Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

dj;v;;fgb

29.10.2020. 10:03

Nu neviens man neiestāstīs, ka šie "radošie" visu laiku iztiek ar 100 eiro mēnesī, bet tagad sliktais Reirs prasīs 170 eiro mēnesī nodokļos - ārprāts!!! Te ir sagadījušās kopā divas lietas. Vispirms, lielākā daļa šo "radošo" dzīvoja vienkārši no haltūrām, saņemot ķepā un neko nodokļos nemaksājot. Tagad epidēmija ir haltūras apturējusi un nu sametiet pabalstiem. Bet kāpēc no pārējo muļķu maksātajiem nodokļiem?
Otrkārt, zem radošuma birkas ir piesmērējušies vesels bars tādu, kam ar to nav ne mazākā sakara un kas ar saviem garadarbiem neko nav spējīgi nopelnīt. Neticat? Reiz pagūglēju pakaļ un itin ātri atradu Latvijā 20 teātra zinātnieces...

Atbildēt

west

28.10.2020. 18:55

»

ješka

Šā gs. sākumā vairāk kā desmit gadus biju darba kolektīvā tāds kā ,,kultorgs,, vai ,,kasieris,,. Viens no tādiem svarīgiem pienākumiem, organizēt ikgadējo darba kolektīva balli jeb kā tagad moderni teikt ,,korporatīvu,,. Darba devējs apmaksāja telpas , uzdzeramo un ,,zaceni,, bet paši ņēmām līdzi pudeli...


Trāpīgi! Kumēdiņrādītāji, "dziedātāji" u.c. bezģeļņiki un vietējā pīļdīķa zvaigznes saradušies kā sēnes pēc lietus. Strādāt, protams, grūti... Bet dumjā tauta aplaudē un "čurā" aiz laimes, skatoties šos ķēmus un talantbrīvus "māksliniekus".

Atbildēt

Aha!

28.10.2020. 14:33

»

...

Tu neticēsi,pat ar iekšdedzes dzinējiem cilvēce slīkst mēslos


Kapitālismu neizprata līdz galam K. Markss, jo tikai to mēģināja aprakstīt. Šodien viņš rakstītu citādi. Par valsts kapitālismu un finansu korporokrātiju. Fords saprata kapitālismu labāk par Marksu.

Atbildēt

Uzrakstīts viss tā kā saprotami

28.10.2020. 14:31

Radošums mākslā, zinātnē, uzņēmējdarbībā utt. Bet tas vairs nav vajadzīgs. Piecprocentniekam, lai izdzīvotu ar savu jaunradi ir vienlaikus jābūt zinātniekam, mājsliniekam, uzņēmējam at izpratni grāmatvedībā un ekonomikā. Un tas neprasa maz - jākonkurē. Un jāsaprot bilance - tirgus daļa ar ienākumiem pret paša izdevumiem. Jāriskē un jātic. Cita ceļa nav. Man būtu kauns dzīvot no subsīdijām. Jo subsīdijas ir pazemojošas.

Atbildēt

Apšaubītājam

28.10.2020. 14:19

»

Nu

Bērni nepiedzimst ar gatavu talantu! Autors domā, ka ir izredzētais??? Gleznot, dziedāt, spēlēt var iemācīties katrs. Tikai tam jāpatīk un darbs jāiegulda


Ikviens piedzimst ar kaut ko savu, arī talantu, kuru var attīstīt līdz pilnībai, var noslīcināt vai pat neievērot, ja necils. Darbs, jā, bet ne tas šajos 5% ir galvenais. Problēma ir tā, ka šie 95% parasto cilvēku apskauž un necieš šos 5% talantīgo, jo nekad nebūs viņi.

Atbildēt

hmm

28.10.2020. 11:38

»

jautaajums

Vai iekšdedzes dzinējs uz naftas ir progress


Bez iekšdedzes dzinēja cilvēce sen būtu noslīkusi mēslos vai apmirusi epidēmijās (kurš tieši variants - par to vēl zinātnieki strīdas).
90% jebkuras "mākslas" ir pliks mārketings. Van Goga un citu megadārgo izstrādājumu gadījumā - 100%.

Atbildēt

Nu

28.10.2020. 10:45

»

...

Katrs cilvēks pasaulē nāk ar savu mācību programmu savai garīgajai un fiziskajai attīstībai


Tā stāsta ezotēriķi un eksotēriķi.... Viena no versijām....

Atbildēt

...

