Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saule

12.10.2015. 14:53

Liekas, ka Incukalna socialajam dienestam vienkarsi sen nav bijusas parbaudes. Sudzibu ir daudz. Sakot ar to, ka cilveki, kuri Incukalna pagasta Socialajam dienestam nav pa pratam, vienkarsi tiek spiesti pamest Incukalna novadu un dzivot meza zem egles, jo socialais dienests nedara neko lai palidzetu, drizak preteji - citigi censas izmest negribetos trukumcietejus ar sperienu pa pecpusi ara no novada(protams,protams viss tacu likumigi esot...tikai ar 100 papiriem, nto gadu gaidisanu, lamasanos un visu veidu riebeklibu gatavosanas). Par cik cinities tik daudzu gadu laika jau ir apnicis un gribas dzivot ar jumtu virs galvas un ar vismaz kukuliti maizes katru dienu, bus jamekle taisniba augstak stavosas instances. Domaju, ka gan Labklajibas ministrijai, gan KNAB, gan televizijai ieintereses esosa situacija. Nu ja ne, tad gan jau augstaka tiesa ieinteresesies saja antireklama un patvala..dokumenti gadu laika ir savakti gana...

Atbildēt

Ivītis

08.09.2015. 19:43

Es dzīvoju Incukalna un nu redzu ka ledus tiešām ir sakustējies un redzu pēc darbiem ka pie mums šī sasaukuma Dome labi strādā. Lapsiņ atbrauc un pajautā mums, parastiem cilvēkiem kas un kā. Nevis raksti,,pasūtījuma,, rakstiņus.
Ļoti ceram uz patiesību....

Atbildēt

zaptei cukurs

08.09.2015. 15:10

»

s

meli cienītā


Kas tieši Jums liekas meli, cienītais.Pierādījumus varat palūgt sociālā dienesta vadītājai vai jebkuram citam sociālā dienesta darbiniekam.

Atbildēt

Taisnība

08.09.2015. 12:12

»

ww

buvvaldes vaditājs, zemes ierīkotāja, vangažu namsaimnieks valdes priekšsēdētājs un kur nu vēl iepirkuma komisijā tika iecelts tuvs viņa draugs un biznesa partners , tākā slikti strādā sabiedriskās atiecības, ja to nezina


Ja Jums ir informācija par kādām ne pārāk likumīgām vai nesaimnieciskām darbībām, par kurām novada iedzīvotājiem ir jāzina, tad rakstiet Pietiek.com žurnālistiem. Visdrīzāk jau gadījums ar Vangažu dienas centra vadītāju ir tikai viena no epizodēm, kas norāda uz to, ka ne viss novada pārvaldē ir kārtībā gan no likumiskā, gan no labas saimniekošanas viedokļa. Ja jau kāds ir pieķēries šiem jautājumiem, tad jādara sabiedrībai zināmi arī citi fakti par nelikumībām un nesaimnieciskumu.

Atbildēt

vangažnieks

08.09.2015. 11:23

»

vangažnieks

Tieši Aivara Nalivaiko laikā Vangažos ļoti daudz kas tika paveikts, iedzīvotāji bija ļoti apmierināti.Šobrīd daudzi Inčukalnieši tieši lepojas ar savu jauni priekšsēdētāju un nosoda daudzu deputātu bezdarbību, jo lēmumu pieņemšanā atturas vai nepiekrīt nekam, jo likumu nezināšana noved pie tā, ka deputātiem...


Nu beidzat smidināt, ja varam runāt par izdarīšanu tad izņemot dažādas rebes ar iepirkumiem,un tukšu muldēšanu nekas nav izdarīts un tiešām vajaga paskatītiess tiešraides es tas skatos regulāri, bet liekas ka jūs gan neesat informēts ,bet veicat tikai priekšnieka uzdoto vi'ma slavēšanas kampaņu, kauns nav melot iedzīvotajiem..

Atbildēt

ww

08.09.2015. 11:17

»

:)

Kurš darbinieks tika atlaists? Kā var tādas uļķības rakstīt


buvvaldes vaditājs, zemes ierīkotāja, vangažu namsaimnieks valdes priekšsēdētājs un kur nu vēl iepirkuma komisijā tika iecelts tuvs viņa draugs un biznesa partners , tākā slikti strādā sabiedriskās atiecības, ja to nezina.

Atbildēt

vangažnieks

08.09.2015. 08:51

»

inčukalnietis

Jūsu zināšanai Inčukalnā tā tiešam ir ierasta prakse Aivaram Nalivaiko nākot pie varas daudzi darbinieki tika atbrīvoti un viņu vietā salikti viņa cilvēki, iepirkumos uzvar viena un tā pati firma, darbu izcenojumis ir lidz neiedomājamam pārspīlēti ,bet uz jautājumiem kāpēc tā, Nalivaiko tik pasmejas...


