Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R

23.05.2019. 11:52

ja kundzei vairāk nav ko darīt, lai ķer savas blusas!

Atbildēt

Flakons

23.05.2019. 11:06

Anitai vajadzētu izraut dzemdi par naida kurināšanu!
Perfekta un patiesa grāmata, valsts zaimotāji ir grāmatā minētie personāži, kuri joprojām, nez kāpēc, ir brīvībà

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.05.2019. 10:18

»

Fakts uz sejas

Grāmata laba , visiem iesaku ! Zaimošana ir tad , ka visaugstāko ordeni neiedod mūsu Raimondam Paulam


Protams, ka Paulam pienākas ordenis, jo balsoja par Abrenes atdošanu okupantam un tik pat kā likvidēja latviešu kutūras tradicijas !!! Lai dzīvo nodevējs un nodevība !

Atbildēt

hugo

23.05.2019. 06:31

Tantuk, šī ir lieliska gramata, kuras saturs par vismaz 90% atbilst publiski zināmajām lietam, arestiem, kriminālprocesiem u.tml. Nevis grāmata ņirgājas par simboliem, bet pie varas esošie "tautas pārstāvji" klaji un sistemātiski zaimo gan simbolus, gan Satversmi, gan vienkārši brutali apzog savus pilsoņus! Kamēr tādi senīli tantuki piekasās kaut kādiem simboliem, pa to laiku valsts jau sen ir realī izzagta un izpārdota! Ja tā turpināsies, tad drīz vairs nebūs vajadzīgi nekādi simboli!

Atbildēt

stalins

23.05.2019. 05:03

Man patik dolari, man patiik eiro.Patiik, patiik, patiik!!! Izraadas,ka tagad tas esot kaut kas slikts, ka $ apziimejums esot kas kaada zaimoshana pret kaut kaadaam zvaigzniitem.Kungi , nedodiet svetumu cuukaam , it sevishki sivenmateem.Vinji nems un aizliegs shadus apzimejumus.Lai vinji aizliedz pashi sev tureet rokaas naudu!

Atbildēt

Nelapsasfans

22.05.2019. 22:03

Johaidi, tā sieviete ir smagi slima.

Atbildēt

Fakts uz sejas

22.05.2019. 22:02

Grāmata laba , visiem iesaku ! Zaimošana ir tad , ka visaugstāko ordeni neiedod mūsu Raimondam Paulam !

Atbildēt

Hops

22.05.2019. 21:10

Tantiņa prātu izkūkojusi...

Atbildēt

Hhh

22.05.2019. 20:55

Mulkigs raksts

Atbildēt

autore cenšas

22.05.2019. 20:30

»

secinaajums

autore nav psihiski vesela


izsūkāt uz izlaizīt sev ordeni

Atbildēt

pidakevkam

22.05.2019. 20:29

»

Hehe

Jāuztetovē Pidkēvičam trīs zvaigznes uz priekšādas, lai atgàdinātu, kur novesta valsts


jātetovē pakaļpusē, nevis uz priekšādas... mums ir pasīvā ārpolitika, nevis aktīvā!

Atbildēt

secinaajums

22.05.2019. 20:01

autore nav psihiski vesela

Atbildēt

Fēlis

22.05.2019. 19:56

Tas ordenis ir jau tikdaudzreiz zaimots, piešķirot dažādiem ārzemju jaunākā sētnieka vecākajiem palīgiem, ka savu svētumu sen ir zaudējis un drīzāk ir kļuvis par izsmieklu. Čekisti ir labi pacentušies pazemināt tā statusu.

Atbildēt

VB

22.05.2019. 19:54

»

jautājums

un šitais viss patoss Duraša, vai kā nu to tēlu sauca, dēļ...


"...attēlotas Latvijas valsts visaugstākā, visnovērtētākā un vissvētākā apbalvojuma - Triju Zvaigžņu Ordeņa pirmās šķiras sastāvdaļas, taču zelta zvaigžņu vietā ir eiro un dolāra grafiskie apzīmējumi."

Tiešām un ja nu kopā ar šīm kādām sastāvdaļām būtu naktspods - man laikam naktī nenāktu miegs?!