28.10.2020. 09:39

»

Nu

Bērni nepiedzimst ar gatavu talantu! Autors domā, ka ir izredzētais??? Gleznot, dziedāt, spēlēt var iemācīties katrs. Tikai tam jāpatīk un darbs jāiegulda


Katrs cilvēks pasaulē nāk ar savu mācību programmu savai garīgajai un fiziskajai attīstībai.

Atbildēt

Nu

28.10.2020. 09:03

Bērni nepiedzimst ar gatavu talantu! Autors domā, ka ir izredzētais??? Gleznot, dziedāt, spēlēt var iemācīties katrs. Tikai tam jāpatīk un darbs jāiegulda!!

Atbildēt

Oki

28.10.2020. 08:42

»

rūķis

95 proc.šādus māksliniekus noslānītu ar sūdainu rungu


Pareizi saprati , draugs - 95% pasaulē nav sevišķi gudri . Malacis, labi abalizē tekstu .

Atbildēt

grafiskais dizainers

28.10.2020. 08:40

Interesanti, ka valsts tērē n-tos tukstošus mākslinieka profesijas iegūšanai, bet izrādās ši profesija nav pat profesiju standartā... Vai māksla nav pārvērtusies par hobiju? Kāpēc valsts no vienas puses tērē miljonus mākslas izglītībai, otrā aicina likvidēt radošās profesijas ieviešot bargus nodokļus? Kā var izdomāt nerēķināt kā attaisnotos izdevumus, jeb visu to, ko mākslinieks ieguldījis radošā darba radīšanā, telpas, materiālus u.c. lietas? Cik ilgi valsti vadīs bijušie čekisti un idioti?

Atbildēt

līdz pilnam vājprātam

28.10.2020. 06:55

»

jautaajums

Vai iekšdedzes dzinējs uz naftas ir progress


uz mākslu vilka. Kam ienāc parāt garīgi slimos un pabiras izsludināt par ģēnijiem??????????????

Atbildēt

hmm

28.10.2020. 00:18

Inženieris Bencs ķepurojās no viena bankrotējuša projekta uz nākošo, līdz beidzot rūpniecisko darbagaldu ražošanas bizness deva pietiekami naudas iekšdedzes dzinēju attīstīšanai un vēlāk arī automobiļa projektam. Kad mākslas priekšmetu tirgonis Van Gogs norāva depresiju, aizgāja no darba un izdomāja kļūt par gleznotāju, viņu līdz pat mūža galam materiāli uzturēja brālis.

Ja mūsdienu "radošie" spēj paši nopelnīt savam radošajam hobijam, vai viņus uztur bagāti radinieki, kur problēma?

Atbildēt

Patiesībā kangarrūķis

28.10.2020. 00:06

»

rūķis

95 proc.šādus māksliniekus noslānītu ar sūdainu rungu


To jau jūs tumsoņi paveicāt 1937 1940 un 1949.gadā līdz pierausāties pie varas ļaunuma impērijā un turpiniet iesākto līdz pat šai dienai. Tikai metodes un stils ir nedaudz pamainījies, bet ideoloģija tā pati vecā.

Atbildēt

Biedram okupantam

27.10.2020. 23:45

»

Viss notiek

Lai iznīcinātu radošo inteliģenci, darbs sākās ar 1990.gad 4.maiju, ko realizēja nacionālisti ar "denacionalizāciju" un "privatizāciju" - ja ne visu, bet lielu daļu krievu laika radošās inteliģences pārstāvju, kuri vairumā dzīvoja Rīgas centrā dzīvokļos (ak okupanti, aizņēma mūsu dzīvokļus un negribēja...


Kādā sakarā čekas stukaču un komūnistu pārkrāsotā banda tiek nodēvēta par nacionālistiem, kas realizējuši prihvatizāciju.
-Jūsējie tie bija kopā ar Latvijas valstiskuma nodevējiem to veicāt, bet tagad sarkanais lops meklē attaisnojumus un vainīgos. Spogulī ieskaties klīstošā pasaules nelaime.

Atbildēt

Taisnība

27.10.2020. 23:28

»

paardomas

Vispār jau autoram ir taisnība,tomēr autors šo to nesaprot.Cilvēks ir dzimis lai radītu,katram sava sfēra,bet ne biznesam,peļņai,konkurencei un nekam nevajadzīgu lietu radīšanai. Bencu, Van Gogu, Šaneli, Versači darbi ir nekam nederīgi,tāpat kā mobīlais telefons un dators.Te nu vairākums iebildīs,bet...


Bet ... mobilais telefons ir vajadzīgs, bet ne "plakanais", "skārienbīstamais".