Tieši Aivara Nalivaiko laikā Vangažos ļoti daudz kas tika paveikts, iedzīvotāji bija ļoti apmierināti.Šobrīd daudzi Inčukalnieši tieši lepojas ar savu jauni priekšsēdētāju un nosoda daudzu deputātu bezdarbību, jo lēmumu pieņemšanā atturas vai nepiekrīt nekam, jo likumu nezināšana noved pie tā, ka deputātiem nav sava viedokļa.Šādi darbus nav iespējams plānot.Paskatieties tiešraides un viss kļūs skaidrāks par skaidru.

Atbildēt

zaptei cukurs

08.09.2015. 08:45

»

zapte

Nesen bija tak gadījums, kad par sociālās aprūpes darbinieci Nalivaiko iecēla savu civilsievu, bet tad ministrija lika atlaist viņai arī nebija izglītības, tad viņš, viņas iecēla Vangažu namsaimniekā par ekonomisti arī, protams, bez izglītības, paroc Lapsa Inčukalna pusē un tev Gudrona dīķi liksies ...


Jūsu zināšanai šī darbiniece mācījās otrajā kursā sociālo darbu, par ko arī tika iesniegtas izziņas no skolas.Mācības viņa turpina joprojām.Namsaimniekā viņu neiecēla par ekonomisti, pirmkārt, otrkārt, viņai ir ekonomikas diploms jau no 2009.gada.

Atbildēt

Taisnība

07.09.2015. 17:49

»

Nesaprotu

Īsti neiebraucu, kur šajā ziņā aktualitāte? Valstī notiek lietas, par kurām tiešām jākliedz, bet te apspriež tēmu, par kuru nevienam nav intereses. Daudzi visdrīzāk pat nezina, kur Vangaži atrodas. Njā...laikam aptrūkušās tēmas, par ko rakstīt


Protams, Vangažu dienas centra vadītājas amats valsts mērogos ir ļoti nenozīmīgs. Bet arī viņai maksātā alga ir Inčukalna novada nodokļu maksātāju nauda. Un diezin vai ir taisnīgi maksāt cilvēkam bez atbilstošas izglītības, prasmēm un iemaņām tādu pašu algu, kā cilvēkam ar atbilstošu izglītību un pieredzi sociālajā darbā. Tādā ziņā tas varētu būt nozīmīgs jautājums visiem nodokļu maksātājiem. Un ir nepieņemami, ja Inčukalna novada deputāti uzskatīs, ka tas ir maznozīmīgs jautājums. Tā ir nevis viņu, bet gan nodokļu maksātāju nauda.

Atbildēt

zapte

07.09.2015. 14:39

Nesen bija tak gadījums, kad par sociālās aprūpes darbinieci Nalivaiko iecēla savu civilsievu, bet tad ministrija lika atlaist viņai arī nebija izglītības, tad viņš, viņas iecēla Vangažu namsaimniekā par ekonomisti arī, protams, bez izglītības, paroc Lapsa Inčukalna pusē un tev Gudrona dīķi liksies tāds vienkārš saduļķojums.

Atbildēt

inčukalnietis

07.09.2015. 14:32

Jūsu zināšanai Inčukalnā tā tiešam ir ierasta prakse Aivaram Nalivaiko nākot pie varas daudzi darbinieki tika atbrīvoti un viņu vietā salikti viņa cilvēki, iepirkumos uzvar viena un tā pati firma, darbu izcenojumis ir lidz neiedomājamam pārspīlēti ,bet uz jautājumiem kāpēc tā, Nalivaiko tik pasmejas un vis, kā smejas novadā Nalivaiko ir liela nekaunība un maza izglītība un novads tiek izlaupīts, lai arī esam rakstījuši par dažādām nelikumībām, neviens tam nepievērš uzmanību.Mums nekas cits neatliek sēdēt paciest visas nelikumības, muļķibas un gaidīt jaunas vēlēšanas, var būt iedzīvotāji būs kaut ko iemācīšies un sapratuši.

Atbildēt

Saprāts loģikas brālis

07.09.2015. 14:00

»

Čiekurs Egles dēls

Bija man gadījums: iekš nva atradu sludinājumu, ka Carnikavas pašvaldība meklē uz pusslodzi darbinieku par tēmu, kurā esmu ne tikai suni, bet arī zirgu un zĪloni apēdis. Ātri novērtēju, ka šis darbs man neprasīs vairāk kā vienu dienu mēnesī, pietiecos uz šo burvīgo vakanci. Laikam kādai grāmatvedes ...


