Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

domāju

11.04.2019. 14:24

ka par šiem gadiem L.labi pakalpojis valdībai un tēvzemiešu vadītai Tieslietu ministrijai, bet patiesībā ar cilvēktiesību izpratni ir problēmas vai nav interese

Atbildēt

Zalves iela

11.04.2019. 12:30

Nav ko ņemties,vienu ķirzakas smaidu un ejam tālāk

Atbildēt

Asiirietis

11.04.2019. 11:05

»

To Pietiek

Seit it naida runa un rasisms. Nododiet beidzot so IP address policijaa


Kas ir nieka naida runa, pret 90 gadus ieilgušu naida rīcību, kopā ar savervētiem kangariem.

Atbildēt

To Pietiek

10.04.2019. 09:44

»

Cyril

урод латыш


Seit it naida runa un rasisms. Nododiet beidzot so IP address policijaa.

Atbildēt

Zen dazadiem nikiem

10.04.2019. 09:41

Un viss sakaas,kad Felis saaka kritizet Arturu Priediti. Tad sis zaabaks it Priediti cilveks Denis's.

Atbildēt

Zen dazadiem nikiem

10.04.2019. 09:39

»

Bet viņš

uzrakstīja pat labāk par tevi ! Ja gribi ļoti zināt viņa vārdu, tad saki


Visu laiku viens idiots kenga gudrus komentetajus kaa Felis Vai Cilveeks44, Jo pats ir stulbs zabaks.

Atbildēt

Interesanti!

10.04.2019. 04:25

»

cilveks444

Tāda indivīda “daiļdarbu” kurš sastāv no aptuveni 50%-70% pārkopēta teksta, plus piedētiem klāt nezināmiem tekstiem velns zina no kurienes, apriori nevar uzskatīt par labi uzrakstītu. Tā ir maldināšana, apzināta ļaunprātība, jo tādā veidā šis darbonis cenšas piesavināties cita rakstīto, turklāt papildus...


Ka vienīgais niku zādzību veicējs ir Indulis Durka/Duriks no job. Dikļiem! Esiet uzmanīgs, cilvēks444, arī fēļa niku es redzu tas lieto. Indulis Duka dzīvo Dikļos un tas mumsīm visim zinams. Kā A.P. viņš ir nelietis, jo zog.

Atbildēt

cilveks444

10.04.2019. 00:53

»

Bet viņš

uzrakstīja pat labāk par tevi ! Ja gribi ļoti zināt viņa vārdu, tad saki


Tāda indivīda “daiļdarbu” kurš sastāv no aptuveni 50%-70% pārkopēta teksta, plus piedētiem klāt nezināmiem tekstiem velns zina no kurienes, apriori nevar uzskatīt par labi uzrakstītu. Tā ir maldināšana, apzināta ļaunprātība, jo tādā veidā šis darbonis cenšas piesavināties cita rakstīto, turklāt papildus vēl zog lietotājvārdu, kā arī gala iznākumā miksējot pārkopēto ar citiem tekstiem, maldina lasītājus. Tā ir neglīta rīcība, maigi sakot, bet patiesībā tas ož pēc apzinātas ļaunprātības, iespējams, speciāli organizētas un veiktas, lai cilvēki Latvijā, lasot komentārus nevarētu uzticēties tiem. Tas tā varētu tikt darīts, lai ieviestu maksimāli lielu haosu, vadāmo haosu, no malas vadāmo. Jo, redz, cilvēki Latvijā mostas, cilvēki izsaka sašutumu, tāpēc tos, kas to dara korekti un bez naida kurināšanas, zināmi spēki centīsies diskreditēt, kas arī tiek darīts. Man nav jāzina, kā sauca mana komentāra pārkopētāju un nika zagli, jo viņa vārds ir zināms, tas ir nelietis.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.04.2019. 00:28

Par GALVENO TIESU PLUKATU ir aprakstīts
Fransuā Rablē romānā.

