Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iedzīvotāji vienmēr ir pret

17.05.2019. 18:36

»

zzzz

"Pūces fani" nekādi nevar ieraudzīt to, ka pret ir ne tikai "siles bajāri", bet arī iedzīvotāji


Pret jebkuru ražotni, jebkuru lauksaimniecības objektu un vispār pret jebko. Tikai pēc tam nez kāpēc brēc, ka visi aizbrauc, pašiem pensija maza un tā tālāk.

Atbildēt

Teds

17.05.2019. 13:56

»

Janis Liepins

Lietuva referendums Lai samazinatu Ierednju varzu


Vispirms deokupācija un tikai tad varēsim realizēt Satversmē noteikto. Protams atgriežot spēkā veco Satversmi, ne to šodienas, kas komunistu-liberastu izkropļota un ar viltīgām prejambulām.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

17.05.2019. 09:32

»

Sātana advokāts

Lai cik personiski simpatizētu Ikšķiles dome un raisītu nepatiku Jura Pūces iedomības un lepnības samaitātie sejas vaibsti, tomēr taisnības labad nevaru piekrist Kasīkļa rakstā paustajiem argumentiem...


"...solītais algas pieaugums būs uz darba apjoma palielināšanas rēķina."

A kā, bļac, savādāk?! To sauc par darba ražīguma pieaugumu, kam seko atalgojuma pieaugums. Cik kafijas dzērējus vajag pašvaldībā, ja reāli darba kapļi parasti ir uz 1 rokas pirkstiem saskaitāmi?!

Atbildēt

Laimdota

17.05.2019. 06:21

»

Kika

Varda briviba ir paużama likumā noteiktā kartibā


Pagasta bija pagastvecis un paligs.
Tagad 250 Liekezu ar 250 paligiem.
Apvienot un samazinat uz 80%.
Anarhija un bezatbildiba.

Atbildēt

Laimdota

17.05.2019. 06:16

»

opis

Par ZZS šlur,varbūt,bet Ogri negribam.......tur tādi zagļi,kas aci no pieres izraus,kur nu vēl esterādi


Ogre kad velejas Hokejhali prasija kukuli.
Tapec hale ir Ikskiles teritorija.
Bauska savulaik Teikmanis ludza atkatus.
Bojari argaili visi dzivnieki

Atbildēt

Janis Liepins

17.05.2019. 06:06

»

Nikolajs Buivids

Vai nav skaidrs, ka Latvijas valdība pakāpeniski atņem Latvijas iedzīvotāju tiesības un brīvības


Lietuva referendums Lai samazinatu Ierednju varzu.
500 000 Latvijas iedzivotaju devusies trimda un 50deputatus pilniba pietiktu mums Liekezu.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

17.05.2019. 04:31

Vai nav skaidrs, ka Latvijas valdība pakāpeniski atņem Latvijas iedzīvotāju tiesības un brīvības.

Atbildēt

Reforma

16.05.2019. 22:58

Šī nav Ikšķiles, bet gan Latvijas admin.ter. reforma. Ja Ikšķile grib noskaidrot ļaužu viedokli, tad Indulim, Batņam un co vajadzētu jautāt visiem paŗējiem dižnovadiem. Bet tad izrādītos, ka Ikšķile NEVAR organizēt Latvijas mēroga aptauju un ka pašreizējais lokālais fufelis nevienam nav saistošs. Bezjēdzīga naudas šķiešana, par ko Pūce pareizi ziņojis policijai.

Atbildēt

Kika

16.05.2019. 21:47

Varda briviba ir paużama likumā noteiktā kartibā
Citadi tă pārvērerşas anarhijă.
Kasiklis un ZZS vietvalżi kasăs, lai nezaudetu savus amatus.

Atbildēt

ha-ha

16.05.2019. 20:03

»

Sātana advokāts

Lai cik personiski simpatizētu Ikšķiles dome un raisītu nepatiku Jura Pūces iedomības un lepnības samaitātie sejas vaibsti, tomēr taisnības labad nevaru piekrist Kasīkļa rakstā paustajiem argumentiem...


Gadījumā neatceries, cik velnu varēja nosēsties uz adatas smailes.
Gadījumā nezini, demokrātijas apstākļos tik pat vai vairāk, varbūt mazāk?

Atbildēt

Sātana advokātam

16.05.2019. 19:15

Var jau skaitīt visādus likuma pantus, taču nenoliedzams ir fakts, ka iedzīvotājiem tiek likti visādi birokrātiski šķēršļi, lai varētu teikt, ka viņu viedoklis nav vērā ņemams, jo lūk nav ievēroti tādi un šitādi noteikumi.
Tad par kādu demokrātiju mēs varam runāt. Ja es drīkstu savu viedokli izteikt - tad vai nav vienalga zem kāda lozunga es to daru! Ja nē - tad tā arī pasakiet, drīksti teikt, bet tas tādiem pūcēm ir pie vienas vietas. Un būs jums demokrātija.

