Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

domāju

11.04.2019. 14:24

ka par šiem gadiem L.labi pakalpojis valdībai un tēvzemiešu vadītai Tieslietu ministrijai, bet patiesībā ar cilvēktiesību izpratni ir problēmas vai nav interese

Atbildēt

Zalves iela

11.04.2019. 12:30

Nav ko ņemties,vienu ķirzakas smaidu un ejam tālāk

Atbildēt

Asiirietis

11.04.2019. 11:05

»

To Pietiek

Seit it naida runa un rasisms. Nododiet beidzot so IP address policijaa


Kas ir nieka naida runa, pret 90 gadus ieilgušu naida rīcību, kopā ar savervētiem kangariem.

Atbildēt

To Pietiek

10.04.2019. 09:44

»

Cyril

урод латыш


Seit it naida runa un rasisms. Nododiet beidzot so IP address policijaa.

Atbildēt

Zen dazadiem nikiem

10.04.2019. 09:41

Un viss sakaas,kad Felis saaka kritizet Arturu Priediti. Tad sis zaabaks it Priediti cilveks Denis's.

Atbildēt

Zen dazadiem nikiem

10.04.2019. 09:39

»

Bet viņš

uzrakstīja pat labāk par tevi ! Ja gribi ļoti zināt viņa vārdu, tad saki


Visu laiku viens idiots kenga gudrus komentetajus kaa Felis Vai Cilveeks44, Jo pats ir stulbs zabaks.

Atbildēt

Interesanti!

10.04.2019. 04:25

»

cilveks444

Tāda indivīda “daiļdarbu” kurš sastāv no aptuveni 50%-70% pārkopēta teksta, plus piedētiem klāt nezināmiem tekstiem velns zina no kurienes, apriori nevar uzskatīt par labi uzrakstītu. Tā ir maldināšana, apzināta ļaunprātība, jo tādā veidā šis darbonis cenšas piesavināties cita rakstīto, turklāt papildus...


Ka vienīgais niku zādzību veicējs ir Indulis Durka/Duriks no job. Dikļiem! Esiet uzmanīgs, cilvēks444, arī fēļa niku es redzu tas lieto. Indulis Duka dzīvo Dikļos un tas mumsīm visim zinams. Kā A.P. viņš ir nelietis, jo zog.

Atbildēt

cilveks444

10.04.2019. 00:53

»

Bet viņš

uzrakstīja pat labāk par tevi ! Ja gribi ļoti zināt viņa vārdu, tad saki


Tāda indivīda “daiļdarbu” kurš sastāv no aptuveni 50%-70% pārkopēta teksta, plus piedētiem klāt nezināmiem tekstiem velns zina no kurienes, apriori nevar uzskatīt par labi uzrakstītu. Tā ir maldināšana, apzināta ļaunprātība, jo tādā veidā šis darbonis cenšas piesavināties cita rakstīto, turklāt papildus vēl zog lietotājvārdu, kā arī gala iznākumā miksējot pārkopēto ar citiem tekstiem, maldina lasītājus. Tā ir neglīta rīcība, maigi sakot, bet patiesībā tas ož pēc apzinātas ļaunprātības, iespējams, speciāli organizētas un veiktas, lai cilvēki Latvijā, lasot komentārus nevarētu uzticēties tiem. Tas tā varētu tikt darīts, lai ieviestu maksimāli lielu haosu, vadāmo haosu, no malas vadāmo. Jo, redz, cilvēki Latvijā mostas, cilvēki izsaka sašutumu, tāpēc tos, kas to dara korekti un bez naida kurināšanas, zināmi spēki centīsies diskreditēt, kas arī tiek darīts. Man nav jāzina, kā sauca mana komentāra pārkopētāju un nika zagli, jo viņa vārds ir zināms, tas ir nelietis.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.04.2019. 00:28

Par GALVENO TIESU PLUKATU ir aprakstīts
Fransuā Rablē romānā.

