Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maita

27.04.2016. 21:19

Ceru, ka alkatīgie advokāti sniegs cietušajām ģimenēm palīdzīgu roku un iztiesās no biksēm šitos draņķus - suņu mocītājus - no Straumes!

Atbildēt

Plutons

27.04.2016. 15:29

»

Nikija

Lasu, lasu un nekur neredzu ka vetārsti iesaka suni vispār nebarot ar sauso barību. NEKĀDU. SUNS IR GAĻĒDĀJS!!! Par to jau bija mans stāsts...Tavā tajā twiterī nekas tāds nav rakstīts...bet varbūt es tikai neredzu


Ko nozīmē "suns ir gaļēdājs"? Ko tad tu iesaki dot sunim? Ar kauliem vien suns paēdis nebūs!
Dabā plēsēji pēc tam, kad noķēruši dzīvnieku, pirmkārt izēd tā iekšās un gaļa, kas ap kauliem, ir mazāk vērtīga pārtika. Izēdot iekšas, tie uzņem arī dažādas vielas, kuras pārējā gaļā nav.
Sunim, protams, vajag dot pagrauzt dažādus kaulus, bet pilnvērtīgi suns būs paēdis, ja viņam dos labu, sabalansētu barību, kurā ir visas sunim nepieciešamās vielas.

Atbildēt

Nikija

27.04.2016. 09:17

»

Nevainosim upuri!

Tak palasi, ko raksta veterinārārsti par tiem murgiem, ko raksti.https://twitter.com/LA_lv/status/716981145817243649...


Lasu, lasu un nekur neredzu ka vetārsti iesaka suni vispār nebarot ar sauso barību. NEKĀDU. SUNS IR GAĻĒDĀJS!!! Par to jau bija mans stāsts...Tavā tajā twiterī nekas tāds nav rakstīts...bet varbūt es tikai neredzu...

Atbildēt

?!

26.04.2016. 12:20

»

Kaeruno

Ja tie būtu 500 suņu no 1000, tad varbūt varētu sākt uztraukties. Citādi jau tā ir tikai lieka satraukšanās...


Man zinamiem cilvekiem sunishi atstiepusies no Tukuma Straumes labumiem - it ka jau nekas, gaja villa nost, beiga atstiepas...Tie nav 500 vai 1000, tie ir tie, kuri laukos delj ekonomijas domaja,ka ietaupis,jo tas brendu serijas lauciniekam nav pa kabatai. It kaa jaa, bet nu laiks pie jauna majas sarga tikt.
Made in Latvia...tas tik ir kaut kas?!

Atbildēt

Kaeruno

26.04.2016. 11:43

»

cik suņu nāve un ciešanas būtu pietiekama?

... lai ierēdņi ne tikai aizkadrā ieteiktu draugiem un radiem pāriet uz citu barību suņu barošanai, bet arī atklāti atzītu, ka ir problēma, kam jārod risinājums


Ja tie būtu 500 suņu no 1000, tad varbūt varētu sākt uztraukties. Citādi jau tā ir tikai lieka satraukšanās.

Šobrīd barības saistībai ar šo slimību ticamība ir tikai kādi 30%. Saprotu, ka daudziem neziņa par iemesliem rada stresu, tāpēc gribas kaut kas aktīvi tiktu darīts. Bet nu nav šī mirstība tik liela, lai pievērstu tai tik lielus resursus, kamēr pašu cilvēku medicīna cieš no naudas trūkuma.

Atbildēt

cik suņu nāve un ciešanas būtu pietiekama?

26.04.2016. 10:52

»

Kaeruno

Neirotoksīnu ir 1001 veids. Lai tos visus pārbaudītu, var nākties iztērēt vairāk nekā 300 000 eiro. Un priekš kam? Kaut kādu 100 suņu dēļ, no kuriem vairums tāpat nomira sava vecuma dēļ? Jā, 100 suņu ar šo slimību ir vairāk nekā parasti un var jau būt ka tā bija kaut kāda nezināma piedeva barībai vai...


... lai ierēdņi ne tikai aizkadrā ieteiktu draugiem un radiem pāriet uz citu barību suņu barošanai, bet arī atklāti atzītu, ka ir problēma, kam jārod risinājums?

Atbildēt

kukū!