Atbildēt

Sātana advokāts

16.05.2019. 18:27

Lai cik personiski simpatizētu Ikšķiles dome un raisītu nepatiku Jura Pūces iedomības un lepnības samaitātie sejas vaibsti, tomēr taisnības labad nevaru piekrist Kasīkļa rakstā paustajiem argumentiem.

Atvasināta publiska persona nav cilvēka pamattiesību un pamatbrīvību subjekts. Atšķirībā no privāto tiesību juridiskajām personām tās gribu ierobežo demokrātiskā valstī darbojošs pieņēmums, ka publiskajās tiesībās viss ir aizliegts, izņemot to, kas tieši atļauts, atšķirībā no privātajām tiesībām, ka viss ir atļauts, kas nav tieši aizliegts. Ja arī publiskajās tiesībās paredzēta rīcības brīvība, tad tā izmantojama, ievērojot tiesiskās paļāvības, tiesiskās noteiktības, vienlīdzības un diskriminācijas aizlieguma principu. Tātad tad, kad publisko tiesību subjekts kā atvasināta publiska persona, konkrēti, pašvaldība izmanto rīcības brīvību, tam jānotiek paredzamā veidā. Tas nozīmē, ka pašvaldība nevar pamatot savu rīcību ar atrunu, ka "aptauju organizēšana nav aizliegta". Tāpat pašvaldība kā publisko tiesību subjekts nevar izmantot Satversmes 100. pantā noteiktās tiesības.

Jāpiekrīt Kasīklim, ka pašvaldība var noskaidrot tās iedzīvotāju viedokli, jo vismaz konkrētajā gadījumā to var saistīt ar gadījumu, kad rīkojama sabiedriskā apspriešana. Tomēr, kā jau minēts iepriekš, ja izmanto sabiedrisko apspriešanu kā formu viedokļa noskaidrošanai arī par iecerēto reformu, būtu jāievēro, ka šādā gadījumā sabiedriskajai apspriešanai jāizvēlas atbilstoša kārtība, tātad jāaicina izteikt viedokli rakstiski, jārīko publisku diskusiju u.tml. Ja viedokļa noskaidrošanai izmanto formu, kas līdzinās tautas nobalsošanai, tad būtībā pašvaldība rada maldinošu iespaidu par paustā viedokļa juridiskajām sekām. Nav izslēgta iespēja noteikt pašvaldības iedzīvotāju viedokli, izmantojot sabiedriskās domas pētniekus. Šādā gadījumā sabiedriskās domas pētījuma veikšanas pamatojumu varētu saistīt ar nepieciešamību nodrošināt tādu pašvaldības rīcību, kas atspoguļo tās iedzīvotāju viedokli.

Pilsoņu tiesības piedalīties valsts lietu kārtošanā, ko paredz Starptautiskais pakts par pilsoniskajām un politiskajām tiesībām, neparedz individuālas tiesības noteikt sev tīkamu valsts iekārtu, šīs tiesības aprobežojas ar tiesībām ar vēlētu pārstāvju palīdzību vai valsts amata pildīšanu piedalīties likumā noteiktajā veidā valsts pārvaldē (plašākajā nozīmē) un sagaidīt, ka likumpaklausīga tiesa nodrošinās atbilstošu valsts pārvaldi. Unitārā valstī kā Latvija pašvaldību reforma nav konstitucionāla ranga jautājums, kādēļ būtu jārīko plebiscīts. Savukārt mēģinājumi sarīkot plebiscītam līdzīgu pasākumu, nonākot jautājumam Satversmes tiesā, noteikti būs pielīdzināti tādiem gadījumiem kā 1935. gadā Sāras apgabalā notikušais plebiscīts vai vēl trakāk 2014. gadā Krimā notikušajam plebiscītam, kas ir par iemeslu aktuālajām sankcijām.

Tieši tāpēc - tā vietā, lai organizētu "aptauju" tautas nobalsošanas formā, gudrāk būtu bijis pasūtīt sabiedriskās domas pētījumu un aicināt iesūtīt pašvaldībai un vēl labāk arī ministrijai pēc līdzības ar sabiedriskās apspriešanās formu savas pārdomas par iecerētajām pārmaiņām. Ministrijas darbaspēja pēc šādas "darba ļaužu" viedokļu plūsmas vismaz uz kādu brīdi būs nodarbināta ar termiņu ievērošanu atbilžu sniegšanai uz iesniegumiem. Varbūt "patiesie labuma guvēji" būs gana neapmierināti par šādu ministrijas ieceri un aicinās nodoties svarīgākiem jautājumiem.

