Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R

23.05.2019. 11:52

ja kundzei vairāk nav ko darīt, lai ķer savas blusas!

Atbildēt

Flakons

23.05.2019. 11:06

Anitai vajadzētu izraut dzemdi par naida kurināšanu!
Perfekta un patiesa grāmata, valsts zaimotāji ir grāmatā minētie personāži, kuri joprojām, nez kāpēc, ir brīvībà

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.05.2019. 10:18

»

Fakts uz sejas

Grāmata laba , visiem iesaku ! Zaimošana ir tad , ka visaugstāko ordeni neiedod mūsu Raimondam Paulam


Protams, ka Paulam pienākas ordenis, jo balsoja par Abrenes atdošanu okupantam un tik pat kā likvidēja latviešu kutūras tradicijas !!! Lai dzīvo nodevējs un nodevība !

Atbildēt

hugo

23.05.2019. 06:31

Tantuk, šī ir lieliska gramata, kuras saturs par vismaz 90% atbilst publiski zināmajām lietam, arestiem, kriminālprocesiem u.tml. Nevis grāmata ņirgājas par simboliem, bet pie varas esošie "tautas pārstāvji" klaji un sistemātiski zaimo gan simbolus, gan Satversmi, gan vienkārši brutali apzog savus pilsoņus! Kamēr tādi senīli tantuki piekasās kaut kādiem simboliem, pa to laiku valsts jau sen ir realī izzagta un izpārdota! Ja tā turpināsies, tad drīz vairs nebūs vajadzīgi nekādi simboli!

Atbildēt

stalins

23.05.2019. 05:03

Man patik dolari, man patiik eiro.Patiik, patiik, patiik!!! Izraadas,ka tagad tas esot kaut kas slikts, ka $ apziimejums esot kas kaada zaimoshana pret kaut kaadaam zvaigzniitem.Kungi , nedodiet svetumu cuukaam , it sevishki sivenmateem.Vinji nems un aizliegs shadus apzimejumus.Lai vinji aizliedz pashi sev tureet rokaas naudu!

Atbildēt

Nelapsasfans

22.05.2019. 22:03

Johaidi, tā sieviete ir smagi slima.

Atbildēt

Fakts uz sejas

22.05.2019. 22:02

Grāmata laba , visiem iesaku ! Zaimošana ir tad , ka visaugstāko ordeni neiedod mūsu Raimondam Paulam !

Atbildēt

Hops

22.05.2019. 21:10

Tantiņa prātu izkūkojusi...

Atbildēt

Hhh

22.05.2019. 20:55

Mulkigs raksts

Atbildēt

autore cenšas

22.05.2019. 20:30

»

secinaajums

autore nav psihiski vesela


izsūkāt uz izlaizīt sev ordeni

Atbildēt

pidakevkam

22.05.2019. 20:29

»

Hehe

Jāuztetovē Pidkēvičam trīs zvaigznes uz priekšādas, lai atgàdinātu, kur novesta valsts


jātetovē pakaļpusē, nevis uz priekšādas... mums ir pasīvā ārpolitika, nevis aktīvā!

Atbildēt

secinaajums

22.05.2019. 20:01

autore nav psihiski vesela

Atbildēt

Fēlis

22.05.2019. 19:56

Tas ordenis ir jau tikdaudzreiz zaimots, piešķirot dažādiem ārzemju jaunākā sētnieka vecākajiem palīgiem, ka savu svētumu sen ir zaudējis un drīzāk ir kļuvis par izsmieklu. Čekisti ir labi pacentušies pazemināt tā statusu.

Atbildēt

VB

22.05.2019. 19:54

»

jautājums

un šitais viss patoss Duraša, vai kā nu to tēlu sauca, dēļ...


"...attēlotas Latvijas valsts visaugstākā, visnovērtētākā un vissvētākā apbalvojuma - Triju Zvaigžņu Ordeņa pirmās šķiras sastāvdaļas, taču zelta zvaigžņu vietā ir eiro un dolāra grafiskie apzīmējumi."

Tiešām un ja nu kopā ar šīm kādām sastāvdaļām būtu naktspods - man laikam naktī nenāktu miegs?!

