Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

opis

01.09.2021. 11:00

Kad mees beigsm klausiit shito padlu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Noskumušais knābis...

31.08.2021. 18:11

Zālītes spožā tautas zvaigzne, strauji dziest. Var tikai pabrīnīties, ko gan viņš spēja savā tiesneša amatā ES. Tukšvārdībā, viņam nav pretinieku eksprezidentu starpā. Gaidīsim, kā viņš reaģēs, pēc Valstsgriba publicēšanas. Varbūt teiks, ka ir piekusis, un brauks prom, smagā darbā nopelnītā pensijā?

Atbildēt

jaanis

31.08.2021. 13:58

Prezident!
Domāju, ka ziniet, ka katrai plānprātiņai jāpalīdz nokļūt slimnīcā

Atbildēt

Beta

30.08.2021. 08:47

»

voila

Jums taisnība, bet šie komentu autori ir viegli atpazīstami un attiecīgi viņu "doma" izlaižama. Vecākā paaudze, kas ir trenēta presē uz meliem un divkosību, to pārcieš vieglāk. Manuprāt, raksta autore prezidenta kungam nepajautāja neko nepiedienīgu, viss ir par lietu un būtu interesanti vietnei pasekot...


Troļļi un vispārēja degradācija, tas ir fakts. Vienkārši jāignorē un nevajag tos (nevis viņus) barot.

Krāpānes uzruna ir balss tuksnesī. Tur augšā sev vairs neko nedzird. Viņi tur tusē savā starpā...

Atbildēt

Nesaprotu

30.08.2021. 08:24

Kāpēc Līga nevar paraudāt kā parasti. Līdz šim taču tas ir lieliski risinājis visas problēmsituācijas! Paraud, Levitam kļūst žēl un viņš visu izdara kā vajag. Ja nopietni, tad ir grūti pieņemt, ka ar šādu izpratni par dzīvi var ilgstoši strādāt augstos amatos valsts pārvaldē. Bet ar Šleseru, protams, IQ saderīgs.

Atbildēt

Apskaidrība

30.08.2021. 08:07

Izlasot šo Krapānes eseju, ir pilnīgi skaidrs, kāpēc viņu deportēja no Valsts kontroles. Neomulīgi kļūst apzinoties, ka šāda būtne ilgus gadus bijusi “padomniece” daudzām vadošām valsts amatpersonām… Beidzot var saprast viņas tieksmi braukt ar buldozeru…

Atbildēt

Marsa parks

30.08.2021. 03:49

»

133 miljoni euro

latvija Afganistana notriekusi 133 miljonus euro.ta ir pensionaru un nodoklmaksataju nauda


VDD bunkurā viņi iebetonēs vēl vairāk, neskaitot 18 miljonus katru gadu melnajiem Volkswagen Passat, braukāšanai savam priekam.

Atbildēt

norakt

29.08.2021. 23:05

Auksta duša,un veselīgs miegs visu sakārtos.Iedoma,ka saņemt naudu no valsts un valsti apdirst izgaisīs līdz ar pagriešanos uz otriem sāniem.

Atbildēt

vienmēr domāju , ka Krapāne ir stulba bāba

29.08.2021. 22:27

Un kārtējo reizi par to pārliecinājos. Tik viens ir neizprotams - cik simtu un kāpēc tādu krapāņu ir visās valsts un pašvaldību iestādēs sasēdušās, cik dzimumlocekļku viņas ir nodrāzušas, lai tur sēdētu un saņemtu molzīgas (salīdzinoši) algas un kādu pienesumu Latvijas koproduktam vai vienkārši - labklājībai viņas nesušas. Tagad tā ir uzkrītoša mode stulbas bet devīgas bābas iekārtot uz nodokļu maksātāju rēķina tukšpļāpu amatos.

Atbildēt

juris

29.08.2021. 19:52

»

Patriotiskais gars

mutes nost no VADOŅA,virzīts un vēlēts TĒVZEMEI un BRĪVĪBAI


Tad jau ar Lembergu viss saskaņots un nav pamata uztraukumam...

