Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mēs, balti

09.07.2019. 01:30

"mēs latvieši".. Nu, lai tā būtu, jūs būsiet latvieši, a kas tad būsim mēs?
Runa egocentriska, kur ego centrā - valsts, nevis cilvēks. Personāžs, kam valsts svarīgākā par indivīdu, nevar būt "tautas prezidents", būs "valsts prezidents" kā jau to konstitūcija paredz.
Nekad nevar augstāk likt valsts, tautas, kolektīva, kopienas, kopīgā labuma intereses pār atsevišķa cilvēka interesēm. Kas tad ir primārais? Cilvēks vai kaut kāds veidojums, kuru nezin kas, kā un kādā veidā salipinājis? Kam vajag valstī? Valstij valsts pëc? Jeb lai sargātu indivīdu? Jeb indivīdu bydlomasa vajadzīga, lai sargātu abstraktu "valstī"? Tā sākās totalitārisms, fašisms, holokausts. Bet to nesaprast kibucu komunistiem.
Vēsture atkārtojas un neviens no kļūdām nemācās.
Būs smagi laiki. Kad valdīs kolektīvā liekulība un meli. Galma āksti pakalpīgi un iztapīgi smaidīs un teiks sīrupainas runas. Dažiem būs "cilvēku tiesības", bet ne visi varës iekļūt izredzēto cilvēku kārtā.
Valsts totalitārisms ir tikpat smaga apspiešanas formā kā klasiskā verdzībā vai dzimtbūšana. Pilnīgi vienalga, vai tevi apspiež feodālis vai kolektīva masa, kas sevi nosauc par valsti. Otrais variants pat šausmīgāks, jo kolektīvās masas urāpatriotismu jau redzējām pirms 2.kara un padomijā. Bet mainīt vairs neko nevar, šis krustaceļš būs jānoiet līdz galam, lai gan reiz cerējām uz brīvību. Bet dabūjām kolektīvo šizofrēniju. Laikam vispirms jāierauj, jo skaidrā prātā uz to visu skatīties būs grūti. Priekā!

Atbildēt

A. K.

09.07.2019. 00:37

»

Uldis

"Moderns", "progress", "ziemeļvalstis". Viņš grib mūs vest sociālismā


A tu laikam labi esi ieparazitējies kapitālismā...

Atbildēt

švamme

08.07.2019. 19:35

»

cilveks444

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv...


Starp citu, ASV, no kurienes Pioniera pārdevējs nācis, nodokļu dienests (IRS) vīra un sievas finanses nešķiro, visi darījumi tiek vērtēti kā ģimenes - 1 vesela - darījumi un vīrs ir tiešā veidā atbildīgs par sievas nenomaksātajiem nodokļiem. Ir bijuši pat kuriozi (manās acīs), kad manam vīram sāka nākt draudu vēstules no IRS, par viņa mātes biznesa nesamaksātajiem nodokļiem. Draudēja atņemt visu kustamo un nekustamo..., līdz beidzot tā māte tomēr samaksāja, bet ja nebūtu? nezinu kā tad beigtos...
Tā ka atruna: "tie sievas darījumi, es neko nezinu" ir domāta bauriem.

Atbildēt

cilveks444

08.07.2019. 19:28

»

Pret ofšoriem?>Cilvēks 444

Ofšori nemaz nav slikta lieta! Ofšori ir arī ES valstīs-Šveicē,Maltā,Lihtenšteinā,Lielbritānijā-Menas salā,kanāla salās-Džērsijā un Gērnsijā,Gibraltārā u.c.Kāpēc tādi nedrīkst būt tikai Latvijā? Pateicoties šādiem ofšoriem,piemēram,Kaimanu salās nav pat nekustamā īpašuma nodokļa,un kas gan nav sabūvēts...
Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Pret ofšoriem?>Cilvēks 444

08.07.2019. 19:26

Ofšori nemaz nav slikta lieta! Ofšori ir arī ES valstīs-Šveicē,Maltā,Lihtenšteinā,Lielbritānijā-Menas salā,kanāla salās-Džērsijā un Gērnsijā,Gibraltārā u.c.Kāpēc tādi nedrīkst būt tikai Latvijā? Pateicoties šādiem ofšoriem,piemēram,Kaimanu salās nav pat nekustamā īpašuma nodokļa,un kas gan nav sabūvēts Belizā un Honkongā!

