Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mēs, balti

09.07.2019. 01:30

"mēs latvieši".. Nu, lai tā būtu, jūs būsiet latvieši, a kas tad būsim mēs?
Runa egocentriska, kur ego centrā - valsts, nevis cilvēks. Personāžs, kam valsts svarīgākā par indivīdu, nevar būt "tautas prezidents", būs "valsts prezidents" kā jau to konstitūcija paredz.
Nekad nevar augstāk likt valsts, tautas, kolektīva, kopienas, kopīgā labuma intereses pār atsevišķa cilvēka interesēm. Kas tad ir primārais? Cilvēks vai kaut kāds veidojums, kuru nezin kas, kā un kādā veidā salipinājis? Kam vajag valstī? Valstij valsts pëc? Jeb lai sargātu indivīdu? Jeb indivīdu bydlomasa vajadzīga, lai sargātu abstraktu "valstī"? Tā sākās totalitārisms, fašisms, holokausts. Bet to nesaprast kibucu komunistiem.
Vēsture atkārtojas un neviens no kļūdām nemācās.
Būs smagi laiki. Kad valdīs kolektīvā liekulība un meli. Galma āksti pakalpīgi un iztapīgi smaidīs un teiks sīrupainas runas. Dažiem būs "cilvēku tiesības", bet ne visi varës iekļūt izredzēto cilvēku kārtā.
Valsts totalitārisms ir tikpat smaga apspiešanas formā kā klasiskā verdzībā vai dzimtbūšana. Pilnīgi vienalga, vai tevi apspiež feodālis vai kolektīva masa, kas sevi nosauc par valsti. Otrais variants pat šausmīgāks, jo kolektīvās masas urāpatriotismu jau redzējām pirms 2.kara un padomijā. Bet mainīt vairs neko nevar, šis krustaceļš būs jānoiet līdz galam, lai gan reiz cerējām uz brīvību. Bet dabūjām kolektīvo šizofrēniju. Laikam vispirms jāierauj, jo skaidrā prātā uz to visu skatīties būs grūti. Priekā!

Atbildēt

A. K.

09.07.2019. 00:37

»

Uldis

"Moderns", "progress", "ziemeļvalstis". Viņš grib mūs vest sociālismā


A tu laikam labi esi ieparazitējies kapitālismā...

Atbildēt

švamme

08.07.2019. 19:35

»

cilveks444

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv...


Starp citu, ASV, no kurienes Pioniera pārdevējs nācis, nodokļu dienests (IRS) vīra un sievas finanses nešķiro, visi darījumi tiek vērtēti kā ģimenes - 1 vesela - darījumi un vīrs ir tiešā veidā atbildīgs par sievas nenomaksātajiem nodokļiem. Ir bijuši pat kuriozi (manās acīs), kad manam vīram sāka nākt draudu vēstules no IRS, par viņa mātes biznesa nesamaksātajiem nodokļiem. Draudēja atņemt visu kustamo un nekustamo..., līdz beidzot tā māte tomēr samaksāja, bet ja nebūtu? nezinu kā tad beigtos...
Tā ka atruna: "tie sievas darījumi, es neko nezinu" ir domāta bauriem.

Atbildēt

cilveks444

08.07.2019. 19:28

»

Pret ofšoriem?>Cilvēks 444

Ofšori nemaz nav slikta lieta! Ofšori ir arī ES valstīs-Šveicē,Maltā,Lihtenšteinā,Lielbritānijā-Menas salā,kanāla salās-Džērsijā un Gērnsijā,Gibraltārā u.c.Kāpēc tādi nedrīkst būt tikai Latvijā? Pateicoties šādiem ofšoriem,piemēram,Kaimanu salās nav pat nekustamā īpašuma nodokļa,un kas gan nav sabūvēts...
Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Pret ofšoriem?>Cilvēks 444

08.07.2019. 19:26

Ofšori nemaz nav slikta lieta! Ofšori ir arī ES valstīs-Šveicē,Maltā,Lihtenšteinā,Lielbritānijā-Menas salā,kanāla salās-Džērsijā un Gērnsijā,Gibraltārā u.c.Kāpēc tādi nedrīkst būt tikai Latvijā? Pateicoties šādiem ofšoriem,piemēram,Kaimanu salās nav pat nekustamā īpašuma nodokļa,un kas gan nav sabūvēts Belizā un Honkongā!

