Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bobs

27.02.2019. 14:35

Sory, vecis aapceļo pasauli bērniem uzturnaudu nemaksā, ir tiesas liegums par emocionālu, seksuālu un fizisku vardarbību tuvoties ģimenei.nU NU....pATS TOR TEPAT RAKSTA

Atbildēt

Anna

25.02.2019. 11:48

»

A.P.

Tekstā nosodītā valsts amatpersonu vienaldzība ir jāskata plašāk. Šajās dienās medijā Kūtris sūdzas, ka bordānmēsliem tiesiskums nav nekāda vērtība. Vai Kūtris atklāj kaut ko jaunu? Vai šī publikācija "Pietiek" atklāj kaut ko jaunu? Atbildu: neko jaunu neatklāj! Mani un citus, lai laupītāji kaut ko ...


Atceros kādu gadījumu, kad mums bija pikets par īres tiesību diskrimināciju, kad vieni privatizēja savus dzīvokļus, mums to neļāva un nekompensēja zaudējumu. Mēs prasījām tikšanos ar VARAM ministru Māri Kučinski, lai pajautātu, kas notika ar 38 000 izlikto no dzīvokļiem ģimenēm bez citas dzīvojamās plātības ierādīšanas, proti, deportējot uz ielas, uz visām četrām pusēm, ar visām mantā uz ielas. Ministrs negāja klāt pie mums, bet tad ar Repšes Nejēdzību novēršanas biroja starpniecību šāda tikšanās tika organizēta pēc kārtējā piketa beigām.
Kāds no mūsu delegācijas pie Mara Kučinska jautāja, kas notika ar 38 000 izlikto ģimeņeu (ja 3 cilvēkis ģimenē - pavisam 114 000) vairāk kā 100 000 cilvēku likteņiem. Un jautāts tika tieši - izdarīja pašnāvības, nonāca cietumā, prasīja patvērumu citām valstīm, nonāca pie miskastēm, paši aizbēga no valsts ...? Māris KUČINSKIS, "labo darbu" čempions: mums par šīem cilvēkiem nekādas uzskaites nav, nekas nav zināms. To fiksēja vairākas televīzijas un žurnālisti,kas bija klāt, mazliet pabubināja, bet traci nevien necēla, jo Latvijās jaunajai varai tauta nebija un nav vajadzīga, vienīgi lai nobalsotu atkal un atkal par tiem pašiem.
"CEMPIONIEM".

Ļoti labi apraksta A.P., taisnība. Te,Pietiek.com bija kaut kāds raksteļis, kurā salīdzināja, kā bija toreiz (okupācijas laikā) un tagad. Pilnīga taisnība autoram, bet laikam raksts kādam likās negaumīgs salīdzinājums un tas pazuda.

Atbildēt

Kaatad

24.02.2019. 04:21

Lai visiem taptu skaidrs, ka t.s. demokrātija ir tikai nosaukums vienai no šauras grupiņas valdīšanas formām pār citiem. Naivie ir tie, kas notic pasaciņai par kaut kādām tiesībām.Teātris līdz robežai. Ja vajadzēs, "mīļie tautieši",gan ūdeni pūtīs,gan ķurķī liks, gan šaus tieši sejā. Vēsturē tas bijis neskaitāmas reizes, nav pamata domāt, ka šodien ir citādāk.

Atbildēt

no alas

22.02.2019. 19:43

Pats interesantākais ir tas, ka pašvaldības policija kā nikni suņi uzbrūk viņam tikai naktīs, lai to neredzētu garāmejošie cilvēki. Tad atņem telti, aizliedz gulēt, aizved sev līdzi... šis labais cilvēks neko sliktu nav izdarījis, bet valsts uzrīdot savus sumpurņus izsaka savu attieksmi.

Atbildēt

Minka

21.02.2019. 16:25

Girgens aizies nebutiba tapat ka kpvlv ar Kaiminu prieksgala! Girgens, Nemiro Kaimins un citi Vienotibas kalpi jusu laiks driz beigsies. Un nebus jagaida 3 gadi. Tas bus daudz atrak.

Atbildēt

Līga F

21.02.2019. 01:35

»

Olga P.