TV un internets, plakanais telefons ir cilvēka garīgās attīstības gals.

Cik tupi ir tie, kuri dzīvo telefonā no rīta līdz vakaram un naktī. Viņi nelasa grāmatas, nelasa tekstus un tikai spēlē tupās spēles vai raksta savus komentārus - kuru vairums izskatās debili, palīgskolas 5.klases līmenī.

Atbildēt

Viss notiek

27.10.2020. 23:20

Lai iznīcinātu radošo inteliģenci, darbs sākās ar 1990.gad 4.maiju, ko realizēja nacionālisti ar "denacionalizāciju" un "privatizāciju" - ja ne visu, bet lielu daļu krievu laika radošās inteliģences pārstāvju, kuri vairumā dzīvoja Rīgas centrā dzīvokļos (ak okupanti, aizņēma mūsu dzīvokļus un negribēja maksāt par īri) un kura plauka un attīstījās, sargāja un virzīja latvietību un tās kultūru, to sāka ar likumu, likumīgi, ar tiesas spriedumiem vajāt par parādiem par dzīvokļa īri un padzina uz ielas, ar visām gleznām un paunām, ko varēja paņemt līdzi. Lasi "Septiņas aktualitātes ar valsts prezidenti". RB: – Sākšu ar jautājumu, kurš ļoti uztrauc RB lasītājus: īres griestu atcelšana. Pieņemot likumu par īpašumu denacionalizāciju, nebija padomāts par taisnīgumu pret tiem cilvēkiem, kuri zaudēja tiesības privatizēt dzīvokli. Kā jums šķiet – šajā gadījumā jāpaļaujas uz brīvo tirgus ekonomiku vai arī tomēr jārada sociālās aizsardzības mehānismi?

Atbildēt

rūķis

27.10.2020. 21:49

95 proc.šādus māksliniekus noslānītu ar sūdainu rungu.

Atbildēt

ar iekšēju smaidu

27.10.2020. 21:34

»

jautaajums

Visuma informācijas lauku arī kāds izgudroja,vai ne


Manā astrālā tāda nav,neapliecas ap Zemes šķautni.Vēl kādu ripiņu?

Atbildēt

Zinošais

27.10.2020. 20:59

»

ješka

Šā gs. sākumā vairāk kā desmit gadus biju darba kolektīvā tāds kā ,,kultorgs,, vai ,,kasieris,,. Viens no tādiem svarīgiem pienākumiem, organizēt ikgadējo darba kolektīva balli jeb kā tagad moderni teikt ,,korporatīvu,,. Darba devējs apmaksāja telpas , uzdzeramo un ,,zaceni,, bet paši ņēmām līdzi pudeli...


Tavs viedoklis ir kā "medumaize" Reiram un viņam līdzīgiem jo lieliski palīdz uzturēt mītu par "liekēžiem"
Neviens tevi nespieda aicināt kādus māksliniekus, maksāt skaidrā u.t.l. tā teikt "viena pagale nedeg"

Atbildēt

Tiks

27.10.2020. 18:52

»

tagad gan katrs sevi sauc

par mākslinieku un tās nav indikācijas MAN !!!! UN MANIEM LĪDZCILVĒKIEM tos barot. Tā ir mūsu nauda...


Bez vājiem māksliniekiem nebūtu stipro, tāpat kā sportā un bez viņiem tādiem āmurgalvas 1917.gada versijai nebūs nākotnes.

Atbildēt

viedoklis

27.10.2020. 18:49

Šodien ikviens, kas vien vēlas, var būt rakstnieks, dziedātājs, aktieris, reźisors...Taču cik no viņiem ir cienigi but par şo profesoju pārstāvjiem? Vakar TV1 radīja siżetu, kur viens topoşais " măkslinieks" uz skatuves izğērbăs kails un noskuva savu apmatojumu...
Kapec şădu "măkslinieku" veselibas aprupe,viņu bernu skoloşana utml.butu jauznemas citiem nodokļu maksatajiem?

Atbildēt

Atis Priedītis

27.10.2020. 18:38

Reālā situācija ir ļoti nežēlīga. Latvija kā valsts ir izzagta līdz līmenim, kad vairs nevar atļauties bagātīgi apmaksāt radošo cilvēku darbu. Lielākajai daļai būs jāpārkvalificējas un ar radošo darbu jānodarbojas pēc "maizes" darba beigām.

