Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

domāju

11.04.2019. 14:24

ka par šiem gadiem L.labi pakalpojis valdībai un tēvzemiešu vadītai Tieslietu ministrijai, bet patiesībā ar cilvēktiesību izpratni ir problēmas vai nav interese

Atbildēt

Zalves iela

11.04.2019. 12:30

Nav ko ņemties,vienu ķirzakas smaidu un ejam tālāk

Atbildēt

Asiirietis

11.04.2019. 11:05

»

To Pietiek

Seit it naida runa un rasisms. Nododiet beidzot so IP address policijaa


Kas ir nieka naida runa, pret 90 gadus ieilgušu naida rīcību, kopā ar savervētiem kangariem.

Atbildēt

To Pietiek

10.04.2019. 09:44

»

Cyril

урод латыш


Seit it naida runa un rasisms. Nododiet beidzot so IP address policijaa.

Atbildēt

Zen dazadiem nikiem

10.04.2019. 09:41

Un viss sakaas,kad Felis saaka kritizet Arturu Priediti. Tad sis zaabaks it Priediti cilveks Denis's.

Atbildēt

Zen dazadiem nikiem

10.04.2019. 09:39

»

Bet viņš

uzrakstīja pat labāk par tevi ! Ja gribi ļoti zināt viņa vārdu, tad saki


Visu laiku viens idiots kenga gudrus komentetajus kaa Felis Vai Cilveeks44, Jo pats ir stulbs zabaks.

Atbildēt

Interesanti!

10.04.2019. 04:25

»

cilveks444

Tāda indivīda “daiļdarbu” kurš sastāv no aptuveni 50%-70% pārkopēta teksta, plus piedētiem klāt nezināmiem tekstiem velns zina no kurienes, apriori nevar uzskatīt par labi uzrakstītu. Tā ir maldināšana, apzināta ļaunprātība, jo tādā veidā šis darbonis cenšas piesavināties cita rakstīto, turklāt papildus...


Ka vienīgais niku zādzību veicējs ir Indulis Durka/Duriks no job. Dikļiem! Esiet uzmanīgs, cilvēks444, arī fēļa niku es redzu tas lieto. Indulis Duka dzīvo Dikļos un tas mumsīm visim zinams. Kā A.P. viņš ir nelietis, jo zog.

Atbildēt

cilveks444

10.04.2019. 00:53

»

Bet viņš

uzrakstīja pat labāk par tevi ! Ja gribi ļoti zināt viņa vārdu, tad saki


Tāda indivīda “daiļdarbu” kurš sastāv no aptuveni 50%-70% pārkopēta teksta, plus piedētiem klāt nezināmiem tekstiem velns zina no kurienes, apriori nevar uzskatīt par labi uzrakstītu. Tā ir maldināšana, apzināta ļaunprātība, jo tādā veidā šis darbonis cenšas piesavināties cita rakstīto, turklāt papildus vēl zog lietotājvārdu, kā arī gala iznākumā miksējot pārkopēto ar citiem tekstiem, maldina lasītājus. Tā ir neglīta rīcība, maigi sakot, bet patiesībā tas ož pēc apzinātas ļaunprātības, iespējams, speciāli organizētas un veiktas, lai cilvēki Latvijā, lasot komentārus nevarētu uzticēties tiem. Tas tā varētu tikt darīts, lai ieviestu maksimāli lielu haosu, vadāmo haosu, no malas vadāmo. Jo, redz, cilvēki Latvijā mostas, cilvēki izsaka sašutumu, tāpēc tos, kas to dara korekti un bez naida kurināšanas, zināmi spēki centīsies diskreditēt, kas arī tiek darīts. Man nav jāzina, kā sauca mana komentāra pārkopētāju un nika zagli, jo viņa vārds ir zināms, tas ir nelietis.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.04.2019. 00:28

Par GALVENO TIESU PLUKATU ir aprakstīts
Fransuā Rablē romānā.