Kadišam par pārdotu dāvinājumu- nekustamo īpašumu nav samaksāts kapitāla pieauguma nodoklis. Te nu jāsaka, ka notiek bezdarbība no VID puses. Tā vietā, lai sūtītu draudu vēstules, liktu sodus u.c. , VID pienākums ir izskaidrot Kadišam, ko viņš var darīt, la šis nodoklis nebūtu tik liels. Ir taču čeki...


Pareizi dara tie kas nemaksā kapitāla pieauguma nodokli. Nopirkts īpašums tika par naudu - latiem, bet tagad par pārdotu īpašumu var dabūt tikai europapīrus, tas nozīmē milzīgus zaudējumus jebkurā gadījumā.
Principā tā pati situācija, kad angļi stikla krelles mainīja pret zelta tīrradņiem un beigās paziņoja.ka visi turpmāk būs vergi un mūžīgi mūžos parādnieki.

Atbildēt

Bezdievis

21.02.2019. 01:22

»

Andžella

Kur tas Kadišs strādā, kā pelna iztiku um uztir bērnus


un kas tev Anžēlīt par daļu no kā viņš iztiek. Kad jūs ar valsts pārvaldes aparātu izrijat tukšu valsts kasi un vēl pie zhidiem aizņēmāties miliardus.tad par kadiša berniem neviens nedomāja.bet piļījāt tik mežus cik jaudājāt.

Atbildēt

Kas notiek!

20.02.2019. 13:06

»

kāds tad prasības?????????

garīgi slimajiem ir siltas gultu vietas


Šis un līdzīgi komentāri uzstājīgi apelē pie padomju laikā piekoptās prakses - citādi domājošos, politiskos oponentus pasludināt par nepieskaitāmiem un ievietot slēgtās iestādēs. A. Kadiša autobiogrāfiskie vēstījumi un sekojošais izmisuma solis, mazākais, liek domāt par komunikācijas neesamību vai neiespējamību starp valsti (institūcijām) un tās pilsoni.

Atbildēt

kāds tad prasības?????????

20.02.2019. 11:44

garīgi slimajiem ir siltas gultu vietas...........

Atbildēt

jautājums

20.02.2019. 11:43

»

fakts

Pederastam ar niku "jautājums" ļoti nepatīk viena no Kadiša prasībām - pārtraukt homoseksualitātes propagandu. Tāpēc arī šis vārās


Ko tik sīki? Kas ir viena prasība...
Man Kadišs nepatīk kopumā! Gan ar, gan bez prasībām.

Atbildēt

fakts

20.02.2019. 11:34

»

jautājums

sper guļošajam un izmisušajam


Pederastam ar niku "jautājums" ļoti nepatīk viena no Kadiša prasībām - pārtraukt homoseksualitātes propagandu. Tāpēc arī šis vārās.

Atbildēt

jautājums

20.02.2019. 11:25

»

Tā gan!

Baigi asprātīgs esi? Priecājies par to, ko te uzrakstīji? Priecājies vien. Tev ilgi nav atlicis


sper guļošajam un izmisušajam
-------------------------------
Lai ceļas augšā un iet strādāt!
Es vispār nesaprotu kā fiziski vesels vīrietis darba spējīgā vecumā var būt "guļošs un izmisis". Teftelis, ne vecis.

Atbildēt

Olga P.

20.02.2019. 10:24

Kadišam par pārdotu dāvinājumu- nekustamo īpašumu nav samaksāts kapitāla pieauguma nodoklis. Te nu jāsaka, ka notiek bezdarbība no VID puses. Tā vietā, lai sūtītu draudu vēstules, liktu sodus u.c. , VID pienākums ir izskaidrot Kadišam, ko viņš var darīt, la šis nodoklis nebūtu tik liels. Ir taču čeki, kvītis u.c., kurus ieguldījis ipašuma uzlabošanā, kas samazinātu šo nodokli. Tāpat būtu jāpiedāvā šo nodokli samaksāt pa daļām u.t.t. šobrīd notiek tas pats , kas ar Ansi Bērziņu- neviena institūcija neko neizskaidro, bet atrod risinājumu- iebāzt cietumā.

Atbildēt

Tā gan!

20.02.2019. 10:18

»

jautājums

Es noteiktu atļautu viņam vēl pabadoties kg 30...