Piekrītu - ministrijas iecere ir murgaina, izvilkta no plaukta un aizgūta no novecojošas literatūras lasīšanas. Solītais iznākums - maz ticams. Minēšu triviālu piemēru - ja pa diviem novadiem šobrīd ir viens zobārsts, tad no novadu apvienošanas arvien būs tikai viens, tikai formāli skaitīsies pieejams abu novadu iedzīvotājiem. Protams, administratīvo izdevumu samazināšana uz rēķinvežu un lietvežu štatu samazināšanas rēķina varētu augt, tomēr tas kopējo darba apjomu nesamazinās, bet solītais algas pieaugums būs uz darba apjoma palielināšanas rēķina.

Atbildēt

Laucinieki

16.05.2019. 17:45

Gribam lai mūsu Ikšķilei piešķir sādžas statusu.

Atbildēt

lauķis

16.05.2019. 16:57

»

Tev ir gods šo lasīt

Paskatās tad, kuras konkrētas partijas piederīgie ir tie lielākie kviecēji. Tā joprojām ir ZZS šļura. Tā ir diagnoze


Par to diagnozi pilnīgi piekrītu,tikai visas partijas ir pilnīgi vienāda šļura.Reizi četros gados tiekam aicināti rakāties pa šo kloāku un meklēt pērles.Diemžēl mēslos pērles neaug.

Atbildēt

opis

16.05.2019. 16:56

»

Tev ir gods šo lasīt

Paskatās tad, kuras konkrētas partijas piederīgie ir tie lielākie kviecēji. Tā joprojām ir ZZS šļura. Tā ir diagnoze


Par ZZS šlur,varbūt,bet Ogri negribam.......tur tādi zagļi,kas aci no pieres izraus,kur nu vēl esterādi............

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.05.2019. 16:16

»

lauķis

Tie mazie siles bajāri nav no kosmosa,tie paši partijnieki vien ir.Pūci vairāk satrauc pats fakts ka kaut kas notiek bez rīkojuma no lielajiem partijnieku bosiem


Paskatās tad, kuras konkrētas partijas piederīgie ir tie lielākie kviecēji. Tā joprojām ir ZZS šļura. Tā ir diagnoze.

Atbildēt

opis

16.05.2019. 15:53

»

SOLA

Tas nu 100 % ir par Ikšķili.Un nav tur runa par suņiem pie estrādes.Ikšķile jau sen ie kļuvusi par slaucamu govi domesveču un veceņu pietuvinātajiem


Ogrē dzeloņdrātis un suņi IR,bet esterādes nav!!!!!!!!!!!!Negribam Ogri,varbūt ko citu........

Atbildēt

opis

16.05.2019. 15:01

Ikšķilei netīk,ka mūsu esterādi,tāpat kā Ogres,ietīs
dzeloņdrātīs un apsargās arsuņiem,lai neviens netiktu klāt.............

Atbildēt

lauķis

16.05.2019. 14:40

»

Tev ir gods šo lasīt

Mazo siles bajāru gaudas turpinās. Ja jau tādi profi, atradīs nodarbošanos privātajā biznesā, kur vienmēr atalgojums ir bijis augstāks. Bet laikam tomēr iemesls šīm gaudām ir cits. Palikt pie siles, dalīt savas mazās caristes iepirkumus savējiem, nodarbīnāt nekur citur nederīgos draugus, ģimenes locekļus...


Tie mazie siles bajāri nav no kosmosa,tie paši partijnieki vien ir.Pūci vairāk satrauc pats fakts ka kaut kas notiek bez rīkojuma no lielajiem partijnieku bosiem.
Valstij klaji kaitnieciskas ir pilnīgi visas partijas.

Atbildēt

Q

16.05.2019. 14:26

Pūce ir tipisks latviešu smerdelis pēc krietnā kareivja Šveika klasifikācijas, atbilst 100%!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.05.2019. 14:23

Mazo siles bajāru gaudas turpinās. Ja jau tādi profi, atradīs nodarbošanos privātajā biznesā, kur vienmēr atalgojums ir bijis augstāks. Bet laikam tomēr iemesls šīm gaudām ir cits. Palikt pie siles, dalīt savas mazās caristes iepirkumus savējiem, nodarbīnāt nekur citur nederīgos draugus, ģimenes locekļus un citus radus. ZZS šļura kārtējo reizi pierāda, ka ir valstij klaji kaitnieciska.

Atbildēt

Interesanti,

16.05.2019. 13:44

vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu pļecka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...