Atbildēt

Labāk gan

08.07.2019. 19:19

»

Lai veicas!

Gudra cilvēka IZCILA runa! Pārdomāts katrs vārds


būtu tu izmantojis lielisko iespēju paklusēt, nevis tēlot stulbu bez ziepēm līderi.

Atbildēt

Rrr

08.07.2019. 19:14

»

Brr

Vājoni varēja nepieminēt, visu sačakarēja


Ko tieši sačakarēja?

Atbildēt

Atkarība

08.07.2019. 18:53

Partiju atkarība no ziedotājiem,partiju izvirzīto deputātu atkarība no savām partijām,lai partijas viņus atkārtoti izvirzītu (kurš gan to nevēlas)un vēlētāju iespēja nobalsot vienīgi par mazāko ļaunumu!Jo,pastāvot partiju monopolam kandidātu izvirzīšanā,vēlētāji ne tikai nevar izvirzīt savus kandidātus,bet praktiski nevar pat atsaukt tos!Rezultātā,vieni un tie paši partiju nomenklatūras "labākie"pārstāvji tiek rotēti no viena ministra amata uz nākamo,un tāpēc nemaz nevar iztikt bez veselas ierēdņu armijas,kas viņiem izstrādā kārtējos likumprojektus.Ministriem tos atliek vienīgi parakstīt!

Atbildēt

X

08.07.2019. 18:20

Kāpēc nav norādīts runas autors? Runa tiek sagatavota, to kāds priekš Levita uzrakstīja. Lūdzu norādiet runas autoru!

Atbildēt

Neticu nodevīgajiem nacionāļiem, kuri tautu 30 gadi piš !

08.07.2019. 18:20

Zoodārza cirkam jauns klauns ievēlēts?

Atbildēt

to 444

08.07.2019. 18:07

»

cilveks444

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv...


Viss pareizi, tikai jāpiebilst, ka sava biogrāfija pamatīgi izpreperēta un ģimenes vēsture "satīrīta"! Nav vēl zināms, vai aizbraucot nebija uzdevums tajos emigrācijas letiņos Minsterē iefiltrēties!? Tagad ēbrejs dīvaini kļuvis par korporeļu mūža brāli un par varītēm grib saukties par latvieti! Laiks rādīs, kas aiz tā cirka slēpjas.

Atbildēt

Čekas maiss

08.07.2019. 18:05

Vai aģenta segvārds dārgajam Palestīnas tautietim bija piešķirts?

Atbildēt

ince

08.07.2019. 17:56

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Ej sargā zemi, bijušais! No NATO un visiem šiem amerikāņu kropļiem, kuru nes tikai nemieru un postu.

Atbildēt

zane

08.07.2019. 17:11

Lai arī sieva it kā ir latviete, izskatās pēc žīdenes

Atbildēt

cilveks444

08.07.2019. 16:54

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv uz brīvas un neatkarīgas zemes. Mēs atkal esam iekšā kādā savienībā, kur mums tikusi iedalīta pabērnu loma. Un mēs, pateicoties tādiem kā Levits, šo lomu esam pieņēmuši un padevīgi paciešam pazemojumus, kas mums šīs lomas ietvaros ir uzkrauti.

Diemžēl cilvēki ir vientieši, jo neskatās uz darbiem, bet klausās runās. Tukšās runās, bez seguma, bez patiesas vēlmes uzlabot situāciju Latvijā. Levita Latvija nav Latvija, kurā ikvienam būtu vienādas tiesības un iespējas, kurā katram būtu viens likums, viena taisnība. To Levits apliecināja LC laikā. Tā paša “Latvijas ceļa” laikā, kuru konsultēja dažs labs čekists. Levits pielies pilnas ausis ar sīrupu, bet darīs lietas, kas būs izdevīgas tikai un vienīgi izredzēto slānim. Īpašam slānim, iespējams, pietuvinātam korporeļiem, kas citus Latvijas iedzīvotājus uzskata par kāju pameslu. Formāli Levits runās vienu, bet darīs citu.