Bez tam saskaņā ar likumu dabiskos cilvēka trūkumus
nedrīkst uzskatīt par noziegumu, kā tas skaidri izriet no

ff. de re milit. l. qui cum uno. ff. de reg. jur. l. fere. ff. de edil. ed. per totum. ff. de term. mod. l. divus Adrianus. resolu. per Lud. Ro. in l. si vero. ff. sol. matr.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 18:56

Vēlos vērst uzmanību uz faktu, ka zināmi spēki, bet varbūt kāds atsevišķs nelietis, ir piesavinājies manu niku “cilveks444”, un Pietiek.com portālā publicē viltus komentārus. Pie šī konkrētā raksta mans oriģinālais komentārs ir pievienots 09.04.2019. plkst. 03:26. Nākamie komentāri ar niku “cilveks444”, izņemot šo konkrēto, kuru rakstu pašlaik, un to, kuru minēju, ir niku zagļa komentāri. Kas radīti, lai diskreditētu mani. Kas to dara? Ņemot vērā, ka kritizēju Vienotību, JKP, LC, NA un Levitu, jādomā, to dara šiem piederīgi darboņi. Tas, kā rīkojas niku zagļi un to metodes ir analogas čekas laiku metodēm, tikai mūsdienu izpildījumā. Esiet vērīgi, cilvēki. Pašreiz pie varas esošiem ir izšķirīgs brīdis, dabūs viņi Latviju pilnībā zem sevis, kopā ar Kariņu un Levitu, vai par Latvijas prezidentu tomēr kļūs cilvēks, kam pietiks godaprāta strādāt un darboties tikai un vienīgi Latvijas valsts un tautas labā.

Atbildēt

Velga Graumane

09.04.2019. 17:19

Esmu pārsteigta par šiem neadekvātiem komentāriem! Kur ir tā tauta, kas atkārtoti grib par prezidentu Vējoni? Nekas tamlīdzīgs! Un Levits būs labs prezidents-beidziet apspēlēt to Žīdu , jeb ebreju tematiku!

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 14:18

»

...

Ne katrs žīds ir cionists ,bet katrs cionists gan ir žīds


Ne katrs ebrejs ir žīds, ne katrs ebrejs ir cionists, bet katrs cionists nav tikai žīdu cionists.

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 14:16

»

a varbūt

Lembergu


Lemberga līmenis ir Venspils kibucs.

Atbildēt

a varbūt

09.04.2019. 13:35

Lembergu?

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 12:40

»

Tev ir gods šo lasīt

Kur tad ir tie citi kandidāti? Lai nāk! Kāpēc vajag prezidentu, kurš ir "no tautas" tobiš tāds pats vidējais aritmētiskais pāķis kā Vējonis? Prezidentam ir jābūt vismaz kārtu pārākam gan morāli, gan izglītības un pieredzes ziņā. No inteliģences. Tikai tā var godam reprezentēt savu valsti gan ārvalstīs...


Levits ir noziedznieks, pat ne pelēka niecība kā pāķis Vājonis. Noziedznieks, jo piedalījies un turpmāk plāno piedalīties genocīdā pret Latvijas tautu kopā arcitiem ebrejiem un žīdiem izlaupot Latviju, grūžot to parādu postā.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.04.2019. 11:34

»

cilveks444

Grantiņa kungs! Es esmu pastāvīgs LRTT lapas lasītājs! Bet nekad neesmu uzdrošinājies Jums piedāvāt savus "artiķeļus". Paldies, ka izlasījāt manu lūgumu


To es tieši arī taisījos tuvākās dienas darīt pat bez Jūsu "pilnvaras" ! Tādiem apskatiem jāieiet GOOGLES apritē, tāpēc jāpublicē kā raksts pirmajā LAPĀ . Es šeit, dažādu nelabvēļu acu priekšā, nevēlos daudz diskutēt, bet to varu darīt e-pastā vai LRTT komentāru daļā...rakstiet un viss notiksies, jo visvairāk cionistu apstulbotai tautai ir vajadzīga īsa, bet būtību aptveroša informācija... .