26.04.2016. 10:49

»

Kaeruno

Ticamība, ka tas tā varētu būt, ir ārkārtīgi maza, jo lopiem barību ražo pavisam citādā veidā, no citām izejvielām, citos uzņēmumos utt


Vai nav tomēr tā, ka tā pati Tukuma Straume tajā pašā rūpnīcā no tiem pašiem graudiem, ko izmanto Dogo ražošanā, ražo barību arī produktīvajiem dzīvniekiem?

Atbildēt

Kaeruno

26.04.2016. 09:14

»

Plutons

Tāpēc, ka var izrādīties, ja šie paši neirotoksīni var nonākt produktīvo lopu barībā, bet no viņiem arī cilvēku pārtikā. Kad ar dīvainām slimībām sāks slimot 100 bērni, tad arī teiksi, ka 100 bērnu dēļ nav vērts tērēt naudu


Ticamība, ka tas tā varētu būt, ir ārkārtīgi maza, jo lopiem barību ražo pavisam citādā veidā, no citām izejvielām, citos uzņēmumos utt.

Atbildēt

Plutons

26.04.2016. 08:22

»

Kaeruno

Neirotoksīnu ir 1001 veids. Lai tos visus pārbaudītu, var nākties iztērēt vairāk nekā 300 000 eiro. Un priekš kam? Kaut kādu 100 suņu dēļ, no kuriem vairums tāpat nomira sava vecuma dēļ? Jā, 100 suņu ar šo slimību ir vairāk nekā parasti un var jau būt ka tā bija kaut kāda nezināma piedeva barībai vai...


Tāpēc, ka var izrādīties, ja šie paši neirotoksīni var nonākt produktīvo lopu barībā, bet no viņiem arī cilvēku pārtikā. Kad ar dīvainām slimībām sāks slimot 100 bērni, tad arī teiksi, ka 100 bērnu dēļ nav vērts tērēt naudu?

Atbildēt

Kaeruno

25.04.2016. 21:46

»

pārbaudi faktus

Slimībai var būt dažādi izraisītāji, nav tā, ka tikai viens. Tika pārbaudīti, piemēram, smagie metāli, neatrada. Tad pētnieki teica - ja šie nav, pārbaudām tālāk konkrētus neirotoksīnus (saraksts, kas būtu jāpārbauda, ir gatavs un ZM zināms). Un, lūk, šajā brīdī, kad veti pacēla tēmu par neirotoksīniem...


Neirotoksīnu ir 1001 veids. Lai tos visus pārbaudītu, var nākties iztērēt vairāk nekā 300 000 eiro. Un priekš kam? Kaut kādu 100 suņu dēļ, no kuriem vairums tāpat nomira sava vecuma dēļ? Jā, 100 suņu ar šo slimību ir vairāk nekā parasti un var jau būt ka tā bija kaut kāda nezināma piedeva barībai vai kaut kam citam, bet tā nav ne epidēmija, ne arī suņu veselības krīze, lai kā to dažiem te gribētos uzpūst.

Atbildēt

Raundups

25.04.2016. 18:24

»

labu apetīti

Cik zināms, zemnieki nevis izmanto, bet viņiem IR jāizmanto raundups. Ja raundupu neizmanto, graudus nemaz nepieņem...


Kāpēc zemniekiem raundups IR jāizmanto obligāti? Kur tas rakstīts? Un kurš un kā pārbauda, vai ir lietots?

Atbildēt

labu apetīti

25.04.2016. 16:47

»

Aplis augšā

Vienā forumā pavīdēja teorija, ka pie vainas var izrādīties, piemēram, raundaps, kuru zemnieki izmanto, lai ieekonomētu kaltei. Kādu nedēļu pirms graudu novākšanas apsmidzina lauku ar raundapu un pie novākšanas graudi jau apkaltuši...


Cik zināms, zemnieki nevis izmanto, bet viņiem IR jāizmanto raundups. Ja raundupu neizmanto, graudus nemaz nepieņem.
Zinam zemnieku, kurš negribēja tērēties uz ķīmiju, cerēja - tāpat būs labi - nebija- aizbrauca ar visiem graudiem atpakaļ.
Ja vainīgs izrādīsies raundups, izrādīsies, ka vainīgi graudi, ja vainīgi graudi, izrādīsies, ka visa maize, ko ēdat paši, ir pilna ar draņķi. Kam to vajag? Izdevīgāk skaldīt matus ap dogo.