Atbildēt

Okšķeris

22.05.2019. 18:34

“Melnie maisi” un NATO.
Atceroties dažādas ievirzes publisko kņadu aizvadītajos gandrīz 30 gados sakarā ar “melnajiem maisiem”, dzīvā atmiņā mutuļojot jaunākā laika kaislībām ap Melnā Kangera “komisiju” un debilā Rokpeļņa blādīšanās, lasot publikācijas pēc “maisu” atvēršanas un zinot par “Delfi” specprojektu TV žurnālistikas pārpratuma Dombura priekšnesumā, iepazīstot aizvadīto dienu medijos izplatītās ziņas par dažu rektoru sadarbību ar VDK un Stradiņa universitātes rektora Pētersona reti dumjo uzstāšanos, aicinot “čekas maisos esošos kolēģus publiski runāt par to vai tiesāties”, gribas uzdot vairākus jautājumus. Vispirms jautājumi ir sakarā ar rektora Pētersona neadekvāto attieksmi. Vai tiešām kungs ir tik dumjš, ka aicina kļūt par valsts nodevējiem? Kungs aicina kļūt par tādiem pašiem izdzimteņiem kā tie VDK valsts nodevēji, kuri pastrādāja visbriesmīgāko profesionālo noziegumu, nododot savus aģentus un izveidojot "melnos maisus". Ja tā, tad "grēki" jāizsūdz arī VDD aģentiem. Vai kungs to saprot? Vai viņš vēlas, ka par valsts nodevējiem kļūst arī LR drošības sargātāji? Kaut kāda kosmiskā spēka sarūpētais masveidīgais latviešu inteliģences prāta aptumsums gadu desmitiem ilgi neļauj saprast, ka aģentūra ir ikviena specdienesta galvenā vērtība un galvenais instruments. Savukārt nodevība aģentūras jomā ir vislielākā nodevība, kādu var pastrādāt specdienests. Protams, Maskavā izvietotā VDK vadība, dodot pavēli atstāt “melnos maisus”, pastrādāja milzīgu nodevību. Tie VDK aģenti, kuri tēlo “svētas nevainības” vai stāsta krāsainas pasakas par savu sadarbību ar padomju specdienestiem, visu vainu uzveļot “totalitārajam režīmam” un valsts iespējai atriebties par nevēlēšanos “stučīt”, arī pastrādā milzīgu nodevību. Latvijā tiekoties ar aģentu nodevības plūdiem, rodas jautājums “Vai “melno maisu” galvenā funkcija nebija cilvēcei parādīt, kādi nodevēji var būt latvieši?”. Aģentu nodevības plūdi taču ASV, NATO valstīm un visām pārējām pasaules valstīm parāda, ka latviešiem nevar uzticēties, jo viņi ir potenciāli nodevēji. Vai par tādu “melno maisu” funkciju ir padomāts? Vai ir saprasts, ka šī funkcija praktiski realizējas pilnā mērā – aģentu nodevības plūdos. Vai tiešām kāds uzskata, ka amerikāņi, rietumeiropieši neredz to, kas notiek ar latviešu kontingenta aģentūru? Vai tiešām kāds tic, ka amerikāņi, rietumeiropieši gribēs latviešiem uzticēties? Un vēl viens jautājums. Vai Melnā Kangera “komisijas” uzdevums nebija aktivizēt pasaules sabiedriskajā domā priekšstatu par latviešu nodevības māniju un nepiemērotību sadarbībai ar speciālajiem dienestiem? Sekas tādai mānijai un nepiemērotībai ir zināmas: latviešu nodevība pamatīgi vājina NATO stāvokli Latvijā (eventuāla kara priekšvakarā). Kam tas ir militāri izdevīgi, nav speciāli jāpaskaidro.

Atbildēt

pensija 100€

22.05.2019. 18:07

Šajā valstī nauda ir vislielākais svētums. Un tās dēļ var darīt gan noziegumus, gan netaisnības.

Atbildēt

fakts

22.05.2019. 17:18

»

švamme

Ārprātīgi absurdi skan teikums "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji" - gribētos precizējumu, kur ir tā robeža starp minētajiem


Nekāda absurda te nav,ir varneši un ir iedzīvotāji,vienkarši Rogovska nejausi pateica to ko patiesībā domā.

