Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

opis

01.09.2021. 11:00

Kad mees beigsm klausiit shito padlu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Noskumušais knābis...

31.08.2021. 18:11

Zālītes spožā tautas zvaigzne, strauji dziest. Var tikai pabrīnīties, ko gan viņš spēja savā tiesneša amatā ES. Tukšvārdībā, viņam nav pretinieku eksprezidentu starpā. Gaidīsim, kā viņš reaģēs, pēc Valstsgriba publicēšanas. Varbūt teiks, ka ir piekusis, un brauks prom, smagā darbā nopelnītā pensijā?

Atbildēt

jaanis

31.08.2021. 13:58

Prezident!
Domāju, ka ziniet, ka katrai plānprātiņai jāpalīdz nokļūt slimnīcā

Atbildēt

Beta

30.08.2021. 08:47

»

voila

Jums taisnība, bet šie komentu autori ir viegli atpazīstami un attiecīgi viņu "doma" izlaižama. Vecākā paaudze, kas ir trenēta presē uz meliem un divkosību, to pārcieš vieglāk. Manuprāt, raksta autore prezidenta kungam nepajautāja neko nepiedienīgu, viss ir par lietu un būtu interesanti vietnei pasekot...


Troļļi un vispārēja degradācija, tas ir fakts. Vienkārši jāignorē un nevajag tos (nevis viņus) barot.

Krāpānes uzruna ir balss tuksnesī. Tur augšā sev vairs neko nedzird. Viņi tur tusē savā starpā...

Atbildēt

Nesaprotu

30.08.2021. 08:24

Kāpēc Līga nevar paraudāt kā parasti. Līdz šim taču tas ir lieliski risinājis visas problēmsituācijas! Paraud, Levitam kļūst žēl un viņš visu izdara kā vajag. Ja nopietni, tad ir grūti pieņemt, ka ar šādu izpratni par dzīvi var ilgstoši strādāt augstos amatos valsts pārvaldē. Bet ar Šleseru, protams, IQ saderīgs.

Atbildēt

Apskaidrība

30.08.2021. 08:07

Izlasot šo Krapānes eseju, ir pilnīgi skaidrs, kāpēc viņu deportēja no Valsts kontroles. Neomulīgi kļūst apzinoties, ka šāda būtne ilgus gadus bijusi “padomniece” daudzām vadošām valsts amatpersonām… Beidzot var saprast viņas tieksmi braukt ar buldozeru…

Atbildēt

Marsa parks

30.08.2021. 03:49

»

133 miljoni euro

latvija Afganistana notriekusi 133 miljonus euro.ta ir pensionaru un nodoklmaksataju nauda


VDD bunkurā viņi iebetonēs vēl vairāk, neskaitot 18 miljonus katru gadu melnajiem Volkswagen Passat, braukāšanai savam priekam.

Atbildēt

norakt

29.08.2021. 23:05

Auksta duša,un veselīgs miegs visu sakārtos.Iedoma,ka saņemt naudu no valsts un valsti apdirst izgaisīs līdz ar pagriešanos uz otriem sāniem.

Atbildēt

vienmēr domāju , ka Krapāne ir stulba bāba

29.08.2021. 22:27

Un kārtējo reizi par to pārliecinājos. Tik viens ir neizprotams - cik simtu un kāpēc tādu krapāņu ir visās valsts un pašvaldību iestādēs sasēdušās, cik dzimumlocekļku viņas ir nodrāzušas, lai tur sēdētu un saņemtu molzīgas (salīdzinoši) algas un kādu pienesumu Latvijas koproduktam vai vienkārši - labklājībai viņas nesušas. Tagad tā ir uzkrītoša mode stulbas bet devīgas bābas iekārtot uz nodokļu maksātāju rēķina tukšpļāpu amatos.

Atbildēt

juris

29.08.2021. 19:52

»

Patriotiskais gars

mutes nost no VADOŅA,virzīts un vēlēts TĒVZEMEI un BRĪVĪBAI


Tad jau ar Lembergu viss saskaņots un nav pamata uztraukumam...