Atbildēt

hi hi

25.04.2016. 15:51

neatrada un nemeklēja , nav viens un tas pats.

Atbildēt

pārbaudi faktus

25.04.2016. 15:48

»

mans sakāmais

Katrai slimībai ir kāds izraisītājs. Teiksim, baktērija, vīruss, ģenētiska mutācija! It kā pavisam vienkārši būtu konstatēt, vai konkrētajā barībā ir šis slimības ierosinātājs vai nav! Pagaidām nevienā publiskā paziņojumā nav dzirdēts, kāda tieši viela, mikrobs vai vīruss būtu šajā suņu barībā, kurš...


Slimībai var būt dažādi izraisītāji, nav tā, ka tikai viens. Tika pārbaudīti, piemēram, smagie metāli, neatrada. Tad pētnieki teica - ja šie nav, pārbaudām tālāk konkrētus neirotoksīnus (saraksts, kas būtu jāpārbauda, ir gatavs un ZM zināms). Un, lūk, šajā brīdī, kad veti pacēla tēmu par neirotoksīniem (kas var būt arī lauksaimniecības dzīvnieku barībā), pētījums no valsts puses tika pārtraukts. "Mūsu laboratorijas" šā vai tā jau sen ir pārvērtušās par pastniekiem, kas visu pārsūta tālāk.. Veterinārārsti tagad vāc līdzekļus un meklē grantus, lai turpinātu meklēt slimības izraisītāju neatkarīgi no valsts institūcijām. Slimības izraisītājs acīmredzami ir barībā.

Atbildēt

Nevainosim upuri!

25.04.2016. 13:22

»

Nikija

Šo par "stulbingu" varētu nosaukt...


Tak palasi, ko raksta veterinārārsti par tiem murgiem, ko raksti.https://twitter.com/LA_lv/status/716981145817243649
Ja Tukuma straume uzskata, ka viņu barība nav pilnvērtīga un to nedrīsktēja dot katru dienu, to tā arī bija uz iepakojuma jānorāda. Citas barības ēd gadu desmitiem un visi ēdāji bez megaesophagus.Tāpēc nevajag vēl te suņu īpašniekus apvainot.Viņi paļāvās, ka ražotājs un valsts garantē drošu produktu.

Atbildēt

90itie

25.04.2016. 12:22

Uz 10 dienām konteinerā ar 10 kg paku barības un 5 spaiņiem ūdens.

Atbildēt

no malas

25.04.2016. 12:15

»

Raitis

Nu Treiberga kungs laikam individuāli saņēmis,ka tik ļoti aizstāv šo barību


Vai tik Treibergs nav šitam čalītim gultasbiedrs..

Atbildēt

a ko ta nu?

25.04.2016. 11:47

»

zaļkarotis

Pērciet Latvijas preci! Latvijas prece - pati labākā un ekoloģiskākā uz visas Planētas! Jo Latvijas piiznesmeņi - paši godprātīgākie radījumi Visumā


Pietiek noziedot ZZS, un ministrija par visiem mēsliem saka, ka viss OK!
Šķiet, ka Latvijā nekontrolē ar pārtiku, ko ēd cilvēki. Vai kāds kontrolē Centrāltirgus pārtiku, kas lielo pārtiku?
Kaut kāds ārprāts.

Atbildēt

:-(

25.04.2016. 11:43

Šo Podnieku, kas alkatības dēļ nobendējis simtiem suņu, vajadzētu tiesāt un ielikt cietumā!

Atbildēt

Nikija

25.04.2016. 11:24

Šo par "stulbingu" varētu nosaukt!
Kāpēc mamma nebaro katru dienu savu bērnu ar vafelēm, vai teiksim desu pa 1.48Eur???? Būtu lēti ērti, nekas nav jāvāra. Mūsu valstī mierīgi varētu. Un tad iesūdzētu vafeļu vai desa ražotāju tiesā, ka bērnam sākušās problēmas ar veselību.
Vai kāds ir dzirdējis, ka suns ir gaļēdājs?? Nav? Tiešām? Vetārsts arī to nav teicis? Tikai teica lai baru ar sauso barību? Vienu čopsīti dienā un viss? Suņuks laimīgs??? Cik laimīgs var būt suņuks, kas pēc fizioloģijas ir gaļēdājs, bet tam katru dienu jāēd sausās brokastis?
Tā gadījumā nav cilvēku slinkuma dēļ izraisīta masu psihoze, kuru vetārsti cenšas kultivēt, un uz nabaga nezinošiem suņu īpašniekiem paceltu savu PR?