Arī Latvijas Satversmi, kas bija kodolīga un lakoniska, viņš sapurgāja. Jā, neko tādu jau tur sliktu, it kā, nepiekabināja klāt, vismaz pirmajā acu uzmetienā, bet sava EGO dēļ, sabojāja izcilu Satversmi. Tikai, lai spodrinātu savas spalvas. Tādi varaskāri un slavaskāri indivīdi, kas lai tiktu amatā, ir gatavi biedroties ar tiem, kas ir klaji nelieši, kā Kaimiņš, piemēram, no atbildīgiem amatiem būtu jātur pa gabalu.

Bet šeit ir Latvija. Latvija, kur par premjeru tiek klauns no Saeimas vēlēšanās zaudējušas partijas, Kur par premjeru ir divkosis, kurš sakās esam pret ofšoriem, bet patiesībā, lai pārdotu nez kā iegūto kino “Pionieris”, nesmādē ne tos, kam saistība ar ofšoriem, ne tos, kas atrodas Krievijas varas pārstāvju rindās.

Un Levits ir viens no visas tās varzas. Pietuvināts tai līdz matu galiņiem un ļoti organiski iekļaujas tajā, jo ir no vienas mīklas ar šiem. No mīklas, kas rūgstot, nomāc visu citu, visus tos Latvijas iedzīvotājus, kuru loma Levita un viņam pietuvināto Latvijā ir būt mūžīgiem kalpiem un kāju pameslam. Ja nepatīk, tad, protams, cilvēki var pamest Latviju, jo lieki traucēkļi, kas traucē Levitam komfortabli justies, ir jādabū pēc iespējas tālāk no kliķes acīm. Uz Sibīriju mūsdienās nevar aizsūtīt, bet tas arī nav vajadzīgs, jo tāpat vien retais atgriežas no emigrācijas.

Atbildēt

Jautājums Levitam.

08.07.2019. 16:48

Tu skaisti dziedi, bet vai tu tik pat skaisti arī savu darbu mācēsi darīt?

Atbildēt

Kopējais labums levitaprāt ir

08.07.2019. 15:22

»

varētu paskaidrot

..."kopējo labumu"..."...jāizmēž māja. No tiem mēsliem, kas ir sakrājušies trīsdesmit gados


židcionistiskā 4. maija komunistu unčekistu valsts korporācija, nevis tautas labums. Bet sabiedrības labumu viņš neprecizē kā Latvijas sabiedrības labumu, jo visas (globālās) sabiedrības labums ir slēptās talmuda jūdaisti Toras Jesaja levitu žīdmasonu cionistiskās ebreju impērijas sabiedrības labums.

Atbildēt

varētu paskaidrot

08.07.2019. 15:04

..."kopējo labumu"..."...jāizmēž māja. No tiem mēsliem, kas ir sakrājušies trīsdesmit gados,... "
Bet tomēr j-s:... 30 gadus esam krājuši mēslus, varētu to mēslu kategoriju konkretizēt...pirms 30 gadiem mums nebija mēslu??? Tad jau drīz dzīvosim kā komunismā? Urrā!!!

Atbildēt

Es nau krieva

08.07.2019. 14:32

Iedvesmojoši ! Ņemu lāpstu ! Eju rakt!

Atbildēt

antons mikoss

08.07.2019. 14:16

.......un nevis kāds tilts starp Rietumiem un Austrumiem. Šo metaforu es kategoriski noraidu," ......
Liekulis kvadrātā. Būdams LATVIJAS CEĻA bandas vadoņu skaitā ar TILTA politiku iedibināja Slāvlatviju. Bīstams demagogs!

