Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R

23.05.2019. 11:52

ja kundzei vairāk nav ko darīt, lai ķer savas blusas!

Atbildēt

Flakons

23.05.2019. 11:06

Anitai vajadzētu izraut dzemdi par naida kurināšanu!
Perfekta un patiesa grāmata, valsts zaimotāji ir grāmatā minētie personāži, kuri joprojām, nez kāpēc, ir brīvībà

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

23.05.2019. 10:18

»

Fakts uz sejas

Grāmata laba , visiem iesaku ! Zaimošana ir tad , ka visaugstāko ordeni neiedod mūsu Raimondam Paulam


Protams, ka Paulam pienākas ordenis, jo balsoja par Abrenes atdošanu okupantam un tik pat kā likvidēja latviešu kutūras tradicijas !!! Lai dzīvo nodevējs un nodevība !

Atbildēt

hugo

23.05.2019. 06:31

Tantuk, šī ir lieliska gramata, kuras saturs par vismaz 90% atbilst publiski zināmajām lietam, arestiem, kriminālprocesiem u.tml. Nevis grāmata ņirgājas par simboliem, bet pie varas esošie "tautas pārstāvji" klaji un sistemātiski zaimo gan simbolus, gan Satversmi, gan vienkārši brutali apzog savus pilsoņus! Kamēr tādi senīli tantuki piekasās kaut kādiem simboliem, pa to laiku valsts jau sen ir realī izzagta un izpārdota! Ja tā turpināsies, tad drīz vairs nebūs vajadzīgi nekādi simboli!

Atbildēt

stalins

23.05.2019. 05:03

Man patik dolari, man patiik eiro.Patiik, patiik, patiik!!! Izraadas,ka tagad tas esot kaut kas slikts, ka $ apziimejums esot kas kaada zaimoshana pret kaut kaadaam zvaigzniitem.Kungi , nedodiet svetumu cuukaam , it sevishki sivenmateem.Vinji nems un aizliegs shadus apzimejumus.Lai vinji aizliedz pashi sev tureet rokaas naudu!

Atbildēt

Nelapsasfans

22.05.2019. 22:03

Johaidi, tā sieviete ir smagi slima.

Atbildēt

Fakts uz sejas

22.05.2019. 22:02

Grāmata laba , visiem iesaku ! Zaimošana ir tad , ka visaugstāko ordeni neiedod mūsu Raimondam Paulam !

Atbildēt

Hops

22.05.2019. 21:10

Tantiņa prātu izkūkojusi...

Atbildēt

Hhh

22.05.2019. 20:55

Mulkigs raksts

Atbildēt

autore cenšas

22.05.2019. 20:30

»

secinaajums

autore nav psihiski vesela


izsūkāt uz izlaizīt sev ordeni

Atbildēt

pidakevkam

22.05.2019. 20:29

»

Hehe

Jāuztetovē Pidkēvičam trīs zvaigznes uz priekšādas, lai atgàdinātu, kur novesta valsts


jātetovē pakaļpusē, nevis uz priekšādas... mums ir pasīvā ārpolitika, nevis aktīvā!

Atbildēt

secinaajums

22.05.2019. 20:01

autore nav psihiski vesela

Atbildēt

Fēlis

22.05.2019. 19:56

Tas ordenis ir jau tikdaudzreiz zaimots, piešķirot dažādiem ārzemju jaunākā sētnieka vecākajiem palīgiem, ka savu svētumu sen ir zaudējis un drīzāk ir kļuvis par izsmieklu. Čekisti ir labi pacentušies pazemināt tā statusu.

Atbildēt

VB

22.05.2019. 19:54

»

jautājums

un šitais viss patoss Duraša, vai kā nu to tēlu sauca, dēļ...


"...attēlotas Latvijas valsts visaugstākā, visnovērtētākā un vissvētākā apbalvojuma - Triju Zvaigžņu Ordeņa pirmās šķiras sastāvdaļas, taču zelta zvaigžņu vietā ir eiro un dolāra grafiskie apzīmējumi."

Tiešām un ja nu kopā ar šīm kādām sastāvdaļām būtu naktspods - man laikam naktī nenāktu miegs?!