Atbildēt

švamme

22.05.2019. 16:48

Ārprātīgi absurdi skan teikums "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji" - gribētos precizējumu, kur ir tā robeža starp minētajiem.
..nerunājot par staļinisma garu cauraudušo visu pārējo, nez, kauna nav tagad pa ielu iet ??

Atbildēt

cilveks444

22.05.2019. 16:10

Staļinisma un boļševisma dvaka māc Latviju, jo tā vietā, lai šķendētos par to, ka Triju Zvaigžņu ordenis ir zaudējis savu augsto statusu, jo ir ticis piešķirts gan čekas stukačiem, gan par Zolitūdes Maximu politiski atbildīgajam Dombrovskim Valdim, kurš cita starpā vēl ir Latvijas cilvēku bende, jo krīzes laikā glāba bankas, nevis Latvijas tautu, Anita Rogovska ņemas un apsūdz grāmatas “Nauda” (Bailes 3) autorus un izdevējus Latvijas Valsts simbolu zaimošanā. Sāk šķist, ka Latvijas varas elite, valdošā kliķe, kas pēc būtības ir prihvatizējusi 1918. gada 18. novembrī proklamētās Latvijas simbolus, jūtot savu drīzu galu, strauji dzen Latviju totalitāras iekārtas važās.

Atbildēt

būsim reāli

22.05.2019. 15:46

Valsts simboli var būt tikai tad ja tam ir pamats - VALSTS! Nav valsts - nav simbolu! Latvija ir Eiropas Padomjo Kapitālistisko Bandu savienības feodāls zemes īpašums.

Atbildēt

lauķis

22.05.2019. 15:44

Ierosinu valsts simboliem pielīdzināt Anitu Rogovsku,un Rinkeviču ar.Citādi visi viņus zāka,aprunā un apmelo.Ja , arī visi deputāti jāpielīdzina valsts simboliem.Pret šīm nekārtībām jāvēršas visbargākajiem līdzekļiem.
Pareizā virzienā ejam,biedri!

Atbildēt

kurmis

22.05.2019. 14:50

»

aļļo

Necienījamā garāža, piedodiet- autore, bet vai vislie...


Neatkarīgās valsts ordeņu piešķiršana okupācijas režīma funkcionāriem,ideologiem,špikiem ir noziegums,kurš attiecinams arī uz piešķīrējiem un ir nenomazgajams reputācijas kauna traips tajā iesaistītajiem un kārtīgiem Latvijas pilsoņiem būtu jāatturas kontaktēties ar tiem.

Atbildēt

Hehe

22.05.2019. 14:46

Jāuztetovē Pidkēvičam trīs zvaigznes uz priekšādas, lai atgàdinātu, kur novesta valsts

Atbildēt

Guntis

22.05.2019. 14:01

Iesaku pievērst uzmanību adresātiem - JKP un KPV.LV.
Tātad pie tiem, kuru uzvārdiem aumaļ līdzīgi uzvārdi tiek visvairāk un visnepievilcīgākajā veidā pieminēti šajā grāmatā.

Atbildēt

jautājums

22.05.2019. 13:25

un šitais viss patoss Duraša, vai kā nu to tēlu sauca, dēļ?
Vispār juridiski valsts simboli ir 3- valsts karogs, valsts himna un valsts ģerbonis.
Apbalvojumi pie simboliem pieskaitīti netiek nevienā valsti. Nu demokrātiskā vismaz.
Bet nu autore ir izpaudusies staļinisma spožākas tradīcijās...Oi, oi, oi...

Atbildēt

Ordenis

22.05.2019. 13:11

Visvairāk tiek zaimots, kad to piešķir visu rangu štukačiem.

Atbildēt

Lana

22.05.2019. 13:07

Autore pati piemien, ka, citāts: "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji". Tādējādi grāmatas autori, pildot savu pilsonisku pienākumu un informējot sabiedrību (Satversmes 100.pants), tiesiski izmantoja valsts atributiku - nekāda krimināla šeit nav. IMHO

Atbildēt

Niknais

22.05.2019. 12:42

Vecenei laikam trîs spirāles dzemdi spiež, tik liek iekšā jaunu, un neatceras, ka jāizvāc apaugusī vecā

Atbildēt

Aga

22.05.2019. 12:41

Es saprotu to lietu tā, ja reiz tur ir eur nevis zvaigznes, tad tas nav Trīs zvaigžņu ordeņa attēls, bet gan līdzīga priekšmeta attēls. Tā kā nav ko tur cepties!