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

09.04.2019. 11:23

Kur tad ir tie citi kandidāti? Lai nāk! Kāpēc vajag prezidentu, kurš ir "no tautas" tobiš tāds pats vidējais aritmētiskais pāķis kā Vējonis? Prezidentam ir jābūt vismaz kārtu pārākam gan morāli, gan izglītības un pieredzes ziņā. No inteliģences. Tikai tā var godam reprezentēt savu valsti gan ārvalstīs, gan vietējiem pāķiem rādīt virzienu. Kāpēc vajadzīgas ir pelēcīgas niecības, kas apkauno sevi un valsti kopumā??? Levits ir izcils kandidāts. Viņš tāds, protams, nav vienīgais. Bet tas nenozīmē, ka Levitu tagad drīkst un vajag noriet.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 11:21

»

L.Grantiņš LRTT

Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj


Grantiņa kungs! Es esmu pastāvīgs LRTT lapas lasītājs! Bet nekad neesmu uzdrošinājies Jums piedāvāt savus "artiķeļus". Paldies, ka izlasījāt manu lūgumu!

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 11:15

»

L.Grantiņš LRTT

Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj


Jums taisnība, Grantiņa kungs! Vai Jūs, lūdzu, manu garo komentāru, uz kura tikko atsaucāties, nenopublicētu LRTT, sniedzot plašaku savu skatījumu par to? Paldies! Jauku Jums dienu!

Atbildēt

Joske

09.04.2019. 11:08

Protams šo neliti nevar izvirzīt par prezidentu,būdams LC par tieslietu ministru,kriminālkodeksu uztaisija tā lielie runči var zagt,un nevar notiesāt,šinī postenī,ir jāievēl E.Kramiņu.

Atbildēt

Kmm

09.04.2019. 11:05

»

Raimonds Akmens

Veidoju iespēju nolikt uz politiskās skatuves uz lāpstiņām elastīgās Satversmes tulku saistībā ar Vairas Abreni un Nacionālas Valsts definēšanu par Ltvijas Tautas Valsti mūsu Satversmes preambulā, kā arī par Latviešu biedrības likvidēšanu...


Kosmētika noderīgiem idiotiem? Sarakstīt var visu ko! Svarīgākais ir vispirms ieviest dzīvē fiziski, ja vajag, revolucionārām metodēm. Vēsturi raksta uzvarētāji. Uzvarētāji arī tagad raksta preambulu Satversmei. Iznīcina SAB telpās VDK kartotēkas daļu, nesodīti viltojot visai tautai piederošus vēsturiskos dokumentus - VDK arhīvu. Laiks prasa ieviest revolucionārus pārkārtojumus!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

09.04.2019. 10:56

»

cilveks444

Kvēli E. Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Edgars Kramiņš ir "kremlins". Ticami, ka paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi, kas nomelno Kramiņa kungu, ir šo melu tiražētāji...


Nav tiesa, ka šim žīdam nav izpratne ! Tā viņam ir un tāpēc viņš grib iznīcināt vēl to, kas Latvijā un latviešiem saglabājies !!! Vai izdosies, jāšaubās, jo viņiem gals ir paredzēts šausmīgs !!! To pat vecais Laitmans neslēpj !!!

Atbildēt

Raimonds Akmens

09.04.2019. 10:55

Veidoju iespēju nolikt uz politiskās skatuves uz lāpstiņām elastīgās Satversmes tulku saistībā ar Vairas Abreni un Nacionālas Valsts definēšanu par Ltvijas Tautas Valsti mūsu Satversmes preambulā, kā arī par Latviešu biedrības likvidēšanu.