Baigi asprātīgs esi? Priecājies par to, ko te uzrakstīji? Priecājies vien. Tev ilgi nav atlicis.
Nolādēti ir tie, kuri sper guļošajam un izmisušajam! Vienalga vārdos vai darbos.

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.02.2019. 10:13

»

Edge

"Demokrātiskā valstī pilsonim var brīvi pieteikt badastreiku." Margarete Tečere par Bobija Sanda (Britu parlamenta deputāts!) pieteikto badastreiku 1981. B.Sands mira 66 badastreika dienā, 27-u gadu vecumā "Sands died on 5 May 1981 in the Maze's prison hospital after 66 days on hunger strike, aged 27...


Edge , paldies par vēsturisko precizitāti un ... brīdinājumu , bet šoreiz bada streiku pieteicis Ainārs , ko arī realizē , bet valsts to demokrātiski ignorē nevis piesaka pilsonim ...

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.02.2019. 10:08

»

lauķis

Nekaunies , tā nav tava vaina...


... lauķīt , Es arī dzīvoju laukos , jo latviešu etnoss ( tauta) ir ārieši un dzīvo laukos ; ārs ir gaiss , mēs esam arāji no senseniem laikiem / dzīvojamies pa āru , un Ainārs nāk no zemēm(Krustpils puse) ,Viņš dzīvo laukos , bet citādi lauķīt Tavi secinājumi ir Patiesi ! ... bet te - Rīgā tie ,, bruģa ziediņi kangari , taisa sūdus ...

Atbildēt

sociāli atstumtais

20.02.2019. 09:53

»

jautājums

Es noteiktu atļautu viņam vēl pabadoties kg 30...


cienītais - jautājums , jautājums ir vienkārši debils !

Atbildēt

jautājums

20.02.2019. 09:51

Es noteiktu atļautu viņam vēl pabadoties kg 30.
Ārstnieciskā badošanās , starp citu, ir diezgan efektīva metode šizofrēnijas, psihisko neirožu gadījumos (arī pie autoimunajām slimībām).
Tā kā bads un aukstums Kadišam nāks tikai par labu, Varbūt galvā kaut kas atnāks vaļā.
Bet to viņš var darīt arī citā vietā, netraucējot pārējos.

Atbildēt

lauķis

20.02.2019. 06:27

»

Skolniece

Man kauns būt latvietei. Šī situācija ir pierādījums tam, ka mūsu valsti vada necilvēki, kuriem ir nospļauties uz tautu, tāpat žurnālisti - mežoņi. Viņi nesaprot, ka ikviens cilvēks ir vērtība. Bija taču jādara viss nekavējoties, jau pirmajā dienā, lai pārtrauktu badošanos, vienkārši jāpalīdz, jāieklausās...


Nekaunies , tā nav tava vaina!
Nav jau latviešu tautas valsts , esot kaut kāda tur nācija , nacioanalitāte ,pilsonība,bet jēdzieni tauta un tautība tiek ar varu iznīcināta.Valsts vietā ir eirokolchoza guberņa un atplesto kāju politika.
Ar zināmu piepūli pilsonību var mainīt bet nevar no pilsonības atteikties,pilsonība ir ka verga važas , ka prece Katrs godīgs cilvēks vismaz domās ir kopā ar Aināru.

Atbildēt

Edge

20.02.2019. 00:10

"Demokrātiskā valstī pilsonim var brīvi pieteikt badastreiku." Margarete Tečere par Bobija Sanda (Britu parlamenta deputāts!) pieteikto badastreiku 1981. B.Sands mira 66 badastreika dienā, 27-u gadu vecumā "Sands died on 5 May 1981 in the Maze's prison hospital after 66 days on hunger strike, aged 27." Bobby Sands ( From Wikipedia, the free encyclopedia )

Atbildēt

Callija

19.02.2019. 23:04

»

Niknais

Izrauj sev dzemdi, aita


Ja nogriezi sev pautus, tad nerunā muļķības.....