Atbildēt

Niknais

22.05.2019. 12:40

Trīs zvaigznes ir arī uz armēņu jonjaka

Atbildēt

rokoko

22.05.2019. 12:09

Nez kurš tanti tik smieklīgā veidā izmantoja, visu uzrakstīja priekšā un palūdza nopublicēt? Pašai tas nešķiet smieklīgi? Tiešām pavelk pēc Vanzoviča. P.s. Grāmata laba, man patika un vāks arī :)

Atbildēt

caca

22.05.2019. 11:46

Vēstule ir pēc labākajiem padomju laika paraugiem - sākumā ir darbaļaužu iesniegums, uz kura pamata troika pieņēma lēmumu. Diez kurš ir režisors? KKā izskatās pēc grāmatā minētā Vanzoviča….

Atbildēt

Kāds

22.05.2019. 11:42

Pag, par ko ir stāsts? Par Grāmatas vāku, nopietni?

Atbildēt

aļļo

22.05.2019. 10:48

Necienījamā garāža, piedodiet- autore, bet vai vislie
lākā zaimošana nav viena no šiem simboliem piešķiršana zirgu puišiem, sulaiņiem u.c., kuri pat neatceros no kurienes bļemba, un, vai vislielākā zaimošana un nodevība nav šī simbola piešķiršana stukačiem un aģentiem, kuri sava pašlabuma dēļ ir nodevuši visu un visus! Domāju, ka visi palasītos arī autores garadarbus par šiem tematiem. Ak, jā, tādu nav, jo tādos gadījumos "saimnieks" nav devis komandu vaukšķēt!

Atbildēt

Pēteris

22.05.2019. 10:36

Aņita Rogovskaja it kā no Jūrmaļas, kāda aizrautīga būtne! Ne vārda par saviem draugiem, valsts izlaupītājiem, afēristiem un grāmatas antivaroņiem. Galvenais ir Vairas kambarsulaiņiem dāvātais ordenis.

Atbildēt

Kārtējais piemērs

22.05.2019. 10:31

tam, ka kārtējo reizi kāds, tikai pašam vien zināmu motīvu vadīts, grib izlikties svēwtāks par pašu pāvestu. Ja jau tā grāmata tik nepieņemamu reakciju izraisīja, tad varētu drusku iespringt un uzrakstīt savu redzējumu par aprastītajiem notikumiem un lietām, tā vietā, lai tēlotu aizvainotu svētuli. Tas būtu deokrātiskas sabiedrības pilsonim krietni atbilstošāk.

Atbildēt

antons mikoss

22.05.2019. 10:26

Sakarā ar to, ka Latvijā ir lielāka ienākumu nevienlīdzība,lūdzu nomainīt trīs zvaigznes valsts simbolos pret trim € € €

--- adresēti Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājam Andrim Skridem, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputātei Dagmārai Beitnerei-Le Gallai, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājam Artusam Kaimiņam, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputātam Andrejam Judinam, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājai Jutai Strīķei, tieslietu ministram Jānim Bordānam

Atbildēt

Kriataps Ziemelis

22.05.2019. 10:06

Slima!

Atbildēt

koijots

22.05.2019. 10:03

»

Ferdinands

Tā īsti nesapratu, šitais ur nopietni domāts vai kā parodija par tēmu


Tā ir grāmatas reklāmas kampaņas otrā fāze, kad tajā iesaistās lokālās komūnās atpazīstamas personas.

Atbildēt

Dzintars

22.05.2019. 10:01

Nē,nopietni.Un ne jau tas valsts simbols kādu uztrauc,bet pati grāmata.Par to jau bija informācija,ka tas tiek gatavots.

Atbildēt

Ferdinands

22.05.2019. 09:48

Tā īsti nesapratu, šitais ur nopietni domāts vai kā parodija par tēmu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....