Atbildēt

Labāk gan

08.07.2019. 19:19

»

Lai veicas!

Gudra cilvēka IZCILA runa! Pārdomāts katrs vārds


būtu tu izmantojis lielisko iespēju paklusēt, nevis tēlot stulbu bez ziepēm līderi.

Atbildēt

Rrr

08.07.2019. 19:14

»

Brr

Vājoni varēja nepieminēt, visu sačakarēja


Ko tieši sačakarēja?

Atbildēt

Atkarība

08.07.2019. 18:53

Partiju atkarība no ziedotājiem,partiju izvirzīto deputātu atkarība no savām partijām,lai partijas viņus atkārtoti izvirzītu (kurš gan to nevēlas)un vēlētāju iespēja nobalsot vienīgi par mazāko ļaunumu!Jo,pastāvot partiju monopolam kandidātu izvirzīšanā,vēlētāji ne tikai nevar izvirzīt savus kandidātus,bet praktiski nevar pat atsaukt tos!Rezultātā,vieni un tie paši partiju nomenklatūras "labākie"pārstāvji tiek rotēti no viena ministra amata uz nākamo,un tāpēc nemaz nevar iztikt bez veselas ierēdņu armijas,kas viņiem izstrādā kārtējos likumprojektus.Ministriem tos atliek vienīgi parakstīt!

Atbildēt

X

08.07.2019. 18:20

Kāpēc nav norādīts runas autors? Runa tiek sagatavota, to kāds priekš Levita uzrakstīja. Lūdzu norādiet runas autoru!

Atbildēt

Neticu nodevīgajiem nacionāļiem, kuri tautu 30 gadi piš !

08.07.2019. 18:20

Zoodārza cirkam jauns klauns ievēlēts?

Atbildēt

to 444

08.07.2019. 18:07

»

cilveks444

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv...


Viss pareizi, tikai jāpiebilst, ka sava biogrāfija pamatīgi izpreperēta un ģimenes vēsture "satīrīta"! Nav vēl zināms, vai aizbraucot nebija uzdevums tajos emigrācijas letiņos Minsterē iefiltrēties!? Tagad ēbrejs dīvaini kļuvis par korporeļu mūža brāli un par varītēm grib saukties par latvieti! Laiks rādīs, kas aiz tā cirka slēpjas.

Atbildēt

Čekas maiss

08.07.2019. 18:05

Vai aģenta segvārds dārgajam Palestīnas tautietim bija piešķirts?

Atbildēt

ince

08.07.2019. 17:56

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Ej sargā zemi, bijušais! No NATO un visiem šiem amerikāņu kropļiem, kuru nes tikai nemieru un postu.

Atbildēt

zane

08.07.2019. 17:11

Lai arī sieva it kā ir latviete, izskatās pēc žīdenes

Atbildēt

cilveks444

08.07.2019. 16:54

Divkosības un liekulības paraugstunda Levita izpildījumā. Kamēr Levits nenosodīs “Latvijas ceļu” un paša sadarīto “LC” laikā, viņš nebūs nekas vairāk, kā tukšs pļāpa, kas prot pļāpāt nedaudz “piefrizētāk”, kā vairums mūsu varas kliķes politiķi. Latvija šobrīd nav neatkarīga, Brīvības piemineklis nestāv uz brīvas un neatkarīgas zemes. Mēs atkal esam iekšā kādā savienībā, kur mums tikusi iedalīta pabērnu loma. Un mēs, pateicoties tādiem kā Levits, šo lomu esam pieņēmuši un padevīgi paciešam pazemojumus, kas mums šīs lomas ietvaros ir uzkrauti.