Atbildēt

millers

27.10.2020. 18:15

nu,tad sadodiet tam mēslam,rerim pa kaklu,bet,sanāk,ka kuļat tikai pa tukšo

Atbildēt

tagad gan katrs sevi sauc

27.10.2020. 18:06

par mākslinieku un tās nav indikācijas MAN !!!! UN MANIEM LĪDZCILVĒKIEM tos barot. Tā ir mūsu nauda!!!!!
Tik zema līmeņa 'āksliniekiem', 'rakstniekiem" ir jāpelna maizīte kur var nopelnīt, un brīvajā laikā var nodarboties ar vaļasprieku.
Č netikumus nedrīkst izvērst.
Tabaka par badu nesūdzas...

Atbildēt

ješka

27.10.2020. 17:44

Šā gs. sākumā vairāk kā desmit gadus biju darba kolektīvā tāds kā ,,kultorgs,, vai ,,kasieris,,. Viens no tādiem svarīgiem pienākumiem, organizēt ikgadējo darba kolektīva balli jeb kā tagad moderni teikt ,,korporatīvu,,. Darba devējs apmaksāja telpas , uzdzeramo un ,,zaceni,, bet paši ņēmām līdzi pudeli un metām naudu vakara vadītājam un muzikantiem. Atkarībā no atsaucības un to vai bija ar otrajām pusēm vai bez , dalībnieku skaits bija no dažiem desmitiem līdz pāri simtam. No tā arī bija atkarīgs, kāds vakara vadītājs un kāda muzika mums sanāca. Bija gan parasts lauku čalis, tāds sava veida ,,cilvēks-orķestris,, par dažiem desmitiem latu un partnere - vakara vadītāja, gan nopietni republikas līmeņa mākslinieki. Lieki teikt, ka visiem maksāju ,,uz ķepu,, un nekādas kvītis vai čekus neviens nedeva.
Pavasarī medijos izlasīju vienu no šiem republikas līmeņa māksliniekiem žēlojamies, ka nav naudas par ko samaksāt rēķinus, kredītu, nevar nopirkt pārtiku, tūlīt banka atņems mašīnu un vispār - nav ko ēst, jāsāk izpārdot iedzīve.
Lieki teikt, ka es un bijušie darba kolēģi nodokļus maksājām, taču pie mūsu nodokļu naudas centās piesmērēties ļ.c. mākslinieks un ne tikai viņš, kurš nodokļus nebija maksājis, bet savā laikā dzīvojis ,,zaļi,, bet tagad gribēja lai mēs viņu uzturam.
Vai tad tas ir taisnīgi?

Atbildēt

no alas

27.10.2020. 17:03

Tādi kā ex-komjaunietis Reirs ir Latvijas lielākā problēma. Nekad mūžā nav strādājis, nav bijis privātā biznesā un nezin ar kādām grūtībām jāssaskarās. Vienīgais ko viņš labi māk, ir gudri muldēt un pārbīdīt ciparus Excel tabulā. Parasto cilvēku dzīves un darba ritms viņam nav izprotamas. Vienotības Reirs būtu pirmais ko vajadzētu atlaist un nekad vairs nelaist politikā, par visiem šiem muļķīgajiem papildus nodokļu jaunievedumiem, laikā kad mums ir reāla krīze tautsaimniecībā dēļ Covid-19. Ko vien vērts ierosinājums maksāt 170 eur mēnesī sociālās iemaksas, neskatoties ir vai nav tik daudz ienākumu. Un vēl piedevām tad, kad mums ir "nu ļoti daudz naudas, tik daudz kā nekad", kā visiem stāstīja viņa partijas biedrs Kariņš.

Atbildēt

bouleward Rainis,29

27.10.2020. 16:49

Likās,ka vajadzēja likt kādu R.zīmēto karikatūru,bet bilde tāpat ir gana labi raksturojoša.

Atbildēt

vispār

27.10.2020. 16:23

Tāddi Benc, Van Gogi, Šaneles un Versači staigātu pliki un sosprāgtu badā, ja ne nevienam nezināmie Jāņi, Džoni, Helmuti un Annas neizaudzētu šiem pārtiku un neuzšūtu drēbes.

Atbildēt

paardomas

27.10.2020. 16:13

Vispār jau autoram ir taisnība,tomēr autors šo to nesaprot.Cilvēks ir dzimis lai radītu,katram sava sfēra,bet ne biznesam,peļņai,konkurencei un nekam nevajadzīgu lietu radīšanai. Bencu, Van Gogu, Šaneli, Versači darbi ir nekam nederīgi,tāpat kā mobīlais telefons un dators.Te nu vairākums iebildīs,bet,ir garīgi jāizaug lai to saprastu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...