Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

domāju

11.04.2019. 14:24

ka par šiem gadiem L.labi pakalpojis valdībai un tēvzemiešu vadītai Tieslietu ministrijai, bet patiesībā ar cilvēktiesību izpratni ir problēmas vai nav interese

Atbildēt

Zalves iela

11.04.2019. 12:30

Nav ko ņemties,vienu ķirzakas smaidu un ejam tālāk

Atbildēt

Asiirietis

11.04.2019. 11:05

»

To Pietiek

Seit it naida runa un rasisms. Nododiet beidzot so IP address policijaa


Kas ir nieka naida runa, pret 90 gadus ieilgušu naida rīcību, kopā ar savervētiem kangariem.

Atbildēt

To Pietiek

10.04.2019. 09:44

»

Cyril

урод латыш


Seit it naida runa un rasisms. Nododiet beidzot so IP address policijaa.

Atbildēt

Zen dazadiem nikiem

10.04.2019. 09:41

Un viss sakaas,kad Felis saaka kritizet Arturu Priediti. Tad sis zaabaks it Priediti cilveks Denis's.

Atbildēt

Zen dazadiem nikiem

10.04.2019. 09:39

»

Bet viņš

uzrakstīja pat labāk par tevi ! Ja gribi ļoti zināt viņa vārdu, tad saki


Visu laiku viens idiots kenga gudrus komentetajus kaa Felis Vai Cilveeks44, Jo pats ir stulbs zabaks.

Atbildēt

Interesanti!

10.04.2019. 04:25

»

cilveks444

Tāda indivīda “daiļdarbu” kurš sastāv no aptuveni 50%-70% pārkopēta teksta, plus piedētiem klāt nezināmiem tekstiem velns zina no kurienes, apriori nevar uzskatīt par labi uzrakstītu. Tā ir maldināšana, apzināta ļaunprātība, jo tādā veidā šis darbonis cenšas piesavināties cita rakstīto, turklāt papildus...


Ka vienīgais niku zādzību veicējs ir Indulis Durka/Duriks no job. Dikļiem! Esiet uzmanīgs, cilvēks444, arī fēļa niku es redzu tas lieto. Indulis Duka dzīvo Dikļos un tas mumsīm visim zinams. Kā A.P. viņš ir nelietis, jo zog.

Atbildēt

cilveks444

10.04.2019. 00:53

»

Bet viņš

uzrakstīja pat labāk par tevi ! Ja gribi ļoti zināt viņa vārdu, tad saki


Tāda indivīda “daiļdarbu” kurš sastāv no aptuveni 50%-70% pārkopēta teksta, plus piedētiem klāt nezināmiem tekstiem velns zina no kurienes, apriori nevar uzskatīt par labi uzrakstītu. Tā ir maldināšana, apzināta ļaunprātība, jo tādā veidā šis darbonis cenšas piesavināties cita rakstīto, turklāt papildus vēl zog lietotājvārdu, kā arī gala iznākumā miksējot pārkopēto ar citiem tekstiem, maldina lasītājus. Tā ir neglīta rīcība, maigi sakot, bet patiesībā tas ož pēc apzinātas ļaunprātības, iespējams, speciāli organizētas un veiktas, lai cilvēki Latvijā, lasot komentārus nevarētu uzticēties tiem. Tas tā varētu tikt darīts, lai ieviestu maksimāli lielu haosu, vadāmo haosu, no malas vadāmo. Jo, redz, cilvēki Latvijā mostas, cilvēki izsaka sašutumu, tāpēc tos, kas to dara korekti un bez naida kurināšanas, zināmi spēki centīsies diskreditēt, kas arī tiek darīts. Man nav jāzina, kā sauca mana komentāra pārkopētāju un nika zagli, jo viņa vārds ir zināms, tas ir nelietis.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.04.2019. 00:28

Par GALVENO TIESU PLUKATU ir aprakstīts
Fransuā Rablē romānā.