Bez tam saskaņā ar likumu dabiskos cilvēka trūkumus
nedrīkst uzskatīt par noziegumu, kā tas skaidri izriet no

ff. de re milit. l. qui cum uno. ff. de reg. jur. l. fere. ff. de edil. ed. per totum. ff. de term. mod. l. divus Adrianus. resolu. per Lud. Ro. in l. si vero. ff. sol. matr.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 18:56

Vēlos vērst uzmanību uz faktu, ka zināmi spēki, bet varbūt kāds atsevišķs nelietis, ir piesavinājies manu niku “cilveks444”, un Pietiek.com portālā publicē viltus komentārus. Pie šī konkrētā raksta mans oriģinālais komentārs ir pievienots 09.04.2019. plkst. 03:26. Nākamie komentāri ar niku “cilveks444”, izņemot šo konkrēto, kuru rakstu pašlaik, un to, kuru minēju, ir niku zagļa komentāri. Kas radīti, lai diskreditētu mani. Kas to dara? Ņemot vērā, ka kritizēju Vienotību, JKP, LC, NA un Levitu, jādomā, to dara šiem piederīgi darboņi. Tas, kā rīkojas niku zagļi un to metodes ir analogas čekas laiku metodēm, tikai mūsdienu izpildījumā. Esiet vērīgi, cilvēki. Pašreiz pie varas esošiem ir izšķirīgs brīdis, dabūs viņi Latviju pilnībā zem sevis, kopā ar Kariņu un Levitu, vai par Latvijas prezidentu tomēr kļūs cilvēks, kam pietiks godaprāta strādāt un darboties tikai un vienīgi Latvijas valsts un tautas labā.

Atbildēt

Velga Graumane

09.04.2019. 17:19

Esmu pārsteigta par šiem neadekvātiem komentāriem! Kur ir tā tauta, kas atkārtoti grib par prezidentu Vējoni? Nekas tamlīdzīgs! Un Levits būs labs prezidents-beidziet apspēlēt to Žīdu , jeb ebreju tematiku!

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 14:18

»

...

Ne katrs žīds ir cionists ,bet katrs cionists gan ir žīds


Ne katrs ebrejs ir žīds, ne katrs ebrejs ir cionists, bet katrs cionists nav tikai žīdu cionists.

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 14:16

»

a varbūt

Lembergu


Lemberga līmenis ir Venspils kibucs.

Atbildēt

a varbūt

09.04.2019. 13:35

Lembergu?

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 12:40

»

Tev ir gods šo lasīt

Kur tad ir tie citi kandidāti? Lai nāk! Kāpēc vajag prezidentu, kurš ir "no tautas" tobiš tāds pats vidējais aritmētiskais pāķis kā Vējonis? Prezidentam ir jābūt vismaz kārtu pārākam gan morāli, gan izglītības un pieredzes ziņā. No inteliģences. Tikai tā var godam reprezentēt savu valsti gan ārvalstīs...


Levits ir noziedznieks, pat ne pelēka niecība kā pāķis Vājonis. Noziedznieks, jo piedalījies un turpmāk plāno piedalīties genocīdā pret Latvijas tautu kopā arcitiem ebrejiem un žīdiem izlaupot Latviju, grūžot to parādu postā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.04.2019. 11:34

»

cilveks444

Grantiņa kungs! Es esmu pastāvīgs LRTT lapas lasītājs! Bet nekad neesmu uzdrošinājies Jums piedāvāt savus "artiķeļus". Paldies, ka izlasījāt manu lūgumu


To es tieši arī taisījos tuvākās dienas darīt pat bez Jūsu "pilnvaras" ! Tādiem apskatiem jāieiet GOOGLES apritē, tāpēc jāpublicē kā raksts pirmajā LAPĀ . Es šeit, dažādu nelabvēļu acu priekšā, nevēlos daudz diskutēt, bet to varu darīt e-pastā vai LRTT komentāru daļā...rakstiet un viss notiksies, jo visvairāk cionistu apstulbotai tautai ir vajadzīga īsa, bet būtību aptveroša informācija... .