Atbildēt

tad,ja tev,Roza

29.08.2021. 16:51

»

Roza Luksemburga

Pievienojos! Man ari sai tuksajai vietai, ko aplams konjunkturas vilnis atkal uznesis augspuse jautajumu nav. Man ir jautajums tiem, kas savulaik ielika cilveku bez jurista diploma par tiesnesi gan cilvektiesibu gan eiropas tiesa. Tur jau ari vinsh bija tuksa vieta. Par tieslietu ministru atmodas laikos...


ir radies šāds jautājums,tev jābrauc uz Vāciju un jājautā tiem,kas savulaik"ielika cilvēku bez jurista diploma"par advokātu Vācijā,jo prezidenta karjera tomēr sākās Vācijā,kad viņam ar Latviju vēl lāga nebija nekādu sakara.Tad tev droši vien friči paskaidros,ka Vācijā pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados bija drusku savādāka izglītības sistēma kā mīļotajā Psrs.

Atbildēt

Roza Luksemburga

29.08.2021. 14:54

»

Secinājums

Man Levitam jautājumu nav,ko var jautāt tukšumam.Man ir jautājums personu sabiedrībai,kad reiz pacietības mērs būs pilns


Pievienojos! Man ari sai tuksajai vietai, ko aplams konjunkturas vilnis atkal uznesis augspuse jautajumu nav. Man ir jautajums tiem, kas savulaik ielika cilveku bez jurista diploma par tiesnesi gan cilvektiesibu gan eiropas tiesa. Tur jau ari vinsh bija tuksa vieta. Par tieslietu ministru atmodas laikos- tur viss skaidrs, katra keksa pie mums var vadit valsti,ka to ari paslaik redzam.

Atbildēt

Es, Nika, esmu nolaidusies eļļaina blaugzna un veca kode arīdzen!

29.08.2021. 13:41

»

Nika

Es komentēšu, kaut arī manis rakstītais nevienu neinteresē


Kopš iestājās klimakss, lēmumus pieņemu pati. Matiem apaugušām un muskoļotāmkājā paveru savu pāksti. Un ko es tur redzu. Matainumu pielietu eļļu! Parunālies ar mani, lauķi!

Atbildēt

Patriotiskais gars

29.08.2021. 13:27

mutes nost no VADOŅA,virzīts un vēlēts TĒVZEMEI un BRĪVĪBAI!

Atbildēt

kode

29.08.2021. 13:17

»

Nika

Ja šajā sakara ieskaitot arī mani, tad - gribat ticat, gribat ne - bet es neesmu nekāds apmaksāts trollis. Un katra publikācija, šo ieskaitot, es analizēju konkrēto publikāciju un izsaku savu viedokli. Arī par Krapani es nepaslinkoju un sakopoju informāciju. Kas attiecas uz tukšo lamāšanos, tad piekritu...


Pievienojos! 😊
Man ir savs viedoklis un pieņēmu lēmumu. Viss.
Tagad vēroju, cik zemu var nolaisties man zināmie cilvēki, jo tiek izrādītas zemākās dziņas. Vai būs vēlme sastrādāties.
Tāds laiks.
Diez kā vēlāk taisnosies

Atbildēt

katrs muļķīs

29.08.2021. 12:04

Un,un visu visbeidzot-kad beigsies diskriminācija un šķirošana,ja braukt ar auto drīkst tikai ar apmācības un eksamenācijas ceļā iegūtām vadītāja tiesībām!

Atbildēt

Nika

29.08.2021. 10:44

»

Žulis

Skumji vērot, kā te viens vai divi valdības troļļi komentāros zem dažādiem nikiem darbojas. Nekādas izdomas, parastie paņēmieni - lamāties, apsaukāties, zākāt raksta autori, novirzīt diskusiju no raksta satura apspriešanas uz raksta autores personības apspriešanu vai kādu citu ar rakstu nesaistītu tēmu...