Diemžēl cilvēki ir vientieši, jo neskatās uz darbiem, bet klausās runās. Tukšās runās, bez seguma, bez patiesas vēlmes uzlabot situāciju Latvijā. Levita Latvija nav Latvija, kurā ikvienam būtu vienādas tiesības un iespējas, kurā katram būtu viens likums, viena taisnība. To Levits apliecināja LC laikā. Tā paša “Latvijas ceļa” laikā, kuru konsultēja dažs labs čekists. Levits pielies pilnas ausis ar sīrupu, bet darīs lietas, kas būs izdevīgas tikai un vienīgi izredzēto slānim. Īpašam slānim, iespējams, pietuvinātam korporeļiem, kas citus Latvijas iedzīvotājus uzskata par kāju pameslu. Formāli Levits runās vienu, bet darīs citu.

Arī Latvijas Satversmi, kas bija kodolīga un lakoniska, viņš sapurgāja. Jā, neko tādu jau tur sliktu, it kā, nepiekabināja klāt, vismaz pirmajā acu uzmetienā, bet sava EGO dēļ, sabojāja izcilu Satversmi. Tikai, lai spodrinātu savas spalvas. Tādi varaskāri un slavaskāri indivīdi, kas lai tiktu amatā, ir gatavi biedroties ar tiem, kas ir klaji nelieši, kā Kaimiņš, piemēram, no atbildīgiem amatiem būtu jātur pa gabalu.

Bet šeit ir Latvija. Latvija, kur par premjeru tiek klauns no Saeimas vēlēšanās zaudējušas partijas, Kur par premjeru ir divkosis, kurš sakās esam pret ofšoriem, bet patiesībā, lai pārdotu nez kā iegūto kino “Pionieris”, nesmādē ne tos, kam saistība ar ofšoriem, ne tos, kas atrodas Krievijas varas pārstāvju rindās.

Un Levits ir viens no visas tās varzas. Pietuvināts tai līdz matu galiņiem un ļoti organiski iekļaujas tajā, jo ir no vienas mīklas ar šiem. No mīklas, kas rūgstot, nomāc visu citu, visus tos Latvijas iedzīvotājus, kuru loma Levita un viņam pietuvināto Latvijā ir būt mūžīgiem kalpiem un kāju pameslam. Ja nepatīk, tad, protams, cilvēki var pamest Latviju, jo lieki traucēkļi, kas traucē Levitam komfortabli justies, ir jādabū pēc iespējas tālāk no kliķes acīm. Uz Sibīriju mūsdienās nevar aizsūtīt, bet tas arī nav vajadzīgs, jo tāpat vien retais atgriežas no emigrācijas.

Atbildēt

Jautājums Levitam.

08.07.2019. 16:48

Tu skaisti dziedi, bet vai tu tik pat skaisti arī savu darbu mācēsi darīt?

Atbildēt

Kopējais labums levitaprāt ir

08.07.2019. 15:22

»

varētu paskaidrot

..."kopējo labumu"..."...jāizmēž māja. No tiem mēsliem, kas ir sakrājušies trīsdesmit gados


židcionistiskā 4. maija komunistu unčekistu valsts korporācija, nevis tautas labums. Bet sabiedrības labumu viņš neprecizē kā Latvijas sabiedrības labumu, jo visas (globālās) sabiedrības labums ir slēptās talmuda jūdaisti Toras Jesaja levitu žīdmasonu cionistiskās ebreju impērijas sabiedrības labums.

Atbildēt

varētu paskaidrot

08.07.2019. 15:04

..."kopējo labumu"..."...jāizmēž māja. No tiem mēsliem, kas ir sakrājušies trīsdesmit gados,... "
Bet tomēr j-s:... 30 gadus esam krājuši mēslus, varētu to mēslu kategoriju konkretizēt...pirms 30 gadiem mums nebija mēslu??? Tad jau drīz dzīvosim kā komunismā? Urrā!!!

Atbildēt

Es nau krieva

08.07.2019. 14:32

Iedvesmojoši ! Ņemu lāpstu ! Eju rakt!

Atbildēt

antons mikoss

08.07.2019. 14:16

.......un nevis kāds tilts starp Rietumiem un Austrumiem. Šo metaforu es kategoriski noraidu," ......
Liekulis kvadrātā. Būdams LATVIJAS CEĻA bandas vadoņu skaitā ar TILTA politiku iedibināja Slāvlatviju. Bīstams demagogs!