Atbildēt

Pilsonis

08.07.2019. 13:56

Vai tik Levits nav kārtējais slēptais komunists, kurš domā, ka labklājību valstī var veidot barojot un vairojot ierēdņu armiju nevis palīdzot uzņēmējiem !?

Atbildēt

jurisx

08.07.2019. 13:26

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Ko tad īsti valstiski ir izdarījuši iepriekšējie ielikteņi?Vairumā jau tikai apkaunojuši Latvijas valsti.

Atbildēt

E. Levitam sabiedrība

08.07.2019. 13:01

»

Paija

Termins " sabiedrības kopējais labums" ir moderns un virzošs...


ir ebreju sabiedrība un žīdu - SVF/PB , Fed. rez. sistēmas intereses. Jo viņš nesaka - Latvijas sabiedribas intereses, bet visas ebreju impērijas sabiedrības intereses.

Atbildēt

Hmmmm

08.07.2019. 12:58

No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru."

Atbildēt

Lai veicas!

08.07.2019. 12:52

Gudra cilvēka IZCILA runa! Pārdomāts katrs vārds.
Veiksmi! Viegli nebūs, jo apkārt ir arī daudz naidīgu un stulbu ļautiņu.

Atbildēt

Žēļ

08.07.2019. 12:38

ne vārda par skaitliski uzburbušo birokrātiju...

Atbildēt

ha-ha

08.07.2019. 12:02

Pie mums,kä parasti,visaugstäk kotejäs ieguldîjumi Jűdasu akcijäs.Šīs akcijas kompartiešu,komjauniešu un citu okupantu nomeklatűras darboņu apliecību izskatä centäs iegūt pat vēl 80. gadu izskaņä,jo bija skaidrs ka bez tām nekäds bizness un varas karjera nesanäks.Šis ieguldîjums nes fantastiskus augļus-prezidentu u.c.visaugstakäs varas atribūtus,vietu miljonāru sarakstos utt.Arî šodien redzam,kā vienkäršs krievu valodas tulks var kļűt par miljonāru un prezidentu pateicoties savlaicîgai Jūdasu akciju iegādei un darbībai atbilstošai akciju nolikumam.

Atbildēt

Paija

08.07.2019. 11:54

Termins " sabiedrības kopējais labums" ir moderns un virzošs.

Bet... iekapiet kadreiz sabiedriskaja transportā .. un tur jūs redzēssiet tautas lielako daļu, kura veidos Šo kopējo LABUMU.
Piemēram, cilvēki sabiedriskaja transportā (un ne tie bomzīgākie) bendē savu nervu sistēmu: brauc pa zaķi, jo tautas lielāka dala NEVAR (nevis negrib) apmaksāt elementāru braucienu par sabiedriskā transporta braucienu, jo cilvēki šo naudu ekonomē pārtikai, progresējošiem komunāliem maksājumiem SAVIEM bērniem, veciem saviem vecākiem utt.
Šī tautas lielākā daļa neiesaistīsies " kopējā labuma" veidošanā, jo ir paši uz izdzīvošanas un ubadzības sliekšņa.

Atbildēt

no ceha

08.07.2019. 11:47

»

tuk tuk

Skaisti vārdi, un tas pagaidām ir viss Es arī tādu runu varētu sacerēt


Nevarētu gan.No Jūsu diviem teikumiem MI sazīmēja nu ļoti Jums neglaimojošu prāta spēju analīzi.

Atbildēt

Brr

08.07.2019. 11:46

Vājoni varēja nepieminēt, visu sačakarēja

Atbildēt

Vai tukša muca tālu skan ?

08.07.2019. 11:44

Un kā tad tiek plānots veidot modernu valsti ar vecajiem korumpantiem, analfabētiem un nejēgām tieslietās, noēstajiem mūļiem valsts pārvaldē, un pārējo čekistu varzu valsts akciju sabiedrībās ?

Atbildēt

pietiek lasītājs

08.07.2019. 11:41

Jā,tiešām-pietiek noklusēt!Rāda TV,raida Radio,tik Lapsam tas ir žurnalista medījums.