Ja šajā sakara ieskaitot arī mani, tad - gribat ticat, gribat ne - bet es neesmu nekāds apmaksāts trollis. Un katra publikācija, šo ieskaitot, es analizēju konkrēto publikāciju un izsaku savu viedokli. Arī par Krapani es nepaslinkoju un sakopoju informāciju. Kas attiecas uz tukšo lamāšanos, tad piekritu Jjms - cieņu tāda lieta nevairo. Vienkārši man ur MANS viedoklis, un man ir tiesības to paust - patīk tas vai ne. Pietiek NAV antivakceru portāls, kura tiek publicēti viņus interesējoši raksti un attiecīgi ir “pareizi” jākomentē. Ir lietas, kas man riebj: nežēlība, agresija un cilvēku stulbums. Un, ja es regulāri sastopos ar šim lietām, kad ko komentēju, tad reizēm tas uzsauc reakciju pazemot oponentu. Tā nu diemžēl reizēm notiek. Bet rakstīt turpināšu. Kamēr vakcīna mani kāpā neaizsauks. :):):)

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

29.08.2021. 10:17

Kad kaut kas tiek paziņots ar atklātas vēstules palīdzību(kā šajā gadījumā), tad ir svarīgas divas lietas..kas nezin, var pierakstīt -
1. Kas tiek paziņots?
2. Kas ir tā persona, kas paziņo?
Ļoti nožēlojami un liekulīgi izskatījās Veidemane, kad intervēja Lato Lapsu un apsprieda vārda brīvības ierobežošanu mūsu valstī..respektīvi - "žurnaļuga" veidemane, kuras saimnieks, ieslodzītais Svētais Aivairs Nevainīgais savos ziedu laikos PSRS, kā KP intruktors apspieda jebkuru vārda brīvību, tagad atļaujās kritizēt vārda brīvības ierobežošanu..Lemberga rējējsune Veidemane, kura pārstāv NRA, kur atspoguļojās tikai viens viedoklis, atļaujās spriedelēt par vārda brīvibu.
Čekiste Veidemane, kuras saimnieks, oligarhs Lembergs visus 30 gadus savā Ventspilī neļāva nevienam pat iepīkstēties pret viņa viedokli..(un Elitai tas liekās pašsaprotami).. tagad pēkšņi aizstāv vārda brīvību!!
Smieklīgi, ja ne nožēlojami..un tas pazemina, vismaz manās acīs, intervijas vērtību.
Tas pats ir ar Vienotību..kad tā iestājās par atklātu politiku, pret oligarhiem..bet reizē gāž savu valdību, lai sauktu tautas patriekto Lembergu valdībā ..un otreiz gāž savu valdību iedodot premjerposteni ZZS..
Tad tas viss ir liekulīgi, nelietīgi, noziedzīgi un Vienotības skaļajiem vārdiem kongresā, restartam ir nulles vērtība.
Kad es nesenajā TV raidījumā Melu teorija ieraudzīju Ilgu Kreitusi, kas šausminās par PSRS laiku meliem un absurdumu..tad ne tikai smieties gribās..
Šī čekiste - komuniste, kas PSRS melu impērijā bija viena no lielākajām un aktīvākajām melu izplatītajā, kas palīdzēja VDK un KP izveidot pēc Atmodas mūsu valstī jaunu Melu impēriju..tagad spriedelē par meliem.
Nožēlojami un ciniski!
Līgas Krapānes gadījumā ir tas pats..šī kundze ir dzīvojusies pa oligarhu Sistēmas pak..ļu visus Neatkarības gadus..kalpojusi visiem, kas maizi tik deva..saprotams, ka jebkuram spriest spējīgam cilvēkam viņa liekās amorāla un pretīga.
Tas ir jāatcerās -
LĪGA KRAPĀNE, JA TAGAD ATRASTOS "NĀCIJAS TĒVA" ČEKISTISKAJĀ GALMĀ KOPĀ AR IR VISĀDĀM "ĒLERTĒM" UN PĀRĒJĀM PABIRĀM..TAD VIŅA BŪTU VISKAISMĪGĀKĀ LEVITA ATBALSTĪTĀJA.
Bet "Nācijas tēva", tā pat, kā savulaik Āboltiņas pēcpuse nav bezizmēra un visiem sistēmas dirš..laižiem tur vietas nepietiek.
Jāmeklē jauna mājvieta..
KRAPĀNE TAGAD CĪNĀS, LAI TIKTU ATKAL PIE SILES..VIENALGA AR KO..VIENALGA KAM PAK..ĻĀ!