Atbildēt

Okšķeris

22.05.2019. 18:34

“Melnie maisi” un NATO.
Atceroties dažādas ievirzes publisko kņadu aizvadītajos gandrīz 30 gados sakarā ar “melnajiem maisiem”, dzīvā atmiņā mutuļojot jaunākā laika kaislībām ap Melnā Kangera “komisiju” un debilā Rokpeļņa blādīšanās, lasot publikācijas pēc “maisu” atvēršanas un zinot par “Delfi” specprojektu TV žurnālistikas pārpratuma Dombura priekšnesumā, iepazīstot aizvadīto dienu medijos izplatītās ziņas par dažu rektoru sadarbību ar VDK un Stradiņa universitātes rektora Pētersona reti dumjo uzstāšanos, aicinot “čekas maisos esošos kolēģus publiski runāt par to vai tiesāties”, gribas uzdot vairākus jautājumus. Vispirms jautājumi ir sakarā ar rektora Pētersona neadekvāto attieksmi. Vai tiešām kungs ir tik dumjš, ka aicina kļūt par valsts nodevējiem? Kungs aicina kļūt par tādiem pašiem izdzimteņiem kā tie VDK valsts nodevēji, kuri pastrādāja visbriesmīgāko profesionālo noziegumu, nododot savus aģentus un izveidojot "melnos maisus". Ja tā, tad "grēki" jāizsūdz arī VDD aģentiem. Vai kungs to saprot? Vai viņš vēlas, ka par valsts nodevējiem kļūst arī LR drošības sargātāji? Kaut kāda kosmiskā spēka sarūpētais masveidīgais latviešu inteliģences prāta aptumsums gadu desmitiem ilgi neļauj saprast, ka aģentūra ir ikviena specdienesta galvenā vērtība un galvenais instruments. Savukārt nodevība aģentūras jomā ir vislielākā nodevība, kādu var pastrādāt specdienests. Protams, Maskavā izvietotā VDK vadība, dodot pavēli atstāt “melnos maisus”, pastrādāja milzīgu nodevību. Tie VDK aģenti, kuri tēlo “svētas nevainības” vai stāsta krāsainas pasakas par savu sadarbību ar padomju specdienestiem, visu vainu uzveļot “totalitārajam režīmam” un valsts iespējai atriebties par nevēlēšanos “stučīt”, arī pastrādā milzīgu nodevību. Latvijā tiekoties ar aģentu nodevības plūdiem, rodas jautājums “Vai “melno maisu” galvenā funkcija nebija cilvēcei parādīt, kādi nodevēji var būt latvieši?”. Aģentu nodevības plūdi taču ASV, NATO valstīm un visām pārējām pasaules valstīm parāda, ka latviešiem nevar uzticēties, jo viņi ir potenciāli nodevēji. Vai par tādu “melno maisu” funkciju ir padomāts? Vai ir saprasts, ka šī funkcija praktiski realizējas pilnā mērā – aģentu nodevības plūdos. Vai tiešām kāds uzskata, ka amerikāņi, rietumeiropieši neredz to, kas notiek ar latviešu kontingenta aģentūru? Vai tiešām kāds tic, ka amerikāņi, rietumeiropieši gribēs latviešiem uzticēties? Un vēl viens jautājums. Vai Melnā Kangera “komisijas” uzdevums nebija aktivizēt pasaules sabiedriskajā domā priekšstatu par latviešu nodevības māniju un nepiemērotību sadarbībai ar speciālajiem dienestiem? Sekas tādai mānijai un nepiemērotībai ir zināmas: latviešu nodevība pamatīgi vājina NATO stāvokli Latvijā (eventuāla kara priekšvakarā). Kam tas ir militāri izdevīgi, nav speciāli jāpaskaidro.

Atbildēt

pensija 100€

22.05.2019. 18:07

Šajā valstī nauda ir vislielākais svētums. Un tās dēļ var darīt gan noziegumus, gan netaisnības.

Atbildēt

fakts

22.05.2019. 17:18

»

švamme

Ārprātīgi absurdi skan teikums "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji" - gribētos precizējumu, kur ir tā robeža starp minētajiem


Nekāda absurda te nav,ir varneši un ir iedzīvotāji,vienkarši Rogovska nejausi pateica to ko patiesībā domā.

Atbildēt

švamme

22.05.2019. 16:48

Ārprātīgi absurdi skan teikums "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji" - gribētos precizējumu, kur ir tā robeža starp minētajiem.
..nerunājot par staļinisma garu cauraudušo visu pārējo, nez, kauna nav tagad pa ielu iet ??