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

09.04.2019. 11:23

Kur tad ir tie citi kandidāti? Lai nāk! Kāpēc vajag prezidentu, kurš ir "no tautas" tobiš tāds pats vidējais aritmētiskais pāķis kā Vējonis? Prezidentam ir jābūt vismaz kārtu pārākam gan morāli, gan izglītības un pieredzes ziņā. No inteliģences. Tikai tā var godam reprezentēt savu valsti gan ārvalstīs, gan vietējiem pāķiem rādīt virzienu. Kāpēc vajadzīgas ir pelēcīgas niecības, kas apkauno sevi un valsti kopumā??? Levits ir izcils kandidāts. Viņš tāds, protams, nav vienīgais. Bet tas nenozīmē, ka Levitu tagad drīkst un vajag noriet.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 11:21

»

L.Grantiņš LRTT

Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj


Grantiņa kungs! Es esmu pastāvīgs LRTT lapas lasītājs! Bet nekad neesmu uzdrošinājies Jums piedāvāt savus "artiķeļus". Paldies, ka izlasījāt manu lūgumu!

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 11:15

»

L.Grantiņš LRTT

Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj


Jums taisnība, Grantiņa kungs! Vai Jūs, lūdzu, manu garo komentāru, uz kura tikko atsaucāties, nenopublicētu LRTT, sniedzot plašaku savu skatījumu par to? Paldies! Jauku Jums dienu!

Atbildēt

Joske

09.04.2019. 11:08

Protams šo neliti nevar izvirzīt par prezidentu,būdams LC par tieslietu ministru,kriminālkodeksu uztaisija tā lielie runči var zagt,un nevar notiesāt,šinī postenī,ir jāievēl E.Kramiņu.

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 11:05

»

Raimonds Akmens

Veidoju iespēju nolikt uz politiskās skatuves uz lāpstiņām elastīgās Satversmes tulku saistībā ar Vairas Abreni un Nacionālas Valsts definēšanu par Ltvijas Tautas Valsti mūsu Satversmes preambulā, kā arī par Latviešu biedrības likvidēšanu...


Kosmētika noderīgiem idiotiem? Sarakstīt var visu ko! Svarīgākais ir vispirms ieviest dzīvē fiziski, ja vajag, revolucionārām metodēm. Vēsturi raksta uzvarētāji. Uzvarētāji arī tagad raksta preambulu Satversmei. Iznīcina SAB telpās VDK kartotēkas daļu, nesodīti viltojot visai tautai piederošus vēsturiskos dokumentus - VDK arhīvu. Laiks prasa ieviest revolucionārus pārkārtojumus!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.04.2019. 10:56

»

cilveks444

Kvēli E. Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Edgars Kramiņš ir "kremlins". Ticami, ka paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi, kas nomelno Kramiņa kungu, ir šo melu tiražētāji...


Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj !!!

Atbildēt

Raimonds Akmens

09.04.2019. 10:55

Veidoju iespēju nolikt uz politiskās skatuves uz lāpstiņām elastīgās Satversmes tulku saistībā ar Vairas Abreni un Nacionālas Valsts definēšanu par Ltvijas Tautas Valsti mūsu Satversmes preambulā, kā arī par Latviešu biedrības likvidēšanu.