Bez tam saskaņā ar likumu dabiskos cilvēka trūkumus
nedrīkst uzskatīt par noziegumu, kā tas skaidri izriet no

ff. de re milit. l. qui cum uno. ff. de reg. jur. l. fere. ff. de edil. ed. per totum. ff. de term. mod. l. divus Adrianus. resolu. per Lud. Ro. in l. si vero. ff. sol. matr.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 18:56

Vēlos vērst uzmanību uz faktu, ka zināmi spēki, bet varbūt kāds atsevišķs nelietis, ir piesavinājies manu niku “cilveks444”, un Pietiek.com portālā publicē viltus komentārus. Pie šī konkrētā raksta mans oriģinālais komentārs ir pievienots 09.04.2019. plkst. 03:26. Nākamie komentāri ar niku “cilveks444”, izņemot šo konkrēto, kuru rakstu pašlaik, un to, kuru minēju, ir niku zagļa komentāri. Kas radīti, lai diskreditētu mani. Kas to dara? Ņemot vērā, ka kritizēju Vienotību, JKP, LC, NA un Levitu, jādomā, to dara šiem piederīgi darboņi. Tas, kā rīkojas niku zagļi un to metodes ir analogas čekas laiku metodēm, tikai mūsdienu izpildījumā. Esiet vērīgi, cilvēki. Pašreiz pie varas esošiem ir izšķirīgs brīdis, dabūs viņi Latviju pilnībā zem sevis, kopā ar Kariņu un Levitu, vai par Latvijas prezidentu tomēr kļūs cilvēks, kam pietiks godaprāta strādāt un darboties tikai un vienīgi Latvijas valsts un tautas labā.

Atbildēt

Velga Graumane

09.04.2019. 17:19

Esmu pārsteigta par šiem neadekvātiem komentāriem! Kur ir tā tauta, kas atkārtoti grib par prezidentu Vējoni? Nekas tamlīdzīgs! Un Levits būs labs prezidents-beidziet apspēlēt to Žīdu , jeb ebreju tematiku!

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 14:18

»

...

Ne katrs žīds ir cionists ,bet katrs cionists gan ir žīds


Ne katrs ebrejs ir žīds, ne katrs ebrejs ir cionists, bet katrs cionists nav tikai žīdu cionists.

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 14:16

»

a varbūt

Lembergu


Lemberga līmenis ir Venspils kibucs.

Atbildēt

a varbūt

09.04.2019. 13:35

Lembergu?

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 12:40

»

Tev ir gods šo lasīt

Kur tad ir tie citi kandidāti? Lai nāk! Kāpēc vajag prezidentu, kurš ir "no tautas" tobiš tāds pats vidējais aritmētiskais pāķis kā Vējonis? Prezidentam ir jābūt vismaz kārtu pārākam gan morāli, gan izglītības un pieredzes ziņā. No inteliģences. Tikai tā var godam reprezentēt savu valsti gan ārvalstīs...


Levits ir noziedznieks, pat ne pelēka niecība kā pāķis Vājonis. Noziedznieks, jo piedalījies un turpmāk plāno piedalīties genocīdā pret Latvijas tautu kopā arcitiem ebrejiem un žīdiem izlaupot Latviju, grūžot to parādu postā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.04.2019. 11:34

»

cilveks444

Grantiņa kungs! Es esmu pastāvīgs LRTT lapas lasītājs! Bet nekad neesmu uzdrošinājies Jums piedāvāt savus "artiķeļus". Paldies, ka izlasījāt manu lūgumu


To es tieši arī taisījos tuvākās dienas darīt pat bez Jūsu "pilnvaras" ! Tādiem apskatiem jāieiet GOOGLES apritē, tāpēc jāpublicē kā raksts pirmajā LAPĀ . Es šeit, dažādu nelabvēļu acu priekšā, nevēlos daudz diskutēt, bet to varu darīt e-pastā vai LRTT komentāru daļā...rakstiet un viss notiksies, jo visvairāk cionistu apstulbotai tautai ir vajadzīga īsa, bet būtību aptveroša informācija... .