Atbildēt

tuk tuk

08.07.2019. 11:29

Skaisti vārdi, un tas pagaidām ir viss Es arī tādu runu varētu sacerēt.

Atbildēt

Uldis

08.07.2019. 11:21

"Moderns", "progress", "ziemeļvalstis". Viņš grib mūs vest sociālismā?

Atbildēt

lauķis

08.07.2019. 11:12

»

jautājums

Man patika runa-gan saturā, gan formā


Man arī,tikai ir dažas neskaidrībs.
Nu neesmu es mīļais Levita tautietis,neesmu apgraizīts.
Par to kopējo labumu.Vai tas būs partijnieku un augļotāju kopējais labums?
Vai ar to mēslu slaucīšanu jāsaprot Latvijas teritorijas attīrīšana no gojiem?Partijnieki un augļotāji taču turpinās parazitēt.

Atbildēt

Tiesiskums

08.07.2019. 10:31

Domājams arvien vērtēs padomijas "okupāciju",nekādas ievērībai cienīgas izpētes nebūs šausmu 4 gadu nacistu īstenai okupācijai?

Atbildēt

zemessargs cits

08.07.2019. 10:29

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Latvju Dievi dusmojas, ka par prezidentu iebīda blēdīgu ēbreju - visu dienu līst lietus!

Atbildēt

Bijušais zemessargs

08.07.2019. 10:11

Lai veicas prezidentam Levitam.

Atbildēt

formula

08.07.2019. 09:59

Kā tur bija : jāņemn slota,jāizmēž mēsli ? Bet,kas tad šo ielika šai amatā,ja ne visādi kartonkas,maskavas aņkas, uz augšu pasisti deģenerāti un iznireļi? Tik šaušaligs parlaments nav nekad bijis ! Cerēsim,ka Prezidents to ņem vērā !Un vēl- Latvijas armijai krietna jubileja ! Taču tās mninistrs to tik vien spēja " apsveikumu "runā , kā gļēvi ( labāk būtu palicis mājās) nobubināt ,ka nedrīkst vairs pieļaut ,ka armijai tiek liegta ( !!!???) iespēja aizstāvēt savu Dzimteni ! Sanāk ,ka nezināmas personas Latvijas armijai teica -nāfig jums tā Latvija jāaizstāv un labāk ejiet uz nokaušanu ? Varam iedomāties: deg māja pilna ar cilvēkiem,bet ugunsdzēsēji mier\īgi noskatās,jo priekšnieks teica-nu i nāfig tā māja un cilvēki ? Tātad-kāda ir patiesībā pilsoņa ( vai biedra? ) K.Ulmaņa loma ? Un kāpēc tik elementāri mūsu armija paklausīja noziedzīgām pavēlēm ?

Atbildēt

pesionārs

08.07.2019. 09:56

Interesanti, kā tos mēslus slaucīs? Un to vienlīdzību varētu veicināt samazinot algas savas kancelejas darbiniekiem krietni zem 4000 mēnesī.

Atbildēt

Edge

08.07.2019. 09:53

Visi LV oligarhi, kampēji un eirokrāti, apvienojaties! Taure sauc turpināt "veiksmes stāstu", taču šoreiz vairs nevajag prihvatizēt un denacionalizēt piesaucot "neatkarību", "liberālismu", "kapitālismu" - tagad propagandēs "kopējo labumu". Kāds prieks, kāda laime!

Atbildēt

Finks

08.07.2019. 09:43

Izcila runa!

Atbildēt

jautājums

08.07.2019. 09:31

Man patika runa-gan saturā, gan formā.

Atbildēt

Paija

08.07.2019. 09:25

Mēs varam būt lepni par daudziem likumiem, ja vien tos neaptumšotu korupcijas ēna .
Tas, kā šos likumus piemēro negodīgi juridisko profesiju pārstāvji kaitē valstij un likumuzraugošo institūciju reputacijai.
Kā tad palika ar to ģenerālprokurora darba izvērtējumu, ko ierosināja tieslietu ministrs ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....