Bez tam saskaņā ar likumu dabiskos cilvēka trūkumus
nedrīkst uzskatīt par noziegumu, kā tas skaidri izriet no

ff. de re milit. l. qui cum uno. ff. de reg. jur. l. fere. ff. de edil. ed. per totum. ff. de term. mod. l. divus Adrianus. resolu. per Lud. Ro. in l. si vero. ff. sol. matr.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 18:56

Vēlos vērst uzmanību uz faktu, ka zināmi spēki, bet varbūt kāds atsevišķs nelietis, ir piesavinājies manu niku “cilveks444”, un Pietiek.com portālā publicē viltus komentārus. Pie šī konkrētā raksta mans oriģinālais komentārs ir pievienots 09.04.2019. plkst. 03:26. Nākamie komentāri ar niku “cilveks444”, izņemot šo konkrēto, kuru rakstu pašlaik, un to, kuru minēju, ir niku zagļa komentāri. Kas radīti, lai diskreditētu mani. Kas to dara? Ņemot vērā, ka kritizēju Vienotību, JKP, LC, NA un Levitu, jādomā, to dara šiem piederīgi darboņi. Tas, kā rīkojas niku zagļi un to metodes ir analogas čekas laiku metodēm, tikai mūsdienu izpildījumā. Esiet vērīgi, cilvēki. Pašreiz pie varas esošiem ir izšķirīgs brīdis, dabūs viņi Latviju pilnībā zem sevis, kopā ar Kariņu un Levitu, vai par Latvijas prezidentu tomēr kļūs cilvēks, kam pietiks godaprāta strādāt un darboties tikai un vienīgi Latvijas valsts un tautas labā.

Atbildēt

Velga Graumane

09.04.2019. 17:19

Esmu pārsteigta par šiem neadekvātiem komentāriem! Kur ir tā tauta, kas atkārtoti grib par prezidentu Vējoni? Nekas tamlīdzīgs! Un Levits būs labs prezidents-beidziet apspēlēt to Žīdu , jeb ebreju tematiku!

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 14:18

»

...

Ne katrs žīds ir cionists ,bet katrs cionists gan ir žīds


Ne katrs ebrejs ir žīds, ne katrs ebrejs ir cionists, bet katrs cionists nav tikai žīdu cionists.

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 14:16

»

a varbūt

Lembergu


Lemberga līmenis ir Venspils kibucs.

Atbildēt

a varbūt

09.04.2019. 13:35

Lembergu?

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 12:40

»

Tev ir gods šo lasīt

Kur tad ir tie citi kandidāti? Lai nāk! Kāpēc vajag prezidentu, kurš ir "no tautas" tobiš tāds pats vidējais aritmētiskais pāķis kā Vējonis? Prezidentam ir jābūt vismaz kārtu pārākam gan morāli, gan izglītības un pieredzes ziņā. No inteliģences. Tikai tā var godam reprezentēt savu valsti gan ārvalstīs...


Levits ir noziedznieks, pat ne pelēka niecība kā pāķis Vājonis. Noziedznieks, jo piedalījies un turpmāk plāno piedalīties genocīdā pret Latvijas tautu kopā arcitiem ebrejiem un žīdiem izlaupot Latviju, grūžot to parādu postā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.04.2019. 11:34

»

cilveks444

Grantiņa kungs! Es esmu pastāvīgs LRTT lapas lasītājs! Bet nekad neesmu uzdrošinājies Jums piedāvāt savus "artiķeļus". Paldies, ka izlasījāt manu lūgumu


To es tieši arī taisījos tuvākās dienas darīt pat bez Jūsu "pilnvaras" ! Tādiem apskatiem jāieiet GOOGLES apritē, tāpēc jāpublicē kā raksts pirmajā LAPĀ . Es šeit, dažādu nelabvēļu acu priekšā, nevēlos daudz diskutēt, bet to varu darīt e-pastā vai LRTT komentāru daļā...rakstiet un viss notiksies, jo visvairāk cionistu apstulbotai tautai ir vajadzīga īsa, bet būtību aptveroša informācija... .