Atbildēt

Pilsonis

08.07.2019. 13:56

Vai tik Levits nav kārtējais slēptais komunists, kurš domā, ka labklājību valstī var veidot barojot un vairojot ierēdņu armiju nevis palīdzot uzņēmējiem !?

Atbildēt

jurisx

08.07.2019. 13:26

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Ko tad īsti valstiski ir izdarījuši iepriekšējie ielikteņi?Vairumā jau tikai apkaunojuši Latvijas valsti.

Atbildēt

E. Levitam sabiedrība

08.07.2019. 13:01

»

Paija

Termins " sabiedrības kopējais labums" ir moderns un virzošs...


ir ebreju sabiedrība un žīdu - SVF/PB , Fed. rez. sistēmas intereses. Jo viņš nesaka - Latvijas sabiedribas intereses, bet visas ebreju impērijas sabiedrības intereses.

Atbildēt

Hmmmm

08.07.2019. 12:58

No 6.,Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru."

Atbildēt

Lai veicas!

08.07.2019. 12:52

Gudra cilvēka IZCILA runa! Pārdomāts katrs vārds.
Veiksmi! Viegli nebūs, jo apkārt ir arī daudz naidīgu un stulbu ļautiņu.

Atbildēt

Žēļ

08.07.2019. 12:38

ne vārda par skaitliski uzburbušo birokrātiju...

Atbildēt

ha-ha

08.07.2019. 12:02

Pie mums,kä parasti,visaugstäk kotejäs ieguldîjumi Jűdasu akcijäs.Šīs akcijas kompartiešu,komjauniešu un citu okupantu nomeklatűras darboņu apliecību izskatä centäs iegūt pat vēl 80. gadu izskaņä,jo bija skaidrs ka bez tām nekäds bizness un varas karjera nesanäks.Šis ieguldîjums nes fantastiskus augļus-prezidentu u.c.visaugstakäs varas atribūtus,vietu miljonāru sarakstos utt.Arî šodien redzam,kā vienkäršs krievu valodas tulks var kļűt par miljonāru un prezidentu pateicoties savlaicîgai Jūdasu akciju iegādei un darbībai atbilstošai akciju nolikumam.

Atbildēt

Paija

08.07.2019. 11:54

Termins " sabiedrības kopējais labums" ir moderns un virzošs.

Bet... iekapiet kadreiz sabiedriskaja transportā .. un tur jūs redzēssiet tautas lielako daļu, kura veidos Šo kopējo LABUMU.
Piemēram, cilvēki sabiedriskaja transportā (un ne tie bomzīgākie) bendē savu nervu sistēmu: brauc pa zaķi, jo tautas lielāka dala NEVAR (nevis negrib) apmaksāt elementāru braucienu par sabiedriskā transporta braucienu, jo cilvēki šo naudu ekonomē pārtikai, progresējošiem komunāliem maksājumiem SAVIEM bērniem, veciem saviem vecākiem utt.
Šī tautas lielākā daļa neiesaistīsies " kopējā labuma" veidošanā, jo ir paši uz izdzīvošanas un ubadzības sliekšņa.

Atbildēt

no ceha

08.07.2019. 11:47

»

tuk tuk

Skaisti vārdi, un tas pagaidām ir viss Es arī tādu runu varētu sacerēt


Nevarētu gan.No Jūsu diviem teikumiem MI sazīmēja nu ļoti Jums neglaimojošu prāta spēju analīzi.

Atbildēt

Brr

08.07.2019. 11:46

Vājoni varēja nepieminēt, visu sačakarēja

Atbildēt

Vai tukša muca tālu skan ?

08.07.2019. 11:44

Un kā tad tiek plānots veidot modernu valsti ar vecajiem korumpantiem, analfabētiem un nejēgām tieslietās, noēstajiem mūļiem valsts pārvaldē, un pārējo čekistu varzu valsts akciju sabiedrībās ?

Atbildēt

pietiek lasītājs

08.07.2019. 11:41

Jā,tiešām-pietiek noklusēt!Rāda TV,raida Radio,tik Lapsam tas ir žurnalista medījums.