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

09.04.2019. 11:23

Kur tad ir tie citi kandidāti? Lai nāk! Kāpēc vajag prezidentu, kurš ir "no tautas" tobiš tāds pats vidējais aritmētiskais pāķis kā Vējonis? Prezidentam ir jābūt vismaz kārtu pārākam gan morāli, gan izglītības un pieredzes ziņā. No inteliģences. Tikai tā var godam reprezentēt savu valsti gan ārvalstīs, gan vietējiem pāķiem rādīt virzienu. Kāpēc vajadzīgas ir pelēcīgas niecības, kas apkauno sevi un valsti kopumā??? Levits ir izcils kandidāts. Viņš tāds, protams, nav vienīgais. Bet tas nenozīmē, ka Levitu tagad drīkst un vajag noriet.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 11:21

»

L.Grantiņš LRTT

Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj


Grantiņa kungs! Es esmu pastāvīgs LRTT lapas lasītājs! Bet nekad neesmu uzdrošinājies Jums piedāvāt savus "artiķeļus". Paldies, ka izlasījāt manu lūgumu!

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 11:15

»

L.Grantiņš LRTT

Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj


Jums taisnība, Grantiņa kungs! Vai Jūs, lūdzu, manu garo komentāru, uz kura tikko atsaucāties, nenopublicētu LRTT, sniedzot plašaku savu skatījumu par to? Paldies! Jauku Jums dienu!

Atbildēt

Joske

09.04.2019. 11:08

Protams šo neliti nevar izvirzīt par prezidentu,būdams LC par tieslietu ministru,kriminālkodeksu uztaisija tā lielie runči var zagt,un nevar notiesāt,šinī postenī,ir jāievēl E.Kramiņu.

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 11:05

»

Raimonds Akmens

Veidoju iespēju nolikt uz politiskās skatuves uz lāpstiņām elastīgās Satversmes tulku saistībā ar Vairas Abreni un Nacionālas Valsts definēšanu par Ltvijas Tautas Valsti mūsu Satversmes preambulā, kā arī par Latviešu biedrības likvidēšanu...


Kosmētika noderīgiem idiotiem? Sarakstīt var visu ko! Svarīgākais ir vispirms ieviest dzīvē fiziski, ja vajag, revolucionārām metodēm. Vēsturi raksta uzvarētāji. Uzvarētāji arī tagad raksta preambulu Satversmei. Iznīcina SAB telpās VDK kartotēkas daļu, nesodīti viltojot visai tautai piederošus vēsturiskos dokumentus - VDK arhīvu. Laiks prasa ieviest revolucionārus pārkārtojumus!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.04.2019. 10:56

»

cilveks444

Kvēli E. Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Edgars Kramiņš ir "kremlins". Ticami, ka paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi, kas nomelno Kramiņa kungu, ir šo melu tiražētāji...


Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj !!!

Atbildēt

Raimonds Akmens

09.04.2019. 10:55

Veidoju iespēju nolikt uz politiskās skatuves uz lāpstiņām elastīgās Satversmes tulku saistībā ar Vairas Abreni un Nacionālas Valsts definēšanu par Ltvijas Tautas Valsti mūsu Satversmes preambulā, kā arī par Latviešu biedrības likvidēšanu.