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

09.04.2019. 11:23

Kur tad ir tie citi kandidāti? Lai nāk! Kāpēc vajag prezidentu, kurš ir "no tautas" tobiš tāds pats vidējais aritmētiskais pāķis kā Vējonis? Prezidentam ir jābūt vismaz kārtu pārākam gan morāli, gan izglītības un pieredzes ziņā. No inteliģences. Tikai tā var godam reprezentēt savu valsti gan ārvalstīs, gan vietējiem pāķiem rādīt virzienu. Kāpēc vajadzīgas ir pelēcīgas niecības, kas apkauno sevi un valsti kopumā??? Levits ir izcils kandidāts. Viņš tāds, protams, nav vienīgais. Bet tas nenozīmē, ka Levitu tagad drīkst un vajag noriet.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 11:21

»

L.Grantiņš LRTT

Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj


Grantiņa kungs! Es esmu pastāvīgs LRTT lapas lasītājs! Bet nekad neesmu uzdrošinājies Jums piedāvāt savus "artiķeļus". Paldies, ka izlasījāt manu lūgumu!

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 11:15

»

L.Grantiņš LRTT

Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj


Jums taisnība, Grantiņa kungs! Vai Jūs, lūdzu, manu garo komentāru, uz kura tikko atsaucāties, nenopublicētu LRTT, sniedzot plašaku savu skatījumu par to? Paldies! Jauku Jums dienu!

Atbildēt

Joske

09.04.2019. 11:08

Protams šo neliti nevar izvirzīt par prezidentu,būdams LC par tieslietu ministru,kriminālkodeksu uztaisija tā lielie runči var zagt,un nevar notiesāt,šinī postenī,ir jāievēl E.Kramiņu.

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 11:05

»

Raimonds Akmens

Veidoju iespēju nolikt uz politiskās skatuves uz lāpstiņām elastīgās Satversmes tulku saistībā ar Vairas Abreni un Nacionālas Valsts definēšanu par Ltvijas Tautas Valsti mūsu Satversmes preambulā, kā arī par Latviešu biedrības likvidēšanu...


Kosmētika noderīgiem idiotiem? Sarakstīt var visu ko! Svarīgākais ir vispirms ieviest dzīvē fiziski, ja vajag, revolucionārām metodēm. Vēsturi raksta uzvarētāji. Uzvarētāji arī tagad raksta preambulu Satversmei. Iznīcina SAB telpās VDK kartotēkas daļu, nesodīti viltojot visai tautai piederošus vēsturiskos dokumentus - VDK arhīvu. Laiks prasa ieviest revolucionārus pārkārtojumus!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.04.2019. 10:56

»

cilveks444

Kvēli E. Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Edgars Kramiņš ir "kremlins". Ticami, ka paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi, kas nomelno Kramiņa kungu, ir šo melu tiražētāji...


Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj !!!

Atbildēt

Raimonds Akmens

09.04.2019. 10:55

Veidoju iespēju nolikt uz politiskās skatuves uz lāpstiņām elastīgās Satversmes tulku saistībā ar Vairas Abreni un Nacionālas Valsts definēšanu par Ltvijas Tautas Valsti mūsu Satversmes preambulā, kā arī par Latviešu biedrības likvidēšanu.

