Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mēs, balti

09.07.2019. 01:30

"mēs latvieši".. Nu, lai tā būtu, jūs būsiet latvieši, a kas tad būsim mēs?
Runa egocentriska, kur ego centrā - valsts, nevis cilvēks. Personāžs, kam valsts svarīgākā par indivīdu, nevar būt "tautas prezidents", būs "valsts prezidents" kā jau to konstitūcija paredz.
Nekad nevar augstāk likt valsts, tautas, kolektīva, kopienas, kopīgā labuma intereses pār atsevišķa cilvēka interesēm. Kas tad ir primārais? Cilvēks vai kaut kāds veidojums, kuru nezin kas, kā un kādā veidā salipinājis? Kam vajag valstī? Valstij valsts pëc? Jeb lai sargātu indivīdu? Jeb indivīdu bydlomasa vajadzīga, lai sargātu abstraktu "valstī"? Tā sākās totalitārisms, fašisms, holokausts. Bet to nesaprast kibucu komunistiem.
Vēsture atkārtojas un neviens no kļūdām nemācās.
Būs smagi laiki. Kad valdīs kolektīvā liekulība un meli. Galma āksti pakalpīgi un iztapīgi smaidīs un teiks sīrupainas runas. Dažiem būs "cilvēku tiesības", bet ne visi varës iekļūt izredzēto cilvēku kārtā.
Valsts totalitārisms ir tikpat smaga apspiešanas formā kā klasiskā verdzībā vai dzimtbūšana. Pilnīgi vienalga, vai tevi apspiež feodālis vai kolektīva masa, kas sevi nosauc par valsti. Otrais variants pat šausmīgāks, jo kolektīvās masas urāpatriotismu jau redzējām pirms 2.kara un padomijā. Bet mainīt vairs neko nevar, šis krustaceļš būs jānoiet līdz galam, lai gan reiz cerējām uz brīvību. Bet dabūjām kolektīvo šizofrēniju. Laikam vispirms jāierauj, jo skaidrā prātā uz to visu skatīties būs grūti. Priekā!

Atbildēt

A. K.

09.07.2019. 00:37

»

Uldis

"Moderns", "progress", "ziemeļvalstis". Viņš grib mūs vest sociālismā


A tu laikam labi esi ieparazitējies kapitālismā...

Atbildēt

švamme

08.07.2019. 19:35

»

cilveks444

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv...


Starp citu, ASV, no kurienes Pioniera pārdevējs nācis, nodokļu dienests (IRS) vīra un sievas finanses nešķiro, visi darījumi tiek vērtēti kā ģimenes - 1 vesela - darījumi un vīrs ir tiešā veidā atbildīgs par sievas nenomaksātajiem nodokļiem. Ir bijuši pat kuriozi (manās acīs), kad manam vīram sāka nākt draudu vēstules no IRS, par viņa mātes biznesa nesamaksātajiem nodokļiem. Draudēja atņemt visu kustamo un nekustamo..., līdz beidzot tā māte tomēr samaksāja, bet ja nebūtu? nezinu kā tad beigtos...
Tā ka atruna: "tie sievas darījumi, es neko nezinu" ir domāta bauriem.

Atbildēt

cilveks444

08.07.2019. 19:28

»

Pret ofšoriem?>Cilvēks 444

Ofšori nemaz nav slikta lieta! Ofšori ir arī ES valstīs-Šveicē,Maltā,Lihtenšteinā,Lielbritānijā-Menas salā,kanāla salās-Džērsijā un Gērnsijā,Gibraltārā u.c.Kāpēc tādi nedrīkst būt tikai Latvijā? Pateicoties šādiem ofšoriem,piemēram,Kaimanu salās nav pat nekustamā īpašuma nodokļa,un kas gan nav sabūvēts...
Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Pret ofšoriem?>Cilvēks 444

08.07.2019. 19:26

Ofšori nemaz nav slikta lieta! Ofšori ir arī ES valstīs-Šveicē,Maltā,Lihtenšteinā,Lielbritānijā-Menas salā,kanāla salās-Džērsijā un Gērnsijā,Gibraltārā u.c.Kāpēc tādi nedrīkst būt tikai Latvijā? Pateicoties šādiem ofšoriem,piemēram,Kaimanu salās nav pat nekustamā īpašuma nodokļa,un kas gan nav sabūvēts Belizā un Honkongā!