Atbildēt

cilveks444

22.05.2019. 16:10

Staļinisma un boļševisma dvaka māc Latviju, jo tā vietā, lai šķendētos par to, ka Triju Zvaigžņu ordenis ir zaudējis savu augsto statusu, jo ir ticis piešķirts gan čekas stukačiem, gan par Zolitūdes Maximu politiski atbildīgajam Dombrovskim Valdim, kurš cita starpā vēl ir Latvijas cilvēku bende, jo krīzes laikā glāba bankas, nevis Latvijas tautu, Anita Rogovska ņemas un apsūdz grāmatas “Nauda” (Bailes 3) autorus un izdevējus Latvijas Valsts simbolu zaimošanā. Sāk šķist, ka Latvijas varas elite, valdošā kliķe, kas pēc būtības ir prihvatizējusi 1918. gada 18. novembrī proklamētās Latvijas simbolus, jūtot savu drīzu galu, strauji dzen Latviju totalitāras iekārtas važās.

Atbildēt

būsim reāli

22.05.2019. 15:46

Valsts simboli var būt tikai tad ja tam ir pamats - VALSTS! Nav valsts - nav simbolu! Latvija ir Eiropas Padomjo Kapitālistisko Bandu savienības feodāls zemes īpašums.

Atbildēt

lauķis

22.05.2019. 15:44

Ierosinu valsts simboliem pielīdzināt Anitu Rogovsku,un Rinkeviču ar.Citādi visi viņus zāka,aprunā un apmelo.Ja , arī visi deputāti jāpielīdzina valsts simboliem.Pret šīm nekārtībām jāvēršas visbargākajiem līdzekļiem.
Pareizā virzienā ejam,biedri!

Atbildēt

kurmis

22.05.2019. 14:50

»

aļļo

Necienījamā garāža, piedodiet- autore, bet vai vislie...


Neatkarīgās valsts ordeņu piešķiršana okupācijas režīma funkcionāriem,ideologiem,špikiem ir noziegums,kurš attiecinams arī uz piešķīrējiem un ir nenomazgajams reputācijas kauna traips tajā iesaistītajiem un kārtīgiem Latvijas pilsoņiem būtu jāatturas kontaktēties ar tiem.

Atbildēt

Hehe

22.05.2019. 14:46

Jāuztetovē Pidkēvičam trīs zvaigznes uz priekšādas, lai atgàdinātu, kur novesta valsts

Atbildēt

Guntis

22.05.2019. 14:01

Iesaku pievērst uzmanību adresātiem - JKP un KPV.LV.
Tātad pie tiem, kuru uzvārdiem aumaļ līdzīgi uzvārdi tiek visvairāk un visnepievilcīgākajā veidā pieminēti šajā grāmatā.

Atbildēt

jautājums

22.05.2019. 13:25

un šitais viss patoss Duraša, vai kā nu to tēlu sauca, dēļ?
Vispār juridiski valsts simboli ir 3- valsts karogs, valsts himna un valsts ģerbonis.
Apbalvojumi pie simboliem pieskaitīti netiek nevienā valsti. Nu demokrātiskā vismaz.
Bet nu autore ir izpaudusies staļinisma spožākas tradīcijās...Oi, oi, oi...

Atbildēt

Ordenis

22.05.2019. 13:11

Visvairāk tiek zaimots, kad to piešķir visu rangu štukačiem.

Atbildēt

Lana

22.05.2019. 13:07

Autore pati piemien, ka, citāts: "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji". Tādējādi grāmatas autori, pildot savu pilsonisku pienākumu un informējot sabiedrību (Satversmes 100.pants), tiesiski izmantoja valsts atributiku - nekāda krimināla šeit nav. IMHO

Atbildēt

Niknais

22.05.2019. 12:42

Vecenei laikam trîs spirāles dzemdi spiež, tik liek iekšā jaunu, un neatceras, ka jāizvāc apaugusī vecā

Atbildēt

Aga

22.05.2019. 12:41

Es saprotu to lietu tā, ja reiz tur ir eur nevis zvaigznes, tad tas nav Trīs zvaigžņu ordeņa attēls, bet gan līdzīga priekšmeta attēls. Tā kā nav ko tur cepties!

Atbildēt

Niknais

22.05.2019. 12:40

Trīs zvaigznes ir arī uz armēņu jonjaka

Atbildēt

rokoko

22.05.2019. 12:09

Nez kurš tanti tik smieklīgā veidā izmantoja, visu uzrakstīja priekšā un palūdza nopublicēt? Pašai tas nešķiet smieklīgi? Tiešām pavelk pēc Vanzoviča. P.s. Grāmata laba, man patika un vāks arī :)

Atbildēt

caca

22.05.2019. 11:46

Vēstule ir pēc labākajiem padomju laika paraugiem - sākumā ir darbaļaužu iesniegums, uz kura pamata troika pieņēma lēmumu. Diez kurš ir režisors? KKā izskatās pēc grāmatā minētā Vanzoviča….