Raystar Capital Balts Foundation
Prezidents,
R.Akmens

www.raystar.capital

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 10:05

Kvēli E. Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Edgars Kramiņš ir "kremlins". Ticami, ka paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi, kas nomelno Kramiņa kungu, ir šo melu tiražētāji.Skaidri redzams, ka par Latvijas prezidentu koalīcijas varza un žīdu konsultanti cenšas iebīdīt E.Levitu, kurš atšķirībā no Kramiņa ir absolūti atrauts no izpratnes par Latvijas un latviešu tautas problēmām tiesību u.c. jomās. Bet, redz, Levits ir tīkams tiem, kas jau LC laikā izlaupīja Latvijas valsti, padarot Latvijas tautu par ubagiem un migrantiem savā zemē, ko dara vēl šodien ar bordānveidīgajiem krāpniekiem. Arī pagaidām esošais tieslietu ministrs J. Bordāns politikā ir kopš LC laikiem.LC laikā tieslietu ministrs bija E. Levits, bet LC bija politisks spēks, kurš sastāvēja gan no izbijušiem komunistiem, gan no VDK aģentiem, gan VDK štata darbiniekiem. LC konsultanti bija arī PBLA “tautieši", tostarp no ASV specdienestiem, ko atklāj 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmata "Starp dzirnakmeņiem". Latvijas "attīstības plāns" LC laikā tika sarakstīts ASV žīdu B' nai B' rith finansētajās Harvardas un Oksfordas universitātēs, kas pietiekami apskatīts brīvo ASV mediju publikācijās, ar mērķi atbrīvot LV tirgu globālo korporāciju produktiem, iznīcinot un kontrolējot LV finansu sistēmu un ekonomiku, kas turpinās mūsdienās.
Tā vien šķiet, ka viss vēl nav sagrābts un izpostīts, tāpēc Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas līdz galam. Piemēram, piesegt "ostu sagrābšanu" un nokārtot “kompensācijas” ebreju kopienām - jau pieprasītās 250 milj. € apmērā no Latvijas nodokļu maksātāju naudas.

Es ticu, ka starp latviešiem arī šodien ir latviešu tautas interesēm atbilstošs VP kā tas ir visās tautās. Edgars Kramiņš būtu plats solis uz priekšu, bet E.Levits būtu pamatīgs solis atpakaļ vēsturiskā dūksnājā un bezcerībā. E.Levits kā žīds ir tukša čaula, vecs gramofons, kas atskaņo it kā pareizas frāzes, bet vien bez izpratnes, bez spējas un vajadzības izjust latvieša šodienas problēmas ar sirdi un prātu.
E.Levita izstrādātajā LR Satversmes preambulā nav vārdu savienojuma "latviska Latvija", preambula ir īsti žīdu garā - maldinoša un pārprotama, "interpretējama pēc vajadzības". LR Satversme vēl šodien pēc būtības ir nepilnīga - tajā joprojām nav novērsts arī cits trūkums - tajā pretēji Krievijas, Vācijas, ASV konstitūcijām nav minētas tautas tiesības uz tautas revolucionāru sacelšanos pret pastāvošo varu, ja pastāvošā valsts iekārtas vara savās interesēs pret tautu izmanto genocīdu un tirāniju. Tirānija šodien LV izpaužas kā totāla sabiedrības kontrole, VDD fiziskām un tiesību metodēm izrēķinoties ar nacionāli domājošiem par apdraudētajām latviskajām vērtībām, totāli ierobežojot vārda brīvību, centralizējot varu VDD rokās, liedzot tiesības uz pilsoņu privāto dzīvi, bet genocīds kā piespiedu migrācija - ekonomisko bēgļu gaitās devusies pamatnācijas būtiska daļa, kas ir reālo globālo korporāciju finansu diversiju pret Latvijas ekonomiku sekas.

Atbildēt

Karlis

09.04.2019. 09:44

Gunča - pieminēji SKDS, tad lūdzu faktus studijā!

Atbildēt

Vājonis

09.04.2019. 09:29

Ja Vājonim nav ne vainas un Lembis ir intelektuāls cilvēks, tad būs grūti atrast kādu ar vainu vai intelektu.

Atbildēt

Pilsonis

09.04.2019. 08:22

Kā rāda citu valstu pieredze, tad naciķi iet roku rokā ar sorosistiem un pederastiem. Tā ir viena komanda, tikai katram lomas citas

Atbildēt

Žulis

09.04.2019. 07:55

"Laikam jau vienīgais pēdējo 29 gadu sasniegums prezidenta vēlēšanas procesā ir tas, ka būs atklātais balsojums un sarunas pie Līdakas zoodārzā vairs nebūs tik aktuālas."

Kāds muļķības?! Tieši tagad tās sarunas starp partijām kļūs galvenās, jo deputāti vairs nevarēs aizklāti balsojot ignorēt savu partijas bosu dotos rīkojumus. Tā atklātā balsošana tagad būs tikai formāls akts, kas apstiprinās jau iepriekš starp partijām "izshēmoto" vienošanos. Ne vienmēr šķietama atklātība tiešām nozīmē atklātību un demokrātiju. Arī komunistu laikos PSRS Augstākās padomes sēdēs balsojumi bija atklāti.