Atbildēt

tad,ja tev,Roza

29.08.2021. 16:51

»

Roza Luksemburga

Pievienojos! Man ari sai tuksajai vietai, ko aplams konjunkturas vilnis atkal uznesis augspuse jautajumu nav. Man ir jautajums tiem, kas savulaik ielika cilveku bez jurista diploma par tiesnesi gan cilvektiesibu gan eiropas tiesa. Tur jau ari vinsh bija tuksa vieta. Par tieslietu ministru atmodas laikos...


ir radies šāds jautājums,tev jābrauc uz Vāciju un jājautā tiem,kas savulaik"ielika cilvēku bez jurista diploma"par advokātu Vācijā,jo prezidenta karjera tomēr sākās Vācijā,kad viņam ar Latviju vēl lāga nebija nekādu sakara.Tad tev droši vien friči paskaidros,ka Vācijā pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados bija drusku savādāka izglītības sistēma kā mīļotajā Psrs.

Atbildēt

Roza Luksemburga

29.08.2021. 14:54

»

Secinājums

Man Levitam jautājumu nav,ko var jautāt tukšumam.Man ir jautājums personu sabiedrībai,kad reiz pacietības mērs būs pilns


Pievienojos! Man ari sai tuksajai vietai, ko aplams konjunkturas vilnis atkal uznesis augspuse jautajumu nav. Man ir jautajums tiem, kas savulaik ielika cilveku bez jurista diploma par tiesnesi gan cilvektiesibu gan eiropas tiesa. Tur jau ari vinsh bija tuksa vieta. Par tieslietu ministru atmodas laikos- tur viss skaidrs, katra keksa pie mums var vadit valsti,ka to ari paslaik redzam.

Atbildēt

Es, Nika, esmu nolaidusies eļļaina blaugzna un veca kode arīdzen!

29.08.2021. 13:41

»

Nika

Es komentēšu, kaut arī manis rakstītais nevienu neinteresē


Kopš iestājās klimakss, lēmumus pieņemu pati. Matiem apaugušām un muskoļotāmkājā paveru savu pāksti. Un ko es tur redzu. Matainumu pielietu eļļu! Parunālies ar mani, lauķi!

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.08.2021. 13:27

mutes nost no VADOŅA,virzīts un vēlēts TĒVZEMEI un BRĪVĪBAI!

Atbildēt

kode

29.08.2021. 13:17

»

Nika

Ja šajā sakara ieskaitot arī mani, tad - gribat ticat, gribat ne - bet es neesmu nekāds apmaksāts trollis. Un katra publikācija, šo ieskaitot, es analizēju konkrēto publikāciju un izsaku savu viedokli. Arī par Krapani es nepaslinkoju un sakopoju informāciju. Kas attiecas uz tukšo lamāšanos, tad piekritu...


Pievienojos! 😊
Man ir savs viedoklis un pieņēmu lēmumu. Viss.
Tagad vēroju, cik zemu var nolaisties man zināmie cilvēki, jo tiek izrādītas zemākās dziņas. Vai būs vēlme sastrādāties.
Tāds laiks.
Diez kā vēlāk taisnosies

Atbildēt

katrs muļķīs

29.08.2021. 12:04

Un,un visu visbeidzot-kad beigsies diskriminācija un šķirošana,ja braukt ar auto drīkst tikai ar apmācības un eksamenācijas ceļā iegūtām vadītāja tiesībām!

Atbildēt

Nika

29.08.2021. 10:44

»

Žulis

Skumji vērot, kā te viens vai divi valdības troļļi komentāros zem dažādiem nikiem darbojas. Nekādas izdomas, parastie paņēmieni - lamāties, apsaukāties, zākāt raksta autori, novirzīt diskusiju no raksta satura apspriešanas uz raksta autores personības apspriešanu vai kādu citu ar rakstu nesaistītu tēmu...


Ja šajā sakara ieskaitot arī mani, tad - gribat ticat, gribat ne - bet es neesmu nekāds apmaksāts trollis. Un katra publikācija, šo ieskaitot, es analizēju konkrēto publikāciju un izsaku savu viedokli. Arī par Krapani es nepaslinkoju un sakopoju informāciju. Kas attiecas uz tukšo lamāšanos, tad piekritu Jjms - cieņu tāda lieta nevairo. Vienkārši man ur MANS viedoklis, un man ir tiesības to paust - patīk tas vai ne. Pietiek NAV antivakceru portāls, kura tiek publicēti viņus interesējoši raksti un attiecīgi ir “pareizi” jākomentē. Ir lietas, kas man riebj: nežēlība, agresija un cilvēku stulbums. Un, ja es regulāri sastopos ar šim lietām, kad ko komentēju, tad reizēm tas uzsauc reakciju pazemot oponentu. Tā nu diemžēl reizēm notiek. Bet rakstīt turpināšu. Kamēr vakcīna mani kāpā neaizsauks. :):):)