Atbildēt

Kāds

22.05.2019. 11:42

Pag, par ko ir stāsts? Par Grāmatas vāku, nopietni?

Atbildēt

aļļo

22.05.2019. 10:48

Necienījamā garāža, piedodiet- autore, bet vai vislie
lākā zaimošana nav viena no šiem simboliem piešķiršana zirgu puišiem, sulaiņiem u.c., kuri pat neatceros no kurienes bļemba, un, vai vislielākā zaimošana un nodevība nav šī simbola piešķiršana stukačiem un aģentiem, kuri sava pašlabuma dēļ ir nodevuši visu un visus! Domāju, ka visi palasītos arī autores garadarbus par šiem tematiem. Ak, jā, tādu nav, jo tādos gadījumos "saimnieks" nav devis komandu vaukšķēt!

Atbildēt

Pēteris

22.05.2019. 10:36

Aņita Rogovskaja it kā no Jūrmaļas, kāda aizrautīga būtne! Ne vārda par saviem draugiem, valsts izlaupītājiem, afēristiem un grāmatas antivaroņiem. Galvenais ir Vairas kambarsulaiņiem dāvātais ordenis.

Atbildēt

Kārtējais piemērs

22.05.2019. 10:31

tam, ka kārtējo reizi kāds, tikai pašam vien zināmu motīvu vadīts, grib izlikties svēwtāks par pašu pāvestu. Ja jau tā grāmata tik nepieņemamu reakciju izraisīja, tad varētu drusku iespringt un uzrakstīt savu redzējumu par aprastītajiem notikumiem un lietām, tā vietā, lai tēlotu aizvainotu svētuli. Tas būtu deokrātiskas sabiedrības pilsonim krietni atbilstošāk.

Atbildēt

antons mikoss

22.05.2019. 10:26

Sakarā ar to, ka Latvijā ir lielāka ienākumu nevienlīdzība,lūdzu nomainīt trīs zvaigznes valsts simbolos pret trim € € €

--- adresēti Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājam Andrim Skridem, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputātei Dagmārai Beitnerei-Le Gallai, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājam Artusam Kaimiņam, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputātam Andrejam Judinam, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājai Jutai Strīķei, tieslietu ministram Jānim Bordānam

Atbildēt

Kriataps Ziemelis

22.05.2019. 10:06

Slima!

Atbildēt

Arturs Priedītis

22.05.2019. 10:04

Vēl viena enerģiska tante - kriminālā kapitālisma fane, LKP/VDK morālo kastrātu atbalstītāja, latviešu tautas bojāejas apjūsmotāja nacionāli reakcionārajā un krimināli oligarhiskajā valstiskumā, tipiska latviešu "stukača" paraugs, kurus ļoti nevarēja ciest VDK cittautiešu oficieri. Vēl viena latviete, kura dzīvo bez smadzenēm, bez izpratnes par to, kas bija "perestroika/atmoda", kuriem tā kalpo. Vēl viena tante, kura nesaprot pašu galveno: LR valstisko simbolu lielākie zaimotāji ir LKP/VDK morālie kastrāti, kuri ar šiem simboliem apkrāpa tautu, tādējādi maskējot savu mērķi laupīt un ekspluatēt, kas turpinās šobaltdien. Ja kāds ir jāsoda par LR valstisko simbolu zākāšanu, tad vispirms ir jāsoda tie latviešu izdzimteņi, kuri nelietīgi izmanto LR karogu, ģērboni, himnu, ordeņus utt., lai tautā maskētu savu noziedzību un nacionālo nodevību. Vai tante to ir spējīga saprast?

Atbildēt

koijots

22.05.2019. 10:03

»

Ferdinands

Tā īsti nesapratu, šitais ur nopietni domāts vai kā parodija par tēmu


Tā ir grāmatas reklāmas kampaņas otrā fāze, kad tajā iesaistās lokālās komūnās atpazīstamas personas.

Atbildēt

Dzintars

22.05.2019. 10:01

Nē,nopietni.Un ne jau tas valsts simbols kādu uztrauc,bet pati grāmata.Par to jau bija informācija,ka tas tiek gatavots.

Atbildēt

Ferdinands

22.05.2019. 09:48

Tā īsti nesapratu, šitais ur nopietni domāts vai kā parodija par tēmu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...