Raystar Capital Balts Foundation
Prezidents,
R.Akmens

www.raystar.capital

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 10:05

Kvēli E. Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Edgars Kramiņš ir "kremlins". Ticami, ka paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi, kas nomelno Kramiņa kungu, ir šo melu tiražētāji.Skaidri redzams, ka par Latvijas prezidentu koalīcijas varza un žīdu konsultanti cenšas iebīdīt E.Levitu, kurš atšķirībā no Kramiņa ir absolūti atrauts no izpratnes par Latvijas un latviešu tautas problēmām tiesību u.c. jomās. Bet, redz, Levits ir tīkams tiem, kas jau LC laikā izlaupīja Latvijas valsti, padarot Latvijas tautu par ubagiem un migrantiem savā zemē, ko dara vēl šodien ar bordānveidīgajiem krāpniekiem. Arī pagaidām esošais tieslietu ministrs J. Bordāns politikā ir kopš LC laikiem.LC laikā tieslietu ministrs bija E. Levits, bet LC bija politisks spēks, kurš sastāvēja gan no izbijušiem komunistiem, gan no VDK aģentiem, gan VDK štata darbiniekiem. LC konsultanti bija arī PBLA “tautieši", tostarp no ASV specdienestiem, ko atklāj 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmata "Starp dzirnakmeņiem". Latvijas "attīstības plāns" LC laikā tika sarakstīts ASV žīdu B' nai B' rith finansētajās Harvardas un Oksfordas universitātēs, kas pietiekami apskatīts brīvo ASV mediju publikācijās, ar mērķi atbrīvot LV tirgu globālo korporāciju produktiem, iznīcinot un kontrolējot LV finansu sistēmu un ekonomiku, kas turpinās mūsdienās.
Tā vien šķiet, ka viss vēl nav sagrābts un izpostīts, tāpēc Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas līdz galam. Piemēram, piesegt "ostu sagrābšanu" un nokārtot “kompensācijas” ebreju kopienām - jau pieprasītās 250 milj. € apmērā no Latvijas nodokļu maksātāju naudas.

Es ticu, ka starp latviešiem arī šodien ir latviešu tautas interesēm atbilstošs VP kā tas ir visās tautās. Edgars Kramiņš būtu plats solis uz priekšu, bet E.Levits būtu pamatīgs solis atpakaļ vēsturiskā dūksnājā un bezcerībā. E.Levits kā žīds ir tukša čaula, vecs gramofons, kas atskaņo it kā pareizas frāzes, bet vien bez izpratnes, bez spējas un vajadzības izjust latvieša šodienas problēmas ar sirdi un prātu.
E.Levita izstrādātajā LR Satversmes preambulā nav vārdu savienojuma "latviska Latvija", preambula ir īsti žīdu garā - maldinoša un pārprotama, "interpretējama pēc vajadzības". LR Satversme vēl šodien pēc būtības ir nepilnīga - tajā joprojām nav novērsts arī cits trūkums - tajā pretēji Krievijas, Vācijas, ASV konstitūcijām nav minētas tautas tiesības uz tautas revolucionāru sacelšanos pret pastāvošo varu, ja pastāvošā valsts iekārtas vara savās interesēs pret tautu izmanto genocīdu un tirāniju. Tirānija šodien LV izpaužas kā totāla sabiedrības kontrole, VDD fiziskām un tiesību metodēm izrēķinoties ar nacionāli domājošiem par apdraudētajām latviskajām vērtībām, totāli ierobežojot vārda brīvību, centralizējot varu VDD rokās, liedzot tiesības uz pilsoņu privāto dzīvi, bet genocīds kā piespiedu migrācija - ekonomisko bēgļu gaitās devusies pamatnācijas būtiska daļa, kas ir reālo globālo korporāciju finansu diversiju pret Latvijas ekonomiku sekas.

Atbildēt

Karlis

09.04.2019. 09:44

Gunča - pieminēji SKDS, tad lūdzu faktus studijā!

Atbildēt

Vājonis

09.04.2019. 09:29

Ja Vājonim nav ne vainas un Lembis ir intelektuāls cilvēks, tad būs grūti atrast kādu ar vainu vai intelektu.

Atbildēt

Pilsonis

09.04.2019. 08:22

Kā rāda citu valstu pieredze, tad naciķi iet roku rokā ar sorosistiem un pederastiem. Tā ir viena komanda, tikai katram lomas citas

Atbildēt

Žulis

09.04.2019. 07:55

"Laikam jau vienīgais pēdējo 29 gadu sasniegums prezidenta vēlēšanas procesā ir tas, ka būs atklātais balsojums un sarunas pie Līdakas zoodārzā vairs nebūs tik aktuālas."

Kāds muļķības?! Tieši tagad tās sarunas starp partijām kļūs galvenās, jo deputāti vairs nevarēs aizklāti balsojot ignorēt savu partijas bosu dotos rīkojumus. Tā atklātā balsošana tagad būs tikai formāls akts, kas apstiprinās jau iepriekš starp partijām "izshēmoto" vienošanos. Ne vienmēr šķietama atklātība tiešām nozīmē atklātību un demokrātiju. Arī komunistu laikos PSRS Augstākās padomes sēdēs balsojumi bija atklāti.