Atbildēt

Aplis augšā

25.04.2016. 09:17

Vienā forumā pavīdēja teorija, ka pie vainas var izrādīties, piemēram, raundaps, kuru zemnieki izmanto, lai ieekonomētu kaltei. Kādu nedēļu pirms graudu novākšanas apsmidzina lauku ar raundapu un pie novākšanas graudi jau apkaltuši.
Tieši raundapa analīzes ir vienas no tām, kuras gatavojas pārbaudīt, kurām vajag šo papildus finansējumu.
Ja izrādīsies, ka pie vainas raundaps, tad skaidrs, kāpēc pret izpēti iestājas ZM un PVD. Kā nekā, ES līmenī raundapu vēl neaizliedza, bet atļāva vēl 7 gadus. Ja šis būtu uzpeldējis pirms pus gada, varēja paliels troksnis sanākt.

Atbildēt

mans sakāmais

25.04.2016. 08:28

»

pārbaudi faktus

Megaesophagus ir ļoti reta saslimšana, un ar to normāli gadā Latvijā saslimst daži suņi, nevis simts vai - kā tas ir šobrīd - jau vairāki simti. Tā ir nenormāla saslimšanas izplatība, kas šobrīd ir Latvijā


Katrai slimībai ir kāds izraisītājs. Teiksim, baktērija, vīruss, ģenētiska mutācija! It kā pavisam vienkārši būtu konstatēt, vai konkrētajā barībā ir šis slimības ierosinātājs vai nav! Pagaidām nevienā publiskā paziņojumā nav dzirdēts, kāda tieši viela, mikrobs vai vīruss būtu šajā suņu barībā, kurš izraisītu slimību. Suņu barības , pašas par sevi nevar būt iemesls slimībai! Vai mums valstī ir kāds atbildīgs speciālists, kurš var skaidri pateikt- suņu barības vada paplašināšanos izraisa Tas un tas! Un visas mūsu laboratorijas metās meklēt to un to! Ja nevar atrast sūta uz Eiropu, Ameriku, Ķīnu vai Zimbabvi. Jeb veterinārārsti apgalvo , ka šo slimību izraisa kāds ļauns burvis, kurš Tukuma ražotājiem uzlicis kādu ļaunu lāstu?

Atbildēt

Jautājums Zemkopības ministrijai

25.04.2016. 07:01

»

pārbaudi faktus

Megaesophagus ir ļoti reta saslimšana, un ar to normāli gadā Latvijā saslimst daži suņi, nevis simts vai - kā tas ir šobrīd - jau vairāki simti. Tā ir nenormāla saslimšanas izplatība, kas šobrīd ir Latvijā


Vai ierēdņi pamanīja, ka saslimušo suņu skaits nav ievērības cienīgs pirms vai pēc tam, kad bija iztērējuši 45 tūkstošus? Otrs.Vai ministrija zina, ka suņu barībā ir sastāvdaļas, kādas ir arī citā pārtikā?Trešais.Cik ilgi cilvēkus baros ar meliem, ka viss ir kārtībā?

Atbildēt

pārbaudi faktus

24.04.2016. 22:55

»

Kaeruno

Un pilnīgi pareizi, ka nav atsaukuši, jo izskatās, ka problēma nav barībā, bet kolektīvajā psihozē...


Megaesophagus ir ļoti reta saslimšana, un ar to normāli gadā Latvijā saslimst daži suņi, nevis simts vai - kā tas ir šobrīd - jau vairāki simti. Tā ir nenormāla saslimšanas izplatība, kas šobrīd ir Latvijā.

Atbildēt

domā ar galvu

24.04.2016. 22:52

»

Udox

No tirdzniecības Dogo var atsaukt PVD. Savukārt PVD neesot neko sliktu atradis. Akmens veterināru lauciņā tiek mests velti


Naktī garāmgājējs redz, ka dzērājs kaut ko meklē zemē pie laternas. - Ko tu tur meklē? - Pulksteni pazaudēju. - Te pie laternas pazaudēji? - Nē, tur tālāk. - Kāpēc tad te meklē? - Tāpēc, ka te gaišāks.
Ja pārbauda barības sastāvu, atrast vainīgo vielu var tad, ja to meklē. Ja nemeklē, tad neatrod.

