Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dj;v;;fgb

29.10.2020. 10:03

Nu neviens man neiestāstīs, ka šie "radošie" visu laiku iztiek ar 100 eiro mēnesī, bet tagad sliktais Reirs prasīs 170 eiro mēnesī nodokļos - ārprāts!!! Te ir sagadījušās kopā divas lietas. Vispirms, lielākā daļa šo "radošo" dzīvoja vienkārši no haltūrām, saņemot ķepā un neko nodokļos nemaksājot. Tagad epidēmija ir haltūras apturējusi un nu sametiet pabalstiem. Bet kāpēc no pārējo muļķu maksātajiem nodokļiem?
Otrkārt, zem radošuma birkas ir piesmērējušies vesels bars tādu, kam ar to nav ne mazākā sakara un kas ar saviem garadarbiem neko nav spējīgi nopelnīt. Neticat? Reiz pagūglēju pakaļ un itin ātri atradu Latvijā 20 teātra zinātnieces...

Atbildēt

west

28.10.2020. 18:55

»

ješka

Šā gs. sākumā vairāk kā desmit gadus biju darba kolektīvā tāds kā ,,kultorgs,, vai ,,kasieris,,. Viens no tādiem svarīgiem pienākumiem, organizēt ikgadējo darba kolektīva balli jeb kā tagad moderni teikt ,,korporatīvu,,. Darba devējs apmaksāja telpas , uzdzeramo un ,,zaceni,, bet paši ņēmām līdzi pudeli...


Trāpīgi! Kumēdiņrādītāji, "dziedātāji" u.c. bezģeļņiki un vietējā pīļdīķa zvaigznes saradušies kā sēnes pēc lietus. Strādāt, protams, grūti... Bet dumjā tauta aplaudē un "čurā" aiz laimes, skatoties šos ķēmus un talantbrīvus "māksliniekus".

Atbildēt

Aha!

28.10.2020. 14:33

»

...

Tu neticēsi,pat ar iekšdedzes dzinējiem cilvēce slīkst mēslos


Kapitālismu neizprata līdz galam K. Markss, jo tikai to mēģināja aprakstīt. Šodien viņš rakstītu citādi. Par valsts kapitālismu un finansu korporokrātiju. Fords saprata kapitālismu labāk par Marksu.

Atbildēt

Uzrakstīts viss tā kā saprotami

28.10.2020. 14:31

Radošums mākslā, zinātnē, uzņēmējdarbībā utt. Bet tas vairs nav vajadzīgs. Piecprocentniekam, lai izdzīvotu ar savu jaunradi ir vienlaikus jābūt zinātniekam, mājsliniekam, uzņēmējam at izpratni grāmatvedībā un ekonomikā. Un tas neprasa maz - jākonkurē. Un jāsaprot bilance - tirgus daļa ar ienākumiem pret paša izdevumiem. Jāriskē un jātic. Cita ceļa nav. Man būtu kauns dzīvot no subsīdijām. Jo subsīdijas ir pazemojošas.

Atbildēt

Apšaubītājam

28.10.2020. 14:19

»

Nu

Bērni nepiedzimst ar gatavu talantu! Autors domā, ka ir izredzētais??? Gleznot, dziedāt, spēlēt var iemācīties katrs. Tikai tam jāpatīk un darbs jāiegulda


Ikviens piedzimst ar kaut ko savu, arī talantu, kuru var attīstīt līdz pilnībai, var noslīcināt vai pat neievērot, ja necils. Darbs, jā, bet ne tas šajos 5% ir galvenais. Problēma ir tā, ka šie 95% parasto cilvēku apskauž un necieš šos 5% talantīgo, jo nekad nebūs viņi.

Atbildēt

hmm

28.10.2020. 11:38

»

jautaajums

Vai iekšdedzes dzinējs uz naftas ir progress


Bez iekšdedzes dzinēja cilvēce sen būtu noslīkusi mēslos vai apmirusi epidēmijās (kurš tieši variants - par to vēl zinātnieki strīdas).
90% jebkuras "mākslas" ir pliks mārketings. Van Goga un citu megadārgo izstrādājumu gadījumā - 100%.

Atbildēt

Nu

28.10.2020. 10:45

»

...

Katrs cilvēks pasaulē nāk ar savu mācību programmu savai garīgajai un fiziskajai attīstībai


Tā stāsta ezotēriķi un eksotēriķi.... Viena no versijām....

Atbildēt

...

