Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saule

12.10.2015. 13:53

Liekas, ka Incukalna socialajam dienestam vienkarsi sen nav bijusas parbaudes. Sudzibu ir daudz. Sakot ar to, ka cilveki, kuri Incukalna pagasta Socialajam dienestam nav pa pratam, vienkarsi tiek spiesti pamest Incukalna novadu un dzivot meza zem egles, jo socialais dienests nedara neko lai palidzetu, drizak preteji - citigi censas izmest negribetos trukumcietejus ar sperienu pa pecpusi ara no novada(protams,protams viss tacu likumigi esot...tikai ar 100 papiriem, nto gadu gaidisanu, lamasanos un visu veidu riebeklibu gatavosanas). Par cik cinities tik daudzu gadu laika jau ir apnicis un gribas dzivot ar jumtu virs galvas un ar vismaz kukuliti maizes katru dienu, bus jamekle taisniba augstak stavosas instances. Domaju, ka gan Labklajibas ministrijai, gan KNAB, gan televizijai ieintereses esosa situacija. Nu ja ne, tad gan jau augstaka tiesa ieinteresesies saja antireklama un patvala..dokumenti gadu laika ir savakti gana...

Atbildēt

Ivītis

08.09.2015. 18:43

Es dzīvoju Incukalna un nu redzu ka ledus tiešām ir sakustējies un redzu pēc darbiem ka pie mums šī sasaukuma Dome labi strādā. Lapsiņ atbrauc un pajautā mums, parastiem cilvēkiem kas un kā. Nevis raksti,,pasūtījuma,, rakstiņus.
Ļoti ceram uz patiesību....

Atbildēt

zaptei cukurs

08.09.2015. 14:10

»

s

meli cienītā


Kas tieši Jums liekas meli, cienītais.Pierādījumus varat palūgt sociālā dienesta vadītājai vai jebkuram citam sociālā dienesta darbiniekam.

Atbildēt

Taisnība

08.09.2015. 11:12

»

ww

buvvaldes vaditājs, zemes ierīkotāja, vangažu namsaimnieks valdes priekšsēdētājs un kur nu vēl iepirkuma komisijā tika iecelts tuvs viņa draugs un biznesa partners , tākā slikti strādā sabiedriskās atiecības, ja to nezina


Ja Jums ir informācija par kādām ne pārāk likumīgām vai nesaimnieciskām darbībām, par kurām novada iedzīvotājiem ir jāzina, tad rakstiet Pietiek.com žurnālistiem. Visdrīzāk jau gadījums ar Vangažu dienas centra vadītāju ir tikai viena no epizodēm, kas norāda uz to, ka ne viss novada pārvaldē ir kārtībā gan no likumiskā, gan no labas saimniekošanas viedokļa. Ja jau kāds ir pieķēries šiem jautājumiem, tad jādara sabiedrībai zināmi arī citi fakti par nelikumībām un nesaimnieciskumu.

Atbildēt

vangažnieks

08.09.2015. 10:23

»

vangažnieks

Tieši Aivara Nalivaiko laikā Vangažos ļoti daudz kas tika paveikts, iedzīvotāji bija ļoti apmierināti.Šobrīd daudzi Inčukalnieši tieši lepojas ar savu jauni priekšsēdētāju un nosoda daudzu deputātu bezdarbību, jo lēmumu pieņemšanā atturas vai nepiekrīt nekam, jo likumu nezināšana noved pie tā, ka deputātiem...


Nu beidzat smidināt, ja varam runāt par izdarīšanu tad izņemot dažādas rebes ar iepirkumiem,un tukšu muldēšanu nekas nav izdarīts un tiešām vajaga paskatītiess tiešraides es tas skatos regulāri, bet liekas ka jūs gan neesat informēts ,bet veicat tikai priekšnieka uzdoto vi'ma slavēšanas kampaņu, kauns nav melot iedzīvotajiem..

Atbildēt

ww

08.09.2015. 10:17

»

:)

Kurš darbinieks tika atlaists? Kā var tādas uļķības rakstīt


buvvaldes vaditājs, zemes ierīkotāja, vangažu namsaimnieks valdes priekšsēdētājs un kur nu vēl iepirkuma komisijā tika iecelts tuvs viņa draugs un biznesa partners , tākā slikti strādā sabiedriskās atiecības, ja to nezina.

Atbildēt

vangažnieks

08.09.2015. 07:51

»

inčukalnietis

Jūsu zināšanai Inčukalnā tā tiešam ir ierasta prakse Aivaram Nalivaiko nākot pie varas daudzi darbinieki tika atbrīvoti un viņu vietā salikti viņa cilvēki, iepirkumos uzvar viena un tā pati firma, darbu izcenojumis ir lidz neiedomājamam pārspīlēti ,bet uz jautājumiem kāpēc tā, Nalivaiko tik pasmejas...