Raystar Capital Balts Foundation
Prezidents,
R.Akmens

www.raystar.capital

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 10:05

Kvēli E. Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Edgars Kramiņš ir "kremlins". Ticami, ka paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi, kas nomelno Kramiņa kungu, ir šo melu tiražētāji.Skaidri redzams, ka par Latvijas prezidentu koalīcijas varza un žīdu konsultanti cenšas iebīdīt E.Levitu, kurš atšķirībā no Kramiņa ir absolūti atrauts no izpratnes par Latvijas un latviešu tautas problēmām tiesību u.c. jomās. Bet, redz, Levits ir tīkams tiem, kas jau LC laikā izlaupīja Latvijas valsti, padarot Latvijas tautu par ubagiem un migrantiem savā zemē, ko dara vēl šodien ar bordānveidīgajiem krāpniekiem. Arī pagaidām esošais tieslietu ministrs J. Bordāns politikā ir kopš LC laikiem.LC laikā tieslietu ministrs bija E. Levits, bet LC bija politisks spēks, kurš sastāvēja gan no izbijušiem komunistiem, gan no VDK aģentiem, gan VDK štata darbiniekiem. LC konsultanti bija arī PBLA “tautieši", tostarp no ASV specdienestiem, ko atklāj 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmata "Starp dzirnakmeņiem". Latvijas "attīstības plāns" LC laikā tika sarakstīts ASV žīdu B' nai B' rith finansētajās Harvardas un Oksfordas universitātēs, kas pietiekami apskatīts brīvo ASV mediju publikācijās, ar mērķi atbrīvot LV tirgu globālo korporāciju produktiem, iznīcinot un kontrolējot LV finansu sistēmu un ekonomiku, kas turpinās mūsdienās.
Tā vien šķiet, ka viss vēl nav sagrābts un izpostīts, tāpēc Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas līdz galam. Piemēram, piesegt "ostu sagrābšanu" un nokārtot “kompensācijas” ebreju kopienām - jau pieprasītās 250 milj. € apmērā no Latvijas nodokļu maksātāju naudas.

Es ticu, ka starp latviešiem arī šodien ir latviešu tautas interesēm atbilstošs VP kā tas ir visās tautās. Edgars Kramiņš būtu plats solis uz priekšu, bet E.Levits būtu pamatīgs solis atpakaļ vēsturiskā dūksnājā un bezcerībā. E.Levits kā žīds ir tukša čaula, vecs gramofons, kas atskaņo it kā pareizas frāzes, bet vien bez izpratnes, bez spējas un vajadzības izjust latvieša šodienas problēmas ar sirdi un prātu.
E.Levita izstrādātajā LR Satversmes preambulā nav vārdu savienojuma "latviska Latvija", preambula ir īsti žīdu garā - maldinoša un pārprotama, "interpretējama pēc vajadzības". LR Satversme vēl šodien pēc būtības ir nepilnīga - tajā joprojām nav novērsts arī cits trūkums - tajā pretēji Krievijas, Vācijas, ASV konstitūcijām nav minētas tautas tiesības uz tautas revolucionāru sacelšanos pret pastāvošo varu, ja pastāvošā valsts iekārtas vara savās interesēs pret tautu izmanto genocīdu un tirāniju. Tirānija šodien LV izpaužas kā totāla sabiedrības kontrole, VDD fiziskām un tiesību metodēm izrēķinoties ar nacionāli domājošiem par apdraudētajām latviskajām vērtībām, totāli ierobežojot vārda brīvību, centralizējot varu VDD rokās, liedzot tiesības uz pilsoņu privāto dzīvi, bet genocīds kā piespiedu migrācija - ekonomisko bēgļu gaitās devusies pamatnācijas būtiska daļa, kas ir reālo globālo korporāciju finansu diversiju pret Latvijas ekonomiku sekas.

Atbildēt

Karlis

09.04.2019. 09:44

Gunča - pieminēji SKDS, tad lūdzu faktus studijā!

Atbildēt

Vājonis

09.04.2019. 09:29

Ja Vājonim nav ne vainas un Lembis ir intelektuāls cilvēks, tad būs grūti atrast kādu ar vainu vai intelektu.

Atbildēt

Pilsonis

09.04.2019. 08:22

Kā rāda citu valstu pieredze, tad naciķi iet roku rokā ar sorosistiem un pederastiem. Tā ir viena komanda, tikai katram lomas citas

Atbildēt

Žulis

09.04.2019. 07:55

"Laikam jau vienīgais pēdējo 29 gadu sasniegums prezidenta vēlēšanas procesā ir tas, ka būs atklātais balsojums un sarunas pie Līdakas zoodārzā vairs nebūs tik aktuālas."

Kāds muļķības?! Tieši tagad tās sarunas starp partijām kļūs galvenās, jo deputāti vairs nevarēs aizklāti balsojot ignorēt savu partijas bosu dotos rīkojumus. Tā atklātā balsošana tagad būs tikai formāls akts, kas apstiprinās jau iepriekš starp partijām "izshēmoto" vienošanos. Ne vienmēr šķietama atklātība tiešām nozīmē atklātību un demokrātiju. Arī komunistu laikos PSRS Augstākās padomes sēdēs balsojumi bija atklāti.