Atbildēt

Pi

29.08.2021. 10:08

Krapāne, kā labi sūkājas šlesera pimpis?

Atbildēt

kāpēc ?????????

29.08.2021. 09:50

https://youtu.be/5gr5IiHXmsU

Atbildēt

Nikai!

29.08.2021. 09:23

»

Nika

Man ne silts, ne auksts. Iepūtiet manā bālajā *irsā


Ko nenosauļoji savu bālo dibenu?

Atbildēt

voila

29.08.2021. 09:09

»

Žulis

Skumji vērot, kā te viens vai divi valdības troļļi komentāros zem dažādiem nikiem darbojas. Nekādas izdomas, parastie paņēmieni - lamāties, apsaukāties, zākāt raksta autori, novirzīt diskusiju no raksta satura apspriešanas uz raksta autores personības apspriešanu vai kādu citu ar rakstu nesaistītu tēmu...


Jums taisnība, bet šie komentu autori ir viegli atpazīstami un attiecīgi viņu "doma" izlaižama. Vecākā paaudze, kas ir trenēta presē uz meliem un divkosību, to pārcieš vieglāk. Manuprāt, raksta autore prezidenta kungam nepajautāja neko nepiedienīgu, viss ir par lietu un būtu interesanti vietnei pasekot ar atbildi, ja tāda vispār būs

Atbildēt

...

29.08.2021. 08:38

āne āne, tik vien tā prātiņa. Levits jāatbrīvo no visu šo aplenkuma un aresta, tas gan

Atbildēt

Cik naivi iedomāties,

29.08.2021. 08:05

ka tādai žīdu cūkai varētu rasties interese atbildēt uz vēstulēm un iesniegumiem!

Noskatieties Dombura Delfi TV par Levita 2 gadiem VP amatā.’

Levits teicas amam parlamentārais prezidents bez pienākūma Čigānu barons.


Un skatoties nākotnē tālu uz priekšu. Uz žīda un savējo žīdu rebēm. Muļķi un dauņi vecu cionistu iecēluši Latvijā karaļa kārtā. Ši “ekselence” stāsta, ka pie sevis izsaucis visas Saeimas frakcijas un nosacījis, kas darāms. Ātri esot sapratuši ,pēc pāris teikumiem. Dzīvnieki vienmēr pakļaujas stiprākam.

Kas te, Latvijā, ir saimnieks? Latvieši nesaprot patieso žīdu dabu, jo ar īstiem žīdiem nav kontaktējušies. Ebreju nacists, cionists, E. Levits, bet Kariņš izpildot visus Levita padomus. Lapsa? Lapsa esot nejēga, kas rakstot mēslus.Atbildēt

Žulis

29.08.2021. 07:06

Skumji vērot, kā te viens vai divi valdības troļļi komentāros zem dažādiem nikiem darbojas. Nekādas izdomas, parastie paņēmieni - lamāties, apsaukāties, zākāt raksta autori, novirzīt diskusiju no raksta satura apspriešanas uz raksta autores personības apspriešanu vai kādu citu ar rakstu nesaistītu tēmu. Uzraksta ņirdzīgu komentāru un pēc tam zem cita nika paši šim komentāram atbild, vai to papildina. Zemiski cilvēciņi, kas pārdevušies par naudu. Kā var spriest pēc viņu rakstītā, tad pārsvarā jauni čalīši, kas nav pratuši atrast cienījamāku nodarbi un neapjēdz, ka "zāģē zaru, uz kura paši sēž".

Atbildēt

ja tā padomā

29.08.2021. 06:47

»

Secinājums

Ja Levits kādam ir prezidents un kungs tad tas par cilvēku neko labu neliecina.No levita ir jāpieprasa,nevis jālūdz


Tev nepatīk vēstules stils? Nekādu problēmu. Sēdies un raksti savu vēstuli ar saviem jautājumiem! Tu taču neesi no tiem, kas māk tikai citus kritizēt, bet lai paši kaut ko izdarītu ir par tizliem un bailīgiem? Vai ne?