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

29.08.2021. 10:17

Kad kaut kas tiek paziņots ar atklātas vēstules palīdzību(kā šajā gadījumā), tad ir svarīgas divas lietas..kas nezin, var pierakstīt -
1. Kas tiek paziņots?
2. Kas ir tā persona, kas paziņo?
Ļoti nožēlojami un liekulīgi izskatījās Veidemane, kad intervēja Lato Lapsu un apsprieda vārda brīvības ierobežošanu mūsu valstī..respektīvi - "žurnaļuga" veidemane, kuras saimnieks, ieslodzītais Svētais Aivairs Nevainīgais savos ziedu laikos PSRS, kā KP intruktors apspieda jebkuru vārda brīvību, tagad atļaujās kritizēt vārda brīvības ierobežošanu..Lemberga rējējsune Veidemane, kura pārstāv NRA, kur atspoguļojās tikai viens viedoklis, atļaujās spriedelēt par vārda brīvibu.
Čekiste Veidemane, kuras saimnieks, oligarhs Lembergs visus 30 gadus savā Ventspilī neļāva nevienam pat iepīkstēties pret viņa viedokli..(un Elitai tas liekās pašsaprotami).. tagad pēkšņi aizstāv vārda brīvību!!
Smieklīgi, ja ne nožēlojami..un tas pazemina, vismaz manās acīs, intervijas vērtību.
Tas pats ir ar Vienotību..kad tā iestājās par atklātu politiku, pret oligarhiem..bet reizē gāž savu valdību, lai sauktu tautas patriekto Lembergu valdībā ..un otreiz gāž savu valdību iedodot premjerposteni ZZS..
Tad tas viss ir liekulīgi, nelietīgi, noziedzīgi un Vienotības skaļajiem vārdiem kongresā, restartam ir nulles vērtība.
Kad es nesenajā TV raidījumā Melu teorija ieraudzīju Ilgu Kreitusi, kas šausminās par PSRS laiku meliem un absurdumu..tad ne tikai smieties gribās..
Šī čekiste - komuniste, kas PSRS melu impērijā bija viena no lielākajām un aktīvākajām melu izplatītajā, kas palīdzēja VDK un KP izveidot pēc Atmodas mūsu valstī jaunu Melu impēriju..tagad spriedelē par meliem.
Nožēlojami un ciniski!
Līgas Krapānes gadījumā ir tas pats..šī kundze ir dzīvojusies pa oligarhu Sistēmas pak..ļu visus Neatkarības gadus..kalpojusi visiem, kas maizi tik deva..saprotams, ka jebkuram spriest spējīgam cilvēkam viņa liekās amorāla un pretīga.
Tas ir jāatcerās -
LĪGA KRAPĀNE, JA TAGAD ATRASTOS "NĀCIJAS TĒVA" ČEKISTISKAJĀ GALMĀ KOPĀ AR IR VISĀDĀM "ĒLERTĒM" UN PĀRĒJĀM PABIRĀM..TAD VIŅA BŪTU VISKAISMĪGĀKĀ LEVITA ATBALSTĪTĀJA.
Bet "Nācijas tēva", tā pat, kā savulaik Āboltiņas pēcpuse nav bezizmēra un visiem sistēmas dirš..laižiem tur vietas nepietiek.
Jāmeklē jauna mājvieta..
KRAPĀNE TAGAD CĪNĀS, LAI TIKTU ATKAL PIE SILES..VIENALGA AR KO..VIENALGA KAM PAK..ĻĀ!

Atbildēt

Pi

29.08.2021. 10:08

Krapāne, kā labi sūkājas šlesera pimpis?

Atbildēt

kāpēc ?????????

29.08.2021. 09:50

https://youtu.be/5gr5IiHXmsU

Atbildēt

Nikai!

29.08.2021. 09:23

»

Nika

Man ne silts, ne auksts. Iepūtiet manā bālajā *irsā


Ko nenosauļoji savu bālo dibenu?