Atbildēt

NIKNAIS

19.02.2019. 23:01

Policija akli izpilda pavēles, problēma nav meklējama izpildītājos kas paklausīgi pilda pavēles, bet kungos, kuriem šie izpildītāji kalpo. Šaubos, vai ierindas policistam ienāktu prātā sodīt cilvēku, kurš nevienam netraucē. Patiesā vara ir daudz ietekmīgāka nekā mums pirmsšķietami liekās. Mūsu valsti nevada saeima, bet ierēdņi, - valsts administratīvais aparāts.

Ja ierēdņus salīdzina ar baznīcas kardināliem, tad pāvests ir SAB priekšnieks Maizītis, jo tikai ar viņa svētību (pielaidi valsts noslēpumam) kardināli var iegūt (būt atbilstoši amata pienākumiem) , vai zaudēt amatu (ja noņem pielaidi, neatbilst amatam). Līdz ar to kājas šim simtkājim aug no SAB.

Atbildēt

NIKNAIS

19.02.2019. 22:58

»

Niknais

Izrauj sev dzemdi, aita


Lūgums
neblamē šo niku ar brutālu leksiku.

Atbildēt

Vietējais

19.02.2019. 22:22

Turies, Ainār! Ļoti labprāt ietu Tev palīgā, taču man šobrīd jāglābj pašam savi mazbērni. Žēl, ka esmu tikai viens, bet viņi vairāki. Kad būšu beidzis šo misiju, ja vēl būsi pie MP noteikti aiziešu atbalstīt.

Atbildēt

Skolniece

19.02.2019. 21:31

Man kauns būt latvietei. Šī situācija ir pierādījums tam, ka mūsu valsti vada necilvēki, kuriem ir nospļauties uz tautu, tāpat žurnālisti - mežoņi. Viņi nesaprot, ka ikviens cilvēks ir vērtība. Bija taču jādara viss nekavējoties, jau pirmajā dienā, lai pārtrauktu badošanos, vienkārši jāpalīdz, jāieklausās... Ainārs K. ir ļoti pieklājīgs, gudrs un patiess. Drosmīgs virs, visu cieņu un paldies viņam.

Atbildēt

Callija

19.02.2019. 21:06

Daži dzer, pīpē, špricē narkotikas, daži nepiemērotos apstākļos guļ teltī.

Atbildēt

kgb

19.02.2019. 20:55

Demokrātiskā valstī katram pilsonim visas tiesības brīvprātīgi mirt bada nāvē. Ne policistiem, ne mediķiem, ne ministriem te nav jāiejaucas

Atbildēt

tass

19.02.2019. 20:21

Kādu laiku atpakaļ šādu indivīdu nogādātu Tvaika ielā un ārstētu. Tagad ir cilvēktiesības, arī pārprastās izpausmēs. Diemžēl. Tāpēc katrs var jukt prātā kā viņam tīk. Arī publiski. Sakarā ar to ne policija, ne ''skorene'' nekur nebrauc un nevienu nekur neved.

Atbildēt

Hmm

19.02.2019. 19:06

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens apmeklēja protesta vietu un tikās ar A. Kadišu. Nākošajā dienā un naktī VP uzsāka teroru pret protestētāju, sastādot administratīvā pārkāpuma protokolu.

Iekšlietu ministrs S. Ģirģens ir sevi demonstrējis kā bandītiskās 4. maija cionistu- komunistu- čekistu rokaspuisi. Ar to šis iekšlietu ministrs no KPV LV ir izdarījis pats "savu politiķa pašnāvību" un ir politisks līķis. Hmm.. Vēl īsti nesācis ministra darbu.

Hmm... mazs cinītis (Kadišs) ir nogāzis lielu vezumu - sagrāvis cionistu pakalpiņa Girgena reputāciju. Lūk, cik dārgs bijis Kadiša miega traucējums!

Atbildēt

???

19.02.2019. 18:53

Reālas pašnāvības gadījumā tā arī notiek, psihenē uz pāris dienām ka likts.

Atbildēt

NIKNAIS

19.02.2019. 18:37

»

nelķe

Jāizsauc ātrā palīdzība un jānogādā slimnieks Tvaika ielā, kur viņu apārstēs un ņems uzskaitē


uzvelt citam dienestam savus pienākumus protams ir ģeniāls "risinājums", mūsu ierēdņu stila cienīgs, bet ko darīt ja ārsti paskaidro , ka ar klienta psihi viss ir kārtībā?