Tieši Aivara Nalivaiko laikā Vangažos ļoti daudz kas tika paveikts, iedzīvotāji bija ļoti apmierināti.Šobrīd daudzi Inčukalnieši tieši lepojas ar savu jauni priekšsēdētāju un nosoda daudzu deputātu bezdarbību, jo lēmumu pieņemšanā atturas vai nepiekrīt nekam, jo likumu nezināšana noved pie tā, ka deputātiem nav sava viedokļa.Šādi darbus nav iespējams plānot.Paskatieties tiešraides un viss kļūs skaidrāks par skaidru.

Atbildēt

zaptei cukurs

08.09.2015. 07:45

»

zapte

Nesen bija tak gadījums, kad par sociālās aprūpes darbinieci Nalivaiko iecēla savu civilsievu, bet tad ministrija lika atlaist viņai arī nebija izglītības, tad viņš, viņas iecēla Vangažu namsaimniekā par ekonomisti arī, protams, bez izglītības, paroc Lapsa Inčukalna pusē un tev Gudrona dīķi liksies ...


Jūsu zināšanai šī darbiniece mācījās otrajā kursā sociālo darbu, par ko arī tika iesniegtas izziņas no skolas.Mācības viņa turpina joprojām.Namsaimniekā viņu neiecēla par ekonomisti, pirmkārt, otrkārt, viņai ir ekonomikas diploms jau no 2009.gada.

Atbildēt

Taisnība

07.09.2015. 16:49

»

Nesaprotu

Īsti neiebraucu, kur šajā ziņā aktualitāte? Valstī notiek lietas, par kurām tiešām jākliedz, bet te apspriež tēmu, par kuru nevienam nav intereses. Daudzi visdrīzāk pat nezina, kur Vangaži atrodas. Njā...laikam aptrūkušās tēmas, par ko rakstīt


Protams, Vangažu dienas centra vadītājas amats valsts mērogos ir ļoti nenozīmīgs. Bet arī viņai maksātā alga ir Inčukalna novada nodokļu maksātāju nauda. Un diezin vai ir taisnīgi maksāt cilvēkam bez atbilstošas izglītības, prasmēm un iemaņām tādu pašu algu, kā cilvēkam ar atbilstošu izglītību un pieredzi sociālajā darbā. Tādā ziņā tas varētu būt nozīmīgs jautājums visiem nodokļu maksātājiem. Un ir nepieņemami, ja Inčukalna novada deputāti uzskatīs, ka tas ir maznozīmīgs jautājums. Tā ir nevis viņu, bet gan nodokļu maksātāju nauda.

Atbildēt

zapte

07.09.2015. 13:39

Nesen bija tak gadījums, kad par sociālās aprūpes darbinieci Nalivaiko iecēla savu civilsievu, bet tad ministrija lika atlaist viņai arī nebija izglītības, tad viņš, viņas iecēla Vangažu namsaimniekā par ekonomisti arī, protams, bez izglītības, paroc Lapsa Inčukalna pusē un tev Gudrona dīķi liksies tāds vienkārš saduļķojums.

Atbildēt

inčukalnietis

07.09.2015. 13:32

Jūsu zināšanai Inčukalnā tā tiešam ir ierasta prakse Aivaram Nalivaiko nākot pie varas daudzi darbinieki tika atbrīvoti un viņu vietā salikti viņa cilvēki, iepirkumos uzvar viena un tā pati firma, darbu izcenojumis ir lidz neiedomājamam pārspīlēti ,bet uz jautājumiem kāpēc tā, Nalivaiko tik pasmejas un vis, kā smejas novadā Nalivaiko ir liela nekaunība un maza izglītība un novads tiek izlaupīts, lai arī esam rakstījuši par dažādām nelikumībām, neviens tam nepievērš uzmanību.Mums nekas cits neatliek sēdēt paciest visas nelikumības, muļķibas un gaidīt jaunas vēlēšanas, var būt iedzīvotāji būs kaut ko iemācīšies un sapratuši.

Atbildēt

Saprāts loģikas brālis

07.09.2015. 13:00

»

Čiekurs Egles dēls

Bija man gadījums: iekš nva atradu sludinājumu, ka Carnikavas pašvaldība meklē uz pusslodzi darbinieku par tēmu, kurā esmu ne tikai suni, bet arī zirgu un zĪloni apēdis. Ātri novērtēju, ka šis darbs man neprasīs vairāk kā vienu dienu mēnesī, pietiecos uz šo burvīgo vakanci. Laikam kādai grāmatvedes ...