28.10.2020. 09:39

»

Nu

Bērni nepiedzimst ar gatavu talantu! Autors domā, ka ir izredzētais??? Gleznot, dziedāt, spēlēt var iemācīties katrs. Tikai tam jāpatīk un darbs jāiegulda


Katrs cilvēks pasaulē nāk ar savu mācību programmu savai garīgajai un fiziskajai attīstībai.

Atbildēt

Nu

28.10.2020. 09:03

Bērni nepiedzimst ar gatavu talantu! Autors domā, ka ir izredzētais??? Gleznot, dziedāt, spēlēt var iemācīties katrs. Tikai tam jāpatīk un darbs jāiegulda!!

Atbildēt

Oki

28.10.2020. 08:42

»

rūķis

95 proc.šādus māksliniekus noslānītu ar sūdainu rungu


Pareizi saprati , draugs - 95% pasaulē nav sevišķi gudri . Malacis, labi abalizē tekstu .

Atbildēt

grafiskais dizainers

28.10.2020. 08:40

Interesanti, ka valsts tērē n-tos tukstošus mākslinieka profesijas iegūšanai, bet izrādās ši profesija nav pat profesiju standartā... Vai māksla nav pārvērtusies par hobiju? Kāpēc valsts no vienas puses tērē miljonus mākslas izglītībai, otrā aicina likvidēt radošās profesijas ieviešot bargus nodokļus? Kā var izdomāt nerēķināt kā attaisnotos izdevumus, jeb visu to, ko mākslinieks ieguldījis radošā darba radīšanā, telpas, materiālus u.c. lietas? Cik ilgi valsti vadīs bijušie čekisti un idioti?

Atbildēt

līdz pilnam vājprātam

28.10.2020. 06:55

»

jautaajums

Vai iekšdedzes dzinējs uz naftas ir progress


uz mākslu vilka. Kam ienāc parāt garīgi slimos un pabiras izsludināt par ģēnijiem??????????????

Atbildēt

hmm

28.10.2020. 00:18

Inženieris Bencs ķepurojās no viena bankrotējuša projekta uz nākošo, līdz beidzot rūpniecisko darbagaldu ražošanas bizness deva pietiekami naudas iekšdedzes dzinēju attīstīšanai un vēlāk arī automobiļa projektam. Kad mākslas priekšmetu tirgonis Van Gogs norāva depresiju, aizgāja no darba un izdomāja kļūt par gleznotāju, viņu līdz pat mūža galam materiāli uzturēja brālis.

Ja mūsdienu "radošie" spēj paši nopelnīt savam radošajam hobijam, vai viņus uztur bagāti radinieki, kur problēma?

Atbildēt

Patiesībā kangarrūķis

28.10.2020. 00:06

»

rūķis

95 proc.šādus māksliniekus noslānītu ar sūdainu rungu


To jau jūs tumsoņi paveicāt 1937 1940 un 1949.gadā līdz pierausāties pie varas ļaunuma impērijā un turpiniet iesākto līdz pat šai dienai. Tikai metodes un stils ir nedaudz pamainījies, bet ideoloģija tā pati vecā.

Atbildēt

Biedram okupantam

27.10.2020. 23:45

»

Viss notiek

Lai iznīcinātu radošo inteliģenci, darbs sākās ar 1990.gad 4.maiju, ko realizēja nacionālisti ar "denacionalizāciju" un "privatizāciju" - ja ne visu, bet lielu daļu krievu laika radošās inteliģences pārstāvju, kuri vairumā dzīvoja Rīgas centrā dzīvokļos (ak okupanti, aizņēma mūsu dzīvokļus un negribēja...


Kādā sakarā čekas stukaču un komūnistu pārkrāsotā banda tiek nodēvēta par nacionālistiem, kas realizējuši prihvatizāciju.
-Jūsējie tie bija kopā ar Latvijas valstiskuma nodevējiem to veicāt, bet tagad sarkanais lops meklē attaisnojumus un vainīgos. Spogulī ieskaties klīstošā pasaules nelaime.

Atbildēt

Taisnība

27.10.2020. 23:28

»

paardomas

Vispār jau autoram ir taisnība,tomēr autors šo to nesaprot.Cilvēks ir dzimis lai radītu,katram sava sfēra,bet ne biznesam,peļņai,konkurencei un nekam nevajadzīgu lietu radīšanai. Bencu, Van Gogu, Šaneli, Versači darbi ir nekam nederīgi,tāpat kā mobīlais telefons un dators.Te nu vairākums iebildīs,bet...


Bet ... mobilais telefons ir vajadzīgs, bet ne "plakanais", "skārienbīstamais".