Atbildēt

Asiirietis

19.02.2019. 18:25

»

nelķe

Jāizsauc ātrā palīdzība un jānogādā slimnieks Tvaika ielā, kur viņu apārstēs un ņems uzskaitē


Citu neko čekas sarkanā "neļķe" nezin, kā tik iebāzt latviešus psihenē, kamēr krievu okupanti ar Latvijas pilsonības pasēm vazājas pa eiropu un izdara noziegumus.

Atbildēt

nelķe

19.02.2019. 18:14

»

NIKNAIS

Kāda atšķirība, kā pusē ir taisnība, jautājums ir cits, - kā policijai jārīkojās pašnāvības gadījumā


Jāizsauc ātrā palīdzība un jānogādā slimnieks Tvaika ielā, kur viņu apārstēs un ņems uzskaitē

Atbildēt

NIKNAIS

19.02.2019. 17:51

Jāpanāk, lai valsts struktūrās ir vienota izpratne par to kādas ir cilvēka tiesības un pienākumi, tas nav normāli, ka tiek sodīts cilvēks , kurš nevienam neko sliktu nav izdarījis, tāpat nav normāli, ka valsts nespēj nodrošināt iztikas minimumu īslaicīgās grūtībās nonākušajiem cilvēkiem.

Atbildēt

Asiirietis

19.02.2019. 17:05

Nav pilsoņu, nav valsts, nav tiesiskuma, nav atbildības.
91.gadā tie Latvijas okupāciju pārvērta par barošanās sili savējiem un svešajiem, atstājot latviešus novērotāju lomā, bet aktīvākos fiziski iznīcinot. Tas tā, lai apzinamies to skaitlisko daudzumu mūsu zemē.

Atbildēt

Nn

19.02.2019. 16:39

Ja kādam nav vienalga, noorganizējam pilsoņu dežūras pie Kadiša, internets, fb visiem pieejams, vienojamies, kad kuri var atnākt, atbalstīt, padzīt prom mentus

Atbildēt

19.02.2019. 16:35

Latvija ir un būs izdevusies valsts? Arī izdevies mākskas darbs var saplaisāt. Arī bezbērnu pārim reizēm izdodas tikt pie bērna. Arī pašnāvniekam izdodas pakļūt zem vilciena.
Mūsu valsts ir smagi slima.
Jūs domājat, korupcija? Nē, korupcija ir tikai kā nobrāzums uz ādas. Es runāju par ko ļaundabīgu. Jā, par vēzi. Esat par tādu kaiti dzirdējuši? Nāvējoša slimība, no kuras nebūs pasargāts pat bezbērnu pāra brīnumainā veidā uztaisītais bērns. Reti, bet reizēm notiek brīnumaini izārstēšanās gadījumi. Tomēr, pārsvarā prognozes nav labas. Sliktākā variantā, organisms neatpazīst un sāk iznīcināt pats savas šūnas. Kaut kas pazīstams? Kā Latvijā, kur savas valsts pilsonis ir kļuvis par valsts lielāko ienaidnieku. Augstākie visa veida nesamērīgie nodokļi, augstākās
medikamentu cenas, augstākais pvn pārtikai, augstākās algas visādiem, bieži vien nevajadzīgiem ierēdņu amatiem.
Protams, ka izdevusies valsts, un ja tā turpināsies, tad tā arī būs izdevusies. Tiem, kam izdevies tikt pie laba amata.

Atbildēt

ko gan var gribēt!

19.02.2019. 16:34

visa fiška apstāklī, ka mums ir cita domāšana nekā pie civiļiem. Slaktējam pašu pamestos kaķus, dodam rokās bērniem šaujamos, lai mācās un galē nost dzīvniekus un u.t.t

Atbildēt

NIKNAIS

19.02.2019. 15:34

Kā mēs saucam tos, kas iet pa ielu un izliekas neredzam kā urlas kādu apstrādā? Šī ir analoga situācija, tikai urlas ir citās treniņbiksēs.

Atbildēt

Banānu republikānis

19.02.2019. 15:25

Arī Kadišs aizmirsīsies, vēl dažas dienas un būs klusums

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...