Atbildēt

Labāk gan

08.07.2019. 19:19

»

Lai veicas!

Gudra cilvēka IZCILA runa! Pārdomāts katrs vārds


būtu tu izmantojis lielisko iespēju paklusēt, nevis tēlot stulbu bez ziepēm līderi.

Atbildēt

Rrr

08.07.2019. 19:14

»

Brr

Vājoni varēja nepieminēt, visu sačakarēja


Ko tieši sačakarēja?

Atbildēt

Atkarība

08.07.2019. 18:53

Partiju atkarība no ziedotājiem,partiju izvirzīto deputātu atkarība no savām partijām,lai partijas viņus atkārtoti izvirzītu (kurš gan to nevēlas)un vēlētāju iespēja nobalsot vienīgi par mazāko ļaunumu!Jo,pastāvot partiju monopolam kandidātu izvirzīšanā,vēlētāji ne tikai nevar izvirzīt savus kandidātus,bet praktiski nevar pat atsaukt tos!Rezultātā,vieni un tie paši partiju nomenklatūras "labākie"pārstāvji tiek rotēti no viena ministra amata uz nākamo,un tāpēc nemaz nevar iztikt bez veselas ierēdņu armijas,kas viņiem izstrādā kārtējos likumprojektus.Ministriem tos atliek vienīgi parakstīt!

Atbildēt

X

08.07.2019. 18:20

Kāpēc nav norādīts runas autors? Runa tiek sagatavota, to kāds priekš Levita uzrakstīja. Lūdzu norādiet runas autoru!

Atbildēt

Neticu nodevīgajiem nacionāļiem, kuri tautu 30 gadi piš !

08.07.2019. 18:20

Zoodārza cirkam jauns klauns ievēlēts?

Atbildēt

to 444

08.07.2019. 18:07

»

cilveks444

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv...


Viss pareizi, tikai jāpiebilst, ka sava biogrāfija pamatīgi izpreperēta un ģimenes vēsture "satīrīta"! Nav vēl zināms, vai aizbraucot nebija uzdevums tajos emigrācijas letiņos Minsterē iefiltrēties!? Tagad ēbrejs dīvaini kļuvis par korporeļu mūža brāli un par varītēm grib saukties par latvieti! Laiks rādīs, kas aiz tā cirka slēpjas.

Atbildēt

Čekas maiss

08.07.2019. 18:05

Vai aģenta segvārds dārgajam Palestīnas tautietim bija piešķirts?

Atbildēt

ince

08.07.2019. 17:56

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Ej sargā zemi, bijušais! No NATO un visiem šiem amerikāņu kropļiem, kuru nes tikai nemieru un postu.

Atbildēt

zane

08.07.2019. 17:11

Lai arī sieva it kā ir latviete, izskatās pēc žīdenes

Atbildēt

cilveks444

08.07.2019. 16:54

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv uz brīvas un neatkarīgas zemes. Mēs atkal esam iekšā kādā savienībā, kur mums tikusi iedalīta pabērnu loma. Un mēs, pateicoties tādiem kā Levits, šo lomu esam pieņēmuši un padevīgi paciešam pazemojumus, kas mums šīs lomas ietvaros ir uzkrauti.

Diemžēl cilvēki ir vientieši, jo neskatās uz darbiem, bet klausās runās. Tukšās runās, bez seguma, bez patiesas vēlmes uzlabot situāciju Latvijā. Levita Latvija nav Latvija, kurā ikvienam būtu vienādas tiesības un iespējas, kurā katram būtu viens likums, viena taisnība. To Levits apliecināja LC laikā. Tā paša “Latvijas ceļa” laikā, kuru konsultēja dažs labs čekists. Levits pielies pilnas ausis ar sīrupu, bet darīs lietas, kas būs izdevīgas tikai un vienīgi izredzēto slānim. Īpašam slānim, iespējams, pietuvinātam korporeļiem, kas citus Latvijas iedzīvotājus uzskata par kāju pameslu. Formāli Levits runās vienu, bet darīs citu.