Atbildēt

Okšķeris

22.05.2019. 18:34

“Melnie maisi” un NATO.
Atceroties dažādas ievirzes publisko kņadu aizvadītajos gandrīz 30 gados sakarā ar “melnajiem maisiem”, dzīvā atmiņā mutuļojot jaunākā laika kaislībām ap Melnā Kangera “komisiju” un debilā Rokpeļņa blādīšanās, lasot publikācijas pēc “maisu” atvēršanas un zinot par “Delfi” specprojektu TV žurnālistikas pārpratuma Dombura priekšnesumā, iepazīstot aizvadīto dienu medijos izplatītās ziņas par dažu rektoru sadarbību ar VDK un Stradiņa universitātes rektora Pētersona reti dumjo uzstāšanos, aicinot “čekas maisos esošos kolēģus publiski runāt par to vai tiesāties”, gribas uzdot vairākus jautājumus. Vispirms jautājumi ir sakarā ar rektora Pētersona neadekvāto attieksmi. Vai tiešām kungs ir tik dumjš, ka aicina kļūt par valsts nodevējiem? Kungs aicina kļūt par tādiem pašiem izdzimteņiem kā tie VDK valsts nodevēji, kuri pastrādāja visbriesmīgāko profesionālo noziegumu, nododot savus aģentus un izveidojot "melnos maisus". Ja tā, tad "grēki" jāizsūdz arī VDD aģentiem. Vai kungs to saprot? Vai viņš vēlas, ka par valsts nodevējiem kļūst arī LR drošības sargātāji? Kaut kāda kosmiskā spēka sarūpētais masveidīgais latviešu inteliģences prāta aptumsums gadu desmitiem ilgi neļauj saprast, ka aģentūra ir ikviena specdienesta galvenā vērtība un galvenais instruments. Savukārt nodevība aģentūras jomā ir vislielākā nodevība, kādu var pastrādāt specdienests. Protams, Maskavā izvietotā VDK vadība, dodot pavēli atstāt “melnos maisus”, pastrādāja milzīgu nodevību. Tie VDK aģenti, kuri tēlo “svētas nevainības” vai stāsta krāsainas pasakas par savu sadarbību ar padomju specdienestiem, visu vainu uzveļot “totalitārajam režīmam” un valsts iespējai atriebties par nevēlēšanos “stučīt”, arī pastrādā milzīgu nodevību. Latvijā tiekoties ar aģentu nodevības plūdiem, rodas jautājums “Vai “melno maisu” galvenā funkcija nebija cilvēcei parādīt, kādi nodevēji var būt latvieši?”. Aģentu nodevības plūdi taču ASV, NATO valstīm un visām pārējām pasaules valstīm parāda, ka latviešiem nevar uzticēties, jo viņi ir potenciāli nodevēji. Vai par tādu “melno maisu” funkciju ir padomāts? Vai ir saprasts, ka šī funkcija praktiski realizējas pilnā mērā – aģentu nodevības plūdos. Vai tiešām kāds uzskata, ka amerikāņi, rietumeiropieši neredz to, kas notiek ar latviešu kontingenta aģentūru? Vai tiešām kāds tic, ka amerikāņi, rietumeiropieši gribēs latviešiem uzticēties? Un vēl viens jautājums. Vai Melnā Kangera “komisijas” uzdevums nebija aktivizēt pasaules sabiedriskajā domā priekšstatu par latviešu nodevības māniju un nepiemērotību sadarbībai ar speciālajiem dienestiem? Sekas tādai mānijai un nepiemērotībai ir zināmas: latviešu nodevība pamatīgi vājina NATO stāvokli Latvijā (eventuāla kara priekšvakarā). Kam tas ir militāri izdevīgi, nav speciāli jāpaskaidro.

Atbildēt

pensija 100€

22.05.2019. 18:07

Šajā valstī nauda ir vislielākais svētums. Un tās dēļ var darīt gan noziegumus, gan netaisnības.

Atbildēt

fakts

22.05.2019. 17:18

»

švamme

Ārprātīgi absurdi skan teikums "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji" - gribētos precizējumu, kur ir tā robeža starp minētajiem


Nekāda absurda te nav,ir varneši un ir iedzīvotāji,vienkarši Rogovska nejausi pateica to ko patiesībā domā.