Atbildēt

domā ar galvu

24.04.2016. 22:48

»

domīgs suns

To sauc par tehnisko specifikāciju un tās pārkāpumu: "izsludināju vienu, piegādāja citu un piemānīja". Te ir citas tiesību normas un citas institūcijas. Pie nosacījuma, ja konservants ES ir atļauts un pieļaujams dzīvnieku barībā. Tajā skaitā-kādas tur proporcijas citām vielām- olbaltumiem, šķiedrām, ...


Tāpat kā ārsts nevar "izņemt" no tirdzniecības medikamentu, tā arī veterinārārsts nevar izņemt no tirdzniecības barību. Veterinārārsti jau gadu skandina trauksmes zvanu, bet atbildīgie ierēdņi gan pārtrauc savus suņus barot ar konkrētā zīmola barību, bet no tirdzniecības neatsauc. Veterinārārsti NEVAR atsaukt barību no tirgus, nav viņiem tādu pilnvaru. Savukaŗt ierēdņi tā vietā, lai atbildīgi rīkotos, pārtrauc finansēt pētījumu, kad pētnieki saka - klau, jāpārbauda neirotoksīni, kas varētu būt pie vainas polineiropātijas gadījumā, kā tas ir saslimušajiem / mirušajiem suņiem. Neirotoksīni, kas varētu nonākt barībā no graudiem, piemēram. No graudiem, kas ir ne tikai suņu barības sastāvā, bet arī lauksaimniecības dzīvnieku barībā. Kāpēc tā nenotiek ar Dogo, kā notika ar spaisa bodītēm? - acīmredzot tāpēc, ka kāds ir ieinteresēts, lai nenotiktu.

Atbildēt

agnese

24.04.2016. 22:18

Nezinu neko par spēlītēm, bet nu viennozīmīgi- tā barība ir sūds un punkts! Mani neizlepušie suņi neēda vispār,paostīja un pieteica badastreiku ar žēlām acīm, tas pats ar tādu barību kā Canis pakā un vēl vienu lēto sveramo. Tātad nu nav kaut kas labs, ja suns ar mieru ēst sausu maizi, bet ne barību!

Atbildēt

domīgs suns

24.04.2016. 19:46

»

Udox

No tirdzniecības Dogo var atsaukt PVD. Savukārt PVD neesot neko sliktu atradis. Akmens veterināru lauciņā tiek mests velti


Ak tā? Nemaz nezināju, ka PVD vetārstu nav. Kas tad sniedz atzinumus tik nopietnā jautājumā? Laikam kādi kordiriģenti vai groziņpinēji? Un kāpēc tad vēl joprojām šāda kampaņa turpinās arī praksēs kā šeit iepriekš kaut kur izlasīju? Tie pirmie ar tiem otrajiem nekādi nav saistīti? Tie otrie, jādomā, nupat no Marsa atlaidušies? Jautājumu vairāk kā atbilžu.

Atbildēt

acis

24.04.2016. 18:34

nu gan daudz daudz Dogo "aizstavju" saradusies. Atgadina valdibas atbalsta mitinus Krievija. Es pat nezinu kadu baribu sieva sunim tagad perk, bet teicu lai Dogo neperk, jo suns ari vienu bridi bija savardzis. Ir tacu citas barbas ari ko pirkt. Pirkt tamdel ka razo Tukuma? Varbut, bet LOSP nostaja un ziedojums ZZS parliecina, ka labak nepirkt. Oz pec kolhozu priekssedetaju gajieniem. Izradas Robezsardze ari izbrake.

Atbildēt

brīvais radikālis

24.04.2016. 18:34

»

domīgs suns

Kā zināms, jau ilgāku laiku Dogo barība tiek minēta kā iespējamākais iemesls suņu saslimšanai ar smagu slimību – barības vada dilatāciju...


Objektīviem pētījumiem sorosīti naudu nedod. Punktum. Nāksies vien gaidīt, kamēr pētnieki naudu savāks ziedojumos.