Arī Latvijas Satversmi, kas bija kodolīga un lakoniska, viņš sapurgāja. Jā, neko tādu jau tur sliktu, it kā, nepiekabināja klāt, vismaz pirmajā acu uzmetienā, bet sava EGO dēļ, sabojāja izcilu Satversmi. Tikai, lai spodrinātu savas spalvas. Tādi varaskāri un slavaskāri indivīdi, kas lai tiktu amatā, ir gatavi biedroties ar tiem, kas ir klaji nelieši, kā Kaimiņš, piemēram, no atbildīgiem amatiem būtu jātur pa gabalu.

Bet šeit ir Latvija. Latvija, kur par premjeru tiek klauns no Saeimas vēlēšanās zaudējušas partijas, Kur par premjeru ir divkosis, kurš sakās esam pret ofšoriem, bet patiesībā, lai pārdotu nez kā iegūto kino “Pionieris”, nesmādē ne tos, kam saistība ar ofšoriem, ne tos, kas atrodas Krievijas varas pārstāvju rindās.

Un Levits ir viens no visas tās varzas. Pietuvināts tai līdz matu galiņiem un ļoti organiski iekļaujas tajā, jo ir no vienas mīklas ar šiem. No mīklas, kas rūgstot, nomāc visu citu, visus tos Latvijas iedzīvotājus, kuru loma Levita un viņam pietuvināto Latvijā ir būt mūžīgiem kalpiem un kāju pameslam. Ja nepatīk, tad, protams, cilvēki var pamest Latviju, jo lieki traucēkļi, kas traucē Levitam komfortabli justies, ir jādabū pēc iespējas tālāk no kliķes acīm. Uz Sibīriju mūsdienās nevar aizsūtīt, bet tas arī nav vajadzīgs, jo tāpat vien retais atgriežas no emigrācijas.

Atbildēt

Jautājums Levitam.

08.07.2019. 16:48

Tu skaisti dziedi, bet vai tu tik pat skaisti arī savu darbu mācēsi darīt?

Atbildēt

Kopējais labums levitaprāt ir

08.07.2019. 15:22

»

varētu paskaidrot

..."kopējo labumu"..."...jāizmēž māja. No tiem mēsliem, kas ir sakrājušies trīsdesmit gados


židcionistiskā 4. maija komunistu unčekistu valsts korporācija, nevis tautas labums. Bet sabiedrības labumu viņš neprecizē kā Latvijas sabiedrības labumu, jo visas (globālās) sabiedrības labums ir slēptās talmuda jūdaisti Toras Jesaja levitu žīdmasonu cionistiskās ebreju impērijas sabiedrības labums.

Atbildēt

varētu paskaidrot

08.07.2019. 15:04

..."kopējo labumu"..."...jāizmēž māja. No tiem mēsliem, kas ir sakrājušies trīsdesmit gados,... "
Bet tomēr j-s:... 30 gadus esam krājuši mēslus, varētu to mēslu kategoriju konkretizēt...pirms 30 gadiem mums nebija mēslu??? Tad jau drīz dzīvosim kā komunismā? Urrā!!!

Atbildēt

Hmmmm

08.07.2019. 14:50

»

jurisx

Ko tad īsti valstiski ir izdarījuši iepriekšējie ielikteņi?Vairumā jau tikai apkaunojuši Latvijas valsti


Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
----------------------

Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":
"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Es nau krieva

08.07.2019. 14:32

Iedvesmojoši ! Ņemu lāpstu ! Eju rakt!

Atbildēt

antons mikoss

08.07.2019. 14:16

.......un nevis kāds tilts starp Rietumiem un Austrumiem. Šo metaforu es kategoriski noraidu," ......
Liekulis kvadrātā. Būdams LATVIJAS CEĻA bandas vadoņu skaitā ar TILTA politiku iedibināja Slāvlatviju. Bīstams demagogs!