Atbildēt

švamme

22.05.2019. 16:48

Ārprātīgi absurdi skan teikums "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji" - gribētos precizējumu, kur ir tā robeža starp minētajiem.
..nerunājot par staļinisma garu cauraudušo visu pārējo, nez, kauna nav tagad pa ielu iet ??

Atbildēt

cilveks444

22.05.2019. 16:10

Staļinisma un boļševisma dvaka māc Latviju, jo tā vietā, lai šķendētos par to, ka Triju Zvaigžņu ordenis ir zaudējis savu augsto statusu, jo ir ticis piešķirts gan čekas stukačiem, gan par Zolitūdes Maximu politiski atbildīgajam Dombrovskim Valdim, kurš cita starpā vēl ir Latvijas cilvēku bende, jo krīzes laikā glāba bankas, nevis Latvijas tautu, Anita Rogovska ņemas un apsūdz grāmatas “Nauda” (Bailes 3) autorus un izdevējus Latvijas Valsts simbolu zaimošanā. Sāk šķist, ka Latvijas varas elite, valdošā kliķe, kas pēc būtības ir prihvatizējusi 1918. gada 18. novembrī proklamētās Latvijas simbolus, jūtot savu drīzu galu, strauji dzen Latviju totalitāras iekārtas važās.

Atbildēt

būsim reāli

22.05.2019. 15:46

Valsts simboli var būt tikai tad ja tam ir pamats - VALSTS! Nav valsts - nav simbolu! Latvija ir Eiropas Padomjo Kapitālistisko Bandu savienības feodāls zemes īpašums.

Atbildēt

lauķis

22.05.2019. 15:44

Ierosinu valsts simboliem pielīdzināt Anitu Rogovsku,un Rinkeviču ar.Citādi visi viņus zāka,aprunā un apmelo.Ja , arī visi deputāti jāpielīdzina valsts simboliem.Pret šīm nekārtībām jāvēršas visbargākajiem līdzekļiem.
Pareizā virzienā ejam,biedri!

Atbildēt

kurmis

22.05.2019. 14:50

»

aļļo

Necienījamā garāža, piedodiet- autore, bet vai vislie...


Neatkarīgās valsts ordeņu piešķiršana okupācijas režīma funkcionāriem,ideologiem,špikiem ir noziegums,kurš attiecinams arī uz piešķīrējiem un ir nenomazgajams reputācijas kauna traips tajā iesaistītajiem un kārtīgiem Latvijas pilsoņiem būtu jāatturas kontaktēties ar tiem.

Atbildēt

Hehe

22.05.2019. 14:46

Jāuztetovē Pidkēvičam trīs zvaigznes uz priekšādas, lai atgàdinātu, kur novesta valsts

Atbildēt

Guntis

22.05.2019. 14:01

Iesaku pievērst uzmanību adresātiem - JKP un KPV.LV.
Tātad pie tiem, kuru uzvārdiem aumaļ līdzīgi uzvārdi tiek visvairāk un visnepievilcīgākajā veidā pieminēti šajā grāmatā.

Atbildēt

jautājums

22.05.2019. 13:25

un šitais viss patoss Duraša, vai kā nu to tēlu sauca, dēļ?
Vispār juridiski valsts simboli ir 3- valsts karogs, valsts himna un valsts ģerbonis.
Apbalvojumi pie simboliem pieskaitīti netiek nevienā valsti. Nu demokrātiskā vismaz.
Bet nu autore ir izpaudusies staļinisma spožākas tradīcijās...Oi, oi, oi...

Atbildēt

Ordenis

22.05.2019. 13:11

Visvairāk tiek zaimots, kad to piešķir visu rangu štukačiem.

Atbildēt

Lana

22.05.2019. 13:07

Autore pati piemien, ka, citāts: "Valsts simbolus lieto ne tikai pati valsts, bet noteiktās situācijās arī tās iedzīvotāji". Tādējādi grāmatas autori, pildot savu pilsonisku pienākumu un informējot sabiedrību (Satversmes 100.pants), tiesiski izmantoja valsts atributiku - nekāda krimināla šeit nav. IMHO

Atbildēt

Niknais

22.05.2019. 12:42

Vecenei laikam trîs spirāles dzemdi spiež, tik liek iekšā jaunu, un neatceras, ka jāizvāc apaugusī vecā

Atbildēt

Aga

22.05.2019. 12:41

Es saprotu to lietu tā, ja reiz tur ir eur nevis zvaigznes, tad tas nav Trīs zvaigžņu ordeņa attēls, bet gan līdzīga priekšmeta attēls. Tā kā nav ko tur cepties!