Atbildēt

voila

29.08.2021. 09:09

»

Žulis

Skumji vērot, kā te viens vai divi valdības troļļi komentāros zem dažādiem nikiem darbojas. Nekādas izdomas, parastie paņēmieni - lamāties, apsaukāties, zākāt raksta autori, novirzīt diskusiju no raksta satura apspriešanas uz raksta autores personības apspriešanu vai kādu citu ar rakstu nesaistītu tēmu...


Jums taisnība, bet šie komentu autori ir viegli atpazīstami un attiecīgi viņu "doma" izlaižama. Vecākā paaudze, kas ir trenēta presē uz meliem un divkosību, to pārcieš vieglāk. Manuprāt, raksta autore prezidenta kungam nepajautāja neko nepiedienīgu, viss ir par lietu un būtu interesanti vietnei pasekot ar atbildi, ja tāda vispār būs

Atbildēt

...

29.08.2021. 08:38

āne āne, tik vien tā prātiņa. Levits jāatbrīvo no visu šo aplenkuma un aresta, tas gan

Atbildēt

Cik naivi iedomāties,

29.08.2021. 08:05

ka tādai žīdu cūkai varētu rasties interese atbildēt uz vēstulēm un iesniegumiem!

Noskatieties Dombura Delfi TV par Levita 2 gadiem VP amatā.’

Levits teicas amam parlamentārais prezidents bez pienākūma Čigānu barons.


Un skatoties nākotnē tālu uz priekšu. Uz žīda un savējo žīdu rebēm. Muļķi un dauņi vecu cionistu iecēluši Latvijā karaļa kārtā. Ši “ekselence” stāsta, ka pie sevis izsaucis visas Saeimas frakcijas un nosacījis, kas darāms. Ātri esot sapratuši ,pēc pāris teikumiem. Dzīvnieki vienmēr pakļaujas stiprākam.

Kas te, Latvijā, ir saimnieks? Latvieši nesaprot patieso žīdu dabu, jo ar īstiem žīdiem nav kontaktējušies. Ebreju nacists, cionists, E. Levits, bet Kariņš izpildot visus Levita padomus. Lapsa? Lapsa esot nejēga, kas rakstot mēslus.Atbildēt

Žulis

29.08.2021. 07:06

Skumji vērot, kā te viens vai divi valdības troļļi komentāros zem dažādiem nikiem darbojas. Nekādas izdomas, parastie paņēmieni - lamāties, apsaukāties, zākāt raksta autori, novirzīt diskusiju no raksta satura apspriešanas uz raksta autores personības apspriešanu vai kādu citu ar rakstu nesaistītu tēmu. Uzraksta ņirdzīgu komentāru un pēc tam zem cita nika paši šim komentāram atbild, vai to papildina. Zemiski cilvēciņi, kas pārdevušies par naudu. Kā var spriest pēc viņu rakstītā, tad pārsvarā jauni čalīši, kas nav pratuši atrast cienījamāku nodarbi un neapjēdz, ka "zāģē zaru, uz kura paši sēž".

Atbildēt

ja tā padomā

29.08.2021. 06:47

»

Secinājums

Ja Levits kādam ir prezidents un kungs tad tas par cilvēku neko labu neliecina.No levita ir jāpieprasa,nevis jālūdz


Tev nepatīk vēstules stils? Nekādu problēmu. Sēdies un raksti savu vēstuli ar saviem jautājumiem! Tu taču neesi no tiem, kas māk tikai citus kritizēt, bet lai paši kaut ko izdarītu ir par tizliem un bailīgiem? Vai ne?

Atbildēt

Dzērājs

29.08.2021. 03:37

Parodija par vēstuli
1.Kā konkrētā rīcībā Jūsu darbs līdz šim ir bijis veltīts Latvijas tautas labumam, ja savā rīcībā vai vienkārši nerīcībā (klusu ciešanā) esat atbalstījis valdības uzspiesto sabiedrības šķirošanu pēc pazīmes – dzērājšoferis vai sōferis skaidrā? Uz kāda pamata cilvēkam vairs nav tiesību brīvi izvēlēties, vai dzert un ko dzert un vadīt mašīnu vai nevadīt, ja viņš pats ir domāt un lemtspējīgs?
2.Visbeidzot par izturēšanos pret visiem taisni un par savu pienākumu pildīšanu pēc labākās apziņas. Tā apziņa lai paliek Jūsu ziņā, Levita kungs, bet par taisnu (taisnīgu izturēšanos) pret visiem ir gan ko iebilst, jo nodokļu maksātāji ir visi – gan dzērējs, gan nedzērājs. Ceļu būvi un remontus dotē no valsts budžeta – tātad no nodokļu maksātāju naudas. Kādēļ dzērāji tiek ierindoti nodokļu nemaksātāju kategorijā?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.08.2021. 03:00

>pārkāpti Satversmes 99., 100., 104., 105. un >110.panti?