Atbildēt

jautaajums

09.04.2019. 07:38

»

ZIS-3

A nafig to vienu partiju,komunistu atrauga


A nafig vispār tās partijas un augļotājus?

Atbildēt

Fēlis

09.04.2019. 07:08

»

Fēlis

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli


Ja varētu, iespļautu tavā nekaunīgajā, stulbajā mūlī, kurš noslēpies aiz interneta sienas, jūtas drošs cūkoties, zogot nikus.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 03:26

Kvēli Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Kramiņš ir kremlins, visticamāk, paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi. Skaidri redzams, ka par Latvijas prezidentu koalīcijas varza cenšas iebīdīt Levitu, kurš atšķirībā no Kramiņa ir absolūti atrauts no izpratnes par Latvijas tautas problēmām. Bet, redz, Levits ir tīkams tiem, kas jau LC laikā izlaupīja Latvijas valsti, padarot Latvijas tautu par ubagiem savā zemē.

Levits LC laikā bija tieslietu ministrs, bet LC bija politisks spēks, kurš sastāvēja gan no izbijušiem komunistiem, gan no VDK aģentiem, kas konsultēja LC, gan no PBLA “tautiešiem”, kā kā rūdīti kapitālisti, bez sirdsapziņas mokām, kopā ar pirmajiem metās izlaupīt Latviju pēc Latvijas neatkarības atgūšanas.

Laikam viss vēl nav sagrābts, tāpēc Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas līdz galam. Piemēram, piesegt ostu sagrābšanu un nokārto “kompensācijas” Ebreju kopienām no Latvijas nodokļu maksātāju maka.

Latvijas prezidentam ir jādomā latviski, viņam ir jābūt latvietim,vēl jo vairāk tikai un vienīgi Latvijas pilsonim, ja tas tā nav, tad ar Latviju un latviešiem ir bēdīgi. Par premjeru var būt arī citas tautības pārstāvis, bet par prezidentu jābūt latvietim. Tas tā ir manuprāt. Un vislabāk tautas vēlētam.

Protams, ne jau latvietim pēc pases tikai, bet pēc pašas dziļākās būtības, izejot no tā, cik daudz un pamatīgi viņš zina Latvijas vēsturi, ne sagrozītu dažādu varu rokās, bet maksimāli tuvu patiesībai, viņam jābūt līdz saknēm iekšā latviešu mentalitātes izpratnē, tāpat jāzina atšķirības pa novadiem, kultūras īpatnības, valodas nianses, iekšējo sāpi, kas nereti drosmīgi tiek slēpta.

Ideāls Latvijas prezidents vēl nav radies mūsu laikos, bet tam ir jātuvojas ar katru nākamo. Kramiņš būtu plats solis uz priekšu, bet Levits būtu solis pamatīgs solis atpakaļ dūksnājā un bezcerībā. Viņš ir tukša čaula, gramofons, kas atskaņo pareizas frāzes, bet izpratnes, bez spējas izjust problēma sar sirdi. Tukša muca, kas pati pat tālu neskan, kuru tāpēc kā sadeguši dauzīt salīduši zemiski pakalpiņi, kas tur dod, ko jaudā, lai Levits skanētu.

Bet nekā - ir dzirdami vien klusi šņācieni, kā no pārplēsta balona, kā no saspiesta pūpēža izplēn putekļi un nosēžas bez skaņas. Tukšums visapkārt. Apkārt Levitam, apkārt Latvijai. Tukšums iekšā Levitam, bet vēl ne Latvijas sirdī, jo mūsu uguns vēl deg, mēs vēl esam, Levits izplēnēs kā pelni kopā ar dzintariem, bordāniem un citiem mošķiem, bet latvieši un Latvija paliks.