Atbildēt

jautaajums

09.04.2019. 07:38

»

ZIS-3

A nafig to vienu partiju,komunistu atrauga


A nafig vispār tās partijas un augļotājus?

Atbildēt

Fēlis

09.04.2019. 07:08

»

Fēlis

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli


Ja varētu, iespļautu tavā nekaunīgajā, stulbajā mūlī, kurš noslēpies aiz interneta sienas, jūtas drošs cūkoties, zogot nikus.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 03:26

Kvēli Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Kramiņš ir kremlins, visticamāk, paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi. Skaidri redzams, ka par Latvijas prezidentu koalīcijas varza cenšas iebīdīt Levitu, kurš atšķirībā no Kramiņa ir absolūti atrauts no izpratnes par Latvijas tautas problēmām. Bet, redz, Levits ir tīkams tiem, kas jau LC laikā izlaupīja Latvijas valsti, padarot Latvijas tautu par ubagiem savā zemē.

Levits LC laikā bija tieslietu ministrs, bet LC bija politisks spēks, kurš sastāvēja gan no izbijušiem komunistiem, gan no VDK aģentiem, kas konsultēja LC, gan no PBLA “tautiešiem”, kā kā rūdīti kapitālisti, bez sirdsapziņas mokām, kopā ar pirmajiem metās izlaupīt Latviju pēc Latvijas neatkarības atgūšanas.

Laikam viss vēl nav sagrābts, tāpēc Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas līdz galam. Piemēram, piesegt ostu sagrābšanu un nokārto “kompensācijas” Ebreju kopienām no Latvijas nodokļu maksātāju maka.

Latvijas prezidentam ir jādomā latviski, viņam ir jābūt latvietim,vēl jo vairāk tikai un vienīgi Latvijas pilsonim, ja tas tā nav, tad ar Latviju un latviešiem ir bēdīgi. Par premjeru var būt arī citas tautības pārstāvis, bet par prezidentu jābūt latvietim. Tas tā ir manuprāt. Un vislabāk tautas vēlētam.

Protams, ne jau latvietim pēc pases tikai, bet pēc pašas dziļākās būtības, izejot no tā, cik daudz un pamatīgi viņš zina Latvijas vēsturi, ne sagrozītu dažādu varu rokās, bet maksimāli tuvu patiesībai, viņam jābūt līdz saknēm iekšā latviešu mentalitātes izpratnē, tāpat jāzina atšķirības pa novadiem, kultūras īpatnības, valodas nianses, iekšējo sāpi, kas nereti drosmīgi tiek slēpta.

Ideāls Latvijas prezidents vēl nav radies mūsu laikos, bet tam ir jātuvojas ar katru nākamo. Kramiņš būtu plats solis uz priekšu, bet Levits būtu solis pamatīgs solis atpakaļ dūksnājā un bezcerībā. Viņš ir tukša čaula, gramofons, kas atskaņo pareizas frāzes, bet izpratnes, bez spējas izjust problēma sar sirdi. Tukša muca, kas pati pat tālu neskan, kuru tāpēc kā sadeguši dauzīt salīduši zemiski pakalpiņi, kas tur dod, ko jaudā, lai Levits skanētu.

Bet nekā - ir dzirdami vien klusi šņācieni, kā no pārplēsta balona, kā no saspiesta pūpēža izplēn putekļi un nosēžas bez skaņas. Tukšums visapkārt. Apkārt Levitam, apkārt Latvijai. Tukšums iekšā Levitam, bet vēl ne Latvijas sirdī, jo mūsu uguns vēl deg, mēs vēl esam, Levits izplēnēs kā pelni kopā ar dzintariem, bordāniem un citiem mošķiem, bet latvieši un Latvija paliks.