Atbildēt

jautaajums

09.04.2019. 07:38

»

ZIS-3

A nafig to vienu partiju,komunistu atrauga


A nafig vispār tās partijas un augļotājus?

Atbildēt

Fēlis

09.04.2019. 07:08

»

Fēlis

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli


Ja varētu, iespļautu tavā nekaunīgajā, stulbajā mūlī, kurš noslēpies aiz interneta sienas, jūtas drošs cūkoties, zogot nikus.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 03:26

Kvēli Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Kramiņš ir kremlins, visticamāk, paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi. Skaidri redzams, ka par Latvijas prezidentu koalīcijas varza cenšas iebīdīt Levitu, kurš atšķirībā no Kramiņa ir absolūti atrauts no izpratnes par Latvijas tautas problēmām. Bet, redz, Levits ir tīkams tiem, kas jau LC laikā izlaupīja Latvijas valsti, padarot Latvijas tautu par ubagiem savā zemē.

Levits LC laikā bija tieslietu ministrs, bet LC bija politisks spēks, kurš sastāvēja gan no izbijušiem komunistiem, gan no VDK aģentiem, kas konsultēja LC, gan no PBLA “tautiešiem”, kā kā rūdīti kapitālisti, bez sirdsapziņas mokām, kopā ar pirmajiem metās izlaupīt Latviju pēc Latvijas neatkarības atgūšanas.

Laikam viss vēl nav sagrābts, tāpēc Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas līdz galam. Piemēram, piesegt ostu sagrābšanu un nokārto “kompensācijas” Ebreju kopienām no Latvijas nodokļu maksātāju maka.

Latvijas prezidentam ir jādomā latviski, viņam ir jābūt latvietim,vēl jo vairāk tikai un vienīgi Latvijas pilsonim, ja tas tā nav, tad ar Latviju un latviešiem ir bēdīgi. Par premjeru var būt arī citas tautības pārstāvis, bet par prezidentu jābūt latvietim. Tas tā ir manuprāt. Un vislabāk tautas vēlētam.

Protams, ne jau latvietim pēc pases tikai, bet pēc pašas dziļākās būtības, izejot no tā, cik daudz un pamatīgi viņš zina Latvijas vēsturi, ne sagrozītu dažādu varu rokās, bet maksimāli tuvu patiesībai, viņam jābūt līdz saknēm iekšā latviešu mentalitātes izpratnē, tāpat jāzina atšķirības pa novadiem, kultūras īpatnības, valodas nianses, iekšējo sāpi, kas nereti drosmīgi tiek slēpta.

Ideāls Latvijas prezidents vēl nav radies mūsu laikos, bet tam ir jātuvojas ar katru nākamo. Kramiņš būtu plats solis uz priekšu, bet Levits būtu solis pamatīgs solis atpakaļ dūksnājā un bezcerībā. Viņš ir tukša čaula, gramofons, kas atskaņo pareizas frāzes, bet izpratnes, bez spējas izjust problēma sar sirdi. Tukša muca, kas pati pat tālu neskan, kuru tāpēc kā sadeguši dauzīt salīduši zemiski pakalpiņi, kas tur dod, ko jaudā, lai Levits skanētu.

Bet nekā - ir dzirdami vien klusi šņācieni, kā no pārplēsta balona, kā no saspiesta pūpēža izplēn putekļi un nosēžas bez skaņas. Tukšums visapkārt. Apkārt Levitam, apkārt Latvijai. Tukšums iekšā Levitam, bet vēl ne Latvijas sirdī, jo mūsu uguns vēl deg, mēs vēl esam, Levits izplēnēs kā pelni kopā ar dzintariem, bordāniem un citiem mošķiem, bet latvieši un Latvija paliks.