Atbildēt

Pilsonis

08.07.2019. 13:56

Vai tik Levits nav kārtējais slēptais komunists, kurš domā, ka labklājību valstī var veidot barojot un vairojot ierēdņu armiju nevis palīdzot uzņēmējiem !?

Atbildēt

jurisx

08.07.2019. 13:26

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Ko tad īsti valstiski ir izdarījuši iepriekšējie ielikteņi?Vairumā jau tikai apkaunojuši Latvijas valsti.

Atbildēt

E. Levitam sabiedrība

08.07.2019. 13:01

»

Paija

Termins " sabiedrības kopējais labums" ir moderns un virzošs...


ir ebreju sabiedrība un žīdu - SVF/PB , Fed. rez. sistēmas intereses. Jo viņš nesaka - Latvijas sabiedribas intereses, bet visas ebreju impērijas sabiedrības intereses.

Atbildēt

Hmmmm

08.07.2019. 12:58

No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru."

Atbildēt

Lai veicas!

08.07.2019. 12:52

Gudra cilvēka IZCILA runa! Pārdomāts katrs vārds.
Veiksmi! Viegli nebūs, jo apkārt ir arī daudz naidīgu un stulbu ļautiņu.

Atbildēt

Žēļ

08.07.2019. 12:38

ne vārda par skaitliski uzburbušo birokrātiju...

Atbildēt

ha-ha

08.07.2019. 12:02

Pie mums,kä parasti,visaugstäk kotejäs ieguldîjumi Jűdasu akcijäs.Šīs akcijas kompartiešu,komjauniešu un citu okupantu nomeklatűras darboņu apliecību izskatä centäs iegūt pat vēl 80. gadu izskaņä,jo bija skaidrs ka bez tām nekäds bizness un varas karjera nesanäks.Šis ieguldîjums nes fantastiskus augļus-prezidentu u.c.visaugstakäs varas atribūtus,vietu miljonāru sarakstos utt.Arî šodien redzam,kā vienkäršs krievu valodas tulks var kļűt par miljonāru un prezidentu pateicoties savlaicîgai Jūdasu akciju iegādei un darbībai atbilstošai akciju nolikumam.

Atbildēt

Paija

08.07.2019. 11:54

Termins " sabiedrības kopējais labums" ir moderns un virzošs.

Bet... iekapiet kadreiz sabiedriskaja transportā .. un tur jūs redzēssiet tautas lielako daļu, kura veidos Šo kopējo LABUMU.
Piemēram, cilvēki sabiedriskaja transportā (un ne tie bomzīgākie) bendē savu nervu sistēmu: brauc pa zaķi, jo tautas lielāka dala NEVAR (nevis negrib) apmaksāt elementāru braucienu par sabiedriskā transporta braucienu, jo cilvēki šo naudu ekonomē pārtikai, progresējošiem komunāliem maksājumiem SAVIEM bērniem, veciem saviem vecākiem utt.
Šī tautas lielākā daļa neiesaistīsies " kopējā labuma" veidošanā, jo ir paši uz izdzīvošanas un ubadzības sliekšņa.

Atbildēt

no ceha

08.07.2019. 11:47

»

tuk tuk

Skaisti vārdi, un tas pagaidām ir viss Es arī tādu runu varētu sacerēt


Nevarētu gan.No Jūsu diviem teikumiem MI sazīmēja nu ļoti Jums neglaimojošu prāta spēju analīzi.

Atbildēt

Brr

08.07.2019. 11:46

Vājoni varēja nepieminēt, visu sačakarēja

Atbildēt

Vai tukša muca tālu skan ?

08.07.2019. 11:44

Un kā tad tiek plānots veidot modernu valsti ar vecajiem korumpantiem, analfabētiem un nejēgām tieslietās, noēstajiem mūļiem valsts pārvaldē, un pārējo čekistu varzu valsts akciju sabiedrībās ?

Atbildēt

pietiek lasītājs

08.07.2019. 11:41

Jā,tiešām-pietiek noklusēt!Rāda TV,raida Radio,tik Lapsam tas ir žurnalista medījums.