Raystar Capital Balts Foundation
Prezidents,
R.Akmens

www.raystar.capital

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 10:05

Kvēli E. Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Edgars Kramiņš ir "kremlins". Ticami, ka paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi, kas nomelno Kramiņa kungu, ir šo melu tiražētāji.Skaidri redzams, ka par Latvijas prezidentu koalīcijas varza un žīdu konsultanti cenšas iebīdīt E.Levitu, kurš atšķirībā no Kramiņa ir absolūti atrauts no izpratnes par Latvijas un latviešu tautas problēmām tiesību u.c. jomās. Bet, redz, Levits ir tīkams tiem, kas jau LC laikā izlaupīja Latvijas valsti, padarot Latvijas tautu par ubagiem un migrantiem savā zemē, ko dara vēl šodien ar bordānveidīgajiem krāpniekiem. Arī pagaidām esošais tieslietu ministrs J. Bordāns politikā ir kopš LC laikiem.LC laikā tieslietu ministrs bija E. Levits, bet LC bija politisks spēks, kurš sastāvēja gan no izbijušiem komunistiem, gan no VDK aģentiem, gan VDK štata darbiniekiem. LC konsultanti bija arī PBLA “tautieši", tostarp no ASV specdienestiem, ko atklāj 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmata "Starp dzirnakmeņiem". Latvijas "attīstības plāns" LC laikā tika sarakstīts ASV žīdu B' nai B' rith finansētajās Harvardas un Oksfordas universitātēs, kas pietiekami apskatīts brīvo ASV mediju publikācijās, ar mērķi atbrīvot LV tirgu globālo korporāciju produktiem, iznīcinot un kontrolējot LV finansu sistēmu un ekonomiku, kas turpinās mūsdienās.
Tā vien šķiet, ka viss vēl nav sagrābts un izpostīts, tāpēc Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas līdz galam. Piemēram, piesegt "ostu sagrābšanu" un nokārtot “kompensācijas” ebreju kopienām - jau pieprasītās 250 milj. € apmērā no Latvijas nodokļu maksātāju naudas.

Es ticu, ka starp latviešiem arī šodien ir latviešu tautas interesēm atbilstošs VP kā tas ir visās tautās. Edgars Kramiņš būtu plats solis uz priekšu, bet E.Levits būtu pamatīgs solis atpakaļ vēsturiskā dūksnājā un bezcerībā. E.Levits kā žīds ir tukša čaula, vecs gramofons, kas atskaņo it kā pareizas frāzes, bet vien bez izpratnes, bez spējas un vajadzības izjust latvieša šodienas problēmas ar sirdi un prātu.
E.Levita izstrādātajā LR Satversmes preambulā nav vārdu savienojuma "latviska Latvija", preambula ir īsti žīdu garā - maldinoša un pārprotama, "interpretējama pēc vajadzības". LR Satversme vēl šodien pēc būtības ir nepilnīga - tajā joprojām nav novērsts arī cits trūkums - tajā pretēji Krievijas, Vācijas, ASV konstitūcijām nav minētas tautas tiesības uz tautas revolucionāru sacelšanos pret pastāvošo varu, ja pastāvošā valsts iekārtas vara savās interesēs pret tautu izmanto genocīdu un tirāniju. Tirānija šodien LV izpaužas kā totāla sabiedrības kontrole, VDD fiziskām un tiesību metodēm izrēķinoties ar nacionāli domājošiem par apdraudētajām latviskajām vērtībām, totāli ierobežojot vārda brīvību, centralizējot varu VDD rokās, liedzot tiesības uz pilsoņu privāto dzīvi, bet genocīds kā piespiedu migrācija - ekonomisko bēgļu gaitās devusies pamatnācijas būtiska daļa, kas ir reālo globālo korporāciju finansu diversiju pret Latvijas ekonomiku sekas.

Atbildēt

Karlis

09.04.2019. 09:44

Gunča - pieminēji SKDS, tad lūdzu faktus studijā!

Atbildēt

Vājonis

09.04.2019. 09:29

Ja Vājonim nav ne vainas un Lembis ir intelektuāls cilvēks, tad būs grūti atrast kādu ar vainu vai intelektu.

Atbildēt

Pilsonis

09.04.2019. 08:22

Kā rāda citu valstu pieredze, tad naciķi iet roku rokā ar sorosistiem un pederastiem. Tā ir viena komanda, tikai katram lomas citas

Atbildēt

Žulis

09.04.2019. 07:55

"Laikam jau vienīgais pēdējo 29 gadu sasniegums prezidenta vēlēšanas procesā ir tas, ka būs atklātais balsojums un sarunas pie Līdakas zoodārzā vairs nebūs tik aktuālas."

Kāds muļķības?! Tieši tagad tās sarunas starp partijām kļūs galvenās, jo deputāti vairs nevarēs aizklāti balsojot ignorēt savu partijas bosu dotos rīkojumus. Tā atklātā balsošana tagad būs tikai formāls akts, kas apstiprinās jau iepriekš starp partijām "izshēmoto" vienošanos. Ne vienmēr šķietama atklātība tiešām nozīmē atklātību un demokrātiju. Arī komunistu laikos PSRS Augstākās padomes sēdēs balsojumi bija atklāti.

