa tiesībsargājošajā" sistēmā.

Atbildēt

-------------

16.01.2022. 21:44

Šo ar nelielām izmaiņām publicē jau kādu 4-5 reizi. Vai vismaz paši saprot kāpēc?

Atbildēt

jaajaa

16.01.2022. 21:27

...tā īsti neiebraucu...tas galvenais darbonis ir nekustamības īpašnieks ?...no tādiem vienkārši jāmūk, citas iespējas nav...un vēl..."hosteļa operators Sergejs M. ir vērsies ar vairākām civilprasībām pret kriminālprocesā nopratinātiem lieciniekiem, īstenojot naudas līdzekļu izkrāpšanu no lieciniekiem kopā ap 85 000 euro"...ja liecinieki no savām liecībām neatsakās, var prasītājs baigās auzās iebraukt...tiesa liecības fiksēs, a civillietu jāpārsūdz līdz ECT...kāds no lielajiem tiesnešiem noraustīsies, un kriminālprocesu nāksies atjaunot...:)

Atbildēt

Es viņus neatbrīvotu no darba

16.01.2022. 21:24

tā būtu balva.

Izsekotu, ievāktu informāciju un sodītu tā, ka viņi nebūtu darbspējīgi policijā vispār.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...