Atbildēt

tuk tuk

08.07.2019. 11:29

Skaisti vārdi, un tas pagaidām ir viss Es arī tādu runu varētu sacerēt.

Atbildēt

Uldis

08.07.2019. 11:21

"Moderns", "progress", "ziemeļvalstis". Viņš grib mūs vest sociālismā?

Atbildēt

lauķis

08.07.2019. 11:12

»

jautājums

Man patika runa-gan saturā, gan formā


Man arī,tikai ir dažas neskaidrībs.
Nu neesmu es mīļais Levita tautietis,neesmu apgraizīts.
Par to kopējo labumu.Vai tas būs partijnieku un augļotāju kopējais labums?
Vai ar to mēslu slaucīšanu jāsaprot Latvijas teritorijas attīrīšana no gojiem?Partijnieki un augļotāji taču turpinās parazitēt.

Atbildēt

Tiesiskums

08.07.2019. 10:31

Domājams arvien vērtēs padomijas "okupāciju",nekādas ievērībai cienīgas izpētes nebūs šausmu 4 gadu nacistu īstenai okupācijai?

Atbildēt

zemessargs cits

08.07.2019. 10:29

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Latvju Dievi dusmojas, ka par prezidentu iebīda blēdīgu ēbreju - visu dienu līst lietus!

Atbildēt

Bijušais zemessargs

08.07.2019. 10:11

Lai veicas prezidentam Levitam.

Atbildēt

formula

08.07.2019. 09:59

Kā tur bija : jāņemn slota,jāizmēž mēsli ? Bet,kas tad šo ielika šai amatā,ja ne visādi kartonkas,maskavas aņkas, uz augšu pasisti deģenerāti un iznireļi? Tik šaušaligs parlaments nav nekad bijis ! Cerēsim,ka Prezidents to ņem vērā !Un vēl- Latvijas armijai krietna jubileja ! Taču tās mninistrs to tik vien spēja " apsveikumu "runā , kā gļēvi ( labāk būtu palicis mājās) nobubināt ,ka nedrīkst vairs pieļaut ,ka armijai tiek liegta ( !!!???) iespēja aizstāvēt savu Dzimteni ! Sanāk ,ka nezināmas personas Latvijas armijai teica -nāfig jums tā Latvija jāaizstāv un labāk ejiet uz nokaušanu ? Varam iedomāties: deg māja pilna ar cilvēkiem,bet ugunsdzēsēji mier\īgi noskatās,jo priekšnieks teica-nu i nāfig tā māja un cilvēki ? Tātad-kāda ir patiesībā pilsoņa ( vai biedra? ) K.Ulmaņa loma ? Un kāpēc tik elementāri mūsu armija paklausīja noziedzīgām pavēlēm ?

Atbildēt

pesionārs

08.07.2019. 09:56

Interesanti, kā tos mēslus slaucīs? Un to vienlīdzību varētu veicināt samazinot algas savas kancelejas darbiniekiem krietni zem 4000 mēnesī.

Atbildēt

Edge

08.07.2019. 09:53

Visi LV oligarhi, kampēji un eirokrāti, apvienojaties! Taure sauc turpināt "veiksmes stāstu", taču šoreiz vairs nevajag prihvatizēt un denacionalizēt piesaucot "neatkarību", "liberālismu", "kapitālismu" - tagad propagandēs "kopējo labumu". Kāds prieks, kāda laime!

Atbildēt

Finks

08.07.2019. 09:43

Izcila runa!

Atbildēt

jautājums

08.07.2019. 09:31

Man patika runa-gan saturā, gan formā.

Atbildēt

Paija

08.07.2019. 09:25

Mēs varam būt lepni par daudziem likumiem, ja vien tos neaptumšotu korupcijas ēna .
Tas, kā šos likumus piemēro negodīgi juridisko profesiju pārstāvji kaitē valstij un likumuzraugošo institūciju reputacijai.
Kā tad palika ar to ģenerālprokurora darba izvērtējumu, ko ierosināja tieslietu ministrs ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...