Tas, ka kādā tēmā esi ne tikai suni, bet arī zirgu un zĪloni apēdis, nebūt nenozīmē to, ka vari atļauties uzskatīt sevi par fenomenāli kvalificētu ūberkrutu speciālistu. Tieši tāpat, kā ilgtspējīgas studentēšanas rezultātā iegūti virsējās izglītības papīri nebūt neliecina par to, ka patiešām ir apgūta formālajam diplomam atbilstoša patiesa izglītība un profesionālā kvalifikācija.

Atbildēt

Nesaprotu

07.09.2015. 12:44

Īsti neiebraucu, kur šajā ziņā aktualitāte? Valstī notiek lietas, par kurām tiešām jākliedz, bet te apspriež tēmu, par kuru nevienam nav intereses. Daudzi visdrīzāk pat nezina, kur Vangaži atrodas. Njā...laikam aptrūkušās tēmas, par ko rakstīt.

Atbildēt

07.09.2015. 12:40

»

nu un


un nu?

Atbildēt

Zelta vakance

07.09.2015. 11:21

Ta' nu zelta bedre un ir par ko cepties.

Atbildēt

kk

07.09.2015. 10:12

tie konkursi ir formalitaate..atsijaa visus,jo saveejam radiniekam vieta jau sarunaata...

Atbildēt

07.09.2015. 07:42

nu un?

Atbildēt

Taisnība

07.09.2015. 07:36

Vispār, ja Inčukalna deputāti un domes vadība būtu ieunteresēti tajā, lai novada iedzīvotājiem nerastos nepareizs priekštats, ka amatos tiek likti tuvāki un tālāki radinieki bez atbilstošas izglītības, iemaņām un pieredzes, tad šī nu ir tā reize, kad piwminēto dāmu būtu no dienas centra vadItājas amata jāatbrīvo. Varbūt ir vērts papētIt arī citus amatus Inčukalnā un Vangažos? Varbūt tā ir ierasta prakse Inčukalna novadā?

Atbildēt

duraks

06.09.2015. 23:20

Vot radniecīgas saites gan NEKAD nespēlē nekādu lomu . Ta'di mēs muļķi esam tie latvieši

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

06.09.2015. 20:28

»

kk

par šo jomu var ņemties cik grib... daudzos novados ir ilgstošas vakances, jo konkursi beidzas bez rezultāta. Un ne vienmēr prasības ir pārspīlētas. Bet ir vakances, kuras tukšas nevar stāvēt, tāpēc jāiet uz kompromisu, gribi vai nē... Šajā gadījumā - ja jau dāma ir tiešām iestājusies un iegūs nepieciešamo...


Bija man gadījums: iekš nva atradu sludinājumu, ka Carnikavas pašvaldība meklē uz pusslodzi darbinieku par tēmu, kurā esmu ne tikai suni, bet arī zirgu un zĪloni apēdis. Ātri novērtēju, ka šis darbs man neprasīs vairāk kā vienu dienu mēnesī, pietiecos uz šo burvīgo vakanci. Laikam kādai grāmatvedes meitai (vai šofera dēlam) ar savu pieteikumu konkrēti ceļu pārgāju, jo saņēmu atbildi, ka konkurss tiek apturēts, un nva lapā šī vakance vairāk arī neparādījās...

Atbildēt

!

06.09.2015. 18:50

piederiba neaizskaramajai ierednu kastai latvija tiek parmantota un aizsarga no nepieciesamibas uzsakt melnstradnieka karjeru Irija vai Anglija .Par so subjektu kategoriju vejonis izsakas ,ka tie nedzivojot slikti.

Atbildēt

kk

06.09.2015. 16:20

paturpinot... paskatieties, cik vakanču ir ministrijās, valsts iestādēs - simtiem! Bet dars kādam ir jāizdara. Nevajag vainot, ka šobrīd ir jāpieņem neatbilstoši kadri. Tāda ir mūsu izglītības sistēma un tāds ir mūsu darba tirgus.

Atbildēt

kk

06.09.2015. 16:19

par šo jomu var ņemties cik grib... daudzos novados ir ilgstošas vakances, jo konkursi beidzas bez rezultāta. Un ne vienmēr prasības ir pārspīlētas. Bet ir vakances, kuras tukšas nevar stāvēt, tāpēc jāiet uz kompromisu, gribi vai nē... Šajā gadījumā - ja jau dāma ir tiešām iestājusies un iegūs nepieciešamo izglītību, viņa mierīgi par v.i. var gadu strādāt, pēc tam tiek atkārtoti izvērtēta.

Kopumā ir traģisks smadzeņu deficīts! Palielinot minimālo algu, pašvaldības pieliks pie algas apkopējai, bet speciālistam bieži vien nesanāks. Minimālās algas palielināšana pašvaldībās drīzāk noplicina resursus nevis uzlabo labklājību...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...