Atbildēt

tuk tuk

08.07.2019. 11:29

Skaisti vārdi, un tas pagaidām ir viss Es arī tādu runu varētu sacerēt.

Atbildēt

Uldis

08.07.2019. 11:21

"Moderns", "progress", "ziemeļvalstis". Viņš grib mūs vest sociālismā?

Atbildēt

lauķis

08.07.2019. 11:12

»

jautājums

Man patika runa-gan saturā, gan formā


Man arī,tikai ir dažas neskaidrībs.
Nu neesmu es mīļais Levita tautietis,neesmu apgraizīts.
Par to kopējo labumu.Vai tas būs partijnieku un augļotāju kopējais labums?
Vai ar to mēslu slaucīšanu jāsaprot Latvijas teritorijas attīrīšana no gojiem?Partijnieki un augļotāji taču turpinās parazitēt.

Atbildēt

Tiesiskums

08.07.2019. 10:31

Domājams arvien vērtēs padomijas "okupāciju",nekādas ievērībai cienīgas izpētes nebūs šausmu 4 gadu nacistu īstenai okupācijai?

Atbildēt

zemessargs cits

08.07.2019. 10:29

»

Bijušais zemessargs

Lai veicas prezidentam Levitam


Latvju Dievi dusmojas, ka par prezidentu iebīda blēdīgu ēbreju - visu dienu līst lietus!

Atbildēt

Bijušais zemessargs

08.07.2019. 10:11

Lai veicas prezidentam Levitam.

Atbildēt

formula

08.07.2019. 09:59

Kā tur bija : jāņemn slota,jāizmēž mēsli ? Bet,kas tad šo ielika šai amatā,ja ne visādi kartonkas,maskavas aņkas, uz augšu pasisti deģenerāti un iznireļi? Tik šaušaligs parlaments nav nekad bijis ! Cerēsim,ka Prezidents to ņem vērā !Un vēl- Latvijas armijai krietna jubileja ! Taču tās mninistrs to tik vien spēja " apsveikumu "runā , kā gļēvi ( labāk būtu palicis mājās) nobubināt ,ka nedrīkst vairs pieļaut ,ka armijai tiek liegta ( !!!???) iespēja aizstāvēt savu Dzimteni ! Sanāk ,ka nezināmas personas Latvijas armijai teica -nāfig jums tā Latvija jāaizstāv un labāk ejiet uz nokaušanu ? Varam iedomāties: deg māja pilna ar cilvēkiem,bet ugunsdzēsēji mier\īgi noskatās,jo priekšnieks teica-nu i nāfig tā māja un cilvēki ? Tātad-kāda ir patiesībā pilsoņa ( vai biedra? ) K.Ulmaņa loma ? Un kāpēc tik elementāri mūsu armija paklausīja noziedzīgām pavēlēm ?

Atbildēt

pesionārs

08.07.2019. 09:56

Interesanti, kā tos mēslus slaucīs? Un to vienlīdzību varētu veicināt samazinot algas savas kancelejas darbiniekiem krietni zem 4000 mēnesī.

Atbildēt

Edge

08.07.2019. 09:53

Visi LV oligarhi, kampēji un eirokrāti, apvienojaties! Taure sauc turpināt "veiksmes stāstu", taču šoreiz vairs nevajag prihvatizēt un denacionalizēt piesaucot "neatkarību", "liberālismu", "kapitālismu" - tagad propagandēs "kopējo labumu". Kāds prieks, kāda laime!

Atbildēt

Finks

08.07.2019. 09:43

Izcila runa!

Atbildēt

jautājums

08.07.2019. 09:31

Man patika runa-gan saturā, gan formā.

Atbildēt

Paija

08.07.2019. 09:25

Mēs varam būt lepni par daudziem likumiem, ja vien tos neaptumšotu korupcijas ēna .
Tas, kā šos likumus piemēro negodīgi juridisko profesiju pārstāvji kaitē valstij un likumuzraugošo institūciju reputacijai.
Kā tad palika ar to ģenerālprokurora darba izvērtējumu, ko ierosināja tieslietu ministrs ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....