TV un internets, plakanais telefons ir cilvēka garīgās attīstības gals.

Cik tupi ir tie, kuri dzīvo telefonā no rīta līdz vakaram un naktī. Viņi nelasa grāmatas, nelasa tekstus un tikai spēlē tupās spēles vai raksta savus komentārus - kuru vairums izskatās debili, palīgskolas 5.klases līmenī.

Atbildēt

Viss notiek

27.10.2020. 23:20

Lai iznīcinātu radošo inteliģenci, darbs sākās ar 1990.gad 4.maiju, ko realizēja nacionālisti ar "denacionalizāciju" un "privatizāciju" - ja ne visu, bet lielu daļu krievu laika radošās inteliģences pārstāvju, kuri vairumā dzīvoja Rīgas centrā dzīvokļos (ak okupanti, aizņēma mūsu dzīvokļus un negribēja maksāt par īri) un kura plauka un attīstījās, sargāja un virzīja latvietību un tās kultūru, to sāka ar likumu, likumīgi, ar tiesas spriedumiem vajāt par parādiem par dzīvokļa īri un padzina uz ielas, ar visām gleznām un paunām, ko varēja paņemt līdzi. Lasi "Septiņas aktualitātes ar valsts prezidenti". RB: – Sākšu ar jautājumu, kurš ļoti uztrauc RB lasītājus: īres griestu atcelšana. Pieņemot likumu par īpašumu denacionalizāciju, nebija padomāts par taisnīgumu pret tiem cilvēkiem, kuri zaudēja tiesības privatizēt dzīvokli. Kā jums šķiet – šajā gadījumā jāpaļaujas uz brīvo tirgus ekonomiku vai arī tomēr jārada sociālās aizsardzības mehānismi?

Atbildēt

rūķis

27.10.2020. 21:49

95 proc.šādus māksliniekus noslānītu ar sūdainu rungu.

Atbildēt

ar iekšēju smaidu

27.10.2020. 21:34

»

jautaajums

Visuma informācijas lauku arī kāds izgudroja,vai ne


Manā astrālā tāda nav,neapliecas ap Zemes šķautni.Vēl kādu ripiņu?

Atbildēt

Zinošais

27.10.2020. 20:59

»

ješka

Šā gs. sākumā vairāk kā desmit gadus biju darba kolektīvā tāds kā ,,kultorgs,, vai ,,kasieris,,. Viens no tādiem svarīgiem pienākumiem, organizēt ikgadējo darba kolektīva balli jeb kā tagad moderni teikt ,,korporatīvu,,. Darba devējs apmaksāja telpas , uzdzeramo un ,,zaceni,, bet paši ņēmām līdzi pudeli...


Tavs viedoklis ir kā "medumaize" Reiram un viņam līdzīgiem jo lieliski palīdz uzturēt mītu par "liekēžiem"
Neviens tevi nespieda aicināt kādus māksliniekus, maksāt skaidrā u.t.l. tā teikt "viena pagale nedeg"

Atbildēt

Tiks

27.10.2020. 18:52

»

tagad gan katrs sevi sauc

par mākslinieku un tās nav indikācijas MAN !!!! UN MANIEM LĪDZCILVĒKIEM tos barot. Tā ir mūsu nauda...


Bez vājiem māksliniekiem nebūtu stipro, tāpat kā sportā un bez viņiem tādiem āmurgalvas 1917.gada versijai nebūs nākotnes.

Atbildēt

viedoklis

27.10.2020. 18:49

Šodien ikviens, kas vien vēlas, var būt rakstnieks, dziedātājs, aktieris, reźisors...Taču cik no viņiem ir cienigi but par şo profesoju pārstāvjiem? Vakar TV1 radīja siżetu, kur viens topoşais " măkslinieks" uz skatuves izğērbăs kails un noskuva savu apmatojumu...
Kapec şădu "măkslinieku" veselibas aprupe,viņu bernu skoloşana utml.butu jauznemas citiem nodokļu maksatajiem?

Atbildēt

Atis Priedītis

27.10.2020. 18:38

Reālā situācija ir ļoti nežēlīga. Latvija kā valsts ir izzagta līdz līmenim, kad vairs nevar atļauties bagātīgi apmaksāt radošo cilvēku darbu. Lielākajai daļai būs jāpārkvalificējas un ar radošo darbu jānodarbojas pēc "maizes" darba beigām.