Tas, ka kādā tēmā esi ne tikai suni, bet arī zirgu un zĪloni apēdis, nebūt nenozīmē to, ka vari atļauties uzskatīt sevi par fenomenāli kvalificētu ūberkrutu speciālistu. Tieši tāpat, kā ilgtspējīgas studentēšanas rezultātā iegūti virsējās izglītības papīri nebūt neliecina par to, ka patiešām ir apgūta formālajam diplomam atbilstoša patiesa izglītība un profesionālā kvalifikācija.

Atbildēt

Nesaprotu

07.09.2015. 13:44

Īsti neiebraucu, kur šajā ziņā aktualitāte? Valstī notiek lietas, par kurām tiešām jākliedz, bet te apspriež tēmu, par kuru nevienam nav intereses. Daudzi visdrīzāk pat nezina, kur Vangaži atrodas. Njā...laikam aptrūkušās tēmas, par ko rakstīt.

Atbildēt

07.09.2015. 13:40

»

nu un


un nu?

Atbildēt

Zelta vakance

07.09.2015. 12:21

Ta' nu zelta bedre un ir par ko cepties.

Atbildēt

kk

07.09.2015. 11:12

tie konkursi ir formalitaate..atsijaa visus,jo saveejam radiniekam vieta jau sarunaata...

Atbildēt

07.09.2015. 08:42

nu un?

Atbildēt

Taisnība

07.09.2015. 08:36

Vispār, ja Inčukalna deputāti un domes vadība būtu ieunteresēti tajā, lai novada iedzīvotājiem nerastos nepareizs priekštats, ka amatos tiek likti tuvāki un tālāki radinieki bez atbilstošas izglītības, iemaņām un pieredzes, tad šī nu ir tā reize, kad piwminēto dāmu būtu no dienas centra vadItājas amata jāatbrīvo. Varbūt ir vērts papētIt arī citus amatus Inčukalnā un Vangažos? Varbūt tā ir ierasta prakse Inčukalna novadā?

Atbildēt

duraks

07.09.2015. 00:20

Vot radniecīgas saites gan NEKAD nespēlē nekādu lomu . Ta'di mēs muļķi esam tie latvieši

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.09.2015. 21:28

»

kk

par šo jomu var ņemties cik grib... daudzos novados ir ilgstošas vakances, jo konkursi beidzas bez rezultāta. Un ne vienmēr prasības ir pārspīlētas. Bet ir vakances, kuras tukšas nevar stāvēt, tāpēc jāiet uz kompromisu, gribi vai nē... Šajā gadījumā - ja jau dāma ir tiešām iestājusies un iegūs nepieciešamo...


Bija man gadījums: iekš nva atradu sludinājumu, ka Carnikavas pašvaldība meklē uz pusslodzi darbinieku par tēmu, kurā esmu ne tikai suni, bet arī zirgu un zĪloni apēdis. Ātri novērtēju, ka šis darbs man neprasīs vairāk kā vienu dienu mēnesī, pietiecos uz šo burvīgo vakanci. Laikam kādai grāmatvedes meitai (vai šofera dēlam) ar savu pieteikumu konkrēti ceļu pārgāju, jo saņēmu atbildi, ka konkurss tiek apturēts, un nva lapā šī vakance vairāk arī neparādījās...

Atbildēt

!

06.09.2015. 19:50

piederiba neaizskaramajai ierednu kastai latvija tiek parmantota un aizsarga no nepieciesamibas uzsakt melnstradnieka karjeru Irija vai Anglija .Par so subjektu kategoriju vejonis izsakas ,ka tie nedzivojot slikti.

Atbildēt

kk

06.09.2015. 17:20

paturpinot... paskatieties, cik vakanču ir ministrijās, valsts iestādēs - simtiem! Bet dars kādam ir jāizdara. Nevajag vainot, ka šobrīd ir jāpieņem neatbilstoši kadri. Tāda ir mūsu izglītības sistēma un tāds ir mūsu darba tirgus.

Atbildēt

kk

06.09.2015. 17:19

par šo jomu var ņemties cik grib... daudzos novados ir ilgstošas vakances, jo konkursi beidzas bez rezultāta. Un ne vienmēr prasības ir pārspīlētas. Bet ir vakances, kuras tukšas nevar stāvēt, tāpēc jāiet uz kompromisu, gribi vai nē... Šajā gadījumā - ja jau dāma ir tiešām iestājusies un iegūs nepieciešamo izglītību, viņa mierīgi par v.i. var gadu strādāt, pēc tam tiek atkārtoti izvērtēta.

Kopumā ir traģisks smadzeņu deficīts! Palielinot minimālo algu, pašvaldības pieliks pie algas apkopējai, bet speciālistam bieži vien nesanāks. Minimālās algas palielināšana pašvaldībās drīzāk noplicina resursus nevis uzlabo labklājību...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...