Atbildēt

Dzērājs

29.08.2021. 03:37

Parodija par vēstuli
1.Kā konkrētā rīcībā Jūsu darbs līdz šim ir bijis veltīts Latvijas tautas labumam, ja savā rīcībā vai vienkārši nerīcībā (klusu ciešanā) esat atbalstījis valdības uzspiesto sabiedrības šķirošanu pēc pazīmes – dzērājšoferis vai sōferis skaidrā? Uz kāda pamata cilvēkam vairs nav tiesību brīvi izvēlēties, vai dzert un ko dzert un vadīt mašīnu vai nevadīt, ja viņš pats ir domāt un lemtspējīgs?
2.Visbeidzot par izturēšanos pret visiem taisni un par savu pienākumu pildīšanu pēc labākās apziņas. Tā apziņa lai paliek Jūsu ziņā, Levita kungs, bet par taisnu (taisnīgu izturēšanos) pret visiem ir gan ko iebilst, jo nodokļu maksātāji ir visi – gan dzērējs, gan nedzērājs. Ceļu būvi un remontus dotē no valsts budžeta – tātad no nodokļu maksātāju naudas. Kādēļ dzērāji tiek ierindoti nodokļu nemaksātāju kategorijā?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.08.2021. 03:00

>pārkāpti Satversmes 99., 100., 104., 105. un >110.panti?

Satversmes 116. pants
atļauj ierobežot cilvēka tiesības
likumā noteiktā kārtībā

Atbildēt

Andrējam pluss

28.08.2021. 23:10

»

Andrejs

Līga! Pirms gadiem apm. 20 Jūs man likāties simpātiska, erudīta un cilvēks savā vietā. Tagad - redzot Jūsu CV, liekas, ka Jums ir bijis pilnīgi vienalga, ko pārstāvēt kā preses sekretārei - ka tikai alga...


Gobzems,krištopāns,šlesers,tur viss ir skaidrs-nelieši.
Jauna seja uz neeliešu goda dēļa ieies vēsturē-Līga Krapāne.

Atbildēt

133 miljoni euro

28.08.2021. 22:39

latvija Afganistana notriekusi 133 miljonus euro.ta ir pensionaru un nodoklmaksataju nauda.

Atbildēt

Andrejs

28.08.2021. 22:19

Līga! Pirms gadiem apm. 20 Jūs man likāties simpātiska, erudīta un cilvēks savā vietā. Tagad - redzot Jūsu CV, liekas, ka Jums ir bijis pilnīgi vienalga, ko pārstāvēt kā preses sekretārei - ka tikai alga.
Un nu ir apogejs - esat ar neliešiem. Bet tas nekas, ka nelieši - galvenais, ka atkal sola darbu.

Atbildēt

Vāji gan, vecā idiote,

28.08.2021. 22:04

»

Nika

Nu jau man bail, ka tu afektā neaizrijies ar savu zobu protēzi. Un vispār esi man šodien apnicis. Pasmējos, pajautrojos, un pietiek. Tāpat ar tevi diskutēt ir galīgi neinteresanti. Bet rīt es atkal parādīšos. Drebi, asinainais atriebēj! un saldu miedziņu


ar zobu protēzi. Tavs portrets un tavi niki lauztin laužas pēc palīgā sauciena! Apskrien, idiote, blokmājas kvartālu un ej gulēt, stulbene!

Atbildēt

Nika

28.08.2021. 21:46

»

ES

uN CIK TAD JŪS ABI AR TO SAUCAMO nIKU SAŅĒMĀT PAR SAVIS PAZEMOŠANU. tIK DAUDZ SAPRĀTA JUMS ABIEM VĒL IR, LAI SAPRASTU, KA PAŠI SEVI VIEN PAZEMOJAT UN ARĪ SAVUS SAIMNIEKUS NE MAZĀK, JO ŠĪ KLIĶE UZ TĀDIEM KĀ JŪS LIEK LIELAS CERĪBAS.. nORMĀLI CILVĒKI REDZ , KAS UN KO DARA UN KO NEDARA...


Kapēc ar lielajiem burtiem bija jāraksta? Tas kaut kas ļoti svarīgs? Man bija jāapraudās no tik globāla jautājuma? A, bet varbūt sākumā izstāsti, cik maksā Gobzems un Šlesers? Interesanti, kurš tad vairak maksā?