Atbildēt

millers

27.10.2020. 18:15

nu,tad sadodiet tam mēslam,rerim pa kaklu,bet,sanāk,ka kuļat tikai pa tukšo

Atbildēt

tagad gan katrs sevi sauc

27.10.2020. 18:06

par mākslinieku un tās nav indikācijas MAN !!!! UN MANIEM LĪDZCILVĒKIEM tos barot. Tā ir mūsu nauda!!!!!
Tik zema līmeņa 'āksliniekiem', 'rakstniekiem" ir jāpelna maizīte kur var nopelnīt, un brīvajā laikā var nodarboties ar vaļasprieku.
Č netikumus nedrīkst izvērst.
Tabaka par badu nesūdzas...

Atbildēt

ješka

27.10.2020. 17:44

Šā gs. sākumā vairāk kā desmit gadus biju darba kolektīvā tāds kā ,,kultorgs,, vai ,,kasieris,,. Viens no tādiem svarīgiem pienākumiem, organizēt ikgadējo darba kolektīva balli jeb kā tagad moderni teikt ,,korporatīvu,,. Darba devējs apmaksāja telpas , uzdzeramo un ,,zaceni,, bet paši ņēmām līdzi pudeli un metām naudu vakara vadītājam un muzikantiem. Atkarībā no atsaucības un to vai bija ar otrajām pusēm vai bez , dalībnieku skaits bija no dažiem desmitiem līdz pāri simtam. No tā arī bija atkarīgs, kāds vakara vadītājs un kāda muzika mums sanāca. Bija gan parasts lauku čalis, tāds sava veida ,,cilvēks-orķestris,, par dažiem desmitiem latu un partnere - vakara vadītāja, gan nopietni republikas līmeņa mākslinieki. Lieki teikt, ka visiem maksāju ,,uz ķepu,, un nekādas kvītis vai čekus neviens nedeva.
Pavasarī medijos izlasīju vienu no šiem republikas līmeņa māksliniekiem žēlojamies, ka nav naudas par ko samaksāt rēķinus, kredītu, nevar nopirkt pārtiku, tūlīt banka atņems mašīnu un vispār - nav ko ēst, jāsāk izpārdot iedzīve.
Lieki teikt, ka es un bijušie darba kolēģi nodokļus maksājām, taču pie mūsu nodokļu naudas centās piesmērēties ļ.c. mākslinieks un ne tikai viņš, kurš nodokļus nebija maksājis, bet savā laikā dzīvojis ,,zaļi,, bet tagad gribēja lai mēs viņu uzturam.
Vai tad tas ir taisnīgi?

Atbildēt

no alas

27.10.2020. 17:03

Tādi kā ex-komjaunietis Reirs ir Latvijas lielākā problēma. Nekad mūžā nav strādājis, nav bijis privātā biznesā un nezin ar kādām grūtībām jāssaskarās. Vienīgais ko viņš labi māk, ir gudri muldēt un pārbīdīt ciparus Excel tabulā. Parasto cilvēku dzīves un darba ritms viņam nav izprotamas. Vienotības Reirs būtu pirmais ko vajadzētu atlaist un nekad vairs nelaist politikā, par visiem šiem muļķīgajiem papildus nodokļu jaunievedumiem, laikā kad mums ir reāla krīze tautsaimniecībā dēļ Covid-19. Ko vien vērts ierosinājums maksāt 170 eur mēnesī sociālās iemaksas, neskatoties ir vai nav tik daudz ienākumu. Un vēl piedevām tad, kad mums ir "nu ļoti daudz naudas, tik daudz kā nekad", kā visiem stāstīja viņa partijas biedrs Kariņš.

Atbildēt

bouleward Rainis,29

27.10.2020. 16:49

Likās,ka vajadzēja likt kādu R.zīmēto karikatūru,bet bilde tāpat ir gana labi raksturojoša.

Atbildēt

vispār

27.10.2020. 16:23

Tāddi Benc, Van Gogi, Šaneles un Versači staigātu pliki un sosprāgtu badā, ja ne nevienam nezināmie Jāņi, Džoni, Helmuti un Annas neizaudzētu šiem pārtiku un neuzšūtu drēbes.

Atbildēt

paardomas

27.10.2020. 16:13

Vispār jau autoram ir taisnība,tomēr autors šo to nesaprot.Cilvēks ir dzimis lai radītu,katram sava sfēra,bet ne biznesam,peļņai,konkurencei un nekam nevajadzīgu lietu radīšanai. Bencu, Van Gogu, Šaneli, Versači darbi ir nekam nederīgi,tāpat kā mobīlais telefons un dators.Te nu vairākums iebildīs,bet,ir garīgi jāizaug lai to saprastu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...