Paliks Latvijas Satversme bez tā piedēkļa, Levita EGO apmierinājuma preambulas. Tīra un lakoniska Latvijas Satversme, bez liekvārdības un kodolīga. Labākā Satversme pasaulē, labākai valstij Latvijai, kura plauks uz zels bez naida un dusmām, bez savstarpējiem kašķiem, bez citu tautu pazemošanas, ar godā celtiem vecajiem ļaudīm, ar cildinātu jauno paaudzi, ar primāri veselības aprūpi, nevis ieroču žvadzināšanu, ar brīvību un neatkarību. Ar savu Prezidentu, tautas prezidentu.

Atbildēt

Viedais

09.04.2019. 02:38

Saeimas vēlēšanas pierādīja Ļenina tēzes, ka valsti var pārvaldīt jebkura mājsainiece, patiesumu, ko tad mēs gaidam preža godā Vājoņa vietā. Tā notiek, kad strēlnieku nācija atdod grožus politiķiem.

Atbildēt

pieticom

09.04.2019. 00:38

»

Normunds Šlitke

Gunti! Lūdzu, lieto tās zāles, ko Tev dakteris ir izrakstījis


Hand-job.Roku darbs.Pašapmierināšanās.Tas Tev,Gunča,varētu līdzēt,ja nemaz nav naudas.

Atbildēt

balva no Balviem

09.04.2019. 00:34

Tas Gunča gaidās trīs,kad viņa Čekas kartiņu nodrukās.Tad beidzot noplūdīs,un kļūs viegli.

Atbildēt

Z

08.04.2019. 22:56

»

elementāri

sapratu, bet kur un kāda ir alternatīva


Vajag vienu partiju un nekāds daudzpartijas, nekādus te prezidentus. 30 pēdējie absurda gadi visā pilnībā apliecina, ka līdzšinējā sistēma Latvijai neder!

Atbildēt

Normunds Šlitke

08.04.2019. 22:49

Gunti! Lūdzu, lieto tās zāles, ko Tev dakteris ir izrakstījis!

Atbildēt

Asiirietis par Kramiņu

08.04.2019. 21:09

Vai gudra tauta ļautu sevi vazāt aiz deguna un apzagt ceturtdaļas gadsimta garumā. Noteikti nē, bet piespiedu kārtā atšķaidīti ar krievu kolonistiem un vienlaicīgi tādai masai nodrošinot speciāli sagatavotus ziņu raidījumus kā arī visas pārējās pārraides un mēdiju vidi, tad šādu "nāciju" kulteni var vazāt kaut 40 gadus pa tuksnesi.

Lai gan valdības vairākumu vienmēr esmu uzskatījis par valsts nodevējiem, tomēr tas bija subjektīvs vērtējums, kuru var arī apstrīdēt. Bet ja ievēlēts tiks Levīts, tad tas būs neapgāžams pierādījums, ka viss valsts aparāts ar "inteliģenci" priekšgalā ir viens vienīgs bandītisks veidojums, kaVai gudra tauta ļautu sevi vazāt aiz deguna un apzagt ceturtdaļ gadsimta garumā. Noteikti nē, bet atšķaidīti ar krievu kolonistiem un nodrošinot tādiem speciāli sagatavotas ziņas kā arī visus pārējos raidījumus, šādu "nāciju" kulteni var vazāt kaut 40 gadus pa tuksnesi.

Lai gan valdības vairākumu vienmēr esmu uzskatījis par valsts nodevējiem, tomēr tas bija subjektīvs vērtējums, kuru var arī apstrīdēt. Bet ja ievēlēts tiks Levīts, tad tas būs neapgāžams pierādījums, ka viss valsts aparāts ar "inteliģenci" priekšgalā ir viens vienīgs bandītisks veidojums, kuri kopā ar okupantiem kalpo svešām interesēm.

Atbildēt

Punkts!

08.04.2019. 20:55

Latvijas prezidentam ir jābūt latvietim. Ar Levitu būs tāpat kā ar to slaveno kaut kādu komisāru, aizmirsu vārdu, kurš izmantoja Latviju tikai lai tiktu augstā un naudīgā postenī Eiropā. ne vienam , ne otram Latvija neinteresē. Un tas komisārs vairāk
darbojas pret Latviju, jo aizmirsis no kurienes tika ievēlēts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...