Paliks Latvijas Satversme bez tā piedēkļa, Levita EGO apmierinājuma preambulas. Tīra un lakoniska Latvijas Satversme, bez liekvārdības un kodolīga. Labākā Satversme pasaulē, labākai valstij Latvijai, kura plauks uz zels bez naida un dusmām, bez savstarpējiem kašķiem, bez citu tautu pazemošanas, ar godā celtiem vecajiem ļaudīm, ar cildinātu jauno paaudzi, ar primāri veselības aprūpi, nevis ieroču žvadzināšanu, ar brīvību un neatkarību. Ar savu Prezidentu, tautas prezidentu.

Atbildēt

Viedais

09.04.2019. 02:38

Saeimas vēlēšanas pierādīja Ļenina tēzes, ka valsti var pārvaldīt jebkura mājsainiece, patiesumu, ko tad mēs gaidam preža godā Vājoņa vietā. Tā notiek, kad strēlnieku nācija atdod grožus politiķiem.

Atbildēt

pieticom

09.04.2019. 00:38

»

Normunds Šlitke

Gunti! Lūdzu, lieto tās zāles, ko Tev dakteris ir izrakstījis


Hand-job.Roku darbs.Pašapmierināšanās.Tas Tev,Gunča,varētu līdzēt,ja nemaz nav naudas.

Atbildēt

balva no Balviem

09.04.2019. 00:34

Tas Gunča gaidās trīs,kad viņa Čekas kartiņu nodrukās.Tad beidzot noplūdīs,un kļūs viegli.

Atbildēt

Z

08.04.2019. 22:56

»

elementāri

sapratu, bet kur un kāda ir alternatīva


Vajag vienu partiju un nekāds daudzpartijas, nekādus te prezidentus. 30 pēdējie absurda gadi visā pilnībā apliecina, ka līdzšinējā sistēma Latvijai neder!

Atbildēt

Normunds Šlitke

08.04.2019. 22:49

Gunti! Lūdzu, lieto tās zāles, ko Tev dakteris ir izrakstījis!

Atbildēt

Asiirietis par Kramiņu

08.04.2019. 21:09

Vai gudra tauta ļautu sevi vazāt aiz deguna un apzagt ceturtdaļas gadsimta garumā. Noteikti nē, bet piespiedu kārtā atšķaidīti ar krievu kolonistiem un vienlaicīgi tādai masai nodrošinot speciāli sagatavotus ziņu raidījumus kā arī visas pārējās pārraides un mēdiju vidi, tad šādu "nāciju" kulteni var vazāt kaut 40 gadus pa tuksnesi.

Lai gan valdības vairākumu vienmēr esmu uzskatījis par valsts nodevējiem, tomēr tas bija subjektīvs vērtējums, kuru var arī apstrīdēt. Bet ja ievēlēts tiks Levīts, tad tas būs neapgāžams pierādījums, ka viss valsts aparāts ar "inteliģenci" priekšgalā ir viens vienīgs bandītisks veidojums, kaVai gudra tauta ļautu sevi vazāt aiz deguna un apzagt ceturtdaļ gadsimta garumā. Noteikti nē, bet atšķaidīti ar krievu kolonistiem un nodrošinot tādiem speciāli sagatavotas ziņas kā arī visus pārējos raidījumus, šādu "nāciju" kulteni var vazāt kaut 40 gadus pa tuksnesi.

Lai gan valdības vairākumu vienmēr esmu uzskatījis par valsts nodevējiem, tomēr tas bija subjektīvs vērtējums, kuru var arī apstrīdēt. Bet ja ievēlēts tiks Levīts, tad tas būs neapgāžams pierādījums, ka viss valsts aparāts ar "inteliģenci" priekšgalā ir viens vienīgs bandītisks veidojums, kuri kopā ar okupantiem kalpo svešām interesēm.

Atbildēt

Punkts!

08.04.2019. 20:55

Latvijas prezidentam ir jābūt latvietim. Ar Levitu būs tāpat kā ar to slaveno kaut kādu komisāru, aizmirsu vārdu, kurš izmantoja Latviju tikai lai tiktu augstā un naudīgā postenī Eiropā. ne vienam , ne otram Latvija neinteresē. Un tas komisārs vairāk
darbojas pret Latviju, jo aizmirsis no kurienes tika ievēlēts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....