Satversmes 116. pants
atļauj ierobežot cilvēka tiesības
likumā noteiktā kārtībā

Atbildēt

Andrējam pluss

28.08.2021. 23:10

»

Andrejs

Līga! Pirms gadiem apm. 20 Jūs man likāties simpātiska, erudīta un cilvēks savā vietā. Tagad - redzot Jūsu CV, liekas, ka Jums ir bijis pilnīgi vienalga, ko pārstāvēt kā preses sekretārei - ka tikai alga...


Gobzems,krištopāns,šlesers,tur viss ir skaidrs-nelieši.
Jauna seja uz neeliešu goda dēļa ieies vēsturē-Līga Krapāne.

Atbildēt

133 miljoni euro

28.08.2021. 22:39

latvija Afganistana notriekusi 133 miljonus euro.ta ir pensionaru un nodoklmaksataju nauda.

Atbildēt

Andrejs

28.08.2021. 22:19

Līga! Pirms gadiem apm. 20 Jūs man likāties simpātiska, erudīta un cilvēks savā vietā. Tagad - redzot Jūsu CV, liekas, ka Jums ir bijis pilnīgi vienalga, ko pārstāvēt kā preses sekretārei - ka tikai alga.
Un nu ir apogejs - esat ar neliešiem. Bet tas nekas, ka nelieši - galvenais, ka atkal sola darbu.

Atbildēt

Vāji gan, vecā idiote,

28.08.2021. 22:04

»

Nika

Nu jau man bail, ka tu afektā neaizrijies ar savu zobu protēzi. Un vispār esi man šodien apnicis. Pasmējos, pajautrojos, un pietiek. Tāpat ar tevi diskutēt ir galīgi neinteresanti. Bet rīt es atkal parādīšos. Drebi, asinainais atriebēj! un saldu miedziņu


ar zobu protēzi. Tavs portrets un tavi niki lauztin laužas pēc palīgā sauciena! Apskrien, idiote, blokmājas kvartālu un ej gulēt, stulbene!

Atbildēt

Nika

28.08.2021. 21:46

»

ES

uN CIK TAD JŪS ABI AR TO SAUCAMO nIKU SAŅĒMĀT PAR SAVIS PAZEMOŠANU. tIK DAUDZ SAPRĀTA JUMS ABIEM VĒL IR, LAI SAPRASTU, KA PAŠI SEVI VIEN PAZEMOJAT UN ARĪ SAVUS SAIMNIEKUS NE MAZĀK, JO ŠĪ KLIĶE UZ TĀDIEM KĀ JŪS LIEK LIELAS CERĪBAS.. nORMĀLI CILVĒKI REDZ , KAS UN KO DARA UN KO NEDARA...


Kapēc ar lielajiem burtiem bija jāraksta? Tas kaut kas ļoti svarīgs? Man bija jāapraudās no tik globāla jautājuma? A, bet varbūt sākumā izstāsti, cik maksā Gobzems un Šlesers? Interesanti, kurš tad vairak maksā?

Atbildēt

Nika

28.08.2021. 21:42

»

Tava laterna tevi atradīs pati

roc tik sev bedri, meklējies! Tā turpini. Drīz tautai būs apmierinājums, līs asinis. Un ar savu diršamo soļosi uz krematoriju pēc 10 piespiedu potes


Nu jau man bail, ka tu afektā neaizrijies ar savu zobu protēzi. Un vispār esi man šodien apnicis. Pasmējos, pajautrojos, un pietiek. Tāpat ar tevi diskutēt ir galīgi neinteresanti. Bet rīt es atkal parādīšos. Drebi, asinainais atriebēj! un saldu miedziņu

Atbildēt

ES

28.08.2021. 21:41

»