Atbildēt

Joske

24.04.2016. 18:30

»

meli

Vai pietiek com ari iesaistijiesapmelošanas kampaņā


Kaltē sausiņus, taukmūli!

Atbildēt

pekstiņš

24.04.2016. 18:11

»

Kurš

Nekurš


Nepeksti. Ja ir peļņa, ir niša, ja ir niša, ir konkurence. Kāds to vietu aizņems. Kukurukukukurš?

Atbildēt

realitātes šovs

24.04.2016. 17:44

Vislabāk pārbaudīt, vai barība ir laba, dot ēst ražotājam. Nu, lai uzēd pa bļodiņai rītā, teiksim mēnesi. Ja var ēst sunīši, var ēst arī miljonārs ražotājs. Ja miljonārs atsakās, nu, tad nepērciet!

Atbildēt

Arnis

24.04.2016. 17:39

Analīžu rezultāti rāda,ka vairumā parametru piegādātā barība ir pat labāka nekā līgumā!!!
Par ko cepiens? Mitrums mazāks,proteīns un tauki - vairāk.Pelni - analīzes kļūdas robežās.Hallo,speciālisti!

Atbildēt

negaršo, neēd!

24.04.2016. 17:39

To, kas dogo sastāvā, nezinu, bet, ja kampaņā iesaistās smerdelis lapsassmanis, skaidrs, ka konkurences cīņa. Interesanti, kurš grib ieņemt dogo nišu?

Atbildēt

Kaeruno

24.04.2016. 17:17

»

Udox

No tirdzniecības Dogo var atsaukt PVD. Savukārt PVD neesot neko sliktu atradis. Akmens veterināru lauciņā tiek mests velti


Un pilnīgi pareizi, ka nav atsaukuši, jo izskatās, ka problēma nav barībā, bet kolektīvajā psihozē.

Gadā ar to saslimst kādi 100 suņi. Cik Latvijā ir suņu? Droši vien vismaz 100 000, ja ne vēl vairāk. Valdība jau iztērēja >30 000 eiro visām iespējamām pārbaudēm un neko kaitīgu neatrada. Tas ir ap 300 eiro uz vienu slimo suni. Skaidrs, ka loģiski domājošiem cilvēkiem vairs negribas vairāk šķiet naudu. Suņu īpašniekiem ir jāpieņem, ka viņu mīlulis nedzīvos mūžīgi un var saslimt un nomirt. Tāda ir dzīve un nopērc jaunu suni un priecājies tālāk.

Atbildēt

Udox

24.04.2016. 17:07

»

domīgs suns

Kā zināms, jau ilgāku laiku Dogo barība tiek minēta kā iespējamākais iemesls suņu saslimšanai ar smagu slimību – barības vada dilatāciju...


Esmu aptaujājis trīs veterinārārstus, kas nav savstarpēji saistīti - visi norāda, ka lielākā daļa suņu, kas cieš no barības vada izplešanās, ēda Dogo. Jā, bija arī tie, kas neēda Dogo, bet to īpatsvars, kas ēda, ir milzīgs.

Atbildēt

Udox

24.04.2016. 17:04

»

Nelieši

Vai PVD nebija šo visu jāatklāj tautai


PVD neko sliktu neesot atraduši. Viss esot vienkārši ideāli.

Atbildēt

Kaeruno

24.04.2016. 16:34

»

domīgs suns

To sauc par tehnisko specifikāciju un tās pārkāpumu: "izsludināju vienu, piegādāja citu un piemānīja". Te ir citas tiesību normas un citas institūcijas. Pie nosacījuma, ja konservants ES ir atļauts un pieļaujams dzīvnieku barībā. Tajā skaitā-kādas tur proporcijas citām vielām- olbaltumiem, šķiedrām, ...


Līdz šim nav nekādu pierādījumu, ka tieši Dogo barība korelē ar šo slimību. Tas, ka 90% saslimušo suņu to ir ēduši, tikai atspoguļo šī ražotāja tirgus daļu.

Tagad šķiet ir uzsākts randomizētais pētījums un tas arī noskaidros patiesību, vai pārtika ir vai nav saistīta ar šo slimību. Veterināri bez pētījumiem un zinātnes var nodarboties tikai ar raganu medībām. Ar zālēm jau arī nav tā, ka kāds dzer paracetamolu un pēc tam saslimst ar vēzi, tā uzreiz izņem paracetamolu no tirdzniecības, pat ja nekāda korelācija nav saskatīta.