Atbildēt

Nika

28.08.2021. 21:42

»

Tava laterna tevi atradīs pati

roc tik sev bedri, meklējies! Tā turpini. Drīz tautai būs apmierinājums, līs asinis. Un ar savu diršamo soļosi uz krematoriju pēc 10 piespiedu potes


Nu jau man bail, ka tu afektā neaizrijies ar savu zobu protēzi. Un vispār esi man šodien apnicis. Pasmējos, pajautrojos, un pietiek. Tāpat ar tevi diskutēt ir galīgi neinteresanti. Bet rīt es atkal parādīšos. Drebi, asinainais atriebēj! un saldu miedziņu

Atbildēt

ES

28.08.2021. 21:41

»

Kekss

Cik smieklīgi! Pa visām kancelejām izdzīvojusies pie tiem pašiem "neliešiem", tagad, kad palikusi bez haļavas maizītes, sāk klukstēt... Totāla bezkaunība


uN CIK TAD JŪS ABI AR TO SAUCAMO nIKU SAŅĒMĀT PAR SAVIS PAZEMOŠANU. tIK DAUDZ SAPRĀTA JUMS ABIEM VĒL IR, LAI SAPRASTU, KA PAŠI SEVI VIEN PAZEMOJAT UN ARĪ SAVUS SAIMNIEKUS NE MAZĀK, JO ŠĪ KLIĶE UZ TĀDIEM KĀ JŪS LIEK LIELAS CERĪBAS.. nORMĀLI CILVĒKI REDZ , KAS UN KO DARA UN KO NEDARA

Atbildēt

Kur paliku debilā Nika sportiste?

28.08.2021. 21:40

Buū!

Atbildēt

Tava laterna tevi atradīs pati

28.08.2021. 21:37

»

Nika

Bet tu jau daudzus gribi kārt. Domā, ka Jēkaba ielā būs tik daudz laternu? Es gribu savu, personisko laternu. Uz vienas laternas divi nav godīgi un demokrātiski


roc tik sev bedri, meklējies! Tā turpini. Drīz tautai būs apmierinājums, līs asinis. Un ar savu diršamo soļosi uz krematoriju pēc 10 piespiedu potes.

Atbildēt

Idiote! Man pohuj par tavām domām

28.08.2021. 21:35

»

Nika

Ka man patīk, ka tu ārdies! Mani tas uzjautrina. Kā tev patīk, ka jaunajā valdība, kur Šlesers būs ministru prezidents, tieslietu ministre būs Jurča, kura viņu sēdināja? Ka tu, kā vecis ar mugurkalu domā, tas pa smuko : liek rokudzelžus, bet pēc tam spiež roku? Ka tu domā, šie bučosies arī svētkos? ...


tu saņemsi ko pelnījusi vecā žīdu palaistuve! Es debilā izklaudējos, nevis ārdos! Man pohuj tavs viedoklis stulbene. Redzētu ar prieku tevi karājamies aiz kājas doma laukumā.

Atbildēt

Nika

28.08.2021. 21:34

»

Aizver savu smirdīgo pāksti žīdu cūka Nika

piegriezusies ar savu debiluzmu esi gana


Bet tu jau daudzus gribi kārt. Domā, ka Jēkaba ielā būs tik daudz laternu? Es gribu savu, personisko laternu. Uz vienas laternas divi nav godīgi un demokrātiski.

Atbildēt

Nika

28.08.2021. 21:32

»

Nebūs nebūs!

Neiepriecināšu! Veca sūdu vecene, Levita kuce


Ka man patīk, ka tu ārdies! Mani tas uzjautrina. Kā tev patīk, ka jaunajā valdība, kur Šlesers būs ministru prezidents, tieslietu ministre būs Jurča, kura viņu sēdināja? Ka tu, kā vecis ar mugurkalu domā, tas pa smuko : liek rokudzelžus, bet pēc tam spiež roku? Ka tu domā, šie bučosies arī svētkos? Un kādu portfeli tu piedāvātu Petravičai? Bet ko Karpāne darīs? Doma atkal preses sekretāre? Izaugusi taču meitene, ne? Ko varētu viņai piedāvāt? Varbūt kādu jaunu ministrijiņu izveidot viņas gaišajai galviņai?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....