Paliks Latvijas Satversme bez tā piedēkļa, Levita EGO apmierinājuma preambulas. Tīra un lakoniska Latvijas Satversme, bez liekvārdības un kodolīga. Labākā Satversme pasaulē, labākai valstij Latvijai, kura plauks uz zels bez naida un dusmām, bez savstarpējiem kašķiem, bez citu tautu pazemošanas, ar godā celtiem vecajiem ļaudīm, ar cildinātu jauno paaudzi, ar primāri veselības aprūpi, nevis ieroču žvadzināšanu, ar brīvību un neatkarību. Ar savu Prezidentu, tautas prezidentu.

Atbildēt

Viedais

09.04.2019. 02:38

Saeimas vēlēšanas pierādīja Ļenina tēzes, ka valsti var pārvaldīt jebkura mājsainiece, patiesumu, ko tad mēs gaidam preža godā Vājoņa vietā. Tā notiek, kad strēlnieku nācija atdod grožus politiķiem.

Atbildēt

pieticom

09.04.2019. 00:38

»

Normunds Šlitke

Gunti! Lūdzu, lieto tās zāles, ko Tev dakteris ir izrakstījis


Hand-job.Roku darbs.Pašapmierināšanās.Tas Tev,Gunča,varētu līdzēt,ja nemaz nav naudas.

Atbildēt

balva no Balviem

09.04.2019. 00:34

Tas Gunča gaidās trīs,kad viņa Čekas kartiņu nodrukās.Tad beidzot noplūdīs,un kļūs viegli.

Atbildēt

Z

08.04.2019. 22:56

»

elementāri

sapratu, bet kur un kāda ir alternatīva


Vajag vienu partiju un nekāds daudzpartijas, nekādus te prezidentus. 30 pēdējie absurda gadi visā pilnībā apliecina, ka līdzšinējā sistēma Latvijai neder!

Atbildēt

Normunds Šlitke

08.04.2019. 22:49

Gunti! Lūdzu, lieto tās zāles, ko Tev dakteris ir izrakstījis!

Atbildēt

Asiirietis par Kramiņu

08.04.2019. 21:09

Vai gudra tauta ļautu sevi vazāt aiz deguna un apzagt ceturtdaļas gadsimta garumā. Noteikti nē, bet piespiedu kārtā atšķaidīti ar krievu kolonistiem un vienlaicīgi tādai masai nodrošinot speciāli sagatavotus ziņu raidījumus kā arī visas pārējās pārraides un mēdiju vidi, tad šādu "nāciju" kulteni var vazāt kaut 40 gadus pa tuksnesi.

Lai gan valdības vairākumu vienmēr esmu uzskatījis par valsts nodevējiem, tomēr tas bija subjektīvs vērtējums, kuru var arī apstrīdēt. Bet ja ievēlēts tiks Levīts, tad tas būs neapgāžams pierādījums, ka viss valsts aparāts ar "inteliģenci" priekšgalā ir viens vienīgs bandītisks veidojums, kaVai gudra tauta ļautu sevi vazāt aiz deguna un apzagt ceturtdaļ gadsimta garumā. Noteikti nē, bet atšķaidīti ar krievu kolonistiem un nodrošinot tādiem speciāli sagatavotas ziņas kā arī visus pārējos raidījumus, šādu "nāciju" kulteni var vazāt kaut 40 gadus pa tuksnesi.

Lai gan valdības vairākumu vienmēr esmu uzskatījis par valsts nodevējiem, tomēr tas bija subjektīvs vērtējums, kuru var arī apstrīdēt. Bet ja ievēlēts tiks Levīts, tad tas būs neapgāžams pierādījums, ka viss valsts aparāts ar "inteliģenci" priekšgalā ir viens vienīgs bandītisks veidojums, kuri kopā ar okupantiem kalpo svešām interesēm.

Atbildēt

Punkts!

08.04.2019. 20:55

Latvijas prezidentam ir jābūt latvietim. Ar Levitu būs tāpat kā ar to slaveno kaut kādu komisāru, aizmirsu vārdu, kurš izmantoja Latviju tikai lai tiktu augstā un naudīgā postenī Eiropā. ne vienam , ne otram Latvija neinteresē. Un tas komisārs vairāk
darbojas pret Latviju, jo aizmirsis no kurienes tika ievēlēts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....