Atbildēt

jautaajums

09.04.2019. 07:38

»

ZIS-3

A nafig to vienu partiju,komunistu atrauga


A nafig vispār tās partijas un augļotājus?

Atbildēt

Fēlis

09.04.2019. 07:08

»

Fēlis

Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli


Ja varētu, iespļautu tavā nekaunīgajā, stulbajā mūlī, kurš noslēpies aiz interneta sienas, jūtas drošs cūkoties, zogot nikus.

Atbildēt

cilveks444

09.04.2019. 03:26

Kvēli Levita piekritēji gan no NA, gan JKP sektas tiražē melus, ka Levita potenciālais oponents Kramiņš ir kremlins, visticamāk, paši ir kremlini vai kādas citas sugas nešķīsteņi. Skaidri redzams, ka par Latvijas prezidentu koalīcijas varza cenšas iebīdīt Levitu, kurš atšķirībā no Kramiņa ir absolūti atrauts no izpratnes par Latvijas tautas problēmām. Bet, redz, Levits ir tīkams tiem, kas jau LC laikā izlaupīja Latvijas valsti, padarot Latvijas tautu par ubagiem savā zemē.

Levits LC laikā bija tieslietu ministrs, bet LC bija politisks spēks, kurš sastāvēja gan no izbijušiem komunistiem, gan no VDK aģentiem, kas konsultēja LC, gan no PBLA “tautiešiem”, kā kā rūdīti kapitālisti, bez sirdsapziņas mokām, kopā ar pirmajiem metās izlaupīt Latviju pēc Latvijas neatkarības atgūšanas.

Laikam viss vēl nav sagrābts, tāpēc Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas līdz galam. Piemēram, piesegt ostu sagrābšanu un nokārto “kompensācijas” Ebreju kopienām no Latvijas nodokļu maksātāju maka.

Latvijas prezidentam ir jādomā latviski, viņam ir jābūt latvietim,vēl jo vairāk tikai un vienīgi Latvijas pilsonim, ja tas tā nav, tad ar Latviju un latviešiem ir bēdīgi. Par premjeru var būt arī citas tautības pārstāvis, bet par prezidentu jābūt latvietim. Tas tā ir manuprāt. Un vislabāk tautas vēlētam.

Protams, ne jau latvietim pēc pases tikai, bet pēc pašas dziļākās būtības, izejot no tā, cik daudz un pamatīgi viņš zina Latvijas vēsturi, ne sagrozītu dažādu varu rokās, bet maksimāli tuvu patiesībai, viņam jābūt līdz saknēm iekšā latviešu mentalitātes izpratnē, tāpat jāzina atšķirības pa novadiem, kultūras īpatnības, valodas nianses, iekšējo sāpi, kas nereti drosmīgi tiek slēpta.

Ideāls Latvijas prezidents vēl nav radies mūsu laikos, bet tam ir jātuvojas ar katru nākamo. Kramiņš būtu plats solis uz priekšu, bet Levits būtu solis pamatīgs solis atpakaļ dūksnājā un bezcerībā. Viņš ir tukša čaula, gramofons, kas atskaņo pareizas frāzes, bet izpratnes, bez spējas izjust problēma sar sirdi. Tukša muca, kas pati pat tālu neskan, kuru tāpēc kā sadeguši dauzīt salīduši zemiski pakalpiņi, kas tur dod, ko jaudā, lai Levits skanētu.

Bet nekā - ir dzirdami vien klusi šņācieni, kā no pārplēsta balona, kā no saspiesta pūpēža izplēn putekļi un nosēžas bez skaņas. Tukšums visapkārt. Apkārt Levitam, apkārt Latvijai. Tukšums iekšā Levitam, bet vēl ne Latvijas sirdī, jo mūsu uguns vēl deg, mēs vēl esam, Levits izplēnēs kā pelni kopā ar dzintariem, bordāniem un citiem mošķiem, bet latvieši un Latvija paliks.