Atbildēt

Niknais

22.05.2019. 12:40

Trīs zvaigznes ir arī uz armēņu jonjaka

Atbildēt

rokoko

22.05.2019. 12:09

Nez kurš tanti tik smieklīgā veidā izmantoja, visu uzrakstīja priekšā un palūdza nopublicēt? Pašai tas nešķiet smieklīgi? Tiešām pavelk pēc Vanzoviča. P.s. Grāmata laba, man patika un vāks arī :)

Atbildēt

caca

22.05.2019. 11:46

Vēstule ir pēc labākajiem padomju laika paraugiem - sākumā ir darbaļaužu iesniegums, uz kura pamata troika pieņēma lēmumu. Diez kurš ir režisors? KKā izskatās pēc grāmatā minētā Vanzoviča….

Atbildēt

Kāds

22.05.2019. 11:42

Pag, par ko ir stāsts? Par Grāmatas vāku, nopietni?

Atbildēt

aļļo

22.05.2019. 10:48

Necienījamā garāža, piedodiet- autore, bet vai vislie
lākā zaimošana nav viena no šiem simboliem piešķiršana zirgu puišiem, sulaiņiem u.c., kuri pat neatceros no kurienes bļemba, un, vai vislielākā zaimošana un nodevība nav šī simbola piešķiršana stukačiem un aģentiem, kuri sava pašlabuma dēļ ir nodevuši visu un visus! Domāju, ka visi palasītos arī autores garadarbus par šiem tematiem. Ak, jā, tādu nav, jo tādos gadījumos "saimnieks" nav devis komandu vaukšķēt!

Atbildēt

Pēteris

22.05.2019. 10:36

Aņita Rogovskaja it kā no Jūrmaļas, kāda aizrautīga būtne! Ne vārda par saviem draugiem, valsts izlaupītājiem, afēristiem un grāmatas antivaroņiem. Galvenais ir Vairas kambarsulaiņiem dāvātais ordenis.

Atbildēt

Kārtējais piemērs

22.05.2019. 10:31

tam, ka kārtējo reizi kāds, tikai pašam vien zināmu motīvu vadīts, grib izlikties svēwtāks par pašu pāvestu. Ja jau tā grāmata tik nepieņemamu reakciju izraisīja, tad varētu drusku iespringt un uzrakstīt savu redzējumu par aprastītajiem notikumiem un lietām, tā vietā, lai tēlotu aizvainotu svētuli. Tas būtu deokrātiskas sabiedrības pilsonim krietni atbilstošāk.

Atbildēt

antons mikoss

22.05.2019. 10:26

Sakarā ar to, ka Latvijā ir lielāka ienākumu nevienlīdzība,lūdzu nomainīt trīs zvaigznes valsts simbolos pret trim € € €

--- adresēti Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājam Andrim Skridem, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputātei Dagmārai Beitnerei-Le Gallai, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājam Artusam Kaimiņam, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputātam Andrejam Judinam, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājai Jutai Strīķei, tieslietu ministram Jānim Bordānam

Atbildēt

Kriataps Ziemelis

22.05.2019. 10:06

Slima!

Atbildēt

koijots

22.05.2019. 10:03

»

Ferdinands

Tā īsti nesapratu, šitais ur nopietni domāts vai kā parodija par tēmu


Tā ir grāmatas reklāmas kampaņas otrā fāze, kad tajā iesaistās lokālās komūnās atpazīstamas personas.

Atbildēt

Dzintars

22.05.2019. 10:01

Nē,nopietni.Un ne jau tas valsts simbols kādu uztrauc,bet pati grāmata.Par to jau bija informācija,ka tas tiek gatavots.

Atbildēt

Ferdinands

22.05.2019. 09:48

Tā īsti nesapratu, šitais ur nopietni domāts vai kā parodija par tēmu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...