Kekss

Cik smieklīgi! Pa visām kancelejām izdzīvojusies pie tiem pašiem "neliešiem", tagad, kad palikusi bez haļavas maizītes, sāk klukstēt... Totāla bezkaunība


uN CIK TAD JŪS ABI AR TO SAUCAMO nIKU SAŅĒMĀT PAR SAVIS PAZEMOŠANU. tIK DAUDZ SAPRĀTA JUMS ABIEM VĒL IR, LAI SAPRASTU, KA PAŠI SEVI VIEN PAZEMOJAT UN ARĪ SAVUS SAIMNIEKUS NE MAZĀK, JO ŠĪ KLIĶE UZ TĀDIEM KĀ JŪS LIEK LIELAS CERĪBAS.. nORMĀLI CILVĒKI REDZ , KAS UN KO DARA UN KO NEDARA

Atbildēt

Kur paliku debilā Nika sportiste?

28.08.2021. 21:40

Buū!

Atbildēt

Tava laterna tevi atradīs pati

28.08.2021. 21:37

»

Nika

Bet tu jau daudzus gribi kārt. Domā, ka Jēkaba ielā būs tik daudz laternu? Es gribu savu, personisko laternu. Uz vienas laternas divi nav godīgi un demokrātiski


roc tik sev bedri, meklējies! Tā turpini. Drīz tautai būs apmierinājums, līs asinis. Un ar savu diršamo soļosi uz krematoriju pēc 10 piespiedu potes.

Atbildēt

Idiote! Man pohuj par tavām domām

28.08.2021. 21:35

»

Nika

Ka man patīk, ka tu ārdies! Mani tas uzjautrina. Kā tev patīk, ka jaunajā valdība, kur Šlesers būs ministru prezidents, tieslietu ministre būs Jurča, kura viņu sēdināja? Ka tu, kā vecis ar mugurkalu domā, tas pa smuko : liek rokudzelžus, bet pēc tam spiež roku? Ka tu domā, šie bučosies arī svētkos? ...


tu saņemsi ko pelnījusi vecā žīdu palaistuve! Es debilā izklaudējos, nevis ārdos! Man pohuj tavs viedoklis stulbene. Redzētu ar prieku tevi karājamies aiz kājas doma laukumā.

Atbildēt

Nika

28.08.2021. 21:34

»

Aizver savu smirdīgo pāksti žīdu cūka Nika

piegriezusies ar savu debiluzmu esi gana


Bet tu jau daudzus gribi kārt. Domā, ka Jēkaba ielā būs tik daudz laternu? Es gribu savu, personisko laternu. Uz vienas laternas divi nav godīgi un demokrātiski.

Atbildēt

Nika

28.08.2021. 21:32

»

Nebūs nebūs!

Neiepriecināšu! Veca sūdu vecene, Levita kuce


Ka man patīk, ka tu ārdies! Mani tas uzjautrina. Kā tev patīk, ka jaunajā valdība, kur Šlesers būs ministru prezidents, tieslietu ministre būs Jurča, kura viņu sēdināja? Ka tu, kā vecis ar mugurkalu domā, tas pa smuko : liek rokudzelžus, bet pēc tam spiež roku? Ka tu domā, šie bučosies arī svētkos? Un kādu portfeli tu piedāvātu Petravičai? Bet ko Karpāne darīs? Doma atkal preses sekretāre? Izaugusi taču meitene, ne? Ko varētu viņai piedāvāt? Varbūt kādu jaunu ministrijiņu izveidot viņas gaišajai galviņai?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

21

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

FotoPatiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.
Lasīt visu...

21

Ak, eglīte...

FotoPēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās cirtes vecumam šim mežam bija jāaug vēl vairāk nekā 20 gadus, un, kā liecina Valsts meža dienesta dati, arī galvenās cirtes caurmērs (t.i., koku resnums), kas ļautu mežu nocirst ātrāk, vēl nebija sasniegts. Tātad skaidrs, ka šeit veikta sanitārā cirte[1] vai rekonstruktīvā cirte[2]. Tātad mežs nocirsts tāpēc, ka atzīts par bojātu vai neproduktīvu.
Lasīt visu...

12

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

FotoKatrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti toleranto attieksmi pret resertifikācijas procedūru, kas mūsu "de iure" demokrātiskajā valstī gadiem ilgi nav saprotama ne loģiski, ne tiesiski, var secināt, ka liberālās demokrātijas (vai tomēr maskēta totalitārisma) idejas ir pārņēmušas pat mūsu tautas it kā kritiski domājošo daļu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...