Paliks Latvijas Satversme bez tā piedēkļa, Levita EGO apmierinājuma preambulas. Tīra un lakoniska Latvijas Satversme, bez liekvārdības un kodolīga. Labākā Satversme pasaulē, labākai valstij Latvijai, kura plauks uz zels bez naida un dusmām, bez savstarpējiem kašķiem, bez citu tautu pazemošanas, ar godā celtiem vecajiem ļaudīm, ar cildinātu jauno paaudzi, ar primāri veselības aprūpi, nevis ieroču žvadzināšanu, ar brīvību un neatkarību. Ar savu Prezidentu, tautas prezidentu.

Atbildēt

Viedais

09.04.2019. 02:38

Saeimas vēlēšanas pierādīja Ļenina tēzes, ka valsti var pārvaldīt jebkura mājsainiece, patiesumu, ko tad mēs gaidam preža godā Vājoņa vietā. Tā notiek, kad strēlnieku nācija atdod grožus politiķiem.

Atbildēt

pieticom

09.04.2019. 00:38

»

Normunds Šlitke

Gunti! Lūdzu, lieto tās zāles, ko Tev dakteris ir izrakstījis


Hand-job.Roku darbs.Pašapmierināšanās.Tas Tev,Gunča,varētu līdzēt,ja nemaz nav naudas.

Atbildēt

balva no Balviem

09.04.2019. 00:34

Tas Gunča gaidās trīs,kad viņa Čekas kartiņu nodrukās.Tad beidzot noplūdīs,un kļūs viegli.

Atbildēt

Z

08.04.2019. 22:56

»

elementāri

sapratu, bet kur un kāda ir alternatīva


Vajag vienu partiju un nekāds daudzpartijas, nekādus te prezidentus. 30 pēdējie absurda gadi visā pilnībā apliecina, ka līdzšinējā sistēma Latvijai neder!

Atbildēt

Normunds Šlitke

08.04.2019. 22:49

Gunti! Lūdzu, lieto tās zāles, ko Tev dakteris ir izrakstījis!

Atbildēt

Asiirietis par Kramiņu

08.04.2019. 21:09

Vai gudra tauta ļautu sevi vazāt aiz deguna un apzagt ceturtdaļas gadsimta garumā. Noteikti nē, bet piespiedu kārtā atšķaidīti ar krievu kolonistiem un vienlaicīgi tādai masai nodrošinot speciāli sagatavotus ziņu raidījumus kā arī visas pārējās pārraides un mēdiju vidi, tad šādu "nāciju" kulteni var vazāt kaut 40 gadus pa tuksnesi.

Lai gan valdības vairākumu vienmēr esmu uzskatījis par valsts nodevējiem, tomēr tas bija subjektīvs vērtējums, kuru var arī apstrīdēt. Bet ja ievēlēts tiks Levīts, tad tas būs neapgāžams pierādījums, ka viss valsts aparāts ar "inteliģenci" priekšgalā ir viens vienīgs bandītisks veidojums, kaVai gudra tauta ļautu sevi vazāt aiz deguna un apzagt ceturtdaļ gadsimta garumā. Noteikti nē, bet atšķaidīti ar krievu kolonistiem un nodrošinot tādiem speciāli sagatavotas ziņas kā arī visus pārējos raidījumus, šādu "nāciju" kulteni var vazāt kaut 40 gadus pa tuksnesi.

Lai gan valdības vairākumu vienmēr esmu uzskatījis par valsts nodevējiem, tomēr tas bija subjektīvs vērtējums, kuru var arī apstrīdēt. Bet ja ievēlēts tiks Levīts, tad tas būs neapgāžams pierādījums, ka viss valsts aparāts ar "inteliģenci" priekšgalā ir viens vienīgs bandītisks veidojums, kuri kopā ar okupantiem kalpo svešām interesēm.

Atbildēt

Punkts!

08.04.2019. 20:55

Latvijas prezidentam ir jābūt latvietim. Ar Levitu būs tāpat kā ar to slaveno kaut kādu komisāru, aizmirsu vārdu, kurš izmantoja Latviju tikai lai tiktu augstā un naudīgā postenī Eiropā. ne vienam , ne otram Latvija neinteresē. Un tas komisārs vairāk
darbojas pret Latviju, jo aizmirsis no kurienes tika ievēlēts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....