Atbildēt

Jānis

24.04.2016. 16:22

»

Janks

Ja dotie parametri norādīti līgumā un netiek ievēroti, tad tā ir krāpšana un pārējais blabla par seniem laikiem un nepierādāmām slimībām ir tukštiršana


Nespēja garantēt solīto kvalitāti ir nosacīta krāpšana, bet ar slimību tai sakara nekāda. Jūsu teksts ir tipisks blabla.. :)

Atbildēt

domīgs suns

24.04.2016. 15:50

»

nezinu

Par slimību par laimi neko nezinu, BET: man nav nekādu simpātiju pret vietējo ražotāju, kurš solījis piegādāt barību bez konkrētiem ķīmiskiem draņķiem, bet analīzes atklāj, ka tieši šie konkrētie draņķi tomēr barībā ir. Kā to sauc, lūdzu? Par konkurentu ļaunprātību vai par paša miljonāra Podnieka cūcībām...


To sauc par tehnisko specifikāciju un tās pārkāpumu: "izsludināju vienu, piegādāja citu un piemānīja". Te ir citas tiesību normas un citas institūcijas. Pie nosacījuma, ja konservants ES ir atļauts un pieļaujams dzīvnieku barībā. Tajā skaitā-kādas tur proporcijas citām vielām- olbaltumiem, šķiedrām, taukiem. Katram skaidrs, ka, ja vielas ir atļautas, proporcijas tur maz ko var ietekmēt suņa veselībai, viņas pēc definīcijas ir nekaitīgas, neizraisa nāvi. Tāpēc mani arī interesē- kas tieši izsauca barības vada paplašināšanos suņiem masveidā? Ne jau tas, ka tur kaut kas nepareizās daļās samaisīts! Vai šī slimība tiešām attīstījās, uzsākot lietot DOGO? Vai tā ir jau slimība ar konkrētu simptomu kopumu, vai tikai viens no simptomiem kaut kam citam, kas, iespējams, nav atpazīts? Jauna slimība? Tāpēc vajag neatkarīgu pētījumu, nevis "viena tante teica". Kas man vēl liekas aizdomīgi? Medikamentu tirgū rīcība ir sekojoša: pie pirmajām aizdomām- ņemam ārā no tirgus un noskaidrojam apstākļus: kāpēc ir vairāki ziņojumi par tādām un tādām blakusparādībām? Vesels rīcības kopums ar apziņošanas sistēmu, brīdināšanas sistēmu- ES, WHO līmenī. Pieeja zālēm vairs nav. Līdz apstākļu noskaidrošanai. Ja nemaldos, DOGO vēl joprojām ir nopērkams? Tad kā? Veterinārijā nepastāv šāds regulējums, jeb arī- veterināri paši nevar vienoties? Tāpēc es metu akmeni veterināru dārziņā, ka vēl joprojām ir pieejams tirdzniecībā DOGO.Baumas ir, bet no tirdzniecības neatsauc! Par ko tas liecina? Otrs piemērs:savulaik nebija izpratnes- kā apkarot spaisa bodeles. Šobrīd viņas legāli nevar eksistēt. Kāpēc? Tāpēc, ka pie pirmajām aizdomām policija izņēma vielu līdz apstākļu noskaidrošanai- no tirdzniecības izņēma: ja laboratorija uzrāda, ka tas ir kaktusu mēslojums- ok! Tirgojies uz veselību! Ja konstatē, ka tomēr psihotropa viela- sorry, iestājas citas normas ar citu atbildību.Tā arī šo problēmu atrisināja. Vismaz atklāti neviens vairs nemēģina tirgoties ar spaisu. Kāpēc tā nenotiek ar DOGO?...?

Atbildēt

Janks

24.04.2016. 15:44

»

Jānis

Vairāk vai mazāk tauku, mitruma vai kādu minerālvielu - no tā jau nemirst. Pirms suņu barības ēras kustoņi ēda, ko saimnieks deva un bija sprigani uz nebēdu...


Ja dotie parametri norādīti līgumā un netiek ievēroti, tad tā ir krāpšana un pārējais blabla par seniem laikiem un nepierādāmām slimībām ir tukštiršana...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....